Information om Dansk Svensk Gårdshund från Rasdata.nu

Agility

Resultat i namnordning


2020-10-27 Landvetter SAGIK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol D agility klass I Medium Antal startande=11 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol D agility klass I Medium Antal startande=13 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol D agility klass I Medium Antal startande=13 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol D agility klass I Medium Antal startande=12 Erlandson Jonas

2020-10-25 Söråker SAGIK
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D hoppklass I Small Antal startande=19 Vertanen Timo
Lekebergas Pia D hoppklass I Small Antal startande=19 Vertanen Timo
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld 13 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=17 Vertanen Timo
RLD N Nina Pinta's Sam 11 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=17 Vertanen Timo
Lekebergas Pia 11 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=17 Vertanen Timo
RLD N Nina Pinta's Sam 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=14 Vertanen Timo

2020-10-25 Kävlinge SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D hoppklass III Small Antal startande=22 Savikko Seppo
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D hoppklass III Small Antal startande=24 Savikko Seppo
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D hoppklass III Small Antal startande=22 Savikko Seppo
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D hoppklass III Small Antal startande=24 Savikko Seppo
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass III Medium Antal startande=23 Savikko Seppo
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass III Medium Antal startande=25 Savikko Seppo
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass III Small Antal startande=24 Savikko Seppo
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass III Medium Antal startande=23 Savikko Seppo
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass III Medium Antal startande=25 Savikko Seppo
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=22 Savikko Seppo
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=24 Savikko Seppo
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=24 Savikko Seppo
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass III Small Antal startande=22 Savikko Seppo
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass III Small Antal startande=24 Savikko Seppo
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 6 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=22 Savikko Seppo
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 5 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=22 Savikko Seppo
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass III Medium Antal startande=24 Savikko Seppo
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass III Small Antal startande=13 Savikko Seppo
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=13 Savikko Seppo
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=21 Savikko Seppo
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=13 Savikko Seppo
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=21 Savikko Seppo
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=13 Savikko Seppo
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=21 Savikko Seppo
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 10 agility klass III Small Noll fel Antal startande=21 Savikko Seppo
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 9 agility klass III Small Noll fel Antal startande=21 Savikko Seppo

2020-10-24 Söråker SAGIK
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D agility klass I Small Antal startande=18 Vertanen Timo
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D agility klass I Small Antal startande=18 Vertanen Timo
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D agility klass I Small Antal startande=18 Vertanen Timo
Lekebergas Pia D agility klass I Small Antal startande=18 Vertanen Timo
RLD N Nina Pinta's Sam 11 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=18 Vertanen Timo
Lekebergas Pia 7 agility klass I Small Noll fel Antal startande=18 Vertanen Timo
RLD N Nina Pinta's Sam 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=17 Vertanen Timo
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=18 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=5 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=5 Vertanen Timo

2020-10-24 Rödeby SAGIK
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=9 Karlsson Susanne
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=11 Karlsson Susanne
AGHD I Götängens Ralph Lauren 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=111 Karlsson Susanne

2020-10-24 Kävlinge SAGIK
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=12 Savikko Seppo
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=13 Savikko Seppo
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=10 Savikko Seppo
AGHD I Frivics Faxe 1 agility klass II Small Noll fel Antal startande=111 Savikko Seppo

2020-10-22 Västerhaninge SAGIK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=18 Jansson Michaela
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=23 Jansson Michaela
SE AGCH AGHD I Yacatis Babe Back to Kitenga D agility klass III Small Antal startande=23 Jansson Michaela
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 2 agility klass III Small Noll fel Antal startande=23 Jansson Michaela
SE AGCH AGHD I Yacatis Babe Back to Kitenga 2 agility klass III Small Noll fel Antal startande=23 Jansson Michaela

2020-10-18 Jönköping SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass III Medium Antal startande=43 Alden Magne
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass III Medium Antal startande=45 Alden Magne
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass III Small Antal startande=29 Lindskog Malin
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass III Medium Antal startande=45 Alden Magne
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass III Small Antal startande=29 Lindskog Malin
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass III Small Antal startande=29 Lindskog Malin
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=29 Lindskog Malin
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=29 Lindskog Malin
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 20 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=43 Alden Magne
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 16 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=29 Lindskog Malin
Nattrajens Mirakel Mio 14 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=45 Alden Magne
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=45 Alden Magne
Ekeröds Quendi 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=30 Lindskog Malin
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=45 Alden Magne
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 7 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=30 Lindskog Malin
Nattrajens Mirakel Mio 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=45 Alden Magne
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 5 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=30 Lindskog Malin

2020-10-17 Jönköping SAGIK
Nattrajens Mirakel Mio 14 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=41 Alden Magne
Nattrajens Mirakel Mio 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=40 Alden Magne

2020-10-17 Upplands-Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=32 Broberg Emma
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=35 Broberg Emma
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=36 Broberg Emma

2020-10-16 Kävlinge SAGIK
AGHD I Alicesons Champion Ciw D hoppklass I Small Antal startande=20 Lundh Viktoria
Alicesons Bella D agility klass I Small Antal startande=20 Lundh Viktoria
AGHD I Alicesons Champion Ciw D agility klass I Small Antal startande=20 Lundh Viktoria

2020-10-11 Klippan SHU
Alicesons Bella 16 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=24 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Alicesons Champion Ciw 12 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=24 Roxenwell Lejonellee
Alicesons Bella 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=124 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Alicesons Champion Ciw 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=124 Roxenwell Lejonellee
Alicesons Bella D agility klass I Small Antal startande=20 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Alicesons Champion Ciw D agility klass I Small Antal startande=20 Roxenwell Lejonellee
Alicesons Bella 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Alicesons Champion Ciw 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=122 Roxenwell Lejonellee

2020-10-11 Jönköping SAGIK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth D hoppklass II Small Antal startande=19 Karlsson Tina
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth D hoppklass II Small Antal startande=20 Karlsson Tina
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=18 Karlsson Tina

2020-10-10 Jönköping SAGIK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=13 Karlsson Tina
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=13 Karlsson Tina
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 1 agility klass II Small Noll fel Antal startande=114 Karlsson Tina

2020-10-09 Västerhaninge SAGIK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=23 Tångring Malin
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=26 Tångring Malin
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=26 Tångring Malin
SE AGCH AGHD I Yacatis Babe Back to Kitenga D hoppklass III Small Antal startande=23 Tångring Malin
SE AGCH AGHD I Yacatis Babe Back to Kitenga D hoppklass III Small Antal startande=26 Tångring Malin
SE AGCH AGHD I Yacatis Babe Back to Kitenga D hoppklass III Small Antal startande=26 Tångring Malin

2020-10-09 Kävlinge SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D agility klass III Small Antal startande=19 Premholt Gullberg A
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass III Small Antal startande=20 Premholt Gullberg A
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=19 Premholt Gullberg A
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=20 Premholt Gullberg A
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=19 Premholt Gullberg A
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=20 Premholt Gullberg A
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 6 agility klass III Small Noll fel Antal startande=20 Premholt Gullberg A
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=19 Premholt Gullberg A
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=19 Premholt Gullberg A
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 4 agility klass III Small Noll fel Antal startande=19 Premholt Gullberg A
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 3 agility klass III Small Noll fel Antal startande=19 Premholt Gullberg A

2020-10-04 Piteå SHU
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D hoppklass III Medium Antal startande=14 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 3 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=14 Vertanen Timo

2020-10-04 Kumla SBK
Stallbacka's Xpress D hoppklass I Small Antal startande=30 Gott Fanny
Stallbacka's Xpress 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=130 Gott Fanny

2020-10-04 Svedala SAGIK
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=9 Karlsson Kalle
Ekeröds Gimli 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=11 Karlsson Kalle
Ekeröds Gimli D agility klass I Medium Antal startande=9 Karlsson Kalle

2020-10-03 Svedala SAGIK
Alicesons Bella D hoppklass I Small Antal startande=24 Lundh Viktoria
Alicesons Bella D hoppklass I Small Antal startande=28 Lundh Viktoria
AGHD I Alicesons Champion Ciw D hoppklass I Small Antal startande=24 Lundh Viktoria
AGD I All It Takes Gone With The Wind 20 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=28 Lundh Viktoria
Ekeröds Gimli 19 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=29 Lundh Viktoria
Caramazzaz Finaste Hanna 19 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=28 Lundh Viktoria
Caramazzaz Finaste Hanna 13 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=24 Lundh Viktoria
AGHD I Alicesons Champion Ciw 12 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=28 Lundh Viktoria
AGD I All It Takes Gone With The Wind 11 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=24 Lundh Viktoria
Ekeröds Gimli 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=28 Lundh Viktoria
Ekeröds Gimli 13 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=25 Lundh Viktoria
Ekeröds Gimli 13 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=26 Lundh Viktoria
AGHD I Alicesons Champion Ciw 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=17 Lundh Viktoria
Alicesons Bella 4 agility klass I Small Noll fel Antal startande=19 Lundh Viktoria
Alicesons Bella 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=117 Lundh Viktoria
AGHD I Alicesons Champion Ciw 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=19 Lundh Viktoria

2020-10-03 Piteå SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D agility klass II Medium Antal startande=6 Sjölander Amanda
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D agility klass II Medium Antal startande=6 Sjölander Amanda
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=7 Sjölander Amanda

2020-10-03 Degerfors SAGIK
Gassman's Bull 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=14 Lundin Ewa
Stallbacka's Xpress 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=13 Lundin Ewa

2020-10-03 Degerfors SAGIK
Stallbacka's Xpress D hoppklass I Small Antal startande=12 Lundin Ewa
Gassman's Bull 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=14 Lundin Ewa

2020-10-01 Landvetter SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=11 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 4 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=11 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass III Medium Antal startande=6 Lindqvist Nils

2020-09-27 Ystad SAGIK
Kråkeberga Gårds Black Rose D hoppklass II Small Antal startande=9 Nilsson Jens
AGHD I Frivics Faxe 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=9 Nilsson Jens
Kråkeberga Gårds Black Rose D agility klass II Small Antal startande=8 Nilsson Jens
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=8 Nilsson Jens

2020-09-27 Skellefteå SBK
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D hoppklass I Small Antal startande=6 Vertanen Timo
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=106 Vertanen Timo
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D agility klass I Small Antal startande=6 Vertanen Timo
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=106 Vertanen Timo

2020-09-27 Jönköping SAGIK
Swefarms Cee You Soon D hoppklass I Small Antal startande=29 Olsen Leif
Swefarms Cee You Soon 15 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=27 Olsen Leif

2020-09-26 Ystad SAGIK
Gassman's Bull 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=16 Lundh Viktoria
Granviks Mynta 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=10 Lundh Viktoria
Granviks Mynta D agility klass I Small Antal startande=11 Lundh Viktoria
Gassman's Bull 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=16 Lundh Viktoria

2020-09-26 Jönköping SAGIK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=16 Olsen Leif
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=17 Olsen Leif
Swefarms Cee You Soon D agility klass I Small Antal startande=14 Olsen Leif
Swefarms Cee You Soon D agility klass I Small Antal startande=14 Olsen Leif
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=16 Karlsson Tina

2020-09-26 Vankiva SHU
Pepparkakshusets Nikki D hoppklass I Small Antal startande=17 Rasmusson Oliver
Pepparkakshusets Nikki 14 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=17 Rasmusson Oliver
AGHD I Alicesons Champion Ciw 12 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=17 Rasmusson Oliver
Ekeröds Gimli 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=14 Rasmusson Oliver
Ekeröds Gimli 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=11 Rasmusson Oliver
AGHD I Alicesons Champion Ciw 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=117 Rasmusson Oliver
Ekeröds Gimli D agility klass I Medium Antal startande=11 Rasmusson Oliver
Pepparkakshusets Nikki D agility klass I Small Antal startande=16 Rasmusson Oliver
AGHD I Alicesons Champion Ciw D agility klass I Small Antal startande=16 Rasmusson Oliver
AGHD I Alicesons Champion Ciw 7 agility klass I Small Noll fel Antal startande=14 Rasmusson Oliver
Ekeröds Gimli 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=12 Rasmusson Oliver
Pepparkakshusets Nikki 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=14 Rasmusson Oliver

2020-09-25 Kävinge SAGIK
AGHD I Alicesons Champion Ciw 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=109 Lundh Viktoria
AGHD I Alicesons Champion Ciw 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=9 Lundh Viktoria

2020-09-20 Piteå SHU
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D agility klass I Small Antal startande=5 Sjölander Amanda
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D agility klass I Small Antal startande=6 Sjölander Amanda
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=5 Sjölander Amanda
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=106 Sjölander Amanda
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D agility klass II Medium Antal startande=7 Flanagan Michael
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=7 Flanagan Michael

2020-09-19 Landvetter SAGIK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth D hoppklass II Small Antal startande=9 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth D hoppklass II Small Antal startande=10 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth D agility klass II Small Antal startande=6 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=7 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=6 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=106 Erlandson Jonas

2020-09-19 Västerhaninge SAGIK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=18 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=19 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=16 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=16 Roxenwell Lejonellee

2020-09-18 Landvetter SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=7 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=8 Erlandson Jonas
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=12 Erlandson Jonas
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=12 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=5 Erlandson Jonas
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 2 agility klass II Small Noll fel Antal startande=8 Erlandson Jonas
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 2 agility klass II Small Noll fel Antal startande=12 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=7 Erlandson Jonas

2020-09-13 Umeå SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D hoppklass III Medium Antal startande=6 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 2 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=7 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 1 hoppklass III Medium Noll fel Cert Antal startande=7 Vertanen Timo

2020-09-13 Landvetter SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=9 Alden Magne
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=9 Alden Magne
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 1 agility klass III Medium Noll fel Cert Antal startande=9 Alden Magne

2020-09-12 Umeå SBK
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D hoppklass I Small Antal startande=8 Vertanen Timo
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D hoppklass I Small Antal startande=8 Vertanen Timo
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=8 Vertanen Timo
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=8 Vertanen Timo
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld 8 agility klass I Small Noll fel Antal startande=11 Vertanen Timo
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 7 agility klass I Small Noll fel Antal startande=11 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=8 Vertanen Timo

2020-09-12 Kävlinge SAGIK
Alicesons Bella D hoppklass I Small Antal startande=14 S›rensen Dennis
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D hoppklass I Small Antal startande=14 S›rensen Dennis
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=14 S›rensen Dennis
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=14 S›rensen Dennis
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=114 S›rensen Dennis
Alicesons Bella 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=114 S›rensen Dennis
AGHD I Alicesons Champion Ciw 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=114 S›rensen Dennis
AGHD I Alicesons Champion Ciw 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=114 S›rensen Dennis
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=15 S›rensen Dennis
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=14 S›rensen Dennis
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D agility klass I Small Antal startande=15 S›rensen Dennis
AGHD I Alicesons Champion Ciw 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=15 S›rensen Dennis
AGHD I Alicesons Champion Ciw 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=14 S›rensen Dennis
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=14 S›rensen Dennis

2020-09-12 Svedala SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D hoppklass III Small Antal startande=10 Rasmusson Oliver
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D hoppklass III Small Antal startande=12 Rasmusson Oliver
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=10 Rasmusson Oliver
Flinkagårdens Baron D hoppklass III Medium Antal startande=10 Rasmusson Oliver
Flinkagårdens Baron D hoppklass III Medium Antal startande=10 Rasmusson Oliver
AGHD I Ekeröds Ängla 5 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=12 Rasmusson Oliver
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=12 Rasmusson Oliver
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=13 Rasmusson Oliver
Flinkagårdens Baron D agility klass III Medium Antal startande=10 Rasmusson Oliver
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=12 Rasmusson Oliver
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=13 Rasmusson Oliver
Flinkagårdens Baron 4 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=9 Rasmusson Oliver

2020-09-12 Landvetter SAGIK
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=7 Erlandson Jonas
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=7 Erlandson Jonas
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=6 Erlandson Jonas

2020-09-09 Landvetter SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=6 Tangfelt Joakim
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=6 Tangfelt Joakim
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=6 Tangfelt Joakim

2020-03-18 Falun SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian D hoppklass II Medium Antal startande=9 Ekström Per-Inge
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian D hoppklass II Medium Antal startande=9 Ekström Per-Inge

2020-03-14 Piteå SHU
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen D agility klass II Small Antal startande=5 Flanagan Michael
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=9 Flanagan Michael
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=9 Flanagan Michael
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 1 agility klass II Small Noll fel Antal startande=5 Flanagan Michael

2020-03-11 Falun SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=11 Ekström Per-Inge
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=111 Ekström Per-Inge

2020-03-08 Nordansjö Norbe SKK
Stallbacka's Xpress D hoppklass I Small Antal startande=16 Sundqvist Hans
Stallbacka's Xpress 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=116 Sundqvist Hans

2020-03-08 Rödeby SAGIK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=17 Karlsson Susanne
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=17 Karlsson Susanne
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 2 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=115 Karlsson Susanne

2020-03-07 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol D hoppklass I Medium Antal startande=26 Uhlan Renée
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol D hoppklass I Medium Antal startande=28 Uhlan Renée
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=124 Uhlan Renée

2020-03-07 Klippan SAGIK
Alicesons Bella D agility klass I Small Antal startande=22 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=26 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=25 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=24 Erlandson Jonas
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=22 Erlandson Jonas
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=22 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D agility klass I Small Antal startande=22 Erlandson Jonas
Gassman's Bull 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas
Gassman's Bull 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=25 Erlandson Jonas
AGHD I Lomåsens Douglas 9 agility klass I Small Noll fel Antal startande=22 Erlandson Jonas
Alicesons Bella 8 agility klass I Small Noll fel Antal startande=22 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 6 agility klass I Small Noll fel Antal startande=22 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=22 Erlandson Jonas
Alicesons Bella 4 agility klass I Small Noll fel Antal startande=122 Erlandson Jonas

2020-03-07 Rödeby SAGIK
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D hoppklass II Small Antal startande=15 Karlsson Susanne
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D hoppklass II Small Antal startande=15 Karlsson Susanne
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=14 Karlsson Susanne
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=15 Karlsson Susanne
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=14 Karlsson Susanne
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=15 Karlsson Susanne
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=15 Karlsson Susanne
AGHD I Götängens Ralph Lauren 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=115 Karlsson Susanne
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=114 Karlsson Susanne

2020-03-04 Landvetter SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass III Small Antal startande=13 Lindskog Malin
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass III Small Antal startande=17 Lindskog Malin
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass III Small Antal startande=18 Lindskog Malin
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=24 Lindskog Malin
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=26 Lindskog Malin
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=26 Lindskog Malin

2020-03-01 Kävlinge SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D hoppklass III Small Antal startande=28 Papavero Vittorio
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D hoppklass III Small Antal startande=29 Papavero Vittorio
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass III Small Antal startande=29 Papavero Vittorio
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass III Medium Antal startande=37 Papavero Vittorio
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass III Medium Antal startande=37 Papavero Vittorio
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass III Small Antal startande=28 Papavero Vittorio
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass III Small Antal startande=29 Papavero Vittorio
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=28 Papavero Vittorio
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=29 Papavero Vittorio
Flinkagårdens Baron D hoppklass III Medium Antal startande=37 Papavero Vittorio
Flinkagårdens Baron D hoppklass III Medium Antal startande=37 Papavero Vittorio
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass III Small Antal startande=28 Papavero Vittorio
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass III Small Antal startande=29 Papavero Vittorio
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=37 Papavero Vittorio
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=37 Papavero Vittorio
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=37 Papavero Vittorio
Nattrajens Mirakel Mio 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=37 Papavero Vittorio
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 4 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=28 Papavero Vittorio
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass III Medium Antal startande=35 Papavero Vittorio
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass III Medium Antal startande=37 Papavero Vittorio
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass III Small Antal startande=28 Papavero Vittorio
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=28 Papavero Vittorio
Flinkagårdens Baron D agility klass III Medium Antal startande=35 Papavero Vittorio
Flinkagårdens Baron D agility klass III Medium Antal startande=37 Papavero Vittorio
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=28 Papavero Vittorio
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=28 Papavero Vittorio
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=35 Papavero Vittorio
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=37 Papavero Vittorio
Nattrajens Mirakel Mio D agility klass III Medium Antal startande=37 Papavero Vittorio
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 10 agility klass III Small Noll fel Antal startande=28 Papavero Vittorio
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 8 agility klass III Small Noll fel Antal startande=28 Papavero Vittorio
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 6 agility klass III Small Noll fel Antal startande=28 Papavero Vittorio
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 4 agility klass III Small Noll fel Antal startande=28 Papavero Vittorio

2020-02-29 Ulricehamn SBK
Amribells Edwald Espen Valle D agility klass I Medium Antal startande=29 Tuomisto Catharina
Amribells Edwald Espen Valle D agility klass I Medium Antal startande=31 Tuomisto Catharina
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol D agility klass I Medium Antal startande=29 Tuomisto Catharina
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol D agility klass I Medium Antal startande=31 Tuomisto Catharina
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol D agility klass I Medium Antal startande=31 Tuomisto Catharina
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 13 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=31 Tuomisto Catharina
Amribells Edwald Espen Valle 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=31 Tuomisto Catharina
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=29 Tuomisto Catharina
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 8 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=31 Tuomisto Catharina

2020-02-29 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=51 Juréhn Thomas
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=47 Juréhn Thomas
Superdupers Ville 40 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=51 Juréhn Thomas
Superdupers Ville 26 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=47 Juréhn Thomas
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=42 Broberg Emma

2020-02-29 Landvetter SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass III Small Antal startande=28 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=56 Bertelsen Bonnik
Ekeröds Quendi 13 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=28 Lindqvist Nils
Ekeröds Quendi 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=20 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=55 Bertelsen Bonnik
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 5 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=20 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass III Small Antal startande=30 Bertelsen Bonnik
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass III Small Antal startande=29 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=56 Lindqvist Nils
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=29 Lindqvist Nils
Ekeröds Quendi 17 agility klass III Small Noll fel Antal startande=30 Bertelsen Bonnik
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 15 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=50 Bertelsen Bonnik

2020-02-23 Söråker SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=20 Vertanen Timo
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 4 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=20 Vertanen Timo
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 4 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=20 Vertanen Timo

2020-02-16 Landvetter SAGIK
Dogs For Youtoo Polly D hoppklass I Small Antal startande=7 Erlandson Jonas
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=18 Erlandson Jonas
Dogs For Youtoo Polly D agility klass I Small Antal startande=8 Erlandson Jonas
Dogs For Youtoo Polly D agility klass I Small Antal startande=9 Erlandson Jonas
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus D agility klass I Medium Antal startande=17 Erlandson Jonas
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=15 Erlandson Jonas

2020-02-15 Vårgårda SAGIK
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass III Medium Antal startande=81 Hermansson Annelie
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 5 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=54 Hermansson Annelie
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 3 hoppklass III Medium Noll fel Cert Antal startande=81 Hermansson Annelie
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=56 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 19 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=73 Lundh Viktoria
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 14 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=73 Lundh Viktoria

2020-02-14 Vårgårda SAGIK
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=17 Lundh Viktoria
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 4 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=18 Hermansson Annelie

2020-02-14 Kävlinge SAGIK
All It Takes By Your Side 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=14 Erlandson Jonas
Alicesons Bella 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=14 Erlandson Jonas
Alicesons Bella D agility klass I Small Antal startande=15 Erlandson Jonas
All It Takes By Your Side 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=15 Erlandson Jonas

2020-02-09 Skellefteå SBK
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D hoppklass I Small Antal startande=9 Flanagan Michael
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D hoppklass I Small Antal startande=9 Flanagan Michael

2020-02-09 Landvetter SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=19 Sundvall Jörgen
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=23 Sundvall Jörgen
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=26 Sundvall Jörgen
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=25 Sundvall Jörgen
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=22 Sundvall Jörgen
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=24 Sundvall Jörgen
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=22 Sundvall Jörgen
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=25 Sundvall Jörgen
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 10 agility klass II Small Noll fel Antal startande=24 Sundvall Jörgen
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=24 Sundvall Jörgen
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=24 Sundvall Jörgen
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 1 agility klass II Small Noll fel Antal startande=25 Sundvall Jörgen

2020-02-08 Skellefteå SBK
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D agility klass I Small Antal startande=7 Fernström Marianne
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=7 Fernström Marianne

2020-02-08 Upplands Väsby SBK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=52 Roxenwell Lejonellee
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 18 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=62 Myrefelt Kristina
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D agility klass III Medium Antal startande=51 Myrefelt Kristina
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=53 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=51 Roxenwell Lejonellee
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D agility klass III Medium Antal startande=63 Myrefelt Kristina
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=63 Myrefelt Kristina

2020-02-07 Landvetter SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=19 Sundvall Jörgen
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=19 Sundvall Jörgen
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=20 Sundvall Jörgen
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=21 Sundvall Jörgen
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=20 Sundvall Jörgen
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=20 Sundvall Jörgen
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=21 Sundvall Jörgen
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=19 Sundvall Jörgen
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 2 agility klass II Small Noll fel Antal startande=120 Sundvall Jörgen

2020-02-01 Ulricehamn SBK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass III Small Antal startande=29 Hermansson Annelie
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass III Small Antal startande=42 Hermansson Annelie
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass III Small Antal startande=44 Hermansson Annelie
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=55 Lindskog Malin
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=58 Lindskog Malin
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=42 Hermansson Annelie
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=44 Hermansson Annelie
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=45 Hermansson Annelie
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=45 Hermansson Annelie
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 24 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=59 Lindskog Malin
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 14 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=55 Lindskog Malin
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 10 agility klass III Small Noll fel Antal startande=45 Hermansson Annelie
Ekeröds Quendi 4 agility klass III Small Noll fel Antal startande=44 Hermansson Annelie
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 2 agility klass III Small Noll fel Antal startande=29 Hermansson Annelie

2020-02-01 Klippan SAGIK
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=36 Premholt Gullberg A
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D hoppklass I Small Antal startande=25 Premholt Gullberg A
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=25 Premholt Gullberg A
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=25 Premholt Gullberg A
Ekeröds Gimli 16 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=36 Premholt Gullberg A
Ekeröds Gimli 13 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=36 Premholt Gullberg A
AGD I All It Takes Gone With The Wind 9 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=22 Premholt Gullberg A
All It Takes By Your Side 8 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=25 Premholt Gullberg A
All It Takes By Your Side 7 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=25 Premholt Gullberg A
All It Takes By Your Side 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=22 Premholt Gullberg A
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=125 Premholt Gullberg A
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=122 Premholt Gullberg A

2020-01-26 Landvetter SAGIK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D agility klass I Medium Antal startande=30 Wrede Åsa
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D agility klass I Medium Antal startande=35 Wrede Åsa
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D agility klass I Medium Antal startande=36 Wrede Åsa
RLD N Interset Sång För April D agility klass I Medium Antal startande=30 Wrede Åsa
RLD N Interset Sång För April D agility klass I Medium Antal startande=36 Wrede Åsa
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer 13 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=38 Lindqvist Nils
RLD N Interset Sång För April 13 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=35 Wrede Åsa
RLD N Interset Sång För April 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=38 Lindqvist Nils

2020-01-26 Klippan SAGIK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass III Small Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass III Small Antal startande=30 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=30 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=30 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=28 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=33 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 17 agility klass III Small Noll fel Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 16 agility klass III Small Noll fel Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 14 agility klass III Small Noll fel Antal startande=30 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi 12 agility klass III Small Noll fel Antal startande=30 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 11 agility klass III Small Noll fel Antal startande=30 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 11 agility klass III Small Noll fel Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 11 agility klass III Small Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 10 agility klass III Small Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi 10 agility klass III Small Noll fel Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 9 agility klass III Small Noll fel Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 9 agility klass III Small Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 9 agility klass III Small Noll fel Antal startande=30 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 8 agility klass III Small Noll fel Antal startande=30 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 7 agility klass III Small Noll fel Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Ekeröds Ängla 7 agility klass III Small Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi 4 agility klass III Small Noll fel Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 3 agility klass III Small Noll fel Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 2 agility klass III Small Noll fel Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 1 agility klass III Small Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee

2020-01-25 Landvetter SAGIK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D hoppklass I Medium Antal startande=39 Lindqvist Nils
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D hoppklass I Medium Antal startande=46 Lindqvist Nils
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D hoppklass I Medium Antal startande=46 Lindqvist Nils
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D hoppklass I Medium Antal startande=46 Wrede Åsa
RLD N Interset Sång För April D hoppklass I Medium Antal startande=39 Lindqvist Nils
RLD N Interset Sång För April D hoppklass I Medium Antal startande=46 Lindqvist Nils
RLD N Interset Sång För April D hoppklass I Medium Antal startande=46 Lindqvist Nils
RLD N Interset Sång För April D hoppklass I Medium Antal startande=46 Wrede Åsa

2020-01-25 Klippan SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D hoppklass III Small Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D hoppklass III Small Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D hoppklass III Small Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass III Small Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass III Small Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass III Small Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass III Small Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass III Small Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=42 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 24 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=33 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 23 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=33 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 19 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=33 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 18 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=33 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 18 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Ekeröds Ängla 17 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 16 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 14 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=42 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 10 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Ekeröds Ängla 8 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=33 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Ekeröds Ängla 8 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 8 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee

2020-01-24 Kävlinge SAGIK
Frivics Gismo D hoppklass II Medium Antal startande=18 Karlsson Kalle
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass II Medium Antal startande=18 Karlsson Kalle
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=15 Karlsson Kalle
AGHD I Frivics Faxe 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=17 Karlsson Kalle
Frivics Gismo 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=18 Karlsson Kalle
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 2 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=118 Karlsson Kalle

2020-01-22 Landvetter SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=26 Tangfelt Joakim
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=29 Tangfelt Joakim
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=20 Tangfelt Joakim
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=22 Tangfelt Joakim
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=23 Tangfelt Joakim
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=29 Tangfelt Joakim

2020-01-17 Kvälinge SAGIK
Frivics Gismo D agility klass II Medium Antal startande=18 Karlsson Kalle
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=15 Karlsson Kalle
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=15 Karlsson Kalle
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass II Small Antal startande=15 Karlsson Kalle
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass II Small Antal startande=15 Karlsson Kalle
Frivics Gismo 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=119 Karlsson Kalle

2020-01-12 Kävlinge SAGIK
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D hoppklass III Small Antal startande=36 Harms Kjetil
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D hoppklass III Small Antal startande=34 Harms Kjetil
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass III Small Antal startande=34 Harms Kjetil
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=32 S›rensen Dennis
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=34 Harms Kjetil
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=36 Harms Kjetil
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=34 Harms Kjetil
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass III Small Antal startande=34 Harms Kjetil
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass III Small Antal startande=36 Harms Kjetil
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass III Small Antal startande=34 Harms Kjetil
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=36 Harms Kjetil
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=40 Harms Kjetil
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=41 Harms Kjetil
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=36 Harms Kjetil
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=40 Harms Kjetil
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=41 Harms Kjetil
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=41 Harms Kjetil
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 20 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=41 Harms Kjetil
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 19 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=32 S›rensen Dennis
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 19 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=34 Harms Kjetil
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 19 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=34 Harms Kjetil
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 18 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=34 Harms Kjetil
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 18 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=32 S›rensen Dennis
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 17 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=34 Harms Kjetil
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 16 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=36 Harms Kjetil
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 16 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=32 S›rensen Dennis
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 15 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=32 S›rensen Dennis
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 14 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=34 Harms Kjetil
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 13 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=36 Harms Kjetil
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 12 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=34 Harms Kjetil
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 12 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=34 Harms Kjetil
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=32 S›rensen Dennis
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 10 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=32 S›rensen Dennis
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 10 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=36 Harms Kjetil

2020-01-11 Kävlinge SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D agility klass III Small Antal startande=34 Harms Kjetil
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=29 S›rensen Dennis
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=34 Harms Kjetil
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=32 Harms Kjetil
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass III Small Antal startande=34 Harms Kjetil
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=38 Harms Kjetil
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=36 Harms Kjetil
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=35 Harms Kjetil
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=29 S›rensen Dennis
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=34 Harms Kjetil
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 15 agility klass III Small Noll fel Antal startande=32 Harms Kjetil
Ekeröds Quendi 15 agility klass III Small Noll fel Antal startande=34 Harms Kjetil
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 13 agility klass III Small Noll fel Antal startande=34 Harms Kjetil
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 13 agility klass III Small Noll fel Antal startande=29 S›rensen Dennis
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 11 agility klass III Small Noll fel Antal startande=34 Harms Kjetil
AGHD I Ekeröds Ängla 9 agility klass III Small Noll fel Antal startande=34 Harms Kjetil
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=33 Harms Kjetil
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=32 Harms Kjetil

2020-01-11 Piteå SHU
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D agility klass I Small Antal startande=7 Vertanen Timo
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D agility klass I Small Antal startande=8 Vertanen Timo
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D agility klass I Small Antal startande=7 Vertanen Timo

2020-01-06 Landvetter SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=30 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=30 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=31 Erlandson Jonas

2019-12-14 Landvetter SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=28 Hermansson Annelie
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=28 Hermansson Annelie
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser D hoppklass II Medium Antal startande=28 Hermansson Annelie
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 7 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=20 Hermansson Annelie
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=28 Hermansson Annelie
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=19 Hermansson Annelie
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=23 Hermansson Annelie
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=25 Hermansson Annelie
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D agility klass II Small Antal startande=18 Hermansson Annelie
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser D agility klass II Medium Antal startande=25 Hermansson Annelie
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=14 Hermansson Annelie

2019-12-08 Vårgårda SAGIK
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus D hoppklass I Medium Antal startande=30 Hagström Jakobsson T
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=24 S›rensen Dennis

2019-12-07 Vårgårda SAGIK
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=42 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=135 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=36 Hermansson Annelie

2019-12-01 Söderköping SHU
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D hoppklass II Small Antal startande=24 Karlsson Tina
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=24 Karlsson Tina
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=23 Karlsson Tina
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=23 Karlsson Tina
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 11 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Karlsson Tina
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Karlsson Tina

2019-12-01 Upplands Väsby SBK
Superdupers Ville 23 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=40 Tångring Malin
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=40 Tångring Malin
Superdupers Ville D agility klass I Medium Antal startande=40 Tångring Malin
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=40 Tångring Malin

2019-12-01 Skövde SBK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 13 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=21 Olsen Leif
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=16 Olsen Leif
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 7 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=16 Olsen Leif
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D agility klass II Small Antal startande=23 Olsen Leif
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 10 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=15 Olsen Leif
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=15 Olsen Leif
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=22 Olsen Leif
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=16 Olsen Leif
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=116 Olsen Leif

2019-11-30 Söderköping SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=25 Lindskog Malin
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=21 Lindskog Malin

2019-11-30 Skövde SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D hoppklass I Medium Antal startande=32 Tuomisto Catharina
RLD N Interset Sång För April D hoppklass I Medium Antal startande=32 Tuomisto Catharina
Gassman's Bull 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=132 Tuomisto Catharina
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=132 Tuomisto Catharina
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D agility klass I Medium Antal startande=33 Tuomisto Catharina
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D agility klass I Medium Antal startande=33 Tuomisto Catharina
RLD N Interset Sång För April D agility klass I Medium Antal startande=33 Tuomisto Catharina
RLD N Interset Sång För April D agility klass I Medium Antal startande=33 Tuomisto Catharina
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus D agility klass I Medium Antal startande=33 Tuomisto Catharina
Gassman's Bull 14 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=33 Tuomisto Catharina
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 8 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=33 Tuomisto Catharina
Gassman's Bull 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=133 Tuomisto Catharina

2019-11-28 Halmstad SAGIK
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=18 Erlandson Jonas
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=19 Erlandson Jonas
RLD N Andersbo Humle D agility klass III Small Antal startande=19 Erlandson Jonas
RLD N Andersbo Humle 10 agility klass III Small Noll fel Antal startande=16 Erlandson Jonas
RLD N Andersbo Humle 9 agility klass III Small Noll fel Antal startande=18 Erlandson Jonas
AGHD I Ekeröds Ängla 2 agility klass III Small Noll fel Cert Antal startande=16 Erlandson Jonas

2019-11-24 Ulricehamn SBK
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D hoppklass III Small Antal startande=30 Gustavsson Mats
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D hoppklass III Small Antal startande=30 Gustavsson Mats
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=27 Tuomisto Catharina
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=30 Gustavsson Mats
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=30 Gustavsson Mats
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=30 Gustavsson Mats
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=30 Gustavsson Mats
RLD N Andersbo Humle D hoppklass III Small Antal startande=30 Gustavsson Mats
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 19 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=27 Tuomisto Catharina
RLD N Andersbo Humle 17 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=27 Tuomisto Catharina
RLD N Andersbo Humle 15 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=30 Gustavsson Mats
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=27 Tuomisto Catharina

2019-11-24 Umeå SBK
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D hoppklass I Small Antal startande=10 Roxenwell Lejonellee
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D hoppklass I Small Antal startande=11 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=111 Roxenwell Lejonellee
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D hoppklass III Medium Antal startande=22 Svanered Erica
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D hoppklass III Medium Antal startande=25 Svanered Erica

2019-11-23 Umeå SBK
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D agility klass I Small Antal startande=12 Roxenwell Lejonellee
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld D agility klass I Small Antal startande=11 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen D agility klass I Small Antal startande=11 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=12 Roxenwell Lejonellee
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D agility klass II Medium Antal startande=12 Svanered Erica
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 0

2019-11-23 Rödeby SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass III Small Antal startande=22 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass III Small Antal startande=22 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass III Small Antal startande=22 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=22 Erlandson Jonas
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=24 Erlandson Jonas
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=26 Erlandson Jonas
RLD N Andersbo Humle 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=22 Erlandson Jonas
RLD N Andersbo Humle 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=22 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi 10 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=22 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=22 Erlandson Jonas
RLD N Andersbo Humle 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=22 Erlandson Jonas
Nattrajens Mirakel Mio 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas

2019-11-12 Landvetter SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=27 Erlandson Jonas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=29 Erlandson Jonas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=32 Erlandson Jonas
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 7 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Erlandson Jonas
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 4 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=30 Erlandson Jonas
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 2 hoppklass III Small Noll fel Cert Antal startande=21 Erlandson Jonas

2019-11-10 Söråker SAGIK
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D hoppklass I Small Antal startande=9 Broberg Emma
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D hoppklass I Small Antal startande=9 Broberg Emma
Lekebergas Pia D hoppklass I Small Antal startande=9 Broberg Emma
Lekebergas Pia 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=9 Broberg Emma
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=9 Broberg Emma
Lekebergas Pia 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=9 Broberg Emma
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=109 Broberg Emma
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=109 Broberg Emma
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=9 Broberg Emma

2019-11-10 Kungsör SKK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D hoppklass II Small Antal startande=38 Karlsson Tina
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D hoppklass II Small Antal startande=38 Karlsson Tina
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=35 Lindskog Malin
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=36 Karlsson Tina
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=36 Karlsson Tina
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=35 Lindskog Malin

2019-11-09 Ulricehamn SBK
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 11 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=35 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=35 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 7 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=35 Roxenwell Lejonellee

2019-11-09 Söråker SAGIK
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D agility klass I Small Antal startande=12 Broberg Emma
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D agility klass I Small Antal startande=12 Broberg Emma
Lekebergas Pia D agility klass I Small Antal startande=12 Broberg Emma
Lekebergas Pia D agility klass I Small Antal startande=12 Broberg Emma
Lekebergas Pia 8 agility klass I Small Noll fel Antal startande=12 Broberg Emma
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 6 agility klass I Small Noll fel Antal startande=12 Broberg Emma
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 4 agility klass I Small Noll fel Antal startande=12 Broberg Emma
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=112 Broberg Emma
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=112 Broberg Emma

2019-11-09 Kävlinge SAGIK
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D hoppklass III Small Antal startande=42 Gott Fanny
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D hoppklass III Small Antal startande=41 Gott Fanny
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass III Small Antal startande=42 Gott Fanny
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=42 Gott Fanny
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=41 Gott Fanny
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass III Small Antal startande=41 Gott Fanny
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=42 Gott Fanny
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=41 Gott Fanny
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=41 Gott Fanny
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 8 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=42 Gott Fanny
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 7 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=41 Gott Fanny
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 7 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=42 Gott Fanny
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D agility klass III Small Antal startande=30 Gott Fanny
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D agility klass III Small Antal startande=36 Gott Fanny
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass III Small Antal startande=30 Gott Fanny
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass III Small Antal startande=36 Gott Fanny
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=30 Gott Fanny
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=36 Gott Fanny
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=30 Gott Fanny
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=36 Gott Fanny
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=30 Gott Fanny
Ekeröds Quendi 6 agility klass III Small Noll fel Antal startande=36 Gott Fanny

2019-11-09 Kungsör SKK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=32 Lindskog Malin
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=39 Lindskog Malin
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna 10 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=39 Lindskog Malin
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna 8 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=32 Lindskog Malin
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D agility klass III Small Antal startande=32 Lindskog Malin
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=32 Lindskog Malin

2019-11-03 Söderköping SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D hoppklass II Small Antal startande=26 Wrede Åsa
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 9 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Wrede Åsa
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=28 Wrede Åsa
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=29 Wrede Åsa
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=28 Wrede Åsa
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=29 Wrede Åsa

2019-11-03 Landvetter SAGIK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=26 Karlsson Tina
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=32 Gott Fanny
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=32 Gott Fanny
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=32 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 24 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=40 Karlsson Tina
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 18 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=32 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 15 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=40 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 5 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=41 Gott Fanny
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 2 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=26 Karlsson Tina

2019-11-02 Värnamo SBK
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus D hoppklass I Medium Antal startande=24 Tuomisto Catharina
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=124 Tuomisto Catharina
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus D agility klass I Medium Antal startande=27 Tuomisto Catharina
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=26 Tuomisto Catharina

2019-11-02 Kävlinge SAGIK
Frivics Gismo D agility klass I Medium Antal startande=17 Silfverberg Andreas
Frivics Gismo D agility klass I Medium Antal startande=20 Silfverberg Andreas
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=22 Silfverberg Andreas
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=23 Silfverberg Andreas
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D agility klass I Small Antal startande=17 Silfverberg Andreas
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 9 agility klass I Small Noll fel Antal startande=22 Silfverberg Andreas
Alicesons Bella 6 agility klass I Small Noll fel Antal startande=23 Silfverberg Andreas
AGHD I Lomåsens Douglas 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=17 Silfverberg Andreas
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=123 Silfverberg Andreas
Frivics Gismo 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=120 Silfverberg Andreas
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D agility klass II Small Antal startande=32 Silfverberg Andreas
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D agility klass II Small Antal startande=31 Silfverberg Andreas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=24 Silfverberg Andreas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=26 Silfverberg Andreas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=27 Silfverberg Andreas
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven D agility klass II Medium Antal startande=26 Silfverberg Andreas
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=24 Silfverberg Andreas
Kråkeberga Gårds Black Rose D agility klass II Small Antal startande=32 Silfverberg Andreas
AGHD I Götängens Ralph Lauren D agility klass II Small Antal startande=31 Silfverberg Andreas
AGHD I Götängens Ralph Lauren D agility klass II Small Antal startande=31 Silfverberg Andreas
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=24 Silfverberg Andreas
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=26 Silfverberg Andreas
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=27 Silfverberg Andreas
Flinkagårdens Baron D agility klass II Medium Antal startande=26 Silfverberg Andreas
Flinkagårdens Baron D agility klass II Medium Antal startande=27 Silfverberg Andreas
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass II Small Antal startande=31 Silfverberg Andreas
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass II Small Antal startande=32 Silfverberg Andreas
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass II Small Antal startande=31 Silfverberg Andreas
Kråkeberga Gårds Black Rose 11 agility klass II Small Noll fel Antal startande=31 Silfverberg Andreas
Kråkeberga Gårds Black Rose 9 agility klass II Small Noll fel Antal startande=31 Silfverberg Andreas
AGHD I Götängens Ralph Lauren 7 agility klass II Small Noll fel Antal startande=32 Silfverberg Andreas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=32 Silfverberg Andreas
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=27 Silfverberg Andreas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=31 Silfverberg Andreas
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 4 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=26 Silfverberg Andreas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=131 Silfverberg Andreas
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 2 agility klass II Small Noll fel Antal startande=31 Silfverberg Andreas
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=124 Silfverberg Andreas
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=127 Silfverberg Andreas

2019-11-02 Landvetter SAGIK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=26 Karlsson Tina
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=31 Gott Fanny
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=31 Gott Fanny
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=36 Gott Fanny
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=31 Gott Fanny
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=31 Gott Fanny
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 12 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=36 Gott Fanny
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 2 agility klass III Medium Noll fel Cert Antal startande=33 Karlsson Tina

2019-10-27 Klippan SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass II Small Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=23 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=24 Roxenwell Lejonellee
Flinkagårdens Baron D agility klass II Medium Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 13 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Roxenwell Lejonellee
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 9 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=124 Roxenwell Lejonellee
Flinkagårdens Baron 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=125 Roxenwell Lejonellee
Flinkagårdens Baron 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=127 Roxenwell Lejonellee

2019-10-26 Klippan SAGIK
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven D hoppklass II Medium Antal startande=23 Roxenwell Lejonellee
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass II Medium Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass II Small Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass II Small Antal startande=23 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=23 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe 13 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 10 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=23 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=125 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=122 Roxenwell Lejonellee

2019-10-26 Henån SBK
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser D hoppklass II Medium Antal startande=15 Hagström Jakobsson T
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 9 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=11 Hagström Jakobsson T
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=11 Hagström Jakobsson T
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=115 Hagström Jakobsson T
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D agility klass II Small Antal startande=7 Hagström Jakobsson T
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser D agility klass II Medium Antal startande=9 Hagström Jakobsson T
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=8 Hagström Jakobsson T
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=9 Hagström Jakobsson T

2019-10-20 Rödeby SAGIK
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=114 Karlsson Susanne
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=115 Karlsson Susanne

2019-10-20 Klippan SHU
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=22 Premholt Gullberg A
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=22 Premholt Gullberg A
Caramazzaz Finaste Hanna D hoppklass I Small Antal startande=27 Premholt Gullberg A
Caramazzaz Finaste Hanna D hoppklass I Small Antal startande=29 Premholt Gullberg A
Kråkeberga Gårds Hades D hoppklass I Medium Antal startande=22 Premholt Gullberg A
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=27 Premholt Gullberg A
Kråkeberga Gårds Hades 11 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=22 Premholt Gullberg A
Alicesons Bella 8 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=27 Premholt Gullberg A
All It Takes By Your Side 7 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=29 Premholt Gullberg A
Alicesons Bella 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=29 Premholt Gullberg A
AGD I All It Takes Gone With The Wind 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=129 Premholt Gullberg A
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=27 Premholt Gullberg A
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=129 Premholt Gullberg A
All It Takes By Your Side 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=27 Premholt Gullberg A
Frivics Gismo 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=122 Premholt Gullberg A
Frivics Gismo 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=122 Premholt Gullberg A
Kråkeberga Gårds Hades 9 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=22 Premholt Gullberg A
Ekeröds Gimli 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=22 Premholt Gullberg A
Alicesons Bella 4 agility klass I Small Noll fel Antal startande=17 Premholt Gullberg A
AGHD I Lomåsens Douglas 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=17 Premholt Gullberg A
Frivics Gismo 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=122 Premholt Gullberg A
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=117 Premholt Gullberg A

2019-10-19 Landvetter SAGIK
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=27 Käll Anna
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=24 Tangfelt Pär
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=25 Tangfelt Pär

2019-10-17 Halmstad Hundar SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=18 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=17 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass II Small Antal startande=11 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=17 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 1 agility klass II Small Noll fel Antal startande=111 Lindqvist Nils

2019-10-13 Klippan SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D agility klass III Small Antal startande=26 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass III Small Antal startande=26 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=26 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 16 agility klass III Small Noll fel Antal startande=25 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 13 agility klass III Small Noll fel Antal startande=25 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 12 agility klass III Small Noll fel Antal startande=25 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 10 agility klass III Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 8 agility klass III Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi 8 agility klass III Small Noll fel Antal startande=25 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 7 agility klass III Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas

2019-10-12 Ystad SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass III Small Antal startande=19 Rasmusson Oliver
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass III Small Antal startande=19 Rasmusson Oliver
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=33 Rasmusson Oliver
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 21 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=31 Rasmusson Oliver
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 15 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=33 Rasmusson Oliver
Nattrajens Mirakel Mio 13 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=33 Rasmusson Oliver
Nattrajens Mirakel Mio 13 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=33 Rasmusson Oliver
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 12 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=18 Rasmusson Oliver
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=19 Rasmusson Oliver
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=19 Rasmusson Oliver
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 7 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=18 Rasmusson Oliver
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 6 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=18 Rasmusson Oliver
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 6 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=19 Rasmusson Oliver
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 5 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=19 Rasmusson Oliver

2019-10-12 Vårgårda SBK
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 23 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=32 Gustavsson Mats
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 11 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=32 Lindskog Malin

2019-10-10 Halmstad Hundar SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=18 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=18 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 2 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=117 Lundh Viktoria

2019-10-06 Sala SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=40 Fernström Marianne
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=40 Fernström Marianne
Aspgärdets Amorösa Lova D hoppklass I Small Antal startande=26 Lindskog Malin
Aspgärdets Amorösa Lova 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=126 Fernström Marianne
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=35 Lindskog Malin
Aspgärdets Amorösa Lova D agility klass I Small Antal startande=23 Lindskog Malin

2019-10-06 Degeberga SBK
Frivics Gismo D hoppklass I Medium Antal startande=25 Nilsson Jens
Frivics Gismo D hoppklass I Medium Antal startande=25 Nilsson Jens
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=25 Nilsson Jens
Caramazzaz Finaste Hanna D hoppklass I Small Antal startande=20 Nilsson Jens
Caramazzaz Finaste Hanna 16 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=22 Nilsson Jens
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 10 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=22 Nilsson Jens
Ekeröds Gimli 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=25 Nilsson Jens
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=120 Nilsson Jens
Frivics Gismo D agility klass I Medium Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Gimli D agility klass I Medium Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Gimli D agility klass I Medium Antal startande=28 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee
Caramazzaz Finaste Hanna D agility klass I Small Antal startande=24 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Lomåsens Douglas 13 agility klass I Small Noll fel Antal startande=24 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 9 agility klass I Small Noll fel Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=124 Roxenwell Lejonellee
Frivics Gismo 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=128 Roxenwell Lejonellee

2019-10-05 Mölndal SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=63 Tuomisto Catharina
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=24 Karlsson Kalle
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=28 Karlsson Kalle
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=60 Karlsson Kalle
Nattrajens Mirakel Mio 23 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=63 Tuomisto Catharina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=60 Karlsson Kalle
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=57 Rasmusson Oliver
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=25 Mojanis Annika
Nattrajens Mirakel Mio D agility klass III Medium Antal startande=57 Rasmusson Oliver
Nattrajens Mirakel Mio 12 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=62 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 11 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=62 Rasmusson Oliver

2019-10-05 Tranås SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 11 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=21 Gustavsson Mats
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 10 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Gustavsson Mats
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=21 Gustavsson Mats
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Gustavsson Mats
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=19 Gustavsson Mats
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=19 Gustavsson Mats

2019-10-05 Vallentuna SAGIK
Superdupers Ville D hoppklass I Medium Antal startande=38 Jansson Maria
Lizwiks Stardust Bowie 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=38 Jansson Maria
Superdupers Ville D agility klass I Medium Antal startande=39 Jansson Maria

2019-10-05 Kävlinge SAGIK
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=24 Tr j Tam s
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=24 Tr j Tam s
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 12 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=30 Tr j Tam s
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 8 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=24 Tr j Tam s
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 7 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=24 Tr j Tam s
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 5 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=24 Tr j Tam s
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D agility klass III Small Antal startande=30 Tr j Tam s
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass III Small Antal startande=32 Tr j Tam s
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass III Small Antal startande=32 Tr j Tam s
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass III Small Antal startande=30 Tr j Tam s
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=32 Tr j Tam s
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=32 Tr j Tam s
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=32 Tr j Tam s
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=27 Tr j Tam s
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=35 Tr j Tam s
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=32 Tr j Tam s
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=32 Tr j Tam s
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=30 Tr j Tam s
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 11 agility klass III Small Noll fel Antal startande=30 Tr j Tam s
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 9 agility klass III Small Noll fel Antal startande=32 Tr j Tam s
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 7 agility klass III Small Noll fel Antal startande=32 Tr j Tam s
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 7 agility klass III Small Noll fel Antal startande=30 Tr j Tam s
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 6 agility klass III Small Noll fel Antal startande=32 Tr j Tam s
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 3 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=35 Tr j Tam s

2019-10-05 Hörby SBK
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=27 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D hoppklass I Small Antal startande=20 Lindqvist Nils
Caramazzaz Finaste Hanna D hoppklass I Small Antal startande=20 Lindqvist Nils
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=15 Lindqvist Nils
Caramazzaz Finaste Hanna 8 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=15 Lindqvist Nils
AGD I All It Takes Gone With The Wind 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=20 Lindqvist Nils
Ekeröds Gimli 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=122 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=115 Lindqvist Nils
Ekeröds Gimli D agility klass I Medium Antal startande=22 Nilsson Jens
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=19 Nilsson Jens
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=20 Nilsson Jens
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D agility klass I Small Antal startande=19 Nilsson Jens
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=19 Nilsson Jens
Ekeröds Gimli 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=25 Nilsson Jens
AGD I All It Takes Gone With The Wind 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=120 Nilsson Jens
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=120 Nilsson Jens

2019-10-02 Landvetter SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=30 Lindqvist Nils
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=21 Lindqvist Nils
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=26 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=29 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 3 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=21 Lindqvist Nils
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 2 agility klass III Small Noll fel Antal startande=24 Lindqvist Nils

2019-09-29 Eriksmåla SBK
AGHD I Götängens Ralph Lauren 10 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=20 Franksson Roger
AGHD I Götängens Ralph Lauren 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=19 Franksson Roger
AGHD I Götängens Ralph Lauren 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=19 Franksson Roger

2019-09-29 Malmö SBK
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=35 S›rensen Dennis
Kråkeberga Gårds Hades D hoppklass I Medium Antal startande=35 S›rensen Dennis
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=23 S›rensen Dennis
Kråkeberga Gårds Hades 25 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=33 S›rensen Dennis
Ekeröds Gimli 18 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=33 S›rensen Dennis
Caramazzaz Finaste Hanna 18 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=19 S›rensen Dennis
AGD I All It Takes Gone With The Wind 13 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=19 S›rensen Dennis
Caramazzaz Finaste Hanna 11 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=23 S›rensen Dennis
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=119 S›rensen Dennis
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=123 S›rensen Dennis
Ekeröds Gimli D agility klass I Medium Antal startande=35 S›rensen Dennis
Ekeröds Gimli D agility klass I Medium Antal startande=36 S›rensen Dennis
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=21 S›rensen Dennis
Kråkeberga Gårds Hades D agility klass I Medium Antal startande=36 S›rensen Dennis
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=21 S›rensen Dennis
Kråkeberga Gårds Hades 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=35 S›rensen Dennis
AGD I All It Takes Gone With The Wind 6 agility klass I Small Noll fel Antal startande=25 S›rensen Dennis
AGHD I Lomåsens Douglas 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=25 S›rensen Dennis
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=121 S›rensen Dennis
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=125 S›rensen Dennis

2019-09-29 Skellefteå SBK
Frikraft's Magic of The Ztar D hoppklass II Small Antal startande=12 Vertanen Timo
SE VCH Fjällbrisens Qvick D hoppklass II Small Antal startande=12 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=112 Vertanen Timo
Frikraft's Magic of The Ztar D agility klass II Small Antal startande=10 Vertanen Timo
Frikraft's Magic of The Ztar D agility klass II Small Antal startande=10 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D agility klass II Medium Antal startande=10 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=10 Vertanen Timo

2019-09-28 Malmö SBK
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass II Medium Antal startande=28 Nilsson Jens
Kråkeberga Gårds Black Rose D hoppklass II Small Antal startande=30 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass II Small Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=30 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe 19 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 13 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=25 Nilsson Jens
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 10 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=28 Nilsson Jens
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 9 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=30 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=25 Nilsson Jens
Kråkeberga Gårds Black Rose 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 7 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=25 Nilsson Jens
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=128 Nilsson Jens
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D agility klass II Small Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven D agility klass II Medium Antal startande=25 Nilsson Jens
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=23 Nilsson Jens
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=25 Nilsson Jens
Kråkeberga Gårds Black Rose D agility klass II Small Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
Kråkeberga Gårds Black Rose D agility klass II Small Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=23 Nilsson Jens
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=25 Nilsson Jens
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee
Flinkagårdens Baron D agility klass II Medium Antal startande=23 Nilsson Jens
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 7 agility klass II Small Noll fel Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=123 Nilsson Jens
Flinkagårdens Baron 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=125 Nilsson Jens

2019-09-28 Haninge SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=35 Hermansson Annelie
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=43 Hermansson Annelie
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 15 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=42 Hermansson Annelie

2019-09-28 Ljungbyhed SBK
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=45 Lindqvist Nils
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=49 Lindqvist Nils
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=38 Lindqvist Nils
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=40 Lindqvist Nils
RLD N Andersbo Humle 28 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=40 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 26 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=40 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 23 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=40 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 22 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=38 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 21 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=40 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 20 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=38 Lindqvist Nils
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 18 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=38 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 17 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=38 Lindqvist Nils
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 17 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=40 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass III Small Antal startande=34 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=34 Erlandson Jonas
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=46 Erlandson Jonas
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=47 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=35 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 20 agility klass III Small Noll fel Antal startande=35 Erlandson Jonas
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 20 agility klass III Small Noll fel Antal startande=34 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 19 agility klass III Small Noll fel Antal startande=34 Erlandson Jonas
RLD N Andersbo Humle 18 agility klass III Small Noll fel Antal startande=35 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 17 agility klass III Small Noll fel Antal startande=35 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi 11 agility klass III Small Noll fel Antal startande=34 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 8 agility klass III Small Noll fel Antal startande=35 Erlandson Jonas
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 6 agility klass III Small Noll fel Antal startande=35 Erlandson Jonas

2019-09-28 Osby SBK
Frivics Gismo 2 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=111 Eriksson Louise
Frivics Gismo 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=12 Eriksson Louise

2019-09-22 Laholm SAGIK
AGHD I Lomåsens Douglas D hoppklass II Small Antal startande=17 Lindqvist Nils
AGHD I Lomåsens Douglas D hoppklass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=17 Lindqvist Nils
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=22 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=25 Lindqvist Nils
RLD N Achilles D hoppklass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
RLD N Achilles 10 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=17 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 7 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=17 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=22 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=25 Lindqvist Nils
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGD II AGHD II Flinkagårdens Tintin 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=125 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=21 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=22 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass II Small Antal startande=15 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=22 Erlandson Jonas
RLD N Achilles 12 agility klass II Small Noll fel Antal startande=15 Erlandson Jonas
AGHD I Götängens Ralph Lauren 10 agility klass II Small Noll fel Antal startande=15 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=15 Erlandson Jonas
RLD N Achilles 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=15 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=21 Erlandson Jonas
AGHD I Götängens Ralph Lauren 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=15 Erlandson Jonas
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=122 Erlandson Jonas

2019-09-21 Alunda SBK
RLD N Ladängs Doris D agility klass I Small Antal startande=8 Broberg Emma
RLD N Ladängs Doris 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=8 Broberg Emma

2019-09-15 Holmsund SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D hoppklass II Medium Antal startande=10 Naarttijärvi Jenny
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=9 Naarttijärvi Jenny
Smolmark's Dimma 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=15 Brundin Camilla

2019-09-15 Västerås SKK
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D hoppklass III Small Antal startande=17 Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D hoppklass III Medium Antal startande=24 Lindskog Malin
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D agility klass III Small Antal startande=16 Lindskog Malin

2019-09-15 Trelleborg SBK
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=22 Silfverberg Andreas
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=27 Silfverberg Andreas
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=27 Silfverberg Andreas
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=27 Rasmusson Oliver
Nattrajens Mirakel Mio D agility klass III Medium Antal startande=27 Rasmusson Oliver

2019-09-15 Sölvesborg SHU
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=23 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=17 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe 11 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=17 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=23 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=117 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D agility klass II Small Antal startande=21 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=23 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=23 Erlandson Jonas
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=21 Erlandson Jonas
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=21 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=21 Erlandson Jonas

2019-09-15 Märsta SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle D hoppklass II Small Antal startande=15 Pettersson Kjell
SE VCH Kabokas Queen Af Holmboda 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=15 Ahlin Yvonne
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=15 Ahlin Yvonne
SE VCH Kabokas Queen Af Holmboda D agility klass II Small Antal startande=14 Ahlin Yvonne
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle 7 agility klass II Small Noll fel Antal startande=14 Ahlin Yvonne

2019-09-14 Västerås SKK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D hoppklass II Small Antal startande=15 Andersson Fredrik
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=15 Andersson Fredrik
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=115 Andersson Fredrik
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=115 Andersson Fredrik
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=15 Andersson Fredrik
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 1 agility klass II Small Noll fel Antal startande=115 Andersson Fredrik

2019-09-14 Trelleborg SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass III Small Antal startande=28 Rasmusson Oliver
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=28 Rasmusson Oliver
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass III Small Antal startande=29 Rasmusson Oliver
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=41 Rasmusson Oliver
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=43 Rasmusson Oliver
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=43 Rasmusson Oliver
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 18 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=29 Rasmusson Oliver
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 14 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=29 Rasmusson Oliver
Nattrajens Mirakel Mio 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=41 Rasmusson Oliver
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 7 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=28 Rasmusson Oliver
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass III Small Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=40 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=40 Roxenwell Lejonellee
Nattrajens Mirakel Mio D agility klass III Medium Antal startande=40 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 8 agility klass III Small Noll fel Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee
Nattrajens Mirakel Mio 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=40 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 6 agility klass III Small Noll fel Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 2 agility klass III Small Noll fel Cert Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee

2019-09-14 Jönköping SBK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=65 Uhlan Renée
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=64 Uhlan Renée
AGHD I Sörvallas Viktor D hoppklass III Medium Antal startande=82 Erlandson Jonas
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=65 Uhlan Renée
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=64 Uhlan Renée
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=65 Uhlan Renée
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=64 Uhlan Renée
RLD N Andersbo Humle D hoppklass III Small Antal startande=65 Uhlan Renée
RLD N Andersbo Humle 19 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=64 Uhlan Renée
AGHD I Sörvallas Viktor 3 hoppklass III Medium Noll fel Cert Antal startande=83 Erlandson Jonas
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=60 Lindskog Malin
AGHD I Sörvallas Viktor D agility klass III Medium Antal startande=74 Karlsson Tina
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=60 Lindskog Malin
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=62 Lindskog Malin
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=60 Lindskog Malin
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=62 Lindskog Malin
RLD N Andersbo Humle 30 agility klass III Small Noll fel Antal startande=62 Lindskog Malin
RLD N Andersbo Humle 16 agility klass III Small Noll fel Antal startande=60 Lindskog Malin
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 3 agility klass III Small Noll fel Cert Antal startande=62 Lindskog Malin
AGHD I Sörvallas Viktor 1 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=75 Karlsson Tina

2019-09-14 Umeå SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=10 Brundin Camilla
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=9 Brundin Camilla
Smolmark's Dimma D hoppklass III Small Antal startande=15 Brundin Camilla

2019-09-14 Märsta SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 13 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=33 Ahlin Yvonne
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=32 Pettersson Kjell

2019-09-08 Piteå SBK
Frikraft's Magic of The Ztar D hoppklass I Small Antal startande=11 Berglund Tomas
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=11 Berglund Tomas
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=11 Vertanen Timo
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=111 Vertanen Timo
Frikraft's Magic of The Ztar 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=111 Vertanen Timo
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=111 Berglund Tomas
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D hoppklass II Medium Antal startande=18 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=18 Berglund Tomas

2019-09-08 Växjö SAGIK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass III Small Antal startande=15 Lindskog Malin
RLD N Andersbo Humle D hoppklass III Small Antal startande=15 Lindskog Malin
Nattrajens Mirakel Mio 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=35 Lindskog Malin
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 5 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=15 Lindskog Malin
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass III Small Antal startande=15 Wrede Åsa
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass III Small Antal startande=15 Wrede Åsa
Nattrajens Mirakel Mio D agility klass III Medium Antal startande=33 Wrede Åsa
RLD N Andersbo Humle 3 agility klass III Small Noll fel Antal startande=15 Wrede Åsa

2019-09-08 Kista SBK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=13 Hermansson Annelie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D hoppklass III Medium Antal startande=19 Hermansson Annelie
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D hoppklass III Medium Antal startande=20 Hermansson Annelie
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 1 hoppklass III Small Noll fel Cert Antal startande=13 Hermansson Annelie

2019-09-07 Piteå SBK
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D agility klass I Small Antal startande=13 Berglund Tomas
Frikraft's Magic of The Ztar 7 agility klass I Small Noll fel Antal startande=13 Berglund Tomas
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 7 agility klass I Small Noll fel Antal startande=13 Vertanen Timo
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=113 Vertanen Timo
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=113 Berglund Tomas
Frikraft's Magic of The Ztar 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=113 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D agility klass II Medium Antal startande=15 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=115 Berglund Tomas

2019-09-07 Strängnäs SKK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=24 Uhlan Renée
SE AGCH AGHD I Yacatis Babe Back to Kitenga D hoppklass III Small Antal startande=24 Uhlan Renée
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 1 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=25 Uhlan Renée
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=20 Uhlan Renée
SE AGCH AGHD I Yacatis Babe Back to Kitenga D agility klass III Small Antal startande=22 Uhlan Renée
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D agility klass III Medium Antal startande=22 Uhlan Renée
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=22 Uhlan Renée

2019-09-07 Växjö SAGIK
AGHD I Sörvallas Viktor D hoppklass III Medium Antal startande=49 Tangfelt Joakim
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass III Small Antal startande=23 Tangfelt Joakim
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=23 Tangfelt Joakim
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=53 Wrede Åsa
RLD N Andersbo Humle 22 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=28 Wrede Åsa
Nattrajens Mirakel Mio 19 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=49 Tangfelt Joakim
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 15 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=28 Wrede Åsa
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 13 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=28 Wrede Åsa
AGHD I Sörvallas Viktor 12 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=53 Wrede Åsa
RLD N Andersbo Humle 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=23 Tangfelt Joakim
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 6 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=23 Tangfelt Joakim
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 4 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=28 Wrede Åsa
AGHD I Sörvallas Viktor D agility klass III Medium Antal startande=50 Lindskog Malin
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=24 Wrede Åsa
Nattrajens Mirakel Mio D agility klass III Medium Antal startande=50 Lindskog Malin
AGHD I Sörvallas Viktor 19 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=51 Lindskog Malin
RLD N Andersbo Humle 15 agility klass III Small Noll fel Antal startande=25 Wrede Åsa
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 13 agility klass III Small Noll fel Antal startande=25 Wrede Åsa
Nattrajens Mirakel Mio 11 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=51 Lindskog Malin
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 9 agility klass III Small Noll fel Antal startande=24 Wrede Åsa
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 6 agility klass III Small Noll fel Antal startande=25 Wrede Åsa
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=24 Wrede Åsa
RLD N Andersbo Humle 4 agility klass III Small Noll fel Antal startande=24 Wrede Åsa
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 3 agility klass III Small Noll fel Cert Antal startande=25 Wrede Åsa

2019-09-01 Uppsala SBK
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D hoppklass III Small Antal startande=34 Tångring Malin
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D hoppklass III Small Antal startande=35 Broberg Emma
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D hoppklass III Small Antal startande=36 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D hoppklass III Medium Antal startande=54 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D hoppklass III Medium Antal startande=58 Broberg Emma
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D hoppklass III Medium Antal startande=58 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=34 Tångring Malin
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=36 Roxenwell Lejonellee
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D hoppklass III Medium Antal startande=54 Roxenwell Lejonellee
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D hoppklass III Medium Antal startande=58 Broberg Emma
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 28 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=58 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 7 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=35 Broberg Emma

2019-09-01 Timrå SBK
Lekebergas Pia D hoppklass I Small Antal startande=11 Bäck Stina
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=11 Bäck Stina
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=11 Bäck Stina
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=11 Bäck Stina
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=11 Bäck Stina
Lekebergas Pia 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=11 Bäck Stina
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D agility klass I Small Antal startande=14 Mähler Johan
Lekebergas Pia D agility klass I Small Antal startande=14 Mähler Johan
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=14 Mähler Johan
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D hoppklass II Medium Antal startande=12 Mähler Johan
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=16 Mähler Johan
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=12 Bäck Stina

2019-09-01 Asarum SHU
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D hoppklass II Small Antal startande=14 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=14 Lindqvist Nils
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=14 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D agility klass II Small Antal startande=12 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=14 Erlandson Jonas
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra 4 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=14 Erlandson Jonas

2019-09-01 Tidaholm SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=34 Olsen Leif
AGHD I Sörvallas Viktor 5 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=34 Olsen Leif
AGHD I Sörvallas Viktor D agility klass III Medium Antal startande=30 Gott Fanny
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=30 Gott Fanny

2019-09-01 Arlöv SBK
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=13 Rasmusson Oliver
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=12 Silfverberg Andreas

2019-08-31 Uppsala SBK
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D agility klass III Small Antal startande=30 Tångring Malin
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D agility klass III Small Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D agility klass III Small Antal startande=33 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D agility klass III Medium Antal startande=52 Broberg Emma
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D agility klass III Medium Antal startande=53 Broberg Emma
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=30 Tångring Malin
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=33 Roxenwell Lejonellee
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D agility klass III Medium Antal startande=53 Broberg Emma
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 8 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=52 Broberg Emma
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=54 Broberg Emma
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 4 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=54 Broberg Emma

2019-08-31 Timrå SBK
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 9 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=11 Bäck Stina
Lekebergas Pia 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=11 Bäck Stina
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=11 Bäck Stina
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D agility klass I Small Antal startande=15 Bäck Stina
Lekebergas Pia D agility klass I Small Antal startande=15 Mähler Johan
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 8 agility klass I Small Noll fel Antal startande=15 Mähler Johan
Lekebergas Pia 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=15 Bäck Stina
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=115 Mähler Johan
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=115 Bäck Stina
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=15 Mähler Johan
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 4 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=12 Bäck Stina
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=13 Bäck Stina

2019-08-31 Asarum SHU
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D hoppklass II Small Antal startande=8 Erlandson Jonas
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=8 Erlandson Jonas
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=12 Erlandson Jonas
RLD N Achilles 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=8 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=112 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=13 Lindqvist Nils
RLD N Achilles 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=7 Lindqvist Nils
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra 4 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=13 Lindqvist Nils
AGHD I Götängens Ralph Lauren 2 agility klass II Small Noll fel Antal startande=7 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 1 agility klass II Small Noll fel Antal startande=7 Lindqvist Nils

2019-08-31 Tidaholm SBK
AGHD I Sörvallas Viktor D hoppklass III Medium Antal startande=40 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=40 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=40 Olsen Leif
AGHD I Sörvallas Viktor 4 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=40 Olsen Leif

2019-08-31 Arlöv SBK
Alicesons Bella D hoppklass I Small Antal startande=17 Silfverberg Andreas
Caramazzaz Finaste Hanna D hoppklass I Small Antal startande=17 Silfverberg Andreas
Caramazzaz Finaste Hanna D hoppklass I Small Antal startande=19 Rasmusson Oliver
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=19 Rasmusson Oliver
Alicesons Bella 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=19 Rasmusson Oliver
AGD I All It Takes Gone With The Wind 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=17 Silfverberg Andreas
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=117 Silfverberg Andreas
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=119 Rasmusson Oliver
Alicesons Bella D agility klass I Small Antal startande=16 Rasmusson Oliver
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D agility klass I Small Antal startande=16 Rasmusson Oliver
AGHD I Lomåsens Douglas 10 agility klass I Small Noll fel Antal startande=21 Silfverberg Andreas
AGD I All It Takes Gone With The Wind 4 agility klass I Small Noll fel Antal startande=21 Silfverberg Andreas
AGHD I Lomåsens Douglas 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=16 Rasmusson Oliver
Alicesons Bella 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=121 Silfverberg Andreas
AGD I All It Takes Gone With The Wind 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=16 Rasmusson Oliver
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=121 Silfverberg Andreas

2019-08-25 Vankiva SHU
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 23 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 19 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Götängens Ralph Lauren 15 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=21 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=21 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D agility klass II Small Antal startande=23 Silfverberg Andreas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=32 Silfverberg Andreas
RLD N Achilles 9 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Silfverberg Andreas
AGHD I Götängens Ralph Lauren 7 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Silfverberg Andreas
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=132 Silfverberg Andreas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=123 Silfverberg Andreas
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D hoppklass III Small Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee
Nattrajens Mirakel Mio 39 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=65 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 35 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=65 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 26 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=65 Roxenwell Lejonellee
RLD N Andersbo Humle 20 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 18 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=62 Myrefelt Kristina
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=44 Myrefelt Kristina
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 27 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=62 Myrefelt Kristina
Nattrajens Mirakel Mio 24 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=62 Myrefelt Kristina
RLD N Andersbo Humle 14 agility klass III Small Noll fel Antal startande=44 Myrefelt Kristina
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 6 agility klass III Small Noll fel Antal startande=44 Myrefelt Kristina

2019-08-25 Piteå SHU
Frikraft's Magic of The Ztar D hoppklass I Small Antal startande=17 Vertanen Timo
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D hoppklass I Small Antal startande=17 Sjölander Amanda
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen D hoppklass I Small Antal startande=17 Sjölander Amanda
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=17 Vertanen Timo
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=17 Vertanen Timo
Frikraft's Magic of The Ztar 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=117 Sjölander Amanda
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 2 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=114 Sjölander Amanda
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 2 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=14 Vertanen Timo

2019-08-25 Höganäs SBK
Caramazzaz Finaste Hanna D hoppklass I Small Antal startande=17 Petersson Roger
Caramazzaz Finaste Hanna D hoppklass I Small Antal startande=20 Petersson Roger
All It Takes By Your Side D hoppklass I Small Antal startande=17 Petersson Roger
Alicesons Bella 12 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=20 Petersson Roger
Alicesons Bella 11 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=17 Petersson Roger
All It Takes By Your Side 8 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=20 Petersson Roger
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=17 Petersson Roger
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=20 Petersson Roger
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=21 Jansson Nalle
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D agility klass I Small Antal startande=21 Jansson Nalle
Caramazzaz Finaste Hanna D agility klass I Small Antal startande=21 Jansson Nalle
Riddarens Secondhand Sadie 13 agility klass I Small Noll fel Antal startande=21 Jansson Nalle
Alicesons Bella 8 agility klass I Small Noll fel Antal startande=21 Jansson Nalle
AGHD I Lomåsens Douglas 7 agility klass I Small Noll fel Antal startande=21 Jansson Nalle
All It Takes By Your Side 6 agility klass I Small Noll fel Antal startande=21 Jansson Nalle
All It Takes By Your Side 4 agility klass I Small Noll fel Antal startande=121 Jansson Nalle
Alicesons Bella 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=121 Jansson Nalle
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=121 Jansson Nalle

2019-08-25 Norsborg SKK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=15 Bereflod Madeleine
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=13 Bereflod Madeleine
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=13 Bereflod Madeleine
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=115 Bereflod Madeleine
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=13 Bereflod Madeleine
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=13 Bereflod Madeleine

2019-08-25 Herrljunga SAGIK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D hoppklass II Small Antal startande=17 Olsen Leif
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D hoppklass II Small Antal startande=21 Olsen Leif
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D hoppklass II Small Antal startande=21 Olsen Leif
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser D hoppklass II Medium Antal startande=18 Karlsson Tina
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 14 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Olsen Leif
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 7 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=18 Karlsson Tina
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=17 Karlsson Tina

2019-08-25 Hultsfred SBK
Benzelias Twenty Five D hoppklass I Medium Antal startande=15 Franksson Roger
Benzelias Twenty Five D hoppklass I Medium Antal startande=24 Franksson Roger
Benzelias Twenty Five D hoppklass I Medium Antal startande=24 Franksson Roger
Benzelias Twenty Five 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=123 Franksson Roger

2019-08-24 Vankiva SHU
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=22 Myrefelt Kristina
Kråkeberga Gårds Black Rose 19 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=28 Silfverberg Andreas
Alicesons Bella 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=128 Silfverberg Andreas
Frivics Gismo 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=122 Myrefelt Kristina
Frivics Gismo D agility klass I Medium Antal startande=23 Roxenwell Lejonellee
Kråkeberga Gårds Black Rose D agility klass I Small Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Gimli 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=23 Roxenwell Lejonellee
Alicesons Bella 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass III Small Antal startande=45 Myrefelt Kristina
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=69 Myrefelt Kristina
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=45 Myrefelt Kristina
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=69 Myrefelt Kristina
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 19 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=69 Myrefelt Kristina
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 16 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=45 Myrefelt Kristina
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 13 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=45 Myrefelt Kristina
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 10 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=45 Myrefelt Kristina
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=45 Myrefelt Kristina
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass III Small Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 21 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=63 Silfverberg Andreas
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 19 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=63 Silfverberg Andreas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 13 agility klass III Small Noll fel Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee
Nattrajens Mirakel Mio 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=63 Silfverberg Andreas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 6 agility klass III Small Noll fel Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 4 agility klass III Small Noll fel Cert Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee

2019-08-24 Piteå SHU
Frikraft's Magic of The Ztar D agility klass I Small Antal startande=17 Sjölander Amanda
Frikraft's Magic of The Ztar D agility klass I Small Antal startande=18 Vertanen Timo
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D agility klass I Small Antal startande=18 Vertanen Timo
SE VCH Fjällbrisens Qvick D agility klass I Small Antal startande=17 Sjölander Amanda
SE VCH Fjällbrisens Qvick D agility klass I Small Antal startande=18 Vertanen Timo
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen D agility klass I Small Antal startande=17 Sjölander Amanda
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen D agility klass I Small Antal startande=18 Vertanen Timo
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 7 agility klass I Small Noll fel Antal startande=17 Sjölander Amanda
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=15 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=15 Sjölander Amanda

2019-08-24 Norsborg SKK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 2 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=125 Hermansson Annelie
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=24 Hermansson Annelie

2019-08-20 Landvetter SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=21 Alden Magne
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=17 Alden Magne
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=20 Alden Magne

2019-08-18 Lund SBK
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=19 Nilsson Jens
Kråkeberga Gårds Black Rose 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=19 Nilsson Jens
Kråkeberga Gårds Hades 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=19 Nilsson Jens
All It Takes By Your Side 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=19 Nilsson Jens
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=23 Nilsson Jens
Kråkeberga Gårds Black Rose 14 agility klass I Small Noll fel Antal startande=23 Nilsson Jens
Kråkeberga Gårds Hades 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=16 Nilsson Jens
All It Takes By Your Side 6 agility klass I Small Noll fel Antal startande=23 Nilsson Jens
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=20 Jansson Nalle
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass II Small Antal startande=20 Jansson Nalle
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=20 Jansson Nalle
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=120 Jansson Nalle
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=24 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass II Small Antal startande=24 Lundh Viktoria
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=24 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 7 agility klass II Small Noll fel Antal startande=24 Lundh Viktoria
Nattrajens Mirakel Mio 18 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=43 Erlandson Jonas
Nattrajens Mirakel Mio 3 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=41 Roxenwell Lejonellee

2019-08-18 Gällivare SBK
Frikraft's Magic of The Ztar 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=107 Flanagan Michael
Frikraft's Magic of The Ztar D agility klass I Small Antal startande=7 Flanagan Michael
SE VCH Fjällbrisens Qvick D agility klass I Small Antal startande=7 Flanagan Michael

2019-08-18 Kungsbacka SBK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=25 Eriksson Louise
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=23 Eriksson Louise
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D hoppklass II Small Antal startande=16 Eriksson Louise
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D hoppklass II Small Antal startande=18 Eriksson Louise
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser D hoppklass II Medium Antal startande=23 Eriksson Louise
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 13 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=25 Eriksson Louise
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=22 Eriksson Louise
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=23 Eriksson Louise
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 13 agility klass II Small Noll fel Antal startande=20 Eriksson Louise
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 12 agility klass II Small Noll fel Antal startande=20 Eriksson Louise
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 9 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=22 Eriksson Louise
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=23 Eriksson Louise

2019-08-18 Fellingsbro SBK
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura D hoppklass I Medium Antal startande=42 Lindskog Malin
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura 17 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=44 Lindskog Malin
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura 22 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=47 Lindskog Malin
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris D hoppklass II Medium Antal startande=36 Karlsson Tina
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris D hoppklass II Medium Antal startande=38 Karlsson Tina
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=34 Karlsson Tina

2019-08-17 Lund SBK
Kråkeberga Gårds Hades 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=18 Roxenwell Lejonellee
AGD I All It Takes Gone With The Wind 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=21 Roxenwell Lejonellee
Kråkeberga Gårds Black Rose 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=121 Roxenwell Lejonellee
All It Takes By Your Side 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=121 Roxenwell Lejonellee
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=24 Roxenwell Lejonellee
All It Takes By Your Side D agility klass I Small Antal startande=24 Roxenwell Lejonellee
Kråkeberga Gårds Black Rose 7 agility klass I Small Noll fel Antal startande=24 Roxenwell Lejonellee
Kråkeberga Gårds Hades 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=21 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe 7 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=23 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=23 Lundh Viktoria
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=123 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=123 Lundh Viktoria
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass II Small Antal startande=24 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 15 agility klass II Small Noll fel Antal startande=24 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=24 Erlandson Jonas
AGHD I Frivics Faxe 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=24 Erlandson Jonas
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=41 Jansson Nalle
Nattrajens Mirakel Mio 17 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=50 Jansson Nalle
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 19 agility klass III Small Noll fel Antal startande=37 Nilsson Jens
Nattrajens Mirakel Mio 19 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=47 Nilsson Jens

2019-08-17 Gällivare SBK
Frikraft's Magic of The Ztar D hoppklass I Small Antal startande=9 Flanagan Michael
Frikraft's Magic of The Ztar D agility klass I Small Antal startande=9 Flanagan Michael
SE VCH Fjällbrisens Qvick D agility klass I Small Antal startande=9 Flanagan Michael
SE VCH Fjällbrisens Qvick 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=6 Flanagan Michael

2019-08-17 Fellingsbro SBK
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D hoppklass III Small Antal startande=72 Ahlin Yvonne
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D hoppklass III Small Antal startande=75 Olsen Leif
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna 15 agility klass III Small Noll fel Antal startande=68 Uhlan Renée

2019-08-15 Varberg SBK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=18 Eriksson Louise
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=18 Eriksson Louise

2019-08-11 Borås/Dannike SAGIK
Tamoras Exellent Existo D hoppklass I Medium Antal startande=14 Jonasson Fredrika
Tamoras Exellent Existo D hoppklass I Medium Antal startande=14 Jonasson Fredrika
Tamoras Exellent Existo D agility klass I Medium Antal startande=13 Jonasson Fredrika

2019-08-11 Ystad SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=19 Nilsson Jens
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=21 Nilsson Jens
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D hoppklass I Small Antal startande=20 Nilsson Jens
Caramazzaz Finaste Hanna D hoppklass I Small Antal startande=16 Nilsson Jens
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=16 Nilsson Jens
Caramazzaz Finaste Hanna 13 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=20 Nilsson Jens
Kråkeberga Gårds Black Rose 10 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=20 Nilsson Jens
Kråkeberga Gårds Black Rose 7 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=16 Nilsson Jens
AGD I All It Takes Gone With The Wind 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=20 Nilsson Jens
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=23 Rasmusson Oliver
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=21 Rasmusson Oliver
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=24 Rasmusson Oliver
Caramazzaz Finaste Hanna D agility klass I Small Antal startande=24 Rasmusson Oliver
Kråkeberga Gårds Black Rose D agility klass I Small Antal startande=22 Rasmusson Oliver
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=22 Rasmusson Oliver
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=24 Rasmusson Oliver
Riddarens Secondhand Sadie 10 agility klass I Small Noll fel Antal startande=22 Rasmusson Oliver
AGHD I Lomåsens Douglas 9 agility klass I Small Noll fel Antal startande=22 Rasmusson Oliver
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=21 Rasmusson Oliver
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 6 agility klass I Small Noll fel Antal startande=22 Rasmusson Oliver
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=124 Rasmusson Oliver
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=123 Rasmusson Oliver
AGHD I Lomåsens Douglas D hoppklass II Small Antal startande=21 Karlsson Kalle
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=19 Karlsson Kalle
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=21 Karlsson Kalle
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=19 Karlsson Kalle
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGD II AGHD II Flinkagårdens Tintin 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=21 Karlsson Kalle
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=16 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 7 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=17 Lundh Viktoria
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=17 Lundh Viktoria

2019-08-11 Trollhättan SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=38 Uhlan Renée
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=35 Uhlan Renée
AGHD I Sörvallas Viktor 10 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=35 Uhlan Renée
AGHD I Sörvallas Viktor 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=38 Uhlan Renée
AGHD I Sörvallas Viktor D agility klass III Medium Antal startande=34 Uhlan Renée
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=34 Uhlan Renée
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=34 Uhlan Renée
AGHD I Sörvallas Viktor 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=34 Uhlan Renée

2019-08-11 Klippan SAGIK
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=31 Lindqvist Nils
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=37 Lindqvist Nils
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D hoppklass III Medium Antal startande=38 Lindqvist Nils
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D hoppklass III Medium Antal startande=37 Lindqvist Nils
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=31 Lindqvist Nils
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=32 Lindqvist Nils
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=37 Lindqvist Nils
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 21 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Lindqvist Nils
Nattrajens Mirakel Mio 17 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=34 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 16 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 16 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Lindqvist Nils
Nattrajens Mirakel Mio 15 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=38 Lindqvist Nils
Ekeröds Quendi 10 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=32 Lindqvist Nils
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 8 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=32 Lindqvist Nils
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=38 Lindqvist Nils

2019-08-11 Lit SBK
Lekebergas Pia D hoppklass I Small Antal startande=12 Fernström Marianne
Lekebergas Pia D agility klass I Small Antal startande=11 Bäck Stina

2019-08-10 Ystad SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=16 Rasmusson Oliver
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D hoppklass I Small Antal startande=19 Rasmusson Oliver
Caramazzaz Finaste Hanna D hoppklass I Small Antal startande=19 Rasmusson Oliver
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=19 Rasmusson Oliver
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D hoppklass I Medium Antal startande=16 Rasmusson Oliver
Alicesons Bella 8 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=19 Rasmusson Oliver
Ekeröds Gimli 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=16 Rasmusson Oliver
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=25 Nilsson Jens
Caramazzaz Finaste Hanna D agility klass I Small Antal startande=25 Nilsson Jens
Riddarens Secondhand Sadie 15 agility klass I Small Noll fel Antal startande=25 Nilsson Jens
Ekeröds Gimli 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=18 Nilsson Jens
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 7 agility klass I Small Noll fel Antal startande=25 Nilsson Jens
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=18 Nilsson Jens
Alicesons Bella 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=25 Nilsson Jens
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=18 Nilsson Jens
AGD I All It Takes Gone With The Wind 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=125 Nilsson Jens
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D hoppklass II Small Antal startande=27 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=36 Rasmusson Oliver
AGHD I Lomåsens Douglas D hoppklass II Small Antal startande=27 Lundh Viktoria
AGHD I Lomåsens Douglas D hoppklass II Small Antal startande=37 Lundh Viktoria
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass II Medium Antal startande=36 Rasmusson Oliver
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=27 Lundh Viktoria
AGHD I Frivics Faxe 19 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=37 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 16 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=36 Rasmusson Oliver
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGD II AGHD II Flinkagårdens Tintin 16 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=37 Lundh Viktoria
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 9 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=37 Lundh Viktoria
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=137 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=26 Rasmusson Oliver
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=127 Lundh Viktoria
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D agility klass II Small Antal startande=24 Karlsson Kalle
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=33 Karlsson Kalle
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=35 Nilsson Jens
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven D agility klass II Medium Antal startande=35 Nilsson Jens
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=33 Karlsson Kalle
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=35 Nilsson Jens
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass II Small Antal startande=24 Karlsson Kalle
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=33 Karlsson Kalle
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=35 Nilsson Jens
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=24 Karlsson Kalle
AGHD I Frivics Faxe 12 agility klass II Small Noll fel Antal startande=30 Karlsson Kalle
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 11 agility klass II Small Noll fel Antal startande=30 Karlsson Kalle
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=33 Karlsson Kalle
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=30 Karlsson Kalle

2019-08-10 Trollhättan SBK
Tamoras Exellent Existo D hoppklass I Medium Antal startande=23 Tuomisto Catharina
Mastrells Lisen 8 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=17 Tuomisto Catharina
Tamoras Exellent Existo D agility klass I Medium Antal startande=23 Uhlan Renée
Mastrells Lisen 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=18 Uhlan Renée

2019-08-10 Lit SBK
Lekebergas Pia D hoppklass I Small Antal startande=12 Bäck Stina
Lekebergas Pia D agility klass I Small Antal startande=12 Fernström Marianne

2019-08-07 Holmsund SBK
Pepparkakshusets Nikki D hoppklass I Small Antal startande=9 Svanered Erica
Pepparkakshusets Nikki D hoppklass I Small Antal startande=9 Svanered Erica
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D hoppklass I Small Antal startande=9 Svanered Erica
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=9 Svanered Erica
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=9 Svanered Erica
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=9 Svanered Erica
Pepparkakshusets Nikki D agility klass I Small Antal startande=10 Svanered Erica
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D agility klass I Small Antal startande=10 Svanered Erica
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen D agility klass I Small Antal startande=10 Svanered Erica

2019-08-04 Ystad SBK
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=35 Erlandson Jonas
AGHD I Sörvallas Viktor 4 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=35 Erlandson Jonas
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=34 Erlandson Jonas
AGHD I Sörvallas Viktor 4 agility klass III Medium Noll fel Cert Antal startande=34 Erlandson Jonas

2019-08-03 Ystad SBK
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=55 Erlandson Jonas
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=55 Lundh Viktoria
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=55 Erlandson Jonas
AGHD I Sörvallas Viktor 25 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=55 Erlandson Jonas
AGHD I Sörvallas Viktor 20 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=55 Lundh Viktoria
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 16 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=44 Nilsson Jens
Nattrajens Mirakel Mio 14 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=55 Lundh Viktoria
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 13 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=46 Nilsson Jens
AGHD I Sörvallas Viktor D agility klass III Medium Antal startande=50 Rasmusson Oliver
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=51 Tangfelt Joakim
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=50 Rasmusson Oliver
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=39 Erlandson Jonas
Nattrajens Mirakel Mio D agility klass III Medium Antal startande=51 Tangfelt Joakim
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 22 agility klass III Small Noll fel Antal startande=43 Erlandson Jonas
Nattrajens Mirakel Mio 13 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=50 Rasmusson Oliver
AGHD I Sörvallas Viktor 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=51 Tangfelt Joakim
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 4 agility klass III Small Noll fel Antal startande=39 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi 4 agility klass III Small Noll fel Antal startande=43 Erlandson Jonas

2019-07-28 Arvika SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=18 Lundin Ewa
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=16 Lundin Ewa
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=16 Lundin Ewa
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=16 Lundin Ewa
AGHD I Sörvallas Viktor 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=18 Lundin Ewa
AGHD I Sörvallas Viktor 4 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=16 Lundin Ewa
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=13 Thunqvist Åsa
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=14 Thunqvist Åsa
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=14 Thunqvist Åsa
AGHD I Sörvallas Viktor 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=14 Thunqvist Åsa
AGHD I Sörvallas Viktor 2 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=14 Thunqvist Åsa
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 2 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=14 Thunqvist Åsa

2019-07-28 Dala Floda SBK
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura D hoppklass I Medium Antal startande=23 Ahlin Yvonne
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=24 Mähler Johan
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris 10 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=23 Mähler Johan
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=26 Fernström Marianne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 23 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=56 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 16 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=45 Olsen Leif

2019-07-28 Tollarp SBK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=25 Jansson Nalle
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=29 Jansson Nalle
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass II Medium Antal startande=25 Jansson Nalle
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass II Small Antal startande=20 Jansson Nalle
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=29 Jansson Nalle
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=14 Jansson Nalle
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=20 Jansson Nalle
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=129 Jansson Nalle
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=114 Jansson Nalle
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=29 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass II Small Antal startande=15 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=26 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=29 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=15 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=20 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=29 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=20 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=126 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=126 Lindqvist Nils

2019-07-28 Torhamn SAGIK
RLD N Andersbo Humle 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=35 Rasmusson Oliver
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=35 Rasmusson Oliver
RLD N Andersbo Humle 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=29 Rasmusson Oliver
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 6 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=29 Rasmusson Oliver
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=31 Karlsson Susanne
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=34 Lundh Viktoria
RLD N Andersbo Humle D agility klass III Small Antal startande=31 Karlsson Susanne
RLD N Andersbo Humle 8 agility klass III Small Noll fel Antal startande=34 Lundh Viktoria

2019-07-27 Dala Floda SBK
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura 15 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=26 Ahlin Yvonne
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura D agility klass I Medium Antal startande=27 Fernström Marianne
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris D hoppklass II Medium Antal startande=25 Mähler Johan
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris 10 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=26 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 18 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=58 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 16 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=47 Ahlin Yvonne

2019-07-27 Torhamn SAGIK
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=32 Karlsson Susanne
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=56 Lundh Viktoria
Nattrajens Mirakel Mio 23 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=56 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=35 Karlsson Susanne
Nattrajens Mirakel Mio D agility klass III Medium Antal startande=52 Erlandson Jonas
Nattrajens Mirakel Mio 21 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=52 Erlandson Jonas
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 6 agility klass III Small Noll fel Antal startande=33 Rasmusson Oliver
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=33 Rasmusson Oliver

2019-07-21 Skellefteå SBK
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen D hoppklass I Small Antal startande=13 Brundin Camilla
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=12 Sjölander Amanda
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D hoppklass II Medium Antal startande=15 Brundin Camilla
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=17 Sjölander Amanda

2019-07-21 Munkfors SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=28 Sassner Lars
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 8 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=27 Sassner Lars
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=22 Lundin Ewa
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=23 Lundin Ewa

2019-07-21 Timrå SBK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 14 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=30 Berglund Tomas
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 5 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=33 Berglund Tomas
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 11 agility klass III Small Noll fel Antal startande=29 Berglund Tomas
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 7 agility klass III Small Noll fel Antal startande=30 Berglund Tomas

2019-07-20 Skellefteå SBK
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D hoppklass I Small Antal startande=15 Sjölander Amanda
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen D hoppklass I Small Antal startande=15 Sjölander Amanda
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D agility klass I Small Antal startande=14 Brundin Camilla
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 9 agility klass I Small Noll fel Antal startande=14 Brundin Camilla
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=14 Sjölander Amanda
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=15 Brundin Camilla
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=18 Sjölander Amanda
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=20 Sjölander Amanda
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=16 Brundin Camilla
Ekeröds Quendi 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=15 Brundin Camilla

2019-07-20 Munkfors SBK
Saringes Oliver Hardy D hoppklass I Medium Antal startande=18 Sassner Lars
Saringes Oliver Hardy D hoppklass I Medium Antal startande=18 Sassner Lars
Saringes Oliver Hardy D agility klass I Medium Antal startande=22 Lundin Ewa
Saringes Oliver Hardy D agility klass I Medium Antal startande=22 Lundin Ewa
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven D hoppklass II Medium Antal startande=22 Sassner Lars
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 7 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=26 Lundin Ewa
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 10 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=28 Andersson Fredrik
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 7 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=24 Andersson Fredrik

2019-07-20 Timrå SBK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=31 Berglund Tomas
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 7 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=29 Berglund Tomas
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass III Small Antal startande=28 Berglund Tomas
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 7 agility klass III Small Noll fel Antal startande=28 Berglund Tomas

2019-07-20 Skurup SBK
Alicesons Bella 17 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=23 Gustavsson Mats
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 12 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=23 Gustavsson Mats
Kråkeberga Gårds Black Rose 8 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=23 Gustavsson Mats
AGD I All It Takes Gone With The Wind 7 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=23 Gustavsson Mats
Ekeröds Gimli 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=19 Gustavsson Mats
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=19 Gustavsson Mats
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=22 Franksson Roger
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=29 Franksson Roger
AGD I All It Takes Gone With The Wind 11 agility klass I Small Noll fel Antal startande=29 Franksson Roger
Kråkeberga Gårds Black Rose 9 agility klass I Small Noll fel Antal startande=29 Franksson Roger
Alicesons Bella 8 agility klass I Small Noll fel Antal startande=29 Franksson Roger
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 7 agility klass I Small Noll fel Antal startande=29 Franksson Roger
Ekeröds Gimli 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=122 Franksson Roger
AGHD I Lomåsens Douglas D hoppklass II Small Antal startande=20 Gustavsson Mats
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 11 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=20 Gustavsson Mats
AGHD I Frivics Faxe 7 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=20 Gustavsson Mats
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=18 Gustavsson Mats
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=20 Gustavsson Mats
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass II Small Antal startande=17 Franksson Roger
AGHD I Frivics Faxe 7 agility klass II Small Noll fel Antal startande=17 Franksson Roger
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=17 Franksson Roger
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=15 Franksson Roger

2019-07-14 Balingslöv SAGIK
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass II Medium Antal startande=14 Rasmusson Oliver
RLD N Achilles D hoppklass II Small Antal startande=13 Tuomisto Catharina
AGHD I Götängens Ralph Lauren 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=13 Tuomisto Catharina
AGHD I Götängens Ralph Lauren D agility klass II Small Antal startande=9 Tuomisto Catharina
RLD N Achilles D agility klass II Small Antal startande=9 Tuomisto Catharina
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=15 Tuomisto Catharina
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=22 Rasmusson Oliver
RLD N Andersbo Humle D agility klass III Small Antal startande=32 Silfverberg Andreas
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 8 agility klass III Small Noll fel Antal startande=32 Silfverberg Andreas

2019-07-14 Landvetter SAGIK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass II Small Antal startande=18 Erlandson Jonas
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass II Small Antal startande=22 Erlandson Jonas
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass II Small Antal startande=22 Erlandson Jonas
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D agility klass II Small Antal startande=18 Erlandson Jonas
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D agility klass II Small Antal startande=22 Erlandson Jonas
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser D agility klass II Medium Antal startande=36 Erlandson Jonas
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 15 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=35 Erlandson Jonas
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 11 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=31 Erlandson Jonas
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 9 agility klass II Small Noll fel Antal startande=24 Erlandson Jonas
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=22 Erlandson Jonas
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=35 Erlandson Jonas
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 2 agility klass II Small Noll fel Antal startande=124 Erlandson Jonas

2019-07-14 Nordmaling SBK
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D hoppklass I Small Antal startande=10 Svanered Erica
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D hoppklass I Small Antal startande=12 Svanered Erica
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen D hoppklass I Small Antal startande=11 Svanered Erica
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 7 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=12 Svanered Erica
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=11 Svanered Erica
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=10 Svanered Erica

2019-07-13 Jönköping SBK
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=24 Gustavsson Mats
Tamoras Tracking Tiger D agility klass I Small Antal startande=24 Wrede Åsa
Tamoras Tracking Tiger D agility klass I Small Antal startande=25 Wrede Åsa
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=22 Wrede Åsa
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=22 Wrede Åsa

2019-07-13 Balingslöv SAGIK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass II Small Antal startande=11 Rasmusson Oliver
AGHD I Götängens Ralph Lauren D agility klass II Small Antal startande=11 Rasmusson Oliver
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass II Small Antal startande=11 Rasmusson Oliver
RLD N Achilles D agility klass II Small Antal startande=11 Rasmusson Oliver
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=33 Silfverberg Andreas
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=43 Silfverberg Andreas
RLD N Andersbo Humle 12 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=33 Silfverberg Andreas
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=41 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=35 Roxenwell Lejonellee
RLD N Andersbo Humle 13 agility klass III Small Noll fel Antal startande=35 Roxenwell Lejonellee

2019-07-12 Balingslöv SAGIK
Alicesons Bella 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=109 Uhlan Renée
Alicesons Bella D agility klass I Small Antal startande=10 Tuomisto Catharina
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=26 Tuomisto Catharina
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 19 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=40 Uhlan Renée
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 16 agility klass III Small Noll fel Antal startande=31 Uhlan Renée

2019-07-10 Fagersta SKK
Saringes Oliver Hardy D agility klass I Medium Antal startande=28 Andersson Fredrik
Saringes Oliver Hardy D agility klass I Medium Antal startande=28 Fernström Marianne

2019-07-10 Landvetter SAGIK
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=24 Tuomisto Catharina
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 9 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=26 Tuomisto Catharina
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 9 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=26 Tuomisto Catharina

2019-07-09 Fagersta SKK
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris D agility klass II Medium Antal startande=35 Fernström Marianne
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris 11 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=34 Andersson Fredrik

2019-07-09 Landvetter SAGIK
Tamoras Tracking Tiger D agility klass I Small Antal startande=21 Tuomisto Catharina
Tamoras Tracking Tiger 6 agility klass I Small Noll fel Antal startande=18 Tuomisto Catharina

2019-07-08 Fagersta SKK
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris D hoppklass II Medium Antal startande=35 Andersson Fredrik
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris D hoppklass II Medium Antal startande=33 Andersson Fredrik
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=35 Ekström Per-Inge

2019-07-07 Helsingborg SBK
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D hoppklass I Small Antal startande=19 Lindqvist Nils
Alicesons Bella 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=19 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 18 agility klass I Small Noll fel Antal startande=25 Erlandson Jonas
AGHD I Lomåsens Douglas 16 agility klass I Small Noll fel Antal startande=25 Erlandson Jonas
Alicesons Bella 14 agility klass I Small Noll fel Antal startande=25 Erlandson Jonas
AGHD I Lomåsens Douglas D hoppklass II Small Antal startande=20 Erlandson Jonas
AGHD I Lomåsens Douglas D hoppklass II Small Antal startande=20 Lindqvist Nils
Flinkagårdens Baron D hoppklass II Medium Antal startande=24 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=24 Erlandson Jonas
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=24 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=120 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=120 Lindqvist Nils
Flinkagårdens Baron 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=124 Erlandson Jonas

2019-07-07 Mora SBK
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris 13 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=23 Sjölander Amanda
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=24 Sjölander Amanda
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris D agility klass II Medium Antal startande=24 Ahlin Yvonne
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris 10 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=26 Pettersson Kjell

2019-07-07 Holmsund SBK
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 9 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=9 Brundin Camilla
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 8 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=9 Brundin Camilla
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 7 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=9 Brundin Camilla
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=9 Brundin Camilla
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas D hoppklass II Small Antal startande=8 Svanered Erica
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=8 Brundin Camilla
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=12 Brundin Camilla
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=12 Svanered Erica

2019-07-07 Landvetter SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=51 Tångring Malin
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=50 Tångring Malin
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=24 Thunqvist Åsa
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=28 Thunqvist Åsa
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 12 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=51 Tångring Malin
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 4 agility klass III Small Noll fel Antal startande=27 Tångring Malin

2019-07-06 Haninge SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D hoppklass III Medium Antal startande=46 Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D agility klass III Medium Antal startande=44 Käll Anna
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=43 Käll Anna

2019-07-06 Färjestaden SBK
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D hoppklass I Small Antal startande=14 Digréus Tobias
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston D hoppklass I Medium Antal startande=19 Digréus Tobias
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston 8 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=18 Gustavsson Mats
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=114 Gustavsson Mats

2019-07-06 Helsingborg SBK
Caramazzaz Finaste Hanna 10 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
All It Takes By Your Side 8 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
Alicesons Bella 7 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=118 Lindqvist Nils
Alicesons Bella 9 agility klass I Small Noll fel Antal startande=22 Erlandson Jonas
All It Takes By Your Side 8 agility klass I Small Noll fel Antal startande=22 Erlandson Jonas
AGHD I Lomåsens Douglas 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=22 Erlandson Jonas
Riddarens Secondhand Sadie 4 agility klass I Small Noll fel Antal startande=22 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=122 Erlandson Jonas
AGHD I Lomåsens Douglas 11 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=25 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=25 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=25 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=121 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=18 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass II Small Antal startande=20 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 1 agility klass II Small Noll fel Antal startande=120 Erlandson Jonas

2019-07-06 Mora SBK
Aspgärdets Alerta Hope D hoppklass I Small Antal startande=12 Sjölander Amanda
Aspgärdets Alerta Hope D hoppklass I Small Antal startande=13 Sjölander Amanda
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura D hoppklass I Medium Antal startande=25 Sjölander Amanda
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura 17 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=24 Sjölander Amanda
Aspgärdets Alerta Hope D agility klass I Small Antal startande=12 Ahlin Yvonne
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura 13 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=25 Ahlin Yvonne
Aspgärdets Alerta Hope 8 agility klass I Small Noll fel Antal startande=12 Ahlin Yvonne
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura 8 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=26 Ahlin Yvonne

2019-07-06 Holmsund SBK
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen D agility klass I Small Antal startande=11 Svanered Erica
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 6 agility klass I Small Noll fel Antal startande=11 Svanered Erica
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=11 Svanered Erica
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=11 Svanered Erica
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D agility klass II Medium Antal startande=12 Brundin Camilla
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=12 Svanered Erica
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=8 Svanered Erica
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas 2 agility klass II Small Noll fel Antal startande=8 Brundin Camilla

2019-07-06 Landvetter SAGIK
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=34 Wrede Åsa
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=34 Wrede Åsa

2019-06-23 Lund SAGIK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=10 Roxenwell Lejonellee
Alicesons Bella 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=8 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=55 Silfverberg Andreas
Nattrajens Mirakel Mio 23 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=55 Silfverberg Andreas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 21 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Sörvallas Viktor 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=55 Silfverberg Andreas
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=54 Santos Hugo
AGHD I Sörvallas Viktor 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=54 Santos Hugo
Nattrajens Mirakel Mio 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=54 Santos Hugo
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 3 agility klass III Small Noll fel Antal startande=48 Santos Hugo

2019-06-23 Landvetter SAGIK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D hoppklass I Medium Antal startande=26 Hagström Jakobsson T
RLD N Interset Sång För April D hoppklass I Medium Antal startande=26 Hagström Jakobsson T
RLD N Interset Sång För April 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=26 Hagström Jakobsson T
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=26 Hagström Jakobsson T
RLD N Interset Sång För April D agility klass I Medium Antal startande=22 Hagström Jakobsson T
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=22 Hagström Jakobsson T

2019-06-22 Lund SAGIK
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=20 Roxenwell Lejonellee
RLD N Achilles D hoppklass II Small Antal startande=20 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Götängens Ralph Lauren 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=17 Silfverberg Andreas
RLD N Achilles 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=17 Silfverberg Andreas
AGHD I Sörvallas Viktor D hoppklass III Medium Antal startande=50 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=50 Roxenwell Lejonellee
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=50 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 22 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=45 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi 10 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=45 Roxenwell Lejonellee
RLD N Andersbo Humle 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=45 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D agility klass III Small Antal startande=45 Santos Hugo
AGHD I Sörvallas Viktor D agility klass III Medium Antal startande=51 Santos Hugo
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=51 Santos Hugo
RLD N Andersbo Humle D agility klass III Small Antal startande=45 Santos Hugo
Ekeröds Quendi 10 agility klass III Small Noll fel Antal startande=45 Santos Hugo
Nattrajens Mirakel Mio 5 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=51 Santos Hugo

2019-06-21 Lund SAGIK
Alicesons Bella 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=10 Santos Hugo
Alicesons Bella 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=15 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=34 Santos Hugo
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 8 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=42 Santos Hugo
AGHD I Sörvallas Viktor 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=42 Santos Hugo
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 5 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=34 Santos Hugo
Nattrajens Mirakel Mio 4 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=42 Santos Hugo
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D agility klass III Small Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Sörvallas Viktor D agility klass III Medium Antal startande=44 Silfverberg Andreas
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=44 Silfverberg Andreas
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
Nattrajens Mirakel Mio 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=44 Silfverberg Andreas

2019-06-21 Degerfors SAGIK
Saringes Oliver Hardy D hoppklass I Medium Antal startande=9 Lundin Ewa
Saringes Oliver Hardy D agility klass I Medium Antal startande=9 Lundin Ewa

2019-06-19 Skellefteå SBK
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen D hoppklass I Small Antal startande=10 Svanered Erica
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 4 agility klass I Small Noll fel Antal startande=11 Svanered Erica

2019-06-18 Malungsfors SHU
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian D agility klass I Medium Antal startande=10 Gott Fanny
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian D agility klass I Medium Antal startande=10 Gott Fanny
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=10 Gott Fanny

2019-06-18 Landvetter SAGIK
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=24 Käll Anna
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=31 Käll Anna
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=31 Käll Anna

2019-06-16 Ronneby SBK
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=23 Karlsson Susanne
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=19 Karlsson Susanne
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=122 Lundh Viktoria
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 10 agility klass I Small Noll fel Antal startande=24 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=18 Lundh Viktoria
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=19 Lundh Viktoria
RLD N Achilles D hoppklass II Small Antal startande=19 Lundh Viktoria
AGHD I Götängens Ralph Lauren 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=19 Lundh Viktoria
AGHD I Götängens Ralph Lauren D agility klass II Small Antal startande=16 Lundh Viktoria
RLD N Achilles 9 agility klass II Small Noll fel Antal startande=16 Lundh Viktoria
AGHD I Frivics Faxe 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=16 Lundh Viktoria

2019-06-16 Borås SBK
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 19 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=37 Tuomisto Catharina
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=141 Karlsson Cecilia
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=143 Tuomisto Catharina

2019-06-16 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D hoppklass III Medium Antal startande=48 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 12 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=48 Tångring Malin
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D agility klass III Medium Antal startande=47 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 5 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=47 Tångring Malin

2019-06-15 Höganäs SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass II Small Antal startande=11 Franksson Roger
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass II Medium Antal startande=24 Franksson Roger
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass II Medium Antal startande=27 Franksson Roger
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass II Small Antal startande=11 Franksson Roger
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=24 Franksson Roger
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=27 Franksson Roger
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=11 Franksson Roger
Flinkagårdens Baron D hoppklass II Medium Antal startande=24 Franksson Roger
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass II Small Antal startande=18 Franksson Roger
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 12 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=18 Franksson Roger
AGHD I Frivics Faxe 7 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=18 Franksson Roger
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=11 Franksson Roger
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=118 Franksson Roger
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=118 Franksson Roger
Flinkagårdens Baron 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=127 Franksson Roger
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D agility klass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=26 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=23 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=26 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
Flinkagårdens Baron 13 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=23 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 9 agility klass II Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 2 agility klass II Small Noll fel Antal startande=118 Lindqvist Nils
Flinkagårdens Baron 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils

2019-06-15 Borås SBK
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 13 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=35 Karlsson Cecilia
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=39 Karlsson Cecilia
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 8 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=39 Jonasson Fredrika

2019-06-15 Kista SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D agility klass III Medium Antal startande=52 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D agility klass III Medium Antal startande=47 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 20 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=52 Wrede Åsa

2019-06-15 Örnsköldsvik SBK
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen D hoppklass I Small Antal startande=11 Vertanen Timo
AGD I AGHD I Yellowskin's Lilla Raska Över Isen 4 agility klass I Small Noll fel Antal startande=12 Thenert Jörg
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=10 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D agility klass II Medium Antal startande=8 Thenert Jörg

2019-06-13 Mölndal SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D hoppklass I Medium Antal startande=22 Käll Anna
RLD N Interset Sång För April D hoppklass I Medium Antal startande=22 Käll Anna
RLD N Interset Sång För April D hoppklass I Medium Antal startande=21 Käll Anna
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=21 Käll Anna
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=21 Käll Anna
RLD N Interset Sång För April 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=21 Käll Anna

2019-06-13 Härnösand SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=104 Thenert Jörg
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=4 Thenert Jörg
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=3 Thenert Jörg

2019-06-11 Kumla SBK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=18 Gott Fanny
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=18 Gott Fanny

2019-06-09 Umeå SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=16 Gott Fanny
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=116 Premholt Gullberg A
Smolmark's Dimma 6 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=28 Premholt Gullberg A

2019-06-09 Arlöv SBK
All It Takes By Your Side D hoppklass I Small Antal startande=19 Lundh Viktoria
Alicesons Bella 10 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=19 Lundh Viktoria
AGD I All It Takes Gone With The Wind 10 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=18 Lundh Viktoria
AGD I All It Takes Gone With The Wind 8 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=19 Lundh Viktoria
Alicesons Bella 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=18 Lundh Viktoria
All It Takes By Your Side 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=18 Lundh Viktoria
Alicesons Bella D agility klass I Small Antal startande=18 Lundh Viktoria
All It Takes By Your Side 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=118 Lundh Viktoria
AGD I All It Takes Gone With The Wind 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=118 Lundh Viktoria

2019-06-08 Karlsborg SBK
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=19 Olsen Leif
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=119 Olsen Leif
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=18 Olsen Leif

2019-06-08 Umeå SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D agility klass II Medium Antal startande=16 Svanered Erica
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 4 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=16 Premholt Gullberg A
Smolmark's Dimma D agility klass III Small Antal startande=25 Premholt Gullberg A

2019-06-06 Strängnäs SKK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=20 Bereflod Madeleine
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=21 Pettersson Kjell
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Pettersson Kjell
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Bereflod Madeleine

2019-06-06 Växjö SBK
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=22 Franksson Roger
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 9 agility klass I Small Noll fel Antal startande=20 Tuomisto Catharina
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=118 Tuomisto Catharina

2019-06-06 Varberg SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=53 S›rensen Dennis
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=48 S›rensen Dennis
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=53 S›rensen Dennis
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 26 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=48 S›rensen Dennis
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 6 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=48 S›rensen Dennis
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=50 S›rensen Dennis
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=43 S›rensen Dennis
Nattrajens Mirakel Mio 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=50 S›rensen Dennis
Ekeröds Quendi 7 agility klass III Small Noll fel Antal startande=43 S›rensen Dennis
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=43 S›rensen Dennis

2019-06-06 Torsby SBK
Marcato's Knock-Out D agility klass II Small Antal startande=8 Lundin Ewa
Marcato's Knock-Out D hoppklass III Small Antal startande=8 Lundin Ewa

2019-06-02 Örebro SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D hoppklass II Small Antal startande=22 Uhlan Renée
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=122 Uhlan Renée
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=28 Gott Fanny
Marcato's Knock-Out 9 agility klass II Small Noll fel Antal startande=28 Gott Fanny
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=28 Gott Fanny
Marcato's Knock-Out D hoppklass III Small Antal startande=47 Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=57 Uhlan Renée
AGHD I Sörvallas Viktor 5 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=57 Uhlan Renée
AGHD I Sörvallas Viktor D agility klass III Medium Antal startande=53 Gott Fanny
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=53 Gott Fanny

2019-06-02 Luleå SKK
Frikraft's Magic of The Ztar D agility klass I Small Antal startande=14 Vertanen Timo
SE VCH Fjällbrisens Qvick D agility klass I Small Antal startande=14 Vertanen Timo
SE VCH Fjällbrisens Qvick 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=14 Vertanen Timo
Frikraft's Magic of The Ztar 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=114 Vertanen Timo
Smolmark's Dimma D agility klass III Small Antal startande=14 Vertanen Timo
Smolmark's Dimma D agility klass III Small Antal startande=14 Vertanen Timo

2019-06-02 Bergby SBK
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D hoppklass II Small Antal startande=16 Bereflod Madeleine
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D agility klass II Small Antal startande=12 Bereflod Madeleine

2019-06-02 Bjuv SBK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=33 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=32 Erlandson Jonas
Flinkagårdens Baron D hoppklass II Medium Antal startande=33 Lundh Viktoria
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 18 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas
AGHD I Götängens Ralph Lauren 17 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas
AGHD I Frivics Faxe 16 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas
Flinkagårdens Baron 16 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=32 Erlandson Jonas
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 14 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=32 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 11 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=23 Lundh Viktoria
AGHD I Götängens Ralph Lauren 9 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=23 Lundh Viktoria
AGHD I Frivics Faxe 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=23 Lundh Viktoria
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=33 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=23 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=23 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=132 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 2 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=133 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=35 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass II Small Antal startande=25 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass II Small Antal startande=28 Lundh Viktoria
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=35 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=37 Lundh Viktoria
Flinkagårdens Baron D agility klass II Medium Antal startande=37 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass II Small Antal startande=25 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass II Small Antal startande=28 Lundh Viktoria
RLD N Achilles D agility klass II Small Antal startande=28 Lundh Viktoria
AGHD I Frivics Faxe 15 agility klass II Small Noll fel Antal startande=28 Lundh Viktoria
AGHD I Götängens Ralph Lauren 14 agility klass II Small Noll fel Antal startande=28 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 14 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=35 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 11 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=37 Lundh Viktoria
AGHD I Frivics Faxe 11 agility klass II Small Noll fel Antal startande=25 Erlandson Jonas
RLD N Achilles 7 agility klass II Small Noll fel Antal startande=25 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=25 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=28 Lundh Viktoria
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=37 Lundh Viktoria
AGHD I Götängens Ralph Lauren 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=25 Erlandson Jonas

2019-06-01 Örebro SBK
Saringes Oliver Hardy D hoppklass I Medium Antal startande=29 Gott Fanny
Saringes Oliver Hardy D agility klass I Medium Antal startande=29 Karlsson Tina
Marcato's Knock-Out D hoppklass III Small Antal startande=47 Uhlan Renée
AGHD I Sörvallas Viktor 15 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=59 Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 10 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=59 Lindskog Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D agility klass III Medium Antal startande=57 Gott Fanny
AGHD I Sörvallas Viktor 8 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=57 Gott Fanny

2019-06-01 Luleå SKK
Frikraft's Magic of The Ztar D hoppklass I Small Antal startande=13 Vertanen Timo
Frikraft's Magic of The Ztar 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=13 Vertanen Timo
SE VCH Fjällbrisens Qvick D hoppklass II Small Antal startande=6 Vertanen Timo
SE VCH Fjällbrisens Qvick D hoppklass II Small Antal startande=6 Vertanen Timo
Smolmark's Dimma D hoppklass III Small Antal startande=15 Vertanen Timo
Smolmark's Dimma 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=16 Vertanen Timo

2019-06-01 Bergby SBK
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=113 Bereflod Madeleine
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=12 Bereflod Madeleine

2019-06-01 Bjuv SBK
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=34 Lundh Viktoria
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=35 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=35 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D hoppklass I Small Antal startande=26 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D hoppklass I Small Antal startande=25 Lundh Viktoria
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D hoppklass I Small Antal startande=26 Erlandson Jonas
AGD I All It Takes Gone With The Wind 16 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 13 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=34 Lundh Viktoria
All It Takes By Your Side 10 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=25 Lundh Viktoria
All It Takes By Your Side 9 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=25 Lundh Viktoria
AGD I All It Takes Gone With The Wind 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=125 Lundh Viktoria
Ekeröds Gimli D agility klass I Medium Antal startande=36 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=36 Lundh Viktoria
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=26 Erlandson Jonas
AGHD I Lomåsens Douglas 17 agility klass I Small Noll fel Antal startande=28 Lundh Viktoria
All It Takes By Your Side 14 agility klass I Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 11 agility klass I Small Noll fel Antal startande=28 Lundh Viktoria
Ekeröds Gimli 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=30 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 9 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=30 Erlandson Jonas
AGD I All It Takes Gone With The Wind 7 agility klass I Small Noll fel Antal startande=28 Lundh Viktoria
All It Takes By Your Side 6 agility klass I Small Noll fel Antal startande=28 Lundh Viktoria
AGD I All It Takes Gone With The Wind 4 agility klass I Small Noll fel Antal startande=126 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=126 Erlandson Jonas

2019-05-30 Ljungbyhed SBK
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=31 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=31 Lindqvist Nils
Kråkeberga Gårds Black Rose D hoppklass I Small Antal startande=34 Lindqvist Nils
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=34 Lindqvist Nils
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=35 Lindqvist Nils
All It Takes By Your Side D hoppklass I Small Antal startande=34 Lindqvist Nils
All It Takes By Your Side D hoppklass I Small Antal startande=35 Lindqvist Nils
Ekeröds Gimli 13 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=32 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=32 Lindqvist Nils
Kråkeberga Gårds Black Rose 8 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=35 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=32 Erlandson Jonas
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=34 Erlandson Jonas
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=36 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D agility klass I Medium Antal startande=32 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D agility klass I Medium Antal startande=31 Erlandson Jonas
All It Takes By Your Side D agility klass I Small Antal startande=36 Erlandson Jonas
Kråkeberga Gårds Black Rose 10 agility klass I Small Noll fel Antal startande=34 Erlandson Jonas
Ekeröds Gimli 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=31 Erlandson Jonas
Kråkeberga Gårds Black Rose 4 agility klass I Small Noll fel Antal startande=136 Erlandson Jonas
All It Takes By Your Side 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=34 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=131 Erlandson Jonas
Ekeröds Gimli 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=132 Erlandson Jonas

2019-05-30 Flen SAGIK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D hoppklass II Small Antal startande=22 Uhlan Renée
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D hoppklass II Small Antal startande=23 Uhlan Renée
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=21 Uhlan Renée
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=21 Uhlan Renée
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=122 Uhlan Renée
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 1 agility klass II Small Noll fel Antal startande=122 Uhlan Renée

2019-05-26 Stigen SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=26 Olsen Leif
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=26 Olsen Leif
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=23 Hagström Jakobsson T
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 8 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=23 Hagström Jakobsson T

2019-05-26 Degeberga SBK
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra D hoppklass II Medium Antal startande=32 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=31 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=32 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass II Small Antal startande=17 Lundh Viktoria
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=17 Lundh Viktoria
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=19 Lundh Viktoria
Flinkagårdens Baron D hoppklass II Medium Antal startande=31 Lundh Viktoria
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 19 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=32 Lundh Viktoria
Flinkagårdens Baron 16 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=32 Lundh Viktoria
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 12 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=19 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=31 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=32 Lundh Viktoria
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=131 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=19 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=119 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=117 Lundh Viktoria
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=131 Lundh Viktoria
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra D agility klass II Medium Antal startande=25 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=25 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass II Small Antal startande=13 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=25 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=25 Lindqvist Nils
Flinkagårdens Baron D agility klass II Medium Antal startande=30 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 17 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=30 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 12 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=30 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 9 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=30 Lindqvist Nils
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra 7 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=30 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=13 Lindqvist Nils

2019-05-25 Stigen SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D hoppklass I Medium Antal startande=20 Hagström Jakobsson T
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=20 Hagström Jakobsson T
RLD N Interset Sång För April 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=120 Hagström Jakobsson T
RLD N Interset Sång För April 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=120 Hagström Jakobsson T
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D agility klass I Medium Antal startande=17 Olsen Leif
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D agility klass I Medium Antal startande=19 Olsen Leif
RLD N Interset Sång För April 14 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=19 Olsen Leif
RLD N Interset Sång För April 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=17 Olsen Leif

2019-05-25 Ljungby SBK
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D hoppklass I Small Antal startande=16 Gustavsson Mats
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=17 Gustavsson Mats
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=17 Gustavsson Mats
AGHD I Lomåsens Douglas 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=13 Gustavsson Mats

2019-05-25 Eskilstuna SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=21 Karlsson Tina
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=121 Karlsson Tina

2019-05-25 Degeberga SBK
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra D hoppklass II Medium Antal startande=34 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass II Medium Antal startande=34 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=34 Lindqvist Nils
Flinkagårdens Baron D hoppklass II Medium Antal startande=34 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass II Small Antal startande=26 Lindqvist Nils
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D hoppklass II Small Antal startande=26 Lindqvist Nils
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D hoppklass II Small Antal startande=26 Lindqvist Nils
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 19 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=34 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe 18 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra 10 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=34 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=34 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 7 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=34 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=134 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 2 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=134 Lindqvist Nils
Flinkagårdens Baron 2 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=134 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=134 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=32 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=33 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass II Small Antal startande=23 Lundh Viktoria
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=33 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=32 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=33 Lundh Viktoria
Flinkagårdens Baron D agility klass II Medium Antal startande=32 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass II Small Antal startande=23 Lundh Viktoria
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra 16 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=32 Lundh Viktoria
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra 16 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=33 Lundh Viktoria
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 16 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 14 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Lundh Viktoria
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 13 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=33 Lundh Viktoria
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 12 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=32 Lundh Viktoria
Flinkagårdens Baron 9 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=33 Lundh Viktoria
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 7 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Lundh Viktoria
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 7 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Lundh Viktoria

2019-05-23 Gårdskär SKK
Aspgärdets Amorösa Lova D hoppklass I Small Antal startande=6 Ekström Per-Inge
Aspgärdets Amorösa Lova D agility klass I Small Antal startande=8 Ekström Per-Inge

2019-05-21 Karlstad SBK
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven D agility klass II Medium Antal startande=9 Lundin Ewa
Marcato's Knock-Out D agility klass II Small Antal startande=10 Lundin Ewa
Marcato's Knock-Out D agility klass II Small Antal startande=10 Lundin Ewa
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=109 Lundin Ewa

2019-05-19 Holmsund SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D hoppklass II Medium Antal startande=9 Hermansson Annelie
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 2 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=9 Sjölander Amanda
Smolmark's Dimma 3 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=17 Hermansson Annelie

2019-05-19 Farsta SBK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass II Small Antal startande=17 Ahlin Yvonne
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=35 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 17 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=43 Pettersson Kjell
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand 12 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=43 Pettersson Kjell
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D agility klass III Medium Antal startande=38 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D agility klass III Medium Antal startande=38 Ahlin Yvonne

2019-05-19 Halmstad SBK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D hoppklass III Small Antal startande=64 Lundh Viktoria
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa D hoppklass III Small Antal startande=56 Premholt Gullberg A
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=56 Premholt Gullberg A
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=64 Lundh Viktoria
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=68 Alden Magne
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=56 Premholt Gullberg A
RLD N Andersbo Humle D hoppklass III Small Antal startande=64 Lundh Viktoria
Nattrajens Mirakel Mio 33 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=70 Lundh Viktoria
RLD N Andersbo Humle 31 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=56 Premholt Gullberg A
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 30 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=64 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 24 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=56 Premholt Gullberg A
Ekeröds Quendi 18 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=64 Lundh Viktoria
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=70 Lundh Viktoria
Nattrajens Mirakel Mio 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=68 Alden Magne
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa 15 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=64 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=62 Premholt Gullberg A
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=62 Premholt Gullberg A
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=60 Myrefelt Kristina
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=62 Premholt Gullberg A
Nattrajens Mirakel Mio D agility klass III Medium Antal startande=60 Myrefelt Kristina
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 17 agility klass III Small Noll fel Antal startande=62 Premholt Gullberg A
RLD N Andersbo Humle 11 agility klass III Small Noll fel Antal startande=62 Premholt Gullberg A

2019-05-18 Holmsund SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D agility klass II Medium Antal startande=9 Sjölander Amanda
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=9 Hermansson Annelie
Smolmark's Dimma D agility klass III Small Antal startande=13 Hermansson Annelie
Smolmark's Dimma D agility klass III Small Antal startande=14 Hermansson Annelie

2019-05-18 Farsta SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=32 Bereflod Madeleine
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=32 Ahlin Yvonne
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D hoppklass III Medium Antal startande=44 Ahlin Yvonne
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=37 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=44 Ahlin Yvonne
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D agility klass III Medium Antal startande=42 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D agility klass III Medium Antal startande=42 Pettersson Kjell

2019-05-18 Halmstad SBK
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=30 Lundh Viktoria
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 18 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=32 Myrefelt Kristina
AGD I All It Takes Gone With The Wind 14 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=32 Myrefelt Kristina
AGD I Björkstugans Japp 14 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=31 Karlsson Kalle
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 13 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=30 Lundh Viktoria
AGD I Björkstugans Japp 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=33 Myrefelt Kristina
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=35 Alden Magne
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe 14 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=37 Alden Magne
AGD I All It Takes Gone With The Wind 10 agility klass I Small Noll fel Antal startande=35 Alden Magne
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=58 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=56 Premholt Gullberg A
AGHD I Lomåsens Douglas D hoppklass II Small Antal startande=43 Premholt Gullberg A
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass II Small Antal startande=43 Premholt Gullberg A
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass II Medium Antal startande=56 Premholt Gullberg A
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=41 Alden Magne
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass II Small Antal startande=41 Alden Magne
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass II Small Antal startande=43 Premholt Gullberg A
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=58 Lundh Viktoria
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=56 Premholt Gullberg A
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass II Small Antal startande=41 Alden Magne
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 12 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=41 Alden Magne
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 12 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=58 Lundh Viktoria
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGD II AGHD II Flinkagårdens Tintin 12 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=43 Premholt Gullberg A
AGHD I Lomåsens Douglas 11 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=41 Alden Magne
AGHD I Götängens Ralph Lauren 10 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=43 Premholt Gullberg A
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=143 Premholt Gullberg A
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=58 Karlsson Kalle
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass II Small Antal startande=34 Karlsson Kalle
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=58 Karlsson Kalle
AGHD I Götängens Ralph Lauren D agility klass II Small Antal startande=34 Karlsson Kalle
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass II Small Antal startande=34 Karlsson Kalle
Dogs For Youtoo Chaplin D agility klass II Medium Antal startande=58 Karlsson Kalle
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass II Medium Antal startande=58 Karlsson Kalle
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass II Small Antal startande=34 Karlsson Kalle
RLD N Achilles 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=34 Karlsson Kalle
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGD II AGHD II Flinkagårdens Tintin 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=134 Karlsson Kalle

2019-05-16 Uppsala SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=22 Tångring Malin
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=22 Tångring Malin

2019-05-15 Tidaholm SBK
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=112 Olsen Leif
AGHD I Kråkeberga Gårds Pegasus 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=12 Olsen Leif

2019-05-14 Halmstad Hundar SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 3 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=15 Tangfelt Joakim
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=15 Tangfelt Joakim

2019-05-14 Falun SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=11 Sundqvist Hans

2019-05-12 Farsta SBK
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D hoppklass II Small Antal startande=23 Bereflod Madeleine
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass II Small Antal startande=19 Ahlin Yvonne
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=19 Ahlin Yvonne
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 15 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=37 Fernström Marianne

2019-05-12 Hässleholm SBK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=35 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=39 Erlandson Jonas
AGHD I Lomåsens Douglas D hoppklass II Small Antal startande=24 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass II Small Antal startande=22 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass II Small Antal startande=24 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass II Small Antal startande=24 Erlandson Jonas
Flinkagårdens Baron D hoppklass II Medium Antal startande=35 Lindqvist Nils
Flinkagårdens Baron D hoppklass II Medium Antal startande=39 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass II Small Antal startande=22 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass II Small Antal startande=24 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 20 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=39 Erlandson Jonas
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 17 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=39 Erlandson Jonas
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra 11 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=39 Erlandson Jonas
AGHD I Frivics Faxe 11 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=24 Erlandson Jonas
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 10 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=35 Lindqvist Nils
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=35 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindqvist Nils
AGHD I Lomåsens Douglas 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=135 Lindqvist Nils
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGD II AGHD II Flinkagårdens Tintin 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=124 Erlandson Jonas
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra D agility klass II Medium Antal startande=34 Erlandson Jonas
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra D agility klass II Medium Antal startande=40 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=34 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=40 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass II Small Antal startande=21 Erlandson Jonas
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=40 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass II Small Antal startande=21 Erlandson Jonas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGD II AGHD II Flinkagårdens Tintin D agility klass II Small Antal startande=22 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 17 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=40 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 12 agility klass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 10 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=34 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 9 agility klass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=21 Erlandson Jonas
AGHD I Frivics Faxe 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=134 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 1 agility klass II Small Noll fel Antal startande=121 Erlandson Jonas

2019-05-12 Landvetter SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=25 Rasmusson Oliver
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=23 Rasmusson Oliver
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=21 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 2 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=25 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=19 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=23 Rasmusson Oliver

2019-05-11 Farsta SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=28 Bereflod Madeleine
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=24 Bereflod Madeleine

2019-05-11 Kävlinge SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D hoppklass III Small Antal startande=19 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=20 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=20 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi 15 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=20 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=20 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi 5 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=19 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 4 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=19 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D agility klass III Small Antal startande=21 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=21 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=18 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=18 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=21 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 6 agility klass III Small Noll fel Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee

2019-05-11 Hässleholm SBK
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D hoppklass I Small Antal startande=32 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris D hoppklass I Small Antal startande=32 Lindqvist Nils
Kråkeberga Gårds Black Rose D hoppklass I Small Antal startande=33 Erlandson Jonas
Kråkeberga Gårds Black Rose D hoppklass I Small Antal startande=32 Lindqvist Nils
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=33 Erlandson Jonas
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=32 Lindqvist Nils
All It Takes By Your Side D hoppklass I Small Antal startande=32 Lindqvist Nils
AGD I Björkstugans Japp D hoppklass I Medium Antal startande=33 Erlandson Jonas
All It Takes By Your Side 9 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=33 Erlandson Jonas
AGD I Björkstugans Japp 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=33 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=133 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=133 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D agility klass I Small Antal startande=31 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D agility klass I Small Antal startande=34 Erlandson Jonas
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=31 Lindqvist Nils
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=34 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D agility klass I Medium Antal startande=35 Erlandson Jonas
All It Takes By Your Side 14 agility klass I Small Noll fel Antal startande=34 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=29 Lindqvist Nils
AGD I All It Takes Gone With The Wind 11 agility klass I Small Noll fel Antal startande=34 Erlandson Jonas
All It Takes By Your Side 11 agility klass I Small Noll fel Antal startande=31 Lindqvist Nils
Kråkeberga Gårds Black Rose 10 agility klass I Small Noll fel Antal startande=31 Lindqvist Nils
Kråkeberga Gårds Black Rose 7 agility klass I Small Noll fel Antal startande=34 Erlandson Jonas
AGD I All It Takes Gone With The Wind 7 agility klass I Small Noll fel Antal startande=31 Lindqvist Nils

2019-05-11 Götene Brukshun SBK
Tamoras Kapsper D hoppklass II Medium Antal startande=26 Hagström Jakobsson T
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=26 Hagström Jakobsson T
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven D agility klass II Medium Antal startande=27 Karlsson Tina
Tamoras Kapsper D agility klass II Medium Antal startande=27 Karlsson Tina
Tamoras Kapsper D agility klass II Medium Antal startande=27 Karlsson Tina
AGD I AGD II AGHD I Gassman's Sven 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=127 Karlsson Tina

2019-05-09 Uppsala SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=17 Tångring Malin
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=19 Tångring Malin

2019-05-09 Landvetter SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=14 Premholt Gullberg A
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=14 Premholt Gullberg A
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=21 Premholt Gullberg A
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=21 Premholt Gullberg A

2019-05-05 Åhus SAGIK
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=20 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=20 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee
RLD N Andersbo Humle D hoppklass III Small Antal startande=17 Roxenwell Lejonellee
RLD N Andersbo Humle D hoppklass III Small Antal startande=20 Roxenwell Lejonellee
RLD N Andersbo Humle D hoppklass III Small Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 16 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee
RLD N Andersbo Humle 15 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 14 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=17 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=17 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 8 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=22 Roxenwell Lejonellee

2019-05-05 Västerås SKK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=41 Andersson Fredrik
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 14 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=40 Andersson Fredrik

2019-05-05 Hörby SBK
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=31 Premholt Gullberg A
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=34 Premholt Gullberg A
Kråkeberga Gårds Black Rose D hoppklass I Small Antal startande=25 Premholt Gullberg A
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D hoppklass I Medium Antal startande=34 Premholt Gullberg A
AGD I Björkstugans Japp D hoppklass I Medium Antal startande=31 Premholt Gullberg A
Kråkeberga Gårds Black Rose 12 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=23 Premholt Gullberg A
AGD I All It Takes Gone With The Wind 12 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=25 Premholt Gullberg A
AGD I All It Takes Gone With The Wind 10 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=23 Premholt Gullberg A
All It Takes By Your Side 9 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=25 Premholt Gullberg A
AGD I Björkstugans Japp 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=34 Premholt Gullberg A
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 7 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=25 Premholt Gullberg A
All It Takes By Your Side 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=23 Premholt Gullberg A
AGD I AGHD I Skovherlighedens Porthos Pa-Ris 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=123 Premholt Gullberg A
Ekeröds Gimli D agility klass I Medium Antal startande=34 Erlandson Jonas
Kråkeberga Gårds Black Rose D agility klass I Small Antal startande=26 Erlandson Jonas
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=26 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D agility klass I Medium Antal startande=34 Erlandson Jonas
All It Takes By Your Side 11 agility klass I Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas
AGHD I Lomåsens Douglas 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=26 Erlandson Jonas

2019-05-04 Smålandsstenar SBK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth D hoppklass II Small Antal startande=22 Lindskog Malin
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D hoppklass II Small Antal startande=22 Lindskog Malin
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindskog Malin
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindskog Malin
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=122 Lindskog Malin
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=122 Lindskog Malin
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=23 Käll Anna
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=23 Käll Anna
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Käll Anna
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Käll Anna
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Käll Anna
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Käll Anna

2019-05-04 Åhus SAGIK
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=18 Rasmusson Oliver
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=18 Rasmusson Oliver
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=19 Rasmusson Oliver
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=32 Rasmusson Oliver
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=36 Rasmusson Oliver
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=38 Rasmusson Oliver
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=38 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D agility klass III Medium Antal startande=32 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D agility klass III Medium Antal startande=38 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D agility klass III Medium Antal startande=38 Rasmusson Oliver
RLD N Andersbo Humle D agility klass III Small Antal startande=19 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 12 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=36 Rasmusson Oliver
RLD N Andersbo Humle 8 agility klass III Small Noll fel Antal startande=18 Rasmusson Oliver
RLD N Andersbo Humle 7 agility klass III Small Noll fel Antal startande=18 Rasmusson Oliver
AGHD I Ekeröds Ängla 3 agility klass III Small Noll fel Antal startande=18 Rasmusson Oliver
RLD N Andersbo Humle 2 agility klass III Small Noll fel Antal startande=18 Rasmusson Oliver

2019-05-04 Västerås SKK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=35 Andersson Fredrik
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=35 Andersson Fredrik

2019-05-04 Kalix SKK
Frikraft's Magic of The Ztar D hoppklass I Small Antal startande=14 Moilanen Mika
Frikraft's Magic of The Ztar D hoppklass I Small Antal startande=15 Moilanen Mika
Frikraft's Magic of The Ztar D agility klass I Small Antal startande=13 Moilanen Mika
SE VCH Fjällbrisens Qvick D agility klass I Small Antal startande=13 Moilanen Mika
Frikraft's Magic of The Ztar 7 agility klass I Small Noll fel Antal startande=14 Moilanen Mika
SE VCH Fjällbrisens Qvick 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=14 Moilanen Mika
SE VCH Fjällbrisens Qvick D hoppklass II Small Antal startande=8 Moilanen Mika

2019-05-01 Kista SBK
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D hoppklass II Small Antal startande=22 Lindskog Malin
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D hoppklass II Small Antal startande=26 Lindskog Malin
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D agility klass II Small Antal startande=18 Wrede Åsa
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D agility klass II Small Antal startande=23 Wrede Åsa

2019-05-01 Klippan SHU
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=10 Karlsson Kalle
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=11 Karlsson Kalle
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D agility klass I Medium Antal startande=12 Karlsson Kalle
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D agility klass I Medium Antal startande=12 Karlsson Kalle

2019-04-28 Tranås SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D hoppklass II Small Antal startande=27 Olsen Leif
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth 15 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=29 Olsen Leif
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=29 Olsen Leif
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=27 Olsen Leif
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=29 Olsen Leif
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=127 Olsen Leif
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth D agility klass II Small Antal startande=21 Digréus Tobias
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth D agility klass II Small Antal startande=25 Digréus Tobias
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=21 Digréus Tobias
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=25 Digréus Tobias
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 10 agility klass II Small Noll fel Antal startande=25 Digréus Tobias
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 2 agility klass II Small Noll fel Antal startande=21 Digréus Tobias

2019-04-28 Sölvesborg SHU
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D hoppklass I Small Antal startande=27 Erlandson Jonas
Kråkeberga Gårds Black Rose D hoppklass I Small Antal startande=26 Erlandson Jonas
Kråkeberga Gårds Black Rose 14 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=27 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=126 Erlandson Jonas
Kråkeberga Gårds Black Rose D agility klass I Small Antal startande=24 Lindqvist Nils
Kråkeberga Gårds Black Rose D agility klass I Small Antal startande=24 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=24 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 4 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=21 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=124 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=123 Lindqvist Nils

2019-04-27 Osby SBK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=37 Erlandson Jonas
AGHD I Lomåsens Douglas D hoppklass II Small Antal startande=29 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass II Small Antal startande=29 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D hoppklass II Small Antal startande=32 Erlandson Jonas
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass II Medium Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass II Medium Antal startande=37 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=37 Erlandson Jonas
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=29 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Lomåsens Douglas 16 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=32 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 13 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=32 Erlandson Jonas
AGHD I Frivics Faxe 11 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=32 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=29 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=32 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=29 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=32 Erlandson Jonas
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=29 Roxenwell Lejonellee
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 2 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=134 Roxenwell Lejonellee
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGD II AGHD II Flinkagårdens Tintin 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=132 Erlandson Jonas
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass II Small Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass II Small Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 9 agility klass II Small Noll fel Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 9 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGD II AGHD II Flinkagårdens Tintin 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=127 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 2 agility klass II Small Noll fel Antal startande=127 Roxenwell Lejonellee
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=132 Roxenwell Lejonellee

2019-04-27 Tranås SBK
RLD N Andersbo Humle 20 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=45 Franksson Roger
RLD N Andersbo Humle 18 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=34 Digréus Tobias
RLD N Andersbo Humle 25 agility klass III Small Noll fel Antal startande=42 Olsen Leif
RLD N Andersbo Humle 11 agility klass III Small Noll fel Antal startande=39 Karlsson Tina

2019-04-22 Nynäshamn SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=47 Jansson Maria
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=43 Jansson Maria

2019-04-21 Svedala SAGIK
AGHD I Sörvallas Viktor D hoppklass III Medium Antal startande=51 Holmberg Peter
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=41 Bertelsen Bonnik
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=41 Bertelsen Bonnik
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 8 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=51 Holmberg Peter
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=57 Campos Andrade Renan
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=70 Campos Andrade Renan
AGHD I Sörvallas Viktor 20 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=70 Campos Andrade Renan
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 6 agility klass III Small Noll fel Antal startande=57 Campos Andrade Renan

2019-04-20 Svedala SAGIK
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=65 Bertelsen Bonnik
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 33 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=65 Bertelsen Bonnik
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 26 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=79 Bertelsen Bonnik
AGHD I Sörvallas Viktor 12 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=79 Bertelsen Bonnik
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=69 Fonteijn Mark
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=69 Fonteijn Mark
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D agility klass III Medium Antal startande=79 Holmberg Peter
AGHD I Sörvallas Viktor 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=79 Holmberg Peter

2019-04-19 Svedala SAGIK
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 56 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=81 Holmberg Peter
AGHD I Ekeröds Ängla 42 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=67 Holmberg Peter
Nattrajens Mirakel Mio 41 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=81 Holmberg Peter
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 34 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=67 Holmberg Peter
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 31 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=81 Holmberg Peter
AGHD I Sörvallas Viktor 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=81 Holmberg Peter
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=68 Pirttikoski Reetta
AGHD I Sörvallas Viktor D agility klass III Medium Antal startande=80 Campos Andrade Renan
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=68 Pirttikoski Reetta
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=80 Campos Andrade Renan
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D agility klass III Medium Antal startande=80 Campos Andrade Renan
Nattrajens Mirakel Mio 13 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=80 Campos Andrade Renan

2019-04-14 Ulricehamn SBK
Amribells Edwald Espen Valle D hoppklass I Medium Antal startande=56 Eriksson Louise
Amribells Edwald Espen Valle D hoppklass I Medium Antal startande=58 Eriksson Louise
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D hoppklass I Medium Antal startande=58 Eriksson Louise
RLD N Interset Sång För April D hoppklass I Medium Antal startande=56 Eriksson Louise
RLD N Interset Sång För April D hoppklass I Medium Antal startande=58 Eriksson Louise
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer 29 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=56 Eriksson Louise
Amribells Edwald Espen Valle 24 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=58 Eriksson Louise
RLD N Interset Sång För April 17 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=58 Eriksson Louise
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=158 Eriksson Louise

2019-04-14 Hörlinge SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=10 Erlandson Jonas
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=15 Erlandson Jonas
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=15 Erlandson Jonas
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=15 Erlandson Jonas
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=15 Erlandson Jonas
RLD N Achilles 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=15 Erlandson Jonas
RLD N Achilles 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=15 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 2 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=10 Erlandson Jonas
RLD N Achilles 9 agility klass II Small Noll fel Antal startande=14 Erlandson Jonas
AGHD I Götängens Ralph Lauren 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=14 Erlandson Jonas
AGHD I Frivics Faxe 7 agility klass II Small Noll fel Antal startande=14 Erlandson Jonas

2019-04-13 Ystad SAGIK
Kråkeberga Gårds Black Rose 7 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=20 Lundh Viktoria
Kråkeberga Gårds Black Rose 3 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=23 Lundh Viktoria
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=120 Lundh Viktoria
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=123 Lundh Viktoria
Kråkeberga Gårds Black Rose 4 agility klass I Small Noll fel Antal startande=121 Lundh Viktoria
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=121 Lundh Viktoria

2019-04-07 Klippan SAGIK
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D agility klass II Small Antal startande=19 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D agility klass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D agility klass II Small Antal startande=19 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=31 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=30 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=29 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker D agility klass II Small Antal startande=19 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=31 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=30 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D agility klass II Medium Antal startande=29 Lindqvist Nils
AGHD I Götängens Ralph Lauren D agility klass II Small Antal startande=19 Lindqvist Nils
AGHD I Götängens Ralph Lauren D agility klass II Small Antal startande=19 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass II Small Antal startande=19 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D agility klass II Small Antal startande=19 Lindqvist Nils
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D agility klass II Small Antal startande=19 Lindqvist Nils
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D agility klass II Small Antal startande=19 Lindqvist Nils
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser D agility klass II Medium Antal startande=31 Lindqvist Nils
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser D agility klass II Medium Antal startande=30 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 10 agility klass II Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGHD I Götängens Ralph Lauren 9 agility klass II Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
RLD N Achilles 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=19 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=19 Lindqvist Nils
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
RLD N Achilles 1 agility klass II Small Noll fel Antal startande=19 Lindqvist Nils

2019-04-07 Rödeby SAGIK
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D hoppklass I Small Antal startande=19 Karlsson Susanne
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D hoppklass I Small Antal startande=20 Karlsson Susanne
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 2 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=115 Karlsson Susanne
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=122 Karlsson Susanne

2019-04-06 Söderköping SHU
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D hoppklass II Small Antal startande=22 Lindskog Malin
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D hoppklass II Small Antal startande=22 Lindskog Malin
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindskog Malin
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth D agility klass II Small Antal startande=27 Lindskog Malin
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass II Small Antal startande=27 Lindskog Malin
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass II Small Antal startande=28 Lindskog Malin
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=27 Lindskog Malin
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=28 Lindskog Malin
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=28 Lindskog Malin
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna 11 agility klass II Small Noll fel Antal startande=27 Lindskog Malin
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=27 Lindskog Malin
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=28 Lindskog Malin
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna 2 agility klass II Small Noll fel Antal startande=128 Lindskog Malin

2019-04-06 Klippan SAGIK
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D hoppklass II Small Antal startande=26 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass II Medium Antal startande=30 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver D hoppklass II Medium Antal startande=30 Lindqvist Nils
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=26 Lindqvist Nils
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=26 Lindqvist Nils
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=26 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=30 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=26 Lindqvist Nils
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D hoppklass II Small Antal startande=26 Lindqvist Nils
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D hoppklass II Small Antal startande=26 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 18 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Lindqvist Nils
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 15 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 14 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe 13 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 10 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Lindqvist Nils
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 9 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 7 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=126 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=126 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=130 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=126 Lindqvist Nils

2019-03-31 Vårgårda SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=51 S›rensen Dennis
Tamoras Tracking Tiger D hoppklass II Small Antal startande=35 Uhlan Renée
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass II Small Antal startande=34 Uhlan Renée
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=55 Uhlan Renée
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=100 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=100 Lundh Viktoria
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=100 Lundh Viktoria
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=105 Lundh Viktoria
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa 35 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=100 Lundh Viktoria
AGHD I Sörvallas Viktor 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=105 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=87 Mikkilä Sari
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=87 Mikkilä Sari
Nattrajens Mirakel Mio D agility klass III Medium Antal startande=100 Mikkilä Sari
AGHD I Sörvallas Viktor 12 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=100 Mikkilä Sari

2019-03-30 Umeå SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D agility klass II Medium Antal startande=8 Svanered Erica
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D agility klass II Medium Antal startande=8 Teileri Timo

2019-03-30 Vårgårda SAGIK
Tamoras Tracking Tiger 8 agility klass I Small Noll fel Antal startande=42 Gott Fanny
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass II Medium Antal startande=50 Lundh Viktoria
Tamoras Tracking Tiger D hoppklass II Small Antal startande=41 Lundh Viktoria
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass II Small Antal startande=41 Tangfelt Joakim
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass II Medium Antal startande=52 S›rensen Dennis
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa D hoppklass III Small Antal startande=104 Mikkilä Sari
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=104 Mikkilä Sari
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=98 Mikkilä Sari
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 36 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=104 Mikkilä Sari
AGHD I Sörvallas Viktor 28 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=98 Mikkilä Sari
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa D agility klass III Small Antal startande=104 Uhlan Renée
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin D agility klass III Medium Antal startande=109 Bertelsen Bonnik
AGHD I Sörvallas Viktor D agility klass III Medium Antal startande=109 Bertelsen Bonnik
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=109 Bertelsen Bonnik
Nattrajens Mirakel Mio D agility klass III Medium Antal startande=109 Bertelsen Bonnik
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 30 agility klass III Small Noll fel Antal startande=104 Uhlan Renée

2019-03-29 Vårgårda SAGIK
Tamoras Tracking Tiger 14 agility klass I Small Noll fel Antal startande=39 Uhlan Renée
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass III Small Antal startande=98 Lundh Viktoria
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin D hoppklass III Medium Antal startande=97 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=98 Lundh Viktoria
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=98 Lundh Viktoria
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=97 Lundh Viktoria
AGHD I Sörvallas Viktor 25 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=97 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=91 S›rensen Dennis
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 6 agility klass III Small Noll fel Cert Antal startande=91 S›rensen Dennis
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin 4 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=88 Gott Fanny
AGHD I Sörvallas Viktor 3 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=88 Gott Fanny

2019-03-24 Ulricehamn SBK
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin D hoppklass III Medium Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Sörvallas Viktor D hoppklass III Medium Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D hoppklass III Medium Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=37 Tuomisto Catharina
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=37 Tuomisto Catharina
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=36 Tuomisto Catharina
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin 19 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin 15 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 12 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Sörvallas Viktor 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Sörvallas Viktor 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee

2019-03-24 Upplands Väsby SBK
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D hoppklass II Small Antal startande=27 Bereflod Madeleine
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D hoppklass II Small Antal startande=27 Bereflod Madeleine
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle D hoppklass II Small Antal startande=27 Bereflod Madeleine
SE VCH Kabokas Queen Af Holmboda D hoppklass II Small Antal startande=27 Bereflod Madeleine
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle 14 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Bereflod Madeleine
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 9 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=27 Bereflod Madeleine
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Bereflod Madeleine
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=27 Bereflod Madeleine
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=26 Bereflod Madeleine
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=126 Bereflod Madeleine
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=126 Bereflod Madeleine
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D agility klass II Small Antal startande=28 Bereflod Madeleine
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass II Small Antal startande=28 Tångring Malin
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=28 Bereflod Madeleine
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=28 Tångring Malin
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=28 Bereflod Madeleine
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle D agility klass II Small Antal startande=28 Tångring Malin
SE VCH Kabokas Queen Af Holmboda 13 agility klass II Small Noll fel Antal startande=28 Tångring Malin
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 9 agility klass II Small Noll fel Antal startande=28 Tångring Malin
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=28 Bereflod Madeleine
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna 2 agility klass II Small Noll fel Antal startande=128 Tångring Malin
AGHD I Sofalex Bagare Bobson 1 agility klass II Small Noll fel Antal startande=128 Bereflod Madeleine

2019-03-23 Skellefteå SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=13 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=13 Vertanen Timo
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 4 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=10 Vertanen Timo

2019-03-21 Halmstad SAGIK
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa D hoppklass III Small Antal startande=27 Premholt Gullberg A
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=27 Premholt Gullberg A
RLD N Andersbo Humle D hoppklass III Small Antal startande=27 Premholt Gullberg A
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa D agility klass III Small Antal startande=28 Premholt Gullberg A
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=28 Premholt Gullberg A
RLD N Andersbo Humle 6 agility klass III Small Noll fel Antal startande=28 Premholt Gullberg A
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa 4 agility klass III Small Noll fel Antal startande=20 Premholt Gullberg A

2019-03-20 Halmstad SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 21 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=33 Lindqvist Nils
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin 20 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=33 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=37 Lindqvist Nils
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=36 Lindqvist Nils
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=37 Lindqvist Nils
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin 23 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=36 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 11 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=36 Lindqvist Nils
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=37 Lindqvist Nils

2019-03-17 Upplands Väsby SKK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D hoppklass III Medium Antal startande=48 Tångring Malin
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand 8 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=44 Tångring Malin

2019-03-17 Klippan SAGIK
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa D hoppklass III Small Antal startande=31 Lindqvist Nils
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa D hoppklass III Small Antal startande=33 Lindqvist Nils
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=34 Lindqvist Nils
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=33 Lindqvist Nils
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=34 Lindqvist Nils
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=33 Lindqvist Nils
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=31 Lindqvist Nils
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=34 Lindqvist Nils
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=33 Lindqvist Nils
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D hoppklass III Medium Antal startande=33 Lindqvist Nils
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa 19 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=34 Lindqvist Nils
Nattrajens Mirakel Mio 19 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=33 Lindqvist Nils
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 16 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Lindqvist Nils
RLD N Andersbo Humle 13 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=34 Lindqvist Nils
Nattrajens Mirakel Mio 13 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=33 Lindqvist Nils
RLD N Andersbo Humle 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Lindqvist Nils
Nattrajens Mirakel Mio 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=34 Lindqvist Nils
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 8 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=33 Lindqvist Nils
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=34 Lindqvist Nils
RLD N Andersbo Humle 7 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=33 Lindqvist Nils
AGHD I Ekeröds Ängla 5 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=31 Lindqvist Nils

2019-03-16 Upplands Väsby SKK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D agility klass III Medium Antal startande=45 Pirttikoski Reetta
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D agility klass III Medium Antal startande=46 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D agility klass III Medium Antal startande=45 Pirttikoski Reetta
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=46 Tångring Malin

2019-03-16 Klippan SAGIK
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=35 Lindqvist Nils
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=35 Lindqvist Nils
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=35 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=36 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=36 Lindqvist Nils
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=35 Lindqvist Nils
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D agility klass III Medium Antal startande=38 Lindqvist Nils
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D agility klass III Medium Antal startande=36 Lindqvist Nils
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D agility klass III Medium Antal startande=36 Lindqvist Nils
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 24 agility klass III Small Noll fel Antal startande=36 Lindqvist Nils
RLD N Andersbo Humle 20 agility klass III Small Noll fel Antal startande=36 Lindqvist Nils
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 18 agility klass III Small Noll fel Antal startande=36 Lindqvist Nils
Ekeröds Quendi 16 agility klass III Small Noll fel Antal startande=36 Lindqvist Nils
RLD N Andersbo Humle 12 agility klass III Small Noll fel Antal startande=35 Lindqvist Nils
AGHD I Ekeröds Ängla 11 agility klass III Small Noll fel Antal startande=36 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=38 Lindqvist Nils
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 7 agility klass III Small Noll fel Antal startande=35 Lindqvist Nils
RLD N Andersbo Humle 7 agility klass III Small Noll fel Antal startande=35 Lindqvist Nils
Ekeröds Quendi 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=35 Lindqvist Nils
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 2 agility klass III Small Noll fel Cert Antal startande=35 Lindqvist Nils

2019-03-10 Värnamo SBK
Ekeröds Öja D hoppklass I Small Antal startande=21 Olsen Leif
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=38 Olsen Leif
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass I Medium Antal startande=37 Olsen Leif
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D hoppklass I Medium Antal startande=38 Olsen Leif
Ekeröds Gimli 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=137 Olsen Leif
Ekeröds Öja D agility klass I Small Antal startande=21 Olsen Leif
Ekeröds Öja D agility klass I Small Antal startande=21 Olsen Leif
Ekeröds Gimli 15 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=36 Olsen Leif
Ekeröds Gimli 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=135 Olsen Leif

2019-03-09 Knivsta SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=33 Broberg Emma
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 11 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=33 Broberg Emma

2019-03-09 Henån SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D hoppklass I Medium Antal startande=17 Alden Magne
RLD N Interset Sång För April 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=17 Alden Magne
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D agility klass I Medium Antal startande=16 Alden Magne
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D agility klass I Medium Antal startande=15 Alden Magne
RLD N Interset Sång För April 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=15 Alden Magne
RLD N Interset Sång För April 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=16 Alden Magne

2019-03-03 Åhus SAGIK
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=24 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=29 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=24 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=29 Roxenwell Lejonellee
RLD N Andersbo Humle D hoppklass III Small Antal startande=29 Roxenwell Lejonellee
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi 12 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=24 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 10 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=29 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 8 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
RLD N Andersbo Humle 6 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=24 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D agility klass III Medium Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 19 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=31 Roxenwell Lejonellee
RLD N Andersbo Humle 14 agility klass III Small Noll fel Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 9 agility klass III Small Noll fel Antal startande=26 Roxenwell Lejonellee
RLD N Andersbo Humle 3 agility klass III Small Noll fel Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee

2019-03-02 Ulricehamn SBK
Björkils Rallar Ralf D agility klass I Medium Antal startande=45 Fernström Marianne
Björkils Rallar Ralf D agility klass I Medium Antal startande=43 Fernström Marianne
Tamoras Tracking Tiger 27 agility klass I Small Noll fel Antal startande=43 Fernström Marianne
Tamoras Tracking Tiger 20 agility klass I Small Noll fel Antal startande=41 Tuomisto Catharina
Tamoras Tracking Tiger 16 agility klass I Small Noll fel Antal startande=44 Fernström Marianne

2019-03-02 Kävlinge SAGIK
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=44 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=37 Lundh Viktoria
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=38 Lundh Viktoria
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=45 Lundh Viktoria
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D hoppklass III Medium Antal startande=38 Lundh Viktoria
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D hoppklass III Medium Antal startande=45 Lundh Viktoria
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=37 Lundh Viktoria
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=44 Lundh Viktoria
RLD N Andersbo Humle D hoppklass III Small Antal startande=44 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 13 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=44 Lundh Viktoria
RLD N Andersbo Humle 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=37 Lundh Viktoria
AGHD I Ekeröds Ängla 6 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=37 Lundh Viktoria
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=41 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=40 Lundh Viktoria
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=45 Lundh Viktoria
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=40 Lundh Viktoria
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=41 Lundh Viktoria
RLD N Andersbo Humle D agility klass III Small Antal startande=40 Lundh Viktoria
AGHD I Ekeröds Ängla 11 agility klass III Small Noll fel Antal startande=40 Lundh Viktoria
RLD N Andersbo Humle 9 agility klass III Small Noll fel Antal startande=41 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 7 agility klass III Small Noll fel Antal startande=41 Lundh Viktoria

2019-02-23 Ulricehamn SBK
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin D agility klass III Medium Antal startande=56 Karlsson Tina
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin D agility klass III Medium Antal startande=58 Karlsson Tina
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin D agility klass III Medium Antal startande=56 Karlsson Tina
AGHD I Sörvallas Viktor D agility klass III Medium Antal startande=56 Karlsson Tina
AGHD I Sörvallas Viktor D agility klass III Medium Antal startande=58 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=56 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=58 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Tamoras Hercules D agility klass III Medium Antal startande=56 Karlsson Tina
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=37 Tuomisto Catharina
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=43 Tuomisto Catharina
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=45 Tuomisto Catharina
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=43 Tuomisto Catharina
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=45 Tuomisto Catharina
RLD N Andersbo Humle 19 agility klass III Small Noll fel Antal startande=37 Tuomisto Catharina
RLD N Andersbo Humle 17 agility klass III Small Noll fel Antal startande=45 Tuomisto Catharina
RLD N Andersbo Humle 12 agility klass III Small Noll fel Antal startande=43 Tuomisto Catharina
Ekeröds Quendi 8 agility klass III Small Noll fel Antal startande=37 Tuomisto Catharina
AGHD I Sörvallas Viktor 2 agility klass III Medium Noll fel Cert Antal startande=56 Karlsson Tina

2019-02-17 Åhus SAGIK
Ekeröds Öja D agility klass I Small Antal startande=17 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Öja D agility klass I Small Antal startande=19 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Öja D agility klass I Small Antal startande=19 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Gimli D agility klass I Medium Antal startande=17 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=16 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=17 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=17 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D agility klass I Small Antal startande=11 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D agility klass I Small Antal startande=17 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D agility klass I Small Antal startande=19 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D agility klass I Small Antal startande=19 Roxenwell Lejonellee
All It Takes By Your Side D agility klass I Small Antal startande=17 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Gimli 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=13 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Gimli 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=17 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Gimli 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=16 Roxenwell Lejonellee
All It Takes By Your Side 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=11 Roxenwell Lejonellee
All It Takes By Your Side 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=19 Roxenwell Lejonellee
All It Takes By Your Side 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=119 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=13 Roxenwell Lejonellee

2019-02-17 Kävlinge SAGIK
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=15 Karlsson Kalle
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=16 Karlsson Kalle
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=27 Karlsson Kalle
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=28 Karlsson Kalle
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass II Medium Antal startande=29 Karlsson Kalle
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=15 Karlsson Kalle
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=16 Karlsson Kalle
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=16 Karlsson Kalle
RLD N Achilles D hoppklass II Small Antal startande=16 Karlsson Kalle
RLD N Achilles 7 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=16 Karlsson Kalle
AGHD I Götängens Ralph Lauren 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=16 Karlsson Kalle

2019-02-16 Åhus SAGIK
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra D agility klass II Medium Antal startande=20 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra D agility klass II Medium Antal startande=23 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D agility klass II Small Antal startande=13 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D agility klass II Small Antal startande=13 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=13 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=13 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe 7 agility klass II Small Noll fel Antal startande=13 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=13 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=13 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=123 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=13 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=122 Roxenwell Lejonellee

2019-02-16 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D hoppklass III Medium Antal startande=48 Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban 8 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=48 Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH SE AGCH Howeaz Otto Oban D agility klass III Medium Antal startande=47 Lundin Ewa
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=47 Lundin Ewa

2019-02-16 Kävlinge SAGIK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D hoppklass I Medium Antal startande=11 Erlandson Jonas
Kråkeberga Gårds Black Rose D hoppklass I Small Antal startande=21 Erlandson Jonas
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=19 Erlandson Jonas
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=21 Erlandson Jonas
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=21 Erlandson Jonas
All It Takes By Your Side D hoppklass I Small Antal startande=21 Erlandson Jonas
All It Takes By Your Side D hoppklass I Small Antal startande=21 Erlandson Jonas
Kråkeberga Gårds Black Rose 7 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=21 Erlandson Jonas
Kråkeberga Gårds Black Rose 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=19 Erlandson Jonas
All It Takes By Your Side 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=19 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=12 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=12 Erlandson Jonas

2019-02-14 Halmstad SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass I Medium Antal startande=17 Tangfelt Joakim
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=116 Tangfelt Joakim

2019-02-10 Ulricehamn SBK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=31 Tuomisto Catharina
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=32 Tuomisto Catharina
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=32 Tuomisto Catharina
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=31 Tuomisto Catharina
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=32 Tuomisto Catharina
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D agility klass II Small Antal startande=31 Tuomisto Catharina
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D agility klass II Small Antal startande=32 Tuomisto Catharina
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=32 Tuomisto Catharina
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=32 Tuomisto Catharina

2019-02-10 Kävlinge SAGIK
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=38 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=39 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=38 Lundh Viktoria
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=39 Lundh Viktoria
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=40 Lundh Viktoria
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=38 Lundh Viktoria
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D hoppklass III Medium Antal startande=35 Lundh Viktoria
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D hoppklass III Medium Antal startande=34 Lundh Viktoria
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=39 Lundh Viktoria
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=40 Lundh Viktoria
Götängens Elvis D hoppklass III Small Antal startande=39 Lundh Viktoria
Götängens Elvis D hoppklass III Small Antal startande=38 Lundh Viktoria
AGHD I Ekeröds Ängla 19 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=39 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 14 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=40 Lundh Viktoria
Ekeröds Quendi 12 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=38 Lundh Viktoria
Götängens Elvis 12 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=40 Lundh Viktoria
AGHD I Ekeröds Ängla 9 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=40 Lundh Viktoria

2019-02-10 Klippan SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass I Medium Antal startande=25 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass I Medium Antal startande=25 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D agility klass I Medium Antal startande=25 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe 15 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=24 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 8 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=24 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=25 Lindqvist Nils

2019-02-09 Kävlinge SAGIK
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=33 Lundh Viktoria
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=35 Lundh Viktoria
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=36 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D agility klass III Small Antal startande=36 Lundh Viktoria
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D agility klass III Medium Antal startande=38 Lundh Viktoria
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D agility klass III Medium Antal startande=36 Lundh Viktoria
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=33 Lundh Viktoria
Ekeröds Quendi 8 agility klass III Small Noll fel Antal startande=35 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 7 agility klass III Small Noll fel Antal startande=35 Lundh Viktoria
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 4 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=32 Lundh Viktoria
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 3 agility klass III Small Noll fel Antal startande=33 Lundh Viktoria
Ekeröds Quendi 2 agility klass III Small Noll fel Cert Antal startande=36 Lundh Viktoria

2019-02-09 Klippan SAGIK
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=22 Lindqvist Nils
AGD I Björkstugans Japp 12 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=29 Lindqvist Nils
AGD I Björkstugans Japp 10 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=28 Lindqvist Nils
AGD I All It Takes Gone With The Wind 9 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=27 Lindqvist Nils
AGD I All It Takes Gone With The Wind 9 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=27 Lindqvist Nils
AGD I Björkstugans Japp 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=29 Lindqvist Nils

2019-02-02 Varberg SBK
Amribells Edwald Espen Valle D hoppklass I Medium Antal startande=16 Eriksson Louise
Amribells Edwald Espen Valle D hoppklass I Medium Antal startande=16 Eriksson Louise
Amribells Edwald Espen Valle D agility klass I Medium Antal startande=15 Eriksson Louise

2019-01-31 Halmstad SAGIK
Ekeröds Öja D hoppklass I Small Antal startande=17 Tangfelt Joakim
Ekeröds Öja D hoppklass I Small Antal startande=18 Tangfelt Joakim
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=21 Tangfelt Joakim
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=22 Tangfelt Joakim
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=22 Tangfelt Joakim
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=121 Tangfelt Joakim

2019-01-27 Klippan SAGIK
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D agility klass III Small Antal startande=29 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=27 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=29 Erlandson Jonas
Nattrajens Mirakel Mio 14 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=43 Lindqvist Nils
Nattrajens Mirakel Mio 13 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=41 Lindqvist Nils
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 11 agility klass III Small Noll fel Antal startande=27 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi 8 agility klass III Small Noll fel Antal startande=29 Erlandson Jonas
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie 5 agility klass III Small Noll fel Antal startande=29 Erlandson Jonas

2019-01-26 Åhus SAGIK
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D hoppklass I Small Antal startande=9 Roxenwell Lejonellee
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=8 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=8 Roxenwell Lejonellee
AGD I All It Takes Gone With The Wind 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=9 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D agility klass I Small Antal startande=6 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGHD I All It Takes Release of Energy D agility klass I Small Antal startande=6 Roxenwell Lejonellee
AGD I All It Takes Gone With The Wind 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=6 Roxenwell Lejonellee
AGD I All It Takes Gone With The Wind 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=6 Roxenwell Lejonellee

2019-01-26 Klippan SAGIK
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=42 Erlandson Jonas
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=39 Erlandson Jonas
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=42 Erlandson Jonas
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie D hoppklass III Small Antal startande=43 Erlandson Jonas
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=51 Lindqvist Nils
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=51 Lindqvist Nils
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=39 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=42 Erlandson Jonas
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=43 Erlandson Jonas
Götängens Elvis D hoppklass III Small Antal startande=42 Erlandson Jonas
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=51 Lindqvist Nils
Nattrajens Mirakel Mio D hoppklass III Medium Antal startande=51 Lindqvist Nils
Nattrajens Mirakel Mio 23 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=50 Lindqvist Nils
Götängens Elvis 21 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=43 Erlandson Jonas
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 17 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=50 Lindqvist Nils
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 13 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=39 Erlandson Jonas
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 13 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=43 Erlandson Jonas

2019-01-20 Kävlinge SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass I Medium Antal startande=14 S›rensen Dennis
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass I Medium Antal startande=17 S›rensen Dennis
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=15 S›rensen Dennis
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=16 S›rensen Dennis
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D agility klass I Medium Antal startande=14 S›rensen Dennis
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D agility klass I Medium Antal startande=17 S›rensen Dennis
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D agility klass I Medium Antal startande=18 S›rensen Dennis
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=18 S›rensen Dennis

2019-01-19 Ulricehamn SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D hoppklass II Small Antal startande=25 Tuomisto Catharina
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D hoppklass II Small Antal startande=27 Tuomisto Catharina
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=25 Tuomisto Catharina
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=27 Tuomisto Catharina
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=126 Roxenwell Lejonellee

2019-01-19 Burseryd SBK
Björkils Rallar Ralf D hoppklass I Medium Antal startande=24 Hagström Jakobsson T
Björkils Rallar Ralf D hoppklass I Medium Antal startande=24 Hagström Jakobsson T
Björkils Rallar Ralf D agility klass I Medium Antal startande=26 Lindskog Malin
Björkils Rallar Ralf D agility klass I Medium Antal startande=24 Lindskog Malin
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass I Medium Antal startande=26 Lindskog Malin
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass I Medium Antal startande=24 Lindskog Malin

2019-01-19 Kävlinge SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=14 Karlsson Kalle
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=16 Karlsson Kalle
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 4 agility klass II Small Noll fel Antal startande=16 Karlsson Kalle

2019-01-17 Halmstad SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass II Small Antal startande=16 Premholt Gullberg A
Dogs For Youtoo Chaplin D agility klass II Medium Antal startande=23 Premholt Gullberg A
Dogs For Youtoo Chaplin 11 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=24 Premholt Gullberg A
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=14 Premholt Gullberg A

2019-01-12 Söderköping SBK
AGHD I Sörvallas Viktor D agility klass III Medium Antal startande=48 Myrefelt Kristina
AGHD I Sörvallas Viktor 14 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=48 Myrefelt Kristina

2019-01-06 Klippan SAGIK
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D hoppklass II Small Antal startande=21 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Aagerups Peppe D hoppklass II Small Antal startande=21 Lindqvist Nils
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=21 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass II Small Antal startande=21 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass II Small Antal startande=21 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=21 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja D hoppklass II Small Antal startande=18 Lindqvist Nils
RLD N Achilles D hoppklass II Small Antal startande=22 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 14 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=34 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 13 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=27 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 13 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=32 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 10 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindqvist Nils
AGHD I Götängens Ralph Lauren 9 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindqvist Nils
SE UCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Kråkeberga Gårds Screw Driver 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=31 Lindqvist Nils
RLD N Achilles 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=21 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe 7 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=21 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindqvist Nils
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGD I AGHD I Aagerups Peppe 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=22 Lindqvist Nils
AGHD I Götängens Ralph Lauren 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=21 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 3 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=121 Lindqvist Nils
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=121 Lindqvist Nils

2018-12-30 Kävlinge SAGIK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=23 Erlandson Jonas
All It Takes By Your Side 4 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=15 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=27 Erlandson Jonas
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=31 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass I Medium Antal startande=27 Erlandson Jonas
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass I Medium Antal startande=31 Erlandson Jonas
All It Takes By Your Side 3 agility klass I Small Noll fel Antal startande=114 Erlandson Jonas
All It Takes By Your Side 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=10 Erlandson Jonas

2018-12-29 Kävlinge SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass II Small Antal startande=20 Lundh Viktoria
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D hoppklass II Small Antal startande=19 Lundh Viktoria
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=19 Lundh Viktoria
AGHD I Frivics Faxe 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=120 Lundh Viktoria
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass II Small Antal startande=16 Lundh Viktoria
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=16 Lundh Viktoria

2018-12-09 Uddevalla SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D hoppklass I Medium Antal startande=17 Gott Fanny
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer D hoppklass I Medium Antal startande=17 Gott Fanny
RLD N Interset Sång För April D hoppklass I Medium Antal startande=17 Gott Fanny
Tamoras Tracking Tiger D hoppklass I Small Antal startande=17 Gott Fanny
Tamoras Tracking Tiger 10 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=20 Gott Fanny
RLD N Interset Sång För April 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=17 Gott Fanny
RLD N Interset Sång För April D agility klass I Medium Antal startande=14 Gott Fanny
Tamoras Tracking Tiger D agility klass I Small Antal startande=16 Gott Fanny
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=14 Gott Fanny

2018-12-09 Åhus SAGIK
AGHD I Götängens Ralph Lauren D agility klass II Small Antal startande=17 Rasmusson Oliver
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=14 Rasmusson Oliver
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=16 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Frivics Faxe D agility klass II Small Antal startande=17 Rasmusson Oliver
AGHD I Götängens Ralph Lauren 5 agility klass II Small Noll fel Antal startande=16 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Götängens Ralph Lauren 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=14 Rasmusson Oliver
RLD N Achilles 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=17 Rasmusson Oliver

2018-12-08 Åhus SAGIK
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=17 Karlsson Kalle
AGHD I Götängens Ralph Lauren D hoppklass II Small Antal startande=18 Karlsson Kalle
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=18 Karlsson Kalle
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass II Small Antal startande=17 Karlsson Kalle
Flinkagårdens Baron D hoppklass II Medium Antal startande=32 Karlsson Kalle
Flinkagårdens Baron D hoppklass II Medium Antal startande=33 Karlsson Kalle
Flinkagårdens Baron D hoppklass II Medium Antal startande=32 Karlsson Kalle
RLD N Achilles 12 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=18 Karlsson Kalle
AGHD I Götängens Ralph Lauren 10 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=18 Karlsson Kalle
AGHD I Götängens Ralph Lauren 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=14 Karlsson Kalle
AGHD I Frivics Faxe 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=14 Karlsson Kalle
AGHD I Frivics Faxe 1 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=118 Karlsson Kalle

2018-12-01 Mockfjärd SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand D hoppklass III Medium Antal startande=48 Sjölander Amanda
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand 29 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=41 Sjölander Amanda
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=44 Uhlan Renée
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand 5 agility klass III Medium Noll fel Cert Antal startande=41 Uhlan Renée

2018-12-01 Axvall SBK
Björkils Rallar Ralf D hoppklass I Medium Antal startande=25 Karlsson Tina
Björkils Rallar Ralf D hoppklass I Medium Antal startande=25 Karlsson Tina
Tamoras Tracking Tiger 15 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=35 Karlsson Tina
Tamoras Tracking Tiger 1 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=134 Karlsson Tina
Tamoras Tracking Tiger 6 agility klass I Small Noll fel Antal startande=36 Hagström Jakobsson T

2018-11-25 Ulricehamn SBK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira D hoppklass II Small Antal startande=30 Tuomisto Catharina
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 14 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=30 Tuomisto Catharina
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 6 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=30 Tuomisto Catharina

2018-11-24 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra D hoppklass III Medium Antal startande=64 Karlsson Cecilia
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra D hoppklass III Medium Antal startande=66 Karlsson Cecilia
AGHD I Sörvallas Viktor D hoppklass III Medium Antal startande=67 Lundh Viktoria
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=64 Karlsson Cecilia
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=38 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=41 Roxenwell Lejonellee
RLD N Andersbo Humle D hoppklass III Small Antal startande=38 Roxenwell Lejonellee
RLD N Andersbo Humle D hoppklass III Small Antal startande=41 Roxenwell Lejonellee
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra 32 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=67 Lundh Viktoria
AGHD I Sörvallas Viktor 30 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=66 Karlsson Cecilia
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 30 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=67 Lundh Viktoria
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 18 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=66 Karlsson Cecilia
RLD N Andersbo Humle 14 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=40 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=40 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Sörvallas Viktor 10 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=64 Karlsson Cecilia

2018-11-24 Söderköping SKK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth 11 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=31 Franksson Roger
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 10 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=31 Gustavsson Mats
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=30 Franksson Roger
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=32 Franksson Roger
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth D agility klass I Small Antal startande=27 Franksson Roger
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf D agility klass I Medium Antal startande=28 Franksson Roger

2018-11-18 Klippan SAGIK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass I Medium Antal startande=41 Premholt Gullberg A
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass I Medium Antal startande=42 Premholt Gullberg A
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=23 Premholt Gullberg A
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=23 Premholt Gullberg A
AGHD I Lomåsens Douglas D agility klass I Small Antal startande=24 Premholt Gullberg A
Riddarens Secondhand Sadie D agility klass I Small Antal startande=23 Premholt Gullberg A
Riddarens Secondhand Sadie D agility klass I Small Antal startande=23 Premholt Gullberg A
Riddarens Secondhand Sadie D agility klass I Small Antal startande=24 Premholt Gullberg A
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan D agility klass I Small Antal startande=23 Premholt Gullberg A
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D agility klass I Medium Antal startande=41 Premholt Gullberg A
AGHD I Frivics Faxe D agility klass I Small Antal startande=23 Premholt Gullberg A
AGHD I Frivics Faxe D agility klass I Small Antal startande=23 Premholt Gullberg A
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=23 Premholt Gullberg A
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=23 Premholt Gullberg A
AGD I All It Takes Gone With The Wind D agility klass I Small Antal startande=24 Premholt Gullberg A
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D agility klass I Medium Antal startande=41 Premholt Gullberg A
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D agility klass I Medium Antal startande=42 Premholt Gullberg A
AGD I AGHD I Björkstugans Loffe D agility klass I Medium Antal startande=42 Premholt Gullberg A
AGHD I Frivics Faxe 12 agility klass I Small Noll fel Antal startande=24 Premholt Gullberg A
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=42 Premholt Gullberg A
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 9 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=42 Premholt Gullberg A
All It Takes By Your Side 6 agility klass I Small Noll fel Antal startande=23 Premholt Gullberg A
All It Takes By Your Side 5 agility klass I Small Noll fel Antal startande=24 Premholt Gullberg A
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=142 Premholt Gullberg A
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=123 Premholt Gullberg A
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan 2 agility klass I Small Noll fel Antal startande=124 Premholt Gullberg A
All It Takes By Your Side 1 agility klass I Small Noll fel Antal startande=23 Premholt Gullberg A

2018-11-18 Mockfjärd SBK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D hoppklass II Small Antal startande=21 Hermansson Annelie
AGHD I Krafts Ayla D hoppklass II Small Antal startande=21 Hermansson Annelie
AGHD I Krafts Ayla 7 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=17 Hermansson Annelie
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=19 Hermansson Annelie
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=14 Hermansson Annelie
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=117 Hermansson Annelie
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=25 Hermansson Annelie
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=26 Hermansson Annelie
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=25 Hermansson Annelie
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=26 Hermansson Annelie

2018-11-17 Klippan SAGIK
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=39 Lindqvist Nils
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=39 Lindqvist Nils
Ekeröds Gimli D hoppklass I Medium Antal startande=39 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass I Medium Antal startande=39 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron D hoppklass I Medium Antal startande=39 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe D hoppklass I Small Antal startande=27 Lindqvist Nils
AGD I All It Takes Gone With The Wind D hoppklass I Small Antal startande=28 Lindqvist Nils
All It Takes By Your Side D hoppklass I Small Antal startande=28 Lindqvist Nils
AGD I All It Takes Gone With The Wind 17 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=28 Lindqvist Nils
AGD I Björkstugans Japp 16 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=39 Lindqvist Nils
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron 14 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=39 Lindqvist Nils
AGD I All It Takes Gone With The Wind 11 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=27 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe 9 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=28 Lindqvist Nils
All It Takes By Your Side 7 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=27 Lindqvist Nils
AGD I Björkstugans Japp 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=39 Lindqvist Nils
AGHD I Frivics Faxe 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=28 Lindqvist Nils
AGD I Björkstugans Japp 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=39 Lindqvist Nils
All It Takes By Your Side 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=28 Lindqvist Nils

2018-11-17 Jönköping SBK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth 6 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=31 Lindskog Malin
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth 5 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=131 Lindskog Malin
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth 9 agility klass I Small Noll fel Antal startande=27 Lindskog Malin

2018-11-11 Åhus SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D hoppklass III Small Antal startande=39 Rasmusson Oliver
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D hoppklass III Small Antal startande=43 Rasmusson Oliver
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D hoppklass III Small Antal startande=43 Rasmusson Oliver
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=39 Rasmusson Oliver
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=43 Rasmusson Oliver
AGHD I Ekeröds Ängla D hoppklass III Small Antal startande=39 Rasmusson Oliver
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist D hoppklass III Small Antal startande=43 Rasmusson Oliver
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=42 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D hoppklass III Medium Antal startande=42 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D hoppklass III Medium Antal startande=41 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D hoppklass III Medium Antal startande=42 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=39 Rasmusson Oliver
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=43 Rasmusson Oliver
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=43 Rasmusson Oliver
Ekeröds Quendi D hoppklass III Small Antal startande=39 Rasmusson Oliver
Götängens Elvis D hoppklass III Small Antal startande=43 Rasmusson Oliver
Götängens Elvis D hoppklass III Small Antal startande=39 Rasmusson Oliver
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 27 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=43 Rasmusson Oliver
RLD N Andersbo Humle 25 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=43 Rasmusson Oliver
RLD N Andersbo Humle 22 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=39 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 18 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=42 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Ekeröds Ängla 15 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=43 Rasmusson Oliver
Götängens Elvis 15 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=39 Rasmusson Oliver
Götängens Elvis 13 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=43 Rasmusson Oliver
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 12 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=39 Rasmusson Oliver
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist 12 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=39 Rasmusson Oliver
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success 12 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=41 Roxenwell Lejonellee
RLD N Andersbo Humle 11 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=39 Rasmusson Oliver
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 8 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=39 Rasmusson Oliver
RLD N Andersbo Humle 8 hoppklass III Small Noll fel Antal startande=43 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee

2018-11-11 Ulricehamn SBK
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass I Medium Antal startande=45 Uhlan Renée
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion D agility klass I Medium Antal startande=45 Uhlan Renée
Amribells Edwald Espen Valle D agility klass I Medium Antal startande=45 Uhlan Renée
Amribells Edwald Espen Valle D agility klass I Medium Antal startande=45 Uhlan Renée
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 15 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=41 Uhlan Renée
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 15 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=41 Uhlan Renée
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=42 Uhlan Renée
AGHD I AGHD II All It Takes Danger of Explosion 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=42 Uhlan Renée

2018-11-10 Söderköping SBK
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D hoppklass II Small Antal startande=19 Wrede Åsa
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna 8 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=19 Wrede Åsa
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 2 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=119 Wrede Åsa
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna D agility klass II Small Antal startande=23 Wrede Åsa
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass II Small Antal startande=23 Wrede Åsa
AGHD I Sofalex Bagare Bobson D agility klass II Small Antal startande=24 Wrede Åsa
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=23 Wrede Åsa
AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna 14 agility klass II Small Noll fel Antal startande=24 Wrede Åsa
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 6 agility klass II Small Noll fel Antal startande=24 Wrede Åsa
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 3 agility klass II Small Noll fel Antal startande=23 Wrede Åsa
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam 2 agility klass II Small Noll fel Antal startande=124 Wrede Åsa

2018-11-10 Åhus SAGIK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice D agility klass III Small Antal startande=38 Rasmusson Oliver
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=38 Rasmusson Oliver
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=40 Rasmusson Oliver
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=41 Rasmusson Oliver
AGHD I Ekeröds Ängla D agility klass III Small Antal startande=38 Rasmusson Oliver
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=47 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success D agility klass III Medium Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D agility klass III Medium Antal startande=37 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D agility klass III Medium Antal startande=47 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD I Ekeröds Qila D agility klass III Medium Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=38 Rasmusson Oliver
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=40 Rasmusson Oliver
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=41 Rasmusson Oliver
Ekeröds Quendi D agility klass III Small Antal startande=38 Rasmusson Oliver
RLD N Andersbo Humle D agility klass III Small Antal startande=40 Rasmusson Oliver
RLD N Andersbo Humle D agility klass III Small Antal startande=38 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD I Ekeröds Qila 23 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
Nattrajens Mirakel Mio 23 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 13 agility klass III Small Noll fel Antal startande=41 Rasmusson Oliver
RLD N Andersbo Humle 12 agility klass III Small Noll fel Antal startande=41 Rasmusson Oliver
Nattrajens Mirakel Mio 12 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 10 agility klass III Small Noll fel Antal startande=40 Rasmusson Oliver
RLD N Andersbo Humle 10 agility klass III Small Noll fel Antal startande=38 Rasmusson Oliver
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Alice 8 agility klass III Small Noll fel Antal startande=38 Rasmusson Oliver
Nattrajens Mirakel Mio 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=47 Roxenwell Lejonellee

2018-11-04 Piteå SHU
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil D hoppklass I Medium Antal startande=13 Sjölander Amanda
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D hoppklass I Small Antal startande=14 Sjölander Amanda
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla D hoppklass I Small Antal startande=14 Sjölander Amanda
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla 10 hoppklass I Small Noll fel Antal startande=14 Sjölander Amanda
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=13 Sjölander Amanda
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil 2 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=113 Sjölander Amanda

2018-10-28 Ulricehamn SBK
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser D agility klass II Medium Antal startande=36 Olsen Leif
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser D agility klass II Medium Antal startande=35 Olsen Leif
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser 20 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=36 Olsen Leif
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 13 agility klass II Small Noll fel Antal startande=31 Olsen Leif
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 11 agility klass II Small Noll fel Antal startande=30 Tuomisto Catharina
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira 8 agility klass II Small Noll fel Antal startande=31 Olsen Leif

2018-10-28 Kungsör SBK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D hoppklass II Small Antal startande=25 Uhlan Renée
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D hoppklass II Small Antal startande=28 Uhlan Renée
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris D hoppklass II Medium Antal startande=24 Uhlan Renée
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris 10 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=25 Uhlan Renée
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 5 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=28 Uhlan Renée
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia 4 hoppklass II Small Noll fel Antal startande=25 Uhlan Renée
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam D agility klass II Small Antal startande=23 Uhlan Renée
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia D agility klass II Small Antal startande=23 Uhlan Renée
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris D agility klass II Medium Antal startande=21 Uhlan Renée

2018-10-27 Ulricehamn SBK