2014-05-14 |
D agility klass I Small - SBK Bollnäs, Tangfelt Pär |
2014-05-14 |
5 agility klass I Small Noll fel - SBK Bollnäs, Tangfelt Pär |
2014-05-14 |
D hoppklass I Small - SBK Bollnäs, Tangfelt Pär |
2014-05-14 |
D hoppklass I Small - SBK Bollnäs, Tangfelt Pär |
2014-05-31 |
D agility klass I Small - SBK Hudiksvall, Mähler Johan |
2014-05-31 |
7 agility klass I Small Noll fel - SBK Hudiksvall, Mähler Johan |
2014-06-01 |
4 hoppklass I Small Noll fel - SBK Hudiksvall, Mähler Johan |
2014-06-01 |
7 hoppklass I Small Noll fel - SBK Hudiksvall, Mähler Johan |
2014-08-05 |
5 agility klass I Small Noll fel - SBK Hudiksvall, Mähler Johan |
2014-08-05 |
3 agility klass I Small Noll fel - SBK Hudiksvall, Mähler Johan |
2014-08-06 |
D hoppklass I Small - SBK Hudiksvall, Bäck Stina |
2014-08-06 |
D hoppklass I Small - SBK Hudiksvall, Bäck Stina |
2014-08-06 |
4 hoppklass I Small Noll fel - SBK Hudiksvall, Bäck Stina |
2014-09-21 |
D agility klass I Small - SBK Sandviken, Mähler Johan |
2014-09-21 |
D hoppklass I Small - SBK Sandviken, Mähler Johan |
2014-09-21 |
3 hoppklass I Small Noll fel - SBK Sandviken, Mähler Johan |
2014-09-27 |
3 agility klass I Small Noll fel - SBK Bollnäs, Tangfelt Pär |
2014-09-27 |
1 hoppklass I Small Noll fel - SBK Bollnäs, Tangfelt Pär |
2014-11-08 |
2 agility klass I Small Noll fel - SBK Mora, Dyrsmeds Lena |
2014-11-08 |
7 agility klass I Small Noll fel - SBK Mora, Dyrsmeds Lena |
2014-11-08 |
D hoppklass I Small - SBK Mora, Dyrsmeds Lena |
2014-11-08 |
6 hoppklass I Small Noll fel - SBK Mora, Lindvall Ninnie |
2015-02-07 |
D agility klass I Small - SKK Timrå, Mähler Johan |
2015-02-07 |
2 agility klass I Small Noll fel - SKK Timrå, Mähler Johan |
2015-02-07 |
6 agility klass I Small Noll fel - SKK Timrå, Mähler Johan |
2015-02-08 |
10 hoppklass I Small Noll fel - SKK Timrå, Mähler Johan |
2015-02-08 |
16 hoppklass I Small Noll fel - SKK Timrå, Mähler Johan |
2015-02-08 |
11 hoppklass I Small Noll fel - SKK Timrå, Mähler Johan |
2015-03-28 |
3 agility klass I Small Noll fel - SKK Timrå, Svanered Erica |
2015-03-28 |
2 agility klass I Small Noll fel - SKK Timrå, Svanered Erica |
2015-03-28 |
3 agility klass I Small Noll fel - SKK Timrå, Svanered Erica |
2015-03-29 |
8 hoppklass I Small Noll fel - SKK Timrå, Svanered Erica |
2015-03-29 |
D hoppklass I Small - SKK Timrå, Svanered Erica |
2015-03-29 |
1 hoppklass I Small Noll fel - SKK Timrå, Svanered Erica |
2015-05-16 |
6 agility klass I Small Noll fel - SBK Härnösand, Mähler Johan |
2015-05-16 |
3 agility klass I Small Noll fel - SBK Härnösand, Bäck Stina |
2015-05-17 |
2 hoppklass I Small Noll fel - SBK Härnösand, Bäck Stina |
2015-05-17 |
2 hoppklass I Small Noll fel - SBK Härnösand, Mähler Johan |
2015-05-26 |
4 hoppklass I Small Noll fel - SBK Hudiksvall, Bäck Stina |
2015-05-26 |
2 hoppklass I Small Noll fel - SBK Hudiksvall, Bäck Stina |
2015-05-27 |
1 agility klass I Small Noll fel - SBK Hudiksvall, Mähler Johan |
2015-05-27 |
3 agility klass I Small Noll fel - SBK Hudiksvall, Mähler Johan |
2015-05-30 |
3 agility klass I Small Noll fel - SBK Mora, Tangfelt Joakim |
2015-05-30 |
2 agility klass I Small Noll fel - SBK Mora, Tangfelt Joakim |
2015-05-30 |
2 hoppklass I Small Noll fel - SBK Mora, Tangfelt Joakim |
2015-05-30 |
3 hoppklass I Small Noll fel - SBK Mora, Tangfelt Joakim |
2015-06-07 |
6 agility klass II Small Noll fel - SBK Falun, Andersson Fredrik |
2015-06-07 |
3 hoppklass II Small Noll fel - SBK Falun, Andersson Fredrik |
2015-06-13 |
D agility klass II Small - SKK Uppsala, Sundqvist Hans |
2015-06-13 |
D agility klass II Small - SKK Uppsala, Sundqvist Hans |
2015-06-13 |
11 hoppklass II Small Noll fel - SKK Uppsala, Tangfelt Pär |
2015-06-13 |
6 hoppklass II Small Noll fel - SKK Uppsala, Tangfelt Pär |
2015-06-24 |
2 agility klass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2015-06-24 |
4 agility klass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2015-06-24 |
D hoppklass II Small - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2015-06-24 |
3 hoppklass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2015-07-08 |
1 agility klass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2015-07-08 |
1 agility klass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2015-07-08 |
3 hoppklass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2015-07-08 |
4 hoppklass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2015-07-19 |
D agility klass II Small - SKK, Broberg Emma |
2015-07-19 |
2 agility klass II Small Noll fel - SKK, Broberg Emma |
2015-07-19 |
9 agility klass II Small Noll fel - SKK, Tångring Malin |
2015-07-19 |
4 hoppklass II Small Noll fel - SKK, Tångring Malin |
2015-07-19 |
6 hoppklass II Small Noll fel - SKK, Tångring Malin |
2015-07-19 |
7 hoppklass II Small Noll fel - SKK, Broberg Emma |
2015-08-22 |
D agility klass II Small - SBK Timrå, Ahlin Yvonne |
2015-08-22 |
3 agility klass II Small Noll fel - SBK Timrå, Pettersson Kjell |
2015-08-22 |
3 agility klass II Small Noll fel - SBK Timrå, Ahlin Yvonne |
2015-08-23 |
7 hoppklass II Small Noll fel - SBK Timrå, Ahlin Yvonne |
2015-08-23 |
7 hoppklass II Small Noll fel - SBK Timrå, Pettersson Kjell |
2015-08-23 |
1 hoppklass II Small Noll fel - SBK Timrå, Ahlin Yvonne |
2015-08-29 |
5 agility klass II Small Noll fel - SBK Hudiksvall, Mähler Johan |
2015-08-29 |
1 hoppklass II Small Noll fel - SBK Hudiksvall, Thorén Martin |
2015-09-20 |
1 agility klass II Small Noll fel - SBK Bollnäs, Jonasson Fredrika |
2015-09-20 |
4 agility klass II Small Noll fel - SBK Bollnäs, Jonasson Fredrika |
2015-09-20 |
1 hoppklass II Small Noll fel - SBK Bollnäs, Brickman Carina |
2015-09-20 |
1 hoppklass II Small Noll fel - SBK Bollnäs, Brickman Carina |
2015-09-27 |
1 agility klass II Small Noll fel - SBK Sandviken, Ekström Per-Inge |
2015-09-27 |
3 agility klass II Small Noll fel - SBK Sandviken, Ekström Per-Inge |
2015-09-27 |
D hoppklass II Small - SBK Sandviken, Ekström Per-Inge |
2015-09-27 |
5 hoppklass II Small Noll fel - SBK Sandviken, Ekström Per-Inge |
2015-11-08 |
3 agility klass II Small Noll fel - SBK Mora, Ekström Per-Inge |
2015-11-08 |
D agility klass II Small - SBK Mora, Ekström Per-Inge |
2015-11-08 |
2 hoppklass II Small Noll fel - SBK Mora, Ekström Per-Inge |
2015-11-08 |
3 hoppklass II Small Noll fel - SBK Mora, Ekström Per-Inge |
2016-04-10 |
2 agility klass II Small Noll fel - SBK Mora, Dyrsmeds Lena |
2016-04-10 |
2 agility klass II Small Noll fel - SBK Mora, Dyrsmeds Lena |
2016-04-10 |
4 hoppklass II Small Noll fel - SBK Mora, Brickman Carina |
2016-04-10 |
5 hoppklass II Small Noll fel - SBK Mora, Brickman Carina |
2016-05-10 |
D hoppklass II Small - SBK Gävle, Tangfelt Joakim |
2016-05-10 |
5 hoppklass II Small Noll fel - SBK Gävle, Tangfelt Joakim |
2016-05-24 |
D agility klass II Small - SBK Gävle, Brickman Carina |
2016-05-24 |
2 agility klass II Small Noll fel - SBK Gävle, Brickman Carina |
2016-09-10 |
D hoppklass II Small - SBK Gävle, Broberg Emma |
2016-09-11 |
14 hoppklass II Small Noll fel - SBK Gävle, Broberg Emma |
2016-09-11 |
D hoppklass II Small - SBK Gävle, Tangfelt Pär |
2016-09-18 |
3 hoppklass II Small Noll fel - SBK Sandviken, Mähler Johan |
2016-09-18 |
6 hoppklass II Small Noll fel - SBK Sandviken, Mähler Johan |
2017-03-12 |
D hoppklass II Small - SKK Njurunda, Svanered Erica |
2017-03-12 |
6 hoppklass II Small Noll fel - SKK Njurunda, Svanered Erica |
2017-07-08 |
3 hoppklass II Small Noll fel - SBK Mora, Pettersson Kjell |
2017-07-08 |
2 hoppklass II Small Noll fel - SBK Mora, Pettersson Kjell |
2017-07-29 |
8 hoppklass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2017-07-30 |
4 hoppklass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2017-11-25 |
D agility klass II Small - SKK Söråker, Svanered Erica |
2017-11-25 |
4 agility klass II Small Noll fel - SKK Söråker, Svanered Erica |
2017-11-26 |
3 hoppklass II Small Noll fel - SKK Söråker, Svanered Erica |
2017-11-26 |
D hoppklass II Small - SKK Söråker, Svanered Erica |
2018-06-09 |
D agility klass III Small - SAGIK Bollnäs, Tangfelt Pär |
2018-06-09 |
D agility klass III Small - SAGIK Bollnäs, Tangfelt Pär |
2018-06-09 |
16 hoppklass III Small Noll fel - SAGIK Bollnäs, Brickman Carina |
2018-06-09 |
D hoppklass III Small - SAGIK Bollnäs, Brickman Carina |
2018-06-16 |
D agility klass III Small - SBK Strömsund, Bäck Stina |
2018-06-16 |
1 hoppklass III Small Noll fel - SBK Strömsund, Bäck Stina |
2018-06-17 |
3 agility klass III Small Noll fel - SBK Strömsund, Bäck Stina |
2018-06-17 |
6 hoppklass III Small Noll fel - SBK Strömsund, Bäck Stina |
2018-08-11 |
D agility klass III Small - SBK Tierp, Broberg Emma |
2018-08-11 |
D hoppklass III Small - SBK Tierp, Broberg Emma |
2019-03-16 |
D agility klass III Small - SKK Upplands Väsby, Pirttikoski Reetta |
2019-03-16 |
8 agility klass III Small Noll fel - SKK Upplands Väsby, Tångring Malin |
2019-03-17 |
D hoppklass III Small - SKK Upplands Väsby, Pirttikoski Reetta |
2019-03-17 |
D hoppklass III Small - SKK Upplands Väsby, Pirttikoski Reetta |
2019-07-20 |
12 agility klass III Small Noll fel - SBK Timrå, Berglund Tomas |
2019-07-20 |
D agility klass III Small - SBK Timrå, Berglund Tomas |
2019-07-20 |
9 hoppklass III Small Noll fel - SBK Timrå, Berglund Tomas |
2019-07-20 |
14 hoppklass III Small Noll fel - SBK Timrå, Berglund Tomas |
2019-07-21 |
12 agility klass III Small Noll fel - SBK Timrå, Berglund Tomas |
2019-07-21 |
13 agility klass III Small Noll fel - SBK Timrå, Berglund Tomas |
2019-07-21 |
D hoppklass III Small - SBK Timrå, Berglund Tomas |
2019-07-21 |
13 hoppklass III Small Noll fel - SBK Timrå, Berglund Tomas |
2019-07-23 |
8 agility klass III Small Noll fel - SBK Härnösand, Thenert Jörg |
2019-07-23 |
4 agility klass III Small Noll fel - SBK Härnösand, Thenert Jörg |
2019-07-23 |
16 hoppklass III Small Noll fel - SBK Härnösand, Thenert Jörg |
2019-07-24 |
4 agility klass III Small Noll fel - SBK Härnösand, Thenert Jörg |
2019-07-24 |
D hoppklass III Small - SBK Härnösand, Thenert Jörg |
2019-07-24 |
16 hoppklass III Small Noll fel - SBK Härnösand, Thenert Jörg |
2019-08-10 |
D agility klass III Small - SBK Lit, Fernström Marianne |
2019-08-10 |
7 hoppklass III Small Noll fel - SBK Lit, Bäck Stina |
2019-08-11 |
3 agility klass III Small Noll fel - SBK Lit, Bäck Stina |
2019-08-11 |
7 hoppklass III Small Noll fel - SBK Lit, Fernström Marianne |
2019-08-25 |
4 agility klass III Small Noll fel - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2019-08-25 |
D hoppklass III Small - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2019-08-25 |
D hoppklass III Small - SBK Mora, Pettersson Kjell |
2019-10-26 |
D agility klass III Small - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-26 |
D agility klass III Small - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-26 |
6 agility klass III Small Noll fel - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-27 |
D hoppklass III Small - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-27 |
11 hoppklass III Small Noll fel - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-27 |
D hoppklass III Small - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2020-01-11 |
D agility klass III Small - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-11 |
D agility klass III Small - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-11 |
D agility klass III Small - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-11 |
10 agility klass III Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2020-01-12 |
11 hoppklass III Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-12 |
D hoppklass III Small - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-12 |
16 hoppklass III Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-12 |
9 hoppklass III Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2021-08-15 |
D agility klass III Small - SBK Ågesta, Tångring Malin |
2021-08-15 |
D agility klass III Small - SBK Ågesta, Tångring Malin |
2021-08-15 |
8 hoppklass III Small Noll fel - SBK Ågesta, Fernström Marianne |
2021-08-15 |
13 hoppklass III Small Noll fel - SBK Ågesta, Fernström Marianne |