Information om Dansk Svensk Gårdshund från Rasdata.nu

Rallylydnad 2015

Resultat i namnordning


2015-12-13 Älvsjö SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass99 poäng Falk Emil
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Mästarklass75 poäng Falk Emil

2015-12-12 Göteborgs Hunda SBK
RLD N RLD F RLD A Cilla Fortsättningsklass100 poäng Segvall Marie-Louise
Drömvinden's Lucy Fortsättningsklass80 poäng Segvall Marie-Louise

2015-12-12 Sävsjö SBK
RLD N RLD F Aagerups Jilla Nybörjarklass78 poäng Ljungberg Carina

2015-12-06 Kalix SKK
RLD N RLD F Bergahusens Caruso Fortsättningsklass82 poäng Sandström Lisa
SE UCH RLD N RLD F Benzelias Moonlight Magic Fortsättningsklass0 poäng Sandström Lisa

2015-12-06 Kungsör SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Mästarklass68 poäng Beijer Zandra

2015-12-05 Kalix SKK
RLD N RLD F Bergahusens Caruso Fortsättningsklass80 poäng Sandström Lisa
SE UCH RLD N RLD F Benzelias Moonlight Magic Fortsättningsklass74 poäng Sandström Lisa

2015-12-05 Älmhult SBK
RLD N Andersbo Humle Nybörjarklass67 poäng Ljungberg Carina
RLD N Achilles Nybörjarklass67 poäng Ljungberg Carina

2015-11-29 SSRK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Nybörjarklass55 poäng Hag Carola

2015-11-29 Mora SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Nybörjarklass84 poäng Nordqvist Jeanette
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Nybörjarklass82 poäng Braathen Johansson H
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass34 poäng Braathen Johansson H
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass0 poäng Nordqvist Jeanette

2015-11-21 Nossebro SBK
RLD N RLD F Aagerups Jilla Nybörjarklass54 poäng Svanstedt Eva

2015-11-15 Lomma SBK
Ekeröds Yatzi Nybörjarklass94 poäng Dahlqvist Ingrid

2015-11-07 Fagersta SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Nybörjarklass72 poäng Strömberg Katarina

2015-10-24 Klockardalens I SBK
Frivics Cesar Nybörjarklass62 poäng Hernander Louise
Frivics Cesar Nybörjarklass0 poäng Hernander Louise

2015-10-18 Hörby SBK
Ekeröds Yatzi Nybörjarklass86 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Nybörjarklass74 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Avancerad klass91 poäng Eberhard Martina

2015-10-17 Moheda SBK
RLD N Achilles Nybörjarklass83 poäng Ljungberg Carina
RLD N Andersbo Humle Nybörjarklass75 poäng Ljungberg Carina
RLD N Andersbo Humle Nybörjarklass70 poäng Mattsson Lena
RLD N Achilles Nybörjarklass39 poäng Mattsson Lena

2015-10-17 Halmstad SBK
RLD N RLD F Aagerups Jilla Nybörjarklass65 poäng Persdotter Hildur

2015-10-11 Färjestaden SBK
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Fortsättningsklass77 poäng Persson Gunnel

2015-10-11 Helsingborg SBK
LPI Fritiof Fortsättningsklass82 poäng Persson Madeleine
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin Fortsättningsklass79 poäng Persson Madeleine
RLD N RLD F RLD A Bizzy Fortsättningsklass76 poäng Persson Madeleine
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Nybörjarklass76 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Avancerad klass77 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Avancerad klass67 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F Kitenga Joy Jinx Avancerad klass0 poäng Sigsgaard Jytte

2015-10-10 Eskilstuna SKK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Nybörjarklass71 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Nybörjarklass66 poäng Björklund Emma

2015-10-10 Färgelanda SBK
SE UCH RLD N RLD F Salvans Ballerina Fortsättningsklass71 poäng Braathen Johansson H
Aagerups Lycka Fortsättningsklass64 poäng Braathen Johansson H

2015-10-04 Borås SBK
RLD N RLD F RLD A Cilla Fortsättningsklass72 poäng Skogström Mia
Aagerups Lycka Fortsättningsklass68 poäng Skogström Mia

2015-10-04 Växjö SBK
RLD N Achilles Nybörjarklass80 poäng Mattsson Lena
RLD N Andersbo Humle Nybörjarklass63 poäng Mattsson Lena
RLD N Andersbo Humle Nybörjarklass40 poäng Ortscheid Günter
RLD N Achilles Nybörjarklass37 poäng Ortscheid Günter

2015-10-04 Klippan SHU
RLD N RLD F RLD A Bizzy Fortsättningsklass73 poäng Palm Beatrice
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Nybörjarklass72 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Nybörjarklass70 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Avancerad klass88 poäng Dahlqvist Ingrid

2015-10-03 Svalöv SBK
Ekeröds Yatzi Nybörjarklass95 poäng Hansson Eva
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Nybörjarklass66 poäng Hansson Eva
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Avancerad klass94 poäng Dahlqvist Ingrid

2015-10-03 Falun SBK
Änglarnas Absolut Kurant Nybörjarklass77 poäng Falk Emil
Änglarnas Absolut Kurant Nybörjarklass73 poäng Åström Ulrica
Rödlundas Cassiopeia Incadotter Nybörjarklass53 poäng Falk Emil
Rödlundas Cassiopeia Incadotter Nybörjarklass0 poäng Åström Ulrica

2015-10-03 Forshaga SBK
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Nybörjarklass56 poäng Segvall Marie-Louise

2015-10-03 Karlskrona SBK
RLD N RLD F AGD II AGHD II Flinkagårdens Lanvin Nybörjarklass69 poäng Sundlöf Lena

2015-09-27 Lund SBK
RLD N RLD F RLD A Bizzy Fortsättningsklass95 poäng Persdotter Hildur
RLD N RLD F RLD A Bizzy Fortsättningsklass89 poäng Persdotter Hildur

2015-09-27 Söderköping SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Avancerad klass68 poäng Mattsson Lena

2015-09-27 Oskarshamn SBK
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Fortsättningsklass88 poäng Tilly Jannika

2015-09-26 Holmsund SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil Nybörjarklass57 poäng Blom Monika
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil Nybörjarklass43 poäng Blom Monika

2015-09-26 Limhamn SBK
Ekeröds Yatzi Nybörjarklass87 poäng Dahlqvist Ingrid
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Nybörjarklass79 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Avancerad klass81 poäng Borgenlöv Leif

2015-09-26 Storfors SKK
Stockmossens Zara Nybörjarklass75 poäng Braathen Johansson H
Kilhult's Queen Ida Nybörjarklass74 poäng Braathen Johansson H

2015-09-26 Ed SBK
RLD F Youhais Herr Morris Nybörjarklass99 poäng Himmel Jana
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Avancerad klass99 poäng Himmel Jana

2015-09-26 Sölvesborg SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Avancerad klass45 poäng Hansson Gitte

2015-09-20 Askersund SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Fortsättningsklass91 poäng Bratt Mona
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Fortsättningsklass84 poäng Arvestrand Therese
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Avancerad klass70 poäng Bratt Mona
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Avancerad klass68 poäng Arvestrand Therese
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Avancerad klass54 poäng Arvestrand Therese
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Avancerad klass0 poäng Bratt Mona

2015-09-20 Angered SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass54 poäng Lindgren Ida
SE VCH RLD N RLD F Traumer's Fridolf Fortsättningsklass71 poäng Svanstedt Eva

2015-09-20 Boden SBK
SE UCH RLD N RLD F Benzelias Moonlight Magic Fortsättningsklass85 poäng Sandström Lisa
SE UCH RLD N RLD F Benzelias Moonlight Magic Fortsättningsklass77 poäng Sandström Lisa

2015-09-19 SSRK
Lillstintans Furir Fabian From Nybörjarklass45 poäng Carlberg Lotta

2015-09-19 Örebro SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Fortsättningsklass94 poäng Elegård Liss-Britt

2015-09-19 Boden SBK
SE UCH RLD N RLD F Benzelias Moonlight Magic Fortsättningsklass32 poäng Sandström Lisa

2015-09-19 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F RLD A Bizzy Fortsättningsklass88 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Nybörjarklass92 poäng Wrambeck Monique
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Nybörjarklass67 poäng Wrambeck Monique

2015-09-13 Lindesberg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Fortsättningsklass70 poäng Mokko Marketta
Gullvivebackens Cornelius Nybörjarklass0 poäng Mokko Marketta

2015-09-13 Motala SBK
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Avancerad klass91 poäng Persson Gunnel
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Avancerad klass82 poäng Persson Gunnel
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Avancerad klass79 poäng Braathen Johansson H
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Avancerad klass78 poäng Braathen Johansson H

2015-09-13 Forserum SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Avancerad klass88 poäng Andersson Jan-Olof
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Avancerad klass84 poäng Skogström Mia

2015-09-13 Landskrona SBK
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin Fortsättningsklass100 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F Kitenga Joy Jinx Fortsättningsklass88 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F Kitenga Joy Jinx Fortsättningsklass84 poäng Borgenlöv Leif
LPI Fritiof Fortsättningsklass82 poäng Wrambeck Monique
RLD N Änglarnas Bam-Zigge Bartil Fortsättningsklass0 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Nybörjarklass90 poäng Wrambeck Monique
Ekeröds Yatzi Nybörjarklass88 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Nybörjarklass77 poäng Borgenlöv Leif
All It Takes Have Faith in Me Nybörjarklass50 poäng Borgenlöv Leif

2015-09-12 Höganäs SSPK
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin Fortsättningsklass86 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A Bizzy Fortsättningsklass76 poäng Nilsson Petra
LPI Fritiof Fortsättningsklass33 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Avancerad klass83 poäng Nilsson Petra

2015-09-12 Falkenberg SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass75 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A Cilla Fortsättningsklass89 poäng Persdotter Hildur
SE VCH SE UCH RLD N RLD F Incalines Beyla Fortsättningsklass68 poäng Persdotter Hildur
Aagerups Lycka Fortsättningsklass57 poäng Persdotter Hildur
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS Galants Isprinsessa Nybörjarklass72 poäng Persdotter Hildur
RLD N Riddarens FinistÚre Nybörjarklass70 poäng Persdotter Hildur

2015-09-12 Norrköping SBK
RLD N Kitenga Xtra Xroy Nybörjarklass97 poäng Tilly Jannika

2015-09-06 Höör SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Nybörjarklass77 poäng Persson Madeleine

2015-09-06 Upplands Väsby SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle Nybörjarklass0 poäng Elegård Liss-Britt

2015-09-05 Mora SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Nybörjarklass76 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Nybörjarklass41 poäng Åström Ulrica
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass17 poäng Åström Ulrica
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass7 poäng Mokko Marketta

2015-09-05 Älmhult SBK
RLD N Achilles Nybörjarklass71 poäng Nilsson Petra
RLD N Andersbo Humle Nybörjarklass59 poäng Nilsson Petra

2015-09-05 Smålandsstenar SBK
SE VCH RLD N RLD F Traumer's Fridolf Fortsättningsklass94 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A Cilla Fortsättningsklass67 poäng Wrambeck Monique
RLD N Riddarens FinistÚre Nybörjarklass54 poäng Sigsgaard Jytte

2015-09-05 SKK
Lindegårdshunden Ajax Nybörjarklass51 poäng Braathen Johansson H
Lindegårdshunden Ajax Nybörjarklass47 poäng Braathen Johansson H

2015-09-05 Trelleborg SBK
Kitenga Go Giedeon Fortsättningsklass70 poäng Dahlqvist Ingrid

2015-09-04 Mölndal SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass93 poäng Freij Sandra

2015-09-04 Håverud/Melleru SBK
RLD F Youhais Herr Morris Nybörjarklass94 poäng Himmel Jana

2015-08-30 Karlstad SBK
Juniängens Ville Avancerad klass62 poäng Svensson Madeleine
Juniängens Ville Avancerad klass0 poäng Braathen Johansson H

2015-08-30 Åhus SBK
Kitenga Go Giedeon Fortsättningsklass73 poäng Hansson Gitte

2015-08-30 Halmstad SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass84 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Avancerad klass0 poäng Mårtensson Christer

2015-08-30 Jönköping SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Avancerad klass83 poäng Ljungberg Carina
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Avancerad klass61 poäng Mattsson Lena

2015-08-30 Helsingborg SBK
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin Fortsättningsklass86 poäng Andersson Jan-Olof
LPI Fritiof Fortsättningsklass81 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Fortsättningsklass79 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A Bizzy Fortsättningsklass71 poäng Andersson Jan-Olof
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Nybörjarklass86 poäng Skogström Mia
All It Takes Have Faith in Me Nybörjarklass83 poäng Skogström Mia
RLD N Riddarens FinistÚre Nybörjarklass0 poäng Skogström Mia

2015-08-30 Valdemarsvik SBK
RLD N Kitenga Xtra Xroy Nybörjarklass99 poäng Tilly Jannika

2015-08-29 Karlstad SBK
Kilhult's Queen Ida Nybörjarklass90 poäng Braathen Johansson H
Stockmossens Zara Nybörjarklass76 poäng Braathen Johansson H
Juniängens Ville Avancerad klass66 poäng Svensson Madeleine
Juniängens Ville Avancerad klass56 poäng Mokko Marketta

2015-08-29 Olofström SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Avancerad klass77 poäng Langefors Barbro

2015-08-29 Halmstad SBK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F Incalines Beyla Fortsättningsklass73 poäng Mårtensson Christer
RLD N Riddarens FinistÚre Nybörjarklass75 poäng Mårtensson Christer
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS Galants Isprinsessa Nybörjarklass54 poäng Mårtensson Christer

2015-08-29 Malmö SBK
RLD N RLD F Kitenga Joy Jinx Fortsättningsklass86 poäng Wrambeck Monique
Ekeröds Yatzi Nybörjarklass87 poäng Hansson Gitte
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra Nybörjarklass80 poäng Hansson Gitte
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Avancerad klass70 poäng Persson Madeleine

2015-08-29 Eskilstuna SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Avancerad klass72 poäng Strömberg Katarina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Avancerad klass53 poäng Gerdlind Lise Lott

2015-08-23 Södertälje SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass97 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass97 poäng Svärd Caroline

2015-08-23 Tånga-Hed Vårg SBC
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass91 poäng Segvall Marie-Louise
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Avancerad klass58 poäng Elgh Birgitta

2015-08-23 Mönsterås SBK
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Fortsättningsklass91 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Avancerad klass63 poäng Svanstedt Eva

2015-08-22 Tierp SBK
RLD N Frikraft's Change of Glory Nybörjarklass81 poäng Falk Emil
RLD N Frikraft's Change of Glory Nybörjarklass64 poäng Hernander Louise

2015-08-22 Södertälje SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Avancerad klass43 poäng Penttilä Linda

2015-08-16 Nykvarn SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Fortsättningsklass70 poäng Norberg Carina

2015-08-15 Solvalla Travba SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass99 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass85 poäng Svärd Caroline

2015-08-15 Varberg SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass0 poäng Skogström Mia
SE VCH RLD N RLD F Traumer's Fridolf Fortsättningsklass76 poäng Skogström Mia
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass0 poäng Skogström Mia
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS Galants Isprinsessa Nybörjarklass95 poäng Persdotter Hildur
Aagerups Lycka Nybörjarklass87 poäng Persdotter Hildur

2015-08-15 Uddevalla SBK
SE UCH RLD N RLD F Salvans Ballerina Fortsättningsklass63 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N Dogs For Youtoo Bettan Nybörjarklass58 poäng Elgh Birgitta
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Avancerad klass88 poäng Andersson Jan-Olof

2015-08-09 Kalix SKK
Smolmark's Dimma Avancerad klass79 poäng Gustafsson Caroline

2015-08-09 Gävle SBK
RLD N Gruvfruns Dunder-Karlsson Nybörjarklass95 poäng Swahn Natalie
RLD N Gruvfruns Dunder-Karlsson Nybörjarklass0 poäng Hedman Carina

2015-08-09 Mark SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass90 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A Cilla Fortsättningsklass74 poäng Andersson Jan-Olof
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass0 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N Riddarens FinistÚre Nybörjarklass98 poäng Mattsson Lena
Aagerups Lycka Nybörjarklass77 poäng Mattsson Lena

2015-08-08 Stora Höga SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass97 poäng Svanstedt Eva
SE UCH RLD N RLD F Salvans Ballerina Fortsättningsklass85 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N Dogs For Youtoo Bettan Nybörjarklass28 poäng Segvall Marie-Louise

2015-08-08 Köping SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Fortsättningsklass92 poäng Elegård Liss-Britt

2015-08-08 Kalix SKK
SE UCH RLD N RLD F Benzelias Moonlight Magic Nybörjarklass96 poäng Gustafsson Caroline

2015-08-08 Arlöv SBK
RLD N RLD F Kitenga Joy Jinx Fortsättningsklass80 poäng Borgenlöv Leif
Ekeröds Yatzi Nybörjarklass93 poäng Dahlstedt Anna Karin
Kråkeberga Gårds Black Rose Nybörjarklass0 poäng Dahlstedt Anna Karin
Aagerups Lilla-Lisa Avancerad klass83 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Avancerad klass56 poäng Borgenlöv Leif

2015-08-07 Kalix SKK
SE UCH RLD N RLD F Benzelias Moonlight Magic Nybörjarklass81 poäng Hag Carola
SE UCH RLD N RLD F Benzelias Moonlight Magic Nybörjarklass81 poäng Gustafsson Caroline

2015-08-02 Ludvika SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Fortsättningsklass73 poäng Mokko Marketta

2015-08-01 Torsås SBK
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Fortsättningsklass66 poäng Sandström Peter

2015-07-18 Karlshamn SBK
Kitenga Go Giedeon Fortsättningsklass28 poäng Strömberg Katarina
Lindegårdshunden Ajax Nybörjarklass61 poäng Persson Gunnel

2015-07-15 Ödeshög SKK
RLD N Kitenga Xtra Xroy Nybörjarklass93 poäng Arvestrand Therese
RLD N Kitenga Xtra Xroy Nybörjarklass86 poäng Tilly Jannika

2015-07-12 Forserum SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Avancerad klass79 poäng Persson Gunnel

2015-07-11 Gävle SBK
RLD N Gruvfruns Dunder-Karlsson Nybörjarklass98 poäng Falk Emil
RLD N Gruvfruns Dunder-Karlsson Nybörjarklass84 poäng Åström Ulrica

2015-07-05 Göteborg SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass82 poäng Segvall Marie-Louise
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS Galants Isprinsessa Nybörjarklass65 poäng Johansson Karin

2015-07-05 Gamleby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Avancerad klass73 poäng Tilly Jannika

2015-07-05 Falsterbo SKK
Ekeröds Yatzi Nybörjarklass76 poäng Persson Madeleine
Lindegårdshunden Ajax Nybörjarklass72 poäng Persson Madeleine
RLD N RLD F Kitenga Joy Jinx Nybörjarklass72 poäng Persson Madeleine
Kråkeberga Gårds Black Rose Nybörjarklass0 poäng Persson Madeleine

2015-07-05 Gnesta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass98 poäng Gerdlind Lise Lott
Easy Jump's Jonnie Mästarklass67 poäng Gerdlind Lise Lott
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Fortsättningsklass81 poäng Svärd Caroline

2015-07-04 Västervik SBK
RLD F Traumer's Macallan Nybörjarklass0 poäng Tilly Jannika

2015-06-28 Simrishamn SBK
Kråkeberga Gårds Black Rose Nybörjarklass65 poäng Dahlstedt Anna Karin

2015-06-28 Fagersta SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass94 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass0 poäng Mokko Marketta

2015-06-27 Nyköping SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Fortsättningsklass76 poäng Arvestrand Therese
RLD N Kitenga Xtra Xroy Nybörjarklass99 poäng Arvestrand Therese

2015-06-24 Falun SBK
Rödlundas Cassiopeia Incadotter Nybörjarklass78 poäng Arvidsson Thors Katr
Änglarnas Absolut Kurant Nybörjarklass47 poäng Arvidsson Thors Katr

2015-06-14 Mölndal SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass91 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Mästarklass65 poäng Svanstedt Eva
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass0 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A RLD M Traumer's Tilda Mästarklass0 poäng Skogström Mia

2015-06-14 Jönköping SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Avancerad klass69 poäng Persdotter Hildur
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Avancerad klass65 poäng Persdotter Hildur

2015-06-13 Mölndal SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Avancerad klass43 poäng Svanstedt Eva

2015-06-13 Umeå SBK
RLD N RLD F Yellowskin's Lille Konan Kråkspark Nybörjarklass64 poäng Christensen Ewa

2015-06-13 Höganäs SBK
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Fortsättningsklass87 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Fortsättningsklass78 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A Bizzy Fortsättningsklass62 poäng Dahlqvist Ingrid
LPI Fritiof Fortsättningsklass57 poäng Dahlqvist Ingrid
All It Takes Have Faith in Me Nybörjarklass83 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Nybörjarklass77 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F Kitenga Joy Jinx Nybörjarklass75 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Avancerad klass0 poäng Borgenlöv Leif

2015-06-09 Rättvik SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Nybörjarklass66 poäng Falk Emil
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Nybörjarklass59 poäng Åström Ulrica
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass59 poäng Falk Emil
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass55 poäng Åström Ulrica

2015-06-08 Göteborg SBK
SE VCH RLD N RLD F Traumer's Fridolf Nybörjarklass100 poäng Svanstedt Eva
Aagerups Lycka Nybörjarklass0 poäng Svanstedt Eva

2015-06-06 Hörby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Fortsättningsklass88 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N Änglarnas Bam-Zigge Bartil Fortsättningsklass68 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra Nybörjarklass78 poäng Langefors Barbro
Ekeröds Yatzi Nybörjarklass64 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Avancerad klass0 poäng Persdotter Hildur

2015-06-06 Katrineholm SBK
RLD N Kitenga Xtra Xroy Nybörjarklass97 poäng Tilly Jannika

2015-06-05 Laholm SBK
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Fortsättningsklass78 poäng Nilsson Petra
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS Galants Isprinsessa Nybörjarklass94 poäng Lundgren Cristina

2015-06-04 Angered SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Avancerad klass56 poäng Svanstedt Eva

2015-05-31 Flen SBK
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Avancerad klass0 poäng Lundbergh Åsa

2015-05-30 Falkenberg SBK
RLD N RLD F RLD A Cilla Fortsättningsklass98 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A Cilla Fortsättningsklass95 poäng Skogström Mia

2015-05-30 Karlstad SBK
Stockmossens Zara Nybörjarklass87 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Nybörjarklass83 poäng Himmel Jana
Kilhult's Queen Ida Nybörjarklass77 poäng Himmel Jana
Juniängens Ville Avancerad klass57 poäng Himmel Jana

2015-05-30 Härnösand SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass98 poäng Norberg Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass97 poäng Norberg Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas Mästarklass62 poäng Norberg Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M Juniängens Lill-Klas Mästarklass28 poäng Norberg Carina

2015-05-30 Nybro SBK
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Nybörjarklass95 poäng Hansson Gitte

2015-05-30 Osby Bk SBK
RLD N Studholidays Joy-Dream Nybörjarklass37 poäng Wrambeck Monique

2015-05-28 Angered SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass73 poäng Skogström Mia
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass67 poäng Skogström Mia
SE VCH RLD N RLD F Traumer's Fridolf Nybörjarklass73 poäng Segvall Marie-Louise

2015-05-24 Lomma SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Fortsättningsklass96 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F Kitenga Joy Jinx Nybörjarklass71 poäng Borgenlöv Leif
Ekeröds Yatzi Nybörjarklass0 poäng Borgenlöv Leif

2015-05-23 Grödinge SBK
RLD A Ekeröds Ricco Fortsättningsklass73 poäng Svärd Caroline

2015-05-23 Olofström SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Fortsättningsklass91 poäng Sigsgaard Jytte

2015-05-23 Motala SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass94 poäng Himmel Jana
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass80 poäng Sandström Peter

2015-05-17 Fagersta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Nybörjarklass79 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Nybörjarklass69 poäng Åström Ulrica

2015-05-16 Tierp SBK
RLD N Frikraft's Change of Glory Nybörjarklass93 poäng Gustafsson Caroline
RLD N Frikraft's Change of Glory Nybörjarklass72 poäng Gustafsson Caroline

2015-05-16 Haninge SBK
Lillstintans Furir Fabian From Nybörjarklass91 poäng Gerdlind Lise Lott

2015-05-15 Åhus SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Avancerad klass0 poäng Dahlqvist Ingrid

2015-05-14 Askersund SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Nybörjarklass85 poäng Arvestrand Therese
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Nybörjarklass74 poäng Braathen Johansson H

2015-05-14 Hässleholm SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass74 poäng Palm Beatrice
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Fortsättningsklass95 poäng Palm Beatrice
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Fortsättningsklass84 poäng Palm Beatrice
RLD N RLD F RLD A Bizzy Fortsättningsklass72 poäng Palm Beatrice
Kitenga Go Giedeon Fortsättningsklass67 poäng Palm Beatrice

2015-05-10 Angered SBK
SE VCH RLD N RLD F Traumer's Fridolf Nybörjarklass73 poäng Svanstedt Eva
Aagerups Lycka Nybörjarklass46 poäng Dahlstedt Anna Karin
Aagerups Lycka Nybörjarklass0 poäng Svanstedt Eva

2015-05-10 Sjöbo SBK
Kitenga Go Giedeon Fortsättningsklass66 poäng Wrambeck Monique

2015-05-10 Kristinehamn SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Nybörjarklass86 poäng Braathen Johansson H
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Nybörjarklass66 poäng Himmel Jana

2015-05-10 Valdemarsvik SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Fortsättningsklass46 poäng Tilly Jannika
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass0 poäng Tilly Jannika
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Avancerad klass81 poäng Tilly Jannika

2015-05-10 Mora SBK
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass91 poäng Strömberg Katarina
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass83 poäng Åström Ulrica
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Nybörjarklass79 poäng Åström Ulrica
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Nybörjarklass72 poäng Strömberg Katarina

2015-05-10 Mellerud SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass92 poäng Segvall Marie-Louise
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Avancerad klass41 poäng Elgh Birgitta

2015-05-09 Angered SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass96 poäng Persdotter Hildur
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass94 poäng Persdotter Hildur
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass83 poäng Dahlstedt Anna Karin
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass65 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N RLD F Rippåsens Ängla Tessi Fortsättningsklass80 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N RLD F Rippåsens Ängla Tessi Fortsättningsklass77 poäng Persdotter Hildur
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass41 poäng Dahlstedt Anna Karin
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass29 poäng Persdotter Hildur

2015-05-09 Nordmaling SBK
RLD N RLD F Yellowskin's Lille Konan Kråkspark Nybörjarklass51 poäng Backlund Barbro

2015-05-09 Trelleborg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Avancerad klass66 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Avancerad klass0 poäng Sundlöf Lena

2015-05-09 Nossebro SBK
Magnarpstrands Inga Nybörjarklass76 poäng Bratt Mona

2015-05-09 Arboga SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Nybörjarklass61 poäng Braathen Johansson H

2015-05-03 Norrköping SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass15 poäng Björklund Emma
RLD N Kitenga Xtra Xroy Nybörjarklass98 poäng Björklund Emma
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Avancerad klass80 poäng Tilly Jannika

2015-05-03 Borås SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass78 poäng Skogström Mia
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass73 poäng Skogström Mia

2015-05-02 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass0 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Fortsättningsklass95 poäng Borgenlöv Leif
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success Fortsättningsklass68 poäng Borgenlöv Leif

2015-05-02 Växjö SBK
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Nybörjarklass98 poäng Langefors Barbro

2015-05-01 Smålandsstenar SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass79 poäng Palm Beatrice
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass5 poäng Palm Beatrice

2015-04-26 Farsta SBK
RLD A Ekeröds Ricco Fortsättningsklass55 poäng Hag Carola

2015-04-26 Helsingborg SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass70 poäng Lundgren Cristina
LPI LPII LPIII Toragårdens Chaplin Fortsättningsklass99 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Fortsättningsklass75 poäng Borgenlöv Leif

2015-04-25 Lindesberg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Nybörjarklass73 poäng Mokko Marketta

2015-04-25 Sölvesborg SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Fortsättningsklass72 poäng Borgenlöv Leif

2015-04-25 Forserum SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Fortsättningsklass98 poäng Svanstedt Eva
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Fortsättningsklass84 poäng Persson Gunnel

2015-04-25 Piteå SBK
Smolmark's Dimma Fortsättningsklass74 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F Yellowskin's Lille Konan Kråkspark Nybörjarklass65 poäng Sandström Lisa

2015-04-25 Osby SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass89 poäng Lundgren Cristina
RLD N Studholidays Joy-Dream Nybörjarklass0 poäng Nilsson Petra

2015-04-25 Arlöv SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Avancerad klass69 poäng Dahlstedt Anna Karin

2015-04-19 Halmstad SBK
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Fortsättningsklass80 poäng Nilsson Petra

2015-04-19 Mark SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass96 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass86 poäng Svanstedt Eva
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass82 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F Rippåsens Ängla Tessi Fortsättningsklass82 poäng Svanstedt Eva
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass0 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A Cilla Nybörjarklass79 poäng Svanstedt Eva
Aagerups Lycka Nybörjarklass77 poäng Svanstedt Eva

2015-04-19 Nykvarn SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Fortsättningsklass82 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Nybörjarklass65 poäng Himmel Jana

2015-04-18 Älmhult SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Fortsättningsklass57 poäng Jansson Ingegerd
RLD N Andersbo Humle Nybörjarklass69 poäng Persson Gunnel
RLD N Achilles Nybörjarklass56 poäng Persson Gunnel

2015-04-18 Svedala SBK
RLD N Änglarnas Bam-Zigge Bartil Fortsättningsklass59 poäng Sundlöf Lena
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success Fortsättningsklass0 poäng Sundlöf Lena
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra Nybörjarklass78 poäng Sundlöf Lena

2015-04-18 Linköping SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Avancerad klass77 poäng Svensson Madeleine
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Avancerad klass0 poäng Tilly Jannika
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Avancerad klass0 poäng Svensson Madeleine
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Avancerad klass0 poäng Tilly Jannika

2015-04-11 Klockardalens I SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Nybörjarklass97 poäng Arvidsson Thors Katr
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Nybörjarklass96 poäng Gustafsson Caroline

2015-04-05 Rönne SHU
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass73 poäng Lundgren Cristina
RLD N Änglarnas Bam-Zigge Bartil Fortsättningsklass89 poäng Borgenlöv Leif
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success Fortsättningsklass86 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Fortsättningsklass76 poäng Borgenlöv Leif

2015-04-03 Svenljunga SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass82 poäng Segvall Marie-Louise
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass70 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A Cilla Nybörjarklass74 poäng Svanstedt Eva

2015-04-03 Mölndal SBK
RLD N RLD F Hunnhunn's Bellami Mästarklass0 poäng Skogström Mia

2015-04-03 Tranås SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass57 poäng Himmel Jana
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass55 poäng Himmel Jana
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Avancerad klass66 poäng Bratt Mona
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Avancerad klass34 poäng Tilly Jannika

2015-03-22 Åhus SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass89 poäng Hansson Gitte

2015-03-22 Åhus SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass94 poäng Nilsson Petra

2015-03-22 Åhus SBK
SE VCH LPI LPII RLD F RLD A RLD M Bernmarkens Danne Af Dacke Mästarklass83 poäng Borgenlöv Leif

2015-03-22 Flen SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Nybörjarklass93 poäng Mokko Marketta

2015-03-21 Sävsjö SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass95 poäng Persdotter Hildur
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Nybörjarklass81 poäng Tilly Jannika
Götängens Mr Neo Jr Nybörjarklass0 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Avancerad klass79 poäng Tilly Jannika

2015-03-15 Luleå SHU
RLD N RLD F Yellowskin's Lille Konan Kråkspark Nybörjarklass88 poäng Sandström Lisa

2015-03-14 Luleå SHU
Smolmark's Dimma Fortsättningsklass80 poäng Sandström Lisa

2015-03-14 Karlshamn SBK
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success Fortsättningsklass71 poäng Langefors Barbro
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Fortsättningsklass64 poäng Langefors Barbro
Ebba Fortsättningsklass61 poäng Langefors Barbro
Falkentorps Lili Fortsättningsklass49 poäng Langefors Barbro

2015-02-22 Kalix SKK
RLD N RLD F Bergahusens Caruso Nybörjarklass75 poäng Hag Carola

2015-02-21 Kalix SKK
Smolmark's Dimma Fortsättningsklass82 poäng Hag Carola
RLD N RLD F Bergahusens Caruso Nybörjarklass82 poäng Hag Carola

2015-02-14 Svalöv SBK
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Fortsättningsklass75 poäng Wrambeck Monique
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success Fortsättningsklass38 poäng Wrambeck Monique

2015-02-07 Upplands Väsby SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Angleby Sofia

2015-02-07 Fagersta SBK
Lillstintans Furir Fabian From Nybörjarklass75 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Nybörjarklass59 poäng Arvidsson Thors Katr

2015-02-06 Halmstad Hundar SBK
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Fortsättningsklass86 poäng Lundgren Cristina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Nybörjarklass91 poäng Persdotter Hildur
RLD N Pousoda Nikon Af Nyser Nybörjarklass77 poäng Persdotter Hildur

2015-01-31 Vellinge SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Fortsättningsklass96 poäng Persson Madeleine
DK SPCH SE AG(HOPP)CH RLD N RLD F AGHD II All It Takes Feels Like Success Fortsättningsklass93 poäng Persson Madeleine

2015-01-25 Motala SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass23 poäng Himmel Jana
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass0 poäng Svensson Madeleine
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Avancerad klass66 poäng Bratt Mona
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Avancerad klass66 poäng Tilly Jannika

2015-01-17 Sölvesborg SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Nybörjarklass71 poäng Dahlqvist Ingrid

2015-01-16 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A Cilla Nybörjarklass100 poäng Segvall Marie-Louise

2015-01-11 Falun SBK
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass38 poäng Sterner Martos E
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass0 poäng Christensen Ewa

2015-01-03 SKK
Lillstintans Furir Fabian From Nybörjarklass83 poäng Huuki Diana


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2020-11-18 / Page updated 18 Nov 2020: gardshund@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2020-11-17 / Information from the Swedish Kennel Club 17 Nov 2020