2014-03-08 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2014-03-08 |
D hoppklass I Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2014-03-30 |
D agility klass I Medium - SKK Strängnäs, Bergvall Kristiansso |
2014-03-30 |
D hoppklass I Medium - SKK Strängnäs, Bergvall Kristiansso |
2014-05-03 |
D agility klass I Medium - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2014-05-03 |
D agility klass I Medium - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2014-05-04 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2014-05-04 |
D hoppklass I Medium - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2014-05-17 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Lindesberg, Lundin Ewa |
2014-05-17 |
D hoppklass I Medium - SBK Lindesberg, Lundin Ewa |
2014-06-28 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Hällefors, Lundin Ewa |
2014-06-28 |
D hoppklass I Medium - SBK Hällefors, Lundin Ewa |
2014-07-03 |
D agility klass I Medium - SBK Kalmar, Silfverberg Andreas |
2014-07-03 |
D hoppklass I Medium - SBK Kalmar, Eriksson Louise |
2014-07-04 |
D agility klass I Medium - SBK Kalmar, Silfverberg Andreas |
2014-07-04 |
12 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Kalmar, Juréhn Thomas |
2014-07-05 |
D hoppklass I Medium - SBK Kalmar, Berg Emma |
2014-07-19 |
D agility klass I Medium - SKK, Fernström Marianne |
2014-07-19 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SKK, Henriksen Eric |
2014-07-20 |
D agility klass I Medium - SKK, Fernström Marianne |
2014-07-20 |
9 hoppklass I Medium Noll fel - SKK, Henriksen Eric |
2014-07-26 |
D agility klass I Medium - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2014-07-26 |
11 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Henriksen Eric |
2014-07-27 |
D agility klass I Medium - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2014-07-27 |
D hoppklass I Medium - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2014-08-02 |
D agility klass I Medium - SBK Ludvika, Pettersson Kjell |
2014-08-02 |
5 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ludvika, Dyrsmeds Lena |
2014-08-03 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ludvika, Dyrsmeds Lena |
2014-08-03 |
D hoppklass I Medium - SBK Ludvika, Ahlin Yvonne |
2014-08-20 |
4 agility klass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2014-08-20 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2014-08-27 |
D agility klass I Medium - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2014-08-27 |
D hoppklass I Medium - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2014-08-30 |
D agility klass I Medium - SBK Alunda, Svartberg Kenth |
2014-08-30 |
D agility klass I Medium - SBK Alunda, Svartberg Kenth |
2014-08-30 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Alunda, Svartberg Kenth |
2014-09-14 |
D agility klass II Medium - SHU Avesta, Ahlin Yvonne |
2014-09-14 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SHU Avesta, Pettersson Kjell |
2014-11-23 |
3 agility klass II Medium Noll fel - SBK Kungsör, Sassner Lars |
2014-11-23 |
D agility klass II Medium - SBK Kungsör, Sassner Lars |
2014-11-23 |
D hoppklass II Medium - SBK Kungsör, Sassner Lars |
2014-11-30 |
D agility klass II Medium - SBK Karlstad, Brundin Camilla |
2014-11-30 |
D hoppklass II Medium - SBK Karlstad, Brundin Camilla |
2015-02-21 |
6 agility klass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2015-02-21 |
D agility klass II Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2015-02-21 |
D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2015-03-28 |
7 agility klass II Medium Noll fel - SKK Strängnäs, Karlsson Tina |
2015-03-28 |
D hoppklass II Medium - SKK Strängnäs, Olsen Leif |
2015-05-16 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2015-05-16 |
D agility klass II Medium - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2015-05-16 |
D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2015-05-31 |
D agility klass II Medium - SBK Mora, Andersson Fredrik |
2015-05-31 |
3 agility klass II Medium Noll fel - SBK Mora, Andersson Fredrik |
2015-05-31 |
D hoppklass II Medium - SBK Mora, Andersson Fredrik |
2015-05-31 |
D hoppklass II Medium - SBK Mora, Andersson Fredrik |
2015-06-07 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SBK Falun, Andersson Fredrik |
2015-06-07 |
D hoppklass II Medium - SBK Falun, Andersson Fredrik |
2015-06-13 |
D hoppklass II Medium - SKK Uppsala, Tangfelt Pär |
2015-06-13 |
D hoppklass II Medium - SKK Uppsala, Tangfelt Pär |
2015-06-24 |
D agility klass II Medium - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2015-06-24 |
10 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2015-06-24 |
D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2015-07-08 |
D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2015-07-08 |
8 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2015-07-19 |
D hoppklass II Medium - SKK, Mähler Johan |
2015-07-19 |
D hoppklass II Medium - SKK, Mähler Johan |
2015-07-19 |
9 hoppklass II Medium Noll fel - SKK, Mähler Johan |
2015-07-23 |
D agility klass II Medium - SBK Ludvika, Lundström Anna |
2015-07-23 |
D hoppklass II Medium - SBK Ludvika, Andkvist Magnus |
2015-07-24 |
D hoppklass II Medium - SBK Mora, Karlsson Tina |
2015-07-25 |
D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Brundin Camilla |
2015-07-25 |
D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Andkvist Magnus |
2015-08-15 |
D hoppklass II Medium - SBK Frövi, Juréhn Thomas |
2015-08-16 |
D hoppklass II Medium - SBK Frövi, Uhlan Renée |
2015-08-23 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Haninge, Fernström Marianne |
2015-08-23 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Haninge, Fernström Marianne |
2015-08-29 |
D hoppklass II Medium - SBK Nynäshamn, Bereflod Madeleine |
2015-08-29 |
D hoppklass II Medium - SBK Nynäshamn, Lundin Ewa |
2015-09-12 |
D hoppklass II Medium - SBK Kumla, Olsen Leif |
2015-09-12 |
D hoppklass II Medium - SBK Kumla, Olsen Leif |
2015-11-08 |
10 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Mora, Ekström Per-Inge |
2015-11-08 |
D hoppklass II Medium - SBK Mora, Ekström Per-Inge |
2016-05-06 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2016-06-06 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Strängnäs, Olsen Leif |
2016-06-12 |
D agility klass II Medium - SBK Häverö, Tångring Malin |
2016-06-12 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SBK Häverö, Tångring Malin |
2016-06-12 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Häverö, Tångring Malin |
2016-06-12 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Häverö, Tångring Malin |
2016-07-10 |
D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2016-07-17 |
D agility klass II Medium - SBK Strömstad, Schjelderup Harald |
2016-07-17 |
D agility klass II Medium - SBK Strömstad, Lehtinen Jenni |
2016-07-17 |
D hoppklass II Medium - SBK Strömstad, Lehtinen Jenni |
2016-07-17 |
D hoppklass II Medium - SBK Strömstad, Schjelderup Harald |
2016-07-23 |
D agility klass II Medium - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2016-07-23 |
D hoppklass II Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2016-07-24 |
D agility klass II Medium - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2016-07-24 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2016-07-30 |
D agility klass II Medium - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2016-07-30 |
D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Fernström Marianne |
2016-07-31 |
D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2016-08-20 |
D agility klass II Medium - SBK Frövi, Mähler Johan |
2016-08-20 |
D hoppklass II Medium - SBK Frövi, Juréhn Thomas |
2016-08-21 |
D hoppklass II Medium - SBK Frövi, Juréhn Thomas |
2016-09-17 |
D agility klass II Medium - SBK Tierp, Broberg Emma |
2016-09-17 |
D hoppklass II Medium - SBK Tierp, Broberg Emma |
2016-09-18 |
D agility klass II Medium - SBK Sala, Olsen Leif |
2016-09-18 |
D hoppklass II Medium - SBK Sala, Olsen Leif |
2017-04-08 |
3 agility klass II Medium Noll fel - SBK Leksand, Bäck Stina |
2017-04-08 |
D agility klass II Medium - SBK Leksand, Sundvall Jörgen |
2017-04-08 |
D hoppklass II Medium - SBK Leksand, Ekström Per-Inge |
2017-05-25 |
D agility klass II Medium - SBK Timrå, Broberg Emma |
2017-05-25 |
D hoppklass II Medium - SBK Timrå, Juréhn Thomas |
2017-05-27 |
D agility klass II Medium - SBK Timrå, Juréhn Thomas |
2017-05-27 |
D hoppklass II Medium - SBK Timrå, Karlsson Tina |
2017-06-04 |
D agility klass II Medium - SBK Häverö Hallstav, Tångring Malin |
2017-06-04 |
D agility klass II Medium - SBK Häverö Hallstav, Tångring Malin |
2017-06-04 |
D hoppklass II Medium - SBK Häverö Hallstav, Tångring Malin |
2017-06-04 |
D hoppklass II Medium - SBK Häverö Hallstav, Tångring Malin |
2017-06-10 |
3 agility klass II Medium Noll fel - SBK Örebro, Uhlan Renée |
2017-06-17 |
D agility klass II Medium - SBK Uppsala, Fernström Marianne |
2017-06-17 |
D agility klass II Medium - SBK Uppsala, Fernström Marianne |
2017-06-17 |
D hoppklass II Medium - SBK Uppsala, Olsen Leif |
2017-06-17 |
D hoppklass II Medium - SBK Uppsala, Olsen Leif |
2017-07-07 |
D agility klass II Medium - SKK Kalix, Flanagan Michael |
2017-07-07 |
D hoppklass II Medium - SKK Kalix, Karlsson Tina |
2017-07-09 |
D agility klass II Medium - SKK Kalix, Flanagan Michael |
2017-07-09 |
D hoppklass II Medium - SKK Kalix, Karlsson Tina |
2017-07-22 |
D agility klass II Medium - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2017-07-22 |
D hoppklass II Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2017-07-22 |
D hoppklass II Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2017-07-23 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2017-07-29 |
D agility klass II Medium - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2017-07-29 |
D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2017-07-30 |
4 agility klass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2017-07-30 |
7 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2017-08-19 |
D agility klass II Medium - SBK Örebro, Karlsson Tina |
2017-08-19 |
D hoppklass II Medium - SBK Örebro, Tångring Malin |
2017-09-23 |
D agility klass II Medium - SBK, Olsen Leif |
2017-09-23 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK, Olsen Leif |
2018-02-18 |
D hoppklass II Medium - SBK Karlstad, Sassner Lars |
2018-02-18 |
D hoppklass II Medium - SBK Karlstad, Sassner Lars |
2018-04-21 |
D hoppklass II Medium - SBK Mockfjärd, Ahlin Yvonne |
2018-04-21 |
D hoppklass II Medium - SBK Mockfjärd, Thorén Martin |
2018-05-13 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Härnösand, Bergqvist Anders |
2018-06-03 |
D agility klass II Medium - SBK Häverö, Sassner Lars |
2018-06-03 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Häverö, Sassner Lars |
2018-06-17 |
D agility klass II Medium - SBK Bålsta, Jansson Maria |
2018-07-06 |
D hoppklass II Medium - SKK Kalix, Berglund Eija |
2018-07-07 |
D hoppklass II Medium - SKK Kalix, Berglund Tomas |
2018-07-08 |
D hoppklass II Medium - SKK Kalix, Gabi Steppan |