Information om Dansk Svensk Gårdshund från Rasdata.nu

Rallylydnad 2012

Resultat i namnordning


2012-12-15 Sävsjö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Nybörjarklass76 poäng Sandström Peter

2012-12-09 Nödinge SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass84 poäng Elgh Birgitta
Traumer's Egon Nybörjarklass37 poäng Elgh Birgitta
SE UCH RLD N RLD F Wennhof's Frida Nybörjarklass0 poäng Elgh Birgitta
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Avancerad klass69 poäng Bratt Mona
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Avancerad klass49 poäng Bratt Mona

2012-12-01 SKK
SE VCH SE UCH SE JV-12 RLD N&F&A AGD II AGHD II Sofalex Partypinglan Pepsi Nybörjarklass55 poäng Björklund Emma
Easy Jump's Jonnie Avancerad klass40 poäng Berg Emma

2012-11-17 Fagersta SBK
RLD N Doris Fortsättningsklass71 poäng Åström Ulrica
RLD N Doris Fortsättningsklass33 poäng Strömberg Katarina

2012-11-10 Matfors SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas Nybörjarklass89 poäng Falk Emil

2012-10-28 Limhamn SBK
Traumer's Egon Nybörjarklass80 poäng Persson Madeleine

2012-10-27 Eslöv SBK
Traumer's Egon Nybörjarklass64 poäng Dahlqvist Ingrid

2012-10-27 Ljungbyhed SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass98 poäng Jansson Mats

2012-10-20 Vallentuna SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass85 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH SE UCH SE JV-12 RLD N&F&A AGD II AGHD II Sofalex Partypinglan Pepsi Nybörjarklass87 poäng Björklund Emma
SE VCH Kabokas Queen Af Holmboda Nybörjarklass32 poäng Björklund Emma
Easy Jump's Jonnie Avancerad klass51 poäng Elegård Liss-Britt

2012-10-14 Helsingborg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass86 poäng Sigsgaard Jytte

2012-10-13 Bollnäs SBK
RLD N RLD F Haritzas Raja Fortsättningsklass80 poäng Berg Emma
RLD N RLD F Haritzas Raja Fortsättningsklass77 poäng Elegård Liss-Britt

2012-10-13 Visättra SKK
Easy Jump's Jonnie Avancerad klass16 poäng Strömberg Katarina

2012-10-07 Norrtälje SKK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass87 poäng Strömberg Katarina
Easy Jump's Jonnie Avancerad klass83 poäng Angleby Sofia

2012-10-06 Höganäs SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo Avancerad klass77 poäng Nilsson Petra

2012-10-06 Sävsjö SBK
RLD N Mimmi Fortsättningsklass0 poäng Sandström Peter

2012-09-30 Sölvesborg SBK
Kitenga Quo Qimbo Nybörjarklass91 poäng Langefors Barbro

2012-09-29 Lund SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass95 poäng Wrambeck Monique
RLD N Änglarnas Bam-Zigge Bartil Fortsättningsklass54 poäng Persson Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Aagerups Bilbo Nybörjarklass85 poäng Mårtensson Christer
Aagerups Lilla-Lisa Nybörjarklass66 poäng Mårtensson Christer

2012-09-29 Sölvesborg SBK
Kitenga Quo Qimbo Nybörjarklass77 poäng Hansson Gitte

2012-09-23 Olofström SBK
Kitenga Quo Qimbo Nybörjarklass70 poäng Hansson Gitte

2012-09-23 Trelleborg SBK
RLD N Änglarnas Bam-Zigge Bartil Nybörjarklass76 poäng Persson Madeleine
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Aagerups Bilbo Nybörjarklass64 poäng Persson Madeleine

2012-09-22 Falkenberg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Avancerad klass69 poäng Persdotter Hildur

2012-09-22 Dala Floda SBK
Haritzas Alladin Nybörjarklass20 poäng Strömberg Katarina
Änglarnas Absolut Kurant Nybörjarklass18 poäng Strömberg Katarina

2012-09-15 Hallstavik SBK
RLD N RLD F Haritzas Raja Nybörjarklass71 poäng Elegård Liss-Britt

2012-09-09 Nacka SBK
SE VCH Kabokas Queen Af Holmboda Nybörjarklass16 poäng Hjelm Agneta

2012-09-07 Göteborg SBK
Traumer's Egon Nybörjarklass87 poäng Arvestrand Therese
SE UCH RLD N RLD F Wennhof's Frida Nybörjarklass79 poäng Arvestrand Therese
Fogdagårdens Eartha K Nybörjarklass63 poäng Arvestrand Therese
RLD N RLD F Aagerups Jilla Nybörjarklass49 poäng Arvestrand Therese

2012-09-02 Jönköping SBK
RLD N Mimmi Nybörjarklass75 poäng Sigsgaard Jytte

2012-09-02 Valdemarsvik SBK
Navarras Klara Kluck Nybörjarklass67 poäng Johansson Jan
Navarras Klara Kluck Nybörjarklass0 poäng Johansson Jan

2012-08-26 Skarpnäck SHU
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass95 poäng Björklund Emma
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass82 poäng Björklund Emma
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass79 poäng Björklund Emma
RLD N RLD F Haritzas Raja Nybörjarklass87 poäng Elegård Liss-Britt
Easy Jump's Jonnie Avancerad klass50 poäng Björklund Emma

2012-08-25 Karlstad SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass93 poäng Bratt Mona

2012-08-20 Olofström SHU
AGD III AGHD III Gitte Gotts Sven Nybörjarklass88 poäng Hansson Gitte

2012-08-19 Borås SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass97 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass75 poäng Eliasson Thulin Cari
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Fortsättningsklass73 poäng Jansson Mats
SE UCH RLD N RLD F Wennhof's Frida Nybörjarklass59 poäng Johansson Jan
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Avancerad klass72 poäng Jansson Mats

2012-08-18 Osby SBK
Aagerups Lilla-Lisa Nybörjarklass69 poäng Hansson Eva
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo Avancerad klass68 poäng Palm Beatrice

2012-08-12 Mark SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass96 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass92 poäng Sigsgaard Jytte
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Fortsättningsklass93 poäng Sigsgaard Jytte
SE UCH RLD N RLD F Wennhof's Frida Nybörjarklass86 poäng Persdotter Hildur
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Avancerad klass79 poäng Persdotter Hildur

2012-08-11 Timrå SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas Nybörjarklass86 poäng Falk Emil

2012-08-09 Lund SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass93 poäng Persson Madeleine
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo Avancerad klass63 poäng Persson Madeleine

2012-08-05 Ljungbyhed SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass98 poäng Sigsgaard Jytte
Aagerups Lilla-Lisa Nybörjarklass85 poäng Jansson Ingegerd
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo Avancerad klass73 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Avancerad klass0 poäng Wrambeck Monique

2012-08-04 Ljungbyhed SBK
Aagerups Lilla-Lisa Nybörjarklass90 poäng Sigsgaard Jytte

2012-07-29 Norrtälje SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass93 poäng Berg Emma
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass89 poäng Berg Emma
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass87 poäng Berg Emma
RLD N RLD F Haritzas Raja Nybörjarklass76 poäng Strömberg Katarina

2012-07-27 Uppsala SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass95 poäng Björklund Emma
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass84 poäng Björklund Emma
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass59 poäng Björklund Emma
Easy Jump's Jonnie Avancerad klass53 poäng Berg Emma

2012-07-22 Bollnäs SBK
RLD N Doris Nybörjarklass82 poäng Hjelm Agneta
RLD N Doris Nybörjarklass79 poäng Strömberg Katarina
Fålbäckens Keno Nybörjarklass51 poäng Hjelm Agneta
RLD N RLD F RLD A Fjellalunda's Gimli Avancerad klass84 poäng Falk Emil
RLD N RLD F RLD A Fjellalunda's Gimli Avancerad klass0 poäng Falk Emil

2012-07-21 Simrishamn SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass94 poäng Hansson Eva

2012-07-21 Varberg SBK
SE UCH RLD N RLD F Wennhof's Frida Nybörjarklass62 poäng Elgh Birgitta

2012-07-20 Sävsjö SBK
RLD N Mimmi Nybörjarklass63 poäng Sandström Peter

2012-07-08 Linköping SHU
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass99 poäng Johansson Karin
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass91 poäng Johansson Karin
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass85 poäng Johansson Karin
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass81 poäng Johansson Jan
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass81 poäng Johansson Karin
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass75 poäng Johansson Jan
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass60 poäng Johansson Jan
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass0 poäng Johansson Jan

2012-07-07 SVTEK
RLD N Mimmi Nybörjarklass87 poäng Johansson Karin

2012-07-06 Kivik SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass96 poäng Wrambeck Monique

2012-07-01 Gnesta SBK
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass93 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass88 poäng Strömberg Katarina
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass76 poäng Strömberg Katarina
Easy Jump's Jonnie Fortsättningsklass90 poäng Elegård Liss-Britt

2012-06-17 Höganäs SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass74 poäng Lindgren Ida
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Nybörjarklass0 poäng Lindgren Ida
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Avancerad klass68 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo Avancerad klass57 poäng Sigsgaard Jytte

2012-06-16 Skövde SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Fortsättningsklass98 poäng Elgh Birgitta
RLD N Mimmi Nybörjarklass89 poäng Elgh Birgitta

2012-06-16 Nacka SBK
Easy Jump's Jonnie Fortsättningsklass88 poäng Gerdlind Lise Lott

2012-06-09 Sjöbo SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Aagerups Bilbo Nybörjarklass83 poäng Hansson Eva
RLD N Änglarnas Bam-Zigge Bartil Nybörjarklass75 poäng Hansson Eva

2012-06-06 Hörby SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass96 poäng Eberhard Martina
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass94 poäng Eberhard Martina
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Nybörjarklass76 poäng Eberhard Martina
RLD N RLD F Kitenga Joy Jinx Nybörjarklass57 poäng Eberhard Martina

2012-06-03 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass92 poäng Johansson Karin
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Avancerad klass37 poäng Elgh Birgitta

2012-05-20 Falkenberg SBK
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Nybörjarklass87 poäng Persdotter Hildur
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo Avancerad klass71 poäng Persdotter Hildur
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Avancerad klass0 poäng Persdotter Hildur

2012-05-20 Torsås SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass86 poäng Johansson Jan

2012-05-19 Märsta SBK
RLD N RLD F RLD A Fjellalunda's Gimli Avancerad klass82 poäng Berg Emma

2012-05-19 SPK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass73 poäng Angleby Sofia
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass61 poäng Angleby Sofia
Easy Jump's Jonnie Fortsättningsklass91 poäng Elegård Liss-Britt

2012-05-19 Osby SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass97 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass74 poäng Sigsgaard Jytte

2012-05-17 Märsta SBK
Götängens Bonus Kasper Nybörjarklass67 poäng Angleby Sofia
RLD N RLD F RLD A Fjellalunda's Gimli Avancerad klass92 poäng Elegård Liss-Britt

2012-05-13 Borås SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Fortsättningsklass0 poäng Johansson Karin
RLD N Mimmi Nybörjarklass47 poäng Johansson Jan

2012-05-12 Dala-Floda SBK
RLD N Doris Nybörjarklass81 poäng Hansson Gitte
Änglarnas Absolut Kurant Nybörjarklass77 poäng Hansson Gitte
RLD N Doris Nybörjarklass46 poäng Elegård Liss-Britt
Haritzas Alladin Nybörjarklass18 poäng Hansson Gitte

2012-05-12 Malmö SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass97 poäng Persson Madeleine

2012-05-06 Norrtälje SKK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass75 poäng Berg Emma
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass68 poäng Berg Emma

2012-05-06 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass85 poäng Elgh Birgitta
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Fortsättningsklass85 poäng Persdotter Hildur
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Fortsättningsklass82 poäng Elgh Birgitta
Bernmarkens Glory Doris Fortsättningsklass0 poäng Persdotter Hildur

2012-05-01 Hallstavik SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass81 poäng Björklund Emma
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass65 poäng Björklund Emma

2012-05-01 Bjuv SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass92 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F Korpens Flisa Fortsättningsklass97 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N Änglarnas Eleganta Tjolanta Fortsättningsklass59 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Avancerad klass96 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo Avancerad klass51 poäng Wrambeck Monique

2012-04-29 Ljungbyhed SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass91 poäng Johansson Jan
RLD N RLD F Korpens Flisa Fortsättningsklass97 poäng Nilsson Petra
RLD N Änglarnas Eleganta Tjolanta Fortsättningsklass85 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo Fortsättningsklass0 poäng Nilsson Petra

2012-04-28 Trelleborg SBK
RLD N Änglarnas Bam-Zigge Bartil Nybörjarklass91 poäng Dahlstedt Anna Karin

2012-04-28 Nödinge SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Fortsättningsklass83 poäng Persdotter Hildur
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Fortsättningsklass75 poäng Persdotter Hildur
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Avancerad klass0 poäng Johansson Jan

2012-04-22 Uppsala SBK
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass70 poäng Strömberg Katarina
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass0 poäng Strömberg Katarina

2012-04-21 Höganäs SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass77 poäng Lindgren Ida
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Avancerad klass86 poäng Eliasson Thulin Cari

2012-04-21 Vallentuna SBK
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass85 poäng Angleby Sofia
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass75 poäng Angleby Sofia
Easy Jump's Jonnie Nybörjarklass95 poäng Hjelm Agneta
Götängens Bonus Kasper Nybörjarklass83 poäng Hjelm Agneta

2012-04-15 Lund SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass95 poäng Langefors Barbro
Bernmarkens Glory Doris Fortsättningsklass0 poäng Palm Beatrice
Bernmarkens Glory Doris Fortsättningsklass0 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Nybörjarklass32 poäng Persson Madeleine

2012-04-01 Helsingborg SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass99 poäng Eberhard Martina
RLD N RLD F Korpens Flisa Fortsättningsklass90 poäng Sundlöf Lena
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo Fortsättningsklass85 poäng Eberhard Martina
RLD N Änglarnas Eleganta Tjolanta Fortsättningsklass0 poäng Sundlöf Lena
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Avancerad klass82 poäng Sundlöf Lena

2012-03-25 Kinna SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Fortsättningsklass94 poäng Johansson Karin
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Fortsättningsklass84 poäng Johansson Jan
Bernmarkens Glory Doris Fortsättningsklass0 poäng Johansson Jan

2012-02-26 SGVK
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Fortsättningsklass97 poäng Strömberg Katarina

2012-02-25 Helsingborg SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass96 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F Korpens Flisa Fortsättningsklass88 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Hugo Fortsättningsklass87 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N Änglarnas Eleganta Tjolanta Fortsättningsklass85 poäng Sigsgaard Jytte

2012-02-25 Helsingborg SBK
RLD N Änglarnas Bam-Zigge Bartil Nybörjarklass58 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Nybörjarklass12 poäng Wrambeck Monique
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Aagerups Bilbo Nybörjarklass0 poäng Lindgren Ida

2012-02-11 Trångsund SKK
Easy Jump's Jonnie Nybörjarklass88 poäng Strömberg Katarina

2012-01-08 Kinna SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass82 poäng Johansson Karin
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass59 poäng Johansson Karin
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Fortsättningsklass82 poäng Johansson Karin
Bernmarkens Glory Doris Fortsättningsklass75 poäng Elgh Birgitta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Avancerad klass87 poäng Johansson Karin

2012-01-07 Kinna SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass80 poäng Johansson Jan
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass61 poäng Johansson Jan
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Fortsättningsklass87 poäng Elgh Birgitta
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Fortsättningsklass84 poäng Johansson Jan
Bernmarkens Glory Doris Fortsättningsklass38 poäng Johansson Jan
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Avancerad klass79 poäng Johansson Jan


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2020-11-18 / Page updated 18 Nov 2020: gardshund@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2020-11-17 / Information from the Swedish Kennel Club 17 Nov 2020