2021-10-10 |
D agility klass I Medium - SBK Borlänge, Olsen Leif |
2021-10-10 |
2 agility klass I Medium Noll fel - SBK Borlänge, Olsen Leif |
2021-10-24 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Kungsör, Tångring Malin |
2021-10-24 |
10 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Kungsör, Tångring Malin |
2021-10-24 |
10 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Kungsör, Tångring Malin |
2021-12-04 |
15 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Fagersta, Fernström Marianne |
2021-12-04 |
15 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Fagersta, Fernström Marianne |
2021-12-04 |
6 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Fagersta, Fernström Marianne |
2021-12-04 |
17 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Fagersta, Fernström Marianne |
2022-07-17 |
11 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Fagersta, Ekström Per-Inge |
2022-07-17 |
27 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Fagersta, Ekström Per-Inge |
2022-07-17 |
25 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Fagersta, Ekström Per-Inge |
2022-07-31 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2022-07-31 |
12 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2022-08-20 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Borlänge, Olsen Leif |
2022-08-20 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Borlänge, Olsen Leif |
2022-09-04 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2022-09-04 |
7 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2022-09-04 |
D hoppklass I Medium - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2022-10-01 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Rättvik, Tangfelt Pär |
2022-10-01 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Rättvik, Tangfelt Pär |
2022-10-01 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Rättvik, Tangfelt Pär |
2022-10-01 |
7 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Rättvik, Tangfelt Pär |
2023-01-14 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2023-01-14 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2023-01-14 |
D hoppklass I Medium - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2023-05-08 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2023-05-08 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2023-05-08 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2023-06-10 |
8 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Avesta, Fernström Marianne |
2023-06-10 |
10 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Avesta, Fernström Marianne |
2023-06-17 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Eskilstuna, Olsen Leif |
2023-06-17 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Eskilstuna, Olsen Leif |
2023-06-21 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Hudiksvall, Mähler Johan |
2023-06-21 |
3 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Hudiksvall, Mähler Johan |
2023-07-09 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Bollnäs, Mähler Johan |
2023-07-09 |
3 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Bollnäs, Mähler Johan |
2023-07-16 |
3 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Kil, Lindskog Malin |
2023-07-16 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Kil, Lindskog Malin |
2023-07-16 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Kil, Karlsson Tina |
2023-07-29 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2023-07-29 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Fernström Marianne |