Gårdsmyrans Alice | akl sök | 128.2 poäng Godkänd | Eriksson Pether och Andersson Eva-Stina |
RLD N Pousoda Pinocchio | lkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Emgård Anders och Magnusson Claes |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | lkl spår | 395.5 poäng Godkänd | Svensson Siewert och Hultberg Jörgen |
Björkils Asafräna Freja | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Lundström Lars och Bornstedt Marika |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | lkl spår | 390.5 poäng Godkänd | Johansson-Weber E och Fogelberg Helene |
Björkils Asafräna Freja | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Larsson Claes och Hedell Stefan |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Flachsbinder Ronny och Jansson Lena |
Björkils Asafräna Freja | akl spår | 149 poäng Godkänd | Almquist Sture och Holmsten Sven-Einar |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | hkl spår | 382.2 poäng Godkänd | Sabelström Kajsa och Adolfsson Ulrika |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Ek Lena och Flender Johansson Ul |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Sabelström Kajsa och Johansson Roland |
Hennagardens Cara Compagna | akl spår | 140 poäng Godkänd | Persson Kenneth och Eliasson Bengt |
Hennagardens Cara Compagna | akl spår | 173.7 poäng Godkänd | Wallin Åke och Gustavsson Kurt Vill |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Flender Johansson Ul och Johansson Roland |
RLD N Leonberget'z Guardian Angel | akl spår | 54.5 poäng Ej godkänd | Lööv Mats och Adesand Christer |
RLD N Ekeröds Ztella | akl sök | 188.7 poäng Uppflyttad | Brorsson Kenneth och Eriksson Mathiesen K |
RLD N Ekeröds Ztella | akl sök | 162.5 poäng Ej godkänd | Petersson Lennart och Ek Björn |
RLD N Ekeröds Ztella | akl sök | 148.5 poäng Godkänd | Prahl Leif och Emgård Anders |
RLD N Ekeröds Ztella | akl sök | 113 poäng Ej godkänd | Hansson Mikael och Öberg Åke |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | akl spår | 214 poäng Uppflyttad | Rönnlund Susanne och Fogelberg Helene |
Ninnes Jerry Matador | akl spår | 115.7 poäng Ej godkänd | Vescovi Roberto och Wandel Gunnar |
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera | akl spår | 209.5 poäng Uppflyttad | Lindfalk Ingrid och Edner Helene |
RLD N Ekeröds Ztella | akl sök | 174.5 poäng Godkänd | Jansson Anna och Bonder Mikael |
Ninnes Jerry Matador | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Alsvik Tore och Svensson Wilson Anni |
Ninnes Jerry Matador | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Wallin Birgitta och Svensson Anna-Kersti |
Ninnes Jerry Matador | akl spår | 105.5 poäng Ej godkänd | Frid Crispin och Nilsson Stefan |
RLD N Leonberget'z Guardian Angel | akl spår | 145.2 poäng Ej godkänd | Hansson Ola och Larsson Nils-Göran |
RLD N Leonberget'z Guardian Angel | akl spår | 134 poäng Ej godkänd | Håvedal Claes Göran och Karlsson Tomas |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | hkl spår | 427.5 poäng Godkänd | Engdahl Joakim och Hellman Lars |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Kumpula Matti och Danielsson Lars |
RLD N Pousoda Pinocchio | akl sök | 239.5 poäng Uppflyttad | Jönsson Kjell och Björkqvist Cronje |
Glädjeryd Billy The Kid | akl spår | 278.5 poäng Uppflyttad | Larsson Jan och Nilsson Stefan |
Glädjeryd Billy The Kid | akl spår | 200.5 poäng Godkänd | Brorsson Anders och Larsson Jan |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Svensson Anna-Kersti och Hjorth Ingegerd |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Gustafsson Kennet och Hedenberg Birgitta |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | akl spår | 185 poäng Godkänd | Johansson Anders och Bonder Mikael |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | lkl spår | 472.2 poäng Uppflyttad | Vescovi Roberto och Kumpula Matti |
RLD N Pousoda Pinocchio | akl sök | 992.5 poäng Ej godkänd | Bonder Mikael och Magnusson Claes |
LPI Suderbys Gård Kronos-Diesel | akl sök | 231.5 poäng Uppflyttad | Boberg Urban och Lundgren Katarina |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | akl spår | 264.5 poäng Uppflyttad | Sabelström Kajsa och Sundin Leif |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | akl spår | 239.7 poäng Uppflyttad | Karlsson Per och Johnsson Marianne |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | akl spår | 880 poäng Ej godkänd | Johansson Anders och Johnsson Linda |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | akl spår | 109 poäng Ej godkänd | Magnusson Claes och Klang Ingvar |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | akl spår | 164.5 poäng Godkänd | Klang Ingvar och Svensson Anna-Kersti |
Navarras Pärla | akl spår | 154 poäng Ej godkänd | Ljung Lars-Åke och Rylander Yvonne |
Navarras Pärla | akl spår | 200 poäng Godkänd | Frid Crispin och Klang Ingvar |
Navarras Pärla | akl spår | 203 poäng Godkänd | Johnsson Linda och Jonsson Kurt |
Navarras Pärla | akl spår | 180 poäng Godkänd | Magnusson Claes och Emgård Anders |
Björkebos Gillis | akl spår | 227.5 poäng Uppflyttad | Moberg Ragnar och Berg Camilla |
Kitenga Go Giedeon | akl spår | 36 poäng Ej godkänd | Therup Anders och Sjöstrand Yvonne |
LPI Petzl | akl spår | 278.5 poäng Uppflyttad | Karlsson Åke och Karlsson Gun Britt-M |
Taxinges Lilla Gubben | akl spår | 226.5 poäng Uppflyttad | Nilsson Kjerstin och Eriksson Kent |
Taxinges Lilla Gubben | akl rph | 161 poäng Ej godkänd | Hawée Göran och Höglund Tim |
LPI LPII Tim | lkl spår | 466.5 poäng Uppflyttad | Jonsson Kurt och Jonsson Linda |
LPI LPII Tim | akl | 252.2 poäng Uppflyttad | Persson Mårten och Krüger Carola |
LPI Solskåbacka Molly | hkl spår | 452.5 poäng Godkänd | Persson Stig och Frid Crispin |
LPI Solskåbacka Molly | hkl spår | 416 poäng Godkänd | Wilén Gert och Sommarin Christer |
LPI Solskåbacka Molly | hkl spår | 326.5 poäng Godkänd | Svensson Ronny och Johansson Margit |
LPI Solskåbacka Molly | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Johannesson Anders och Röjelid Ingrid |
LPI Solskåbacka Molly | hkl spår | 384.2 poäng Godkänd | Andersson Maria och Ström Tommy |
Schax's Aztha La Viztha | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Öberg Åke och Ekberg Stig |
LPI Solskåbacka Molly | lkl spår | 518.2 poäng Uppflyttad | Sommarin Christer och Johansson Hans |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | akl | 290.7 poäng Uppflyttad | Ljung Lars-Åke och Svensson Anna-Kersti |
Klövenhöjs Obelix | akl spår | 162 poäng Ej godkänd | Lindgren Henry och Gryme Robert |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | lkl spår | 461.7 poäng Uppflyttad | Lidén Reine och Rosander Erik |
Klövenhöjs Obelix | akl spår | 155 poäng Ej godkänd | Larsson Nils-Göran och Nystedt Bertil |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | akl | 220 poäng Godkänd | Wallin Birgitta och Svensson A-K |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | lkl spår | 441.5 poäng Godkänd | Alaby Kjell-Arne och Fredriksson Lennart |
Schax's Aztha La Viztha | akl spår | 251.5 poäng Uppflyttad | Hansson Michael och Nilsson Ewa |
Twinflowers Slåttergubbe | akl spår | 182 poäng Ej godkänd |
Twinflowers Slåttergubbe | akl spår | 76.5 poäng Ej godkänd | Hallengren Benny och Ringdahl Kaj |
LPI Solskåbacka Molly | akl spår | 258.7 poäng Uppflyttad | Ahlberg Alf och Frid Crispin |
Twinflowers Slåttergubbe | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Ahlberg Alf och Frid Crispin |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | akl spår | 249.2 poäng Uppflyttad | Börjesson Inger och Dahlberg Göran |
Haritzas Babsan | lkl spår | 547.5 poäng Uppflyttad | Törnqvist Svante och Andersen Helge |
Haritzas Babsan | akl spår | 279.5 poäng Uppflyttad | Blomqvist Kjell och Andersson Conny |
SE UCH Valle-Viking | akl spår | 257.5 poäng Uppflyttad | Wrede Jan och Prahl Leif |
LP Vitas Mini Lina | ekl spår | 495 poäng Godkänd | Nilsson Jan Eric och Svanstedt Eva |
TJH Skrållan | hkl sök | 417.5 poäng Godkänd | Thornqvist Siv och Persson Sven-Börje |
Pias Hundhages Simma | akl spår | 263 poäng Uppflyttad | Gustafsson Bo och Johansson Ingvar |
TJH Skrållan | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Frid Crispin och Thornqvist Siv |
TJH Skrållan | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Björkman Claes och Rylander Yvonne |
TJH Skrållan | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Nilsson Leif och Johansson Hans |
LP Vitas Mini Lina | hkl spår | 500.5 poäng Uppflyttad | Frykler Anette och Mellberg Sven-Håkan |
LP Vitas Mini Lina | hkl spår | 415 poäng Godkänd | Persson Claes och Fransson Claes-Göran |
Karna | akl spår | 234.5 poäng Uppflyttad | Lindahl Christer och Nilsson Ingvar |
TJH Skrållan | hkl sök | 428 poäng Godkänd | Wilén Gert och Persson Sven |
TJH Skrållan | hkl sök | 391 poäng Godkänd | Rylander Yvonne och Axerup Kurt |
TJH Skrållan | hkl sök | 433 poäng Godkänd | Mortenssen Per och Frid Crispin |
TJH Skrållan | hkl sök | 329.5 poäng Ej godkänd | Bengtsson Sten |
LP Vitas Mini Lina | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Börjesson Inger och Hjort Gunnel |
Möllebos Max | akl sök | 296.5 poäng Uppflyttad | Johansson Lars Erik och Jonsson Johnny |
LP Vitas Mini Lina | hkl spår | 450.5 poäng Godkänd | Larsson Hasse och Dahlberg Göran |
LP Vitas Mini Lina | lkl spår | 525.5 poäng Uppflyttad | Hjort Gunnel och Markert Bernt |
TJH Skrållan | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Ekberg Stig och Thornqvist Siv |
TJH Skrållan | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Prahl Erik och Rydén Ruby |
LP Vitas Mini Lina | akl spår | 291 poäng Uppflyttad | Wasström Ingegerd och Olausson Erik |
TJH Skrållan | lkl sök | 487.5 poäng Uppflyttad | Samuelsson Ragnar och Hällgren Nils |
Rävdansen's Ra-Ta-Ta | akl spår | 159.5 poäng Ej godkänd | Jansson Lars-Erik och Laurén Maria |
TJH Skrållan | lkl sök | 461.5 poäng Uppflyttad | Karlström Alf och Ohlin Jan |
Fogdagårdens Anastasia | akl spår | 232 poäng Uppflyttad | Lindfalk Ingrid och Cederquist Göran |
TJH Skrållan | lkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Gerkens Bernth och Persson Stig |
TJH Skrållan | lkl sök | 395.5 poäng Godkänd | Persson Sven och Ringdahl Kaj |
TJH Skrållan | lkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Hansson Kjell-Åke och Friberg Flemming |
TJH Skrållan | akl sök | 282.5 poäng Uppflyttad | Ahlberg Alf och Prahl Erik |
LP Fido | akl spår | 241 poäng Uppflyttad | Weiffert Rolf |