2016-11-15 | patella ua |
2016-11-15 | HD grad B |
2016-11-15 | ED ua (0) |
2016-09-11 | Good junkl - SKK Eslöv, Blidh Von Schedvin B |
2016-11-05 | VG junkl 3 junkk - SKK Växjö, Nymann Gunnar |
2017-02-19 | Exc junkl 1 junkk Cert Ck 1 btkl BIM - SGVK Motala, Mellin Charlotta |
2017-06-03 | Exc ukl 2 ukk Ck - SKK Norrköping, Tuominen Matti |
2017-06-04 | Exc ukl 1 ukk - SKK Norrköping, Nymann Gunnar |
2017-06-05 | Exc ukl 2 ukk - SKK Norrköping, Foss Arne |
2017-07-23 | Exc ukl 4 ukk Ck - SGVK Vårgårda, Edoff Anne-Chaterine |
2021-09-05 | Exc ökl 1 ökk Cert Ck 1 btkl BIR CACIB - SKK Leksand, Buvik Anne |
2022-06-18 | Exc ökl 1 ökk R-Cert Ck 3 btkl - SKK Leksand, Karlsdotter Nina |
2022-07-15 | Exc ökl 1 ökk Cert Ck 1 btkl BIR - SGVK Piteå, Lawless Paul |
2022-07-17 | Exc ökl 1 ökk Ck 1 btkl BIR NORDC - SKK Piteå, Karlsdotter Nina |
2023-08-05 | Exc chkl 3 chkk Ck - SGVK Örebro, Riisgaard Pedersen H |
2023-08-06 | Exc chkl Ck - SGVK Örebro, Bogren Bengt-Åke |
2016-08-20 | Nybörjarklass 81 poäng - SBK Ronneby, Langefors Barbro |
2016-09-24 | Nybörjarklass 87 poäng - SBK Nässjö, Mattsson Lena |
2016-09-24 | Nybörjarklass 94 poäng - SBK Nässjö, Mattsson Lena |
2016-11-27 | Fortsättningsklass 71 poäng - SBK Karlshamn, Persson Gunnel |
2017-01-21 | Fortsättningsklass 88 poäng - SBK Sölvesborg, Dahlqvist Ingrid |
2017-01-29 | Fortsättningsklass 89 poäng - SBK Ulricehamn, Svanstedt Eva |
2017-01-29 | Fortsättningsklass 83 poäng - SBK Ulricehamn, Andersson Jan-Olof |
2017-02-18 | Fortsättningsklass 63 poäng - SBK Karlshamn, Ljungberg Carina |
2017-03-26 | Fortsättningsklass 80 poäng - SBK Ulricehamn, Svanstedt Eva |
2017-03-26 | Fortsättningsklass 85 poäng - SBK Ulricehamn, Persson Gunnel |
2017-04-08 | Avancerad klass 60 poäng - SBK Motala, Strömberg Katarina |
2017-04-08 | Avancerad klass 67 poäng - SBK Motala, Strömberg Katarina |
2017-04-14 | Avancerad klass 94 poäng - SBK Tranås, Strandli Chatrine |
2017-04-14 | Avancerad klass 90 poäng - SBK Tranås, Strandli Chatrine |
2017-04-29 | Avancerad klass 69 poäng - SBK Vadstena, Mattsson Lena |
2017-04-29 | Avancerad klass 33 poäng - SBK Vadstena, Andersson Jan-Olof |
2017-06-06 | Avancerad klass 72 poäng - SBK Sävsjö, Andersson Jan-Olof |
2017-07-29 | Avancerad klass 0 poäng - SBK Torsås, Eberhard Martina |
2017-07-29 | Avancerad klass 0 poäng - SBK Torsås, Sandström Peter |
2017-08-20 | Avancerad klass 84 poäng - SBK Mönsterås, Eliasson Thulin Cari |
2017-08-20 | Avancerad klass 87 poäng - SBK Mönsterås, Ortscheid Günter |
2017-11-26 | Mästarklass 59 poäng - SBK Karlshamn, Persson Ann |
2018-05-01 | Mästarklass 85 poäng - SBK Söderköping, Frejås Annelie |
2018-05-01 | Mästarklass 0 poäng - SBK Söderköping, Wessberg Ida |
2018-09-08 | Mästarklass 0 poäng - SBK Vetlanda, Tilly Jannika |
2018-09-08 | Mästarklass 79 poäng - SBK Vetlanda, Tilly Jannika |
2019-02-03 | Mästarklass 95 poäng - SBK Ulricehamn, Dahlqvist Ingrid |
2019-02-03 | Mästarklass 85 poäng - SBK Ulricehamn, Freij Sandra |
2019-04-13 | Mästarklass 82 poäng - SBK Skillingaryd, Ertzinger Filip |
2019-04-13 | Mästarklass 0 poäng - SBK Skillingaryd, Ertzinger Sofie |
2019-04-14 | Mästarklass 0 poäng - SBK Mark, Klug Susanne |
2019-04-14 | Mästarklass 75 poäng - SBK Mark, Jensen Lisa |
2019-09-29 | Mästarklass 79 poäng - SBK Linköping, Tilly Jannika |
2019-09-29 | Mästarklass 0 poäng - SBK Linköping, Wessberg Ida |
2019-10-12 | Mästarklass 0 poäng - SBK Forserum, Andersson Jan-Olof |
2019-10-12 | Mästarklass 0 poäng - SBK Forserum, Klug Susanne |
2021-06-21 | Mästarklass 59 poäng - SBK Mora, Arvidsson Thors Katr |
2021-06-21 | Mästarklass 92 poäng - SBK Mora, Arvidsson Thors Katr |
2021-07-17 | Mästarklass 83 poäng - SBK Åsele, Blom Monika |
2021-07-17 | Mästarklass 58 poäng - SBK Åsele, Blom Monika |
2021-07-28 | Mästarklass 88 poäng - SBK Dala Floda, Nordqvist Jeanette |
2021-07-28 | Mästarklass 83 poäng - SBK Dala Floda, Mokko Marketta |
2021-08-07 | Mästarklass 76 poäng - SKK Malung, Skoog Maria |
2021-08-07 | Mästarklass 92 poäng - SKK Malung, Skoog Maria |
2021-08-21 | Mästarklass 63 poäng - SBK Dala Floda, Norberg Carina |
2021-08-21 | Mästarklass 81 poäng - SBK Dala Floda, Eliasson Thulin Cari |
2021-08-21 | Mästarklass 82 poäng - SBK Dala Floda, Norberg Carina |
2021-09-12 | Mästarklass 0 poäng - SBK Malungsfors, Wendel Kristin |
2021-09-12 | Mästarklass 85 poäng - SBK Malungsfors, Wendel Kristin |
2022-05-15 | Mästarklass 74 poäng - SKK Malung, Braathen Johansson H |
2022-05-15 | Mästarklass 77 poäng - SKK Malung, Braathen Johansson H |
2022-07-10 | Mästarklass 87 poäng - SBK Sollefteå, Norberg Carina |
2022-07-10 | Mästarklass 0 poäng - SBK Sollefteå, Sjödin Emma |
2022-08-07 | Mästarklass 0 poäng - SKK Malung, Skoog Maria |
2022-08-07 | Mästarklass 87 poäng - SKK Malung, Skoog Maria |
2022-08-07 | Mästarklass 86 poäng - SKK Malung, Skoog Maria |
2022-09-10 | Mästarklass 71 poäng - SBK Rättvik, Palm Åsa |
2022-09-10 | Mästarklass 90 poäng - SBK Rättvik, Palm Åsa |
2023-03-13 | Mästarklass 53 poäng - SBK Insjön, Bengtsson Ulrica |
2023-03-13 | Mästarklass 66 poäng - SBK Insjön, Bengtsson Ulrica |
2023-05-11 | Mästarklass 0 poäng - SBK Rättvik, Bengtsson Ulrica |
2023-05-11 | Mästarklass 51 poäng - SBK Rättvik, Bengtsson Ulrica |
2023-06-20 | Mästarklass 67 poäng - SKK Malung, Bengtsson Ulrica |
2023-06-20 | Mästarklass 97 poäng - SKK Malung, Bengtsson Ulrica |
2023-08-13 | Mästarklass 95 poäng - SBK Dala Floda, Ihrefjord Sanna |
2023-08-13 | Mästarklass 85 poäng - SBK Dala Floda, Saarisilta Satu |
2023-08-13 | Mästarklass 0 poäng - SBK Dala Floda, Bengtsson Ulrica |
2023-09-04 | Mästarklass 0 poäng - SBK Mora, Arvidsson Thors Katr |
2023-09-04 | Mästarklass 93 poäng - SBK Mora, Olsson Caroline |
2023-09-09 | Mästarklass 92 poäng - SBK Rättvik, Svensson Maria |
2023-09-09 | Mästarklass 94 poäng - SBK Rättvik, Svensson Maria |
2017-06-02 | 13 hoppklass I Small Noll fel - SBK Ydre, Gustavsson Mats |
2017-06-02 | 11 hoppklass I Small Noll fel - SBK Ydre, Gustavsson Mats |
2017-06-17 | D hoppklass I Small - SBK Ronneby, Karlsson Susanne |
2017-06-17 | D hoppklass I Small - SBK Ronneby, Karlsson Susanne |
2017-07-28 | 5 agility klass I Small Noll fel - SBK Nybro, Gustavsson Mats |
2017-07-28 | 7 agility klass I Small Noll fel - SBK Nybro, Lindqvist Nils |
2017-07-28 | D hoppklass I Small - SBK Nybro, Franksson Roger |
2017-07-28 | 6 hoppklass I Small Noll fel - SBK Nybro, Karlsson Tina |
2017-09-09 | D agility klass I Small - SBK Linköping, Digréus Tobias |
2017-09-09 | D agility klass I Small - SBK Linköping, Digréus Tobias |
2017-09-09 | D hoppklass I Small - SBK Linköping, Wrede Åsa |
2017-09-16 | D agility klass I Small - SBK Vimmerby, Franksson Roger |
2017-09-16 | 8 hoppklass I Small Noll fel - SBK Vimmerby, Franksson Roger |
2017-09-16 | 7 hoppklass I Small Noll fel - SBK Vimmerby, Franksson Roger |
2018-08-12 | D agility klass I Small - SBK Vimmerby, Gustavsson Mats |
2018-08-12 | 1 agility klass I Small Noll fel - SBK Vimmerby, Gustavsson Mats |
2018-08-12 | D hoppklass I Small - SBK Vimmerby, Franksson Roger |
2018-08-12 | 7 hoppklass I Small Noll fel - SBK Vimmerby, Franksson Roger |
2018-08-26 | 1 agility klass I Small Noll fel - SBK Linköping, Wrede Åsa |
2018-08-26 | 7 agility klass I Small Noll fel - SBK Linköping, Wrede Åsa |
2018-08-26 | 19 hoppklass I Small Noll fel - SBK Linköping, Vartiainen Seija |
2018-08-26 | 2 hoppklass I Small Noll fel - SBK Linköping, Vartiainen Seija |
2018-09-02 | 1 agility klass I Small Noll fel - SBK Öland, Gustavsson Mats |
2018-09-02 | D hoppklass I Small - SBK Öland, Gustavsson Mats |
2018-09-02 | 6 hoppklass I Small Noll fel - SBK Öland, Gustavsson Mats |
2018-09-02 | D hoppklass I Small - SBK Öland, Gustavsson Mats |
2018-09-23 | 4 agility klass I Small Noll fel - SBK Eriksmåla, Franksson Roger |
2018-09-23 | 2 hoppklass I Small Noll fel - SBK Eriksmåla, Franksson Roger |
2018-11-17 | 9 agility klass I Small Noll fel - SBK Jönköping, Lindskog Malin |
2018-11-17 | 6 hoppklass I Small Noll fel - SBK Jönköping, Lindskog Malin |
2018-11-17 | 5 hoppklass I Small Noll fel - SBK Jönköping, Lindskog Malin |
2018-11-24 | D agility klass I Small - SKK Söderköping, Franksson Roger |
2018-11-24 | 11 hoppklass I Small Noll fel - SKK Söderköping, Franksson Roger |
2018-11-24 | 6 hoppklass I Small Noll fel - SKK Söderköping, Franksson Roger |
2019-04-06 | 4 agility klass II Small Noll fel - SHU Söderköping, Lindskog Malin |
2019-04-06 | D agility klass II Small - SHU Söderköping, Lindskog Malin |
2019-04-06 | 4 hoppklass II Small Noll fel - SHU Söderköping, Lindskog Malin |
2019-04-28 | D agility klass II Small - SBK Tranås, Digréus Tobias |
2019-04-28 | D agility klass II Small - SBK Tranås, Digréus Tobias |
2019-04-28 | 15 hoppklass II Small Noll fel - SBK Tranås, Olsen Leif |
2019-04-28 | 3 hoppklass II Small Noll fel - SBK Tranås, Olsen Leif |
2019-05-04 | 6 agility klass II Small Noll fel - SBK Smålandsstenar, Käll Anna |
2019-05-04 | 5 agility klass II Small Noll fel - SBK Smålandsstenar, Käll Anna |
2019-05-04 | 4 hoppklass II Small Noll fel - SBK Smålandsstenar, Lindskog Malin |
2019-05-04 | D hoppklass II Small - SBK Smålandsstenar, Lindskog Malin |
2020-09-19 | 3 agility klass II Small Noll fel - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2020-09-19 | D agility klass II Small - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2020-09-19 | D hoppklass II Small - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2020-09-19 | D hoppklass II Small - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2020-10-11 | D hoppklass II Small - SAGIK Jönköping, Karlsson Tina |
2020-10-11 | D hoppklass II Small - SAGIK Jönköping, Karlsson Tina |
2020-10-11 | 5 hoppklass II Small Noll fel - SAGIK Jönköping, Karlsson Tina |
2021-07-31 | D agility klass II Small - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2021-07-31 | 1 agility klass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2021-07-31 | D hoppklass II Small - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2021-07-31 | D hoppklass II Small - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2021-08-17 | D hoppklass II Small - SBK Falun, Ekström Per-Inge |
2021-08-17 | 3 hoppklass II Small Noll fel - SBK Falun, Ekström Per-Inge |
2021-08-28 | 8 agility klass II Small Noll fel - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2021-08-28 | 7 agility klass II Small Noll fel - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2021-08-28 | 9 hoppklass II Small Noll fel - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2021-08-28 | 4 hoppklass II Small Noll fel - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2021-08-29 | 2 agility klass II Small Noll fel - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2021-08-29 | 4 agility klass II Small Noll fel - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2021-08-29 | 4 hoppklass II Small Noll fel - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2021-08-29 | D hoppklass II Small - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2021-09-08 | 2 hoppklass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2021-09-08 | 2 hoppklass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2021-09-08 | D hoppklass II Small - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2022-08-21 | D agility klass II Small - SBK Borlänge, Olsen Leif |
2022-08-21 | 3 agility klass II Small Noll fel - SBK Borlänge, Olsen Leif |
2022-08-21 | 2 hoppklass II Small Noll fel - SBK Borlänge, Olsen Leif |
2022-08-21 | 5 hoppklass II Small Noll fel - SBK Borlänge, Olsen Leif |
2022-08-23 | 4 hoppklass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2022-08-23 | 1 hoppklass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2022-08-23 | 2 hoppklass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2022-08-30 | D agility klass II Small - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2022-08-30 | 2 agility klass II Small Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2022-08-30 | D agility klass II Small - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2022-10-02 | D agility klass II Small - SBK Rättvik, Tangfelt Pär |
2022-10-02 | 2 agility klass II Small Noll fel - SBK Rättvik, Tangfelt Pär |
2022-10-02 | D hoppklass II Small - SBK Rättvik, Tangfelt Pär |
2022-10-02 | 3 hoppklass II Small Noll fel - SBK Rättvik, Tangfelt Pär |
2023-02-12 | 2 hoppklass II Small Noll fel - SBK Mockfjärd, Ekström Per-Inge |
2023-02-12 | 1 hoppklass II Small Noll fel - SBK Mockfjärd, Ekström Per-Inge |
2023-02-12 | 3 hoppklass II Small Noll fel - SBK Mockfjärd, Ekström Per-Inge |
2023-02-26 | 9 hoppklass II Small Noll fel - SBK Mockfjärd, Ekström Per-Inge |
2023-02-26 | D hoppklass II Small - SBK Mockfjärd, Ekström Per-Inge |
2023-02-26 | 8 hoppklass II Small Noll fel - SBK Mockfjärd, Ekström Per-Inge |
2023-07-29 | D agility klass II Small - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2023-07-29 | D hoppklass II Small - SBK Dala Floda, Fernström Marianne |
2022-07-01 | Doftprov I - Godkänd - SBK Mora, Fjällborg Ida |
2022-07-23 | NW1 Inomhussök Mom.1: 0 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.1: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SBK Sollefteå Kommu, Sondell Birgitta |
2022-10-01 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Fordon SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SKK Malung, Bankhed Marie |
2022-10-16 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Sysslebäck, Berglund Carina |
2023-04-09 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Borlänge, Torstensson Lotta och Bernhardsson Madelei |
2023-04-15 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Fordon SSE: 1 Total: 75 poäng 0 fel - SBK Mora, Berglund Carina och Ihrén Maria |
2023-04-21 | Doftprov II - Godkänd III - Ej godkänd - SBK Mora, Fjällborg Ida |
2023-04-22 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SKK Malung, Björklund Örjan |
2023-04-23 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Fordon: 1 fel Total: 75 poäng 1 fel - SKK Malung, Björklund Örjan |
2023-06-17 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SBK Orsa, Berglund Carina och Bohlin Helena |
2023-08-27 | NW1 Inomhussök Mom.1: 0 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.1: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SBK Mora, Berglund Carina och Essmander Lena |
2023-09-24 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Inomhus SSE: 1 Utomhus SSE: 1 Fordon SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SBK Lima, Berglund Carina |
2023-10-01 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 15 Fordon: 8 Utomhus: 2 fel Total: 73 poäng 2 fel - SKK Malung, Östman Lena |
2023-10-08 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Utomhus: 1 fel Fordon: 1 fel Total: 100 poäng 2 fel Diplom - SBK Mora, Berglund Carina och Johansson Anneli |
2024-01-06 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SBK Mora, Essmander Lena och Bernhardsson Madelei |
2017-04-22 | BPH Genomförd - Sbk Aneby, Thorn Susanne |
Födda: 2019-07-12, efter: SE VCH RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson , trefärgad | HD A | Knä ua | BPH | u:R-CERT | avk: 16 | ||||||
Funnyfail's Flashiga Fighta Billing | SE42979/2019 | tik | trefärgad | HD B | ED ua | Knä ua | BPH | ||||
Funnyfail's Fröken Fräken Billing | SE42980/2019 | tik | trefärgad | HD C | Knä ua | u:GOOD ukl | avk: 6 |