Information om Dansk Svensk Gårdshund från Rasdata.nu

Rallylydnad 2014

Resultat i namnordning


2014-12-14 Stockholm SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Mokko Marketta
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N&F&A&M Nattrajens Cayenne Mästarklass76 poäng Mokko Marketta

2014-12-13 Stockholm SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass89 poäng Braathen Johansson H
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N&F&A&M Nattrajens Cayenne Mästarklass68 poäng Braathen Johansson H

2014-12-07 Kungsör SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass93 poäng Svensson Madeleine

2014-11-30 Kalix SKK
RLD N RLD F Bergahusens Caruso Nybörjarklass84 poäng Hag Carola
Smolmark's Dimma Nybörjarklass78 poäng Hag Carola

2014-11-30 Göteborg SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass99 poäng Svanstedt Eva
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass79 poäng Segvall Marie-Louise
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass74 poäng Svanstedt Eva
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass65 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Mästarklass0 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Mästarklass0 poäng Segvall Marie-Louise

2014-11-30 Falun SBK
RLD A Ekeröds Ricco Fortsättningsklass70 poäng Borgenlöv Leif
RLD A Ekeröds Ricco Fortsättningsklass57 poäng Norman Viktoria

2014-11-30 Karlshamn SBK
Falkentorps Lili Fortsättningsklass76 poäng Palm Beatrice
Ebba Fortsättningsklass65 poäng Palm Beatrice
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Nybörjarklass63 poäng Palm Beatrice

2014-11-29 Kalix SKK
Smolmark's Dimma Nybörjarklass84 poäng Hag Carola
RLD N RLD F Bergahusens Caruso Nybörjarklass0 poäng Hag Carola

2014-11-29 Dala Floda SBK
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass52 poäng Borgenlöv Leif
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass28 poäng Wrambeck Monique

2014-10-25 Tranås SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Fortsättningsklass82 poäng Arvestrand Therese
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Fortsättningsklass80 poäng Tilly Jannika

2014-10-25 Gustavsberg SBK
Frivics Cesar Nybörjarklass33 poäng Gerdlind Lise Lott

2014-10-19 Vallentuna SBK
Easy Jump's Jonnie Mästarklass57 poäng Gerdlind Lise Lott

2014-10-18 Vallentuna SBK
Frivics Cesar Nybörjarklass0 poäng Gerdlind Lise Lott

2014-10-18 SKK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Fortsättningsklass83 poäng Arvidsson Thors Katr
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Fortsättningsklass67 poäng Tilly Jannika

2014-10-12 Helsingborg SBK
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Mästarklass58 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass0 poäng Wrambeck Monique
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin Fortsättningsklass100 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F All It Takes Lets Fly Away Fortsättningsklass95 poäng Sigsgaard Jytte
LPI Fritiof Nybörjarklass86 poäng Borgenlöv Leif

2014-10-11 Malmö SBK
RLD N RLD F All It Takes Lets Fly Away Fortsättningsklass86 poäng Hansson Gitte
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Fortsättningsklass75 poäng Hansson Gitte
SE VCH SE UCH RLD N RLD F Incalines Beyla Fortsättningsklass66 poäng Hansson Gitte
Kitenga Go Giedeon Fortsättningsklass47 poäng Hansson Gitte

2014-10-11 Tyresö SBK
RLD A Ekeröds Ricco Fortsättningsklass78 poäng Huuki Diana

2014-10-05 Växjö SBK
Bonteas Golden-Gonzo Fortsättningsklass91 poäng Persson Gunnel

2014-10-05 Borås SBK
RLD N RLD F Rippåsens Ängla Tessi Fortsättningsklass86 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A Cilla Nybörjarklass85 poäng Segvall Marie-Louise

2014-10-05 Hörby SBK
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin Fortsättningsklass96 poäng Sandström Peter
LPI Fritiof Nybörjarklass99 poäng Borgenlöv Leif

2014-10-05 Färgelanda SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass98 poäng Himmel Jana
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass95 poäng Himmel Jana
SE UCH RLD N RLD F Salvans Ballerina Fortsättningsklass81 poäng Elgh Birgitta

2014-10-04 Klippan SHU
RLD N RLD F All It Takes Lets Fly Away Fortsättningsklass83 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F RLD A Bizzy Nybörjarklass96 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Nybörjarklass92 poäng Sigsgaard Jytte

2014-10-04 Karlskrona SBK
LPI Riddarens Elisabeth Taylor Fortsättningsklass79 poäng Hansson Gitte
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Nybörjarklass65 poäng Hansson Gitte

2014-10-03 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F All It Takes Lets Fly Away Fortsättningsklass84 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Nybörjarklass77 poäng Jansson Ingegerd
RLD N Kitenga Hot Hazel Nybörjarklass75 poäng Jansson Ingegerd
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Nybörjarklass74 poäng Jansson Ingegerd

2014-09-28 Smålandsstenar SBK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F Incalines Beyla Fortsättningsklass83 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Avancerad klass0 poäng Sigsgaard Jytte

2014-09-28 Söderköping SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Fortsättningsklass87 poäng Svärd Caroline
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Fortsättningsklass77 poäng Tilly Jannika

2014-09-28 Uddevalla SBK
SE UCH RLD N RLD F Salvans Ballerina Fortsättningsklass47 poäng Svanstedt Eva

2014-09-27 Angered SBK
Drömvinden's Lucy Nybörjarklass74 poäng Dahlstedt Anna Karin

2014-09-27 Boden SBK
Smolmark's Dimma Nybörjarklass74 poäng Christensen Ewa

2014-09-27 Rättvik SBK
RLD N Saringes Aska Af Sofiero Nybörjarklass92 poäng Mårtensson Christer
RLD N Saringes Aska Af Sofiero Nybörjarklass78 poäng Lundgren Cristina

2014-09-27 Sölvesborg SBK
Falkentorps Lili Fortsättningsklass84 poäng Dahlqvist Ingrid
LPI Riddarens Elisabeth Taylor Fortsättningsklass78 poäng Dahlqvist Ingrid
Ebba Fortsättningsklass55 poäng Dahlqvist Ingrid
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Nybörjarklass81 poäng Langefors Barbro

2014-09-27 Norrtälje SBK
Frivics Cesar Nybörjarklass0 poäng Lundbergh Åsa

2014-09-21 Ystad SBK
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Mästarklass73 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Mästarklass0 poäng Hansson Eva

2014-09-21 Svenljunga SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass87 poäng Persson Gunnel

2014-09-20 Norsborg SKK
Easy Jump's Jonnie Mästarklass80 poäng Björklund Emma

2014-09-20 Ystad SBK
Kitenga Go Giedeon Fortsättningsklass81 poäng Skogström Mia
Piccobello Audi's Aslan of B & C Nybörjarklass70 poäng Hansson Eva
Piccobello Audi's Aslan of B & C Nybörjarklass47 poäng Skogström Mia

2014-09-20 Falkenberg SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass94 poäng Dahlqvist Ingrid
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass76 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Mästarklass57 poäng Dahlqvist Ingrid
SE VCH SE UCH RLD N RLD F Incalines Beyla Fortsättningsklass94 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F Rippåsens Ängla Tessi Nybörjarklass84 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Nybörjarklass83 poäng Svanstedt Eva
Aagerups Lycka Nybörjarklass52 poäng Svanstedt Eva

2014-09-20 Trollhättan SBK
RLD F Youhais Herr Morris Nybörjarklass0 poäng Himmel Jana

2014-09-18 Angered SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass84 poäng Elgh Birgitta
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Mästarklass0 poäng Elgh Birgitta
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass29 poäng Skogström Mia

2014-09-14 Nödinge SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass75 poäng Segvall Marie-Louise
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass74 poäng Segvall Marie-Louise
SE UCH RLD N RLD F Salvans Ballerina Nybörjarklass83 poäng Elgh Birgitta
Drömvinden's Lucy Nybörjarklass81 poäng Elgh Birgitta

2014-09-14 Linköping SHU
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Fortsättningsklass68 poäng Tilly Jannika

2014-09-14 Höganäs SSPK
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin Fortsättningsklass90 poäng Jansson Mats
RLD N Pousoda Nikon Af Nyser Nybörjarklass99 poäng Jansson Mats
LPI Fritiof Nybörjarklass99 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A Bizzy Nybörjarklass98 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F All It Takes Lets Fly Away Nybörjarklass97 poäng Jansson Mats

2014-09-13 Norrköping SBK
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Fortsättningsklass73 poäng Tilly Jannika

2014-09-13 Märsta SBK
Frivics Cesar Nybörjarklass0 poäng Elegård Liss-Britt

2014-09-07 Hallstavik SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass73 poäng Gerdlind Lise Lott
Frivics Cesar Nybörjarklass74 poäng Gerdlind Lise Lott

2014-09-07 Skövde SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass72 poäng Svensson Madeleine

2014-09-07 Sollefteå SBK
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N&F&A&M Nattrajens Cayenne Mästarklass83 poäng Norberg Carina
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N&F&A&M Nattrajens Cayenne Mästarklass70 poäng Norberg Carina

2014-09-07 Karlshamn SBK
Falkentorps Lili Fortsättningsklass63 poäng Eliasson Thulin Cari

2014-09-07 Västervik SBK
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Fortsättningsklass65 poäng Tilly Jannika

2014-09-07 Skurup SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Fortsättningsklass93 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F All It Takes Lets Fly Away Nybörjarklass86 poäng Palm Beatrice
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success Nybörjarklass73 poäng Palm Beatrice

2014-09-06 Älmhult SBK
Bonteas Golden-Gonzo Nybörjarklass89 poäng Hansson Gitte
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Nybörjarklass46 poäng Hansson Gitte

2014-08-31 Åhus SBK
Kitenga Go Giedeon Fortsättningsklass54 poäng Dahlqvist Ingrid
Piccobello Audi's Aslan of B & C Nybörjarklass0 poäng Hansson Gitte

2014-08-30 Olofström SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Nybörjarklass79 poäng Langefors Barbro

2014-08-30 Stora Höga SBK
SE UCH RLD N RLD F Salvans Ballerina Nybörjarklass88 poäng Elgh Birgitta

2014-08-30 Karlstad SBK
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N&F&A&M Nattrajens Cayenne Mästarklass92 poäng Mokko Marketta
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N&F&A&M Nattrajens Cayenne Mästarklass81 poäng Svensson Madeleine
Juniängens Ville Fortsättningsklass93 poäng Mokko Marketta
Juniängens Ville Fortsättningsklass87 poäng Braathen Johansson H

2014-08-30 Halmstad SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass95 poäng Dahlstedt Anna Karin
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass90 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Mästarklass39 poäng Dahlstedt Anna Karin
Tamoras Krumelur Nybörjarklass0 poäng Eliasson Thulin Cari

2014-08-30 Sjöbo SBK
RLD N Änglarnas Bam-Zigge Bartil Fortsättningsklass61 poäng Hansson Eva
Kitenga Go Giedeon Fortsättningsklass0 poäng Hansson Eva
Piccobello Audi's Aslan of B & C Nybörjarklass56 poäng Dahlqvist Ingrid

2014-08-30 Valdemarsvik SBK
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Fortsättningsklass79 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Avancerad klass69 poäng Tilly Jannika

2014-08-24 Skara SBK
RLD N RLD F Rippåsens Ängla Tessi Nybörjarklass95 poäng Palm Beatrice

2014-08-24 SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass96 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass75 poäng Hag Carola

2014-08-23 Mönsterås SBK
Götängens Mr Neo Jr Nybörjarklass45 poäng Sandström Peter

2014-08-23 Ronneby SBK
LPI Riddarens Elisabeth Taylor Fortsättningsklass71 poäng Dahlqvist Ingrid
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Nybörjarklass67 poäng Dahlqvist Ingrid

2014-08-23 Osby SBK
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Nybörjarklass74 poäng Mårtensson Christer

2014-08-20 Göteborg SBK
Drömvinden's Lucy Nybörjarklass77 poäng Svanstedt Eva

2014-08-17 Helsingborg SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass95 poäng Dahlqvist Ingrid
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin Fortsättningsklass89 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A Bizzy Nybörjarklass89 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F All It Takes Lets Fly Away Nybörjarklass76 poäng Wrambeck Monique
LPI Fritiof Nybörjarklass73 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Nybörjarklass72 poäng Wrambeck Monique
RLD N Pousoda Nikon Af Nyser Nybörjarklass70 poäng Wrambeck Monique
Aagerups Lilla-Lisa Avancerad klass77 poäng Dahlqvist Ingrid

2014-08-17 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Hag Carola

2014-08-17 Fagersta SBK
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N&F&A&M Nattrajens Cayenne Mästarklass84 poäng Strömberg Katarina
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N&F&A&M Nattrajens Cayenne Mästarklass72 poäng Gerdlind Lise Lott
Gruvfruns Mattis Nybörjarklass0 poäng Strömberg Katarina

2014-08-16 Oskarström SBK
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Nybörjarklass70 poäng Svanstedt Eva

2014-08-16 Mariestad SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass93 poäng Bratt Mona

2014-08-16 Heby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass99 poäng Hag Carola

2014-08-10 Mark SBK
RLD N RLD F Rippåsens Ängla Tessi Nybörjarklass77 poäng Svanstedt Eva
SE UCH RLD N RLD F Wennhof's Frida Avancerad klass0 poäng Svanstedt Eva

2014-08-09 Färgelanda SBK
SE UCH RLD N RLD F Salvans Ballerina Nybörjarklass86 poäng Bratt Mona

2014-08-09 Arlöv SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass82 poäng Dahlstedt Anna Karin
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success Nybörjarklass69 poäng Nilsson Petra

2014-08-03 Lund SBK
RLD N Pousoda Nikon Af Nyser Nybörjarklass73 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Nybörjarklass71 poäng Wrambeck Monique

2014-08-03 Örebro SBK
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Fortsättningsklass93 poäng Arvestrand Therese
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Fortsättningsklass83 poäng Hag Carola

2014-08-02 Söderhamn SBK
RLD N Saringes Aska Af Sofiero Nybörjarklass94 poäng Falk Emil

2014-08-01 Jönköping SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass83 poäng Johansson Karin
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Nybörjarklass94 poäng Bratt Mona
SE UCH RLD N RLD F Salvans Ballerina Nybörjarklass74 poäng Bratt Mona

2014-07-27 Eslöv SBK
LPI RLD N RLD F Götängens Ixa-Ilona Fortsättningsklass92 poäng Jansson Mats
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin Nybörjarklass90 poäng Wrambeck Monique
RLD N Kitenga Hot Hazel Nybörjarklass81 poäng Wrambeck Monique
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success Nybörjarklass80 poäng Wrambeck Monique

2014-07-23 Sollefteå SBK
Easy Jump's Flisan Nybörjarklass50 poäng Christensen Ewa
Veras Vackra Diesel-Doris Nybörjarklass0 poäng Christensen Ewa

2014-07-20 Varberg SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass98 poäng Svanstedt Eva
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass87 poäng Segvall Marie-Louise
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass82 poäng Svanstedt Eva
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N&F&A&M Nattrajens Cayenne Mästarklass75 poäng Segvall Marie-Louise
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N&F&A&M Nattrajens Cayenne Mästarklass51 poäng Svanstedt Eva
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass0 poäng Segvall Marie-Louise
SE UCH RLD N RLD F Wennhof's Frida Avancerad klass52 poäng Segvall Marie-Louise
SE UCH RLD N RLD F Wennhof's Frida Avancerad klass0 poäng Svanstedt Eva

2014-07-19 Karlshamn SBK
Falkentorps Lili Nybörjarklass93 poäng Strömberg Katarina
Ebba Nybörjarklass88 poäng Strömberg Katarina

2014-07-19 Varberg SBK
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass44 poäng Nilsson Petra
Aagerups Lycka Nybörjarklass73 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Nybörjarklass50 poäng Nilsson Petra

2014-07-19 Gamelby SBK
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Fortsättningsklass70 poäng Tilly Jannika
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass47 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Avancerad klass78 poäng Tilly Jannika

2014-07-18 Timrå SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas Mästarklass49 poäng Christensen Ewa

2014-07-13 Kil SBK
Juniängens Ville Fortsättningsklass90 poäng Braathen Johansson H
Juniängens Ville Fortsättningsklass77 poäng Braathen Johansson H
Marcato's Knock-Out Nybörjarklass61 poäng Svanstedt Eva
Tuffa-Torsten Nybörjarklass25 poäng Svanstedt Eva
Tuffa-Torsten Nybörjarklass0 poäng Segvall Marie-Louise
Marcato's Knock-Out Nybörjarklass0 poäng Segvall Marie-Louise

2014-07-13 Tranås SBK
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Fortsättningsklass65 poäng Bratt Mona
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Fortsättningsklass50 poäng Bratt Mona
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Nybörjarklass87 poäng Arvestrand Therese
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Nybörjarklass80 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Avancerad klass78 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Avancerad klass0 poäng Arvestrand Therese

2014-07-13 Rönne SHU
RLD N RLD F RLD A Bizzy Nybörjarklass86 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Nybörjarklass73 poäng Jansson Mats
RLD N Pousoda Nikon Af Nyser Nybörjarklass73 poäng Jansson Mats

2014-07-12 Tranås SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass17 poäng Tilly Jannika
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass0 poäng Arvestrand Therese

2014-07-06 Ronneby SBK
RLD A Ekeröds Ricco Nybörjarklass75 poäng Palm Beatrice

2014-07-06 Gnesta SBK
Easy Jump's Jonnie Mästarklass78 poäng Svärd Caroline

2014-07-06 Bjuv SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Fortsättningsklass0 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A Bizzy Nybörjarklass92 poäng Eliasson Thulin Cari
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success Nybörjarklass84 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Nybörjarklass83 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N Kitenga Hot Hazel Nybörjarklass68 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Nybörjarklass52 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N Pousoda Nikon Af Nyser Nybörjarklass42 poäng Eliasson Thulin Cari

2014-07-05 Ljungby SBK
RLD N Studholidays Joy-Dream Nybörjarklass63 poäng Persson Gunnel
Tamoras Krumelur Nybörjarklass56 poäng Persson Gunnel

2014-07-05 Bjuv SBK
RLD N RLD F RLD A Bizzy Nybörjarklass89 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Nybörjarklass0 poäng Sigsgaard Jytte
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success Nybörjarklass0 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N Kitenga Hot Hazel Nybörjarklass0 poäng Sigsgaard Jytte

2014-07-05 Ronneby SBK
RLD A Ekeröds Ricco Nybörjarklass80 poäng Langefors Barbro

2014-07-04 Piteå SBK
Smolmark's Dimma Nybörjarklass88 poäng Gerdlind Lise Lott

2014-06-29 Hallagården Sim SBK
RLD A Ekeröds Ricco Nybörjarklass58 poäng Sigsgaard Jytte

2014-06-29 Mölndal SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass84 poäng Dahlqvist Ingrid
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass72 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Mästarklass52 poäng Dahlqvist Ingrid
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Fortsättningsklass79 poäng Langefors Barbro

2014-06-28 Skutskär SBK
RLD N Saringes Aska Af Sofiero Nybörjarklass69 poäng Åström Ulrica

2014-06-28 Vallentuna SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass92 poäng Sterner Martos E
Easy Jump's Jonnie Mästarklass73 poäng Sterner Martos E

2014-06-28 Falkenberg SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass82 poäng Jansson Ingegerd

2014-06-28 Mölndal SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Fortsättningsklass90 poäng Arvidsson Thors Katr
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Fortsättningsklass77 poäng Dahlqvist Ingrid
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass73 poäng Arvidsson Thors Katr
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass49 poäng Dahlqvist Ingrid

2014-06-28 Västervik SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Nybörjarklass78 poäng Sandström Peter

2014-06-25 Falun SBK
RLD N Saringes Aska Af Sofiero Nybörjarklass0 poäng Arvidsson Thors Katr

2014-06-15 Skövde SBK
RLD F Youhais Herr Morris Nybörjarklass94 poäng Bratt Mona

2014-06-14 Fagersta SKK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Nybörjarklass75 poäng Strömberg Katarina
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Nybörjarklass67 poäng Strömberg Katarina

2014-06-14 Höganäs SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass86 poäng Lindgren Ida
RLD N RLD F RLD A Bizzy Nybörjarklass84 poäng Hansson Eva
RLD N Pousoda Nikon Af Nyser Nybörjarklass74 poäng Hansson Eva
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin Nybörjarklass70 poäng Hansson Eva
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Nybörjarklass68 poäng Hansson Eva
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Nybörjarklass67 poäng Hansson Eva

2014-06-07 Karlshamn SBC
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass90 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Avancerad klass82 poäng Wrambeck Monique

2014-06-06 SPK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass97 poäng Penttilä Linda

2014-06-01 Borås SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass99 poäng Johansson Karin
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Mästarklass66 poäng Johansson Karin
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass53 poäng Johansson Karin

2014-06-01 Härnösand SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas Mästarklass75 poäng Norberg Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas Mästarklass72 poäng Norberg Carina

2014-05-31 Jönköping SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass82 poäng Bratt Mona
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Mästarklass70 poäng Bratt Mona
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Avancerad klass59 poäng Bratt Mona

2014-05-31 Vadstena SBK
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Fortsättningsklass18 poäng Sandström Peter
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Nybörjarklass94 poäng Arvestrand Therese

2014-05-31 Kivik SBK
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Mästarklass76 poäng Jansson Mats
LPI RLD N RLD F Götängens Ixa-Ilona Fortsättningsklass78 poäng Wrambeck Monique
RLD N Studholidays Joy-Dream Nybörjarklass68 poäng Wrambeck Monique

2014-05-30 Märsta SBK
Easy Jump's Jonnie Mästarklass36 poäng Hag Carola

2014-05-29 Hudiksvall SBK
RLD N Saringes Aska Af Sofiero Nybörjarklass68 poäng Åström Ulrica
RLD N Saringes Aska Af Sofiero Nybörjarklass61 poäng Strömberg Katarina

2014-05-29 Hässleholm SBK
Aagerups Lilla-Lisa Fortsättningsklass90 poäng Hansson Gitte
SE VCH SE UCH RLD N RLD F Incalines Beyla Nybörjarklass94 poäng Langefors Barbro
RLD N Studholidays Joy-Dream Nybörjarklass80 poäng Langefors Barbro

2014-05-25 Kristinehamn SBK
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N&F&A&M Nattrajens Cayenne Mästarklass69 poäng Himmel Jana
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N&F&A&M Nattrajens Cayenne Mästarklass55 poäng Himmel Jana

2014-05-24 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Mästarklass80 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Mästarklass61 poäng Segvall Marie-Louise

2014-05-24 Kristinehamn SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Nybörjarklass94 poäng Björklund Emma
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Nybörjarklass84 poäng Hag Carola
Tuffa-Torsten Nybörjarklass68 poäng Hag Carola
Marcato's Knock-Out Nybörjarklass65 poäng Björklund Emma
Tuffa-Torsten Nybörjarklass53 poäng Björklund Emma
Marcato's Knock-Out Nybörjarklass32 poäng Hag Carola

2014-05-18 SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Nybörjarklass0 poäng Åström Ulrica
SE VCH SE UCH SE JV-12 RLD N&F&A AGD II AGHD II Sofalex Partypinglan Pepsi Avancerad klass85 poäng Svensson Madeleine

2014-05-17 Lidingö SBK
RLD A Ekeröds Ricco Nybörjarklass72 poäng Lundbergh Åsa
SE VCH SE UCH SE JV-12 RLD N&F&A AGD II AGHD II Sofalex Partypinglan Pepsi Avancerad klass73 poäng Gerdlind Lise Lott

2014-05-17 Forshaga SBK
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Nybörjarklass96 poäng Svensson Madeleine
Juniängens Ville Nybörjarklass79 poäng Svensson Madeleine

2014-05-17 Norsborg SKK
Easy Jump's Jonnie Mästarklass73 poäng Elegård Liss-Britt

2014-05-17 Arlöv SBK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F Incalines Beyla Nybörjarklass97 poäng Sundlöf Lena

2014-05-11 Norrtälje SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass98 poäng Elegård Liss-Britt

2014-05-11 Angered SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass92 poäng Dahlqvist Ingrid
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass91 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Mästarklass89 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Mästarklass78 poäng Dahlqvist Ingrid
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Avancerad klass93 poäng Dahlqvist Ingrid
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Avancerad klass83 poäng Dahlstedt Anna Karin
SE UCH RLD N RLD F Wennhof's Frida Avancerad klass76 poäng Dahlqvist Ingrid
SE UCH RLD N RLD F Wennhof's Frida Avancerad klass40 poäng Dahlstedt Anna Karin

2014-05-11 Valdemarsvik SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Nybörjarklass62 poäng Lindgren Ida

2014-05-10 Malmö SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass82 poäng Persson Madeleine
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Avancerad klass0 poäng Persson Madeleine

2014-05-04 Fagersta Bk SBK
SE UCH Falkentorps Guinness Fortsättningsklass86 poäng Arvidsson Thors Katr
SE UCH Falkentorps Guinness Fortsättningsklass69 poäng Arvidsson Thors Katr
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris Nybörjarklass90 poäng Åström Ulrica
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris Nybörjarklass75 poäng Strömberg Katarina

2014-05-04 Norrköping SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Nybörjarklass66 poäng Sandström Peter

2014-05-04 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass0 poäng Lundgren Cristina
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin Nybörjarklass99 poäng Jansson Ingegerd

2014-05-03 Hallstavik SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass98 poäng Hag Carola
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass85 poäng Hag Carola
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass62 poäng Hag Carola

2014-05-03 Ljungbyhed SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass99 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass91 poäng Jansson Mats
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass83 poäng Jansson Mats
RLD N Kitenga Hot Hazel Nybörjarklass79 poäng Persdotter Hildur
RLD N Studholidays Joy-Dream Nybörjarklass45 poäng Persdotter Hildur
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Avancerad klass73 poäng Jansson Mats

2014-05-01 Växjö SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Nybörjarklass92 poäng Bratt Mona
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Nybörjarklass68 poäng Persdotter Hildur

2014-05-01 Smålandsstenar SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Nybörjarklass86 poäng Wrambeck Monique

2014-05-01 Söderköping SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Avancerad klass63 poäng Huuki Diana

2014-04-27 Vallentuna SBK
Easy Jump's Jonnie Mästarklass65 poäng Strömberg Katarina

2014-04-27 Mark SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass96 poäng Elgh Birgitta
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass95 poäng Elgh Birgitta
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Mästarklass62 poäng Elgh Birgitta

2014-04-27 Helsingborg SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass0 poäng Lundgren Cristina
RLD N Pousoda Nikon Af Nyser Nybörjarklass58 poäng Wrambeck Monique
SE VCH SE UCH RLD N RLD F Incalines Beyla Nybörjarklass47 poäng Wrambeck Monique
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin Nybörjarklass0 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Avancerad klass80 poäng Jansson Ingegerd
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Avancerad klass61 poäng Jansson Ingegerd

2014-04-27 Kungsör SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass98 poäng Svensson Madeleine
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass87 poäng Himmel Jana

2014-04-26 Falkenberg SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass92 poäng Persson Madeleine
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Mästarklass83 poäng Persson Madeleine
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Fortsättningsklass77 poäng Persson Madeleine
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass0 poäng Persson Madeleine
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Avancerad klass95 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Avancerad klass78 poäng Dahlstedt Anna Karin

2014-04-26 Vallentuna SBK
Götängens Bonus Kasper Nybörjarklass61 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH SE UCH SE JV-12 RLD N&F&A AGD II AGHD II Sofalex Partypinglan Pepsi Avancerad klass93 poäng Strömberg Katarina

2014-04-21 Halmstad SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass82 poäng Dahlqvist Ingrid
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass81 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Mästarklass62 poäng Dahlqvist Ingrid
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Fortsättningsklass83 poäng Dahlqvist Ingrid
SE VCH SE UCH RLD N RLD F Incalines Beyla Nybörjarklass80 poäng Nilsson Petra
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Avancerad klass90 poäng Svensson Madeleine
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Avancerad klass73 poäng Svensson Madeleine
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Avancerad klass0 poäng Svensson Madeleine

2014-04-20 SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass92 poäng Lundbergh Åsa

2014-04-19 SKK
SE VCH SE UCH SE JV-12 RLD N&F&A AGD II AGHD II Sofalex Partypinglan Pepsi Avancerad klass89 poäng Lundbergh Åsa

2014-04-13 Lund SBK
LPII LPIII SE UCH NO UCH SE LCH RLD M Falkentorps Kajsa Mästarklass96 poäng Eberhard Martina
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass86 poäng Elgh Birgitta
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass72 poäng Elgh Birgitta
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Fortsättningsklass95 poäng Elgh Birgitta
LPI RLD N RLD F Götängens Ixa-Ilona Fortsättningsklass65 poäng Eberhard Martina
Anton Nybörjarklass34 poäng Persson Madeleine
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Avancerad klass58 poäng Persson Madeleine
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Avancerad klass0 poäng Persson Madeleine

2014-04-13 Bålsta SBK
Easy Jump's Jonnie Mästarklass49 poäng Hag Carola

2014-04-13 Sundsvall SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas Mästarklass71 poäng Falk Emil

2014-04-12 Bålsta SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Nybörjarklass77 poäng Strömberg Katarina
SE VCH SE UCH SE JV-12 RLD N&F&A AGD II AGHD II Sofalex Partypinglan Pepsi Avancerad klass72 poäng Hag Carola

2014-03-29 Fagersta SKK
SE UCH Falkentorps Guinness Fortsättningsklass89 poäng Mokko Marketta
SE UCH Falkentorps Guinness Fortsättningsklass86 poäng Mokko Marketta

2014-03-29 Nordmaling SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas Mästarklass0 poäng Christensen Ewa

2014-03-01 SKK
SE VCH SE UCH SE JV-12 RLD N&F&A AGD II AGHD II Sofalex Partypinglan Pepsi Fortsättningsklass70 poäng Arvestrand Therese
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Nybörjarklass77 poäng Arvestrand Therese
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Nybörjarklass57 poäng Arvestrand Therese

2014-02-22 Karlskoga SKK
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Nybörjarklass100 poäng Svensson Madeleine
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Nybörjarklass89 poäng Himmel Jana

2014-02-09 Fagersta SBK
SE UCH Falkentorps Guinness Fortsättningsklass61 poäng Himmel Jana
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris Nybörjarklass82 poäng Svensson Madeleine
Bärra-Bus Nybörjarklass71 poäng Svensson Madeleine

2014-02-02 Rättvik SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas Mästarklass85 poäng Palm Beatrice
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas Mästarklass45 poäng Sundlöf Lena

2014-02-01 Göteborg SBK
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Nybörjarklass90 poäng Dahlqvist Ingrid

2014-02-01 Rättvik SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas Mästarklass74 poäng Palm Beatrice
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas Mästarklass36 poäng Sundlöf Lena

2014-02-01 Upplands Väsby SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass97 poäng Lundbergh Åsa
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass90 poäng Lundbergh Åsa
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass49 poäng Lundbergh Åsa
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle Nybörjarklass6 poäng Hag Carola

2014-01-26 Motala SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Nybörjarklass96 poäng Arvestrand Therese
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Nybörjarklass0 poäng Svensson Madeleine
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Avancerad klass0 poäng Svensson Madeleine

2014-01-11 Sölvesborg SBK
Ebba Nybörjarklass97 poäng Mårtensson Christer
Falkentorps Lili Nybörjarklass91 poäng Mårtensson Christer
Kitenga Go Giedeon Nybörjarklass90 poäng Mårtensson Christer
LPI Riddarens Elisabeth Taylor Nybörjarklass76 poäng Hansson Gitte
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Nybörjarklass60 poäng Hansson Gitte

2014-01-05 SKK
SE VCH SE UCH SE JV-12 RLD N&F&A AGD II AGHD II Sofalex Partypinglan Pepsi Fortsättningsklass78 poäng Strömberg Katarina

2014-01-04 SKK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass89 poäng Strömberg Katarina
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay Mästarklass78 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass64 poäng Strömberg Katarina


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2020-11-18 / Page updated 18 Nov 2020: gardshund@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2020-11-17 / Information from the Swedish Kennel Club 17 Nov 2020