SE VCH LPI RLD N RLD F SPH III Actualis New Formula | 2018-05-19 | Umeå | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Asplund Rolf Göran och Nordström Lena |
SE VCH LPI RLD N RLD F SPH III Actualis New Formula | 2018-06-02 | Östersund | SBK | ekl spår | 483.2 poäng Godkänd | Olander Per-Erik och Wiklund Magnus |
SE VCH LPI RLD N RLD F SPH III Actualis New Formula | 2018-06-09 | Järvsö | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Norrman Roland och Broms Liselotte |
SE VCH LPI RLD N RLD F SPH III Actualis New Formula | 2018-08-04 | Ånge | SBK | ekl spår | 480 poäng Godkänd | Andersson John-Åke och Olander Per-Erik |
SE VCH LPI RLD N RLD F SPH III Actualis New Formula | 2018-08-05 | Ånge | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Andersson John-Åke och Olander Per-Erik |
SE VCH LPI RLD N RLD F SPH III Actualis New Formula | 2018-08-18 | Kvissleby | SBK | ekl spår | 572 poäng Cert | Andersson John-Åke och Olsson Håkan |
SPH I Actualis Sweet Surprise | 2018-06-03 | Torsby | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Jansson Richard och Lundström Lars |
Alegnis Cha-Cha-Cha | 2018-10-21 | Mönsterås | SBK | akl spår | 108.5 poäng Ej godkänd | Brolén Lars och Danielsson Lars |
SPH III Alegnis Vera Wienerfläta | 2018-04-14 | Vänersborg | SBK | ekl spår | 519.7 poäng Godkänd | Andersson Jan och Svensson Bo-Göran |
SPH III Alegnis Vera Wienerfläta | 2018-05-05 | Herrljunga | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Alaby Kjell-Arne och Merenius Johnny |
SPH III Alegnis Vera Wienerfläta | 2018-05-13 | Kungälv | SBK | ekl spår | 509 poäng Godkänd | Segerdahl Lennart och Lövenius Rune |
SPH III Alegnis Vera Wienerfläta | 2018-09-16 | Halmstad | SBK | ekl spår | 557.5 poäng Certpoäng | Svensson Wilson Anni och Hedenberg Birgitta |
RLD N RLD F Altaflats Bring It On | 2018-05-20 | Luleå | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Sundberg Peter och Johansson Lars-Göran |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD 1 Atomos Pippi Är Sakletare | 2018-06-17 | Flen | SBK | akl spår | 157.2 poäng Godkänd | Larsson Kjell och Cangren Malmberg A-M |
SE VCH SPH I Björshults Colour of Night | 2018-05-20 | Haninge | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Malmström Christer och Syrén Bengt |
SE VCH SPH I Björshults Colour of Night | 2018-09-01 | Nynäshamn | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Carlson Robert och Glamsare Hans |
SE VCH SPH I Björshults Colour of Night | 2018-09-16 | Södertälje | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Lundin Robert och Glamsare Hans |
SE VCH SPH I Björshults Colour of Night | 2018-09-23 | Nacka | SBK | akl spår | 196.5 poäng Uppflyttad | Wiklander Charlotte och Johansson Mats |
SPH I Carmita Just Dream On | 2018-08-18 | Laholm | SBK | akl spår | 198.7 poäng Uppflyttad | Johansson Morgan och Eriksson Mathiesen K |
SE VCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH SPH II Chessex Del Playa Drive | 2018-09-01 | Ockelbo | SBK | hkl spår | 491 poäng Uppflyttad | Lindgren Laila och Törnquist Kenneth |
LD STARTKLASS SPH I SÖKH I Coatfloats Great Knockout | 2018-04-15 | Knislinge | SBK | lkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Svensson Anna-Kersti och Wallin Birgitta |
LD STARTKLASS SPH I SÖKH I Coatfloats Great Knockout | 2018-09-23 | Eslöv | SBK | lkl sök | 475.7 poäng Uppflyttad | Johansson Kenneth och Mortensen Per |
SE VCH SPH III Conover's The Bishop | 2018-04-28 | Västervik | SBK | lkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Jansson Bo och Sundberg Leif |
SE VCH SPH III Conover's The Bishop | 2018-05-26 | Sandviken | SBK | ekl spår | 513 poäng Godkänd | Hagelin Göran och Åström Sune |
SE VCH SPH III Conover's The Bishop | 2018-06-02 | Östersund | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Olander Per-Erik och Wiklund Magnus |
SE VCH SPH III Conover's The Bishop | 2018-06-17 | Timrå | SBK | ekl spår | 468 poäng Godkänd | Olsson Håkan och Andremo Ann Christin |
SE SÖCH SÖKH III Conover's Yankee Melody | 2018-06-17 | Boden | SBK | ekl sök | 484.5 poäng Godkänd | Johansson Lars-Göran och Hedlund Josefin |
SE SÖCH SÖKH III Conover's Yankee Melody | 2018-08-05 | Piteå | SBK | ekl sök | 543.5 poäng Cert | Plym Forsell Lena och Sundberg Peter |
SE SÖCH SÖKH III Conover's Yankee Melody | 2018-08-12 | Gällivare | SBK | ekl sök | 0 poäng Ej godkänd | Lindström Carina och Vesterlund Nicklas |
SE SÖCH SÖKH III Conover's Yankee Melody | 2018-09-01 | Piteå | SBK | ekl sök | 533.5 poäng Godkänd | Lindström Carina och Dahlberg Peder |
SE SÖCH SÖKH III Conover's Yankee Melody | 2018-09-09 | Boden | SBK | ekl sök | 0 poäng Ej godkänd | Hedlund Josefin och Vesterlund Nicklas |
Demefinezz Sieur Athos | 2018-09-30 | Gustavsberg | SBK | akl spår | 193.7 poäng Uppflyttad | Johansson Mats och Nilsson Jan |
SPH I Engsboda Special Gravel | 2018-05-25 | Hammarstrand | SBK | akl spår | 186.5 poäng Uppflyttad | Häggström Åsa och Olander Per-Erik |
SPH I Engsboda Special Gravel | 2018-08-05 | Ånge | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Wikström Jens och Glamsare Hans |
SE VCH SPH I SPH II Engsboda Sweet As Sugar | 2018-09-16 | Gustavsberg | SBK | hkl spår | 477 poäng Godkänd | Lindberg Ninni och Moberg Ragnar |
SE VCH SPH I SPH II Engsboda Sweet As Sugar | 2018-10-06 | Farsta | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Lindberg Ninni och Collin Yngve |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Flatham's Kalln Konn Knall Jena | 2018-06-29 | Vännäs | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Andersson Eva-Stina och Dahl Mari-Helen |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Flatham's Kalln Konn Knall Jena | 2018-10-07 | Vännäs | SBK | akl spår | 174.5 poäng Godkänd | Eriksson Pether och Andersson Eva-Stina |
LPI LPII SPH III Flatterhaft Ärlighet Vara Längst | 2018-04-29 | Kristinehamn | SBK | ekl spår | 487.5 poäng Godkänd | Sanfridsson Lennarth och Hedberg Göran |
LPI LPII SPH III Flatterhaft Ärlighet Vara Längst | 2018-06-03 | Hällefors | SBK | ekl spår | 524 poäng Certpoäng | Lönnberg Anders och Thiderman Sören |
LD STARTKLASS Ghostrider's Man in A Million | 2018-04-21 | Degerfors | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Haeggblom Bjellå A och Bergström Elisabeth |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS SPH I Gilliam's Gold Exclusive | 2018-06-03 | Uddevalla | SBK | lkl spår | 405.2 poäng Godkänd | Mellberg Sven-Håkan och Samuelsson Ingvar |
SE SÖCH SÖKH III Gilliam's Gold Father of The Gods | 2018-03-18 | Norrköping | SBK | ekl sök | 499 poäng Godkänd | Johansson Tomas och Widén Marie |
SE SÖCH SÖKH III Gilliam's Gold Father of The Gods | 2018-04-14 | Vadstena | SBK | ekl sök | 564 poäng Cert | Axelsson Mats och Nilsson Berth |
SE SÖCH SÖKH III Gilliam's Gold Father of The Gods | 2018-04-21 | Eskilstuna | SBK | ekl sök | 584 poäng Cert | Cangren Malmberg A-M och Heikkilä Viljo |
SE SÖCH SÖKH III Gilliam's Gold Father of The Gods | 2018-04-22 | Tranås | SBK | ekl sök | 553 poäng Cert | Brandt Thomas och Karlsson Åke |
SE SÖCH SÖKH III Gilliam's Gold Father of The Gods | 2018-05-13 | Grödinge | SBK | ekl sök | 0 poäng Ej godkänd | Lundin Robert och Cangren Malmberg A-M |
SE SÖCH SÖKH III Gilliam's Gold Father of The Gods | 2018-05-19 | Linköping | SBK | ekl sök | 580.5 poäng Cert | Nyman Rolf och Berglund Nils |
SE SÖCH SÖKH III Gilliam's Gold Father of The Gods | 2018-05-27 | Mjölby | SBK | ekl sök | 581.5 poäng Cert | Svensson Siewert och Berggren Eva |
SE SÖCH SÖKH III Gilliam's Gold Father of The Gods | 2018-06-06 | Farsta | SBK | ekl sök | 503.5 poäng Godkänd | Lindberg Ninni och Karlström Henrik |
SE SÖCH SÖKH III Gilliam's Gold Father of The Gods | 2018-06-09 | Finspång | SBK | ekl sök | 0 poäng Ej godkänd | Johansson Tomas och Widén Marie |
SE SÖCH SÖKH III Gilliam's Gold Father of The Gods | 2018-08-19 | Norrköping | SBK | ekl sök | 505 poäng Godkänd | Widén Marie och Jansson Bo |
SE SÖCH SÖKH III Gilliam's Gold Father of The Gods | 2018-09-15 | Katrineholm | SBK | ekl sök | 471 poäng Godkänd | Lundin Robert och Svensson Mikael |
SE SÖCH SÖKH III Gilliam's Gold Father of The Gods | 2018-09-22 | Söderköping | SBK | ekl sök | 469.5 poäng Godkänd | Martens Lena och Widén Marie |
SE SÖCH SÖKH III Gilliam's Gold Father of The Gods | 2018-10-07 | Södertälje | SBK | ekl sök | 546.5 poäng Cert | Lundin Robert och Alfredsson Jan |
SPH I Gilliam's Gold U R Not Alone | 2018-08-07 | Ställdalen | SBK | akl spår | 204.5 poäng Uppflyttad | Holmsten Sven-Einar och Svahn Inga-Lill |
SPH I Gilliam's Gold U R Not Alone | 2018-09-16 | Katrineholm | SBK | lkl spår | 495.2 poäng Uppflyttad | Persson Maria och Strömbäck Göran |
LD STARTKLASS SPH I SPH II Hinnared's Ecce | 2018-04-08 | Limhamn | SBK | hkl spår | 290 poäng Ej godkänd | Johansson Anders och Therup Anders |
LD STARTKLASS SPH I SPH II Hinnared's Ecce | 2018-11-17 | Åhus | SBK | hkl spår | 303.7 poäng Godkänd | Wallin Birgitta och Bonder Mikael |
SPH II SPH III Hinnared's Isak | 2018-04-21 | Oskarshamn | SBK | ekl spår | 472.7 poäng Godkänd | Engdahl Joakim och Kumpula Matti |
SPH I SPH II SPH III Högtryckets Fantastiska Yrväder | 2018-05-20 | Umeå | SBK | lkl spår | 508.2 poäng Uppflyttad | Andersson Eva-Stina och Wiklund Lena |
SE VCH LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Inspirations Made in Sweden | 2018-08-11 | Kil | SBK | hkl spår | 483.5 poäng Uppflyttad | Jonsson Gun Birgit och Andersson Ing-Marie |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS SPH II Lermyrens Coolcaramel | 2018-06-09 | Järvsö | SBK | ekl spår | 519.5 poäng Godkänd | Norrman Roland och Broms Liselotte |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS SPH II Lermyrens Coolcaramel | 2018-06-10 | Sundsvall | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Forslund Eva och Liukkonen Ulle |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS SPH II Lermyrens Coolcaramel | 2018-08-04 | Ånge | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Andersson John-Åke och Olander Per-Erik |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS SPH II Lermyrens Coolcaramel | 2018-08-05 | Ånge | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Andersson John-Åke och Olander Per-Erik |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS SPH II Lermyrens Coolcaramel | 2018-08-11 | Ljusdal | SBK | ekl spår | 504.2 poäng Godkänd | Strandberg Siv och Dahlberg Christer |
SPH I SPH II SPH III Lopplådans Rakel Rapphöna | 2018-06-10 | Grödinge | SBK | lkl spår | 374.2 poäng Godkänd | Nordin Jörgen och Lundin Robert |
SPH I SPH II SPH III Lopplådans Rakel Rapphöna | 2018-09-16 | Katrineholm | SBK | lkl spår | 458.2 poäng Uppflyttad | Persson Maria och Strömbäck Göran |
TJH LPI LPII RLD N RLD F SPH II Lustans Tres Onyx | 2018-05-24 | Härnösand | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Forslund Eva och Knutar Niklas |
TJH LPI LPII RLD N RLD F SPH II Lustans Tres Onyx | 2018-06-10 | Ånge | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Olander Per-Erik och Wikström Jens |
SE VCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Miss Mallorys Better Watch Out | 2018-09-15 | Dals Långed | SBK | akl spår | 209.2 poäng Godkänd | Andreasson Laila och Larsson Inge |
SE VCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Miss Mallorys Better Watch Out | 2018-10-07 | Göta | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Henriksson Eva och Henriksson Göran |
SE VCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Miss Mallorys Better Watch Out | 2018-10-20 | Årjäng | SBK | akl spår | 208 poäng Uppflyttad | Gunnarsson Tommy och Bornstedt Marika |
SPH I Moonstruck Sunset Boulevard | 2018-09-23 | Färjestaden | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Adolfsson Ulrika och Sundin Leif |
SPH I Moonstruck Sunset Boulevard | 2018-10-07 | Torsås | SBK | akl spår | 199.5 poäng Uppflyttad | Adolfsson Ulrika och Lundgren Peter |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Mörkvedens Don't Stop Me Now | 2018-11-10 | Gamleby | SBK | akl spår | 127 poäng Godkänd | Fogelberg Helene och Johansson Tomas |
SPH II Mörkvedens Rouge | 2018-05-06 | Tranås | SBK | hkl spår | 491 poäng Godkänd | Karlsson Gun Britt-M och Brandt Thomas |
SPH I SÖKH I Oakshoot's About Last Night | 2018-05-19 | Linköping | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Nyman Rolf och Berglund Nils |
SE VCH RLD N RLD F Oakshoot's Like A Fairytale | 2018-10-07 | Lindesberg | SBK | akl spår | 214.2 poäng Uppflyttad | Toftler Göte och Svahn Inga-Lill |
LPII SPH I Queen Samba Double Play | 2018-06-02 | Ljusdal | SBK | lkl spår | 532 poäng Uppflyttad | Strandberg Siv och Dahlberg Christer |
Quiet Runners Emmis Elvis | 2018-10-06 | Norrtälje | SBK | akl sök | 0 poäng Ej godkänd | Neteborn Bengt och Hagberg Gustavsson M |
SÖKH I Ryegate's Fight Fire With Fire | 2018-05-27 | Tyresö | SBK | lkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Nyberg Jan-Ola och Ahlgren Anna |
SÖKH I Ryegate's Fight Fire With Fire | 2018-09-09 | Farsta | SBK | lkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Stjernborg Carina och Moberg Ragnar |
SPH I SPH II SPH III Ryegate's Walk On Top | 2018-05-06 | Tierp | SBK | akl spår | 178.5 poäng Uppflyttad | Hawée Göran och Östlund Marianne |
SPH I SPH II SPH III Ryegate's Walk On Top | 2018-09-16 | Fagersta | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Elfström Ingemar och Löfberg Åsa |
RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Skattkammarens Candy Crush | 2018-05-01 | Eslöv | SBK | akl spår | 168.7 poäng Godkänd | Prahl Leif och Emgård Anders |
RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Skattkammarens Candy Crush | 2018-09-16 | Svedala | SBK | akl spår | 199.5 poäng Uppflyttad | Johnsson Lars och Johansson Anders |
RLD F RLD A SPH III Skattkammarens Gladys Knight | 2018-04-14 | Limhamn | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Nielsen Tommy och Emgård Anders |
RLD F RLD A SPH III Skattkammarens Gladys Knight | 2018-09-02 | Dubblerad | SBK | ekl spår | 500.2 poäng Godkänd | Frid Crispin och Johnsson Lars |
RLD F RLD A SPH III Skattkammarens Gladys Knight | 2018-11-03 | Tollarp | SBK | ekl spår | 481 poäng Godkänd | Wallin Birgitta och Prahl Leif |
RLD F RLD A SPH III Skattkammarens Gladys Knight | 2018-11-11 | Löddeköpinge | SBK | ekl spår | 490 poäng Godkänd | Emgård Anders och Frid Crispin |
SPH I Skattkammarens Isle of Scilly | 2018-04-15 | Höganäs | SBK | akl spår | 186.5 poäng Uppflyttad | Sjöstrand Yvonne och Ljung Lars-Åke |
SPH I SPH II Sort Guld Always Ready | 2018-09-09 | Nässjö | SBK | akl spår | 163 poäng Godkänd | Gustafsson Mikael och Kurtsson Eva |
SPH I SPH II Sort Guld Always Ready | 2018-09-22 | Tranås | SBK | akl spår | 176.2 poäng Uppflyttad | Bengtsson Boel och Andersen Anita |
LD STARTKLASS SPH I Svartalwen's Noia Minna | 2018-09-15 | Göteborg | SBK | akl spår | 204.5 poäng Uppflyttad | Svanstedt Eva och Abrahamsson Louise |
SPH I Torpedos Chiquitita | 2018-04-22 | Lund | SBK | lkl spår | 397.5 poäng Godkänd | Sjöstrand Yvonne och Svensson Anna-Kersti |