RLD N Grazatis Godmodiga-Gertrud | 3 kl.I | 193.5 poäng | Frid Crispin |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 0 kl.II | 177 poäng | Lundgren Peter |
RLD N RLD F NW 1 Mastrells Lisen | 0 kl.II | 154 poäng | Våring Arne |
Tågås Dogs Signe | 0 startkl | 80 poäng | Halvarsson Daniel |
RLD N RLD F RLD A Candelinz Vimsiga Virka | 3 startkl | 132 poäng | Andersson Britt-Mari |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | 3 kl.II | 202 poäng | Andersson Reidar |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | 0 kl.II | 0 poäng | Andersson Reidar |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | 0 kl.II | 154 poäng | Liukkonen Ulle |
RLD N Mastrells Ulrika | 2 startkl | 143.5 poäng | Nyström Thomas |
RLD N RLD F Himlatorp's Häftiga Hedda | 3 startkl | 100.5 poäng | Svensson Kristina |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 0 kl.II | 172 poäng | Falk Karin |
LD STARTKLASS Götängens Viking | 3 startkl | 136 poäng | Falk Anders |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | 1 kl.I | 267 poäng | Sandberg Kenth |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Björkils Irmalott | 1 startkl | 168 poäng | Sjöblom Annika |
Ipixuna Tyra | 0 startkl | 91.5 poäng | Lööv Mats |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rackaby's Lisa | 2 startkl | 144 poäng | Norell Ulrika |
SE AGCH AGHD I LD STARTKLASS Yacatis Babe Back to Kitenga | 1 startkl | 166.5 poäng | Johansson Mats |
Ipixuna Tyra | 3 startkl | 100 poäng | Hansson Ola |
RLD N RLD F Himlatorp's Häftiga Hedda | 3 startkl | 113 poäng | Kristoffersson Ylwa |
SE AGCH AGHD I LD STARTKLASS Yacatis Babe Back to Kitenga | 1 startkl | 183.5 poäng | Halvarsson Daniel |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Björkils Irmalott | 3 startkl | 135 poäng | Neteborn Marita |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Björkils Irmalott | 1 startkl | 168.5 poäng | Berg Marita |
SE AGCH AGHD I LD STARTKLASS Yacatis Babe Back to Kitenga | 1 startkl | 163 poäng | Edström Lillemor |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Björkils Irmalott | 1 startkl | 166.5 poäng | Brahm Elsa |
SE AGCH AGHD I LD STARTKLASS Yacatis Babe Back to Kitenga | 2 startkl | 155 poäng | Östlund Bo |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | 0 kl.I | 92 poäng | Löfdahl Josephine |
Leonberget'z Bergslags Grafit | 3 startkl | 107 poäng | Hagelin Birgitta |
RLD N Grazatis Godmodiga-Gertrud | 0 kl.I | 35 poäng | Svensson Anna-Kersti |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | 2 kl.I | 233.5 poäng | Sindell Alexandra |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 1 kl.I | 272.5 poäng | Gustafsson Inger |
Tamoras Spicy Safira | Godkänd startklass | 135 poäng | Karlsson Magnus |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | 3 kl.I | 197 poäng | Falk Karin |
Tamoras Spicy Safira | Ej godkänd startklass | 85 poäng | Andersson Yvonne |
Tamoras Spicy Safira | Godkänd startklass | 146 poäng | Johansson Mats |
RLD N Adidac Klara | Ej godkänd startklass | 68 poäng | Falk Karin |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | 0 kl.II | 0 poäng | Liukkonen Ulle |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | 3 kl.II | 192 poäng | Andersson Reidar |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | 1 kl.I | 270 poäng | Falk Anders |
RLD N Adidac Klara | Ej godkänd startklass | 79 poäng | Falk Anders |
RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Pino Piracaia | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Falk Anders |
RLD N RLD F RLD A Nylaendegårdens Bella | Godkänd startklass | 135 poäng | Hagström Charlotta |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | 0 kl.II | 0 poäng | Andersson John-Åke |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | 0 kl.II | 142 poäng | Bagge Åsa |
RLD N Adidac Klara | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Svensson Jan |
Stallbacka's Full House | Godkänd startklass | 143.5 poäng | Nilsson Elsmari |
RLD N RLD F RLD A Suderbys Gård Pasilla | Godkänd startklass | 149.5 poäng | Boberg Urban |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | 1 kl.I | 273 poäng | Andersson Mats |
RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Pino Piracaia | Ej godkänd startklass | 44 poäng | Gustafsson Inger |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Ej godkänd startklass | 111.5 poäng | Andersson Britt-Mari |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | 3 kl.II | 217.5 poäng | Häggström Åsa |
RLD N LD STARTKLASS NW 1 Zallayas En Bira Till | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Häggström Åsa |
RLD N Grazatis Godmodiga-Gertrud | Godkänd startklass | 143.5 poäng | Jönsson Arne |
RLD N Grazatis Godmodiga-Gertrud | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Barthel Carina |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 3 kl.II | 206.5 poäng | Karlsson Bo |
LD STARTKLASS Götängens Viking | Godkänd startklass | 136 poäng | Gustavsson Susanne |
SE VCH Tamoras Impackt of Icaruz | Ej godkänd startklass | 119.5 poäng | Wallin Birgitta |
RLD N RLD F RLD A Suderbys Gård Pasilla | Godkänd startklass | 155.5 poäng | Boberg Urban |
Stallbacka's Full House | Godkänd startklass | 144 poäng | Wärme Leif |
LD STARTKLASS Götängens Viking | Godkänd startklass | 133.5 poäng | Gustavsson Susanne |
Stallbacka's Full House | Ej godkänd startklass | 119.5 poäng | Alfredsson Jan |
RLD N LD STARTKLASS NW 1 Zallayas En Bira Till | Uppflyttad startklass | 177 poäng | Larsson Anita |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rackaby's Lisa | Uppflyttad startklass | 174.5 poäng | Larsson Anita |
RLD N Zallayas Fröken Fräken | Godkänd startklass | 150.5 poäng | Larsson Anita |
RLD N LD STARTKLASS NW 1 Zallayas En Bira Till | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Larsson Anita |
RLD N Zallayas Fröken Fräken | Uppflyttad startklass | 170.5 poäng | Larsson Anita |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rackaby's Lisa | Uppflyttad startklass | 167 poäng | Larsson Anita |
AGHD I Kitenga High Hope Howie | Ej godkänd startklass | 85 poäng | Nilsson Berth |
Tamoras Spicy Safira | Godkänd startklass | 156.5 poäng | Gustafsson Inger |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | Uppflyttad startklass | 183.5 poäng | Löfdahl Josephine |
RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Pino Piracaia | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Löfdahl Josephine |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | Uppflyttad startklass | 182.5 poäng | Johansson Sven-Arne |
RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Pino Piracaia | Ej godkänd startklass | 69.5 poäng | Johansson Sven-Arne |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | Uppflyttad startklass | 186 poäng | Reikerås Kjell |
RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Pino Piracaia | Godkänd startklass | 146.5 poäng | Reikerås Kjell |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 2 kl.I | 230.5 poäng | Palm Maria |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 3 kl.I | 209.5 poäng | Svensson Jan |
Tamoras Spicy Safira | Uppflyttad startklass | 177 poäng | Wibäck Jenny |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 2 kl.II | 241 poäng | Falk Anders |
LD STARTKLASS Götängens Viking | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Falk Karin |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | 3 kl.II | 197 poäng | Näsholm Arne |
RLD N Zallayas Fröken Fräken | Godkänd startklass | 158 poäng | Knutar Niklas |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | 0 kl.II | 68 poäng | Häggström Åsa |
RLD N Zallayas Fröken Fräken | Godkänd startklass | 156 poäng | Häggström Åsa |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 2 kl.II | 237 poäng | Johansson Magnus |
LD STARTKLASS Götängens Viking | Godkänd startklass | 156.5 poäng | Johansson Magnus |
RLD N Grazatis Godmodiga-Gertrud | Godkänd startklass | 145 poäng | Söderkvist Dennis |
Tamoras Spicy Safira | Godkänd startklass | 144 poäng | Henningsson Lasse |
RLD N Team's Greta | Ej godkänd startklass | 102 poäng | Wallin Birgitta |
Stallbacka's Full House | Uppflyttad startklass | 167.5 poäng | Cangren Malmberg A-M |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | Uppflyttad startklass | 181.5 poäng | Johansson Sven-Arne |
LD STARTKLASS Götängens Viking | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Klase Eva |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Uppflyttad startklass | 167.5 poäng | Malm Göran |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Malm Göran |
Björkils Asafräna Freja | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Larsson Inge |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 2 kl.I | 224 poäng | Gustafsson Inger |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 2 kl.I | 251.5 poäng | Wernersson Anna |
RLD N Ekeröds Ztella | 0 kl.I | 89 poäng | Wernersson Anna |
LD STARTKLASS Aspgärdets Dyrbara Vind | Uppflyttad startklass | 179 poäng | Hjulström Anna |
RLD N RLD F RLD A Nylaendegårdens Bella | Godkänd startklass | 141 poäng | Hagström Charlotta |
RLD N Ekeröds Ztella | 0 kl.I | 187 poäng | Hammarberg Jonas |
LD STARTKLASS Aspgärdets Dyrbara Vind | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Elfström Ingemar |
LD STARTKLASS Aspgärdets Dyrbara Vind | Uppflyttad startklass | 167.5 poäng | Löfberg Åsa |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rackaby's Lisa | Godkänd startklass | 136 poäng | Larsson Anita |
SE VCH Tamoras Impackt of Icaruz | Uppflyttad startklass | 166 poäng | Barthel Carina |
RLD N RLD F NW 1 Mastrells Lisen | 0 kl.II | 104 poäng | Linnarsson Bo |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | 2 kl.I | 232.5 poäng | Brandin Thomas |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Uppflyttad startklass | 167.5 poäng | Wranning Jimmy |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 2 kl.II | 244 poäng | Johansson Magnus |
LD STARTKLASS Götängens Viking | Godkänd startklass | 131.5 poäng | Johansson Magnus |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Godkänd startklass | 144 poäng | Axenvik Mats |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rackaby's Lisa | Ej godkänd startklass | 114 poäng | Larsson Anita |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Godkänd startklass | 131 poäng | Axenvik Catarina |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Godkänd startklass | 120.5 poäng | Gottfridsson Suzanne |
RLD F Traumer's Macallan | Godkänd startklass | 153 poäng | Janson Sandra |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 1 kl.I | 294 poäng | Hallman Jeanette |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 1 kl.I | 300.5 poäng | Wernersson Anna |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Godkänd startklass | 156.5 poäng | Berg Marita |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Godkänd startklass | 151 poäng | Andersson Anna-Carin |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | 0 kl.I | 157.5 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 0 poäng | Edström Kjell |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Godkänd startklass | 139.5 poäng | Berg Marita |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Godkänd startklass | 152.5 poäng | Fast Agneta |
LD STARTKLASS Götängens Viking | Ej godkänd startklass | 106.5 poäng | Falk Karin |
LD STARTKLASS Götängens Viking | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Engström Ingemar |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Superdupers Favorite Red Label | Uppflyttad startklass | 176.5 poäng | Malm Göran |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rackaby's Lisa | Ej godkänd startklass | 95 poäng | Strandberg Siv |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rackaby's Lisa | Ej godkänd startklass | 97 poäng | Larsson Anita |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | Uppflyttad startklass | 170 poäng | Svanstedt Eva |
RLD F Traumer's Macallan | Ej godkänd startklass | 103.5 poäng | Edström Lillemor |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | 0 kl.I | 0 poäng | Larsson Anita |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rackaby's Lisa | Godkänd startklass | 140.5 poäng | Strandberg Siv |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Svensson Jan |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | 1 kl.I | 273.5 poäng | Andersson John-Åke |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rackaby's Lisa | Godkänd startklass | 156 poäng | Larsson Anita |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Superdupers Favorite Red Label | Godkänd startklass | 148.5 poäng | Larsson Anita |
SE VCH Tamoras Impackt of Icaruz | Godkänd startklass | 130 poäng | Svensson Anna-Kersti |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | Godkänd startklass | 137.5 poäng | Lindqvist Göran |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 170 poäng | Hyrén Bertil |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Superdupers Favorite Red Label | Godkänd startklass | 153 poäng | Altskog Ulla |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rackaby's Lisa | Ej godkänd startklass | 112 poäng | Dahlin Marianne |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rackaby's Lisa | Uppflyttad startklass | 161.5 poäng | Larsson Anita |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 0 kl.I | 169.5 poäng | Anderpalm Patric |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Superdupers Favorite Red Label | Uppflyttad startklass | 167.5 poäng | Axenvik Catarina |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | Godkänd startklass | 148 poäng | Bergstedt Eva |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Björkils Irmalott | Godkänd startklass | 142 poäng | Carlsson Ann |
RLD N RLD F RLD A Nylaendegårdens Bella | Ej godkänd startklass | 97 poäng | Sköld Maria |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 1 kl.I | 277.5 poäng | Johansson Kenneth |
RLD N Ekeröds Ztella | 0 kl.I | 183 poäng | Johansson Kenneth |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Ej godkänd startklass | 110 poäng | Wranning Jimmy |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | 0 kl.I | 0 poäng | Larsson Anita |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | 2 kl.I | 239.5 poäng | Strandberg Siv |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 0 kl.I | 143 poäng | Anderpalm Patric |
Ipixuna Tyra | Ej godkänd startklass | 61 poäng | Skog Anja |
SE AGCH AGHD I LD STARTKLASS Yacatis Babe Back to Kitenga | Godkänd startklass | 146 poäng | Svensson Anders |
SE AGCH AGHD I LD STARTKLASS Yacatis Babe Back to Kitenga | Godkänd startklass | 120 poäng | Stjernborg Carina |
RLD N RLD F NW 1 Mastrells Lisen | 1 kl.I | 257.5 poäng | Oskarsson Per |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 3 kl.I | 210 poäng | Skog Anja |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 3 kl.I | 209.5 poäng | Skog Anja |
RLD N RLD F NW 1 Mastrells Lisen | 0 kl.I | 175 poäng | Svensson Kristina |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 0 kl.I | 165 poäng | Anderpalm Patric |
RLD N RLD F NW 1 Mastrells Lisen | 2 kl.I | 237.5 poäng | Våring Arne |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 175 poäng | Gustavsson Arvidsson |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 0 kl.I | 189.5 poäng | Janson Sandra |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 0 kl.I | 183.5 poäng | Anderpalm Patric |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 3 kl.I | 209.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 2 kl.II | 251.5 poäng | Johansson Magnus |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 2 kl.I | 236 poäng | Svensson Jan |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 3 kl.I | 210 poäng | Henriksson Anneli |
RLD N RLD F NW 1 Mastrells Lisen | 3 kl.I | 194 poäng | Edström Lillemor |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 2 kl.II | 231 poäng | Karlsson Bo |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Uppflyttad startklass | 170 poäng | Berg Marita |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Godkänd startklass | 121.5 poäng | Axenvik Mats |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 3 kl.I | 214 poäng | Anderpalm Patric |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 2 kl.I | 230.5 poäng | Janson Sandra |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 2 kl.II | 250.5 poäng | Johansson Magnus |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 2 kl.I | 229.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
RLD N Leonberget'z Donovan De Soza | Ej godkänd startklass | 93 poäng | Ohlsson Patrik |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 3 kl.I | 197.5 poäng | Svensson Jan |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 3 kl.I | 221 poäng | Henriksson Anneli |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ladängs Doris | Ej godkänd startklass | 103.5 poäng | Johnsson Berger Mimm |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Superdupers Favorite Red Label | Godkänd startklass | 120 poäng | Larsson Anita |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | 2 kl.I | 238.5 poäng | Brorsson Kenneth |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 2 kl.I | 238.5 poäng | Brorsson Kenneth |
RLD N Ekeröds Ztella | 0 kl.I | 181 poäng | Brorsson Kenneth |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 3 kl.I | 194 poäng | Hammarberg Jonas |
RLD N Ekeröds Ztella | 0 kl.I | 177.5 poäng | Hammarberg Jonas |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | 0 kl.I | 0 poäng | Hammarberg Jonas |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Godkänd startklass | 140 poäng | Brandin Thomas |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Superdupers Favorite Red Label | Uppflyttad startklass | 174.5 poäng | Altskog Ulla |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Superdupers Favorite Red Label | Ej godkänd startklass | 118.5 poäng | Svensson Göran |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 177.5 poäng | Anderpalm Patric |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | Godkänd startklass | 147 poäng | Svensson Wilson Anni |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | Godkänd startklass | 138.5 poäng | Svensson Jan |
RLD N Ekeröds Ztella | 0 kl.I | 178 poäng | Falk Karin |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Superdupers Favorite Red Label | Godkänd startklass | 143 poäng | Axenvik Mats |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Superdupers Favorite Red Label | Godkänd startklass | 139.5 poäng | Axenvik Catarina |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | Godkänd startklass | 146 poäng | Haeggblom Bjellå A |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Superdupers Favorite Red Label | Godkänd startklass | 152 poäng | Altskog Ulla |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Superdupers Favorite Red Label | Godkänd startklass | 130.5 poäng | Skog Lennart |
RLD N Ekeröds Ztella | 0 kl.I | 147 poäng | Sjöstrand Yvonne |
RLD N Ekeröds Ztella | 0 kl.I | 0 poäng | Karlsson Magnus |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Superdupers Favorite Red Label | Godkänd startklass | 154 poäng | Hagelin Birgitta |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Superdupers Favorite Red Label | Godkänd startklass | 152 poäng | Larsson Anita |
RLD N RLD F NW 1 Mastrells Lisen | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Wendt Anna-Lena |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | Uppflyttad startklass | 179 poäng | Wendt Anna-Lena |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 3 kl.I | 221.5 poäng | Hagström Charlotta |
RLD N Lillstintans Supersnälla Silversara | Ej godkänd startklass | 87.5 poäng | Landin Martha |
RLD N Tamoras Fairytale Faye | Ej godkänd startklass | 81.5 poäng | Landin Martha |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 0 kl.I | 96 poäng | Anderpalm Patric |
Björkils Asafräna Freja | Godkänd startklass | 125 poäng | Kristoffersson Ylwa |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | 3 kl.I | 218.5 poäng | Falk Anders |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 2 kl.II | 225 poäng | Nilsson Berth |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 0 kl.I | 173 poäng | Skog Anja |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 3 kl.I | 212.5 poäng | Norman Leif |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 2 kl.II | 234.5 poäng | Johansson Magnus |
FDI HTM I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH AGD I AGD II & SE AGCH AGHD I & II SE AG(HOPP)CH Rip | Godkänd startklass | 155 poäng | Segerdahl Lennart |
RLD N Ekeröds Ztella | 0 kl.I | 116 poäng | Landin Martha |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | 0 kl.I | 0 poäng | Larsson Görel |
RLD N RLD F NW 1 Mastrells Lisen | Godkänd startklass | 144 poäng | Larsson Görel |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 2 kl.I | 224 poäng | Engström Ingemar |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 2 kl.I | 230.5 poäng | Nilsson Berth |
RLD F Traumer's Macallan | Ej godkänd startklass | 73 poäng | Ryttse Katinka |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | 3 kl.I | 208.5 poäng | Gunnarsson Tommy |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 1 kl.II | 259.5 poäng | Nilsson Berth |
RLD N Ekeröds Ztella | 0 kl.I | 179.5 poäng | Johansson Kenneth |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 3 kl.I | 213.5 poäng | Ivanov Mikael |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 3 kl.I | 208 poäng | Granlund Beatrice |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 2 kl.I | 235.5 poäng | Svensson Jan |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 2 kl.II | 247 poäng | Nilsson Berth |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Frid Crispin |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 3 kl.I | 213 poäng | Henriksson Anneli |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 2 kl.II | 248 poäng | Klase Eva |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | Uppflyttad startklass | 186 poäng | Snell Karl-Evert |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 2 kl.II | 236.5 poäng | Svensson Anders |
RLD N Ekeröds Ztella | 3 kl.I | 194 poäng | Johansson Kenneth |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 0 kl.I | 168.5 poäng | Johansson Kenneth |
RLD N Lillstintans Supersnälla Silversara | Godkänd startklass | 153 poäng | Johansson Kenneth |
RLD N RLD F RLD A Eventyrskogen's Klippe | Godkänd startklass | 142.5 poäng | Johansson Kenneth |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 0 poäng | Gustavsson Arvidsson |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | 2 kl.I | 227 poäng | Vennerström Therese |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 2 kl.II | 233.5 poäng | Nyström Thomas |
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja | Godkänd startklass | 149.5 poäng | Ljungbeck Heidi |
RLD N&F&A AGHD I AGHD II SE RALLYCH AGD I&II Drömvinden's Flax From Tucker | Godkänd startklass | 120 poäng | Svensson Anna-Kersti |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 0 kl.I | 130 poäng | Martens Lena |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | 0 kl.I | 175.5 poäng | Edström Kjell |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | 2 kl.I | 233 poäng | Edström Lillemor |
RLD N Ekeröds Ztella | 3 kl.I | 194 poäng | Barthel Carina |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 3 kl.I | 221.5 poäng | Nilsson Berth |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 2 kl.I | 234 poäng | Ryttse Katinka |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | 2 kl.I | 241.5 poäng | Falk Karin |
Drömvinden's Eros Ramazzotti | Ej godkänd startklass | 112.5 poäng | Falk Karin |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 3 kl.II | 196 poäng | Henriksson Anneli |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 1 kl.II | 258.5 poäng | Henriksson Anneli |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 178.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 0 kl.I | 182.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | 3 kl.I | 221 poäng | Palm Maria |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 0 kl.I | 190 poäng | Palm Maria |
RLD N Ekeröds Ztella | 0 kl.I | 174 poäng | Palm Maria |
RLD N RLD F RLD A Eventyrskogen's Klippe | Godkänd startklass | 157 poäng | Johansson Kenneth |
Kråkeberga Gårds Thor | Ej godkänd startklass | 92.5 poäng | Johansson Kenneth |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | 3 kl.I | 212 poäng | Larsson Görel |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 2 kl.II | 250 poäng | Nilsson Berth |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | 2 kl.I | 252 poäng | Henningsson Lasse |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 0 kl.I | 169 poäng | Ryttse Katinka |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Ej godkänd startklass | 80.5 poäng | Hammarberg Jonas |
RLD N RLD F RLD A Eventyrskogen's Klippe | Godkänd startklass | 150 poäng | Engström Ingemar |
Kitenga Wow Wenzi | Uppflyttad startklass | 161.5 poäng | Nilsson Berth |
Real Miracles Canyon | 0 kl.I | 146 poäng | Sjöstrand Yvonne |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Godkänd startklass | 144.5 poäng | Sjöstrand Yvonne |
SE AGCH AGHD I LD STARTKLASS Yacatis Babe Back to Kitenga | Godkänd startklass | 158 poäng | Bukss Ronge Irene |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 0 kl.I | 191.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Godkänd startklass | 125 poäng | Söderkvist Dennis |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 3 kl.I | 200.5 poäng | Nilsson Berth |
Kråkeberga Gårds Thor | Ej godkänd startklass | 86 poäng | Svensson Wilson Anni |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 0 kl.I | 188.5 poäng | Anderpalm Patric |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | 0 kl.I | 153.5 poäng | Falk Anders |
RLD N Ekeröds Ztella | 0 kl.I | 164.5 poäng | Brandin Thomas |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Godkänd startklass | 131.5 poäng | Johansson Kenneth |
Kråkeberga Gårds Thor | Ej godkänd startklass | 114.5 poäng | Johansson Kenneth |
Hennagardens Cara Compagna | 0 kl.I | 155.5 poäng | Eliasson Lennart |
RLD N Zallayas Cajsa Snöloppa | Godkänd startklass | 125 poäng | Åman Kent |
Piatricks My Fair Pickering | Godkänd startklass | 141 poäng | Wärme Leif |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Henriksson Anneli |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | 2 kl.I | 235 poäng | Hallman Jeanette |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | Godkänd startklass | 130 poäng | Larsson Görel |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | 3 kl.I | 223.5 poäng | Johansson Ingvar |
Piatricks My Fair Pickering | Godkänd startklass | 130 poäng | Carlsson Ann |
Kråkeberga Gårds Thor | Godkänd startklass | 123.5 poäng | Hammarberg Jonas |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 0 poäng | Svensson Kristina |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | Uppflyttad startklass | 161.5 poäng | Svensson Kristina |
Piatricks My Fair Pickering | Godkänd startklass | 136 poäng | Ivanov Mikael |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | 2 kl.I | 232.5 poäng | Wernersson Anna |
Piatricks My Fair Pickering | Godkänd startklass | 154 poäng | Svensson Anders |
Real Miracles Canyon | Godkänd startklass | 146 poäng | Jönsson Arne |
Piatricks My Fair Pickering | Ej godkänd startklass | 81 poäng | Stjernborg Carina |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | Uppflyttad startklass | 166.5 poäng | Svensson Kristina |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | Uppflyttad startklass | 161.5 poäng | Hyrén Bertil |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | Godkänd startklass | 154.5 poäng | Karlsson Alf |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | 3 kl.I | 202.5 poäng | Karlsson Magnus |
Kråkeberga Gårds Thor | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Sjöstrand Yvonne |
RLD F Traumer's Macallan | Ej godkänd startklass | 83.5 poäng | Timan Inger |
Real Miracles Canyon | Godkänd startklass | 141 poäng | Sjöstrand Yvonne |
AGHD I Kitenga High Hope Howie | Uppflyttad startklass | 165.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | Godkänd startklass | 156.5 poäng | Svensson Kristina |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 150 poäng | Tunér Stefan |
Real Miracles Canyon | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Hammarberg Jonas |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | Godkänd startklass | 132 poäng | Hammarberg Jonas |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 123 poäng | Edström Lillemor |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | Uppflyttad startklass | 174 poäng | Edström Lillemor |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 137 poäng | Svensson Kjell |
Real Miracles Canyon | Ej godkänd startklass | 54 poäng | Hammarberg Jonas |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | Godkänd startklass | 127.5 poäng | Isaksson Bo |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny | Godkänd startklass | 131.5 poäng | Hyrén Bertil |
AGHD I Kitenga High Hope Howie | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Henriksson Anneli |
AGHD I Kitenga High Hope Howie | Godkänd startklass | 127 poäng | Anderpalm Patric |
Real Miracles Canyon | Godkänd startklass | 156 poäng | Hammarberg Jonas |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 0 poäng | Larsson Inge |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Godkänd startklass | 156 poäng | Henriksson Anneli |
AGHD I Kitenga High Hope Howie | Godkänd startklass | 141 poäng | Henriksson Anneli |
Real Miracles Canyon | Uppflyttad startklass | 162 poäng | Hansson Mikael |
Real Miracles Canyon | Godkänd startklass | 157.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Andersson Yvonne |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 133.5 poäng | Timan Inger |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Nilsson Berth |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Uppflyttad startklass | 168.5 poäng | Nilsson Berth |
RLD N Leonberget'z Guardian Angel | Godkänd startklass | 124.5 poäng | Paananen Anette |
RLD N Leonberget'z Guardian Angel | Ej godkänd startklass | 117 poäng | Hagström Charlotta |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Godkänd startklass | 144.5 poäng | Henriksson Anneli |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 0 poäng | Anderpalm Patric |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Anderpalm Patric |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Doris | Uppflyttad startklass | 188.5 poäng | Paananen Anette |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | Uppflyttad startklass | 160.5 poäng | Barthel Carina |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | Uppflyttad startklass | 171.5 poäng | Brandin Thomas |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Doris | Godkänd startklass | 146.5 poäng | Elfström Ingemar |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Godkänd startklass | 154.5 poäng | Timan Inger |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Uppflyttad startklass | 161.5 poäng | Lind Birgit |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Doris | Uppflyttad startklass | 178 poäng | Tunér Stefan |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Uppflyttad startklass | 170.5 poäng | Wärme Leif |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Godkänd startklass | 145.5 poäng | Wärme Leif |
SE UCH RLD N RLD F Benzelias Moonlight Magic | Godkänd startklass | 155.5 poäng | Brage Louise |
LD STARTKLASS Adidac Heart Beat | Uppflyttad startklass | 177 poäng | Hammarberg Jonas |
LD STARTKLASS Adidac Heart Beat | Uppflyttad startklass | 190 poäng | Andersson Yvonne |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Godkänd startklass | 146 poäng | Timan Inger |
RLD F Traumer's Macallan | Ej godkänd startklass | 43 poäng | Timan Inger |
Smolmark's Dimma | Godkänd startklass | 151 poäng | Lundberg Linnéa |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Uppflyttad startklass | 167 poäng | Claesson Marianne |
AGHD I Kitenga High Hope Howie | Ej godkänd startklass | 75 poäng | Hörman Emelie |
AGHD I Kitenga High Hope Howie | Godkänd startklass | 158 poäng | Jernestål Ulf |
AGHD I Kitenga High Hope Howie | Ej godkänd startklass | 109 poäng | Henriksson Anneli |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | Uppflyttad startklass | 173.5 poäng | Hedenberg Birgitta |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Ej godkänd startklass | 118 poäng | Johansson Ingvar |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | Godkänd startklass | 147 poäng | Söderkvist Dennis |
AGHD I Kitenga High Hope Howie | Ej godkänd startklass | 93 poäng | Karlsson Åke |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 173 poäng | Timan Inger |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | Uppflyttad startklass | 170 poäng | Gustafsson Inger |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | Ej godkänd startklass | 108.5 poäng | Gustafsson Inger |
Stockmossens Zara | Ej godkänd startklass | 99.5 poäng | Haeggblom Bjellå A |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 0 poäng | Larsson Görel |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 3 kl.II | 206 poäng | Lind Birgit |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 179 poäng | Timan Inger |
Ipixuna Tove | Godkänd startklass | 139 poäng | Bukss Ronge Irene |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 2 kl.II | 225.5 poäng | Erlandsson Ulf |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 125.5 poäng | Karlsson Alf |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 132.5 poäng | Karlsson Bo |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | Godkänd startklass | 150 poäng | Hedenberg Birgitta |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Uppflyttad startklass | 177 poäng | Almquist Sture |
Stockmossens Zara | Godkänd startklass | 155 poäng | Almquist Sture |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Andersson Yvonne |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 2 kl.II | 226 poäng | Nilsson Berth |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Doris | Uppflyttad startklass | 164 poäng | Rahmström Åsa |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 175 poäng | Fredriksson Rickard |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | Uppflyttad startklass | 177 poäng | Brorsson Kenneth |
Ekeröds Plus | Godkänd startklass | 139 poäng | Fries Gunilla |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 185.5 poäng | Timan Inger |
Stockmossens Zara | Godkänd startklass | 137.5 poäng | Haeggblom Bjellå A |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 184 poäng | Larsson Kjell |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Ej godkänd startklass | 104.5 poäng | Larsson Inge |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 177 poäng | Larsson Inge |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Larsson Inge |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 3 kl.II | 213 poäng | Gunnarsson Tommy |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 3 kl.II | 222 poäng | Edström Kjell |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Godkänd startklass | 138 poäng | Edström Kjell |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Isaksson Bo |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 1 kl.I | 271.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | Ej godkänd startklass | 118.5 poäng | Sjöstrand Yvonne |
Ekeröds Plus | Ej godkänd startklass | 107 poäng | Reikerås Kjell |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | Godkänd startklass | 137.5 poäng | Johansson Ingvar |
RLD N Ekeröds Ztella | Ej godkänd startklass | 108.5 poäng | Gustafsson Inger |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Doris | Godkänd startklass | 145 poäng | Karlsson Tomas |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 175 poäng | Karlsson Alf |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 187.5 poäng | Simmingsköld Hans |
RLD N Leonberget'z Guardian Angel | Ej godkänd startklass | 105.5 poäng | Paananen Anette |
RLD N Leonberget'z Guardian Angel | Godkänd startklass | 158.5 poäng | Håvedal Claes Göran |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | Godkänd startklass | 155 poäng | Brorsson Kenneth |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 2 kl.I | 238 poäng | Henriksson Anneli |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | Ej godkänd startklass | 105 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Doris | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Hagström Charlotta |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Ej godkänd startklass | 101 poäng | Karlsson Alf |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Godkänd startklass | 149 poäng | Bergstedt Eva |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 2 kl.I | 235.5 poäng | Hörman Emelie |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Doris | Uppflyttad startklass | 172.5 poäng | Florinus Alexandra |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Godkänd startklass | 143 poäng | Larsson Ingrid |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Uppflyttad startklass | 162.5 poäng | Toftler Göte |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 0 kl.I | 0 poäng | Berglund Nils |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 0 kl.I | 132.5 poäng | Andersson Mats |
RLD N Ekeröds Ztella | Uppflyttad startklass | 178.5 poäng | Hedenberg Birgitta |
RLD N Leonberget'z Guardian Angel | Ej godkänd startklass | 104 poäng | Elfström Ingemar |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Ej godkänd startklass | 110.5 poäng | Edström Lillemor |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Godkänd startklass | 138 poäng | Janson Sandra |
NW 1 Gullvivebackens Cornelius | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Janson Sandra |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Ej godkänd startklass | 94 poäng | Hörman Emelie |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 1 kl.I | 169 poäng | Falk Anders |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 3 kl.I | 124.5 poäng | Falk Karin |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 1 kl.I | 175 poäng | Brorsson Kenneth |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 1 kl.III | 290.5 poäng | Ljudén Lars |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 1 kl.II | 170 poäng | Cangren Malmberg A-M |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 3 kl.II | 107.5 poäng | Lind Birgit |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 3 kl.II | 103 poäng | Bengtsson Sten |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 1 kl.III | 278 poäng | Timan Inger |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 3 kl.II | 139.5 poäng | Erlandsson Ulf |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 2 kl.III | 254.5 poäng | Johansson Magnus |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 3 kl.II | 114 poäng | Ryttse Katinka |
Hennagardens Cara Compagna | 2 kl.I | 156.5 poäng | Gustavsson Bengt |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | 3 kl.I | 138.5 poäng | Larsson Ingrid |
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira | 3 kl.I | 104 poäng | Bucklin Lars |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 2 kl.I | 143 poäng | Hansson Mikael |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 3 kl.II | 119 poäng | Ljungberg Carina |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 1 kl.II | 160 poäng | Timan Inger |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 2 kl.II | 151 poäng | Bergström Elisabeth |
LD STARTKLASS Adidac Heart Beat | 3 kl.I | 132 poäng | Nielsen Tommy |
LD STARTKLASS Adidac Heart Beat | 3 kl.I | 127.5 poäng | Bengtsson Sten |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 0 kl.III | 137 poäng | Simmingsköld Hans |
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira | 3 kl.I | 105.5 poäng | Karlsson Alf |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.III | 177.5 poäng | Lindalen Olsson Siv |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.III | 0 poäng | Björnson Lena |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 3 kl.II | 101.5 poäng | Timan Inger |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 3 kl.II | 125 poäng | Henriksson Anneli |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 77.5 poäng | Henriksson Anneli |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 1 kl.II | 160 poäng | Henriksson Anneli |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 1 kl.I | 163.5 poäng | Brorsson Kenneth |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | 1 kl.I | 164 poäng | Hörman Emelie |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot | 3 kl.I | 139 poäng | Lindqvist Göran |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 0 kl.I | 90.5 poäng | Andersson Yvonne |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 2 kl.III | 235.5 poäng | Edström Lillemor |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 1 kl.II | 160 poäng | Lundin Robert |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.III | 175 poäng | Olausson Erik |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.III | 150.5 poäng | Edström Kjell |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 3 kl.II | 101.5 poäng | Petersson Lars |
LD STARTKLASS Adidac Heart Beat | 1 kl.I | 169.5 poäng | Nilsson Bo |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 2 kl.II | 145 poäng | Timan Inger |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 3 kl.II | 125.5 poäng | Engström Ingemar |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot | 1 kl.I | 170 poäng | Bergstedt Eva |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 0 poäng | Anderpalm Patric |
Hennagardens Cara Compagna | 0 kl.I | 0 poäng | Andersson Yvonne |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 138 poäng | Sjöstrand Yvonne |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | 3 kl.I | 134.5 poäng | Karlsson Henrik |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 0 poäng | Sjöstrand Yvonne |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 88.5 poäng | Ryttse Katinka |
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera | 1 kl.I | 165.5 poäng | Hällgren Nils |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 3 kl.II | 127.5 poäng | Anderpalm Patric |
Lillstintans Listige Lasse | 0 kl.I | 0 poäng | Olofsson Linda |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | 0 kl.III | 117.5 poäng | Andersson Britt-Mari |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 114.5 poäng | Brandin Thomas |
Ipixuna Tove | 0 kl.I | 34 poäng | Collin Yngve |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 3 kl.II | 114 poäng | Andersson Yvonne |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 2 kl.I | 146 poäng | Wibäck Jenny |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 117 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 3 kl.II | 137 poäng | Henriksson Anneli |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 1 kl.II | 169.5 poäng | Henriksson Anneli |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 3 kl.III | 206.5 poäng | Karlsson Bo |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 1 kl.II | 161 poäng | Timan Inger |
Hennagardens Cara Compagna | 2 kl.I | 157 poäng | Lövenius Rune |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 0 kl.II | 0 poäng | Svensson Anna-Kersti |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.III | 133 poäng | Simmingsköld Hans |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.III | 0 poäng | Jacobsson Ulf |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.III | 163 poäng | Andersson Per-Olof |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 2 kl.II | 143.5 poäng | Timan Inger |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 2 kl.II | 150 poäng | Jansson Anna |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 3 kl.III | 204.5 poäng | Johansson Magnus |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 2 kl.II | 144.5 poäng | Brandin Thomas |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 85.5 poäng | Nyman Rolf |
Glädjeryd Billy The Kid | 3 kl.I | 125 poäng | Åkesson Anne-Marie |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 3 kl.II | 116 poäng | Hammarberg Jonas |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 1 kl.III | 256 poäng | Klase Eva |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot | 3 kl.I | 136.5 poäng | Brocker Björn |
Hennagardens Cara Compagna | 0 kl.I | 63 poäng | Brocker Björn |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 2 kl.II | 148.5 poäng | Gustafsson Bo |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | 2 kl.I | 145 poäng | Haeggblom Bjellå A |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 2 kl.III | 233 poäng | Ljudén Lars |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot | 1 kl.I | 167 poäng | Petersson Lennart |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 3 kl.II | 107 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot | 2 kl.I | 152 poäng | Andersson Mats |
Hennagardens Cara Compagna | 0 kl.I | 0 poäng | Andersson Mats |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | 1 kl.I | 163 poäng | Bergström Elisabeth |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | 2 kl.I | 144 poäng | Östman Högström Hann |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot | 2 kl.I | 144 poäng | Eliasson Lennart |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 2 kl.III | 230.5 poäng | Johansson Magnus |
Hennagardens Cara Compagna | 0 kl.I | 92 poäng | Gustafsson Bo |
SE VCH RLD N RLD F NW 1 Traumer's Fridolf | 1 kl.II | 173 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | 0 kl.I | 99 poäng | Östman Högström Hann |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 154.5 poäng | Barthel Carina |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 0 kl.II | 80 poäng | Anderpalm Patric |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 1 kl.I | 174.5 poäng | Erlandsson Ulf |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 2 kl.I | 156 poäng | Karlsson Gun Britt-M |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 1 kl.I | 177.5 poäng | Timan Inger |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | 3 kl.I | 132 poäng | Melin Bo |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 2 kl.III | 226 poäng | Svensson Jeanette |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 2 kl.I | 154.5 poäng | Anderpalm Patric |
Hennagardens Cara Compagna | 0 kl.I | 0 poäng | Lövenius Rune |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 127.5 poäng | Jansson Anna |
SE VCH RLD N RLD F NW 1 Traumer's Fridolf | 0 kl.II | 0 poäng | Hyrén Bertil |
Drömvinden's Eros Ramazzotti | 3 kl.I | 117 poäng | Ljungberg Carina |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 1 kl.I | 166.5 poäng | Ljungberg Carina |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 3 kl.II | 117.5 poäng | Klasson Göran |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 3 kl.I | 122 poäng | Klasson Göran |
SE VCH RLD N RLD F NW 1 Traumer's Fridolf | 0 kl.II | 0 poäng | Larsson Görel |
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera | 2 kl.I | 146 poäng | Korhonen Ari |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 3 kl.II | 130 poäng | Hyrén Bertil |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 2 kl.II | 149.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Hennagardens Cara Compagna | 1 kl.I | 167 poäng | Larsson Hasse |
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell | 0 kl.I | 72.5 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 0 poäng | Jacobsson Ulf |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 1 kl.II | 190 poäng | Karlsson Alf |
Hennagardens Cara Compagna | 1 kl.I | 179 poäng | Karlsson Alf |
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera | 3 kl.I | 134 poäng | Schwandner Jutta |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 0 poäng | Barthel Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 2 kl.II | 144 poäng | Oskarsson Per |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 3 kl.II | 117 poäng | Timan Inger |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | 2 kl.I | 144.5 poäng | Andersson Yvonne |
SE VCH RLD N RLD F NW 1 Traumer's Fridolf | 0 kl.II | 90 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 1 kl.I | 174.5 poäng | Martens Lena |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 3 kl.III | 214 poäng | Lundgren Peter |
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera | 2 kl.I | 152 poäng | Jönsson Monika |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 2 kl.II | 151 poäng | Svensson Bo-Göran |
Hennagardens Cara Compagna | 0 kl.I | 0 poäng | Claesson Marianne |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 3 kl.II | 137.5 poäng | Larsson Malin |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 3 kl.II | 136.5 poäng | Ekberg Stig |
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera | 1 kl.I | 176 poäng | Ekberg Stig |
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera | 1 kl.I | 162.5 poäng | Åkesson Anne-Marie |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 2 kl.II | 150.5 poäng | Andreasson Laila |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 2 kl.II | 152.5 poäng | Melander Jansson Eva |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 1 kl.I | 170.5 poäng | Anderpalm Patric |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 1 kl.I | 160 poäng | Ryttse Katinka |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 3 kl.II | 127.5 poäng | Edström Kjell |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 3 kl.I | 100 poäng | Söderkvist Dennis |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 202.5 poäng | Sjöstrand Yvonne |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | 3 kl.I | 135 poäng | Toftler Göte |
Hennagardens Cara Compagna | 2 kl.I | 152 poäng | Gustafsson Bo |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 3 kl.II | 135 poäng | Edström Kjell |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | 3 kl.I | 102 poäng | Eriksson Bernt |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 1 kl.I | 186 poäng | Henriksson Anneli |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 2 kl.I | 155 poäng | Anderpalm Patric |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 1 kl.I | 171 poäng | Anderpalm Patric |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 3 kl.II | 129.5 poäng | Wranning Jimmy |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 3 kl.II | 126 poäng | Fondelius Maria |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 3 kl.I | 137 poäng | Lind Birgit |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 2 kl.II | 142 poäng | Leverström Ann-Sofie |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 0 poäng | Lindalen Olsson Siv |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.II | 0 poäng | Larsson Malin |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 200 poäng | Johansson Kenneth |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 2 kl.I | 155 poäng | Nyman Rolf |
Hennagardens Cara Compagna | 0 kl.I | 0 poäng | Ohlsson Patrik |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | 1 kl.II | 160.5 poäng | Johansson Mats |
Hennagardens Cara Compagna | 0 kl.I | 0 poäng | Gillberg Bo |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 3 kl.I | 137 poäng | Martens Lena |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 3 kl.II | 114.5 poäng | Wranning Jimmy |
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami | 3 kl.II | 107 poäng | Wibäck Jenny |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 3 kl.I | 129 poäng | Hedenberg Birgitta |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 171 poäng | Barthel Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda | 3 kl.I | 116 poäng | Claesson Marianne |
SE VCH RLD N RLD F NW 1 Traumer's Fridolf | 1 kl.I | 185 poäng | Karlsson Alf |
RLD N Leonberget'z Guardian Angel | 3 kl.I | 104 poäng | Gustavsson Ulf |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 2 kl.I | 155 poäng | Henriksson Anneli |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 2 kl.I | 144 poäng | Henriksson Anneli |
RLD N Leonberget'z Guardian Angel | 0 kl.I | 96 poäng | Gustavsson Ulf |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 2 kl.I | 158.5 poäng | Furvik Gunnar |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 218 poäng | Bengtsson Sten |
Lysedalens Diamond Dash | 3 kl.I | 120 poäng | Bergstedt Eva |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 3 kl.I | 131 poäng | Abrahamsson Christin |
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SE HTMCH SPH I Tamoras Felix | 1 kl.I | 165 poäng | Erlandsson Ulf |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 0 kl.III | 0 poäng | Bucklin Lars |
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami | 1 kl.II | 177 poäng | Gustafsson Bo |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 0 kl.III | 154.5 poäng | Karlsson Alf |
Lysedalens Diamond Dash | 1 kl.I | 173.5 poäng | Karlsson Alf |
Lysedalens Diamond Dash | 3 kl.I | 106 poäng | Fröjd Bengt |
Lysedalens Diamond Dash | 0 kl.I | 0 poäng | Karlsson Alf |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 130 poäng | Barthel Carina |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 2 kl.I | 146 poäng | Björkqvist Cronje |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 2 kl.I | 159 poäng | Timan Inger |
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami | 2 kl.II | 153.5 poäng | Eriksson Lennart |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 207.5 poäng | Sjöstrand Yvonne |
SE VCH RLD N RLD F NW 1 Traumer's Fridolf | 2 kl.I | 140.5 poäng | Hyrén Bertil |
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami | 0 kl.II | 0 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | 3 kl.II | 123.5 poäng | Nyman Kjell |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 0 kl.III | 158.5 poäng | Persson Arne |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 2 kl.I | 145 poäng | Jacobsson Ulf |
LPI Suderbys Gård Kronos-Diesel | 3 kl.II | 134 poäng | Boberg Urban |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 2 kl.I | 145.5 poäng | Simmingsköld Hans |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 1 kl.II | 181 poäng | Klase Eva |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | 3 kl.II | 137 poäng | Gustavsson Ulf |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot | 1 kl.I | 173.5 poäng | Andersson Yvonne |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 1 kl.II | 175.5 poäng | Gustavsson Susanne |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 0 kl.III | 143 poäng | Karlsson Alf |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 0 kl.III | 0 poäng | Isaksson Bo |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot | 3 kl.I | 138 poäng | Gustafsson Inger |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 1 kl.II | 173 poäng | Karlsson Bo |
Smolmark's Dimma | 2 kl.I | 153.5 poäng | Lindkvist Dan |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | 3 kl.I | 120.5 poäng | Erlandsson Ulf |
Hennagardens Cara Compagna | 3 kl.I | 138 poäng | Wallin Åke |
SE VCH RLD N RLD F NW 1 Traumer's Fridolf | 0 kl.I | 0 poäng | Persson Arne |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 162 poäng | Eriksson Lennart |
Björkebos Gillis | 0 kl.III | 0 poäng | Neteborn Bengt |
Hennagardens Cara Compagna | 2 kl.I | 158.5 poäng | Olausson Erik |
Smolmark's Dimma | 2 kl.I | 144 poäng | Thurfjell Mats |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 2 kl.I | 153.5 poäng | Larsson Inge |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 3 kl.I | 137 poäng | Svensson Kjell |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 0 kl.I | 0 poäng | Berg Carola |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 123 poäng | Svensson Anna-Kersti |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 2 kl.I | 148.5 poäng | Jacobsson Ulf |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 1 ekl | 267.5 poäng | Johansson Kenneth |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 1 kl.I | 161.5 poäng | Karlsson Alf |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | 1 kl.II | 165.5 poäng | Johansson Mats |
Smolmark's Dimma | 1 kl.I | 180 poäng | Jönsson Camilla |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 1 kl.I | 162 poäng | Gustavsson Bengt |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | 2 kl.II | 146.5 poäng | Sahlberg Caroline |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 3 kl.I | 124.5 poäng | Johansson Ingvar |
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami | 2 kl.I | 143 poäng | Johansson Ingvar |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 1 kl.I | 163 poäng | Karlsson Bo |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | 1 kl.I | 188 poäng | Ljudén Lars |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | 3 kl.I | 131.5 poäng | Eriksson Lennart |
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami | 0 kl.I | 0 poäng | Eriksson Lennart |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 3 kl.I | 116.5 poäng | Fredriksson Rickard |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 3 kl.I | 123.5 poäng | Björnson Lena |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | 2 kl.I | 145.5 poäng | Fredriksson Rickard |
Smolmark's Dimma | 1 kl.I | 174 poäng | Lindström Monica |
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami | 1 kl.I | 160 poäng | Brännström Catarina |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | 1 kl.II | 167 poäng | Christiansson Kriste |
Björkebos Gillis | 0 kl.III | 177 poäng | Gustavsson Ann-Marie |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 0 kl.II | 92.5 poäng | Svensson Sven Erik |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 194 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | 3 kl.II | 138 poäng | Öjerstedt Hans |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 1 kl.II | 160.5 poäng | Härlin Marie-Louise |
LPI Suderbys Gård Kronos-Diesel | 1 kl.I | 168 poäng | Appelquist Ann-Margr |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 0 kl.III | 124.5 poäng | Karlsson Alf |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 0 kl.II | 0 poäng | Ledin Jan |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 0 poäng | Jansson Anna |
Björkebos Gillis | 0 kl.III | 191 poäng | Fondelius Maria |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 177 poäng | Jansson Anna |
Björkebos Gillis | 0 kl.III | 0 poäng | Larsson Anne |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | 1 kl.I | 175.5 poäng | Moberg Ragnar |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 173.5 poäng | Jönsson Arne |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 188 poäng | Johansson Kenneth |
LPI Suderbys Gård Kronos-Diesel | 1 kl.I | 160 poäng | Karlström Tommy |
SE UCH Falkentorps Guinness | 3 kl.I | 127 poäng | Jernestål Ulf |
LPI Suderbys Gård Kronos-Diesel | 2 kl.I | 149 poäng | Nylander Marie |
Björkebos Gillis | 2 kl.III | 236 poäng | Andersson Anna-Carin |
SE UCH Falkentorps Guinness | 1 kl.I | 175 poäng | Paananen Anette |
AGD II AGHD II Traumer's Felicia | 3 kl.I | 128.5 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 217.5 poäng | Branthall Marie |
Björkebos Gillis | 2 kl.III | 234.5 poäng | Johnsson Berger Mimm |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 156.5 poäng | Barthel Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda | 0 kl.I | 82 poäng | Markert Bernt |
LPI Suderbys Gård Kronos-Diesel | 2 kl.I | 156 poäng | Appelquist Ann-Margr |
Björkebos Gillis | 3 kl.III | 192.5 poäng | Andersson Anna-Carin |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 216.5 poäng | Prahl Leif |
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami | 0 kl.I | 55 poäng | Gustafsson Inger |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 3 kl.II | 101.5 poäng | Bucklin Lars |
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda | 0 kl.I | 91.5 poäng | Blomqvist Ann Charlo |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 3 kl.II | 116 poäng | Karlsson Alf |
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami | 3 kl.I | 103 poäng | Andersson Yvonne |
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami | 3 kl.I | 117 poäng | Brandin Thomas |
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami | 3 kl.I | 139 poäng | Jansson Anna |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 1 kl.II | 167 poäng | Hyrén Bertil |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 199 poäng | Branthall Marie |
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke | 0 kl.III | 0 poäng | Lindqvist Göran |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 199.5 poäng | Frid Crispin |
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke | 0 kl.III | 145.5 poäng | Olausson Erik |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | 3 kl.I | 139.5 poäng | Nyberg Jan-Ola |
Navarras Pärla | 3 kl.I | 129 poäng | Ljung Lars-Åke |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 2 kl.II | 148 poäng | Bucklin Lars |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | 1 kl.I | 164 poäng | Wranning Jimmy |
LPI Suderbys Gård Kronos-Diesel | 2 kl.I | 153.5 poäng | Boberg Urban |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 3 kl.II | 116 poäng | Ihrén Maria |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 120.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami | 0 kl.I | 90 poäng | Gustafsson Inger |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 191 poäng | Jansson Anna |
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke | 3 kl.III | 204.5 poäng | Lundmark Sven-Oskar |
Navarras Pärla | 3 kl.I | 117 poäng | Emgård Anders |
RLD N Mimmi | 3 kl.I | 129.5 poäng | Herdy Franz |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | 2 kl.I | 158 poäng | Dunder Maria |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 162.5 poäng | Brandin Thomas |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 1 kl.II | 167.5 poäng | Karlsson Alf |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 154 poäng | Sjöstrand Yvonne |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 122.5 poäng | Eriksson Lennart |
LPI Navarras Nisse Pyssling | 3 kl.II | 115 poäng | Johansson Mats |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 1 kl.I | 169 poäng | Dunder Maria |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 178 poäng | Prahl Leif |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 0 poäng | Johansson Kenneth |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 3 kl.II | 109 poäng | Merenius Johnny |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 1 kl.II | 162.5 poäng | Karlsson Alf |
Björkebos Gillis | 1 kl.II | 177 poäng | Nyman Kjell |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 123 poäng | Barthel Carina |
Björkebos Gillis | 3 kl.II | 104 poäng | Moberg Ragnar |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 198.5 poäng | Johansson Kenneth |
Björkebos Gillis | 1 kl.I | 182 poäng | Lindberg Ninni |
LPI Navarras Nisse Pyssling | 1 kl.II | 177 poäng | Ivanov Mikael |
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo | 3 kl.I | 125 poäng | Petersson Lars |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 210 poäng | Wessman Göran |
Yellowskin's Lille I Flygande Fläng | 0 kl.I | 56.5 poäng | Wiklund Magnus |
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo | 1 kl.I | 162 poäng | Eriksson Lennart |
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo | 3 kl.I | 137 poäng | Therup Anders |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 189 poäng | Mortensen Per |
Navarras Pärla | 3 kl.I | 111 poäng | Bonder Mikael |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 197 poäng | Johansson Kenneth |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 0 poäng | Barthel Carina |
LPI Navarras Nisse Pyssling | 3 kl.II | 126.5 poäng | Fredriksson Mette |
Taxinges Lilla Gubben | 3 kl.I | 118 poäng | Larsson Toni |
Taxinges Lilla Gubben | 2 kl.I | 140 poäng | Eriksson Kent |
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo | 3 kl.I | 127 poäng | Klang Ingvar |
Björkebos Gillis | 2 kl.I | 144 poäng | Johansson Mats |
LPI Suderbys Gård Kronos-Diesel | 1 kl.I | 162 poäng | Amelid Carina |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 1 kl.I | 189 poäng | Karlsson Alf |
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda | 0 kl.I | 61.5 poäng | Claesson Åke |
LPI Fritiof | 3 kl.I | 119 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 0 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 222 poäng | Sjöstrand Yvonne |
Navarras Pärla | 2 kl.I | 143 poäng | Nielsen Tommy |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 196 poäng | Barthel Carina |
Navarras Pärla | 2 kl.I | 146 poäng | Ekberg Stig |
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo | 2 kl.I | 156 poäng | Jonsson Kurt |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 203 poäng | Mortensen Per |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | 2 kl.I | 151.5 poäng | Andersson Anna-Carin |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 2 ekl | 248.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Taxinges Lilla Gubben | 2 kl.I | 157.5 poäng | Elfström Ingemar |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 3 kl.I | 131 poäng | Andersson Britt-Mari |
Björkebos Gillis | 2 kl.I | 149 poäng | Andersson Britt-Mari |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 3 kl.I | 112.5 poäng | Olausson Erik |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 192.5 poäng | Barthel Carina |
RLD N Saringes Aska Af Sofiero | 0 kl.I | 92 poäng | Åström Sune |
RLD N Mimmi | 2 kl.I | 152 poäng | Gustavsson Bengt |
RLD N Saringes Aska Af Sofiero | 0 kl.I | 0 poäng | Axenvik Mats |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | 1 kl.I | 164 poäng | Lindberg Ninni |
Taxinges Lilla Gubben | 1 kl.I | 178 poäng | Nyberg Maivor |
Kitenga Go Giedeon | 0 kl.I | 23 poäng | Eriksson Lennart |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 2 kl.I | 158 poäng | Lundmark Sven-Oskar |
LPI Suderbys Gård Kronos-Diesel | 2 kl.I | 142 poäng | Nylander Marie |
LPI Suderbys Gård Kronos-Diesel | 2 kl.I | 153 poäng | Amelid Carina |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 172 poäng | Johansson Kenneth |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 2 ekl | 237 poäng | Jansson Anna |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 3 kl.I | 119 poäng | Neteborn Bengt |
Navarras Pärla | 2 kl.I | 141 poäng | Weiffert Rolf |
RLD N Mimmi | 1 kl.I | 160.5 poäng | Ljungqvist Lars |
LPI Fritiof | 3 kl.I | 131 poäng | Johansson Kenneth |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 174.5 poäng | Johansson Kenneth |
LPI Fritiof | 1 kl.I | 165.5 poäng | Johansson Kenneth |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 155 poäng | Brandin Thomas |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 2 kl.I | 150 poäng | Fondelius Maria |
LPI RLD N RLD F Götängens Ixa-Ilona | 1 kl.I | 178 poäng | Blom Helen |
Taxinges Lilla Gubben | 2 kl.I | 154 poäng | Jacobsson Sten |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 3 kl.I | 135 poäng | Svensson Sven Erik |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 1 kl.I | 171.5 poäng | Berg Marita |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 2 ekl | 252 poäng | Prahl Leif |
Navarras Pärla | 1 kl.I | 161 poäng | Jansson Anna |
LPI Petzl | 1 kl.III | 256 poäng | Petersson Jonny |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 2 kl.I | 145.5 poäng | Berg Marita |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 205.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI Navarras Nisse Pyssling | 1 kl.I | 168.5 poäng | Forsberg Lena |
Taxinges Lilla Gubben | 2 kl.I | 158 poäng | Andersson Bo |
RLD N Mimmi | 2 kl.I | 147 poäng | Andersson Birger |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 1 kl.I | 178.5 poäng | Andersson Britt-Mari |
Navarras Pärla | 2 kl.I | 150 poäng | Bonder Mikael |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 201.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI RLD N RLD F Götängens Ixa-Ilona | 2 kl.I | 159 poäng | Korhonen Ari |
LPI Fritiof | 2 kl.I | 149.5 poäng | Mortensen Per |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 172.5 poäng | Johansson Kenneth |
LPI Navarras Nisse Pyssling | 1 kl.I | 169 poäng | Hjort Mikael |
RLD N Mimmi | 3 kl.I | 107.5 poäng | Falk Anders |
LPI Navarras Nisse Pyssling | 1 kl.I | 160.5 poäng | Bergqvist Ulrich |
RLD N RLD F RLD A Fjellalunda's Gimli | 0 kl.I | 62.5 poäng | Bryne Lisbet |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 0 kl.I | 84 poäng | Merenius Johnny |
Suderbys Gård Keno | 3 kl.I | 115 poäng | Ljung Lars-Åke |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 1 kl.I | 168 poäng | Fagerberg Bengt |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 111.5 poäng | Brandin Thomas |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 3 kl.I | 139 poäng | Svanstedt Eva |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 209.5 poäng | Branthall Marie |
SE UCH Rippåsens King | 0 kl.I | 65 poäng | Detlefsen-Dahlström |
LPI RLD N RLD F Götängens Ixa-Ilona | 3 kl.I | 114 poäng | Jonsson Kurt |
Taxinges Lilla Gubben | 2 kl.I | 157.5 poäng | Tunér Stefan |
Taxinges Lilla Gubben | 2 kl.I | 148.5 poäng | Paananen Anette |
LPI Fritiof | 1 kl.I | 166.5 poäng | Barthel Carina |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 2 ekl | 242 poäng | Johansson Kenneth |
Taxinges Lilla Gubben | 1 kl.I | 169.5 poäng | Fredriksson Rickard |
LPI Fritiof | 3 kl.I | 132 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 195 poäng | Barthel Carina |
LPI Fritiof | 3 kl.I | 115.5 poäng | Sommarin Christer |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 214.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI Riddarens Elisabeth Taylor | 3 kl.II | 100.5 poäng | Bark Ingemar |
LPI Navarras Nisse Pyssling | 3 kl.I | 103 poäng | Bergqvist Ulrich |
LPI SE UCH RLD N SE V-13 NORD VV-15 SE VV-17 Starlight-Nila | 1 kl.I | 163 poäng | Andersson Reidar |
LPI Riddarens Elisabeth Taylor | 0 kl.II | 45 poäng | Svensson Anna-Kersti |
RLD N Mimmi | 3 kl.I | 133.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI RLD N RLD F Götängens Ixa-Ilona | 3 kl.I | 130 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Peacewood Zigge Zig Zac | 3 kl.I | 120 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Fedderet's Elsa | 3 kl.I | 114 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Vera | 2 kl.I | 156.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
SE UCH Falkentorps Guinness | 2 kl.I | 154.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Taxinges Lilla Gubben | 2 kl.I | 147 poäng | Svensson Anna-Kersti |
SE VCH LPI Benzelias Dots in Snowstorm | 1 kl.I | 179.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 1 kl.I | 174 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI Snudigas Isildur | 1 kl.I | 164.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI Fritiof | 2 kl.I | 143.5 poäng | Krüger Carola |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 1 ekl | 261 poäng | Johansson Kenneth |
LPI Riddarens Elisabeth Taylor | 0 kl.II | 84.5 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
LPI Navarras Nisse Pyssling | 2 kl.I | 151 poäng | Redefalk Mats |
SE VCH LPI Benzelias Dots in Snowstorm | 1 kl.I | 160.5 poäng | Bucklin Lars |
LPI Fritiof | 2 kl.I | 140.5 poäng | Sjöstrand Yvonne |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 183.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI Navarras Nisse Pyssling | 3 kl.I | 136 poäng | Malmström Christer |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 3 kl.I | 112 poäng | Malmström Christer |
LPI SE UCH RLD N SE V-13 NORD VV-15 SE VV-17 Starlight-Nila | 2 kl.I | 156.5 poäng | Wiklund Magnus |
LPI RLD N RLD F Götängens Ixa-Ilona | 1 kl.I | 173 poäng | Johnsson Marianne |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 165 poäng | Sommarin Christer |
LPI RLD N RLD F Götängens Ixa-Ilona | 1 kl.I | 183 poäng | Mortenssen Per |
Björkebos Gillis | 3 kl.I | 101.5 poäng | Detlefsen-Dahlström |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | 2 kl.I | 149 poäng | Neteborn Marita |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 167 poäng | Brandin Thomas |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 166.5 poäng | Johansson Kenneth |
Kitenga Go Giedeon | 0 kl.I | 30 poäng | Sommarin Christer |
LPI SE UCH RLD N SE V-13 NORD VV-15 SE VV-17 Starlight-Nila | 1 kl.I | 171.5 poäng | Andremo Ann Christin |
LPI SE UCH RLD N SE V-13 NORD VV-15 SE VV-17 Starlight-Nila | 2 kl.I | 157.5 poäng | Filin Larry |
Björkebos Gillis | 2 kl.I | 156 poäng | Ahlgren Anna |
LPI Fritiof | 1 kl.I | 160.5 poäng | Bengtsson Sten |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 ekl | 200.5 poäng | Prahl Leif |
LPI SE UCH RLD N SE V-13 NORD VV-15 SE VV-17 Starlight-Nila | 1 kl.I | 168 poäng | Liukkonen Ulle |
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke | 0 kl.III | 137 poäng | Karlsson Alf |
LPI SE UCH RLD N SE V-13 NORD VV-15 SE VV-17 Starlight-Nila | 2 kl.I | 142.5 poäng | Wiklund Magnus |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 2 kl.I | 142 poäng | Weiffert Rolf |
Björkebos Gillis | 2 kl.I | 144 poäng | Stjernborg Carina |
LPI SE UCH RLD N SE V-13 NORD VV-15 SE VV-17 Starlight-Nila | 2 kl.I | 153 poäng | Forslund Eva |
LPI Fritiof | 2 kl.I | 141.5 poäng | Prahl Leif |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 104.5 poäng | Brandin Thomas |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 143 poäng | Bengtsson Sten |
LPI LPII Tim | 2 kl.III | 244.5 poäng | Falk Karin |
LPI LPII Tim | 2 kl.III | 232 poäng | Gustavsson Bengt |
SE UCH Rippåsens King | 0 kl.I | 30.5 poäng | Wiklander Charlotte |
Sökarens Aforism | 2 kl.I | 144.5 poäng | Samuelsson Ingvar |
SE VCH LPI Benzelias Dots in Snowstorm | 2 kl.I | 143 poäng | Samuelsson Ingvar |
LPI Fritiof | 2 kl.I | 145 poäng | Petersson Lars |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 184.5 poäng | Sjöstrand Yvonne |
Sökarens Aforism | 3 kl.I | 130 poäng | Eriksson Lennart |
Aagerups Celma | 2 kl.I | 154 poäng | Eriksson Lennart |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | 2 kl.I | 153 poäng | Eriksson Lennart |
SE UCH Falkentorps Guinness | 2 kl.I | 143 poäng | Eriksson Lennart |
Howeaz Klara Knockando | 1 kl.I | 190.5 poäng | Eriksson Lennart |
LPI Snudigas Isildur | 1 kl.I | 165.5 poäng | Eriksson Lennart |
SE VCH LPI Benzelias Dots in Snowstorm | 1 kl.I | 163 poäng | Eriksson Lennart |
Peacewood Zigge Zig Zac | 0 kl.I | 99 poäng | Eriksson Lennart |
SE UCH Rippåsens King | 0 kl.I | 77.5 poäng | Eriksson Lennart |
Kitenga Go Giedeon | 0 kl.I | 67 poäng | Eriksson Lennart |
LPI Fritiof | 3 kl.I | 128 poäng | Prahl Leif |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 114.5 poäng | Johansson Kenneth |
LPI Fritiof | 2 kl.I | 142.5 poäng | Johansson Mats |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 139.5 poäng |
LPI Fritiof | 3 kl.I | 132 poäng | Svensson A-K |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 133.5 poäng | Barthel Carina |
LPI Fritiof | 3 kl.I | 123 poäng | Barthel Carina |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 112 poäng | Bengtsson Caroline |
LPI LPII Tim | 2 kl.III | 238 poäng | Rosander Erik |
Bonteas Athena | 1 kl.I | 175.5 poäng | Bucklin Lars |
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke | 1 kl.II | 190.5 poäng | Karlsson Alf |
SE UCH Toragårdens Filippa | 3 kl.I | 126 poäng | Hansson Ronny |
LPI Fritiof | 2 kl.I | 148 poäng | Branthall Marie |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 ekl | 132.5 poäng | Barthel Carina |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 1 kl.II | 185 poäng | Frid Crispin |
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke | 1 kl.II | 161 poäng | Brinning Karlsson An |
LPI Petzl | 3 kl.II | 139.5 poäng | Svensson Jeanette |
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke | 1 kl.II | 178.5 poäng | Karlsson Alf |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 2 kl.II | 141 poäng | Nordström Åke |
LPI LPII Tim | 0 kl.III | 180.5 poäng | Lindelöf Anna |
LPI LPII Tim | 0 kl.III | 162.5 poäng | Gustafsson-Krafft Ko |
LPI Petzl | 2 kl.II | 145 poäng | Falk Anders |
LPI Petzl | 1 kl.II | 171 poäng | Svensson Jeanette |
LPI Petzl | 2 kl.II | 154 poäng | Selin Gertz |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 2 kl.II | 157 poäng | Barthel Carina |
Peacewood Zigge Zig Zac | 0 kl.I | 99 poäng | Therup Anders |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 3 kl.II | 133.5 poäng | Prahl Leif |
SE VCH Björkebos Black-Chico | 3 kl.I | 131.5 poäng | Brohlén Lars-Erik |
SE VCH Björkebos Black-Chico | 0 kl.I | 96 poäng | Wistedt Anna |
NORD JV-03 LPI Rippåsens Stuffe | 0 kl.II | 0 poäng | Ryttse Katinka |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 1 kl.II | 172.5 poäng | Frid Crispin |
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke | 2 kl.I | 149.5 poäng | Karlsson Alf |
LPI Rippåsens Kaisa-Fia Skipperskrå | 2 kl.I | 147 poäng | Karlsson Alf |
LPI Rippåsens Kaisa-Fia Skipperskrå | 1 kl.I | 192 poäng | Karlsson Alf |
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke | 1 kl.I | 166 poäng | Karlsson Alf |
SE VCH Björkebos Black-Chico | 2 kl.I | 149 poäng | Andersson B-M |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 2 kl.II | 142 poäng | Meller Roger |
LPI Petzl | 2 kl.II | 154.5 poäng | Selin Gertz |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 0 ekl | 0 poäng | Larsson Christer |
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke | 1 kl.I | 194 poäng | Karlsson Alf |
LPI Rippåsens Kaisa-Fia Skipperskrå | 1 kl.I | 167 poäng | Karlsson Alf |
Royal-Galamexx | 1 kl.I | 181.5 poäng | Olovsson Irén |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 2 kl.II | 154 poäng | Sjöstrand Yvonne |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 2 kl.II | 144 poäng | Brorsson Anders |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 1 kl.II | 174 poäng | Barthel Carina |
LPI Riddarens Elisabeth Taylor | 1 kl.I | 169 poäng | Petersson Jonny |
Taxinges Lilla Gubben | 3 kl.I | 108 poäng | Lindfors Dick |
SE UCH Kitenga I Am Ixion | 0 kl.I | 0 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 3 kl.II | 100 poäng | Hanson Michael |
LPI Petzl | 1 kl.I | 181 poäng | Bäckman Sonny |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 3 kl.II | 118.5 poäng | Emgård Anders |
LPI LPII Tim | 2 kl.III | 244 poäng | Barthel Carina |
LPI Petzl | 1 kl.I | 162.5 poäng | Gustavsson Bengt |
SE UCH Toragårdens Filippa | 1 kl.I | 183 poäng | Larsson Fred |
LPI Rippåsens Kaisa-Fia Skipperskrå | 1 kl.I | 175 poäng | Karlsson Alf |
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke | 1 kl.I | 166 poäng | Karlsson Alf |
LPI Petzl | 1 kl.I | 171 poäng | Karlsson Gun Britt-M |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 1 kl.III | 270.5 poäng | Branthall Marie |
LPI Petzl | 2 kl.I | 158 poäng | Gustafsson-Krafft Ko |
SE UCH Toragårdens Filippa | 2 kl.I | 142.5 poäng | Johansson Berit |
SE UCH Toragårdens Filippa | 2 kl.I | 142 poäng | Wiman Thomas |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 kl.III | 197.5 poäng | Weiffert Rolf |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 kl.III | 195.5 poäng | Brandin Thomas |
LPI SE UCH Frippebuus | 2 kl.I | 149 poäng | Karlsson Alf |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 kl.III | 192 poäng | Ekberg Stig |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 kl.III | 213 poäng | Bonder Mikael |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 1 kl.I | 180.5 poäng | Prahl Leif |
LPI Lohorvans Kasper | 3 kl.II | 102 poäng | Lindholm Lars |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 2 kl.III | 248.5 poäng | Hanson Michael |
LPI Lohorvans Kasper | 3 kl.II | 127.5 poäng | Petersson Gunnar |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 1 kl.I | 164 poäng | Engström Ingemar |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 kl.III | 188 poäng | Svensson Patrik |
LPI LPII Tim | 0 kl.III | 156 poäng | Svensson Patrik |
LPI LPII Tim | 0 kl.III | 158.5 poäng | Sjösten Inki |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 1 kl.I | 176.5 poäng | Sjösten Inki |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 3 kl.I | 134.5 poäng | Nilsson Bo |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 kl.III | 220 poäng | Prahl Leif |
LPI LPII Tim | 0 kl.III | 173 poäng | Korhonen Ari |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | 0 kl.I | 64 poäng | Björkqvist Cronje |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 kl.III | 209 poäng | Bengtsson Sten |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 kl.III | 218 poäng | Prahl Leif |
Sittac's Dear Jack | 0 kl.II | 91.5 poäng | Björkström Weine |
LPI LPII Tim | 0 kl.III | 179 poäng | Therup Anders |
Sittac's Dear Jack | 2 kl.II | 156.5 poäng | Moberg Ragnar |
Sittac's Dear Jack | 0 kl.II | 0 poäng | Falk Inger |
LPI Riddarens Elisabeth Taylor | 0 kl.I | 95 poäng | Korhonen Ari |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 1 kl.III | 276 poäng | Sommarin Christer |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 1 kl.III | 273 poäng | Jonsson Kurt |
Taxinges Lilla Gubben | 0 kl.I | 79.5 poäng | Landquist Inge |
Sittac's Dear Jack | 0 kl.II | 0 poäng | Malmström Christer |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 0 ekl | 0 poäng | Gunnarsson Tommy |
LPI Lohorvans Kasper | 2 kl.II | 143 poäng | Aas Christer |
LPI LPII Tim | 0 kl.III | 160 poäng | Sjösten Inki |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 ekl | 217 poäng | Larsson Inge |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 2 kl.III | 234.5 poäng | Hanson Michael |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 kl.III | 210 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Fjellalunda's Bob | 2 kl.I | 150 poäng | Sahlin Larsson L |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 1 ekl | 258.5 poäng | Hyrén Bertil |
Sittac's Dear Jack | 2 kl.II | 157 poäng | Jernström Lena |
Royal-Galamexx | 2 kl.I | 157.5 poäng | Olander Per-Erik |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 2 kl.III | 236.5 poäng | Prahl Leif |
Sittac's Dear Jack | 0 kl.II | 0 poäng | Larsén Pia |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 0 ekl | 185 poäng | Brocker Björn |
LPI LPII Tim | 0 kl.III | 170 poäng | Nilsson Ingvar |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 kl.III | 130 poäng | Nilsson Ingvar |
Korpens Zäta | 0 kl.I | 0 poäng | Andreasson Laila |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 ekl | 222 poäng | Hyrén Bertil |
Falkentorps Lili | 3 kl.I | 109 poäng | Edner Helene |
LPI Riddarens Elisabeth Taylor | 1 kl.I | 172 poäng | Edner Helene |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 kl.III | 193.5 poäng | Johansson Mathias |
Sittac's Dear Jack | 2 kl.II | 140.5 poäng | Ericsson Anne |
Signe | 1 kl.I | 168.5 poäng | Andreasson Laila |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 2 kl.III | 229.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI Riddarens Elisabeth Taylor | 2 kl.I | 158 poäng | Sommarin Christer |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 2 kl.III | 233 poäng | Bonder Mikael |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 0 ekl | 0 poäng | Sjöstrand Yvonne |
Signe | 0 kl.I | 96 poäng | Larsson Inge |
Fjellalunda's Bob | 2 kl.I | 142 poäng | Andersson Yvonne |
SE UCH Toragårdens Filippa | 2 kl.I | 148.5 poäng | Petersson Lennart |
LPI SE UCH Frippebuus | 1 kl.I | 183 poäng | Holmgren Kent |
LPI Lohorvans Kasper | 3 kl.II | 119 poäng | Sundin Leif |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 kl.III | 128 poäng | Hansson Mikael |
SE UCH Toragårdens Filippa | 3 kl.I | 103 poäng | Bergstedt Eva |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 ekl | 233 poäng | Andreasson Laila |
LPI SE UCH Frippebuus | 1 kl.I | 164 poäng | Jakobsson Ulf |
LPI Liza-Jane | 1 kl.I | 163 poäng | Nilsson Ingvar |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 kl.III | 215 poäng | Brandin Thomas |
NORD JV-03 LPI Rippåsens Stuffe | 1 kl.I | 165.5 poäng | Svensson Anders |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 kl.III | 177.5 poäng | Nilsson Lillemor |
LPI Lohorvans Kasper | 2 kl.II | 146.5 poäng | Bäckman Sonny |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 0 ekl | 0 poäng | Wibäck Jenny |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 kl.III | 157.5 poäng | Prahl Leif |
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar | 0 kl.I | 0 poäng | Hyrén Bertil |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 1 ekl | 269.5 poäng | Larsson Christer |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 kl.III | 174 poäng | Brandin Thomas |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 ekl | 214.5 poäng | Olausson Erik |
Fjellalunda's Bob | 1 kl.I | 169 poäng | Gustafsson Bo |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 kl.III | 139 poäng | Meller Roger |
Brolle | 2 kl.I | 143.5 poäng | Näsholm Arne |
LPI Lohorvans Kasper | 2 kl.II | 143 poäng | Lindholm Lars |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 kl.III | 153.5 poäng | Ekberg Stig |
LPI LPII Tim | 0 kl.III | 188 poäng | Brorsson Anders |
LPI Liza-Jane | 1 kl.I | 164 poäng | Jönsson Kjell |
Kitenga Na Caizer | 0 kl.I | 80 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 kl.III | 174.5 poäng | Thornqvist Siv |
LPI LPII Tim | 0 kl.III | 174 poäng | Thornqvist Siv |
LPI LPII Tim | 3 kl.III | 208.5 poäng | Johnsson Marianne |
LPI Riddarens Elisabeth Taylor | 1 kl.I | 165 poäng | Carlsson Thomas |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 kl.III | 171 poäng | Johansson Ingvar |
LPI Lohorvans Kasper | 3 kl.II | 137.5 poäng | Johansson Hans |
Sittac's Dear Jack | 1 kl.I | 168.5 poäng | Svensson Sven Arne |
Sittac's Dear Jack | 2 kl.I | 154.5 poäng | Nyman Kjell |
Glittra | 2 kl.I | 153 poäng | Unosson Reino |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 kl.III | 170.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Fogdagårdens Eartha K | 0 kl.I | 87.5 poäng | Fröjd Bengt |
LPI LPII Tim | 3 kl.III | 199.5 poäng | Petersson Jonny |
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Aagerups Bilbo | 0 kl.I | 0 poäng | Frid Crispin |
Fogdagårdens Eartha K | 0 kl.I | 72 poäng | Viktorsson Barbro |
LPI Liza-Jane | 3 kl.I | 126 poäng | Therup Anders |
LPI LPII Tim | 1 kl.II | 180 poäng | Jonsson Linda |
LPI LPII Tim | 1 kl.II | 166 poäng | Eriksson Lennart |
LPI Riddarens Elisabeth Taylor | 3 kl.I | 125.5 poäng | Thorell Per-Arne |
Riddarens Lime | 3 kl.I | 107 poäng | Hyrén Bertil |
LPI Liza-Jane | 1 kl.I | 168.5 poäng | Sjöstrand Yvonne |
Brolle | 3 kl.I | 139.5 poäng | Ögren Anders |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 kl.II | 120 poäng | Wilén Gert |
Taxinges Lilla Gubben | 3 kl.I | 107 poäng | Fors Gunnar |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 2 kl.II | 158 poäng | Thornqvist Siv |
LPI SE UCH Frippebuus | 3 kl.I | 135 poäng | Holmgren Kent |
LPI Lohorvans Kasper | 0 kl.II | 99 poäng | Ståhl Roth Gunborg |
Fogdagårdens Eartha K | 3 kl.I | 135.5 poäng | Mellqvist Stig |
Riddarens Lime | 3 kl.I | 104.5 poäng | Mellqvist Stig |
NORD JV-03 LPI Rippåsens Stuffe | 3 kl.I | 132.5 poäng | Berge Ingemar |
LPI Lohorvans Kasper | 1 kl.I | 175 poäng | Petersson Gunnar |
Riddarens Lime | 2 kl.I | 158.5 poäng | Wallin Åke |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 2 kl.II | 146.5 poäng | Barthel Carina |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 0 ekl | 0 poäng | Hyrén Bertil |
Glittra | 2 kl.I | 159 poäng | Olsson Lena |
NORD JV-03 LPI Rippåsens Stuffe | 1 kl.I | 161.5 poäng | Erlandsson Ulf |
Fogdagårdens Eartha K | 3 kl.I | 134 poäng | Furvik Gunnar |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 1 Hp kl.II | 171.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Brolle | 3 kl.I | 135.5 poäng | Björling Birgitta |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 ekl | 253.5 poäng | Larsson Kjell |
LPI Lohorvans Kasper | 1 kl.I | 163.5 poäng | Lindholm Lars |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 ekl | 211.5 poäng | Lundgren Kjell |
NORD JV-03 LPI Rippåsens Stuffe | 1 kl.I | 170.5 poäng | Svensson Anders |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 1 kl.II | 165.5 poäng | Borgenlöv Leif |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 0 ekl | 174 poäng | Sääf Rolf |
LPI SE UCH Frippebuus | 1 kl.I | 170.5 poäng | Arnesson Eva-Britt |
FDI FDII Falkentorps Ester Ess | 1 kl.I | 175.5 poäng | Hawée Göran |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 ekl | 228.5 poäng | Larsson Inge |
FDI FDII Falkentorps Ester Ess | 1 kl.I | 186.5 poäng | Brygård Pia |
FDI FDII Falkentorps Ester Ess | 1 kl.I | 163.5 poäng | Kyhlstedt Ulla Elisa |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 kl.II | 128 poäng | Barthel Carina |
LPI Liza-Jane | 2 kl.I | 155 poäng | Nilsson Lillemor |
Riddarens Lime | 0 kl.I | 87 poäng | Hernvall Leif |
Brolle | 1 kl.I | 161 poäng | Åman Kent |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 1 kl.II | 167.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 3 kl.II | 134 poäng | Krüger Carola |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 ekl | 228.5 poäng | Rosander Erik |
Riddarens Lime | 2 kl.I | 148.5 poäng | Gustavsson Willy |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 1 ekl | 274.5 poäng | Gudmunds Laila |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 ekl | 201.5 poäng | Gunnarsson Sonny |
LPI SE UCH Frippebuus | 2 kl.I | 154 poäng | Klaar Karlerik |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 ekl | 251.5 poäng | Gudmunds Laila |
LPI Lohorvans Kasper | 1 kl.I | 174.5 poäng | Ståhl Roth Gunborg |
Fogdagårdens Eartha K | 0 kl.I | 99 poäng | Ek Björn |
Brolle | 1 kl.I | 162.5 poäng | Ögren Anders |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 0 kl.II | 87 poäng | Svensson Ronny |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 2 kl.II | 144 poäng | Olsson Jan Erik |
Riddarens Lime | 3 kl.I | 121 poäng | Köster Jörgen |
Brolle | 3 kl.I | 130.5 poäng | Andersson Reidar |
Riddarens Lime | 3 kl.I | 134.5 poäng | Gustavsson Willy |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 0 ekl | 186 poäng | Borgenlöv Leif |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 ekl | 203.5 poäng | Hedenberg Birgitta |
Hörsets Ally Mc Beal | 3 kl.I | 130.5 poäng | Petersson Lennart |
LPI Lohorvans Kasper | 2 kl.I | 152.5 poäng | Ståhl Roth Gunborg |
LPI LPII Tim | 1 kl.II | 162 poäng | Johansson Lars |
Brolle | 2 kl.I | 155.5 poäng | Näsholm Arne |
Riddarens Lime | 3 kl.I | 112 poäng | Bergstedt Eva |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 1 kl.I | 180 poäng | Jonsson Kurt |
LPI LPII Tim | 2 kl.II | 140 poäng | Weiffert Rolf |
SE VCH LPI SE UCH Falkentorps Moder Svea | 1 kl.I | 167.5 poäng | Mellberg Sven-Håkan |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 1 kl.I | 173 poäng | Jonsson Linda |
LPI LPII Tim | 3 kl.II | 115.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin | 1 kl.I | 162.5 poäng | Sommarin Christer |
LPI LPII Tim | 1 kl.I | 173 poäng | Gustafsson-Krafft Ko |
LPI LPII Tim | 1 kl.I | 173 poäng | Olsson Christer |
LPI SE UCH Frippebuus | 3 kl.I | 118 poäng | Bryne Lisbet |
Fjellalunda's Bob | 0 kl.I | 0 poäng | Axell Sylvia |
Bobo | 3 kl.I | 100 poäng | Björkqvist Cronje |
LPI LPII Tim | 2 kl.I | 158 poäng | Wallin Birgitta |
LPI LPII Tim | 1 kl.I | 164 poäng | Nilsson Lillemor |
Bobo | 3 kl.I | 129 poäng | Johansson Kenneth |
Youhais George Gibson | 2 kl.II | 150.5 poäng | Blomdahl Yvonne |
Bobo | 0 kl.I | 79 poäng | Nilsson Lillemor |
SE VCH LPI SE UCH Falkentorps Moder Svea | 1 kl.I | 182 poäng | Samuelsson Ingvar |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 0 ekl | 140.5 poäng | Thorell Per-Arne |
Benito | 3 kl.I | 109 poäng | Nilsson Ingvar |
Rippåsens Wiol Skipperskrå | 2 kl.I | 149.5 poäng | Larsson Görel |
Youhais George Gibson | 2 kl.II | 159.5 poäng | Thorell Per-Arne |
LPI Snudigas Isildur | 1 kl.I | 173.5 poäng | Thorell Per-Arne |
Bobo | 1 kl.I | 168.5 poäng | Nilsson Leif |
Fjellalunda's Bob | 2 kl.I | 141.5 poäng | Lengfelt Yvonne |
RLD N Doris | 2 kl.I | 155.5 poäng | Jönsson Leif |
RLD N Doris | 3 kl.I | 139.5 poäng | Larsson Anita |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 ekl | 212 poäng | Claesson Gunnar |
SE VCH LPI SE UCH Falkentorps Moder Svea | 1 kl.I | 162.5 poäng | Petersson Lennart |
SE VCH LPI SE UCH Falkentorps Moder Svea | 3 kl.I | 136 poäng | Andreasson Laila |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 0 ekl | 0 poäng | Johansson Kenneth |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 ekl | 246.5 poäng | Hyrén Bertil |
FDI FDII Falkentorps Ester Ess | 3 kl.I | 132 poäng | Backevik Jan |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 0 kl.III | 164 poäng | Jansson Anna |
Max Factor Dora Disa Birk Dotter | 0 kl.I | 0 poäng | Brolin Arne |
Youhais George Gibson | 2 kl.II | 146 poäng | Edner Helene |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 3 ekl | 198.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 ekl | 217 poäng | Johnsson Marianne |
LPI Snudigas Isildur | 1 kl.I | 173 poäng | Johansson Lars |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 ekl | 250.5 poäng | Larsson Christer |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 ekl | 217.5 poäng | Larsson Inge |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 ekl | 255 poäng | Gunnarsson Tommy |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 0 ekl | 151 poäng | Andersen Jörn |
Rippåsens Wiol Skipperskrå | 2 kl.I | 154.5 poäng | Hyrén Bertil |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 ekl | 240.5 poäng | Sjöstrand Yvonne |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 ekl | 209 poäng | Prahl Leif |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 0 ekl | 167 poäng | Petersson Jonny |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 0 ekl | 0 poäng | Johnsson Marianne |
Leonberget'z Aniara Von Solkatt | 0 kl.I | 0 poäng | Björkström Weine |
LPI LPII Tim | 2 kl.I | 153.5 poäng | Nilsen Tommy |
LPI Snudigas Isildur | 1 kl.I | 175 poäng | Johansson Lars |
Bobo | 3 kl.I | 129 poäng | Björkqvist Cronje |
Bobo | 0 kl.I | 99 poäng | Thornqvist Siv |
Bobo | 3 kl.I | 101 poäng | Hansson Leif |
Fjellalunda's Bob | 2 kl.I | 140.5 poäng | Wallin Åke |
Bobo | 0 kl.I | 94 poäng | Jönlid Anders |
Hyttsjöns Penelope | 0 kl.I | 92 poäng | Svensson Sven Arne |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 1 kl.III | 266.5 poäng | Sahlin Larsson L |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 kl.III | 228.5 poäng | Petersson Jonny |
Bobo | 3 kl.I | 128 poäng | Nilsson Lillemor |
Youhais George Gibson | 0 kl.II | 91.5 poäng | Bark Ingemar |
Bobo | 3 kl.I | 103 poäng | Frid Crispin |
Youhais George Gibson | 3 kl.II | 138.5 poäng | Thorell Per-Arne |
Bobo | 3 kl.I | 126 poäng | Frid Crispin |
Grösstenteils Annie | 2 kl.I | 152 poäng | Jönsson Kjell |
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Howeaz Bessie | 1 kl.I | 164 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPI Son-Mik's Dallas | 1 kl.I | 189 poäng | Bergquist Ulrik |
LPI Son-Mik's Dallas | 2 kl.I | 158 poäng | Lindberg Ninni |
LPI Son-Mik's Dallas | 1 kl.I | 174 poäng | Stangvik Urban Lena |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 1 kl.III | 257 poäng | Andersson Stig |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 1 ekl | 273.5 poäng | Andersson Stig |
SE VCH LPI SE UCH Falkentorps Moder Svea | 2 kl.I | 155 poäng | Andreasson Laila |
Fjellalunda's Bob | 3 kl.I | 127 poäng | Sahlin Larsson L |
LPI Son-Mik's Dallas | 1 kl.I | 170 poäng | Svahn Inga-Lill |
Leonberget'z Aniara Von Solkatt | 0 kl.I | 0 poäng | Lundin Thomas |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 1 kl.III | 294 poäng | Hyrén Bertil |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 1 ekl | 297.5 poäng | Hyrén Bertil |
Bobo | 3 kl.I | 110 poäng | Nilsson Lillemor |
Kabokas Jouline | 0 kl.I | 0 poäng | Isaksson Anders |
Grösstenteils Annie | 3 kl.I | 129 poäng | Svensson Ronny |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 kl.III | 241 poäng | Åkerlund Milton |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 2 ekl | 236 poäng | Åkerlund Milton |
Hedegärdets Honey | 3 kl.I | 133 poäng | Claesson Gunnar |
LPI Son-Mik's Dallas | 1 kl.I | 180 poäng | Moberg Ragnar |
Leonberget'z Aniara Von Solkatt | 2 kl.I | 152 poäng | Tofthagen Mikael |
Youhais George Gibson | 3 kl.II | 132 poäng | Johansson Lars |
Bobo | 3 kl.I | 109 poäng | Prahl Leif |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 1 ekl | 261 poäng | Nyström Thomas |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 kl.III | 243 poäng | Jacobson Ann-Kathrin |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 1 ekl | 274 poäng | Hyrén Bertil |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 kl.III | 244 poäng | Gunnarsson Tommy |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 2 ekl | 253.5 poäng | Jansson Björn-Åke |
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Howeaz Bessie | 1 kl.I | 177 poäng | Sommarin Christer |
Bobo | 0 kl.I | 90.5 poäng | Branthall Marie |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 1 kl.III | 270 poäng | Lundin Carina |
Youhais George Gibson | 3 kl.II | 135 poäng | Lundgren Peter |
Bobo | 3 kl.I | 137 poäng | Frid Crispin |
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Howeaz Bessie | 3 kl.I | 134 poäng | Frid Crispin |
LPI Son-Mik's Dallas | 1 kl.I | 164 poäng | Johansson Mats |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 3 ekl | 200.5 poäng | Henningsson Lasse |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 3 kl.III | 217 poäng | Johansson Mats |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 0 kl.III | 177 poäng | Larsén Pia |
Bobo | 0 kl.I | 75 poäng | Johansson Kenneth |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 2 kl.III | 235.5 poäng | Lundin Carina |
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH Howeaz Bessie | 1 kl.I | 178.5 poäng | Nilsson Leif |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 3 kl.III | 193 poäng | Moberg-Falk Monica |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 2 kl.III | 254.5 poäng | Thorell Per-Arne |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 kl.III | 250 poäng | Salin L |
Bobo | 0 kl.I | 84 poäng | Sommarin Christer |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 0 ekl | 178 poäng | Rosander Erik |
Fjellalunda's Bob | 0 kl.I | 92.5 poäng | Reitmaier Annica |
Leonberget'z Aniara Von Solkatt | 3 kl.I | 138 poäng | Hawée Göran |
Youhais George Gibson | 1 kl.I | 160 poäng | Johansson Lars |
Bobo | 0 kl.I | 56 poäng | Wilén Gert |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 2 kl.III | 230 poäng | Sandström Bo |
Hedegärdets Honey | 3 kl.I | 128 poäng | Claesson Gunnar |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 kl.III | 216 poäng | Eriksson Lennart |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 3 kl.III | 209.5 poäng | Ohlsson Olof |
Mogulens Lotten | 0 kl.I | 89 poäng | Eriksson Ronny |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 kl.III | 252 poäng | Jakob Peter |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 2 kl.III | 243 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 3 kl.III | 217 poäng | Thorell Per-Arne |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 1 ekl | 276.5 poäng | Andersson Stig |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 3 ekl | 208 poäng | Larsson Inge |
Youhais George Gibson | 3 kl.I | 138 poäng | Von Krusenstjerna U |
Leonberget'z Aniara Von Solkatt | 3 kl.I | 121 poäng | Sjöblom Annika |
Youhais George Gibson | 3 kl.I | 117.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 1 kl.II | 178 poäng | Andersson Lena |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 3 ekl | 223 poäng | Nyström Thomas |
Just About My Romeo | 3 kl.I | 102 poäng | Thorell Per-Arne |
Youhais George Gibson | 2 kl.I | 142.5 poäng | Thorell Per-Arne |
Youhais George Gibson | 3 kl.I | 134 poäng | Bahlenberg Ingrid |
Fjellalunda's Bob | 3 kl.I | 116 poäng | Svensson Olle |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 2 kl.III | 238 poäng | Ohlsson Olof |
Youhais George Gibson | 3 kl.I | 129.5 poäng | Blomdahl Yvonne |
Youhais George Gibson | 3 kl.I | 139 poäng | Johansson Hans |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 2 kl.II | 158 poäng | Collin Yngve |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 0 ekl | 181 poäng | Andersson Mats |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 1 kl.II | 175.5 poäng | Falk Inger |
Leonberget'z Aniara Von Solkatt | 3 kl.I | 134 poäng | Ek Lennart |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 3 kl.III | 216.5 poäng | Johansson Lars |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 1 kl.II | 188.5 poäng | Svensson Gunilla |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 3 kl.II | 130 poäng | Linder Owe |
Youhais George Gibson | 2 kl.I | 146 poäng | Thorell Per-Arne |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 3 ekl | 219.5 poäng | Rosander Erik |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 2 kl.II | 157.5 poäng | Detlefsen-Dahlström |
Youhais George Gibson | 2 kl.I | 157 poäng | Johansson Lars |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 3 ekl | 202 poäng | Dahlberg Göran |
Leonberget'z Aniara Von Solkatt | 3 kl.I | 103 poäng | Tofthagen Mikael |
Youhais George Gibson | 0 kl.I | 0 poäng | Bäckman Sonny |
Youhais George Gibson | 0 kl.I | 83 poäng | Lundin Carina |
Hedegärdets Honey | 3 kl.I | 104.5 poäng | Claesson Gunnar |
Youhais George Gibson | 2 kl.I | 143 poäng | Bäckman Sonny |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 1 kl.II | 164 poäng | Ivarsson Henrik |
Hedegärdets Honey | 3 kl.I | 135 poäng | Östlund Bo |
Ekeröds Gila | 1 kl.I | 182.5 poäng | Pettersson Kathe |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 1 kl.I | 168 poäng | Backevik Jan |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 1 kl.I | 190 poäng | Olsson Leif |
Ekeröds Gila | 3 kl.I | 139 poäng | Hansson Leif |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 3 ekl | 203 poäng | Rolfsson Tom |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 1 kl.II | 180.5 poäng | Thorell Per-Arne |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 1 kl.II | 170 poäng | Eriksson Ronny |
Leonberget'z Aniara Von Solkatt | 3 kl.I | 115 poäng | Olsson Leif |
Ekeröds Gila | 3 kl.I | 126 poäng | Johansson Kenneth |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 2 kl.I | 147 poäng | Hjort Mikael |
Ekeröds Gila | 1 kl.I | 174 poäng | Sjöstrand Yvonne |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 kl.II | 103 poäng | Svensson Olle |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 3 ekl | 209 poäng | Eklund Göran |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 3 ekl | 218 poäng | Claesson Gunnar |
Ekeröds Gila | 2 kl.I | 149 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Tippelina | 1 kl.I | 168 poäng | Andersson Marie |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 1 kl.II | 166.5 poäng | Pallesen Tove |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 2 kl.II | 152.5 poäng | Ekberg Stig |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 1 kl.II | 176.5 poäng | Gustafsson-Krafft Ko |
Youhais George Gibson | 2 kl.I | 147 poäng | Björkqvist Cronje |
Tippelina | 2 kl.I | 147 poäng | Björkqvist Cronje |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 1 kl.II | 166 poäng | Gustafsson Inger |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 kl.II | 117.5 poäng | Roos Rolf |
Tippelina | 2 kl.I | 141 poäng | Klang Ingvar |
Youhais George Gibson | 2 kl.I | 145 poäng | Blomdahl Börge |
LPI Solskåbacka Molly | 2 kl.II | 153 poäng | Rydén Ruby |
Ekeröds Gila | 3 kl.I | 131 poäng | Petersson Lars |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 1 kl.II | 167 poäng | Claesson Gunnar |
Youhais George Gibson | 3 kl.I | 128 poäng | Petersson Gunnar |
Youhais George Gibson | 2 kl.I | 141 poäng | Johansson Hans |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 3 kl.I | 107 poäng | Collin Yngve |
Kabokas Espen | 0 kl.I | 63 poäng | Nordlander Lennart |
Ekeröds Gila | 0 kl.I | 0 poäng | Svensson Ronny |
Hedegärdets Honey | 3 kl.I | 123 poäng | Larsson Kjell |
Kabokas Espen | 0 kl.I | 25 poäng | Olsson Leif |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 1 kl.III | 273.5 poäng | Svensson Sven-Olof |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 3 kl.I | 125 poäng | Detlefsen-Dahlström |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 3 kl.I | 126 poäng | Andersson B-M |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 3 kl.II | 126 poäng | Ljung Lars-Åke |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 2 kl.III | 244.5 poäng | Svensson Olle |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 1 kl.I | 183 poäng | Blom Olle |
Youhais George Gibson | 0 kl.I | 63 poäng | Lindfalk Ingrid |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 1 kl.I | 185 poäng | Andersson Mats |
Fogdagårdens Eartha K | 0 kl.I | 0 poäng | Brolin Arne |
Tippelina | 3 kl.I | 127.5 poäng | Cronhamn Eva-Lena |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 2 kl.II | 159 poäng | Johansson Lars |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 3 kl.I | 126.5 poäng | Nordin Staffan |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 3 kl.III | 222.5 poäng | Svensson Olle |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 0 kl.III | 149 poäng | Gustafsson-Krafft Ko |
Tippelina | 1 kl.I | 178.5 poäng | Pettersson Kathe |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 kl.I | 127 poäng | Andersson Alf |
Peacewood Zigge Zig Zac | 0 kl.I | 92 poäng | Eriksson Lennart |
Fogdagårdens Eartha K | 0 kl.I | 68.5 poäng | Johansson Berit |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 1 kl.II | 161 poäng | Edner Helene |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 3 kl.I | 135 poäng | Dahlberg Göran |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 1 kl.I | 179 poäng | Johansson Sture |
LPI Solskåbacka Molly | 3 kl.II | 108.5 poäng | Petersson Lars |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | 1 kl.I | 189 poäng | Rolfsson Tom |
LPI Solskåbacka Molly | 1 kl.II | 164.5 poäng | Nilsson Leif |
Peacewood Zigge Zig Zac | 3 kl.I | 123.5 poäng | Andersson Maria |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 2 kl.II | 142.5 poäng | Lindfalk Ingrid |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 0 kl.III | 146 poäng | Lindqvist Göran |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | 2 kl.I | 149.5 poäng | Borgquist Torbjörn |
Hedegärdets Honey | 3 kl.I | 133 poäng | Östlund Bo |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 0 kl.III | 143 poäng | Gustafsson-Krafft Ko |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 1 kl.I | 167 poäng | Svensson Ronny |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 2 kl.III | 241 poäng | Lengfelt Ulf |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 1 kl.I | 177 poäng | Lundin Carina |
Kabokas Espen | 0 kl.I | 30 poäng | Svahn Inga-Lill |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 1 kl.I | 189 poäng | Hällgren Nils |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 0 kl.III | 175.5 poäng | Andersson Patrik |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | 2 kl.I | 157.5 poäng | Pallesen Tove |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 0 kl.III | 141 poäng | Lövenius Rune |
LPI Solskåbacka Molly | 0 kl.II | 32 poäng | Sommarin Christer |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 0 kl.III | 155 poäng | Wallin Åke |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 2 kl.II | 141.5 poäng | Viktorsson Barbro |
LPI Solskåbacka Molly | 3 kl.II | 123 poäng | Johansson Hans |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 2 kl.II | 145.5 poäng | Mattsson Lena |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 2 kl.II | 148 poäng | Ahlberg Alf |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 3 kl.II | 136.5 poäng | Claesson Marianne |
Chicko | 3 kl.I | 132 poäng | Ahlberg Alf |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 1 kl.II | 172 poäng | Blomqvist Kjell |
Schax's Aztha La Viztha | 1 kl.I | 171.5 poäng | Nilsson Ingemar |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 1 kl.II | 182 poäng | Blomqvist Ann Charlo |
LPI Solskåbacka Molly | 0 kl.II | 84 poäng | Prahl Leif |
LPI Solskåbacka Molly | 0 kl.II | 0 poäng | Johnsson Lars |
Valentin | 2 kl.I | 147.5 poäng | Cederquist Göran |
LPI Solskåbacka Molly | 2 kl.II | 146 poäng |
LPI Solskåbacka Molly | 2 kl.II | 150.5 poäng | Andersson Per-Olof |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 1 kl.II | 168.5 poäng | Wilhelmsson Gunnar |
Valentin | 3 kl.I | 134 poäng | Ohlsson Olof |
Valentin | 3 kl.I | 129 poäng | Sommarin Christer |
LPI Solskåbacka Molly | 0 kl.II | 0 poäng | Petersson Lars |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 130 poäng | Frid Crispin |
SE UCH Easy Jump's Arnold | 3 kl.I | 101 poäng | Collin Yngve |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 2 kl.II | 157.5 poäng | Furvik Gunnar |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 1 kl.I | 176.5 poäng | Persson Sven-Börje |
SE UCH DK UCH DK LCH SE LCH Agerhönen's Mattaeus Toffifee | 3 ekl | 212 poäng | Persson Sven-Börje |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 2 kl.I | 143 poäng | Svensson Olle |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 1 kl.II | 162.5 poäng | Svensson Leif |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 1 kl.I | 181.5 poäng | Hedenberg Birgitta |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 2 kl.I | 152 poäng | Mattsson Lena |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 1 kl.II | 166.5 poäng | Gustafsson Bo |
LPI Solskåbacka Molly | 1 kl.I | 175 poäng | Lindergård Per |
VWW-08 NORD V-05 FI UCH VDH CH NORD UCH Haritzas Elvis | 3 kl.I | 109 poäng | Björkqvist Cronje |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 1 kl.I | 181.5 poäng | Sundqvist Anette |
LPI Solskåbacka Molly | 1 kl.I | 165 poäng | Prahl Leif |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 2 kl.I | 152 poäng | Svensson Sven-Olof |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 2 kl.I | 149 poäng | Rolfsson Tom |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 3 kl.II | 136 poäng | Johansson Berit |
LPI Solskåbacka Molly | 1 kl.I | 182.5 poäng | Pettersson Kathe |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.II | 141 poäng | Pettersson Kathe |
LPI NORD UCH SE LCH Youhais Snärtan Stina | 3 kl.I | 129 poäng | Lindqvist Göran |
LPI Solskåbacka Molly | 3 kl.I | 138 poäng | Altenmark Sven |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 107 poäng | Johansson Hans |
LPI Solskåbacka Molly | 3 kl.I | 139.5 poäng | Hanson Michael |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.II | 155.5 poäng | Frid Crispin |
SE UCH DK UCH DK LCH SE LCH Agerhönen's Mattaeus Toffifee | 1 ekl | 265 poäng | Sommarin Christer |
SE UCH DK UCH DK LCH SE LCH Agerhönen's Mattaeus Toffifee | 0 ekl | 157 poäng | Hansson Michael |
Villa Skönadals Bell | 0 kl.I | 0 poäng | Johannesson Anders |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 1 kl.I | 160 poäng | Blomqvist Kjell |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.II | 153 poäng | Prahl Leif |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 2 kl.I | 143 poäng | Krafft-Gustavsson Ko |
SE V-00 NO V-01 LPI KBH V-95 NORD UCH Haritzas Amanda | 1 kl.I | 189 poäng | Losell Bengt |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 1 kl.I | 182 poäng | Fredriksson Lennart |
LPI Huliganens Semlon | 3 kl.II | 127 poäng | Alfredsson Jan |
LPI LPII Youhais Karl JensÚn | 2 kl.I | 156 poäng | Furvik Gunnar |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 110 poäng | Thornqvist Siv |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 102 poäng | Brandin Thomas |
SE V-00 NO V-01 LPI KBH V-95 NORD UCH Haritzas Amanda | 2 kl.I | 156 poäng | Petersson Lars |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 115.5 poäng | Hallengren Benny |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 118.5 poäng |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 121 poäng | Ahlberg Alf |
Youhais Orvar | 1 kl.I | 181 poäng | Lindergård Per |
LPI SE UCH DK UCH Agerhönen's Kobberorm Hov Se Halen | 1 kl.I | 174.5 poäng | Nilsson Ingvar |
Youhais Orvar | 1 kl.I | 166.5 poäng | Persson Sven-Börje |
Youhais Orvar | 1 kl.I | 171.5 poäng | Petersson Lars |
Youhais Orvar | 3 kl.I | 129.5 poäng | Wendt Bertil |
LPI SE UCH DK UCH Agerhönen's Kobberorm Hov Se Halen | 1 kl.I | 180 poäng | Nilsson Ingvar |
Youhais Orvar | 2 kl.I | 158 poäng | Pettersson Kathe |
Haritzas Babsan | 1 kl.I | 187 poäng | Lengfeldt Ulf |
LPI SE UCH Rippåsens Dana | 1 kl.I | 166 poäng | Hildebrand Lars |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 109.5 poäng | Ahlberg Alf |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 126 poäng | Pettersson Kathe |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 137.5 poäng | Klang Ingvar |
Youhais Orvar | 3 kl.I | 121 poäng | Ström Tommy |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 130 poäng | Thornqvist Siv |
LPI SE UCH DK UCH Agerhönen's Kobberorm Hov Se Halen | 1 kl.I | 168 poäng | Ljung Lars-Åke |
LPI SE UCH Rippåsens Dana | 1 kl.I | 166.5 poäng | Andersson Marianne |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.II | 157 poäng | Nilsson Leif |
Youhais Orvar | 2 kl.I | 147 poäng | Lindergård Per |
Twinflowers Teveronika | 0 kl.I | 86 poäng | Lundgren Anna |
Twinflowers Slåttergubbe | 0 kl.II | 0 poäng | Isberg Ronny |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.II | 142 poäng | Ringdahl Kaj |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 113 poäng | Frid Crispin |
Twinflowers Slåttergubbe | 0 kl.II | 82 poäng | Ström Tommy |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 106 poäng | Thornqvist Siv |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.II | 155 poäng | Rydén Ruby |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 111 poäng | Branthall Marie |
LPI SE UCH Rippåsens Dana | 2 kl.I | 151 poäng | Hansson Yvonne |
LPI Huliganens Semlon | 0 kl.II | 0 poäng | Hellberg Ingrid |
Huliganens Simson | 3 kl.I | 126 poäng | Heikkilä Viljo |
LPI Huliganens Semlon | 3 kl.II | 112.5 poäng | Hedberg Leif |
Huliganens Simson | 3 kl.I | 126 poäng | Sten-Andersson Ulla |
LPI SE UCH Rippåsens Dana | 3 kl.I | 133 poäng | Hansson Yvonne |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.II | 149 poäng | Nilsson Leif |
SE V-00 NO V-01 LPI KBH V-95 NORD UCH Haritzas Amanda | 2 kl.I | 152 poäng | Wendt Bertil |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 102 poäng | Pallesen Tove |
LPI SE UCH Cickan | 1 kl.I | 165 poäng | Forsström Kurt |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.II | 148.5 poäng | Nordström Åke |
LPI SE UCH DK UCH Agerhönen's Kobberorm Hov Se Halen | 1 kl.I | 161 poäng | Nilsson Ewa |
LPI SE UCH Rippåsens Dana | 3 kl.I | 108.5 poäng | Lengfeldt Ulf |
LPI Huliganens Semlon | 0 kl.II | 96 poäng | Nordgren Jan |
LPI SE UCH Rippåsens Dana | 2 kl.I | 141 poäng | Eliasson Lennart |
LPI SE UCH DK UCH Agerhönen's Kobberorm Hov Se Halen | 2 kl.I | 149.5 poäng | Weiffert Rolf |
LPI SE UCH Cickan | 1 kl.I | 170 poäng | Åström Pia |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.II | 148 poäng | Sommarin Christer |
LPI SE UCH DK UCH Agerhönen's Kobberorm Hov Se Halen | 2 kl.I | 144 poäng | Nilsson Ingvar |
SE V-00 NO V-01 LPI KBH V-95 NORD UCH Haritzas Amanda | 0 kl.I | 0 poäng | Ahlberg Alf |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 118 poäng | Jönlid Anders |
LPI SE UCH Cickan | 1 Hp kl.I | 180 poäng | Andersson Börje |
LPI SE UCH Cickan | 1 kl.I | 170.5 poäng | Andersson Börje |
LPI SE UCH DK UCH Agerhönen's Kobberorm Hov Se Halen | 3 kl.I | 135 poäng | Petersson Lars |
SE V-00 NO V-01 LPI KBH V-95 NORD UCH Haritzas Amanda | 1 kl.I | 163 poäng | Prahl Erik |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.II | 146 poäng | Jönsson Arne |
LPI Huliganens Semlon | 0 kl.II | 0 poäng | Hjälm Leif |
LPI SE UCH Rippåsens Dana | 3 kl.I | 128 poäng | Claesson Åke |
LPI SE UCH Rippåsens Dana | 1 kl.I | 165.5 poäng | Claesson Åke |
LPI Huliganens Semlon | 2 kl.II | 153.5 poäng | Falk Inger |
TJH Skrållan | 0 kl.III | 0 poäng | Thornqvist Siv |
SE V-00 NO V-01 LPI KBH V-95 NORD UCH Haritzas Amanda | 1 kl.I | 171.5 poäng | Johansson Hans |
LPI Huliganens Semlon | 3 kl.II | 102 poäng | Sten-Andersson Ulla |
Twinflowers Slåttergubbe | 0 kl.II | 85 poäng | Hesslo Glenn |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.II | 148 poäng | Nilsson Leif |
Twinflowers Slåttergubbe | 0 kl.II | 0 poäng | Frid Crispin |
Twinflowers Slåttergubbe | 0 kl.II | 92 poäng | Thornqvist Siv |
LPI Huliganens Semlon | 0 kl.II | 71 poäng | Nääs Birgitta |
Huliganens Simson | 0 kl.I | 97 poäng | Nääs Birgitta |
Twinflowers Slåttergubbe | 0 kl.II | 0 poäng | Ahlberg Alf |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 120 poäng | Ström Tommy |
Pias Hundhages Simma | 2 kl.I | 158 poäng | Gillberg Bo |
LPI Huliganens Semlon | 3 kl.II | 123.5 poäng | Thunell Bengt |
Pias Hundhages Simma | 3 kl.I | 125 poäng | |
LPI SE UCH Rippåsens Dana | 2 kl.I | 154 poäng | Edvardsson Stefan |
Haritzas Babsan | 0 kl.I | 0 poäng |
LPI SE UCH Cickan | 1 kl.I | 163 poäng | Grape Peter |
LPI Huliganens Semlon | 1 kl.I | 179 poäng | Strömbäck Göran |
Kilhult's Nimbus | 2 kl.I | 146 poäng | Svensson Tord |
LPI Huliganens Semlon | 1 kl.I | 176 poäng | Hellberg Ingrid |
LPI SE UCH Cickan | 0 kl.I | 94 poäng | Hjorth Tore |
Haritzas Alexander Lukas | 3 kl.I | 139 poäng | Persson Sven |
Kilhult's Nimbus | 3 kl.I | 115 poäng | Jönlid Anders |
LPI SE UCH Cickan | 3 kl.I | 112 poäng | Andersson Börje |
LPI SE UCH Rippåsens Dana | 3 kl.I | 126.5 poäng | Lindblad Sverker |
LPI SE UCH Rippåsens Dana | 2 kl.I | 150.5 poäng | Brocker Björn |
LPI Huliganens Semlon | 3 kl.I | 137.5 poäng | Bahlenberg Ingrid |
Huliganens Simson | 0 kl.I | 96 poäng | Bahlenberg Ingrid |
LPI SE UCH Rippåsens Dana | 2 kl.I | 144 poäng | Lösaus Owe |
Twinflowers Slåttergubbe | 0 kl.II | 90 poäng | Sommarin Christer |
LPI Huliganens Semlon | 1 kl.I | 169.5 poäng | Hellberg Ingrid |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.II | 114.5 poäng | Altenmark Sven |
Twinflowers Slåttergubbe | 0 kl.II | 80 poäng | Persson Stig |
SE UCH LP Möllebos Poppy-Flop | 2 kl.I | 144 poäng | Nordlander Lennart |
LPI SE UCH Rippåsens Dana | 2 kl.I | 145 poäng | Åklint Leif |
LPI Kilhult's Nippertippa | 1 kl.I | 164 poäng | Sjöstrand Yvonne |
LPI Huliganens Semlon | 3 kl.I | 138 poäng | Hellberg Ingrid |
LPI Kilhult's Nippertippa | 1 kl.I | 169 poäng | Jönsson Arne |
LPI Kilhult's Nippertippa | 1 kl.I | 162 poäng | Edner Helene |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.I | 153 poäng | Frid Crispin |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.I | 148 poäng | Ström Tommy |
LPI Kilhult's Nippertippa | 2 kl.I | 146.5 poäng | Petersson Lars |
SE UCH Valle-Viking | 1 kl.I | 175 poäng | Petersson Lars |
LPI SE UCH Rippåsens Dana | 2 kl.I | 144 poäng | Wasström Ingegerd |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.I | 149.5 poäng | Ström Tommy |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.I | 149.5 poäng | Bengtsson Sten |
SE UCH NO UCH Femmans Oliver | 3 kl.I | 126 poäng | Gustafsson Staffan |
Twinflowers Slåttergubbe | 1 kl.I | 171 poäng | Persson Sven |
SE UCH NO UCH Femmans Oliver | 0 kl.I | 98 poäng | Danielsson Lars |
SE UCH NO UCH Femmans Oliver | 3 kl.I | 134 poäng | Karlsson Carina |
Karna | 2 kl.I | 141 poäng | Nilsson Ingvar |
Twinflowers Slåttergubbe | 0 kl.I | 99 poäng | Losell Bengt |
TJH Skrållan | 0 kl.III | 167.5 poäng | Rolfsson Tom |
SE UCH NO UCH Femmans Oliver | 3 kl.I | 106.5 poäng | Söderqvist Bengt |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.I | 130 poäng | Nilsson Arne |
SE UCH NO UCH Femmans Oliver | 3 kl.I | 124 poäng | Andersen Anita |
SE UCH NO UCH Femmans Oliver | 3 kl.I | 114 poäng | Andersson Birger |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.I | 147 poäng | Ahlberg Alf |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.I | 153 poäng | Lindergård Per |
Twinflowers Slåttergubbe | 2 kl.I | 142.5 poäng | Öberg Åke |
SE UCH LP Möllebos Poppy-Flop | 1 kl.I | 163 poäng |
SE UCH NO UCH Femmans Oliver | 3 kl.I | 137 poäng | Bogmark Lars |
Twinflowers Slåttergubbe | 0 kl.I | 0 poäng | Ahlberg Alf |
SE UCH LP Möllebos Poppy-Flop | 1 kl.I | 171 poäng | Andersson Göran |
Twinflowers Slåttergubbe | 0 kl.I | 0 poäng | Svensson Tord |
TJH Skrållan | 0 ekl | 0 poäng | Claesson Åke |
Twinflowers Slåttergubbe | 3 kl.I | 128 poäng | Frid Crispin |
SE UCH LP Möllebos Poppy-Flop | 2 kl.I | 144.5 poäng |
SE UCH LP Möllebos Poppy-Flop | 0 kl.I | 73 poäng | Carlsson Anders |
TJH Skrållan | 0 ekl | 0 poäng | Jonsson Bo |
SE UCH LP Droppe Av Sunnanvind | 1 kl.I | 168 poäng | Hyrén Bertil |
Vemmentorps Bessie | 0 kl.I | 91 poäng | Johansson Hans |
Vemmentorps Bessie | 0 kl.I | 0 poäng | Bengtsson Sten |
Fogdagårdens Anastasia | 0 kl.III | 156 poäng | Wrede Jan |
SE UCH LP Droppe Av Sunnanvind | 2 kl.I | 147.5 poäng | Ek Björn |
Vemmentorps Bessie | 2 kl.I | 140 poäng | Bengtsson Sten |
Vemmentorps Bessie | 3 kl.I | 130 poäng | Hjorth Ingegerd |
SE UCH LP Droppe Av Sunnanvind | 3 kl.I | 114 poäng | Johansson Berit |
Fogdagårdens Anastasia | 0 kl.III | 138 poäng | Hanson Michael |
LP Vitas Mini Lina | 1 kl.II | 175 poäng | Gustafsson Bo |
TJH Skrållan | 1 kl.III | 264.5 poäng | Isberg Ronny |
SE UCH LP Droppe Av Sunnanvind | 1 kl.I | 167 poäng | Lindqvist Göran |
SE UCH LP Droppe Av Sunnanvind | 2 kl.I | 152 poäng | Svanstedt Eva |
Rävdansen's Ra-Ta-Ta | 0 kl.I | 0 poäng | Nordin Staffan |
Rävdansen's Ra-Ta-Ta | 3 kl.I | 103 poäng | Bergquist Allan |
TJH Skrållan | 2 kl.III | 232 poäng | Johansson Åke |
Rävdansen's Ra-Ta-Ta | 3 kl.I | 106 poäng | Frölund Sten |
SE UCH LP Droppe Av Sunnanvind | 3 kl.I | 126 poäng | Oskarsson Reino |
Kringlan | 2 kl.I | 150 poäng | Österlund Hans |
SE UCH LP Möllebos Poppy-Flop | 1 kl.I | 167 poäng | Bergqvist Allan |
LP Vitas Mini Lina | 1 kl.I | 184 poäng |
TJH Skrållan | 0 kl.III | 191 poäng | Öberg Åke |
TJH Skrållan | 0 kl.III | 174 poäng | Isberg Ronny |
LP Vitas Mini Lina | 1 kl.I | 191 poäng | Svensson Erik |
LP Vitas Mini Lina | 1 kl.I | 182 poäng | Hallberg Bengt |
TJH Skrållan | 0 kl.III | 191.5 poäng | Johansson Åke |
SE UCH LP Droppe Av Sunnanvind | 1 kl.I | 174.5 poäng | Lindqvist Göran |
TJH Skrållan | 2 kl.III | 239 poäng | Isberg Ronny |
Fogdagårdens Anastasia | 1 kl.II | 161 poäng | Ekberg Stig |
Fogdagårdens Anastasia | 3 kl.II | 118 poäng | Hjorth Ingegerd |
SE UCH Dacke Av Sunnanvind | 3 kl.I | 103 poäng | Petersson Bert |
TJH Skrållan | 0 kl.III | 165 poäng | Wendt Bertil |
TJH Skrållan | 0 kl.III | 132 poäng | Pettersson Axel |
TJH Skrållan | 0 kl.III | 112.5 poäng | Johansson Åke |
LP Fido | 3 kl.III | 212 poäng | Frid Crispin |
LP Fido | 0 kl.III | 0 poäng | Wilén Gert |
TJH Skrållan | 3 kl.II | 134 poäng | Svensson Tord |
LP Fido | 3 kl.III | 201.5 poäng |
LP Fido | 3 kl.III | 213 poäng | Ahlberg Alf |
TJH Skrållan | 1 kl.II | 173 poäng | Olsson Christer |
LP Fido | 2 kl.III | 253 poäng | Eriksson Lennart |
LP Fido | 0 kl.III | 128 poäng | Nilsson Bertil |
TJH Skrållan | 2 kl.II | 152 poäng | Persson Sven |
TJH Skrållan | 2 kl.II | 153 poäng | Johansson Else-Britt |
LP Fido | 2 kl.III | 245.5 poäng | Nilsson Bertil |
Fogdagårdens Anastasia | 1 kl.I | 184.5 poäng | Altenmark Sven |
LP Fido | 0 kl.III | 150 poäng | Weiffert Rolf |
LP Fido | 0 kl.III | 119 poäng | Ekberg Stig |
Fogdagårdens Anastasia | 1 kl.I | 176 poäng | Ekberg Stig |
TJH Skrållan | 3 kl.II | 136 poäng | Persson Sven |
LP Fido | 3 kl.III | 207 poäng | Petersson Lars |
LP Fido | 3 kl.III | 215.5 poäng | Samuelsson Ragnar |
LP Fido | 2 kl.II | 146.5 poäng | Svensson Tord |
Fogdagårdens Anastasia | 1 kl.I | 185.5 poäng | Altenmark Sven |
TJH Skrållan | 3 kl.II | 104 poäng | Svensson Tord |
LP Fido | 1 kl.II | 177.5 poäng | Svensson Tord |
TJH Skrållan | 2 kl.II | 156.5 poäng | Sandnes Viveca |
TJH Skrållan | 2 kl.I | 159 poäng |
LP Fido | 2 kl.II | 152.5 poäng |
LP Fido | 1 kl.II | 166 poäng | |
TJH Skrållan | 2 kl.I | 151 poäng |
LP Fido | 1 kl.II | 163.5 poäng |
LP Fido | 1 kl.II | 163 poäng |
LP Fido | 2 kl.II | 157.5 poäng |
LP Fido | 3 kl.II | 138.5 poäng |
LP Fido | 2 kl.II | 143 poäng |
LP Fideli-Yo | 1 kl.I | 175 poäng | |
TJH Skrållan | 1 kl.I | 170 poäng |
TJH Skrållan | 3 kl.I | 132 poäng | |
LP Fideli-Yo | 1 kl.I | 161 poäng |
LP Fido | 1 kl.I | 169 poäng |
LP Fideli-Yo | 2 kl.I | 153 poäng | |
LP Fido | 1 kl.I | 179 poäng |
LP Fideli-Yo | 2 kl.I | 157 poäng |
TJH Skrållan | 3 kl.I | 118 poäng | |
LP Fido | 2 kl.I | 157 poäng |
LP Fido | 1 kl.I | 185 poäng | |
LP Fideli-Yo | 1 kl.I | 164 poäng |
LP Fideli-Yo | 2 kl.I | 142.5 poäng |
LP Fido | 1 kl.I | 173 poäng |
Mälsund-Allie | 2 kl.II | 155 poäng |
Mälsund-Allie | 3 kl.II | 100.5 poäng |
Mälsund-Allie | 2 kl.II | 149.5 poäng |
Möllebos Skorpan | 3 kl.I | 131 poäng |
Dolitel-Zigge | 2 kl.I | 141 poäng |
Mälsund-Allie | 1 kl.I | 168 poäng |