Bernmarkens Ödis | Olofsson Linda |
Ekolunds Eld | Fredin Maria |
SE VCH Zkrubbe's Tsunami | Örnkloo Torsten |
RLD N Mastrells Ulrika | Ericson Viveka |
Adidac Osheila | Axelsson Lennart |
Team's Riley | Holmertz Tommy |
Lindas Tassar Gandalf | Axelsson Roberto |
Stallbacka's Word of Fame | Segelström Catharina |
LT CH SE UCH Björkils Smugler-Smulan | Pålblad Mikael | ||
LT CH EE CH C.I.B. SE UCH FI UCH Björkils Fina Finpralin | Pålblad Mikael |
Tamoras Spicy Safira | Bengtsson Thomas |
Team's Asta | Alenius Jessica |
Hunnhunn's Göte | Axelsson Lennart |
LT&LV CH SE&FI UCH C.I.B. NO UCH SE JV-19 Björkils Bertamärta | Eklund Hans |
LT&LV CH EE CH C.I.B. SE UCH NO UCH FI UCH Tågås Dogs Ådi-Rufs | Keskinen Martti |
LD STARTKLASS Götängens Viking | Melanoz Carina |
Riddarens Sagolika Finish | Johansson Mikael |
Stallbacka's Wild Card | Wacek Christine |
SE VCH RLD N RLD F Nala | Ostheller Michaela |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rackaby's Lisa | Jonasson Fischer L |
SE VCH C.I.B. NORD UCH Swefarms Kalaskungen | Lundgren David |
LD STARTKLASS Tamoras Stormy Summer | Nordlinder Roger |
RLD F Traumer's Macallan | Ragnar Susanne |
Team's Gilda | Alenius Jessica | ||
Team's Gnista | Alenius Jessica | ||
RLD N Team's Greta | Alenius Jessica |
Björkils Asafräna Freja | Eklund Hans |
Stallbacka's Sexa Skåne | Segelström Catharina |
Mastrells Jon Bon Jovi | Wadström Mikael |
Leonberget'z Snow Zilla Af Lilja | Borg Vogel Ingrid |
Sittac's Swerker | Alenius Jessica |
RLD N Lillstintans Supersnälla Silversara | Wrambeck Monique |
Candelinz Surprised Kompis | Claesson Marianne |
Juzzi | Englund Ann |
Stolta Ebbas Bertha Beyla Af Chili | Johansson Mikael |
Team's Alexias Jum Jum | Gyllensten Elisabeth |
AGHD I Götängens Ralph Lauren | Ryberg Mikael |
Hurrelvingens Fifty Shades of Red | Larsen Bibbi |
RLD N AGD I AGHD I Frikraft's Moon La Luna | Lindgren Laila |
Ninnes Jerry Matador | Klein Christer |
Dobgun's Corrado | Hawée Göran | ||
Dobgun's Cicero | Hawée Göran | ||
Dobgun's Alexander | Hawée Göran |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | Johansson Morgan |
NORD UCH JWW-15 NORD JV-15 WW-16 Gartnervejens Pinje Af Tulle | Hawée Göran | ||
RLD N Dobgun's Calderon | Hawée Göran | ||
Dobgun's Cyrano | Hawée Göran |
RLD N Leonberget'z Guardian Angel | Holmertz Tommy |
RLD N Ekeröds Ztella | Olsson Ann |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Englund Ann |
NW 1 Gullvivebackens Cornelius | Andersson Kent |
Traumer's Egon | Borg Eva |
Björkebos Gaudi | Ogebjer Lorentz |
EE CH SE UCH Yacatis Cool Lill Miss Carla | Hawée Göran | ||
C.I.B. & NORD UCH EE< CH JWW-15 NORD V-15 WW-16&17 VDH&RU CH Piccobello Ferrari's Fenton- C & D | Hawée Göran |
Flinkagårdens Figaro | Klein Christer |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | Bark Ingemar |
Shine-Of-Gold | Klein Christer |
SE VCH SE UCH Leonberget'z Gabriel Golb | Pålblad Mikael |
Ramoya's Eviga Emilio | Wadström Mikael | ||
Ramoya's Dona Dixie | Wadström Mikael |
Dobgun's Antoinette | Hawée Göran | ||
Dobgun's Anastasia | Hawée Göran |
Smolmark's Havanna | Johnsson Thorén Mari |
Gruvfruns Mattis | Jacobsson Sten |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | Ragnar Susanne |
Folbert Aragorn | Bark Ingemar |
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg | Johnsson Thorén Mari |
Marcato's Knock-Out | Nordblom Klas |
LPI Suderbys Gård Kronos-Diesel | Boberg Urban |
RLD N RLD F RLD A Galants Padme | Johansson Morgan |
SE AG(HOPP)CH SE AGCH AGD II Howeaz Otto Oban | Andersson Stefan |
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera | Edner Helene |
Pousoda Pongo | Stangvik Stig |
RLD N Traumer's Manhattan | Englund Ann |
Son-Mik's Volmer | Axelsson Roberto |
Doris | Wadström Mikael |
RLD N Pousoda Pinocchio | Hemmingsson Bertil |
Pousoda Red Hot Chili Pepper | Ryberg Mikael | ||
Pousoda Dreams Do Come True | Ryberg Mikael | ||
Pousoda Timjan Af Kezzy | Ryberg Mikael | ||
Aagerups Imma | Ryberg Mikael | ||
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm | Ryberg Mikael |
Tallnäsets Ture | Sondell Birgitta |
Nattrajens Mirakel Mio | Edner Helene |
LPI RLD N RLD F Götängens Ixa-Ilona | Karlström Alf |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | Rydén Ruby |
Bella-Blixt | Liew Anita |
NORD UCH Incalines Aslan | Hägglund Jenny |
Riddarens Goa Gouache | Olsson Anders | ||
Rippåsens Tindra Skipperskrå | Olsson Anders | ||
Sökarens Bonus | Olsson Anders | ||
Sveagårdens Efterlängtade Arn | Olsson Anders | ||
SE UCH Drömvinden's Sue-Ellen | Olsson Anders | ||
Galants Brown Sugar | Olsson Anders | ||
Max Factor Hans-Anders Tahoesson | Olsson Anders | ||
Rippåsens Nalle | Olsson Anders |
Sofalex Nicke Nyfiken | Axelsson Roberto | ||
SE VCH Marcato's Icaros | Axelsson Roberto |
Ekeröds Sacke | Johnsson Thorén Mari |
Riddarens Ärtiga Märta | Johansson Morgan | ||
Riddarens Pas De Deux | Johansson Morgan | ||
SE UCH DK UCH Riddarens Fair Lioness | Johansson Morgan | ||
SE UCH DK UCH SE V-12 SE VV-18 DK V-18 DK VV-18 Riddarens Sagolika Lejon | Johansson Morgan | ||
SE UCH Youhais Kalle Anka | Johansson Morgan | ||
Adens Stierne Idel Ädel Adel | Johansson Morgan | ||
SE UCH Larsgårds Saga | Johansson Morgan | ||
Dean-Martin | Johansson Morgan |
Aagerups Lycka | Olsson Anders | ||
Pousoda Kova Af Nyser | Olsson Anders | ||
Sökarens Bellis | Olsson Anders | ||
SE UCH JWW-11 Kitenga True Swede Tucker Trucker | Olsson Anders | ||
Stallbackens Freja | Olsson Anders | ||
Rippåsens Luma Af Trolle | Olsson Anders | ||
Rippåsens Quickstep | Olsson Anders | ||
Mogulens Pyret | Olsson Anders |
Valle-Vikings Madeleine | Von Gegerfeldt C |
Marcato's Listiga-Lilly | Asplund Elisabet |
Kitenga Awesome Asterix | Pålblad Mikael |
SE VCH SE UCH Leonberget'z Snowman of Sweden | Holmsten Sven-Einar |
Figaro | Lindfalk Ingrid | ||
Ewans Kos | Lindfalk Ingrid |
Certhia's Barney | Kronqvist Anders |
Ekeröds Sicko | Russberg Inger | ||
Sökarens Bohem | Russberg Inger | ||
SE UCH Sveagårdens Efterlängtade Argus | Russberg Inger | ||
Benzelias Frost Flower | Russberg Inger | ||
Riddarens Juvel | Russberg Inger | ||
Götängens Frigg Midsommarsol | Russberg Inger | ||
Mastrells Eleganta Elvis | Russberg Inger |
Riddarens Mallige Matador | Lundahl Ken |
SE UCH DK UCH NORD V-11 Youhais Fanny Knös | Kronqvist Anders |
Sofalex Jaxon | Knutsson Lennart | ||
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Knutsson Lennart |
Marcato's Isaac | Stellberg Benita |
Götängens Hermine | Ryberg Mikael |
Götängens Juli-Juvel | Ryberg Mikael | ||
Götängens Ixon | Ryberg Mikael | ||
Marcato's Gaston | Ryberg Mikael |
Sipp-Ann | Bengtsson Thomas |
Navarras Pärla | Rydén Ruby | ||
Asterix | Rydén Ruby |
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia | Johnsson Thorén Mari |
Götängens Jara Juliflicka | Ryberg Mikael | ||
Valle-Vikings Desire | Ryberg Mikael | ||
Götängens Iza-Ilona | Ryberg Mikael | ||
Götängens Herkules | Ryberg Mikael |
LV CH EE CH Pousoda Ulrika Eleonora Af Danmark | Tapper Kjell |
SE UCH FI UCH Klövenhöjs Brisk | Lind Åsa |
Adidac Alexia | Lundin Maria |
Sofalex Hjärtliga Hilda | Edlund Marie |
RLD N RLD F Aagerups Jilla | Magnusson Anders |
Ackabos Milou | Wadman Sarah |
Piccobello Audi's Aslan of B & C | Carlsson Stellan |
Sofalex Inca | Hawée Göran |
Nattrajens Mirakel Yessie | Andersson Anna-Carin |
Leonberget'z Alva Af Queen | Kronqvist Anders | ||
Myntagården's Amazing Sixten | Kronqvist Anders | ||
Sofalex Idefix | Kronqvist Anders | ||
Sofalex Farbror Frost | Kronqvist Anders |
Björkebos Gillis | Färnefors Agnetha |
Kitenga Only One Otzi | Bark Ingemar |
Azzar | Färnefors Agnetha |
Viranords Bismuth | Olofsson Linda |
Sökarens Aspekt | Jadepalm Per-Arne | ||
SE UCH Riddarens Vågade Vega | Jadepalm Per-Arne | ||
Max Factor Helge-Jan Tahoesson | Jadepalm Per-Arne | ||
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | Jadepalm Per-Arne | ||
Rippåsens Iris Af Trolle | Jadepalm Per-Arne | ||
SE UCH Riddarens Petrousky | Jadepalm Per-Arne | ||
Falkentorps Falk | Jadepalm Per-Arne | ||
Bergahusens Edith-Piaf | Jadepalm Per-Arne |
Götängens Fenix Midsommarkavaljer | Gunneriusson I | ||
Götängens Go Glimma | Gunneriusson I |
Navarras Eddie | Holmertz Tommy |
Andersbo Linnea | Axelsson Kia | ||
RLD N Andersbo Humle | Axelsson Kia |
Armani | Holmertz Tommy |
Bernmarkens Dagny Af Blond | Olsson Anders | ||
Easy Jump's Utindra | Olsson Anders | ||
Traumer's Apollo | Olsson Anders | ||
SE VCH LPI Benzelias Dots in Snowstorm | Olsson Anders | ||
Rippåsens Nora | Olsson Anders | ||
Rippåsens Nitro | Olsson Anders | ||
Riddarens Anna Pavlova | Olsson Anders | ||
Nattrajens Amorella | Olsson Anders |
Salvans Ajax | Gunneriusson I | ||
Boog | Gunneriusson I |
Viranords Argentit | Asplund Elisabet |
SE UCH HamlÚngårdens Ginza | Edlund Marie |
Ackabos Ebba Grön | Österlund Lasse |
LPI Petzl | Axelsson Kia |
Fjellalunda's Lalou | Färnefors Agnetha |
Balder | Adamsson Louise |
Howeaz Ewert Rex | Adamsson Louise |
Stolta Ebbas Balder Brage | Eriksson Per-Olof | ||
Stolta Ebbas Bella Breidablick | Eriksson Per-Olof | ||
Hopp I Topp Ricky | Eriksson Per-Olof | ||
Gassman's Polly | Eriksson Per-Olof | ||
Soft-Snowflake | Eriksson Per-Olof | ||
SE UCH FI UCH Stolta Ebbas Cernunnos Af Mac Cee | Eriksson Per-Olof |
Howeaz Nitro Newington | Eriksson Ronny |
Tufvans Zally | Adamsson Louise |
Leonberget'z Ulrik Af Gammelby | Axelsson Kia |
Nattrajens Viking | Eriksson Christer | ||
Nattrajens Robin Hood | Eriksson Christer |
Peacewood Astrid | Lindahl Eleonor |
Björkebos Fräcka Musse | Söderström Monica |
Gartnervejens Höner Af Embla | Björkqvist Cronje |
Easy Jump's Jonnie | Hultin Ammie |
Toragårdens Billy-Josef | Gunneriusson I | ||
Götängens Dante Leon | Gunneriusson I | ||
Götängens Dixon Mirakel | Gunneriusson I | ||
Götängens Bianca Bratz | Gunneriusson I | ||
Götängens Cärla Midsommarflicka | Gunneriusson I |
SE UCH Änglarnas Dejlige Douglas | Ahlén Ib |
Easy Jump's Zizzi | Adamsson Louise |
Götängens Camomill Midsommar | Öhrn Andreas |
Molly | Holmertz Tommy | ||
Navarras Klara Kluck | Holmertz Tommy |
SE UCH Bråvestagårdens Bob-Junior | Rydén Ruby |
Splash of Water's Lou | Carlsson Margaretha | ||
Splash of Water's Nemo | Carlsson Margaretha |
Royal-Galamexx | Carlsson Margaretha |
Kitenga Fly Falcon | Rydén Ruby | ||
Kitenga Na Canon | Rydén Ruby | ||
Kitenga Joy Jambo | Rydén Ruby |
Kilhult's Gordana | Wadström Mikael | ||
Fjellalunda's Cherise | Wadström Mikael |
Änglarnas Call Me Doris | Adamsson Louise |
Leonberget'z Red Shadows Waltz | Lundgren David |
Björkstugans Bernhard | Ljunggren Felicia | ||
SE UCH Kitenga Hot Harmonie | Ljunggren Felicia |
Sofalex Felicia | Pettersson Elisabeth |
Nattrajens Kummin | Russberg Inger |
Kurreduttens Pippi | Bengtsson Thomas |
Änglarnas Digger Dagny | Ljunggren Felicia | ||
RLD N RLD F Korpens Flisa | Ljunggren Felicia |
LPI SE UCH RLD N SE V-13 NORD VV-15 SE VV-17 Starlight-Nila | Nyman Anders | ||
Splash of Water's Debbie | Nyman Anders |
SE UCH Navarras Isabella Dandenella | Holmsten Sven-Einar |
Ebba | Edner Helene |
Piece Smilla Från Djurröd | Björkqvist Cronje |
SE UCH Ekeröds Nora | Jadepalm Per-Arne |
Leonberget'z Luca Won Limos | Hansson Hans-Erik | ||
Sussilos Senna | Hansson Hans-Erik | ||
Yxnas Piraten | Hansson Hans-Erik | ||
Kilhult's Sir Burton | Hansson Hans-Erik | ||
Sofalex Durax | Hansson Hans-Erik | ||
Aagerups Abbe | Hansson Hans-Erik | ||
Easy Jump's Nadja | Hansson Hans-Erik | ||
NORD JV-03 LPI Rippåsens Stuffe | Hansson Hans-Erik | ||
Kilhult's Wilma Cherokee | Hansson Hans-Erik |
Ekeröds Plus | Claesson Marianne |
Kitenga Go Giedeon | Björkqvist Cronje |
Sofalex Greta Garbo | Ragnar Susanne |
Fjellalunda's Delorie | Wadström Mikael | ||
Fjellalunda's Gabriella | Wadström Mikael |
SE UCH Kitenga I Am Ixion | Ljunggren Felicia |
Björkstugans Bella | Sjunnesson Andreas |
Götängens Bonus Kasper | Blixt Curt |
Götängens Bond-James Bond | Axelsson Kia | ||
Ambra | Axelsson Kia | ||
Angelique | Axelsson Kia | ||
Azahara | Axelsson Kia |
Kabokas Qvintus | Blixt Curt |
Wittskärs Nadja | Axelsson Roberto |
Aagerups Doris | Karlström Alf | ||
Änglarnas Attraktiva Fröken Smilla | Karlström Alf | ||
Nattrajens Timjan | Karlström Alf | ||
Djean | Karlström Alf | ||
SE UCH DK UCH Valle-Vikings Gullan-Glitter | Karlström Alf | ||
Kilhult's Trash | Karlström Alf | ||
LPI Snudigas Isildur | Karlström Alf | ||
Björkstugans Puh | Karlström Alf | ||
SE UCH Rippåsens Skrållan | Karlström Alf | ||
Korpens Creamy Cortado | Karlström Alf |
Sofalex Elskade Ebba | Kamleitner Barbro |
SE UCH Hopp I Topp Muskot | Öhrn Andreas |
Studholidays Maja-Vitnos | Persson Pernilla |
Norrstigens Assar Unic | Enblom Eva |
Woppers Extra Waganza | Lamminen Juhani |
RLD N Achilles | Gunneriusson I |
Taxinges Lilla Gubben | Lindberg Magdalena |
LPI LPII Gitte Gotts Rut | Edner Helene |
Max Factor Ernst Hugo Birkson | Björklund Pernilla |
Stolta Ebbas Anni | Eriksson Per-Olof |
Keans Doggelito | Dådring Helena |
Youhais Billy Boy | Olsson Anders |
Toragårdens Figaro | Olsson Anders | ||
SE UCH Toragårdens Filippa | Olsson Anders | ||
Bergahusens Placidodomingo | Olsson Anders | ||
Piece Råttjägaren Hugo | Olsson Anders | ||
Solskåbacka Santos | Olsson Anders |
Stockmossens Zacky | Ragnar Susanne | ||
Sofalex Ceasar Carlsson | Ragnar Susanne |
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar | Nilsson Benny |
HamlÚngårdens Vira | Olofsson Linda |
SE VCH SE UCH FI UCH Navarras Dumle | Färnefors Agnetha |
SE UCH Woppers Days of Gold | Knutsson Lennart |
LPI LPII Tim | Jönsson Inge |
SE VCH LPI SE UCH Falkentorps Moder Svea | Eriksson Per-Olof |
Karla | Eriksson Per-Olof | ||
Riddarens Macqueen | Eriksson Per-Olof | ||
Leonberget'z Aniara Von Solkatt | Eriksson Per-Olof | ||
Hopp I Topp Shakira | Eriksson Per-Olof | ||
Hopp I Topp Hoss | Eriksson Per-Olof | ||
Stigsbergets Paris | Eriksson Per-Olof | ||
Stolta Ebbas Asta | Eriksson Per-Olof |
Backarnas Snövit | Eriksson Per-Olof |
SE UCH Rippåsens Amigo | Dahlstedt Ingela |
Kitenga Na Caizer | Persson Pernilla |
Leonberget'z Älvis The King | Wadman Sarah |
Stockmossens Zazza | Brandt Bengt-Olof |
Benito | Hultqvist Lennart |
Leonberget'z Ockra Af Bäckegrufvan | Andersson Anna-Carin | ||
SE UCH NO UCH Youhais Maxi-Mus | Andersson Anna-Carin |
Easy Jump's Umbra | Artursson Gun-Britt |
Liagårdsbacken Riddarolof | Russberg Inger |
SE UCH Easy Jump's Tjalle | Eriksson Per-Olof | ||
Diana | Eriksson Per-Olof | ||
Hopp I Topp Narkissos-Will | Eriksson Per-Olof | ||
Kullerbyttans Freddy | Eriksson Per-Olof | ||
Vanda | Eriksson Per-Olof | ||
Ipixuna Felisia Af Bea | Eriksson Per-Olof |
SE UCH Leonberget'z Xante Faxe | Asplund Elisabet |
Rippåsens Niels | Andersson Per-Olof |
Max Factor Dora Disa Birk Dotter | Jadepalm Per-Arne |
LPI Son-Mik's Dallas | Nyström Chatrine |
SE VCH Björkebos Black-Chico | Björk Thomas |
SE UCH Leonberget'z Prince Legolas | Johansson Maj |
RLD N Doris | Westman Anne |
Leonberget'z Crystalsunby Swarovski | Andersson Anna-Carin |
Rippåsens Stolta Ebba | Eriksson Per-Olof |
Keans Corint | Borg Eva |
Leonberget'z Loro Limos | Nordmark Lars-Åke |
SE UCH Leonberget'z Impala Ss | Jönsegård Anita |
SE UCH Falkentorps Kryddan | Håkansson Nils-Håkan |
NORD UCH Ocelotens Bassi Bass | Wacek Christine |
Futtentorpets Astor | Andersson Per-Olof |
Just About My Romeo | Bark Ingemar |
Youhais Snobben Sven | Melanoz Carina |
Hebbe | Wall Krister |
Fogdagårdens Eartha K | Borg Eva |
Haritzas James | Lindfalk Ingrid |
SE UCH NO UCH Riddarens Bertolt Brecht | Andersson Stefan |
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa | Svanstedt Benny |
Hedegärdets Honey | Andersson Owe |
Snudigas Cool-Curry | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Laurén Maria | |
SE UCH Snudigas Chic-Cayenne | Genomförd MH-beskrivning | Laurén Maria | |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH FDIII Youhais Holly Från Hannas | Genomförd MH-beskrivning | Laurén Maria | |
Easy Jump's Pastor Aston | Genomförd MH-beskrivning | Laurén Maria | |
Snudigas Birk | Genomförd MH-beskrivning | Laurén Maria |
Vedlunds Disa | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Grönfelt Patrik | |
Hedegärdets Hedda | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Grönfelt Patrik | |
Snudigas Frank | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Grönfelt Patrik | |
Youhais Hilda Från Hannas | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Grönfelt Patrik | |
SE UCH Leonberget'z Rosco Mc Queen | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Grönfelt Patrik | |
Kabokas Elixir | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Grönfelt Patrik | |
SE UCH Douglas | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Grönfelt Patrik | |
Kabokas C'ellika | Genomförd MH-beskrivning | Grönfelt Patrik | |
Riddarens ApÚritif | Genomförd MH-beskrivning | Grönfelt Patrik |
SE V-08 NORD V-03 WW-08 SE V-05 SE V-06 NORD UCH Haritzas Happy | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Almkvist Lars | |
SE UCH Youhais Prins Pompe | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Almkvist Lars | |
Riddarens Akvileja | Genomförd MH-beskrivning | Almkvist Lars | |
Björkstugans Zippo | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Almkvist Lars | |
SE UCH Björkstugans Zingo | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Almkvist Lars | |
VWW-08 NORD V-05 FI UCH VDH CH NORD UCH Haritzas Elvis | Genomförd MH-beskrivning | Almkvist Lars | |
SE UCH Villa Skönadals Antonovka | Genomförd MH-beskrivning | Almkvist Lars | |
Haritzas Gnista | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Almkvist Lars | |
SE UCH Riddarens Harlekin | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Almkvist Lars | |
LPI LPII SE UCH Flinkagårdens Esset | Genomförd MH-beskrivning | Almkvist Lars |
Leonberget'z Collin Mc Rae | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Hjälm Leif |
Howeaz Alice | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Ivarsson Ulf |
Hörsets Zindra | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Lindqvist Göran |
Riddarens Dario Fo | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Isberg Ronny |
Lohorvans Ellna | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Ståhl Roth Gunborg |
Rippåsens Lotus | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Lindahl Eleonor | |
Youhais Livliga Lisa | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Lindahl Eleonor | |
Björkstugans Vivi | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Lindahl Eleonor | |
Björkstugans Viggo | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Lindahl Eleonor | |
Björkstugans Nicke | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Lindahl Eleonor | |
Riddarens Absinth | Genomförd MH-beskrivning | Lindahl Eleonor | |
Son-Mik's Olivia Skipperskrå | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Lindahl Eleonor | |
Riddarens Absolut | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Lindahl Eleonor | |
LPI Huliganens Semlon | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Lindahl Eleonor |
SE UCH Keans Emilio | Genomförd MH-beskrivning | Grönfelt Patrik | |
Kabokas Bea Blåeld | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Grönfelt Patrik | |
NORD V-99 SE V-01 SE UCH Rippåsens Bellan | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Grönfelt Patrik | |
Snudigas Waldemar | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Grönfelt Patrik |
Björkstugans Lulu | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Fagerhov Hans |
Torke Jenka | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Hawée Göran |
Youhais Fräcka Fia | Genomförd MH-beskrivning | Håkansson Nils-Håkan |
Alva | Genomförd MH-beskrivning | Melanoz Carina |
SE UCH Lohorvans Beda | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Magnusson Anders |
LPI Solskåbacka Molly | Genomförd MH-beskrivning | Kihl Susanne |
Lagross Lucky Luke | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Blennholt Kerstin | |
Lagross Billy The Kid | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Blennholt Kerstin |
Björkstugans Zita | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Beike Maya |
Haritzas Babsan | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Mellqvist Stig |
Björkstugans Titti | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Rooth Gun | |
SE UCH Björkstugans Ticka | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Rooth Gun |
SE UCH Emil | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Brandt Bengt-Olof |