2019-11-11 | Corneadystrofi |
2019-11-11 |
|
2019-11-11 | patella ua |
2021-03-02 |
|
2022-03-21 | hjärta konstaterat biljud |
2019-06-02 | VG ökl - SKK Norrköping, Gajic Zeljko |
2016-08-28 | Nybörjarklass 83 poäng - SBK Valdemarsvik, Tilly Jannika |
2016-09-10 | Nybörjarklass 72 poäng - SBK Norrköping, Strömberg Katarina |
2016-09-17 | Nybörjarklass 99 poäng - SBK Motala, Himmel Jana |
2016-09-17 | Nybörjarklass 85 poäng - SBK Motala, Himmel Jana |
2016-10-22 | Nybörjarklass 89 poäng - SBK Tranås, Svanstedt Eva |
2016-10-22 | Nybörjarklass 93 poäng - SBK Tranås, Jensen Lisa |
2017-04-29 | Nybörjarklass 92 poäng - SBK Vadstena, Mattsson Lena |
2017-04-29 | Nybörjarklass 100 poäng - SBK Vadstena, Andersson Jan-Olof |
2017-05-21 | Nybörjarklass 99 poäng - SBK Norrköping, Bratt Mona |
2017-06-13 | Nybörjarklass 83 poäng - SBK Linköping, Tilly Jannika |
2017-06-13 | Nybörjarklass 95 poäng - SBK Linköping, Åhs Margareta |
2017-07-01 | Nybörjarklass 98 poäng - SBK Västervik, Tilly Jannika |
2017-07-01 | Nybörjarklass 71 poäng - SBK Västervik, Persson Gunnel |
2017-07-04 | Nybörjarklass 95 poäng - SKK Ödeshög, Arvestrand Therese |
2017-07-04 | Nybörjarklass 99 poäng - SKK Ödeshög, Mattsson Lena |
2017-08-19 | Nybörjarklass 100 poäng - SBK Mönsterås, Ortscheid Günter |
2017-08-19 | Nybörjarklass 98 poäng - SBK Mönsterås, Eliasson Thulin Cari |
2017-08-20 | Fortsättningsklass 77 poäng - SBK Mönsterås, Ortscheid Günter |
2017-08-20 | Fortsättningsklass 87 poäng - SBK Mönsterås, Eliasson Thulin Cari |
2017-08-26 | Fortsättningsklass 86 poäng - SKK Åtvidaberg, Skogström Mia |
2017-08-26 | Fortsättningsklass 87 poäng - SKK Åtvidaberg, Andersson Jan-Olof |
2017-09-03 | Fortsättningsklass 97 poäng - SBK Valdemarsvik, Tilly Jannika |
2017-10-01 | Fortsättningsklass 78 poäng - SBK Söderköping, Arvestrand Therese |
2017-10-21 | Fortsättningsklass 93 poäng - SBK Linköping, Mattsson Lena |
2017-10-22 | Fortsättningsklass 77 poäng - SBK Tranås, Mattsson Lena |
2017-10-22 | Fortsättningsklass 69 poäng - SBK Tranås, Wessberg Ida |
2018-04-22 | Fortsättningsklass 98 poäng - SBK Motala, Frejås Annelie |
2018-04-22 | Fortsättningsklass 90 poäng - SBK Motala, Wessberg Ida |
2018-04-28 | Fortsättningsklass 86 poäng - SBK Norrköping, Strömberg Katarina |
2018-04-28 | Fortsättningsklass 92 poäng - SBK Norrköping, Wessberg Ida |
2018-04-29 | Fortsättningsklass 83 poäng - SBK Oskarshamn, Ortscheid Günter |
2018-04-29 | Fortsättningsklass 88 poäng - SBK Oskarshamn, Wessberg Ida |
2018-07-10 | Fortsättningsklass 94 poäng - SKK Ödeshög, Arvestrand Therese |
2018-07-10 | Fortsättningsklass 83 poäng - SKK Ödeshög, Arvestrand Therese |
2018-07-13 | Fortsättningsklass 90 poäng - SBK Öland, Persson Gunnel |
2018-07-15 | Fortsättningsklass 100 poäng - SBK Öland, Swahn Natalie |
2018-07-15 | Fortsättningsklass 78 poäng - SBK Öland, Hedman Carina |
2018-08-04 | Fortsättningsklass 97 poäng - SBK Östra Ryd, Sävner Pia |
2018-08-04 | Fortsättningsklass 98 poäng - SBK Östra Ryd, Sävner Pia |
2018-08-19 | Fortsättningsklass 95 poäng - SBK Mönsterås, Eliasson Thulin Cari |
2018-08-19 | Fortsättningsklass 91 poäng - SBK Mönsterås, Eliasson Thulin Cari |
2018-09-02 | Fortsättningsklass 97 poäng - SBK Valdemarsvik, Frejås Annelie |
2018-09-09 | Fortsättningsklass 93 poäng - SBK Södertälje, Frejås Annelie |
2018-09-09 | Fortsättningsklass 95 poäng - SBK Södertälje, Mokko Marketta |
2018-09-15 | Fortsättningsklass 74 poäng - SBK Vadstena, Mattsson Lena |
2018-09-15 | Fortsättningsklass 88 poäng - SBK Vadstena, Wessberg Ida |
2018-10-14 | Fortsättningsklass 98 poäng - SBK Söderköping, Frejås Annelie |
2018-10-21 | Fortsättningsklass 79 poäng - SBK Tranås, Wessberg Ida |
2018-10-21 | Fortsättningsklass 81 poäng - SBK Tranås, Mattsson Lena |
2018-11-10 | Fortsättningsklass 87 poäng - SBK Ulricehamn, Sävner Pia |
2018-11-10 | Fortsättningsklass 87 poäng - SBK Ulricehamn, Thorsén Mona |
2019-04-19 | Fortsättningsklass 93 poäng - SBK Vadstena, Löhman Hans |
2019-04-19 | Fortsättningsklass 92 poäng - SBK Vadstena, Frejås Annelie |
2019-04-27 | Fortsättningsklass 87 poäng - SBK Linköping, Arvestrand Therese |
2019-04-27 | Fortsättningsklass 92 poäng - SBK Linköping, Wessberg Ida |
2019-05-01 | Avancerad klass 77 poäng - SBK Kalmar, Persson Gunnel |
2019-05-01 | Avancerad klass 73 poäng - SBK Kalmar, Ortscheid Günter |
2019-05-12 | Avancerad klass 81 poäng - SBK Flen, Strandli Chatrine |
2019-05-12 | Avancerad klass 61 poäng - SBK Flen, Löhman Hans |
2019-06-15 | Avancerad klass 66 poäng - SBK Forserum, Ljungberg Carina |
2019-06-15 | Avancerad klass 84 poäng - SBK Forserum, Krüger Anna |
2019-06-29 | Avancerad klass 80 poäng - SKK Åtvidaberg, Tilly Jannika |
2019-06-29 | Avancerad klass 69 poäng - SKK Åtvidaberg, Ortscheid Günter |
2019-07-16 | Avancerad klass 72 poäng - SKK Ödeshög, Arvestrand Therese |
2019-07-16 | Avancerad klass 80 poäng - SKK Ödeshög, Mattsson Lena |
2019-08-24 | Avancerad klass 99 poäng - SBK Jönköping, Österlund Camilla |
2019-08-24 | Avancerad klass 95 poäng - SBK Jönköping, Mårtensson Christer |
2019-08-25 | Avancerad klass 99 poäng - SBK Jönköping, Thorsén Mona |
2019-08-25 | Avancerad klass 87 poäng - SBK Jönköping, Thorsén Mona |
2019-09-01 | Avancerad klass 93 poäng - SBK Mönsterås, Eliasson Thulin Cari |
2019-09-01 | Avancerad klass 81 poäng - SBK Mönsterås, Ortscheid Günter |
2019-09-21 | Avancerad klass 91 poäng - SBK Vadstena, Arvestrand Therese |
2019-09-21 | Avancerad klass 89 poäng - SBK Vadstena, Strandli Chatrine |
2019-10-19 | Avancerad klass 84 poäng - SBK Söderköping, Frejås Annelie |
2020-01-25 | Avancerad klass 77 poäng - SBK Motala, Arvestrand Therese |
2020-01-25 | Avancerad klass 56 poäng - SBK Motala, Frejås Annelie |
2020-09-13 | Avancerad klass 83 poäng - SBK Oskarshamn, Ortscheid Günter |
2020-09-13 | Avancerad klass 92 poäng - SBK Oskarshamn, Persson Gunnel |
2021-08-15 | Avancerad klass 73 poäng - SBK Mönsterås, Eliasson Thulin Cari |
2021-08-15 | Avancerad klass 96 poäng - SBK Mönsterås, Ortscheid Günter |
2021-09-05 | Avancerad klass 91 poäng - SBK Vadstena, Mattsson Lena |
2021-09-05 | Avancerad klass 96 poäng - SBK Vadstena, Mattsson Lena |
2021-09-15 | Avancerad klass 87 poäng - SHU Linköping, Wessberg Ida |
2021-09-15 | Avancerad klass 92 poäng - SHU Linköping, Wessberg Ida |
2021-09-25 | Avancerad klass 87 poäng - SKK Åtvidaberg, Ortscheid Günter |
2021-09-25 | Avancerad klass 88 poäng - SKK Åtvidaberg, Ortscheid Günter |
2022-05-01 | Avancerad klass 87 poäng - SBK Kalmar, Ortscheid Günter |
2022-05-01 | Avancerad klass 77 poäng - SBK Kalmar, Ljungberg Carina |
2022-05-07 | Avancerad klass 88 poäng - SBK Tranås, Sävner Pia |
2022-05-07 | Avancerad klass 97 poäng - SBK Tranås, Sävner Pia |
2022-07-01 | Avancerad klass 94 poäng - SBK Falkenberg, Dahlqvist Ingrid |
2022-07-01 | Avancerad klass 96 poäng - SBK Falkenberg, Palm Beatrice |
2022-07-02 | Avancerad klass 91 poäng - SBK Falkenberg, Dahlstedt Anna Karin |
2022-07-02 | Avancerad klass 95 poäng - SBK Falkenberg, Klug Susanne |
2022-07-19 | Avancerad klass 81 poäng - SKK Ödeshög, Arvestrand Therese |
2022-07-19 | Avancerad klass 90 poäng - SKK Ödeshög, Arvestrand Therese |
2022-07-23 | Avancerad klass 79 poäng - SBK Gamleby, Tilly Jannika |
2022-07-23 | Avancerad klass 87 poäng - SBK Gamleby, Tilly Jannika |
2022-09-11 | Avancerad klass 94 poäng - SBK Norrköping, Strömberg Katarina |
2022-09-11 | Avancerad klass 98 poäng - SBK Norrköping, Frejås Annelie |
2022-09-25 | Avancerad klass 95 poäng - SKK Åtvidaberg, Malm Ylva |
2022-09-25 | Avancerad klass 91 poäng - SKK Åtvidaberg, Mattsson Lena |
2022-10-16 | Avancerad klass 94 poäng - SBK Söderköping, Frejås Annelie |
2022-10-16 | Avancerad klass 81 poäng - SBK Söderköping, Strandli Chatrine |
2022-10-29 | Avancerad klass 85 poäng - SHU Linköping, Sävner Pia |
2022-10-29 | Avancerad klass 59 poäng - SHU Linköping, Sävner Pia |
2023-04-16 | Avancerad klass 82 poäng - SBK Tranås, Sävner Pia |
2023-04-16 | Avancerad klass 87 poäng - SBK Tranås, Arvestrand Therese |
2023-04-16 | Avancerad klass 82 poäng - SBK Tranås, Mattsson Lena |
2023-04-16 | Avancerad klass 84 poäng - SBK Tranås, Sävner Pia |
2023-04-30 | Avancerad klass 96 poäng - SBK Motala, Wendel Kristin |
2023-04-30 | Avancerad klass 91 poäng - SBK Motala, Wendel Kristin |
2023-05-01 | Avancerad klass 99 poäng - SBK Söderköping, Frejås Annelie |
2023-05-01 | Avancerad klass 97 poäng - SBK Söderköping, Svärd Caroline |
2023-06-03 | Avancerad klass 92 poäng - SBK Jönköping, Dahlqvist Ingrid |
2023-06-03 | Avancerad klass 73 poäng - SBK Jönköping, Lange Carolin |
2023-06-04 | Avancerad klass 80 poäng - SBK Jönköping, Malm Ylva |
2023-06-04 | Avancerad klass 88 poäng - SBK Jönköping, Dahlqvist Ingrid |
2023-06-06 | Avancerad klass 94 poäng - SBK Gamleby, Tilly Jannika |
2023-06-06 | Avancerad klass 90 poäng - SBK Gamleby, Tilly Jannika |
2023-06-30 | Avancerad klass 87 poäng - SBK Falkenberg, Jensen Lisa |
2023-06-30 | Avancerad klass 82 poäng - SBK Falkenberg, Sävner Pia |
2023-07-01 | Avancerad klass 93 poäng - SBK Falkenberg, Andersson Jan-Olof |
2023-07-01 | Avancerad klass 94 poäng - SBK Falkenberg, Skogström Mia |
2023-08-13 | Avancerad klass 82 poäng - SBK Mönsterås, Eliasson Thulin Cari |
2023-08-13 | Avancerad klass 97 poäng - SBK Mönsterås, Ortscheid Günter |
2023-08-27 | Avancerad klass 95 poäng - SBK Valdemarsvik, Frejås Annelie |
2023-08-27 | Avancerad klass 85 poäng - SBK Valdemarsvik, Tilly Jannika |
2023-09-10 | Avancerad klass 83 poäng - SBK Norrköping, Ortscheid Günter |
2023-09-10 | Avancerad klass 99 poäng - SBK Norrköping, Frejås Annelie |
2023-09-24 | Avancerad klass 96 poäng - SBK Hultsfred, Ortscheid Günter |
2023-09-24 | Avancerad klass 96 poäng - SBK Hultsfred, Tilly Jannika |
2023-09-30 | Avancerad klass 75 poäng - SKK Åtvidaberg, Lange Carolin |
2023-09-30 | Avancerad klass 84 poäng - SKK Åtvidaberg, Arvestrand Therese |
2017-05-01 | D agility klass I Small - SBK Smålandsstenar, Myrefelt Kristina |
2017-05-01 | D agility klass I Small - SBK Smålandsstenar, Myrefelt Kristina |
2017-05-01 | D hoppklass I Small - SBK Smålandsstenar, Karlsson Cecilia |
2017-05-01 | 20 hoppklass I Small Noll fel - SBK Smålandsstenar, Tangfelt Joakim |
2017-05-14 | D agility klass I Small - SBK Söderköping, Olsen Leif |
2017-05-14 | 13 hoppklass I Small Noll fel - SBK Söderköping, Franksson Roger |
2017-05-27 | D agility klass I Small - SBK, Brundin Camilla |
2017-05-27 | 5 hoppklass I Small Noll fel - SBK, Olsen Leif |
2017-05-27 | D hoppklass I Small - SBK, Olsen Leif |
2017-05-28 | 4 agility klass I Small Noll fel - SBK Katrineholm, Franksson Roger |
2017-05-28 | D hoppklass I Small - SBK Katrineholm, Franksson Roger |
2017-06-02 | 9 hoppklass I Small Noll fel - SBK Ydre, Gustavsson Mats |
2017-06-02 | 12 hoppklass I Small Noll fel - SBK Ydre, Gustavsson Mats |
2017-06-06 | 16 agility klass I Small Noll fel - SAGIK Växjö, Myrefelt Kristina |
2017-06-06 | D agility klass I Small - SAGIK Växjö, Myrefelt Kristina |
2017-06-06 | 3 hoppklass I Small Noll fel - SAGIK Växjö, Lundh Viktoria |
2017-06-06 | 6 hoppklass I Small Noll fel - SAGIK Växjö, Jonasson Fredrika |
2017-07-23 | 10 agility klass I Small Noll fel - SBK Västervik, Franksson Roger |
2017-07-23 | D agility klass I Small - SBK Västervik, Franksson Roger |
2017-07-23 | 9 hoppklass I Small Noll fel - SBK Västervik, Digréus Tobias |
2017-07-23 | D hoppklass I Small - SBK Västervik, Digréus Tobias |
2017-08-12 | 5 agility klass I Small Noll fel - SBK Mönsterås, Franksson Roger |
2017-08-12 | D agility klass I Small - SBK Mönsterås, Gustavsson Mats |
2017-08-12 | 11 hoppklass I Small Noll fel - SBK Mönsterås, Gustavsson Mats |
2017-09-09 | 5 agility klass I Small Noll fel - SBK Linköping, Digréus Tobias |
2017-09-09 | 8 agility klass I Small Noll fel - SBK Linköping, Digréus Tobias |
2017-09-09 | 10 hoppklass I Small Noll fel - SBK Linköping, Wrede Åsa |
2017-09-16 | D agility klass I Small - SBK Vimmerby, Franksson Roger |
2017-09-16 | 3 hoppklass I Small Noll fel - SBK Vimmerby, Franksson Roger |
2017-09-16 | 8 hoppklass I Small Noll fel - SBK Vimmerby, Franksson Roger |
2017-10-07 | 11 agility klass I Small Noll fel - SBK Värnamo, Franksson Roger |
2017-10-07 | 8 agility klass I Small Noll fel - SBK Värnamo, Karlsson Cecilia |
2017-10-07 | D hoppklass I Small - SBK Värnamo, Franksson Roger |
2017-11-11 | D agility klass I Small - SBK Jönköping, Karlsson Tina |
2017-11-11 | 14 agility klass I Small Noll fel - SBK Jönköping, Karlsson Tina |
2017-11-11 | 18 hoppklass I Small Noll fel - SBK Jönköping, Karlsson Tina |
2018-03-10 | D agility klass I Small - SAGIK Söderköping, Wrede Åsa |
2018-03-10 | 14 agility klass I Small Noll fel - SAGIK Söderköping, Wrede Åsa |
2018-03-10 | 1 hoppklass I Small Noll fel - SAGIK Söderköping, Wrede Åsa |
2018-03-25 | 21 hoppklass I Small Noll fel - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2018-03-25 | D hoppklass I Small - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2018-03-25 | 4 hoppklass I Small Noll fel - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2018-05-05 | 6 agility klass I Small Noll fel - SBK Forserum, Tuomisto Catharina |
2018-05-05 | 7 agility klass I Small Noll fel - SBK Forserum, Tuomisto Catharina |
2018-05-05 | 4 hoppklass I Small Noll fel - SBK Forserum, Gustavsson Mats |
2018-05-05 | 22 hoppklass I Small Noll fel - SBK Forserum, Gustavsson Mats |
2018-05-20 | D agility klass I Small - SKK Eskilstuna, Lindskog Malin |
2018-05-20 | 3 agility klass I Small Noll fel - SKK Eskilstuna, Lindskog Malin |
2018-05-20 | 4 hoppklass I Small Noll fel - SKK Eskilstuna, Olsen Leif |
2018-05-26 | 12 agility klass I Small Noll fel - SBK Jönköping, Lindskog Malin |
2018-05-26 | 4 agility klass I Small Noll fel - SBK Jönköping, Lindskog Malin |
2018-05-26 | 4 hoppklass I Small Noll fel - SBK Jönköping, Digréus Tobias |
2018-05-26 | 8 hoppklass I Small Noll fel - SBK Jönköping, Digréus Tobias |
2018-06-08 | 4 agility klass I Small Noll fel - SBK Tranås, Gustavsson Mats |
2018-06-08 | 8 agility klass I Small Noll fel - SBK Tranås, Gustavsson Mats |
2018-06-16 | 3 agility klass I Small Noll fel - SBK Nybro, Franksson Roger |
2018-06-16 | 8 agility klass I Small Noll fel - SBK Nybro, Franksson Roger |
2018-06-16 | 8 hoppklass I Small Noll fel - SBK Nybro, Gustavsson Mats |
2018-06-16 | 2 hoppklass I Small Noll fel - SBK Nybro, Gustavsson Mats |
2018-08-12 | D agility klass I Small - SBK Vimmerby, Gustavsson Mats |
2018-08-12 | D agility klass I Small - SBK Vimmerby, Gustavsson Mats |
2018-08-12 | 5 hoppklass I Small Noll fel - SBK Vimmerby, Franksson Roger |
2018-08-12 | 6 hoppklass I Small Noll fel - SBK Vimmerby, Franksson Roger |
2018-08-26 | D agility klass I Small - SBK Linköping, Wrede Åsa |
2018-08-26 | 3 agility klass I Small Noll fel - SBK Linköping, Wrede Åsa |
2018-08-26 | 14 hoppklass I Small Noll fel - SBK Linköping, Vartiainen Seija |
2018-08-26 | 4 hoppklass I Small Noll fel - SBK Linköping, Vartiainen Seija |
2018-09-08 | D agility klass I Small - SBK Kista, Tangfelt Joakim |
2018-09-08 | 3 hoppklass I Small Noll fel - SBK Kista, Tangfelt Joakim |
2018-09-08 | D hoppklass I Small - SBK Kista, Tangfelt Joakim |
2018-09-16 | D agility klass I Small - SBK Nyköping, Vartiainen Seija |
2018-09-16 | 6 hoppklass I Small Noll fel - SBK Nyköping, Vartiainen Seija |
2018-09-16 | 2 hoppklass I Small Noll fel - SBK Nyköping, Vartiainen Seija |
2018-11-11 | 8 agility klass I Small Noll fel - SBK Ulricehamn, Eriksson Louise |
2018-11-11 | 12 agility klass I Small Noll fel - SBK Ulricehamn, Eriksson Louise |
2018-11-11 | D agility klass I Small - SBK Ulricehamn, Eriksson Louise |
2018-11-11 | 8 agility klass I Small Noll fel - SBK Ulricehamn, Eriksson Louise |
2018-11-11 | 12 agility klass I Small Noll fel - SBK Ulricehamn, Eriksson Louise |
2018-11-11 | D agility klass I Small - SBK Ulricehamn, Eriksson Louise |
2018-11-17 | 6 agility klass I Small Noll fel - SBK Jönköping, Lindskog Malin |
2018-11-17 | D hoppklass I Small - SBK Jönköping, Lindskog Malin |
2018-11-24 | 3 agility klass I Small Noll fel - SKK Söderköping, Franksson Roger |
2018-11-24 | 19 hoppklass I Small Noll fel - SKK Söderköping, Franksson Roger |
2019-03-02 | D agility klass I Small - SBK Ulricehamn, Fernström Marianne |
2019-03-02 | 16 agility klass I Small Noll fel - SBK Ulricehamn, Fernström Marianne |
2019-03-02 | D agility klass I Small - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2019-03-16 | 3 agility klass I Small Noll fel - SHU Söderköping, Hagström Jakobsson T |
2019-03-16 | D agility klass I Small - SHU Söderköping, Hagström Jakobsson T |
2019-04-28 | 6 agility klass II Small Noll fel - SBK Tranås, Digréus Tobias |
2019-04-28 | D agility klass II Small - SBK Tranås, Digréus Tobias |
2019-04-28 | D hoppklass II Small - SBK Tranås, Olsen Leif |
2019-04-28 | D hoppklass II Small - SBK Tranås, Olsen Leif |
2019-05-30 | 8 agility klass II Small Noll fel - SAGIK Flen, Uhlan Renée |
2019-05-30 | D agility klass II Small - SAGIK Flen, Uhlan Renée |
2019-05-30 | 5 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Flen, Uhlan Renée |
2019-05-30 | D hoppklass II Small - SAGIK Flen, Uhlan Renée |
2019-07-08 | D hoppklass II Small - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2019-07-08 | D hoppklass II Small - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2019-07-08 | D hoppklass II Small - SKK Fagersta, Ekström Per-Inge |
2019-07-09 | D agility klass II Small - SKK Fagersta, Fernström Marianne |
2019-07-09 | 13 agility klass II Small Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2019-08-18 | 19 agility klass II Small Noll fel - SBK Fellingsbro, Ahlin Yvonne |
2019-08-18 | 12 hoppklass II Small Noll fel - SBK Fellingsbro, Uhlan Renée |
2019-08-18 | 9 hoppklass II Small Noll fel - SBK Fellingsbro, Ahlin Yvonne |
2019-09-14 | 6 agility klass II Small Noll fel - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2019-09-14 | D hoppklass II Small - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2019-09-14 | 5 hoppklass II Small Noll fel - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2019-09-29 | D hoppklass II Small - SBK Eriksmåla, Franksson Roger |
2019-09-29 | D hoppklass II Small - SBK Eriksmåla, Franksson Roger |
2019-09-29 | D hoppklass II Small - SBK Eriksmåla, Franksson Roger |
2019-10-05 | 3 agility klass II Small Noll fel - SBK Tranås, Gustavsson Mats |
2019-10-05 | 7 hoppklass II Small Noll fel - SBK Tranås, Gustavsson Mats |
2019-10-05 | 9 hoppklass II Small Noll fel - SBK Tranås, Gustavsson Mats |
2019-12-01 | D agility klass II Small - SHU Söderköping, Karlsson Tina |
2019-12-01 | 9 agility klass II Small Noll fel - SHU Söderköping, Karlsson Tina |
2019-12-01 | 6 hoppklass II Small Noll fel - SHU Söderköping, Karlsson Tina |
2023-03-11 | 4 agility klass II Small Noll fel - SBK Söderköping, Karlsson Tina |
2023-03-11 | D agility klass II Small - SBK Söderköping, Karlsson Tina |
2023-03-11 | D hoppklass II Small - SBK Söderköping, Karlsson Tina |
Födda: 2020-10-24, efter: SE UCH Gustav Vom Netzer Althof , trefärgad | hjärta konstaterat biljud | patella ua | Öga ua | u:CACIB | avk: 17 | ||||||
Tjustpärlans Take Me to Your Heart | SE64058/2020 | tik | blenheim | u:EXC ökl | |||||||
RLD N RLD F Tjustpärlans Seven Stars to Follow | SE64059/2020 | tik | trefärgad | u:VG ökl |