2019-09-11 | HD grad A |
2019-09-11 | ED ua (0) |
2018-11-17 | VG junkl - SSRK Frösön, Heiskanen Kati |
2018-11-18 | VG junkl - SSRK Frösön, Brunnström Gudrun |
2018-12-08 | VG junkl - SKK Älvsjö, Iversen Per |
2019-04-20 | VG junkl - SKK Sundsvall, Karlsson Jens |
2019-05-19 | Exc junkl 4 junkk - SSRK Östersund, Östman Carina |
2019-08-04 | Exc junkl 2 junkk - SKK Svenstavik, Norlin Gunnar |
2019-11-16 | VG ukl 4 ukk - SSRK Frösön, Ragnarson Patric |
2019-11-17 | Exc ukl 4 ukk - SSRK Frösön, Sand Sverre |
2019-12-15 | Exc ukl - SKK Älvsjö, Rautala Eeva |
2022-05-22 | VG jkl 4 jkk - SSRK Östersund, Rollmar Lena |
2022-08-07 | VG jkl 3 jkk - SKK Svenstavik, Ohlsson Joakim |
2022-11-26 | VG jkl - SSRK Järpen, Brostam Karin |
2022-11-27 | VG jkl - SSRK Järpen, Brunnström Gudrun |
2022-12-10 | VG jkl - SKK Älvsjö, Karlsson Jens |
2021-08-28 | 0 nbkl - SSRK Lit, Hallgren Anders |
2021-08-29 | 0 nbkl - SSRK Lit, Gustavsson Anders |
2021-10-09 | 3 nbkl - SSRK Brunflo, Carlsson Henry |
2022-08-21 | Not Sufficient nbkl - GK vatten - SSRK Lit, Gustavsson Anders och Nilsson Sune |
2020-11-07 | Godkänd anl kl - SSRK Bensjö, Tander Rune |
2021-11-07 | 1 ökl - SSRK Bensjö, Tander Rune |
2022-07-03 | 2 ökl - SSRK Bensjö, Tander Rune |
2022-07-11 | 3 ökl - SVTK Jämtland-Härjed, Zetterholm Vestlund |
2019-09-29 | 119 poäng Ej godkänd startklass - SBK Järpen, Häggström Åsa |
2019-11-01 | 152.5 poäng Godkänd startklass - SBK Ånge, Larsson Anita |
2020-01-25 | 129.5 poäng Godkänd startklass - SBK Sundsvall, Hådén Annette |
2020-01-25 | 138.5 poäng Godkänd startklass - SBK Sundsvall, Knutar Niklas |
2020-07-19 | 109 poäng Ej godkänd startklass - SBK Järpen, Häggström Åsa |
2020-09-19 | 152.5 poäng Godkänd startklass - SBK Strömsund, Bryne Lisbet |
2020-10-04 | 155.5 poäng Godkänd startklass - SBK Järpen, Häggström Åsa |
2020-10-18 | 117 poäng Ej godkänd startklass - SBK Matfors, Hådén Annette |
2020-10-18 | 96 poäng Ej godkänd startklass - SBK Matfors, Liukkonen Ulle |
2020-10-30 | 129 poäng Godkänd startklass - SBK Ånge, Larsson Anita |
2022-06-06 | 120.5 poäng Godkänd startklass - SBK Hammarstrand, Jakob Peter |
2019-01-19 | Nybörjarklass 0 poäng - SBK Strömsund, Backlund Barbro |
2019-01-19 | Nybörjarklass 35 poäng - SBK Strömsund, Backlund Barbro |
2019-06-01 | Nybörjarklass 63 poäng - SBK Ånge, Åhs Margareta |
2019-06-01 | Nybörjarklass 67 poäng - SBK Ånge, Norberg Carina |
2019-08-24 | Nybörjarklass 92 poäng - SBK Strömsund, Nordqvist Jeanette |
2019-08-24 | Nybörjarklass 93 poäng - SBK Strömsund, Hedman Carina |
2019-08-25 | Nybörjarklass 83 poäng - SBK Strömsund, Nordqvist Jeanette |
2019-08-25 | Nybörjarklass 91 poäng - SBK Strömsund, Hedman Carina |
2019-09-28 | Fortsättningsklass 72 poäng - SBK Strömsund, Norberg Carina |
2019-09-28 | Fortsättningsklass 65 poäng - SBK Strömsund, Norberg Carina |
2019-10-05 | Fortsättningsklass 85 poäng - SBK Ånge, Svelander Lena |
2019-10-20 | Fortsättningsklass 71 poäng - SBK Matfors, Carlberg Lotta |
2019-10-20 | Fortsättningsklass 98 poäng - SBK Matfors, Sjödin Emma |
2019-12-26 | Fortsättningsklass 80 poäng - SBK Njurunda, Näslund Jenny |
2019-12-26 | Fortsättningsklass 99 poäng - SBK Njurunda, Falk Emil |
2020-01-18 | Avancerad klass 86 poäng - SBK Strömsund, Sjödin Emma |
2020-01-18 | Avancerad klass 77 poäng - SBK Strömsund, Sjödin Emma |
2020-03-06 | Avancerad klass 56 poäng - SBK Njurunda, Svelander Lena |
2020-03-06 | Avancerad klass 0 poäng - SBK Njurunda, Sjödin Emma |
2020-08-01 | Avancerad klass 94 poäng - SBK Härnösand, Norberg Carina |
2020-08-01 | Avancerad klass 96 poäng - SBK Härnösand, Norberg Carina |
2020-08-23 | Mästarklass 79 poäng - SBK Halån, Vengelin Annette |
2020-08-23 | Mästarklass 70 poäng - SBK Halån, Vengelin Annette |
2020-09-05 | Mästarklass 56 poäng - SBK Matfors, Sjödin Emma |
2020-09-05 | Mästarklass 81 poäng - SBK Matfors, Norman Viktoria |
2020-09-05 | Mästarklass 67 poäng - SBK Matfors, Sjödin Emma |
2020-09-05 | Mästarklass 75 poäng - SBK Matfors, Norman Viktoria |
2020-09-06 | Mästarklass 58 poäng - SBK Östersund, Sjödin Emma |
2020-09-06 | Mästarklass 92 poäng - SBK Östersund, Nordqvist Jeanette |
2020-09-26 | Mästarklass 61 poäng - SBK Strömsund, Näslund Jenny |
2020-09-26 | Mästarklass 74 poäng - SBK Strömsund, Näslund Jenny |
2020-10-03 | Mästarklass 82 poäng - SBK Ånge, Svelander Lena |
2020-10-03 | Mästarklass 73 poäng - SBK Ånge, Svelander Lena |
2021-07-24 | Mästarklass 72 poäng - SBK Njurunda, Svelander Lena |
2021-07-24 | Mästarklass 86 poäng - SBK Njurunda, Sjödin Emma |
2021-07-24 | Mästarklass 90 poäng - SBK Njurunda, Kärfstedt Mari |
2021-08-15 | Mästarklass 96 poäng - SBK Härnösand, Norberg Carina |
2021-08-15 | Mästarklass 78 poäng - SBK Härnösand, Näslund Jenny |
2021-09-04 | Mästarklass 71 poäng - SBK Matfors, Näslund Jenny |
2021-09-04 | Mästarklass 0 poäng - SBK Matfors, Sjödin Emma |
2021-09-04 | Mästarklass 80 poäng - SBK Matfors, Näslund Jenny |
2021-09-18 | Mästarklass 84 poäng - SBK Strömsund, Basth Johanna |
2021-09-18 | Mästarklass 83 poäng - SBK Strömsund, Basth Johanna |
2022-05-29 | Mästarklass 83 poäng - SBK Ånge, Kärfstedt Mari |
2022-05-29 | Mästarklass 55 poäng - SBK Ånge, Palm Åsa |
2022-06-10 | Mästarklass 90 poäng - SBK Ånge, Kärfstedt Mari |
2022-06-10 | Mästarklass 95 poäng - SBK Ånge, Kärfstedt Mari |
2022-07-23 | Mästarklass 82 poäng - SBK Njurunda, Svelander Lena |
2022-07-23 | Mästarklass 95 poäng - SBK Njurunda, Kärfstedt Mari |
2022-07-23 | Mästarklass 58 poäng - SBK Njurunda, Näslund Jenny |
2022-10-01 | Mästarklass 74 poäng - SBK Ånge, Palm Åsa |
2022-10-01 | Mästarklass 94 poäng - SBK Ånge, Kärfstedt Mari |
2023-05-28 | Mästarklass 37 poäng - SBK Fåker, Norberg Carina |
2023-05-28 | Mästarklass 80 poäng - SBK Fåker, Norberg Carina |
2021-08-21 | 4 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Lit, Olsen Leif |
2021-08-21 | 8 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Lit, Olsen Leif |
2021-08-22 | D agility klass I Extra Large - SBK Lit, Olsen Leif |
2021-08-22 | 4 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Lit, Olsen Leif |
2022-05-07 | 1 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Brunflo, Thorén Martin |
2022-05-07 | 1 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Brunflo, Thorén Martin |
2022-05-07 | 1 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Brunflo, Thorén Martin |
2022-05-08 | D hoppklass I Extra Large - SBK Brunflo, Thorén Martin |
2022-05-08 | 2 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Brunflo, Thorén Martin |
2022-05-08 | 3 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Brunflo, Thorén Martin |
2022-11-05 | D agility klass I Extra Large - SAGIK Hudiksvall, Lindskog Malin |
2022-11-05 | 1 agility klass I Extra Large Noll fel - SAGIK Hudiksvall, Lindskog Malin |
2022-11-05 | D hoppklass I Extra Large - SAGIK Hudiksvall, Tangfelt Pär |
2022-11-06 | 7 agility klass I Extra Large Noll fel - SAGIK Hudiksvall, Lindskog Malin |
2022-11-06 | 7 hoppklass I Extra Large Noll fel - SAGIK Hudiksvall, Tangfelt Pär |
2022-11-06 | 11 hoppklass I Extra Large Noll fel - SAGIK Hudiksvall, Lindskog Malin |
2023-03-25 | D agility klass I Extra Large - SBK Vännäs, Mähler Johan |
2023-03-25 | 3 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Vännäs, Mähler Johan |
2023-03-26 | 2 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Vännäs, Mähler Johan |
2023-03-26 | 3 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Vännäs, Mähler Johan |
2023-05-13 | 1 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Brunflo, Svanered Erica |
2023-05-13 | 2 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Brunflo, Svanered Erica |
2023-05-13 | 2 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Brunflo, Svanered Erica |
2023-05-14 | D hoppklass I Extra Large - SBK Brunflo, Svanered Erica |
2023-05-14 | 2 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Brunflo, Svanered Erica |
2023-05-14 | D hoppklass I Extra Large - SBK Brunflo, Svanered Erica |
2023-09-02 | D agility klass I Extra Large - SBK Matfors, Mähler Johan |
2023-09-02 | 1 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Matfors, Mähler Johan |
2023-09-02 | 2 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Matfors, Mähler Johan |
2023-09-03 | 1 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Matfors, Mähler Johan |
2023-09-03 | 2 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Matfors, Mähler Johan |
2023-09-03 | 2 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Matfors, Mähler Johan |
2023-11-03 | 7 hoppklass I Extra Large Noll fel - SAGIK Hudiksvall, Tangfelt Pär |
2023-11-04 | D hoppklass I Extra Large - SAGIK Hudiksvall, Tangfelt Pär |
2023-11-04 | D hoppklass I Extra Large - SAGIK Hudiksvall, Andersson Anna-Karin |
2019-01-09 | Doftprov I - Godkänd - SBK Ås, Könberg Liselott och Dahlberg Camilla |
2019-06-02 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Östersund, Sondell Birgitta och Peterzon Ulf |
2019-03-12 | BPH Genomförd - Bph Jämtland Torsta/Ås, Fors Ward Anna |