Information om Dansk Svensk Gårdshund från Rasdata.nu

Rallylydnad 2016

Resultat i namnordning


2016-12-26 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Fortsättningsklass91 poäng Mattsson Lena
RLD N Hurrelvingens Sirius Af Stierne Nybörjarklass99 poäng Andersson Jan-Olof

2016-12-11 Kungsör SBK
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris Fortsättningsklass87 poäng Beijer Zandra
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Fortsättningsklass76 poäng Beijer Zandra

2016-12-04 Älvsjö SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass98 poäng Lysholdt Paul
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass68 poäng Falk Emil

2016-12-04 Mellerud SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Nybörjarklass99 poäng Freij Sandra
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Nybörjarklass97 poäng Freij Sandra

2016-12-03 Älvsjö SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass0 poäng Lysholdt Paul

2016-11-27 Forserum SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass81 poäng Mattsson Lena

2016-11-27 Mora SBK
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny Nybörjarklass73 poäng Backlund Barbro
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny Nybörjarklass59 poäng Löhman Hans
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Avancerad klass82 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Avancerad klass76 poäng Backlund Barbro

2016-11-27 Karlshamn SBK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Fortsättningsklass71 poäng Persson Gunnel

2016-11-26 Dala Floda SBK
RLD N Traumer's Manhattan Fortsättningsklass0 poäng Löhman Hans
RLD N Traumer's Manhattan Fortsättningsklass0 poäng Falk Emil

2016-11-26 Ulricehamn SBK
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin Nybörjarklass83 poäng Segvall Marie-Louise
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin Nybörjarklass72 poäng Mattsson Lena
AGHD I Sörvallas Viktor Nybörjarklass70 poäng Mattsson Lena
AGHD I Sörvallas Viktor Nybörjarklass59 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A Cilla Avancerad klass58 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A Cilla Avancerad klass0 poäng Freij Sandra

2016-11-19 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Hag Carola

2016-11-06 Göteborg SBK
RLD F RLD A Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne Nybörjarklass86 poäng Skogström Mia
RLD F RLD A Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne Nybörjarklass80 poäng Svanstedt Eva

2016-11-05 Fagersta SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Nybörjarklass79 poäng Strömberg Katarina

2016-10-29 Piteå SBK
Lillstintans Redige Reidar Nybörjarklass0 poäng Norberg Carina

2016-10-23 Degeberga SBK
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Nybörjarklass86 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Nybörjarklass82 poäng Hansson Gitte

2016-10-22 Halmstad SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Fortsättningsklass75 poäng Persdotter Hildur
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Fortsättningsklass58 poäng Persdotter Hildur
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa Nybörjarklass73 poäng Freij Sandra

2016-10-22 Tranås SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass66 poäng Arvestrand Therese
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass66 poäng Strandli Chatrine
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass61 poäng Arvestrand Therese
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass47 poäng Strandli Chatrine
Kitenga Wow Wenzi Nybörjarklass78 poäng Svanstedt Eva
Kitenga Wow Wenzi Nybörjarklass0 poäng Jensen Lisa

2016-10-22 Bålsta SBK
Leonberget'z Donovan De Soza Nybörjarklass72 poäng Swahn Natalie
Leonberget'z Donovan De Soza Nybörjarklass51 poäng Swahn Natalie

2016-10-22 Svalöv SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Mästarklass55 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass67 poäng Hansson Eva
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Fortsättningsklass58 poäng Hansson Eva
Team's Alexias Azton Nybörjarklass81 poäng Hansson Gitte

2016-10-16 Frövi SBK
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris Fortsättningsklass89 poäng Skoog Maria
Kilhult's Queen Ida Fortsättningsklass39 poäng Skoog Maria
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura Nybörjarklass69 poäng Braathen Johansson H

2016-10-16 Lund SBK
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass78 poäng Persson Madeleine
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Fortsättningsklass30 poäng Lindgren Ida
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Nybörjarklass72 poäng Mårtensson Christer

2016-10-09 Växjö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass74 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass66 poäng Mårtensson Christer
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Avancerad klass93 poäng Mårtensson Christer
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Avancerad klass69 poäng Ortscheid Günter

2016-10-09 Helsingborg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Mästarklass81 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass73 poäng Palm Beatrice
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Mästarklass58 poäng Sundlöf Lena
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass0 poäng Eberhard Martina
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Fortsättningsklass99 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Fortsättningsklass95 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Fortsättningsklass90 poäng Jansson Mats
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Fortsättningsklass88 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Fortsättningsklass84 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Fortsättningsklass83 poäng Wrambeck Monique
Aagerups Lycka Fortsättningsklass78 poäng Jansson Mats
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Fortsättningsklass76 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Fortsättningsklass73 poäng Wrambeck Monique
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass73 poäng Jansson Mats
Aagerups Lycka Fortsättningsklass0 poäng Wrambeck Monique
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass0 poäng Wrambeck Monique

2016-10-08 Eskilstuna SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass83 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass67 poäng Penttilä Linda
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris Fortsättningsklass92 poäng Löhman Hans
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris Fortsättningsklass86 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura Nybörjarklass55 poäng Gustafsson Caroline
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura Nybörjarklass0 poäng Svanstedt Eva

2016-10-02 Söderköping SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass62 poäng Thörner Camilla
RLD F Traumer's Macallan Fortsättningsklass61 poäng Thörner Camilla
RLD F Bdas' Friherrinnan Nybörjarklass79 poäng Thörner Camilla

2016-10-02 Värnamo SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Avancerad klass73 poäng Ljungberg Carina
RLD N RLD F RLD A Cilla Avancerad klass72 poäng Ljungberg Carina
LPI Riddarens Elisabeth Taylor Avancerad klass71 poäng Mattsson Lena
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Avancerad klass61 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A Cilla Avancerad klass52 poäng Mattsson Lena
LPI Riddarens Elisabeth Taylor Avancerad klass40 poäng Ljungberg Carina

2016-10-01 Dala Floda SBK
RLD N Traumer's Manhattan Fortsättningsklass55 poäng Skoog Maria
RLD N Traumer's Manhattan Fortsättningsklass12 poäng Blom Monika
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Avancerad klass85 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Avancerad klass74 poäng Skoog Maria

2016-10-01 Färgelanda SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Mästarklass0 poäng Freij Sandra
RLD F Youhais Herr Morris Fortsättningsklass80 poäng Johansson Karin

2016-09-25 Munkfors SBK
RLD F RLD A Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne Nybörjarklass74 poäng Braathen Johansson H
RLD F RLD A Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne Nybörjarklass71 poäng Braathen Johansson H

2016-09-25 Höör SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Mästarklass68 poäng Borgenlöv Leif

2016-09-25 Kista SBK
Leonberget'z Donovan De Soza Nybörjarklass0 poäng Gerdlind Lise Lott

2016-09-25 Borås SBK
RLD N RLD F Rippåsens Ängla Tessi Fortsättningsklass92 poäng Segvall Marie-Louise

2016-09-24 Hörby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Mästarklass30 poäng Lindgren Ida
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Mästarklass12 poäng Lindgren Ida
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Fortsättningsklass88 poäng Persson Ann
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Fortsättningsklass83 poäng Persson Ann

2016-09-24 Sölvesborg SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Avancerad klass78 poäng Borgenlöv Leif
LPI Riddarens Elisabeth Taylor Avancerad klass62 poäng Borgenlöv Leif

2016-09-24 Vadstena SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass69 poäng Tilly Jannika
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass65 poäng Löhman Hans

2016-09-24 Nässjö SBK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Nybörjarklass94 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Nybörjarklass87 poäng Mattsson Lena
Götängens Mr Neo Jr Nybörjarklass81 poäng Mattsson Lena
Götängens Mr Neo Jr Nybörjarklass72 poäng Mattsson Lena

2016-09-24 Oskarshamn SBK
RLD F Traumer's Macallan Fortsättningsklass69 poäng Sandström Peter
Bernmarkens Maximilian Nybörjarklass61 poäng Sandström Peter
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Avancerad klass0 poäng Sandström Peter

2016-09-18 Vänersborg SSPK
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Mästarklass42 poäng Svanstedt Eva
RLD F Youhais Herr Morris Fortsättningsklass0 poäng Svanstedt Eva

2016-09-17 Angered SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass92 poäng Freij Sandra
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass80 poäng Freij Sandra
Easy Jump's Jonnie Mästarklass75 poäng Freij Sandra
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass23 poäng Freij Sandra
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Nybörjarklass94 poäng Skogström Mia

2016-09-17 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass87 poäng Persson Ann
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Mästarklass33 poäng Persson Ann
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Mästarklass0 poäng Persson Ann
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Fortsättningsklass94 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass83 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Fortsättningsklass79 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Fortsättningsklass79 poäng Mårtensson Christer
Magnarpstrands Kasper Nybörjarklass0 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A Bizzy Avancerad klass99 poäng Jansson Mats

2016-09-11 Nossebro SBK
RLD F Youhais Herr Morris Fortsättningsklass85 poäng Skogström Mia
RLD F Youhais Herr Morris Fortsättningsklass67 poäng Andersson Jan-Olof

2016-09-10 Älmhult SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass84 poäng Ortscheid Günter
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Avancerad klass71 poäng Ljungberg Carina
LPI Riddarens Elisabeth Taylor Avancerad klass38 poäng Ljungberg Carina

2016-09-10 Örnsköldsvik SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil Nybörjarklass71 poäng Backlund Barbro
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla Nybörjarklass60 poäng Backlund Barbro

2016-09-10 Höganäs SSPK
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Mästarklass82 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Fortsättningsklass81 poäng Borgenlöv Leif
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Fortsättningsklass67 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Fortsättningsklass0 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A Bizzy Avancerad klass87 poäng Borgenlöv Leif

2016-09-10 Norrköping SBK
RLD F Traumer's Macallan Fortsättningsklass68 poäng Tilly Jannika
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass37 poäng Tilly Jannika

2016-09-05 Angered SBK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira Fortsättningsklass76 poäng Freij Sandra

2016-09-04 Jönköping SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass79 poäng Andersson Jan-Olof
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Mästarklass75 poäng Andersson Jan-Olof
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Mästarklass72 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass60 poäng Mattsson Lena
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira Fortsättningsklass77 poäng Skogström Mia
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira Fortsättningsklass76 poäng Skogström Mia

2016-09-04 Åhus SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass88 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Mästarklass70 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A Bizzy Avancerad klass88 poäng Borgenlöv Leif

2016-09-03 Jönköping SBK
RLD F Bdas' Friherrinnan Nybörjarklass100 poäng Mattsson Lena
RLD F Bdas' Friherrinnan Nybörjarklass97 poäng Skogström Mia

2016-09-03 Skurup SBK
Ekeröds Yatzi Fortsättningsklass90 poäng Hansson Eva
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra Fortsättningsklass84 poäng Hansson Eva
Ekeröds Yatzi Fortsättningsklass75 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra Fortsättningsklass61 poäng Borgenlöv Leif
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Nybörjarklass97 poäng Hansson Eva
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Nybörjarklass82 poäng Borgenlöv Leif

2016-09-03 Mora SBK
RLD N Traumer's Manhattan Fortsättningsklass0 poäng Arvidsson Thors Katr
RLD N Traumer's Manhattan Fortsättningsklass0 poäng Norberg Carina

2016-09-02 Mellerud SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Mästarklass63 poäng Himmel Jana
RLD F Youhais Herr Morris Nybörjarklass86 poäng Himmel Jana

2016-08-31 Storfors SKK
Kilhult's Queen Ida Fortsättningsklass81 poäng Braathen Johansson H
Kilhult's Queen Ida Fortsättningsklass59 poäng Braathen Johansson H

2016-08-28 Råå SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Fortsättningsklass96 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Fortsättningsklass86 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass85 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Fortsättningsklass84 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Fortsättningsklass84 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass80 poäng Wrambeck Monique

2016-08-28 Mönsterås SBK
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Avancerad klass77 poäng Ortscheid Günter
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Avancerad klass58 poäng Dahlstedt Anna Karin

2016-08-28 Järvsö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Norberg Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass96 poäng Norberg Carina

2016-08-28 Halmstad SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass78 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Fortsättningsklass75 poäng Ljungberg Carina
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass36 poäng Ljungberg Carina

2016-08-28 Valdemarsvik SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass73 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass0 poäng Bratt Mona
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass0 poäng Sandström Peter

2016-08-27 Nordmaling SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil Nybörjarklass72 poäng Nordqvist Jeanette
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla Nybörjarklass68 poäng Nordqvist Jeanette
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil Nybörjarklass55 poäng Blom Monika
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla Nybörjarklass0 poäng Blom Monika

2016-08-27 Mönsterås SBK
Bernmarkens Maximilian Nybörjarklass92 poäng Eliasson Thulin Cari
Bernmarkens Maximilian Nybörjarklass89 poäng Ortscheid Günter

2016-08-27 Osby SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Avancerad klass65 poäng Palm Beatrice
LPI Riddarens Elisabeth Taylor Avancerad klass59 poäng Palm Beatrice

2016-08-27 Eskilstuna SBK
Leonberget'z Donovan De Soza Nybörjarklass37 poäng Gerdlind Lise Lott
Leonberget'z Donovan De Soza Nybörjarklass0 poäng Löhman Hans

2016-08-24 Angered SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass100 poäng Freij Sandra
Easy Jump's Jonnie Mästarklass45 poäng Freij Sandra
RLD F Bdas' Friherrinnan Nybörjarklass90 poäng Segvall Marie-Louise

2016-08-21 Helsingborg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Mästarklass72 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass90 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Nybörjarklass99 poäng Borgenlöv Leif
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Nybörjarklass87 poäng Borgenlöv Leif

2016-08-21 Katrineholm SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass81 poäng Mattsson Lena

2016-08-20 Stora Höga SBK
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Fortsättningsklass66 poäng Segvall Marie-Louise
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass30 poäng Segvall Marie-Louise

2016-08-20 Ronneby SBK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Nybörjarklass81 poäng Langefors Barbro

2016-08-14 SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass92 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass0 poäng Strömberg Katarina

2016-08-14 Ed SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Mästarklass88 poäng Himmel Jana
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Mästarklass86 poäng Himmel Jana

2016-08-14 Mark SBK
RLD N RLD F RLD A Cilla Avancerad klass97 poäng Mattsson Lena

2016-08-13 Alvesta SKK
RLD N Andersbo Humle Nybörjarklass77 poäng Sandström Peter
RLD N Achilles Nybörjarklass38 poäng Persson Gunnel
AGHD I Götängens Ralph Lauren Nybörjarklass37 poäng Sandström Peter
AGHD I Götängens Ralph Lauren Nybörjarklass19 poäng Persson Gunnel
RLD N Andersbo Humle Nybörjarklass0 poäng Persson Gunnel

2016-08-13 Västerås SKK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Nybörjarklass89 poäng Aasen Linn

2016-08-13 Varberg SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass91 poäng Svanstedt Eva
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Mästarklass0 poäng Svanstedt Eva
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira Fortsättningsklass67 poäng Svanstedt Eva

2016-08-07 Örebro SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass99 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass96 poäng Strandli Chatrine
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass76 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass59 poäng Hag Carola

2016-08-06 Köping SBK
Gullvivebackens Cornelius Nybörjarklass0 poäng Skoog Maria
Gullvivebackens Cornelius Nybörjarklass0 poäng Löhman Hans

2016-08-06 Arlöv SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Mästarklass0 poäng Sundlöf Lena
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Mästarklass0 poäng Borgenlöv Leif

2016-08-05 Karlstad SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass46 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass10 poäng Svensson Madeleine

2016-07-30 Falkenberg SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass73 poäng Mattsson Lena
Drömvinden's Lucy Fortsättningsklass93 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Fortsättningsklass83 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Fortsättningsklass75 poäng Palm Beatrice
Drömvinden's Lucy Fortsättningsklass66 poäng Dahlqvist Ingrid
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass26 poäng Svanstedt Eva
Aagerups Lycka Fortsättningsklass0 poäng Dahlqvist Ingrid
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass0 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F Ninnes Atlas Nybörjarklass72 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Avancerad klass97 poäng Dahlqvist Ingrid
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Avancerad klass86 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A Cilla Avancerad klass85 poäng Johansson Karin
RLD N RLD F RLD A Cilla Avancerad klass80 poäng Nilsson Petra
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Avancerad klass72 poäng Dahlqvist Ingrid

2016-07-30 Torsås SBK
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Avancerad klass60 poäng Sandström Peter
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Avancerad klass46 poäng Sandström Peter

2016-07-29 Falkenberg SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass81 poäng Johansson Karin
RLD N RLD F Ninnes Atlas Nybörjarklass83 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A Cilla Avancerad klass80 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Avancerad klass76 poäng Mattsson Lena
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Avancerad klass70 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A Cilla Avancerad klass65 poäng Andersson Jan-Olof
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Avancerad klass62 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Avancerad klass56 poäng Bratt Mona

2016-07-17 Ed SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Mästarklass95 poäng Himmel Jana

2016-07-16 Piteå SHU
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil Nybörjarklass84 poäng Dahlqvist Ingrid
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla Nybörjarklass70 poäng Dahlqvist Ingrid
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla Nybörjarklass60 poäng Backlund Barbro
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil Nybörjarklass53 poäng Backlund Barbro

2016-07-16 Älmhult SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass94 poäng Persson Gunnel
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Avancerad klass83 poäng Persson Gunnel

2016-07-12 Ödeshög SKK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass88 poäng Tilly Jannika
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass73 poäng Arvestrand Therese

2016-07-10 Forserum SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass74 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Mästarklass52 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Mästarklass0 poäng Skogström Mia
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass0 poäng Andersson Jan-Olof

2016-07-09 Västervik SBK
RLD F Traumer's Macallan Nybörjarklass85 poäng Tilly Jannika
RLD F Traumer's Macallan Nybörjarklass70 poäng Tilly Jannika

2016-07-03 Simrishamn SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Mästarklass0 poäng Andersson Jan-Olof

2016-07-03 Kil SBK
Kilhult's Queen Ida Fortsättningsklass69 poäng Braathen Johansson H
Stockmossens Zara Fortsättningsklass0 poäng Braathen Johansson H

2016-07-02 Värnamo SBK
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS Galants Isprinsessa Fortsättningsklass89 poäng Ortscheid Günter
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS Galants Isprinsessa Fortsättningsklass71 poäng Ljungberg Carina

2016-07-02 Karlshamn SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass72 poäng Persson Ann
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Avancerad klass34 poäng Palm Beatrice

2016-07-02 Bjuv SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Fortsättningsklass95 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Nybörjarklass96 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F Ninnes Atlas Nybörjarklass88 poäng Wrambeck Monique

2016-06-21 Ödeshög SKK
RLD F Bdas' Friherrinnan Nybörjarklass91 poäng Arvestrand Therese
RLD F Bdas' Friherrinnan Nybörjarklass76 poäng Arvestrand Therese

2016-06-19 Lindesberg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Avancerad klass83 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Avancerad klass66 poäng Strandli Chatrine

2016-06-19 Ed SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Mästarklass71 poäng Braathen Johansson H
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Avancerad klass83 poäng Braathen Johansson H

2016-06-19 Fagersta SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass90 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass0 poäng Strömberg Katarina

2016-06-18 Färgelanda SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Mästarklass63 poäng Braathen Johansson H
RLD F Youhais Herr Morris Nybörjarklass88 poäng Braathen Johansson H
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Avancerad klass72 poäng Braathen Johansson H

2016-06-18 Nyköping SBK
RLD F Bdas' Friherrinnan Nybörjarklass90 poäng Tilly Jannika
RLD F Bdas' Friherrinnan Nybörjarklass0 poäng Aasen Linn

2016-06-18 Fagersta SKK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Nybörjarklass85 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Nybörjarklass84 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Avancerad klass61 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Avancerad klass26 poäng Strömberg Katarina

2016-06-18 Arlöv SBK
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS Galants Isprinsessa Fortsättningsklass89 poäng Dahlstedt Anna Karin
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS Galants Isprinsessa Fortsättningsklass70 poäng Sundlöf Lena
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Nybörjarklass77 poäng Borgenlöv Leif
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Nybörjarklass0 poäng Sundlöf Lena

2016-06-12 Skövde SBK
Hopp I Topp Heidy Nybörjarklass89 poäng Mattsson Lena
Hopp I Topp Heidy Nybörjarklass74 poäng Bratt Mona

2016-06-12 Trelleborg SBK
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron Nybörjarklass0 poäng Sundlöf Lena

2016-06-11 Gällivare SBK
SE VCH Fjällbrisens Qvick Nybörjarklass69 poäng Strömberg Katarina
SE VCH Fjällbrisens Qvick Nybörjarklass23 poäng Strömberg Katarina
Fjällbrisens Rask Nybörjarklass2 poäng Strömberg Katarina
Fjällbrisens Rask Nybörjarklass0 poäng Strömberg Katarina

2016-06-11 Umeå SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil Nybörjarklass88 poäng Norberg Carina
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil Nybörjarklass68 poäng Hernander Louise

2016-06-11 Höganäs SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass70 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A Cilla Fortsättningsklass99 poäng Jansson Mats
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Nybörjarklass97 poäng Mårtensson Christer
RLD N Studholidays Joy-Dream Nybörjarklass94 poäng Mårtensson Christer
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron Nybörjarklass0 poäng Jansson Mats
Aagerups Lilla-Lisa Avancerad klass58 poäng Mårtensson Christer

2016-06-11 Mora SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Avancerad klass60 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Avancerad klass0 poäng Arvidsson Thors Katr

2016-06-10 Karlstad SBK
Stockmossens Zara Fortsättningsklass73 poäng Himmel Jana
Kilhult's Queen Ida Fortsättningsklass66 poäng Himmel Jana
Stockmossens Zara Fortsättningsklass61 poäng Himmel Jana
Kilhult's Queen Ida Fortsättningsklass52 poäng Himmel Jana

2016-06-06 Sävsjö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Mästarklass57 poäng Mattsson Lena

2016-06-06 Hörby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass0 poäng Sundlöf Lena
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Mästarklass0 poäng Sundlöf Lena
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Fortsättningsklass87 poäng Borgenlöv Leif
Kitenga Go Giedeon Fortsättningsklass63 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Nybörjarklass99 poäng Mårtensson Christer
Aagerups Lilla-Lisa Avancerad klass64 poäng Borgenlöv Leif

2016-06-06 Färjestaden SBK
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Fortsättningsklass90 poäng Ortscheid Günter
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Fortsättningsklass79 poäng Persson Gunnel

2016-06-05 Jönköping SBC
RLD N RLD F RLD A RLD M Rippåsens Åberg Mästarklass51 poäng Mattsson Lena

2016-06-04 Kumla SBK
Kilhult's Queen Ida Fortsättningsklass79 poäng Skoog Maria
Stockmossens Zara Fortsättningsklass75 poäng Skoog Maria

2016-06-04 Olofström SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Avancerad klass63 poäng Ljungberg Carina
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Avancerad klass57 poäng Persson Ann

2016-06-04 Laholm SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass66 poäng Skogström Mia
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS Galants Isprinsessa Fortsättningsklass96 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Fortsättningsklass85 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Nybörjarklass93 poäng Ortscheid Günter
RLD N Studholidays Joy-Dream Nybörjarklass75 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Avancerad klass62 poäng Andersson Jan-Olof

2016-06-01 Dala Floda SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Avancerad klass87 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Avancerad klass69 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Avancerad klass66 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Avancerad klass53 poäng Hedman Carina

2016-05-29 Lomma SBK
AGD I AGD II AGHD I AGHD II Mattishus Billan Nybörjarklass92 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Nybörjarklass83 poäng Borgenlöv Leif

2016-05-29 Strömstad SBK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira Nybörjarklass99 poäng Freij Sandra
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira Nybörjarklass97 poäng Freij Sandra

2016-05-28 Västerås SKK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Nybörjarklass27 poäng Löhman Hans

2016-05-28 Uddevalla SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Futtentorpets Ceasar Mästarklass68 poäng Freij Sandra
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N&F&A&M Nattrajens Cayenne Mästarklass61 poäng Freij Sandra
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Avancerad klass78 poäng Svanstedt Eva

2016-05-22 Nordmaling SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil Nybörjarklass57 poäng Norberg Carina
AGHD I Krafts Ayla Nybörjarklass45 poäng Norberg Carina

2016-05-22 Angered SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass96 poäng Johansson Karin
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass87 poäng Freij Sandra
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass45 poäng Freij Sandra
Nattrajens Amorella Fortsättningsklass43 poäng Johansson Karin
Aagerups Lycka Fortsättningsklass0 poäng Johansson Karin
Aagerups Lycka Fortsättningsklass0 poäng Freij Sandra

2016-05-22 Motala SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass84 poäng Mattsson Lena
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass77 poäng Mattsson Lena
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Mästarklass68 poäng Mattsson Lena
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Mästarklass50 poäng Mattsson Lena
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass47 poäng Skoog Maria
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass34 poäng Skoog Maria

2016-05-21 Fagersta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Avancerad klass95 poäng Aasen Linn

2016-05-21 Malmö SBK
Ekeröds Yatzi Fortsättningsklass81 poäng Nilsson Petra

2016-05-21 Sjöbo SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Mästarklass54 poäng Hansson Eva
Kitenga Go Giedeon Fortsättningsklass36 poäng Eberhard Martina
RLD N RLD F Ninnes Atlas Nybörjarklass80 poäng Hansson Eva

2016-05-21 Motala SBK
RLD F Bdas' Friherrinnan Nybörjarklass73 poäng Tilly Jannika
RLD F Bdas' Friherrinnan Nybörjarklass71 poäng Tilly Jannika
Gullvivebackens Cornelius Nybörjarklass18 poäng Tilly Jannika
Gullvivebackens Cornelius Nybörjarklass4 poäng Tilly Jannika

2016-05-15 Höör SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Fortsättningsklass82 poäng Persson Madeleine
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Nybörjarklass100 poäng Persson Madeleine

2016-05-15 Lund SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass0 poäng Persson Ann
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Mästarklass0 poäng Persson Ann
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Nybörjarklass92 poäng Ortscheid Günter

2016-05-14 Vimmerby SBK
Götängens Mr Neo Jr Nybörjarklass75 poäng Arvestrand Therese
RLD F Traumer's Macallan Nybörjarklass62 poäng Arvestrand Therese
RLD F Traumer's Macallan Nybörjarklass37 poäng Arvestrand Therese

2016-05-14 Åhus SBK
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Avancerad klass89 poäng Hansson Gitte
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Avancerad klass73 poäng Hansson Gitte

2016-05-13 Karlstad SBK
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Nybörjarklass93 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Nybörjarklass73 poäng Himmel Jana
Gullvivebackens Cornelius Nybörjarklass44 poäng Himmel Jana

2016-05-13 Luleå SBK
SE UCH RLD N RLD F Benzelias Moonlight Magic Avancerad klass0 poäng Norberg Carina
RLD N RLD F Bergahusens Caruso Avancerad klass0 poäng Norberg Carina

2016-05-11 Angered SBK
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Mästarklass54 poäng Segvall Marie-Louise
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira Nybörjarklass78 poäng Freij Sandra

2016-05-09 Göteborg SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Avancerad klass80 poäng Svanstedt Eva

2016-05-08 Osby SBK
RLD N Studholidays Joy-Dream Nybörjarklass60 poäng Persson Ann
RLD N Studholidays Joy-Dream Nybörjarklass43 poäng Ortscheid Günter

2016-05-08 Norrköping SBK
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass0 poäng Arvestrand Therese

2016-05-08 Mellerud SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Avancerad klass36 poäng Persson Gunnel

2016-05-07 Varberg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass93 poäng Skogström Mia
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass82 poäng Skogström Mia
Aagerups Lycka Fortsättningsklass0 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Nybörjarklass85 poäng Andersson Jan-Olof

2016-05-07 Märsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass93 poäng Dahlqvist Ingrid

2016-05-07 Limhamn SBK
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra Fortsättningsklass92 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra Fortsättningsklass79 poäng Wrambeck Monique

2016-05-07 Mellerud SBK
RLD F Bdas' Friherrinnan Nybörjarklass0 poäng Braathen Johansson H
RLD F Bdas' Friherrinnan Nybörjarklass0 poäng Segvall Marie-Louise

2016-05-06 Kalix SKK
RLD N RLD F Bergahusens Caruso Avancerad klass44 poäng Hag Carola
SE UCH RLD N RLD F Benzelias Moonlight Magic Avancerad klass39 poäng Hag Carola
SE UCH RLD N RLD F Benzelias Moonlight Magic Avancerad klass35 poäng Hag Carola
RLD N RLD F Bergahusens Caruso Avancerad klass0 poäng Hag Carola

2016-05-06 Jönköping SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass97 poäng Ortscheid Günter
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass84 poäng Arvestrand Therese
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Mästarklass76 poäng Ortscheid Günter
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Mästarklass75 poäng Arvestrand Therese
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass66 poäng Mattsson Lena
RLD N AGD II AGHD II Andersbo Salvia Fortsättningsklass0 poäng Mattsson Lena

2016-05-06 Karlskrona SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Avancerad klass62 poäng Persson Gunnel

2016-05-05 Hässleholm SBK
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS Galants Isprinsessa Fortsättningsklass64 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Fortsättningsklass45 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Nybörjarklass95 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Avancerad klass98 poäng Borgenlöv Leif

2016-05-05 Eslöv SBK
AGHD I AGHD II Hurrelvingens Red Baron Nybörjarklass0 poäng Sigsgaard Jytte

2016-05-01 Söderköping SBK
RLD F Bdas' Friherrinnan Nybörjarklass89 poäng Arvestrand Therese
RLD F Bdas' Friherrinnan Nybörjarklass68 poäng Thörner Camilla

2016-05-01 Tyresö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass93 poäng Lundbergh Åsa

2016-05-01 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Nybörjarklass93 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Nybörjarklass85 poäng Eberhard Martina
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Nybörjarklass83 poäng Eberhard Martina
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Nybörjarklass80 poäng Jansson Mats

2016-05-01 Smålandsstenar SBK
RLD N RLD F RLD A Cilla Fortsättningsklass78 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra Fortsättningsklass67 poäng Sigsgaard Jytte
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Aagerups Bilbo Fortsättningsklass61 poäng Sigsgaard Jytte

2016-04-29 Mölndal SBK
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Nybörjarklass77 poäng Andersson Jan-Olof

2016-04-28 Angered SBK
Aagerups Lycka Fortsättningsklass0 poäng Freij Sandra
Drömvinden's Lucy Fortsättningsklass0 poäng Freij Sandra

2016-04-24 Eskilstuna SKK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Nybörjarklass68 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Nybörjarklass50 poäng Thörner Camilla
Gullvivebackens Cornelius Nybörjarklass11 poäng Hedman Carina
Gullvivebackens Cornelius Nybörjarklass0 poäng Thörner Camilla

2016-04-24 Svenljunga SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass86 poäng Svanstedt Eva
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass79 poäng Persdotter Hildur

2016-04-24 Helsingborg SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Fortsättningsklass45 poäng Wrambeck Monique

2016-04-24 Halmstad SBK
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Avancerad klass34 poäng Segvall Marie-Louise

2016-04-23 Åtvidaberg SKK
RLD F Traumer's Macallan Nybörjarklass80 poäng Himmel Jana
RLD F Traumer's Macallan Nybörjarklass75 poäng Mattsson Lena

2016-04-17 Mark SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass65 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A Cilla Fortsättningsklass61 poäng Svanstedt Eva
Aagerups Lycka Fortsättningsklass0 poäng Svanstedt Eva

2016-04-17 Lindesberg SBK
Stockmossens Zara Fortsättningsklass74 poäng Strandli Chatrine
Kilhult's Queen Ida Fortsättningsklass62 poäng Strandli Chatrine

2016-04-16 Linköping SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass80 poäng Tilly Jannika
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Mästarklass57 poäng Mattsson Lena
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Mästarklass49 poäng Tilly Jannika
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass0 poäng Mattsson Lena

2016-04-16 Färgelanda SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass92 poäng Andersson Jan-Olof
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser Mästarklass87 poäng Andersson Jan-Olof
SE VCH SE UCH RLD N RLD F AGD I AGHD I Drömvinden's Embrace Me Elmira Nybörjarklass72 poäng Andersson Jan-Olof

2016-04-16 Svedala SBK
Ekeröds Yatzi Nybörjarklass94 poäng Borgenlöv Leif
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Aagerups Bilbo Nybörjarklass75 poäng Borgenlöv Leif

2016-04-09 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Nybörjarklass58 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Nybörjarklass24 poäng Johansson Agneta
Frivics Cesar Nybörjarklass22 poäng Carlberg Lotta
Frivics Cesar Nybörjarklass0 poäng Elegård Liss-Britt
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass34 poäng Löhman Hans
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass0 poäng Gustafsson Caroline

2016-04-02 Dala Floda SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Fortsättningsklass86 poäng Johansson Agneta
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Fortsättningsklass80 poäng Aasen Linn
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass97 poäng Aasen Linn
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass41 poäng Johansson Agneta

2016-03-25 Tranås SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass83 poäng Mattsson Lena
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass80 poäng Arvestrand Therese
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Mästarklass22 poäng Mattsson Lena
LPI LPII FDI HTM I RLD N&F&A SPH I Tamoras Felix Mästarklass0 poäng Arvestrand Therese
RLD N RLD F Aagerups Jilla Fortsättningsklass84 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F Aagerups Jilla Fortsättningsklass0 poäng Tilly Jannika

2016-03-05 Dala Floda SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Fortsättningsklass94 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Fortsättningsklass87 poäng Hedman Carina
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass63 poäng Swahn Natalie
RLD N Traumer's Manhattan Nybörjarklass59 poäng Hedman Carina

2016-02-27 Burseryd SBK
RLD N RLD F Aagerups Jilla Fortsättningsklass79 poäng Mattsson Lena

2016-02-14 Svalöv SBK
RLD N RLD F Aagerups Jilla Nybörjarklass88 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Avancerad klass74 poäng Sigsgaard Jytte

2016-02-07 Oskarström SBK
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass96 poäng Andersson Jan-Olof
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot Mästarklass95 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Avancerad klass66 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A Galants Padme Avancerad klass60 poäng Lundgren Cristina

2016-02-06 Stockholm SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass35 poäng Gustafsson Caroline
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass78 poäng Elegård Liss-Britt

2016-01-24 Piteå SHU
RLD N RLD F Bergahusens Caruso Fortsättningsklass87 poäng Nordqvist Jeanette
SE UCH RLD N RLD F Benzelias Moonlight Magic Fortsättningsklass76 poäng Nordqvist Jeanette
SE UCH RLD N RLD F Benzelias Moonlight Magic Fortsättningsklass45 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F Bergahusens Caruso Fortsättningsklass0 poäng Sandström Lisa

2016-01-24 Motala SBK
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass84 poäng Himmel Jana
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Mästarklass64 poäng Himmel Jana
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino Mästarklass60 poäng Tilly Jannika
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Mästarklass54 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Avancerad klass79 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Avancerad klass47 poäng Aasen Linn

2016-01-23 Piteå SHU
Smolmark's Dimma Avancerad klass39 poäng Sandström Lisa

2016-01-16 Sölvesborg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova Avancerad klass67 poäng Langefors Barbro

2016-01-10 Fagersta SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Avancerad klass65 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Avancerad klass56 poäng Mokko Marketta

2016-01-06 Mellerud SBK
RLD N RLD F Aagerups Jilla Nybörjarklass88 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F Aagerups Jilla Nybörjarklass56 poäng Segvall Marie-Louise


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2020-11-18 / Page updated 18 Nov 2020: gardshund@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2020-11-17 / Information from the Swedish Kennel Club 17 Nov 2020