RLD N Fogdarps Lycka | Nybörjarklass | 84 poäng | Ertzinger Sofie |
RLD N RLD F RLD A Eventyrskogen's Klippe | Nybörjarklass | 0 poäng | Ertzinger Sofie |
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind | Fortsättningsklass | 96 poäng | Skoog Maria |
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa | Fortsättningsklass | 34 poäng | Skoog Maria |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Avancerad klass | 82 poäng | Löhman Hans |
FDI RLD N Stolta Ebbas Byrger Bjölf Af Chili | Fortsättningsklass | 74 poäng | Kättström Maria |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Mästarklass | 59 poäng | Persson Ann |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 91 poäng | Ertzinger Filip |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 88 poäng | Ertzinger Sofie |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå | Mästarklass | 96 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD N RLD F RLD A Cilla | Mästarklass | 92 poäng | Dahlqvist Ingrid |
RLD N RLD F RLD A Cilla | Mästarklass | 79 poäng | Borgenlöv Leif |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | Mästarklass | 79 poäng | Dahlqvist Ingrid |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | Mästarklass | 79 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå | Mästarklass | 0 poäng | Dahlqvist Ingrid |
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa | Fortsättningsklass | 98 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa | Fortsättningsklass | 96 poäng | Mattsson Lena |
RLD N RLD F RLD A Eventyrskogen's Klippe | Nybörjarklass | 72 poäng | Ljungberg Carina |
RLD N RLD F RLD A Eventyrskogen's Klippe | Nybörjarklass | 70 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F RLD A Torsereds Amos | Nybörjarklass | 55 poäng | Ljungberg Carina |
RLD N RLD F RLD A Torsereds Amos | Nybörjarklass | 0 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 68 poäng | Mokko Marketta |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 68 poäng | Aasen Linn |
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa | Nybörjarklass | 88 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A Nylaendegårdens Bella | Nybörjarklass | 22 poäng | Strömberg Katarina |
Hennagardens Hugin Fra Hedmarken | Nybörjarklass | 0 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Avancerad klass | 62 poäng | Strömberg Katarina |
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera | Mästarklass | 53 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra | Avancerad klass | 71 poäng | Ertzinger Sofie |
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra | Avancerad klass | 69 poäng | Hansson Eva |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 94 poäng | Larsson Maria |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 69 poäng | Moberg Örn Louise |
RLD F RLD A NW 2 Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne | Avancerad klass | 89 poäng | Larsson Maria |
RLD F RLD A NW 2 Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne | Avancerad klass | 84 poäng | Moberg Örn Louise |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Fortsättningsklass | 68 poäng | Wessberg Ida |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Fortsättningsklass | 66 poäng | Mattsson Lena |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | Fortsättningsklass | 79 poäng | Borgenlöv Leif |
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher | Fortsättningsklass | 90 poäng | Jansson Mats |
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher | Fortsättningsklass | 84 poäng | Palm Beatrice |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille | Mästarklass | 75 poäng | Ertzinger Sofie |
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher | Fortsättningsklass | 63 poäng | Ertzinger Filip |
RLD N Studholidays Joy-Dream | Fortsättningsklass | 44 poäng | Ertzinger Filip |
Aagerups Lilla-Lisa | Avancerad klass | 0 poäng | Ertzinger Sofie |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Avancerad klass | 72 poäng | Johansson Agneta |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Avancerad klass | 0 poäng | Huuki Diana |
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa | Fortsättningsklass | 84 poäng | Ljungberg Carina |
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa | Fortsättningsklass | 62 poäng | Ljungberg Carina |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Fortsättningsklass | 60 poäng | Ortscheid Günter |
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher | Fortsättningsklass | 0 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N Cocochanel | Nybörjarklass | 81 poäng | Ertzinger Filip |
NW 1 Magnarpstrands Kasper | Nybörjarklass | 35 poäng | Ertzinger Filip |
RLD N&F&A AGHD I AGHD II SE RALLYCH AGD I&II Drömvinden's Flax From Tucker | Avancerad klass | 80 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja | Avancerad klass | 70 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 100 poäng | Hedman Carina |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | Mästarklass | 99 poäng | Åhs Margareta |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | Mästarklass | 89 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 0 poäng | Åhs Margareta |
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum | Fortsättningsklass | 99 poäng | Sterner Martos E |
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny | Fortsättningsklass | 80 poäng | Sterner Martos E |
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum | Fortsättningsklass | 70 poäng | Swahn Natalie |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | Fortsättningsklass | 94 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | Fortsättningsklass | 70 poäng | Eberhard Martina |
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher | Fortsättningsklass | 61 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Fortsättningsklass | 0 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Fortsättningsklass | 0 poäng | Eberhard Martina |
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher | Fortsättningsklass | 0 poäng | Eberhard Martina |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | Mästarklass | 57 poäng | Larsson Maria |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 89 poäng | Borgenlöv Leif |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 86 poäng | Persson Madeleine |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 0 poäng | Ertzinger Sofie |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Fortsättningsklass | 48 poäng | Arvestrand Therese |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Fortsättningsklass | 79 poäng | Eberhard Martina |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Fortsättningsklass | 55 poäng | Nilsson Petra |
RLD N RLD F NW 1 Funnyfail's Brusiga Briska | Fortsättningsklass | 20 poäng | Nilsson Petra |
RLD N RLD F NW 1 Funnyfail's Brusiga Briska | Fortsättningsklass | 0 poäng | Eberhard Martina |
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher | Nybörjarklass | 90 poäng | Nilsson Petra |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 75 poäng | Löhman Hans |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 71 poäng | Hedman Carina |
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa | Nybörjarklass | 88 poäng | Tilly Jannika |
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa | Nybörjarklass | 60 poäng | Aasen Linn |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Avancerad klass | 79 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Avancerad klass | 40 poäng | Löhman Hans |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 64 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie | Nybörjarklass | 85 poäng | Penttilä Linda |
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie | Nybörjarklass | 72 poäng | Svärd Caroline |
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf | Nybörjarklass | 64 poäng | Gerdlind Lise Lott |
RLD A Ekeröds Ricco | Avancerad klass | 69 poäng | Gerdlind Lise Lott |
RLD N RLD F AGD II AGHD II Flinkagårdens Lanvin | Fortsättningsklass | 92 poäng | Palm Beatrice |
RLD F RLD A NW 2 Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne | Avancerad klass | 78 poäng | Freij Sandra |
RLD F RLD A NW 2 Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne | Avancerad klass | 67 poäng | Skogström Mia |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 75 poäng | Falk Emil |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 72 poäng | Mokko Marketta |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille | Mästarklass | 62 poäng | Borgenlöv Leif |
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera | Mästarklass | 82 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F NW 1 Funnyfail's Brusiga Briska | Fortsättningsklass | 68 poäng | Nilsson Petra |
RLD N RLD F NW 1 Funnyfail's Brusiga Briska | Fortsättningsklass | 40 poäng | Hansson Gitte |
RLD N RLD F April | Nybörjarklass | 90 poäng | Dahlqvist Ingrid |
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf | Nybörjarklass | 73 poäng | Dahlqvist Ingrid |
RLD N RLD F RLD A Cilla | Mästarklass | 45 poäng | Jensen Lisa |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 86 poäng | Wessberg Ida |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 70 poäng | Wessberg Ida |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 67 poäng | Thörner Camilla |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 37 poäng | Thörner Camilla |
Kitenga Wow Wenzi | Fortsättningsklass | 0 poäng | Thörner Camilla |
Kitenga Wow Wenzi | Fortsättningsklass | 0 poäng | Wessberg Ida |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | Mästarklass | 63 poäng | Larsson Maria |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | Mästarklass | 59 poäng | Ortscheid Günter |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | Mästarklass | 0 poäng | Mattsson Lena |
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa | Nybörjarklass | 96 poäng | Frejås Annelie |
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa | Nybörjarklass | 93 poäng | Tilly Jannika |
RLD F RLD A NW 2 Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne | Avancerad klass | 66 poäng | Tilly Jannika |
RLD F RLD A NW 2 Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne | Avancerad klass | 0 poäng | Frejås Annelie |
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny | Fortsättningsklass | 94 poäng | Björklund Emma |
RLD N Cocochanel | Nybörjarklass | 95 poäng | Lundgren Cristina |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | Mästarklass | 96 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 95 poäng | Angleby Sofia |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | Mästarklass | 92 poäng | Angleby Sofia |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 0 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F April | Nybörjarklass | 93 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F April | Nybörjarklass | 87 poäng | Thörner Camilla |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Fortsättningsklass | 90 poäng | Skoog Maria |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Fortsättningsklass | 87 poäng | Aasen Linn |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 90 poäng | Thörner Camilla |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 78 poäng | Thörner Camilla |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 93 poäng | Wrambeck Monique |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 74 poäng | Hansson Eva |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 0 poäng | Jansson Mats |
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa | Nybörjarklass | 91 poäng | Wessberg Ida |
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa | Nybörjarklass | 71 poäng | Swahn Natalie |
FDI RLD N Stolta Ebbas Byrger Bjölf Af Chili | Fortsättningsklass | 60 poäng | Hernander Louise |
FDI RLD N Stolta Ebbas Byrger Bjölf Af Chili | Fortsättningsklass | 0 poäng | Johansson Agneta |
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa | Nybörjarklass | 98 poäng | Skogström Mia |
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa | Nybörjarklass | 87 poäng | Andersson Jan-Olof |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 77 poäng | Aasen Linn |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Fortsättningsklass | 79 poäng | Tilly Jannika |
RLD F Traumer's Macallan | Avancerad klass | 61 poäng | Aasen Linn |
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera | Mästarklass | 77 poäng | Mattsson Lena |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Fortsättningsklass | 69 poäng | Persson Gunnel |
RLD N RLD F Yellowskin's Lille Konan Kråkspark | Nybörjarklass | 100 poäng | Norberg Carina |
RLD N RLD F Yellowskin's Lille Konan Kråkspark | Nybörjarklass | 99 poäng | Pettersson Emma |
Navarras Klara Kluck | Nybörjarklass | 76 poäng | Carlberg Lotta |
Navarras Klara Kluck | Nybörjarklass | 0 poäng | Hag Carola |
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa | Nybörjarklass | 96 poäng | Strömberg Katarina |
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa | Nybörjarklass | 68 poäng | Kättström Maria |
Hennagardens Hugin Fra Hedmarken | Nybörjarklass | 27 poäng | Kättström Maria |
Hennagardens Hugin Fra Hedmarken | Nybörjarklass | 23 poäng | Strömberg Katarina |
RLD F RLD A NW 2 Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne | Avancerad klass | 81 poäng | Kättström Maria |
RLD F RLD A NW 2 Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne | Avancerad klass | 74 poäng | Strömberg Katarina |
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie | Fortsättningsklass | 0 poäng | Skogström Mia |
RLD N RLD F RLD A Cilla | Avancerad klass | 83 poäng | Freij Sandra |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå | Mästarklass | 0 poäng | Himmel Jana |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm | Mästarklass | 60 poäng | Skogström Mia |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 38 poäng | Skogström Mia |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 0 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD F Traumer's Macallan | Avancerad klass | 66 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD F Traumer's Macallan | Avancerad klass | 51 poäng | Skogström Mia |
RLD N&F&A AGHD I AGHD II SE RALLYCH AGD I&II Drömvinden's Flax From Tucker | Avancerad klass | 86 poäng | Nilsson Petra |
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja | Avancerad klass | 82 poäng | Nilsson Petra |
RLD N&F&A AGHD I AGHD II SE RALLYCH AGD I&II Drömvinden's Flax From Tucker | Avancerad klass | 72 poäng | Mårtensson Christer |
RLD N RLD F RLD A Bizzy | Avancerad klass | 68 poäng | Mårtensson Christer |
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja | Avancerad klass | 66 poäng | Mårtensson Christer |
RLD N RLD F RLD A Bizzy | Avancerad klass | 55 poäng | Nilsson Petra |
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher | Nybörjarklass | 68 poäng | Ortscheid Günter |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Fortsättningsklass | 90 poäng | Andersson Jan-Olof |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Fortsättningsklass | 78 poäng | Skogström Mia |
Kitenga Wow Wenzi | Fortsättningsklass | 33 poäng | Skogström Mia |
Kitenga Wow Wenzi | Fortsättningsklass | 0 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F RLD A Cilla | Avancerad klass | 83 poäng | Ortscheid Günter |
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher | Nybörjarklass | 95 poäng | Dahlqvist Ingrid |
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher | Nybörjarklass | 72 poäng | Mårtensson Christer |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 76 poäng | Svanstedt Eva |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 0 poäng | Johansson Karin |
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie | Nybörjarklass | 85 poäng | Svärd Caroline |
RLD N Gruvfruns Vidar-Den Starke | Nybörjarklass | 11 poäng | Svärd Caroline |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Avancerad klass | 87 poäng | Ortscheid Günter |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Avancerad klass | 84 poäng | Eliasson Thulin Cari |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | Avancerad klass | 80 poäng | Ortscheid Günter |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | Avancerad klass | 64 poäng | Eliasson Thulin Cari |
RLD N True Miracle's Black Pearl | Nybörjarklass | 99 poäng | Wrambeck Monique |
LD STARTKLASS Adidac Heart Beat | Nybörjarklass | 88 poäng | Wrambeck Monique |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | Fortsättningsklass | 94 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD N Cocochanel | Nybörjarklass | 70 poäng | Palm Beatrice |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå | Mästarklass | 97 poäng | Freij Sandra |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 82 poäng | Freij Sandra |
RLD F Bdas' Friherrinnan | Avancerad klass | 62 poäng | Freij Sandra |
RLD N RLD F April | Nybörjarklass | 96 poäng | Löhman Hans |
RLD N RLD F April | Nybörjarklass | 82 poäng | Carlberg Lotta |
RLD N Leonberget'z Donovan De Soza | Nybörjarklass | 30 poäng | Löhman Hans |
RLD N Leonberget'z Donovan De Soza | Nybörjarklass | 0 poäng | Carlberg Lotta |
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf | Nybörjarklass | 0 poäng | Carlberg Lotta |
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf | Nybörjarklass | 0 poäng | Löhman Hans |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | Mästarklass | 85 poäng | Himmel Jana |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | Mästarklass | 100 poäng | Carlberg Lotta |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | Mästarklass | 99 poäng | Carlberg Lotta |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 95 poäng | Carlberg Lotta |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | Mästarklass | 91 poäng | Penttilä Linda |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 82 poäng | Penttilä Linda |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | Mästarklass | 81 poäng | Penttilä Linda |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | Fortsättningsklass | 80 poäng | Persson Gunnel |
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie | Fortsättningsklass | 47 poäng | Persson Gunnel |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå | Mästarklass | 99 poäng | Svanstedt Eva |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå | Mästarklass | 79 poäng | Freij Sandra |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 70 poäng | Svanstedt Eva |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 67 poäng | Freij Sandra |
RLD F Bdas' Friherrinnan | Avancerad klass | 81 poäng | Svanstedt Eva |
RLD F Bdas' Friherrinnan | Avancerad klass | 0 poäng | Freij Sandra |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Fortsättningsklass | 100 poäng | Arvidsson Thors Katr |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Fortsättningsklass | 98 poäng | Arvidsson Thors Katr |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 94 poäng | Svensson Madeleine |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 0 poäng | Himmel Jana |
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie | Nybörjarklass | 91 poäng | Wessberg Ida |
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie | Nybörjarklass | 79 poäng | Skoog Maria |
FDI RLD N Stolta Ebbas Byrger Bjölf Af Chili | Nybörjarklass | 76 poäng | Wessberg Ida |
FDI RLD N Stolta Ebbas Byrger Bjölf Af Chili | Nybörjarklass | 62 poäng | Skoog Maria |
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell | Nybörjarklass | 94 poäng | Skogström Mia |
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell | Nybörjarklass | 84 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 94 poäng | Norberg Carina |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 78 poäng | Norberg Carina |
RLD F RLD A NW 2 Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne | Fortsättningsklass | 99 poäng | Pöykiöniemi Pernilla |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson | Fortsättningsklass | 85 poäng | Pöykiöniemi Pernilla |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson | Fortsättningsklass | 77 poäng | Aasen Linn |
RLD F RLD A NW 2 Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne | Fortsättningsklass | 75 poäng | Aasen Linn |
Smolmark's Dimma | Avancerad klass | 85 poäng | Engström Sandra |
RLD N RLD F AGD II AGHD II Flinkagårdens Lanvin | Fortsättningsklass | 81 poäng | Eberhard Martina |
RLD N RLD F AGD II AGHD II Flinkagårdens Lanvin | Fortsättningsklass | 79 poäng | Sandström Peter |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | Avancerad klass | 83 poäng | Sandström Peter |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Avancerad klass | 0 poäng | Sandström Peter |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Avancerad klass | 0 poäng | Eberhard Martina |
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus | Avancerad klass | 0 poäng | Eberhard Martina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 78 poäng | Hag Carola |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Fortsättningsklass | 77 poäng | Strandli Chatrine |
Navarras Klara Kluck | Nybörjarklass | 82 poäng | Carlberg Lotta |
Navarras Klara Kluck | Nybörjarklass | 68 poäng | Gustafsson Caroline |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 66 poäng | Hag Carola |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Fortsättningsklass | 75 poäng | Svensson Madeleine |
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie | Nybörjarklass | 86 poäng | Hernander Louise |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 81 poäng | Arvestrand Therese |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm | Mästarklass | 47 poäng | Åhs Margareta |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 45 poäng | Åhs Margareta |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm | Mästarklass | 0 poäng | Arvestrand Therese |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 82 poäng | Christensen Ewa |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 81 poäng | Christensen Ewa |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 98 poäng | Borgenlöv Leif |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 94 poäng | Svanstedt Eva |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå | Avancerad klass | 80 poäng | Palm Beatrice |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå | Avancerad klass | 79 poäng | Johansson Karin |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 80 poäng | Andersson Jan-Olof |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | Fortsättningsklass | 73 poäng | Skogström Mia |
FDI RLD N Stolta Ebbas Byrger Bjölf Af Chili | Nybörjarklass | 88 poäng | Arvidsson Thors Katr |
FDI RLD N Stolta Ebbas Byrger Bjölf Af Chili | Nybörjarklass | 81 poäng | Falk Emil |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 81 poäng | Dahlqvist Ingrid |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson | Fortsättningsklass | 76 poäng | Dahlqvist Ingrid |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 64 poäng | Falk Emil |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | Mästarklass | 100 poäng | Johansson Agneta |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | Mästarklass | 99 poäng | Johansson Agneta |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Nybörjarklass | 91 poäng | Arvestrand Therese |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Nybörjarklass | 75 poäng | Mattsson Lena |
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera | Mästarklass | 43 poäng | Hansson Eva |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson | Fortsättningsklass | 77 poäng | Braathen Johansson H |
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Galants Isprinsessa | Fortsättningsklass | 82 poäng | Hansson Gitte |
RLD N Studholidays Joy-Dream | Fortsättningsklass | 44 poäng | Hansson Gitte |
RLD N RLD F NW 1 Funnyfail's Brusiga Briska | Nybörjarklass | 66 poäng | Hansson Gitte |
RLD N Cocochanel | Nybörjarklass | 0 poäng | Hansson Gitte |
RLD F Traumer's Macallan | Fortsättningsklass | 73 poäng | Tilly Jannika |
RLD F Traumer's Macallan | Fortsättningsklass | 69 poäng | Löhman Hans |
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny | Fortsättningsklass | 92 poäng | Strömberg Katarina |
RLD F Traumer's Macallan | Fortsättningsklass | 91 poäng | Tilly Jannika |
RLD F Traumer's Macallan | Fortsättningsklass | 62 poäng | Persson Gunnel |
Kitenga Wow Wenzi | Nybörjarklass | 74 poäng | Persson Gunnel |
Kitenga Wow Wenzi | Nybörjarklass | 0 poäng | Tilly Jannika |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 77 poäng | Nilsson Petra |
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie | Fortsättningsklass | 78 poäng | Dahlqvist Ingrid |
RLD N&F AGHD I&II AGD I&II NW 1 Mattishus Billan | Fortsättningsklass | 73 poäng | Dahlqvist Ingrid |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå | Avancerad klass | 87 poäng | Langefors Barbro |
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo | Avancerad klass | 72 poäng | Langefors Barbro |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | Mästarklass | 99 poäng | Gerdlind Lise Lott |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | Mästarklass | 97 poäng | Gerdlind Lise Lott |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 97 poäng | Gerdlind Lise Lott |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 97 poäng | Gerdlind Lise Lott |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | Mästarklass | 96 poäng | Gerdlind Lise Lott |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | Mästarklass | 88 poäng | Gerdlind Lise Lott |
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind | Nybörjarklass | 70 poäng | Angleby Sofia |
Hennagardens Cara Compagna | Nybörjarklass | 0 poäng | Segvall Marie-Louise |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå | Avancerad klass | 99 poäng | Svanstedt Eva |
RLD N RLD F RLD A Cilla | Avancerad klass | 94 poäng | Svanstedt Eva |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå | Avancerad klass | 88 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F RLD A Cilla | Avancerad klass | 58 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | Nybörjarklass | 97 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | Nybörjarklass | 89 poäng | Wrambeck Monique |
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher | Nybörjarklass | 31 poäng | Wrambeck Monique |
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher | Nybörjarklass | 0 poäng | Borgenlöv Leif |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 92 poäng | Hansson Gitte |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 85 poäng | Mårtensson Christer |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 92 poäng | Svensson Madeleine |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 87 poäng | Mokko Marketta |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Fortsättningsklass | 90 poäng | Svensson Madeleine |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Fortsättningsklass | 76 poäng | Mokko Marketta |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 61 poäng | Norberg Carina |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 0 poäng | Norberg Carina |
Hennagardens Cara Compagna | Nybörjarklass | 0 poäng | Hansson Gitte |
Hennagardens Cara Compagna | Nybörjarklass | 0 poäng | Mårtensson Christer |
RLD N RLD F RLD A Cilla | Avancerad klass | 80 poäng | Mårtensson Christer |
RLD N RLD F RLD A Cilla | Avancerad klass | 78 poäng | Hansson Gitte |
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie | Nybörjarklass | 74 poäng | Mokko Marketta |
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie | Nybörjarklass | 56 poäng | Svensson Madeleine |
FDI RLD N Stolta Ebbas Byrger Bjölf Af Chili | Nybörjarklass | 52 poäng | Hag Carola |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | Mästarklass | 99 poäng | Hedman Carina |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | Mästarklass | 99 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 99 poäng | Swahn Natalie |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke | Mästarklass | 98 poäng | Swahn Natalie |
LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Easy Jump's Hannah Bay | Mästarklass | 98 poäng | Swahn Natalie |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 83 poäng | Swahn Natalie |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 72 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 0 poäng | Hedman Carina |
RLD N Leonberget'z Donovan De Soza | Nybörjarklass | 0 poäng | Gerdlind Lise Lott |
RLD N&F&A AGHD I AGHD II SE RALLYCH AGD I&II Drömvinden's Flax From Tucker | Fortsättningsklass | 96 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD N Studholidays Joy-Dream | Fortsättningsklass | 40 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD N True Miracle's Black Pearl | Nybörjarklass | 92 poäng | Eliasson Thulin Cari |
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja | Avancerad klass | 68 poäng | Borgenlöv Leif |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Nybörjarklass | 88 poäng | Åhs Margareta |
SE AGCH RLD N&F&A AGD I SE RALLYCH LD STARTKLASS AGHD I&II Sveagårdens Cornelia Af Bondestam | Nybörjarklass | 78 poäng | Tilly Jannika |
Kitenga Wow Wenzi | Nybörjarklass | 75 poäng | Åhs Margareta |
Aagerups Hia-Fia | Nybörjarklass | 56 poäng | Åhs Margareta |
Kitenga Wow Wenzi | Nybörjarklass | 44 poäng | Tilly Jannika |
Funnyfail's Attraktiva Avery | Nybörjarklass | 40 poäng | Tilly Jannika |
Aagerups Hia-Fia | Nybörjarklass | 0 poäng | Tilly Jannika |
RLD F Bdas' Friherrinnan | Fortsättningsklass | 91 poäng | Aasen Linn |
Stallbacka's Calamity Jane | Nybörjarklass | 15 poäng | Elegård Liss-Britt |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Avancerad klass | 72 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F April | Nybörjarklass | 86 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm | Mästarklass | 78 poäng | Tilly Jannika |
Aspgärdets Alerta Hope | Nybörjarklass | 71 poäng | Falk Emil |
Aspgärdets Alerta Hope | Nybörjarklass | 66 poäng | Falk Emil |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 85 poäng | Swahn Natalie |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 79 poäng | Falk Emil |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille | Mästarklass | 89 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova | Mästarklass | 82 poäng | Wrambeck Monique |
RLD N RLD F RLD A RLD M Kitenga Starboy of Supernova | Mästarklass | 0 poäng | Hansson Eva |
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja | Avancerad klass | 81 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja | Avancerad klass | 63 poäng | Hansson Eva |
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil | Fortsättningsklass | 50 poäng | Christensen Ewa |
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil | Fortsättningsklass | 48 poäng | Norberg Carina |
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla | Nybörjarklass | 17 poäng | Christensen Ewa |
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla | Nybörjarklass | 1 poäng | Norberg Carina |
RLD N Leonberget'z Donovan De Soza | Nybörjarklass | 20 poäng | Julin Anna |
RLD N Leonberget'z Donovan De Soza | Nybörjarklass | 0 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille | Mästarklass | 65 poäng | Bratt Mona |
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra | Avancerad klass | 58 poäng | Persson Gunnel |
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny | Nybörjarklass | 99 poäng | Arvidsson Thors Katr |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 78 poäng | Gustafsson Caroline |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 52 poäng | Löhman Hans |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 100 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 97 poäng | Swahn Natalie |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 74 poäng | Swahn Natalie |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 65 poäng | Hedman Carina |
RLD N&F&A AGHD I AGHD II SE RALLYCH AGD I&II Drömvinden's Flax From Tucker | Fortsättningsklass | 83 poäng | Eliasson Thulin Cari |
RLD N Studholidays Joy-Dream | Fortsättningsklass | 38 poäng | Eliasson Thulin Cari |
RLD N RLD F Ekeröds Olga | Nybörjarklass | 95 poäng | Eliasson Thulin Cari |
RLD N RLD F NW 1 Funnyfail's Brusiga Briska | Nybörjarklass | 85 poäng | Eliasson Thulin Cari |
RLD N True Miracle's Black Pearl | Nybörjarklass | 76 poäng | Eliasson Thulin Cari |
RLD F Bdas' Friherrinnan | Fortsättningsklass | 0 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie | Nybörjarklass | 86 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie | Nybörjarklass | 76 poäng | Bratt Mona |
Bernmarkens Rara-Ruth | Nybörjarklass | 74 poäng | Bratt Mona |
Bernmarkens Rara-Ruth | Nybörjarklass | 0 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 99 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 79 poäng | Johansson Agneta |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 30 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 0 poäng | Johansson Agneta |
Navarras Klara Kluck | Nybörjarklass | 0 poäng | Carlberg Lotta |
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie | Nybörjarklass | 53 poäng | Löhman Hans |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 94 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 94 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille | Mästarklass | 89 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD F Bdas' Friherrinnan | Fortsättningsklass | 86 poäng | Himmel Jana |
RLD F Bdas' Friherrinnan | Fortsättningsklass | 70 poäng | Himmel Jana |
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie | Nybörjarklass | 0 poäng | Thörner Camilla |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 96 poäng | Arvidsson Thors Katr |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | Mästarklass | 84 poäng | Arvidsson Thors Katr |
LPI LPII SE VCH SE&NO UCH RLD N&F&A&M AGD I AGHD I Pousoda Summer Af Nyser | Mästarklass | 78 poäng | Persson Gunnel |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee | Mästarklass | 78 poäng | Persson Gunnel |
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie | Fortsättningsklass | 93 poäng | Arvidsson Thors Katr |
RLD F Youhais Herr Morris | Fortsättningsklass | 89 poäng | Arvidsson Thors Katr |
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie | Fortsättningsklass | 72 poäng | Persson Gunnel |
RLD F Youhais Herr Morris | Fortsättningsklass | 67 poäng | Persson Gunnel |
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo | Avancerad klass | 75 poäng | Dahlqvist Ingrid |
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo | Avancerad klass | 62 poäng | Segvall Marie-Louise |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Fortsättningsklass | 98 poäng | Pöykiöniemi Pernilla |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Fortsättningsklass | 79 poäng | Löhman Hans |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 99 poäng | Lundbergh Åsa |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 94 poäng | Gerdlind Lise Lott |
RLD N RLD F AGD II AGHD II Flinkagårdens Lanvin | Nybörjarklass | 82 poäng | Tilly Jannika |
RLD N RLD F AGD II AGHD II Flinkagårdens Lanvin | Nybörjarklass | 79 poäng | Sandström Peter |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Fortsättningsklass | 67 poäng | Palm Beatrice |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Fortsättningsklass | 0 poäng | Palm Beatrice |
RLD A Ekeröds Ricco | Avancerad klass | 81 poäng | Penttilä Linda |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille | Mästarklass | 89 poäng | Persdotter Hildur |
RLD N&F AGHD I&II AGD I&II NW 1 Mattishus Billan | Fortsättningsklass | 0 poäng | Hansson Eva |
RLD N&F AGHD I&II AGD I&II NW 1 Mattishus Billan | Fortsättningsklass | 0 poäng | Persson Ann |
RLD N RLD F AGD II AGHD II Flinkagårdens Lanvin | Nybörjarklass | 90 poäng | Langefors Barbro |
RLD N RLD F AGD II AGHD II Flinkagårdens Lanvin | Nybörjarklass | 77 poäng | Hansson Gitte |
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny | Nybörjarklass | 80 poäng | Löhman Hans |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Fortsättningsklass | 0 poäng | Eberhard Martina |
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris | Fortsättningsklass | 93 poäng | Svärd Caroline |
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura | Nybörjarklass | 72 poäng | Svärd Caroline |
Aagerups Hia-Fia | Nybörjarklass | 0 poäng | Svärd Caroline |
RLD F Traumer's Macallan | Fortsättningsklass | 76 poäng | Persson Gunnel |
RLD F Traumer's Macallan | Fortsättningsklass | 76 poäng | Ortscheid Günter |
RLD F Youhais Herr Morris | Fortsättningsklass | 89 poäng | Bratt Mona |
RLD F Youhais Herr Morris | Fortsättningsklass | 82 poäng | Mattsson Lena |
RLD F RLD A NW 2 Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne | Fortsättningsklass | 68 poäng | Mattsson Lena |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson | Fortsättningsklass | 64 poäng | Mattsson Lena |
RLD F RLD A NW 2 Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne | Fortsättningsklass | 0 poäng | Bratt Mona |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson | Fortsättningsklass | 0 poäng | Bratt Mona |
Team's Alexias Azton | Fortsättningsklass | 60 poäng | Ljungberg Carina |
Team's Alexias Azton | Fortsättningsklass | 0 poäng | Mårtensson Christer |
RLD N RLD F NW 1 Funnyfail's Brusiga Briska | Nybörjarklass | 77 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 85 poäng | Wrambeck Monique |
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian | Mästarklass | 67 poäng | Strandli Chatrine |
Smolmark's Dimma | Avancerad klass | 95 poäng | Hag Carola |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | Mästarklass | 75 poäng | Dahlqvist Ingrid |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | Mästarklass | 62 poäng | Julin Anna |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Avancerad klass | 69 poäng | Mattsson Lena |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Avancerad klass | 33 poäng | Andersson Jan-Olof |
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie | Nybörjarklass | 83 poäng | Persdotter Hildur |
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie | Nybörjarklass | 79 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa | Nybörjarklass | 74 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa | Nybörjarklass | 74 poäng | Persdotter Hildur |
RLD N RLD F RLD A Cilla | Avancerad klass | 80 poäng | Skogström Mia |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå | Avancerad klass | 79 poäng | Skogström Mia |
RLD N&F AGHD I&II AGD I&II NW 1 Mattishus Billan | Fortsättningsklass | 55 poäng | Dahlstedt Anna Karin |
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja | Avancerad klass | 60 poäng | Eberhard Martina |
RLD N RLD F AGD II AGHD II Aagerups Micke Mackmyra | Avancerad klass | 73 poäng | Persson Madeleine |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 97 poäng | Mattsson Lena |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | Mästarklass | 82 poäng | Dahlqvist Ingrid |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | Mästarklass | 81 poäng | Mattsson Lena |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 70 poäng | Dahlqvist Ingrid |
RLD F Bdas' Friherrinnan | Fortsättningsklass | 78 poäng | Dahlqvist Ingrid |
RLD F Bdas' Friherrinnan | Fortsättningsklass | 60 poäng | Mattsson Lena |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå | Fortsättningsklass | 97 poäng | Braathen Johansson H |
RLD F Youhais Herr Morris | Fortsättningsklass | 86 poäng | Braathen Johansson H |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm | Mästarklass | 88 poäng | Tilly Jannika |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm | Mästarklass | 75 poäng | Tilly Jannika |
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind | Nybörjarklass | 67 poäng | Sterner Martos E |
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind | Nybörjarklass | 91 poäng | Aasen Linn |
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura | Nybörjarklass | 80 poäng | Aasen Linn |
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind | Nybörjarklass | 77 poäng | Skoog Maria |
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura | Nybörjarklass | 72 poäng | Skoog Maria |
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie | Nybörjarklass | 93 poäng | Bratt Mona |
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo | Avancerad klass | 80 poäng | Svanstedt Eva |
RLD N RLD F RLD A Cilla | Avancerad klass | 72 poäng | Svanstedt Eva |
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa | Nybörjarklass | 71 poäng | Segvall Marie-Louise |
RLD N RLD F NW 1 Funnyfail's Brusiga Briska | Nybörjarklass | 63 poäng | Segvall Marie-Louise |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Fortsättningsklass | 57 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Kitenga Pole Position Pax | Fortsättningsklass | 0 poäng | Lindgren Ida |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Avancerad klass | 94 poäng | Strandli Chatrine |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Avancerad klass | 90 poäng | Strandli Chatrine |
SE AG(HOPP)CH SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie | Nybörjarklass | 90 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD N RLD F RLD A Cilla | Avancerad klass | 82 poäng | Borgenlöv Leif |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 100 poäng | Julin Anna |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 90 poäng | Kättström Maria |
Team's Alexias Azton | Nybörjarklass | 91 poäng | Dahlstedt Anna Karin |
Team's Alexias Azton | Nybörjarklass | 88 poäng | Mårtensson Christer |
RLD N RLD F NW 1 Funnyfail's Brusiga Briska | Nybörjarklass | 86 poäng | Dahlstedt Anna Karin |
RLD N RLD F NW 1 Funnyfail's Brusiga Briska | Nybörjarklass | 49 poäng | Mårtensson Christer |
NW 1 Magnarpstrands Kasper | Nybörjarklass | 0 poäng | Mårtensson Christer |
NW 1 Magnarpstrands Kasper | Nybörjarklass | 0 poäng | Dahlstedt Anna Karin |
RLD N RLD F RLD A Bizzy | Avancerad klass | 70 poäng | Hansson Gitte |
RLD N RLD F RLD A Bizzy | Avancerad klass | 48 poäng | Eberhard Martina |
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja | Avancerad klass | 42 poäng | Eberhard Martina |
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja | Avancerad klass | 40 poäng | Hansson Gitte |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 79 poäng | Strömberg Katarina |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | Mästarklass | 76 poäng | Löhman Hans |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | Mästarklass | 68 poäng | Strömberg Katarina |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 61 poäng | Löhman Hans |
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Viranords Egna Emil | Fortsättningsklass | 69 poäng | Norberg Carina |
SE UCH Yellowskin's Lilla Partypingla | Nybörjarklass | 65 poäng | Norberg Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille | Mästarklass | 84 poäng | Ljungberg Carina |
RLD N RLD F RLD A Cilla | Avancerad klass | 71 poäng | Ortscheid Günter |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | Mästarklass | 84 poäng | Mattsson Lena |
LPI LPII SE VCH RLD N&F&A&M AGHD I Flinkagårdens Moschino | Mästarklass | 65 poäng | Persson Gunnel |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Avancerad klass | 67 poäng | Strömberg Katarina |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Avancerad klass | 60 poäng | Strömberg Katarina |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 72 poäng | Aasen Linn |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 81 poäng | Beijer Zandra |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 82 poäng | Aasen Linn |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 41 poäng | Beijer Zandra |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 98 poäng | Swahn Natalie |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 89 poäng | Hernander Louise |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 85 poäng | Hernander Louise |
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie | Nybörjarklass | 47 poäng | Elegård Liss-Britt |
Marcato's Olympia | Nybörjarklass | 0 poäng | Kättström Maria |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter | Mästarklass | 86 poäng | Mokko Marketta |
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura | Nybörjarklass | 83 poäng | Beijer Zandra |
Aagerups Hia-Fia | Nybörjarklass | 61 poäng | Beijer Zandra |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Navarras Jack Pot | Mästarklass | 81 poäng | Freij Sandra |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Fortsättningsklass | 84 poäng | Mokko Marketta |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Fortsättningsklass | 70 poäng | Mokko Marketta |
RLD N Hurrelvingens Sirius Af Stierne | Nybörjarklass | 96 poäng | Freij Sandra |
RLD N Hurrelvingens Sirius Af Stierne | Nybörjarklass | 89 poäng | Freij Sandra |
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin | Nybörjarklass | 87 poäng | Freij Sandra |
AGHD I Sörvallas Viktor | Nybörjarklass | 76 poäng | Freij Sandra |
AGHD I Sörvallas Viktor | Nybörjarklass | 68 poäng | Freij Sandra |
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo | Avancerad klass | 84 poäng | Mattsson Lena |
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo | Avancerad klass | 82 poäng | Mattsson Lena |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Fortsättningsklass | 63 poäng | Ljungberg Carina |
Pousoda Texas Af Kezzy | Nybörjarklass | 0 poäng | Lindgren Ida |
Aagerups Hia-Fia | Nybörjarklass | 72 poäng | Mattsson Lena |
Aagerups Hia-Fia | Nybörjarklass | 66 poäng | Mattsson Lena |
RLD N RLD F Ninnes Atlas | Fortsättningsklass | 22 poäng | Palm Beatrice |
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris | Fortsättningsklass | 97 poäng | Aasen Linn |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Fortsättningsklass | 96 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Marcato's Ibra | Fortsättningsklass | 79 poäng | Aasen Linn |
RLD F AGD II Xantemi's A-Boris | Fortsättningsklass | 76 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N HamlÚngårdens Praktfulle Plura | Nybörjarklass | 54 poäng | Aasen Linn |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Fortsättningsklass | 89 poäng | Svanstedt Eva |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Fortsättningsklass | 83 poäng | Andersson Jan-Olof |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 86 poäng | Andersson Jan-Olof |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 77 poäng | Skogström Mia |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 67 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila | Mästarklass | 40 poäng | Skogström Mia |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor | Mästarklass | 85 poäng | Löhman Hans |
SE UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Funnyfail's Briljanta Beth | Fortsättningsklass | 88 poäng | Dahlqvist Ingrid |