2016-10-08 |
D agility klass I Small - SBK Ronneby, Karlsson Susanne |
2016-10-08 |
D hoppklass I Small - SBK Ronneby, Karlsson Susanne |
2016-10-08 |
9 hoppklass I Small Noll fel - SBK Ronneby, Karlsson Susanne |
2017-01-14 |
6 agility klass I Small Noll fel - SBK Kungälv, Tangfelt Joakim |
2017-01-14 |
7 agility klass I Small Noll fel - SBK Kungälv, Tangfelt Joakim |
2017-01-14 |
3 hoppklass I Small Noll fel - SBK Kungälv, Tuomisto Catharina |
2017-01-14 |
4 hoppklass I Small Noll fel - SBK Kungälv, Tuomisto Catharina |
2017-03-11 |
2 agility klass I Small Noll fel - SAGIK Lund, Jansson Nalle |
2017-03-11 |
D agility klass I Small - SAGIK Lund, Jansson Nalle |
2017-03-11 |
D hoppklass I Small - SAGIK Lund, Jansson Nalle |
2017-04-23 |
7 agility klass I Small Noll fel - SBK Olofström, Lundh Viktoria |
2017-04-23 |
D hoppklass I Small - SBK Olofström, Lundh Viktoria |
2017-04-29 |
1 agility klass I Small Noll fel - SBK Lomma, Lundh Viktoria |
2017-04-29 |
6 hoppklass I Small Noll fel - SBK Lomma, Knutsson Jon |
2017-05-13 |
2 agility klass I Small Noll fel - SBK Hässleholm, Petersson Roger |
2017-05-13 |
1 agility klass I Small Noll fel - SBK Hässleholm, Petersson Roger |
2017-05-13 |
8 hoppklass I Small Noll fel - SBK Hässleholm, Käll Anna |
2017-05-13 |
7 hoppklass I Small Noll fel - SBK Hässleholm, Digréus Tobias |
2017-05-20 |
3 agility klass I Small Noll fel - SBK Halmstad, Karlsson Tina |
2017-05-20 |
11 hoppklass I Small Noll fel - SBK Halmstad, Karlsson Tina |
2017-06-18 |
D agility klass I Small - SBK Höganäs, Petersson Roger |
2017-06-18 |
3 hoppklass I Small Noll fel - SBK Höganäs, Franksson Roger |
2017-06-18 |
D hoppklass I Small - SBK Höganäs, Franksson Roger |
2017-08-13 |
D agility klass II Small - SAGIK Skabersjö, Knutsson Jon |
2017-08-13 |
D agility klass II Small - SAGIK Skabersjö, Knutsson Jon |
2017-08-13 |
D hoppklass II Small - SAGIK Skabersjö, Bertelsen Bonnik |
2017-08-13 |
D hoppklass II Small - SAGIK Skabersjö, Bertelsen Bonnik |
2017-08-26 |
D agility klass II Small - SBK Lund, Karlsson Susanne |
2017-08-26 |
D hoppklass II Small - SBK Lund, Rasmusson Oliver |
2017-08-27 |
6 agility klass II Small Noll fel - SBK Lund, Jonasson Fredrika |
2017-09-30 |
D agility klass II Small - SBK Svedala, Nilsson Jens |
2017-09-30 |
D hoppklass II Small - SBK Svedala, Petersson Roger |
2018-04-21 |
D agility klass II Small - SBK Trelleborg, Rasmusson Oliver |
2018-04-21 |
6 agility klass II Small Noll fel - SBK Trelleborg, Eriksson Louise |
2018-04-21 |
9 hoppklass II Small Noll fel - SBK Trelleborg, Eriksson Louise |
2018-04-21 |
D hoppklass II Small - SBK Trelleborg, Rasmusson Oliver |
2018-04-29 |
D agility klass II Small - SBK Lomma, Rasmusson Oliver |
2018-04-29 |
D hoppklass II Small - SBK Lomma, Nilsson Jens |
2018-05-06 |
4 agility klass II Small Noll fel - SBK Eslöv, Fogelberg Ken |
2018-05-06 |
8 hoppklass II Small Noll fel - SBK Eslöv, Roxenwell Lejonellee |
2018-05-06 |
7 hoppklass II Small Noll fel - SBK Eslöv, Roxenwell Lejonellee |
2018-05-27 |
D agility klass II Small - SBK Hässleholm, Lindqvist Nils |
2018-05-27 |
D agility klass II Small - SBK Hässleholm, Wrede Åsa |
2018-05-27 |
D hoppklass II Small - SBK Hässleholm, Wrede Åsa |
2018-05-27 |
D hoppklass II Small - SBK Hässleholm, Lindqvist Nils |
2018-12-29 |
D hoppklass II Small - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2018-12-29 |
D hoppklass II Small - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2019-09-28 |
4 agility klass II Small Noll fel - SBK Malmö, Roxenwell Lejonellee |
2019-09-28 |
D agility klass II Small - SBK Malmö, Roxenwell Lejonellee |
2019-09-28 |
3 hoppklass II Small Noll fel - SBK Malmö, Roxenwell Lejonellee |
2019-09-28 |
D hoppklass II Small - SBK Malmö, Roxenwell Lejonellee |
2019-10-26 |
D hoppklass II Small - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2019-10-26 |
D hoppklass II Small - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2019-10-26 |
2 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2019-10-27 |
D agility klass II Small - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2019-10-27 |
D agility klass II Small - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2019-10-27 |
D agility klass II Small - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2019-11-02 |
3 agility klass II Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Silfverberg Andreas |
2019-11-02 |
1 agility klass II Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Silfverberg Andreas |
2019-11-02 |
D agility klass II Small - SAGIK Kävlinge, Silfverberg Andreas |
2020-01-17 |
D agility klass II Small - SAGIK Kvälinge, Karlsson Kalle |
2020-01-17 |
4 agility klass II Small Noll fel - SAGIK Kvälinge, Karlsson Kalle |
2020-01-24 |
D hoppklass II Small - SAGIK Kävlinge, Karlsson Kalle |
2020-01-24 |
D hoppklass II Small - SAGIK Kävlinge, Karlsson Kalle |
2020-09-27 |
D agility klass II Small - SAGIK Ystad, Nilsson Jens |
2020-09-27 |
D hoppklass II Small - SAGIK Ystad, Nilsson Jens |
2020-10-24 |
D agility klass II Small - SAGIK Kävlinge, Savikko Seppo |
2020-10-24 |
D agility klass II Small - SAGIK Kävlinge, Savikko Seppo |
2020-10-24 |
D hoppklass II Small - SAGIK Kävlinge, Savikko Seppo |
2020-10-24 |
D hoppklass II Small - SAGIK Kävlinge, Savikko Seppo |
2021-06-06 |
2 agility klass II Small Noll fel - SBK Lund, Nilsson Jens |
2021-06-06 |
D agility klass II Small - SBK Lund, Nilsson Jens |
2021-06-06 |
D hoppklass II Small - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2021-06-06 |
8 hoppklass II Small Noll fel - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2021-06-09 |
D agility klass II Small - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2021-06-09 |
1 agility klass II Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2021-06-12 |
1 agility klass II Small Noll fel - SAGIK Svedala, Nilsson Jens |
2021-06-12 |
D hoppklass II Small - SAGIK Svedala, Rasmusson Oliver |
2021-06-13 |
D agility klass II Small - SAGIK Svedala, Rasmusson Oliver |
2021-06-13 |
2 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Svedala, Nilsson Jens |
2021-06-19 |
D agility klass III Small - SAGIK Kävlinge, Premholt Gullberg A |
2021-06-25 |
3 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Nilsson Jens |
2021-06-26 |
D hoppklass II Small - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2021-06-26 |
9 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2021-07-14 |
7 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2021-07-14 |
4 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2021-09-26 |
D hoppklass II Small - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2021-09-26 |
2 hoppklass II Small Noll fel - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2021-11-20 |
4 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Bjuv, Lindqvist Nils |
2021-11-20 |
12 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Bjuv, Lindqvist Nils |
2021-11-27 |
D agility klass III Small - SAGIK Kävlinge, Ellis Neil |
2021-11-27 |
D agility klass III Small - SAGIK Kävlinge, Ellis Neil |
2021-11-27 |
D agility klass III Small - SAGIK Kävlinge, Ellis Neil |
2021-12-12 |
D hoppklass II Small - SHU Västra Torup, Tangfelt Joakim |
2021-12-12 |
D hoppklass II Small - SHU Västra Torup, Tangfelt Joakim |
2021-12-12 |
D hoppklass II Small - SHU Västra Torup, Tangfelt Joakim |
2022-03-13 |
3 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2022-03-13 |
4 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2022-03-23 |
6 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Eslöv, Erlandson Jonas |
2022-03-23 |
4 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Eslöv, Erlandson Jonas |
2022-03-23 |
D hoppklass II Small - SAGIK Eslöv, Erlandson Jonas |
2022-04-10 |
9 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK 24493, Mercebach Tom |
2022-04-10 |
7 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK 24493, Mercebach Tom |
2022-04-10 |
D hoppklass II Small - SAGIK 24493, Mercebach Tom |
2022-04-10 |
D hoppklass II Small - SAGIK 24493, Mercebach Tom |
2022-06-06 |
D hoppklass II Small - SAGIK 22227, Erlandson Jonas |
2022-06-06 |
D hoppklass II Small - SAGIK 22227, Erlandson Jonas |
2022-07-10 |
D hoppklass II Small - SAGIK Svedala, Carlsen Allan |
2022-09-11 |
D hoppklass II Small - SAGIK Falsterbo, Van Der Stock Thora |
2022-09-11 |
D hoppklass II Small - SAGIK Falsterbo, Pires Jorge |
2022-12-03 |
D hoppklass II Small - SAGIK Bjuv, Nilsson Jens |
2022-12-03 |
D hoppklass II Small - SAGIK Bjuv, Nilsson Jens |
2022-12-03 |
4 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Bjuv, Nilsson Jens |
2023-01-28 |
4 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Broberg Emma |
2023-01-28 |
4 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Broberg Emma |
2023-04-06 |
4 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Skurup, Boix Bar= Jordi |
2023-04-07 |
D agility klass III Small - SAGIK Skurup, Boix Bar= Jordi |
2023-04-22 |
1 hoppklass II Small Noll fel - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2023-04-22 |
2 hoppklass II Small Noll fel - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2023-04-23 |
D agility klass III Small - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2023-04-23 |
D agility klass III Small - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2023-05-03 |
4 agility klass III Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Premholt Gullberg A |
2023-05-03 |
D agility klass III Small - SAGIK Kävlinge, Premholt Gullberg A |
2023-05-03 |
D hoppklass III Small - SAGIK Kävlinge, Premholt Gullberg A |
2023-06-10 |
15 agility klass III Small Noll fel - SBK Lund, Karlsson Tina |
2023-06-10 |
D agility klass III Small - SBK Lund, Karlsson Tina |
2023-06-10 |
D hoppklass III Small - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2023-06-10 |
D hoppklass III Small - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2023-06-11 |
D agility klass III Small - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2023-06-11 |
D agility klass III Small - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2023-06-11 |
D hoppklass III Small - SBK Lund, Karlsson Tina |
2023-06-11 |
18 hoppklass III Small Noll fel - SBK Lund, Karlsson Tina |
2023-06-23 |
D hoppklass III Small - SAGIK Kävlinge, Suomalainen Jari |
2023-06-24 |
11 hoppklass III Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Suomalainen Jari |
2023-08-12 |
D hoppklass III Small - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2023-08-12 |
D hoppklass III Small - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2023-08-12 |
D hoppklass III Small - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2023-08-12 |
D hoppklass III Small - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2023-08-27 |
D agility klass III Small - SHU Klippan, Rasmusson Oliver |
2023-08-27 |
12 agility klass III Small Noll fel - SHU Klippan, Premholt Gullberg A |
2023-08-27 |
10 agility klass III Small Noll fel - SHU Klippan, Rasmusson Oliver |
2023-09-30 |
6 agility klass III Small Noll fel - SBK 29794 Degeberga, Erlandson Jonas |
2023-09-30 |
4 agility klass III Small Noll fel - SBK 29794 Degeberga, Erlandson Jonas |
2023-09-30 |
D hoppklass III Small - SBK 29794 Degeberga, Erlandson Jonas |
2023-09-30 |
2 hoppklass III Small Noll fel - SBK 29794 Degeberga, Erlandson Jonas |
2023-10-28 |
3 agility klass III Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2023-10-28 |
12 agility klass III Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2023-10-28 |
D agility klass III Small - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2023-10-29 |
D hoppklass III Small - SAGIK Kävlinge, Roxenwell Lejonellee |
2023-10-29 |
8 hoppklass III Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Roxenwell Lejonellee |
2023-12-02 |
3 agility klass III Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Premholt Gullberg A |
2023-12-02 |
D agility klass III Small - SAGIK Kävlinge, Premholt Gullberg A |
2023-12-02 |
D hoppklass III Small - SAGIK Kävlinge, Premholt Gullberg A |
2023-12-03 |
D agility klass III Small - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2023-12-03 |
5 hoppklass III Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2023-12-03 |
7 hoppklass III Small Noll fel - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |