2014-02-08 |
20 agility klass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Eriksson Louise |
2014-02-08 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Eriksson Louise |
2014-03-22 |
D agility klass I Medium - SBK Värnamo, Tuomisto Catharina |
2014-03-22 |
D hoppklass I Medium - SBK Värnamo, Tuomisto Catharina |
2014-04-12 |
D agility klass I Medium - SBK Trelleborg, Alden Magne |
2014-04-12 |
D hoppklass I Medium - SBK Trelleborg, Eriksson Louise |
2014-04-13 |
D agility klass I Medium - SBK Löddeköpinge, Andkvist Magnus |
2014-04-13 |
D hoppklass I Medium - SBK Löddeköpinge, Andkvist Magnus |
2014-04-26 |
D agility klass I Medium - SBK Lomma, Fogelberg Ken |
2014-04-26 |
D hoppklass I Medium - SBK Lomma, Hansen Allan |
2014-05-01 |
D agility klass I Medium - SBK Smålandsstenar, Eriksson Louise |
2014-05-01 |
D hoppklass I Medium - SBK Smålandsstenar, Bergqvist Anders |
2014-05-03 |
14 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ronneby, Andersson Hedsten Mi |
2014-05-03 |
D hoppklass I Medium - SBK Ronneby, Karlsson Susanne |
2014-05-10 |
D agility klass I Medium - SBK Jönköping, Bergqvist Anders |
2014-05-10 |
D agility klass I Medium - SBK Jönköping, Ahlin Yvonne |
2014-05-10 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Jönköping, Pettersson Kjell |
2014-05-11 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ljungbyhed, Andersson Hedsten Mi |
2014-05-11 |
D agility klass I Medium - SBK Ljungbyhed, Nilsson Joakim |
2014-05-11 |
D hoppklass I Medium - SBK Ljungbyhed, Nilsson Joakim |
2014-05-11 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ljungbyhed, Andersson Hedsten Mi |
2014-05-17 |
D agility klass I Medium - SBK Limhamn, Fogelberg Ken |
2014-05-17 |
15 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Limhamn, Eriksson Louise |
2014-05-24 |
D agility klass I Medium - SBK Halmstad, Bergh Ola |
2014-05-24 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Bertelsen Bonnik |
2014-06-06 |
D agility klass I Medium - SBK Växjö, Bergh Ola |
2014-06-06 |
D agility klass I Medium - SBK Växjö, Bergh Ola |
2014-06-06 |
D hoppklass I Medium - SBK Växjö, Eriksson Louise |
2014-06-06 |
D hoppklass I Medium - SBK Växjö, Eriksson Louise |
2014-06-15 |
8 agility klass I Medium Noll fel - SBK Höganäs, Nilsson Joakim |
2014-06-15 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Höganäs, Hansson Mårtensson M |
2014-06-28 |
D hoppklass II Medium - SBK Karlskrona, Karlsson Susanne |
2014-06-29 |
D hoppklass II Medium - SBK Karlskrona, Gustavsson Mats |
2014-06-29 |
D agility klass I Medium - SBK Karlskrona, Karlsson Susanne |
2014-07-12 |
D agility klass I Medium - SBK Strömstad, Hagström Jakobsson T |
2014-07-12 |
12 agility klass I Medium Noll fel - SBK Strömstad, Hagström Jakobsson T |
2014-07-13 |
D hoppklass II Medium - SBK Strömstad, Hagström Jakobsson T |
2014-07-13 |
D hoppklass II Medium - SBK Strömstad, Hagström Jakobsson T |
2014-08-02 |
D hoppklass II Medium - SBK Ystad, Fogelberg Ken |
2014-08-02 |
D agility klass I Medium - SBK Ystad, Eriksson Louise |
2014-08-03 |
26 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Ystad, Juréhn Thomas |
2014-08-03 |
D agility klass I Medium - SBK Ystad, Fogelberg Ken |
2014-08-16 |
15 agility klass I Medium Noll fel - SBK Höör, Jansson Nalle |
2014-08-17 |
D hoppklass II Medium - SBK Höör, Andkvist Magnus |
2014-08-23 |
D hoppklass II Medium - SHU Hässleholm, Crone Maj-Brit |
2014-08-23 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SHU Hässleholm, Andkvist Magnus |
2014-08-24 |
D hoppklass II Medium - SHU Hässleholm, Nilsson Joakim |
2014-08-24 |
14 agility klass I Medium Noll fel - SHU Hässleholm, Bergh Ola |
2014-08-30 |
D hoppklass II Medium - SBK Ljungbyhed, Petersson Roger |
2014-08-31 |
D hoppklass II Medium - SBK Bjuv, Jansson Nalle |
2014-08-31 |
6 agility klass I Medium Noll fel - SBK Bjuv, Sundvall Jörgen |
2014-09-20 |
D agility klass I Medium - SBK Svalöv, Crone Maj-Brit |
2014-09-24 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SHU Hässleholm, Jansson Nalle |
2014-09-28 |
D agility klass I Medium - SBK Trelleborg, Fogelberg Ken |
2014-09-28 |
D agility klass I Medium - SBK Trelleborg, Eriksson Louise |
2014-10-04 |
D hoppklass II Medium - SBK Svedala, Fogelberg Ken |
2014-10-04 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Svedala, Hansen Allan |
2014-10-05 |
D agility klass I Medium - SBK Tollarp, Andkvist Magnus |
2014-10-12 |
D hoppklass II Medium - SBK Degeberga, Knutsson Jon |
2014-10-12 |
D agility klass I Medium - SBK Degeberga, Sundvall Jörgen |
2014-10-12 |
D agility klass I Medium - SBK Degeberga, Knutsson Jon |
2014-10-19 |
D agility klass I Medium - SBK Eslöv, Andkvist Magnus |
2014-10-19 |
D agility klass I Medium - SBK Eslöv, Andkvist Magnus |
2014-10-25 |
D hoppklass II Medium - SBK Ystad, Andkvist Magnus |
2014-10-25 |
4 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ystad, Andkvist Magnus |
2014-11-08 |
D agility klass I Medium - SBK Varberg, Eriksson Louise |
2014-11-22 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Kungsör, Sassner Lars |
2014-11-22 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Kungsör, Sassner Lars |
2014-11-23 |
9 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Kungsör, Sassner Lars |
2015-04-04 |
D agility klass II Medium - SBK Malmö, Knutsson Jon |
2015-04-04 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Malmö, Knutsson Jon |
2015-04-24 |
11 agility klass II Medium Noll fel - SBK Vårgårda, Tangfelt Joakim |
2015-04-24 |
D hoppklass II Medium - SBK Vårgårda, Johansson Christpher |
2015-04-25 |
16 agility klass II Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Hagström Jakobsson T |
2015-04-25 |
D hoppklass II Medium - SBK Ulricehamn, Johansson Christpher |
2015-04-26 |
2 agility klass II Medium Noll fel - SBK Tranås, Digréus Tobias |
2015-04-26 |
D agility klass II Medium - SBK Tranås, Digréus Tobias |
2015-04-26 |
D hoppklass II Medium - SBK Tranås, Sundvall Jörgen |
2015-04-26 |
3 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Tranås, Petersson Roger |
2015-05-01 |
D agility klass II Medium - SBK Smålandsstenar, Käll Anna |
2015-05-01 |
D agility klass II Medium - SBK Smålandsstenar, Käll Anna |
2015-05-01 |
D hoppklass II Medium - SBK Smålandsstenar, Karlsson Johanna |
2015-05-01 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Smålandsstenar, Karlsson Johanna |
2015-05-09 |
D agility klass II Medium - SBK Degeberga, Sundvall Jörgen |
2015-05-09 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Degeberga, Gustavsson Mats |
2015-05-10 |
D agility klass II Medium - SBK Degeberga, Gustavsson Mats |
2015-05-10 |
10 agility klass II Medium Noll fel - SBK Degeberga, Gustavsson Mats |
2015-05-10 |
D hoppklass II Medium - SBK Degeberga, Petersson Roger |
2015-05-10 |
D hoppklass II Medium - SBK Degeberga, Sundvall Jörgen |
2015-05-16 |
D agility klass II Medium - SHU Klippan, Rasmusson Oliver |
2015-05-16 |
D hoppklass II Medium - SHU Klippan, Rasmusson Oliver |
2015-05-17 |
14 agility klass II Medium Noll fel - SBK Jönköping, Hagström Jakobsson T |
2015-05-17 |
D agility klass II Medium - SBK Jönköping, Hagström Jakobsson T |
2015-05-17 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Jönköping, Ahlin Yvonne |
2015-05-17 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Jönköping, Bergqvist Anders |
2015-05-20 |
11 agility klass II Medium Noll fel - SBK Malmö, Silfverberg Andreas |
2015-05-20 |
D hoppklass II Medium - SBK Malmö, Rasmusson Oliver |
2015-05-23 |
D agility klass II Medium - SBK Hässleholm, Jansson Nalle |
2015-05-23 |
D agility klass II Medium - SBK Hässleholm, Jansson Nalle |
2015-05-23 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Hässleholm, Jansson Nalle |
2015-05-24 |
D hoppklass III Medium - SBK Halmstad, Alden Magne |
2015-05-24 |
D agility klass II Medium - SBK Halmstad, Bergvall Kristiansso |
2015-06-14 |
D hoppklass III Medium - SBK Helsingborg, Lerche Poul |
2015-06-14 |
D agility klass II Medium - SBK Helsingborg, Jansson Nalle |
2015-07-04 |
D agility klass II Medium - SKK, Brundin Camilla |
2015-07-04 |
D hoppklass III Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2015-07-04 |
7 hoppklass III Medium Noll fel - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2015-07-06 |
D agility klass II Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2015-07-06 |
6 agility klass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2015-07-06 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2015-07-11 |
D hoppklass III Medium - SBK Karlskrona, Karlsson Susanne |
2015-07-11 |
D agility klass II Medium - SBK Karlskrona, Gustavsson Mats |
2015-07-12 |
D agility klass II Medium - SBK Karlskrona, Knutsson Jon |
2015-07-25 |
D agility klass II Medium - SBK Skurup, Nilsson Joakim |
2015-08-01 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Savikko Seppo |
2015-08-02 |
D agility klass II Medium - SBK Ystad, Savikko Seppo |
2015-08-08 |
D hoppklass III Medium - SBK Varberg, Olsen Leif |
2015-08-08 |
D agility klass II Medium - SBK Varberg, Bertelsen Bonnik |
2015-08-09 |
D hoppklass III Medium - SBK Varberg, Bertelsen Bonnik |
2015-08-09 |
12 agility klass II Medium Noll fel - SBK Varberg, Nilsson Joakim |
2015-08-16 |
D agility klass II Medium - SBK Lund, S›rensen Dennis |
2015-08-22 |
23 agility klass II Medium Noll fel - SHU Hässleholm, Lindahl Johan |
2015-08-23 |
D agility klass II Medium - SHU Hässleholm, S›rensen Dennis |
2015-08-29 |
D hoppklass III Medium - SBK Göteborg, Alden Magne |
2015-08-29 |
D hoppklass III Medium - SBK Göteborg, Johansson Christpher |
2015-08-30 |
D agility klass II Medium - SBK Göteborg, Alden Magne |
2015-08-30 |
2 agility klass II Medium Noll fel - SBK Göteborg, Gustavsson Mats |
2015-09-05 |
8 agility klass III Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Dyrsmeds Lena |
2015-09-05 |
D hoppklass III Medium - SBK Tidaholm, Karlsson Johanna |
2015-09-06 |
15 agility klass III Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Dyrsmeds Lena |
2015-09-06 |
28 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Thorén Martin |
2015-09-12 |
D agility klass III Medium - SKK Eslöv, Stoel Kees |
2015-09-12 |
D agility klass III Medium - SKK Eslöv, Narciso Luis Felipe |
2015-09-12 |
D hoppklass III Medium - SKK Eslöv, Narciso Luis Felipe |
2015-09-12 |
D hoppklass III Medium - SKK Eslöv, Stoel Kees |
2015-10-24 |
9 agility klass III Medium Noll fel - SBK Kareby, Alden Magne |
2015-10-24 |
D hoppklass III Medium - SBK Kareby, Hagström Jakobsson T |
2015-11-15 |
D agility klass III Medium - SBK 330 26 Bursery, Myrefelt Kristina |
2015-11-15 |
D hoppklass III Medium - SBK 330 26 Bursery, Tuomisto Catharina |
2015-11-21 |
14 agility klass III Medium Noll fel - SBK Vårgårda, Silfverberg Andreas |
2015-11-21 |
D hoppklass III Medium - SBK Vårgårda, Silfverberg Andreas |
2015-11-22 |
D agility klass III Medium - SBK Vårgårda, Silfverberg Andreas |
2016-02-13 |
D agility klass III Medium - SHU Svängsta, Knutsson Jon |
2016-02-13 |
D hoppklass III Medium - SHU Svängsta, Myrefelt Kristina |
2016-03-05 |
D agility klass III Medium - SHU Linköping, Franksson Roger |
2016-03-05 |
D hoppklass III Medium - SHU Linköping, Digréus Tobias |
2016-03-05 |
D hoppklass III Medium - SHU Linköping, Digréus Tobias |
2016-03-20 |
D agility klass III Medium - SBK Askersund, Lundin Ewa |
2016-03-20 |
28 agility klass III Medium Noll fel - SBK Askersund, Karlsson Tina |
2016-03-20 |
D hoppklass III Medium - SBK Askersund, Uhlan Renée |
2016-03-20 |
45 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Askersund, Lundin Ewa |
2016-03-25 |
D agility klass III Medium - SBK Skurup, Thenert Jörg |
2016-03-25 |
D hoppklass III Medium - SBK Skurup, Grunder Sascha |
2016-03-26 |
D agility klass III Medium - SBK Skurup, Campos Andrade Renan |
2016-03-26 |
18 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Skurup, Campos Andrade Renan |
2016-03-27 |
D agility klass III Medium - SBK Skurup, Thenert Jörg |
2016-03-27 |
D hoppklass III Medium - SBK Skurup, Zenner Jörg |
2016-04-17 |
D hoppklass III Medium - SBK Vallåkra, S›rensen Dennis |
2016-04-17 |
D hoppklass III Medium - SBK Vallåkra, S›rensen Dennis |
2016-04-17 |
D hoppklass III Medium - SBK Vallåkra, Crone Maj-Brit |
2016-05-05 |
20 agility klass III Medium Noll fel - SKK Västerås, Sundqvist Hans |
2016-05-05 |
D hoppklass III Medium - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2016-05-07 |
D agility klass III Medium - SBK Torsby, Sassner Lars |
2016-05-07 |
5 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Torsby, Lundin Ewa |
2016-05-08 |
D agility klass III Medium - SBK Sunne, Sassner Lars |
2016-05-08 |
2 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Sunne, Karlsson Tina |
2016-05-14 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Nilsson Jens |
2016-05-14 |
17 agility klass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Nilsson Jens |
2016-05-14 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Hagström Jakobsson T |
2016-05-15 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Hagström Jakobsson T |
2016-05-15 |
15 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2016-05-21 |
D agility klass III Medium - SBK Halmstad, Hagström Jakobsson T |
2016-05-21 |
33 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Halmstad, Hagström Jakobsson T |
2016-05-22 |
28 agility klass III Medium Noll fel - SBK Halmstad, Alden Magne |
2016-05-28 |
32 agility klass III Medium Noll fel - SBK Tollarp, Petersson Roger |
2016-05-28 |
D agility klass III Medium - SBK Tollarp, Knutsson Jon |
2016-05-28 |
8 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Tollarp, Lindqvist Nils |
2016-05-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Tollarp, Lundh Viktoria |
2016-06-18 |
D agility klass III Medium - SHU Hässleholm, Lapanja Mirja |
2016-06-18 |
D hoppklass III Medium - SHU Hässleholm, Zeljko Gora |
2016-06-18 |
D hoppklass III Medium - SHU Hässleholm, Silfverberg Andreas |
2016-06-19 |
D hoppklass III Medium - SHU Hässleholm, Silfverberg Andreas |
2016-07-09 |
D agility klass III Medium - SBK Karlskrona, Gustavsson Mats |
2016-07-09 |
D hoppklass III Medium - SBK Karlskrona, Rasmusson Oliver |
2016-07-23 |
D agility klass III Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2016-07-23 |
D hoppklass III Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2016-07-24 |
D agility klass III Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2016-07-24 |
2 hoppklass III Medium Noll fel Cert - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2016-09-03 |
D agility klass III Medium - SBK, Wrede Åsa |
2016-09-03 |
D hoppklass III Medium - SBK, Thorén Martin |
2016-09-04 |
D agility klass III Medium - SBK, Dyrsmeds Lena |
2016-09-04 |
D hoppklass III Medium - SBK, Wrede Åsa |
2016-09-11 |
26 agility klass III Medium Noll fel - SKK Arlöv, Silfverberg Andreas |
2016-09-11 |
D hoppklass III Medium - SKK Arlöv, Virtanen Anders |
2016-09-17 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Crone Maj-Brit |
2016-09-17 |
D hoppklass III Medium - SBK Lund, Bertelsen Bonnik |
2016-09-18 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Bertelsen Bonnik |
2016-09-18 |
3 hoppklass III Medium Noll fel Cert - SBK Lund, Petersson Roger |
2016-10-16 |
D agility klass III Medium - SBK Kalmar, Myrefelt Kristina |
2016-10-16 |
D hoppklass III Medium - SBK Kalmar, Franksson Roger |
2016-10-16 |
10 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Kalmar, Myrefelt Kristina |
2016-11-19 |
41 agility klass III Medium Noll fel - SBK, Karlsson Tina |
2016-11-19 |
D agility klass III Medium - SBK, Bache Veronica |
2016-11-19 |
46 hoppklass III Medium Noll fel - SBK, Hagström Jakobsson T |
2016-11-20 |
D agility klass III Medium - SBK, Bache Veronica |
2016-11-20 |
D hoppklass III Medium - SBK, Hagström Jakobsson T |
2017-01-28 |
D agility klass III Medium - SAGIK Lund, Silfverberg Andreas |
2017-03-21 |
D hoppklass III Medium - SVKFUR Halmstad, Tangfelt Joakim |
2017-03-21 |
14 hoppklass III Medium Noll fel - SVKFUR Halmstad, Tangfelt Joakim |
2017-03-21 |
D hoppklass III Medium - SVKFUR Halmstad, Tangfelt Joakim |
2017-03-25 |
D agility klass III Medium - SAGIK Lund, Rasmusson Oliver |
2017-03-25 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Lund, Rasmusson Oliver |
2017-04-14 |
D agility klass III Medium - SBK Skurup, Tr j Tam s |
2017-04-14 |
D hoppklass III Medium - SBK Skurup, Käll Anna |
2017-04-15 |
25 agility klass III Medium Noll fel - SBK Skurup, Silfverberg Andreas |
2017-04-30 |
D agility klass III Medium - SBK Kungälv, Eide Jan-Egil |
2017-04-30 |
D agility klass III Medium - SBK Kungälv, Eide Jan-Egil |
2017-04-30 |
D agility klass III Medium - SBK Kungälv, Eide Jan-Egil |
2017-04-30 |
D agility klass III Medium - SBK Kungälv, Eide Jan-Egil |
2017-05-01 |
D agility klass III Medium - SBK Kungälv, Alden Magne |
2017-05-01 |
10 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Kungälv, Alden Magne |
2017-06-04 |
29 agility klass III Medium Noll fel - SHU Hässleholm, Silfverberg Andreas |
2017-06-04 |
D hoppklass III Medium - SHU Hässleholm, Lindqvist Nils |
2017-06-06 |
D agility klass III Medium - SBK Helsingborg, Rasmusson Oliver |
2017-06-06 |
D agility klass III Medium - SBK Helsingborg, Rasmusson Oliver |
2017-06-06 |
14 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Helsingborg, Crone Maj-Brit |
2017-06-06 |
D hoppklass III Medium - SBK Helsingborg, Crone Maj-Brit |
2017-07-17 |
D agility klass III Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2017-07-17 |
D agility klass III Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2017-07-18 |
14 hoppklass III Medium Noll fel - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2017-07-18 |
D hoppklass III Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2017-07-22 |
D agility klass III Medium - SBK Upplands Väsby, Wrede Åsa |
2017-07-22 |
D hoppklass III Medium - SBK Upplands Väsby, Brundin Camilla |
2017-07-23 |
D hoppklass III Medium - SBK Upplands Väsby, Wrede Åsa |
2017-08-06 |
12 agility klass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Nilsson Jens |
2017-08-06 |
7 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Silfverberg Andreas |
2017-08-06 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Silfverberg Andreas |
2017-08-26 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Lindqvist Nils |
2017-08-26 |
26 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Lund, Sundvall Jörgen |
2017-08-27 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Sundvall Jörgen |
2017-08-27 |
D hoppklass III Medium - SBK Lund, Jansson Nalle |
2017-09-02 |
26 agility klass III Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Silfverberg Andreas |
2017-09-02 |
6 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Olsen Leif |
2017-09-03 |
D agility klass III Medium - SBK Tidaholm, Karlsson Cecilia |
2017-09-03 |
D hoppklass III Medium - SBK Tidaholm, Thorén Martin |
2017-10-01 |
12 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Lerche Poul |
2017-10-01 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Lerche Poul |
2017-10-21 |
D agility klass III Medium - SBK Ulricehamn, Tångring Malin |
2017-10-21 |
25 agility klass III Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Tångring Malin |
2017-10-21 |
D agility klass III Medium - SBK Ulricehamn, Tångring Malin |
2018-02-18 |
6 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Roxenwell Lejonellee |
2018-02-18 |
5 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Roxenwell Lejonellee |
2018-02-18 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Roxenwell Lejonellee |
2018-03-30 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Pires Jorge |
2018-03-30 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Skurup, Silfverberg Andreas |
2018-03-31 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Ebeling Thomas |
2018-03-31 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Skurup, Pirttikoski Reetta |
2018-04-14 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2018-04-14 |
13 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2018-04-14 |
6 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2018-04-22 |
D agility klass III Medium - SBK Helsingborg, Roxenwell Lejonellee |
2018-04-22 |
D agility klass III Medium - SBK Helsingborg, Roxenwell Lejonellee |
2018-04-22 |
5 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Helsingborg, Crone Maj-Brit |
2018-04-22 |
D hoppklass III Medium - SBK Helsingborg, Crone Maj-Brit |
2018-04-28 |
D agility klass III Medium - SBK Tranås, Digréus Tobias |
2018-04-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Tranås, Olsen Leif |
2018-05-25 |
13 agility klass III Medium Noll fel - SBK Degeberga, Knutsson Jon |
2018-05-25 |
D hoppklass III Medium - SBK Degeberga, Rasmusson Oliver |
2018-05-26 |
6 agility klass III Medium Noll fel - SBK Degeberga, Nilsson Jens |
2018-05-26 |
25 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Degeberga, Knutsson Jon |
2018-05-26 |
D hoppklass III Medium - SBK Degeberga, Myrefelt Kristina |
2018-06-10 |
21 agility klass III Medium Noll fel - SBK Fjälkestad, Gustavsson Mats |
2018-06-10 |
10 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Fjälkestad, Petersson Roger |
2018-06-16 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Roxenwell Lejonellee |
2018-06-16 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Lundh Viktoria |
2018-06-16 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Roxenwell Lejonellee |
2018-06-17 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Lundh Viktoria |
2018-06-17 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Roxenwell Lejonellee |
2018-06-17 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Tangfelt Joakim |
2018-06-22 |
D agility klass III Medium - SAGIK Lund, Silfverberg Andreas |
2018-06-22 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Lund, Bertelsen Bonnik |
2018-06-23 |
D agility klass III Medium - SAGIK Lund, Bertelsen Bonnik |
2018-06-23 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Lund, Silfverberg Andreas |
2018-06-24 |
20 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Lund, Silfverberg Andreas |
2018-06-24 |
8 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Lund, Bertelsen Bonnik |
2018-07-18 |
D agility klass III Medium - SBK Kungälv, Tr j Tam s |
2018-07-18 |
D hoppklass III Medium - SBK Kungälv, Flanagan Michael |
2018-07-19 |
D agility klass III Medium - SBK Kungälv, Bache Veronica |
2018-07-19 |
D hoppklass III Medium - SBK Kungälv, Lundh Viktoria |
2018-08-11 |
12 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2018-08-11 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2018-08-12 |
D agility klass III Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2018-08-12 |
D agility klass III Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2018-09-08 |
10 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Silfverberg Andreas |
2018-09-08 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Silfverberg Andreas |
2018-09-29 |
D hoppklass III Medium - SBK Ljungbyhed, Lindqvist Nils |
2018-11-10 |
D agility klass III Medium - SAGIK Åhus, Roxenwell Lejonellee |
2018-11-10 |
D agility klass III Medium - SAGIK Åhus, Roxenwell Lejonellee |
2018-11-10 |
D agility klass III Medium - SAGIK Åhus, Roxenwell Lejonellee |
2018-11-11 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Åhus, Roxenwell Lejonellee |
2018-11-11 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Åhus, Roxenwell Lejonellee |
2018-11-11 |
12 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Åhus, Roxenwell Lejonellee |
2018-11-11 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Åhus, Roxenwell Lejonellee |
2018-11-24 |
30 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Lundh Viktoria |
2018-11-24 |
18 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Karlsson Cecilia |
2018-11-24 |
D hoppklass III Medium - SBK Ulricehamn, Karlsson Cecilia |
2019-01-26 |
17 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-01-26 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-01-26 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-03-02 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2019-03-02 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2019-03-02 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2019-03-03 |
D agility klass III Medium - SAGIK Åhus, Roxenwell Lejonellee |
2019-03-03 |
D agility klass III Medium - SAGIK Åhus, Roxenwell Lejonellee |
2019-03-03 |
8 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Åhus, Roxenwell Lejonellee |
2019-03-20 |
D agility klass III Medium - SAGIK Halmstad, Lindqvist Nils |
2019-03-20 |
D agility klass III Medium - SAGIK Halmstad, Lindqvist Nils |
2019-03-24 |
D hoppklass III Medium - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2019-03-24 |
D hoppklass III Medium - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2019-03-24 |
D hoppklass III Medium - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2019-04-19 |
D agility klass III Medium - SAGIK Svedala, Campos Andrade Renan |
2019-04-19 |
31 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Svedala, Holmberg Peter |
2019-04-21 |
D agility klass III Medium - SAGIK Svedala, Campos Andrade Renan |
2019-04-21 |
8 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Svedala, Holmberg Peter |
2019-05-04 |
D agility klass III Medium - SAGIK Åhus, Rasmusson Oliver |
2019-05-04 |
D agility klass III Medium - SAGIK Åhus, Rasmusson Oliver |
2019-05-04 |
D agility klass III Medium - SAGIK Åhus, Rasmusson Oliver |
2019-05-04 |
D agility klass III Medium - SAGIK Åhus, Rasmusson Oliver |
2019-05-11 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Roxenwell Lejonellee |
2019-05-11 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Roxenwell Lejonellee |
2019-05-11 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Roxenwell Lejonellee |
2019-05-19 |
D agility klass III Medium - SBK Halmstad, Myrefelt Kristina |
2019-05-19 |
16 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Halmstad, Lundh Viktoria |
2019-05-19 |
D hoppklass III Medium - SBK Halmstad, Alden Magne |
2019-06-21 |
D agility klass III Medium - SAGIK Lund, Silfverberg Andreas |
2019-06-21 |
8 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Lund, Santos Hugo |
2019-06-22 |
D agility klass III Medium - SAGIK Lund, Santos Hugo |
2019-06-22 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Lund, Roxenwell Lejonellee |
2019-06-23 |
D agility klass III Medium - SAGIK Lund, Santos Hugo |
2019-06-23 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Lund, Silfverberg Andreas |
2019-07-12 |
19 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Balingslöv, Uhlan Renée |
2019-07-13 |
D agility klass III Medium - SAGIK Balingslöv, Roxenwell Lejonellee |
2019-07-13 |
16 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Balingslöv, Silfverberg Andreas |
2019-08-03 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2019-08-03 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Tangfelt Joakim |
2019-08-03 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Lundh Viktoria |
2019-08-03 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Erlandson Jonas |
2019-08-04 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Erlandson Jonas |
2019-08-04 |
7 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Erlandson Jonas |
2019-08-11 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-08-11 |
6 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-08-24 |
19 agility klass III Medium Noll fel - SHU Vankiva, Silfverberg Andreas |
2019-08-24 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Myrefelt Kristina |
2019-08-25 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Myrefelt Kristina |
2019-08-25 |
26 hoppklass III Medium Noll fel - SHU Vankiva, Roxenwell Lejonellee |
2019-09-14 |
D agility klass III Medium - SBK Trelleborg, Roxenwell Lejonellee |
2019-09-14 |
D agility klass III Medium - SBK Trelleborg, Roxenwell Lejonellee |
2019-09-14 |
D hoppklass III Medium - SBK Trelleborg, Rasmusson Oliver |
2019-09-14 |
D hoppklass III Medium - SBK Trelleborg, Rasmusson Oliver |
2019-09-15 |
D agility klass III Medium - SBK Trelleborg, Rasmusson Oliver |
2019-09-15 |
D hoppklass III Medium - SBK Trelleborg, Silfverberg Andreas |
2019-09-15 |
D hoppklass III Medium - SBK Trelleborg, Silfverberg Andreas |
2019-09-28 |
D agility klass III Medium - SBK Ljungbyhed, Erlandson Jonas |
2019-09-28 |
D agility klass III Medium - SBK Ljungbyhed, Erlandson Jonas |
2019-09-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Ljungbyhed, Lindqvist Nils |
2019-09-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Ljungbyhed, Lindqvist Nils |
2019-10-05 |
3 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2019-10-05 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2019-10-05 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2019-10-05 |
12 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2019-10-12 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2019-10-12 |
15 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2019-10-12 |
21 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2020-01-11 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-11 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-11 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-11 |
9 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-12 |
20 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-12 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-12 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-25 |
14 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2020-01-25 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2020-01-26 |
D agility klass III Medium - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2020-01-26 |
D agility klass III Medium - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2020-01-26 |
9 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2020-01-26 |
D agility klass III Medium - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2020-03-01 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Papavero Vittorio |
2020-03-01 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Papavero Vittorio |
2020-03-01 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Papavero Vittorio |
2020-03-01 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Papavero Vittorio |
2021-08-06 |
D hoppklass III Medium - SHU Klippan, Erlandson Jonas |
2022-09-04 |
D hoppklass II Medium - SHU Sölvesborg, Andkvist Magnus |
2022-10-01 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Carlsen Allan |
2022-10-01 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Carlsen Allan |