Information om Dansk Svensk Gårdshund från Rasdata.nu

Rallylydnad 2018

Resultat i namnordning


2020-10-31 Gamleby SBK
Stallbacka's Four of A Kind Nybörjarklass52 poäng Tilly Jannika
Stallbacka's Four of A Kind Nybörjarklass3 poäng Ortscheid Günter

2020-10-30 Njurunda SBK
RLD N Nina Pinta's Sam Fortsättningsklass89 poäng Svelander Lena
RLD N Nina Pinta's Sam Fortsättningsklass81 poäng Sjödin Emma
RLD N RLD F Navarras Wilgot Fortsättningsklass79 poäng Sjödin Emma
RLD N RLD F Navarras Wilgot Fortsättningsklass63 poäng Svelander Lena

2020-10-24 Henån SBK
Drömvinden's Jewel Jarramaz Nybörjarklass91 poäng Larsson Maria
Ties That Bind Edith Nybörjarklass0 poäng Thorsén Mona
Ties That Bind Edith Nybörjarklass0 poäng Larsson Maria

2020-10-17 Matfors SBK
RLD N RLD F Navarras Wilgot Fortsättningsklass92 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F Navarras Wilgot Fortsättningsklass85 poäng Näslund Jenny
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld Fortsättningsklass79 poäng Näslund Jenny
RLD N RLD F Navarras Wilgot Fortsättningsklass74 poäng Näslund Jenny
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld Fortsättningsklass70 poäng Wessberg Ida
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld Fortsättningsklass40 poäng Näslund Jenny
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Avancerad klass99 poäng Näslund Jenny
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Avancerad klass98 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Avancerad klass66 poäng Wessberg Ida

2020-10-17 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F Amribells Kotten Kapten Kahlua Fortsättningsklass87 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F Amribells Kotten Kapten Kahlua Fortsättningsklass72 poäng Ertzinger Filip

2020-10-10 Dala Floda SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass85 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass78 poäng Nordqvist Jeanette
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass74 poäng Nordqvist Jeanette
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass0 poäng Aasen Linn

2020-10-10 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F Ramoya's Just Incredible Ice Avancerad klass69 poäng Österlund Camilla
RLD N RLD F Ramoya's Just Incredible Ice Avancerad klass0 poäng Sävner Pia

2020-10-05 Uppsala SHU
RLD N Baltimoore Dirch Passer Nybörjarklass84 poäng Elegård Liss-Britt

2020-10-04 Tierp SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Arvidsson Thors Katr
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass99 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass83 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass53 poäng Arvidsson Thors Katr
Myntagården's Lotta Af Fia-Ida Nybörjarklass60 poäng Kättström Maria
Myntagården's Lotta Af Fia-Ida Nybörjarklass42 poäng Hedman Carina

2020-10-04 Forshaga SSRK
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Mästarklass11 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Mästarklass0 poäng Himmel Jana

2020-10-04 Karlskrona SBK
Nattrajens Mirakel Mio Nybörjarklass92 poäng Mårtensson Christer
Nattrajens Mirakel Mio Nybörjarklass86 poäng Langefors Barbro

2020-10-04 Råå SBK
RLD N RLD F Amribells Kotten Kapten Kahlua Fortsättningsklass96 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F Amribells Kotten Kapten Kahlua Fortsättningsklass96 poäng Eberhard Martina

2020-10-03 Linköping SBK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass93 poäng Arvestrand Therese
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass76 poäng Wessberg Ida

2020-10-03 Ånge SBK
Rackaby's Lisa Nybörjarklass66 poäng Svelander Lena
Rackaby's Lisa Nybörjarklass0 poäng Svelander Lena

2020-10-03 Skultuna SBK
RLD N Baltimoore Dirch Passer Nybörjarklass88 poäng Åhs Margareta
RLD N Baltimoore Dirch Passer Nybörjarklass87 poäng Aasen Linn

2020-10-03 Råå SBK
Flinkagårdens Baron Nybörjarklass98 poäng Eliasson Thulin Cari
Flinkagårdens Baron Nybörjarklass98 poäng Eberhard Martina
Eyeam Macaron Max Nybörjarklass81 poäng Eliasson Thulin Cari
Eyeam Macaron Max Nybörjarklass76 poäng Eberhard Martina

2020-09-27 Limhamn SBK
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist Avancerad klass71 poäng Nilsson Petra

2020-09-26 Hudiksvall SBK
RLD N RLD F Navarras Wilgot Nybörjarklass92 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F Navarras Wilgot Nybörjarklass68 poäng Kättström Maria

2020-09-26 Limhamn SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass81 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass64 poäng Wrambeck Monique

2020-09-26 Strömsund SBK
Linnea Nybörjarklass44 poäng Näslund Jenny
Linnea Nybörjarklass24 poäng Näslund Jenny

2020-09-20 Sölvesborg SBK
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass89 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass85 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass78 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass75 poäng Ortscheid Günter
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass71 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F Amribells Kotten Kapten Kahlua Nybörjarklass97 poäng Hansson Gitte
Hurrelvingens Aprilia Nybörjarklass93 poäng Ljungberg Carina
RLD N RLD F Amribells Kotten Kapten Kahlua Nybörjarklass0 poäng Ljungberg Carina

2020-09-20 Haninge SBK
RLD N Baltimoore Dirch Passer Nybörjarklass69 poäng Viklund Elin

2020-09-20 Valbo SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass92 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass84 poäng Gustafsson Caroline
RLD N Ladängs Doris Fortsättningsklass82 poäng Hedman Carina
RLD N Ladängs Doris Fortsättningsklass81 poäng Gustafsson Caroline

2020-09-19 Valbo SBK
Superdupers Favorite Red Label Nybörjarklass96 poäng Wessberg Ida
Superdupers Favorite Red Label Nybörjarklass71 poäng Gustafsson Caroline

2020-09-19 Linköping SBK
Stallbacka's Four of A Kind Nybörjarklass79 poäng Tilly Jannika
Stallbacka's Four of A Kind Nybörjarklass61 poäng Arvestrand Therese

2020-09-19 Mellerud SBK
Ties That Bind Edith Nybörjarklass68 poäng Larsson Maria
Ties That Bind Edith Nybörjarklass52 poäng Larsson Maria

2020-09-17 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand Avancerad klass98 poäng Kättström Maria

2020-09-13 Malungsfors SBK
RLD N Himlatorp's Häftiga Hedda Fortsättningsklass70 poäng Falk Emil
RLD N Himlatorp's Häftiga Hedda Fortsättningsklass62 poäng Falk Emil
RLD N Himlatorp's Häftiga Hedda Fortsättningsklass54 poäng Falk Emil

2020-09-13 Uppsala SBK
RLD N Baltimoore Dirch Passer Nybörjarklass82 poäng Åhs Margareta
Myntagården's Lotta Af Fia-Ida Nybörjarklass59 poäng Åhs Margareta

2020-09-13 Oskarshamn SBK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass68 poäng Ortscheid Günter
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass65 poäng Persson Gunnel

2020-09-12 Surahammar SBK
RLD N RLD F Lillstugans Bonzette Fortsättningsklass99 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F Lillstugans Bonzette Fortsättningsklass96 poäng Aasen Linn

2020-09-12 Ljungby SBK
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass86 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass81 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass63 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass62 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass53 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass38 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F Amribells Kotten Kapten Kahlua Nybörjarklass92 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F Amribells Kotten Kapten Kahlua Nybörjarklass85 poäng Ortscheid Günter
RLD N Andersbo Humle Nybörjarklass74 poäng Dahlstedt Anna Karin
AGHD I Götängens Ralph Lauren Nybörjarklass71 poäng Dahlqvist Ingrid
AGHD I Götängens Ralph Lauren Nybörjarklass63 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N Andersbo Humle Nybörjarklass50 poäng Dahlqvist Ingrid

2020-09-06 Västerås SKK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass86 poäng Löhman Hans

2020-09-06 Sunne SBK
RLD N Himlatorp's Häftiga Hedda Fortsättningsklass89 poäng Braathen Johansson H
RLD N Himlatorp's Häftiga Hedda Fortsättningsklass61 poäng Braathen Johansson H

2020-09-05 Vännäs SBK
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld Nybörjarklass82 poäng Pettersson Emma
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld Nybörjarklass32 poäng Pettersson Emma

2020-09-05 Fagersta SBK
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa Avancerad klass73 poäng Arvidsson Thors Katr
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa Avancerad klass67 poäng Arvidsson Thors Katr

2020-09-01 Tierp SBK
RLD N Björkils Irmalott Fortsättningsklass85 poäng Hernander Louise
RLD N Björkils Irmalott Fortsättningsklass66 poäng Hernander Louise
RLD N Ladängs Doris Fortsättningsklass64 poäng Hernander Louise
RLD N Ladängs Doris Fortsättningsklass58 poäng Hernander Louise

2020-08-30 Nossebro SBK
RLD N Piccobello Princess' Pippi of D & J Nybörjarklass98 poäng Sävner Pia
RLD N Piccobello Princess' Pippi of D & J Nybörjarklass98 poäng Krüger Anna
SE VCH Nala Nybörjarklass77 poäng Krüger Anna
SE VCH Nala Nybörjarklass57 poäng Sävner Pia

2020-08-29 Svenljunga SBK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Avancerad klass99 poäng Klug Susanne
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Avancerad klass75 poäng Klug Susanne

2020-08-29 Helsingborg SBK
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass93 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass85 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass84 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass83 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass83 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass75 poäng Eliasson Thulin Cari

2020-08-29 Järvsö SBK
RLD N RLD F Navarras Wilgot Nybörjarklass86 poäng Palm Åsa
RLD N RLD F Navarras Wilgot Nybörjarklass75 poäng Palm Åsa
Rackaby's Lisa Nybörjarklass70 poäng Palm Åsa
Rackaby's Lisa Nybörjarklass46 poäng Palm Åsa

2020-08-28 Knivsta SBK
RLD N Soya Nybörjarklass77 poäng Norström Elin

2020-08-24 Tyresö SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Avancerad klass84 poäng Gerdlind Lise Lott

2020-08-22 Ydre SBK
RLD N RLD F Ramoya's Just Incredible Ice Fortsättningsklass82 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F Ramoya's Just Incredible Ice Fortsättningsklass77 poäng Sävner Pia

2020-08-16 Filipstad SBK
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Mästarklass0 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Mästarklass0 poäng Himmel Jana

2020-08-16 Mönsterås SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass78 poäng Tilly Jannika
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass33 poäng Ljungberg Carina

2020-08-15 Nordmaling SBK
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld Nybörjarklass92 poäng Landby Linda
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld Nybörjarklass51 poäng Landby Linda

2020-08-15 Henån SBK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Avancerad klass85 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass67 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass19 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Avancerad klass0 poäng Larsson Maria

2020-08-12 Nässjö SBK
RLD N Adidac Klara Nybörjarklass92 poäng Ljungberg Carina
RLD N Adidac Klara Nybörjarklass85 poäng Ljungberg Carina

2020-08-09 Väröbacka SBK
RLD N Rippåsens Ascot Nybörjarklass77 poäng Persdotter Hildur

2020-08-08 Väröbacka SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass72 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass72 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass58 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass41 poäng Svanstedt Eva

2020-08-06 Upplands Väsby SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass98 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass97 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass96 poäng Carlberg Lotta
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass0 poäng Strömberg Katarina

2020-08-03 Mora SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass95 poäng Falk Emil
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass93 poäng Arvidsson Thors Katr

2020-08-01 Hudiksvall SBK
Rackaby's Lisa Nybörjarklass35 poäng Åhs Margareta
Rackaby's Lisa Nybörjarklass30 poäng Åhs Margareta

2020-07-30 Mariestad SBK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Avancerad klass0 poäng Braathen Johansson H
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Avancerad klass0 poäng Wendel Kristin

2020-07-28 Järvsö SBK
Rackaby's Lisa Nybörjarklass31 poäng Palm Åsa
Rackaby's Lisa Nybörjarklass23 poäng Palm Åsa

2020-07-28 Ödeshög SKK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass74 poäng Arvestrand Therese
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass54 poäng Arvestrand Therese

2020-07-27 Göteborg SBK
RLD N Rippåsens Ascot Nybörjarklass96 poäng Svanstedt Eva
RLD N Piccobello Princess' Pippi of D & J Nybörjarklass75 poäng Svanstedt Eva

2020-07-25 Storfors Du Som SKK
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Mästarklass80 poäng Braathen Johansson H
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Mästarklass70 poäng Braathen Johansson H

2020-07-21 Ödeshög SKK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Avancerad klass59 poäng Arvestrand Therese
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Avancerad klass0 poäng Arvestrand Therese

2020-07-19 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Avancerad klass94 poäng Österlund Camilla
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Avancerad klass0 poäng Friis Hansen Eva

2020-07-17 Jönköping SBK
RLD N RLD F Ramoya's Just Incredible Ice Fortsättningsklass92 poäng Mattsson Lena

2020-07-16 Upplands Väsby SBK
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle Nybörjarklass56 poäng Norström Elin
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle Nybörjarklass18 poäng Hag Carola

2020-07-15 Jönköping SBK
RLD N Rippåsens Ascot Nybörjarklass84 poäng Arvestrand Therese
RLD N Adidac Klara Nybörjarklass82 poäng Arvestrand Therese

2020-07-12 Stigen SBK
RLD N Interset Sång För April Fortsättningsklass0 poäng Moberg Örn Louise
RLD N Interset Sång För April Fortsättningsklass0 poäng Moberg Örn Louise
RLD N Interset Sång För April Fortsättningsklass0 poäng Larsson Maria

2020-07-09 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Carlberg Lotta
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass95 poäng Carlberg Lotta

2020-07-04 Nordmaling SBK
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld Nybörjarklass77 poäng Landby Linda
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld Nybörjarklass10 poäng Landby Linda

2020-07-01 Lomma SBK
RLD N RLD F Amribells Kotten Kapten Kahlua Nybörjarklass97 poäng Palm Beatrice
RLD N RLD F Amribells Kotten Kapten Kahlua Nybörjarklass93 poäng Dahlstedt Anna Karin

2020-06-29 SSRK
RLD N Himlatorp's Häftiga Hedda Nybörjarklass93 poäng Pöykiöniemi Pernilla
RLD N Himlatorp's Häftiga Hedda Nybörjarklass79 poäng Pöykiöniemi Pernilla

2020-06-28 Stigen SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass38 poäng Moberg Örn Louise
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass38 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass25 poäng Larsson Maria

2020-06-27 Värnamo SBK
RLD N RLD F Ramoya's Just Incredible Ice Fortsättningsklass88 poäng Friis Hansen Eva
RLD N RLD F Ramoya's Just Incredible Ice Fortsättningsklass42 poäng Ljungberg Carina

2020-06-27 Gävle SBK
RLD N Soya Nybörjarklass89 poäng Arvidsson Thors Katr
RLD N Soya Nybörjarklass79 poäng Carlberg Lotta

2020-06-25 Tierp SBK
RLD N Ladängs Doris Nybörjarklass96 poäng Hernander Louise
RLD N Ladängs Doris Nybörjarklass91 poäng Elegård Liss-Britt

2020-06-23 Falun SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass91 poäng Arvidsson Thors Katr
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass81 poäng Mokko Marketta

2020-06-12 Knivsta SBK
RLD N Björkils Irmalott Fortsättningsklass75 poäng Kättström Maria
RLD N Björkils Irmalott Fortsättningsklass67 poäng Hernander Louise

2020-06-06 Hudiksvall SBK
Rackaby's Lisa Nybörjarklass44 poäng Palm Åsa

2020-06-06 Ulricehamn SBK
RLD N Piccobello Princess' Pippi of D & J Nybörjarklass81 poäng Krüger Anna
RLD N RLD F Ramoya's Just Incredible Ice Nybörjarklass72 poäng Sävner Pia
RLD N RLD F Ramoya's Just Incredible Ice Nybörjarklass66 poäng Krüger Anna

2020-06-04 Alingsås SBK
RLD N Rippåsens Ascot Nybörjarklass99 poäng Sävner Pia
RLD N Rippåsens Ascot Nybörjarklass0 poäng Sävner Pia

2020-03-15 Fagersta SKK
RLD N Leonberget'z Guardian Angel Fortsättningsklass56 poäng Mokko Marketta
RLD N Leonberget'z Guardian Angel Fortsättningsklass48 poäng Mokko Marketta

2020-03-14 Upplands Väsby SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass100 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass99 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass98 poäng Wessberg Ida
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass94 poäng Wessberg Ida

2020-03-06 Linköping SHU
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Avancerad klass0 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Avancerad klass0 poäng Wessberg Ida

2020-02-29 Gamleby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass0 poäng Frejås Annelie
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass0 poäng Wessberg Ida

2020-02-21 Njurunda SBK
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Fortsättningsklass99 poäng Svelander Lena
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Fortsättningsklass78 poäng Näslund Jenny

2020-02-16 Östra Ljungby SBK
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass90 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass86 poäng Wrambeck Monique
Ekeröds Ztella Nybörjarklass55 poäng Ertzinger Sofie
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist Avancerad klass76 poäng Ertzinger Filip

2020-02-15 Värnamo SBK
RLD N Fortius Altius Quattro Quentin Nybörjarklass86 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F Ramoya's Just Incredible Ice Nybörjarklass86 poäng Ljungberg Carina
RLD N RLD F Ramoya's Just Incredible Ice Nybörjarklass83 poäng Wendel Kristin
RLD N Fortius Altius Quattro Quentin Nybörjarklass74 poäng Ljungberg Carina
RLD N RLD F Torsereds Amos Avancerad klass74 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F Torsereds Amos Avancerad klass53 poäng Ljungberg Carina

2020-02-13 Kungsör SBK
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Fortsättningsklass79 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F April Fortsättningsklass76 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F April Fortsättningsklass68 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Fortsättningsklass60 poäng Aasen Linn

2020-02-08 Halmstad SBK
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass75 poäng Österlund Camilla
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Mästarklass74 poäng Klug Susanne
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass68 poäng Klug Susanne
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Mästarklass56 poäng Österlund Camilla

2020-02-02 Henån SBK
RLD N Dogs For Youtoo Bettan Fortsättningsklass0 poäng Larsson Maria
RLD N Dogs For Youtoo Bettan Fortsättningsklass0 poäng Moberg Örn Louise

2020-01-25 Ulricehamn SBK
RLD N Adidac Klara Nybörjarklass64 poäng Sävner Pia
RLD N Adidac Klara Nybörjarklass52 poäng Österlund Camilla

2020-01-25 Gävle SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass100 poäng Hedman Carina
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass89 poäng Swahn Natalie

2020-01-25 Motala SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass93 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass87 poäng Wendel Kristin
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass81 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass61 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass49 poäng Wessberg Ida
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass23 poäng Wendel Kristin

2020-01-19 Umeå SBK
RLD N RLD F Yellowskin's Lille Konan Kråkspark Avancerad klass49 poäng Landby Linda

2020-01-18 Upplands Väsby SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass85 poäng Norström Elin
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass68 poäng Angleby Sofia
RLD N Elsamåves Finfina Figge Nybörjarklass89 poäng Falk Emil
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle Nybörjarklass85 poäng Falk Emil
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle Nybörjarklass85 poäng Sterner Martos E
RLD N Elsamåves Finfina Figge Nybörjarklass73 poäng Sterner Martos E
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand Avancerad klass90 poäng Swahn Natalie

2020-01-06 Mölndal SBK
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Mästarklass83 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass50 poäng Dahlqvist Ingrid

2020-01-04 Mölndal SBK
RLD N Kitenga Tinker Toy Trix Nybörjarklass98 poäng Braathen Johansson H
RLD N Kitenga Super Sweet Sammy Nybörjarklass91 poäng Braathen Johansson H

2020-01-03 Mölndal SBK
RLD N Kitenga Tinker Toy Trix Nybörjarklass96 poäng Braathen Johansson H
RLD N Kitenga Super Sweet Sammy Nybörjarklass83 poäng Braathen Johansson H
Sofalex Casanova Nybörjarklass47 poäng Braathen Johansson H

2019-12-27 Vårgårda SKK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass97 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass88 poäng Bratt Mona
RLD N Interset Sång För April Fortsättningsklass0 poäng Bratt Mona
RLD N Interset Sång För April Fortsättningsklass0 poäng Wendel Kristin
Frukostklubbens Muffin Nybörjarklass0 poäng Moberg Örn Louise
Frukostklubbens Muffin Nybörjarklass0 poäng Klug Susanne

2019-12-15 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass74 poäng Gustafsson Caroline

2019-12-08 Kungsör SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass83 poäng Löhman Hans
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Fortsättningsklass93 poäng Skoog Maria
RLD N Leonberget'z Guardian Angel Fortsättningsklass68 poäng Skoog Maria

2019-12-07 Kungsör SBK
RLD N Elsamåves Finfina Figge Nybörjarklass74 poäng Svensson Madeleine

2019-12-01 Karlshamn SBK
RLD N Fortius Altius Quattro Quentin Nybörjarklass89 poäng Ortscheid Günter

2019-12-01 Skanör SBK
Candelinz Cosmoz Nybörjarklass53 poäng Palm Beatrice

2019-12-01 Mellerud SBK
RLD N Interset Sång För April Fortsättningsklass0 poäng Bergström Diana
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass0 poäng Bergström Diana

2019-11-30 Gävle SBK
Fjellalunda's Lalou Nybörjarklass74 poäng Hedman Carina

2019-11-30 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass96 poäng Österlund Camilla
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass90 poäng Friis Hansen Eva
RLD N Adidac Klara Nybörjarklass63 poäng Klug Susanne
RLD N Adidac Klara Nybörjarklass29 poäng Krüger Anna

2019-11-30 Karlstad SKK
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Mästarklass89 poäng Braathen Johansson H
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Mästarklass76 poäng Wendel Kristin

2019-11-23 Mockfjärd SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass86 poäng Norberg Carina
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass81 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass66 poäng Falk Emil

2019-11-23 Gamleby SBK
RLD F Traumer's Macallan Avancerad klass84 poäng Tilly Jannika
RLD F Traumer's Macallan Avancerad klass68 poäng Tilly Jannika

2019-11-16 Fagersta SKK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass75 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass64 poäng Mokko Marketta

2019-11-10 Värnamo SBK
RLD N RLD F Torsereds Amos Avancerad klass74 poäng Ljungberg Carina
RLD N RLD F Torsereds Amos Avancerad klass46 poäng Persdotter Hildur

2019-11-10 Stigen SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Avancerad klass65 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Avancerad klass60 poäng Moberg Örn Louise
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass52 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass0 poäng Moberg Örn Louise

2019-11-09 Ljungsbro SHU
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass94 poäng Frejås Annelie
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass76 poäng Wessberg Ida

2019-11-09 Värnamo SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass94 poäng Ortscheid Günter
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass74 poäng Ljungberg Carina

2019-11-09 Stigen SBK
RLD N Interset Sång För April Nybörjarklass78 poäng Moberg Örn Louise
RLD N Interset Sång För April Nybörjarklass0 poäng Larsson Maria

2019-11-09 Fagersta SBK
RLD N Leonberget'z Guardian Angel Fortsättningsklass93 poäng Strömberg Katarina
RLD N Leonberget'z Guardian Angel Fortsättningsklass65 poäng Strömberg Katarina

2019-11-03 Gävle SBK
RLD N Björkils Irmalott Fortsättningsklass14 poäng Hedman Carina

2019-11-03 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Mästarklass0 poäng Jensen Lisa
RLD N RLD F Grazatis Amazing-Alizza Avancerad klass65 poäng Friis Hansen Eva
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass57 poäng Friis Hansen Eva

2019-10-27 Hässleholm SBK
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass95 poäng Hansson Eva
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass0 poäng Borgenlöv Leif

2019-10-27 Torslanda SBK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass84 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass0 poäng Thorsén Mona

2019-10-26 Sölvesborg SBK
RLD N Adidac Jenny Fortsättningsklass77 poäng Langefors Barbro
RLD N Fogdarps Lycka Fortsättningsklass41 poäng Langefors Barbro
SE UCH NORD UCH FR CH WW-11 NORD V-11 NORD V-12 Kitenga Mystify Matrix Nybörjarklass57 poäng Dahlqvist Ingrid
SE UCH NORD UCH FR CH WW-11 NORD V-11 NORD V-12 Kitenga Mystify Matrix Nybörjarklass47 poäng Langefors Barbro

2019-10-26 Norrköping SBK
RLD N Elsamåves Finfina Figge Nybörjarklass85 poäng Aasen Linn
RLD N Elsamåves Finfina Figge Nybörjarklass58 poäng Ortscheid Günter

2019-10-20 Göteborg SBK
RLD N RLD F Grazatis Amazing-Alizza Avancerad klass63 poäng Thorsén Mona

2019-10-20 Matfors SBK
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Fortsättningsklass91 poäng Sjödin Emma
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Fortsättningsklass89 poäng Carlberg Lotta
RLD N Nina Pinta's Sam Nybörjarklass83 poäng Nordqvist Jeanette
RLD N Nina Pinta's Sam Nybörjarklass76 poäng Falk Emil

2019-10-20 Helsingborg SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Avancerad klass73 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Avancerad klass73 poäng Borgenlöv Leif

2019-10-20 Bålsta SBK
RLD N RLD F April Fortsättningsklass66 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F April Fortsättningsklass65 poäng Sandström Lisa
RLD N Björkils Irmalott Nybörjarklass78 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N Björkils Irmalott Nybörjarklass0 poäng Gustafsson Caroline

2019-10-19 Söderköping SBK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass62 poäng Frejås Annelie

2019-10-19 Bålsta SBK
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass90 poäng Braathen Johansson H
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass71 poäng Hernander Louise
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass75 poäng Hedman Carina
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass70 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Avancerad klass65 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Avancerad klass44 poäng Hedman Carina

2019-10-18 Uppsala/Knivsta SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass85 poäng Norström Elin

2019-10-18 Uppsala/Knivsta SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass100 poäng Hernander Louise

2019-10-12 Arboga SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass93 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass82 poäng Himmel Jana

2019-10-12 Forserum SBK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Mästarklass0 poäng Klug Susanne
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Mästarklass0 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F Ramoya's Just Incredible Ice Nybörjarklass24 poäng Klug Susanne
RLD N RLD F Ramoya's Just Incredible Ice Nybörjarklass0 poäng Andersson Jan-Olof

2019-10-12 Ljungbyhed SBK
Pousoda Frost Nybörjarklass40 poäng Persson Ann
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Avancerad klass5 poäng Persson Ann

2019-10-12 Henån SBK
RLD N Dogs For Youtoo Bettan Nybörjarklass71 poäng Larsson Maria
RLD N Dogs For Youtoo Bettan Nybörjarklass65 poäng Larsson Maria

2019-10-05 Mora SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass0 poäng Hernander Louise

2019-09-29 Ljungby SBK
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Mästarklass92 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Mästarklass82 poäng Ertzinger Filip

2019-09-29 Linköping SBK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Mästarklass79 poäng Tilly Jannika
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass76 poäng Wessberg Ida
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass74 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Mästarklass0 poäng Wessberg Ida

2019-09-29 Gävle SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Carlberg Lotta

2019-09-28 Hässleholm SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Mästarklass85 poäng Dahlqvist Ingrid

2019-09-28 Eskilstuna SKK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass57 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass52 poäng Wendel Kristin

2019-09-28 Gävle SBK
RLD N Ladängs Doris Nybörjarklass88 poäng Åhs Margareta
RLD N Ladängs Doris Nybörjarklass61 poäng Hernander Louise

2019-09-23 Angered SBK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass86 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass79 poäng Andersson Jan-Olof

2019-09-22 Mellerud SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Mästarklass98 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Mästarklass97 poäng Moberg Örn Louise

2019-09-21 Haninge SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand Avancerad klass85 poäng Nilsson Anna

2019-09-21 Sölvesborg SBK
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Mästarklass86 poäng Ortscheid Günter
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass86 poäng Ljungberg Carina
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass78 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Mästarklass66 poäng Ljungberg Carina
RLD N Adidac Jenny Fortsättningsklass83 poäng Dahlqvist Ingrid

2019-09-21 Sunne SBK
RLD N Himlatorp's Häftiga Hedda Nybörjarklass71 poäng Himmel Jana
RLD N Himlatorp's Häftiga Hedda Nybörjarklass55 poäng Himmel Jana

2019-09-21 Partille SBK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass93 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass53 poäng Svanstedt Eva

2019-09-15 Enköping SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand Avancerad klass76 poäng Angleby Sofia
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand Avancerad klass30 poäng Angleby Sofia

2019-09-15 Torslanda SBK
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Mästarklass88 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Mästarklass42 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Mästarklass0 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Mästarklass0 poäng Andersson Jan-Olof

2019-09-15 Oskarshamn SBK
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Mästarklass91 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Mästarklass65 poäng Ortscheid Günter

2019-09-14 Kalmar SBK
Pepparkakshusets Nikki Nybörjarklass82 poäng Persson Gunnel
Pepparkakshusets Nikki Nybörjarklass57 poäng Ortscheid Günter

2019-09-14 Ystad SBK
RLD N Fogdarps Lycka Fortsättningsklass81 poäng Hansson Eva
RLD N Fogdarps Lycka Fortsättningsklass48 poäng Eberhard Martina
SE UCH NORD UCH FR CH WW-11 NORD V-11 NORD V-12 Kitenga Mystify Matrix Nybörjarklass95 poäng Eberhard Martina
SE UCH NORD UCH FR CH WW-11 NORD V-11 NORD V-12 Kitenga Mystify Matrix Nybörjarklass70 poäng Hansson Eva

2019-09-14 Gustavsberg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass99 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass97 poäng Hernander Louise
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass90 poäng Hernander Louise
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass89 poäng Gerdlind Lise Lott

2019-09-08 Skurup SBK
SE UCH NORD UCH FR CH WW-11 NORD V-11 NORD V-12 Kitenga Mystify Matrix Nybörjarklass88 poäng Dahlstedt Anna Karin
SE UCH NORD UCH FR CH WW-11 NORD V-11 NORD V-12 Kitenga Mystify Matrix Nybörjarklass84 poäng Dahlqvist Ingrid

2019-09-08 Norsborg SKK
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass96 poäng Braathen Johansson H
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Avancerad klass67 poäng Braathen Johansson H
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass61 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Avancerad klass0 poäng Wessberg Ida

2019-09-08 Täby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass96 poäng Carlberg Lotta
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass0 poäng Carlberg Lotta
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle Nybörjarklass72 poäng Carlberg Lotta

2019-09-08 Östersund SBK
RLD N Fålbäckens Kiwi Nybörjarklass83 poäng Nordqvist Jeanette
RLD N Fålbäckens Kiwi Nybörjarklass66 poäng Nordqvist Jeanette

2019-09-07 Västerås SKK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass87 poäng Löhman Hans
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass78 poäng Mokko Marketta
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle Nybörjarklass56 poäng Löhman Hans
SE VCH SE UCH RLD N AGD I AGHD I Rippåsens Zafira Af Trolle Nybörjarklass47 poäng Mokko Marketta

2019-09-03 Uppsala SHU
RLD N Ladängs Doris Nybörjarklass35 poäng Hernander Louise

2019-09-01 Vårgårda SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Mästarklass48 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Mästarklass0 poäng Bergström Diana

2019-09-01 Valdemarsvik SBK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass71 poäng Frejås Annelie

2019-09-01 Veberöd SBK
RLD N Fogdarps Lycka Fortsättningsklass89 poäng Palm Beatrice
SE UCH NORD UCH FR CH WW-11 NORD V-11 NORD V-12 Kitenga Mystify Matrix Nybörjarklass95 poäng Palm Beatrice
FDI FDII Hurrelvingens Mors Lilla Olle Nybörjarklass0 poäng Palm Beatrice

2019-09-01 Stora Höga SBK
RLD N Interset Sång För April Nybörjarklass78 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N Dogs For Youtoo Bettan Nybörjarklass67 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N Interset Sång För April Nybörjarklass44 poäng Skogström Mia
RLD N Dogs For Youtoo Bettan Nybörjarklass36 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass90 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass77 poäng Skogström Mia

2019-09-01 Trelleborg SBK
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass70 poäng Hansson Gitte
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass55 poäng Sundlöf Lena

2019-08-31 Uddevalla SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass27 poäng Jensen Lisa
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass0 poäng Svanstedt Eva

2019-08-31 Mönsterås SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass91 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Mästarklass83 poäng Eliasson Thulin Cari
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass75 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Mästarklass73 poäng Ortscheid Günter

2019-08-30 Eskilstuna SLBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass63 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Fortsättningsklass53 poäng Braathen Johansson H

2019-08-27 Mölndal SBK
Leonberget'z Donovan De Soza Nybörjarklass28 poäng Andersson Jan-Olof

2019-08-25 Stoxa Märsta I SKK
RLD N Björkils Irmalott Nybörjarklass77 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N Ladängs Doris Nybörjarklass0 poäng Elegård Liss-Britt

2019-08-25 Jönköping SBK
SE VCH NO VCH SE RALLYCH NO RLCH Benzelias Heartbreaking Henny Mästarklass90 poäng Sävner Pia
SE VCH NO VCH SE RALLYCH NO RLCH Benzelias Heartbreaking Henny Mästarklass82 poäng Friis Hansen Eva
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Mästarklass0 poäng Friis Hansen Eva
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass0 poäng Krüger Anna
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass0 poäng Krüger Anna

2019-08-25 Osby SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass97 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass95 poäng Ortscheid Günter
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass83 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass81 poäng Sigsgaard Jytte
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass77 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass76 poäng Sigsgaard Jytte

2019-08-24 Jönköping SBK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass79 poäng Mattsson Lena
SE VCH NO VCH SE RALLYCH NO RLCH Benzelias Heartbreaking Henny Mästarklass73 poäng Segvall Marie-Louise
SE VCH NO VCH SE RALLYCH NO RLCH Benzelias Heartbreaking Henny Mästarklass69 poäng Mattsson Lena
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass67 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F Aagerups Jilla Fortsättningsklass84 poäng Österlund Camilla
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass82 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F Aagerups Jilla Fortsättningsklass82 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass0 poäng Österlund Camilla

2019-08-24 Järvsö SBK
Stallbacka's Värmlands Ville Nybörjarklass79 poäng Norberg Carina
Benzelias Snow Storm Nybörjarklass72 poäng Norberg Carina
Benzelias Snow Storm Nybörjarklass64 poäng Norberg Carina
Stallbacka's Värmlands Ville Nybörjarklass0 poäng Norberg Carina

2019-08-24 Hultsfred SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass84 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass79 poäng Krüger Anna

2019-08-18 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Mästarklass93 poäng Klug Susanne
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Mästarklass88 poäng Ortscheid Günter

2019-08-18 Ed SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Avancerad klass85 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Avancerad klass83 poäng Larsson Maria

2019-08-18 Hammarstrand SBK
RLD N Fålbäckens Kiwi Nybörjarklass80 poäng Vengelin Annette
RLD N Fålbäckens Kiwi Nybörjarklass68 poäng Svelander Lena

2019-08-17 Helsingborg SBK
RLD N Kitenga Tinker Toy Trix Nybörjarklass78 poäng Ertzinger Sofie
RLD N Kitenga Super Sweet Sammy Nybörjarklass76 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Avancerad klass51 poäng Sundlöf Lena

2019-08-17 Uppsala SBK
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass0 poäng Strömberg Katarina
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass0 poäng Gerdlind Lise Lott

2019-08-17 Nordmaling SBK
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld Nybörjarklass39 poäng Pettersson Emma
RLD N Yellowskin's Lilla Tiga Är Guld Nybörjarklass0 poäng Pettersson Emma

2019-08-17 Vimmerby SBK
Benzelias Twenty Five Nybörjarklass95 poäng Frejås Annelie
Benzelias Twenty Five Nybörjarklass62 poäng Mattsson Lena

2019-08-17 Dals Långed SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Avancerad klass56 poäng Larsson Maria

2019-08-13 Falun SBK
Rödlundas Cassiopeia Incadotter Nybörjarklass71 poäng Falk Emil
Rödlundas Cassiopeia Incadotter Nybörjarklass56 poäng Arvidsson Thors Katr

2019-08-11 Piteå SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass99 poäng Söderlund Anette
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass98 poäng Engström Sandra
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass96 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass90 poäng Engström Sandra

2019-08-11 Flen SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass72 poäng Löhman Hans
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Fortsättningsklass68 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Avancerad klass71 poäng Skogström Mia

2019-08-11 Sävsjöström SBK
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Mästarklass83 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Mästarklass75 poäng Ortscheid Günter

2019-08-10 Varberg SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Mästarklass58 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Mästarklass54 poäng Klug Susanne
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass0 poäng Klug Susanne
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass0 poäng Svanstedt Eva

2019-08-10 Flen SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass61 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Fortsättningsklass52 poäng Thörner Camilla
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Avancerad klass80 poäng Andersson Jan-Olof

2019-08-07 Eskilstuna SBK
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Fortsättningsklass88 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Fortsättningsklass80 poäng Skoog Maria
RLD N Leonberget'z Guardian Angel Fortsättningsklass66 poäng Aasen Linn
RLD N Leonberget'z Guardian Angel Fortsättningsklass37 poäng Skoog Maria

2019-08-04 Gävle SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass100 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Hedman Carina
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass89 poäng Norberg Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass89 poäng Norberg Carina

2019-07-28 Kramfors SBK
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Fortsättningsklass89 poäng Svelander Lena
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Fortsättningsklass79 poäng Svelander Lena

2019-07-27 Visby SBK
Suderbys Gård Pasilla Nybörjarklass93 poäng Löhman Hans
Suderbys Gård Pasilla Nybörjarklass86 poäng Hag Carola

2019-07-26 Malå SBK
Pepparkakshusets Nikki Nybörjarklass78 poäng Sandström Lisa
Pepparkakshusets Nikki Nybörjarklass55 poäng Sandström Lisa

2019-07-26 Torsås SBK
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist Fortsättningsklass95 poäng Wessberg Ida
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist Fortsättningsklass81 poäng Sandström Peter

2019-07-23 Ödeshög SKK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Mästarklass92 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Mästarklass80 poäng Arvestrand Therese
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass0 poäng Wendel Kristin
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass0 poäng Arvestrand Therese

2019-07-21 Jönköping SBC
Elsamåves Finfina Freja Nybörjarklass37 poäng Mattsson Lena
Elsamåves Finfina Freja Nybörjarklass0 poäng Österlund Camilla

2019-07-20 Jönköping SBC
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Mästarklass87 poäng Österlund Camilla
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Mästarklass85 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Mästarklass85 poäng Österlund Camilla
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Mästarklass66 poäng Mattsson Lena

2019-07-20 Alunda SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass86 poäng Åhs Margareta
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass64 poäng Åhs Margareta
RLD N Ladängs Doris Nybörjarklass86 poäng Elegård Liss-Britt

2019-07-17 Kalix SKK
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Fortsättningsklass94 poäng Söderlund Anette
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Fortsättningsklass87 poäng Söderlund Anette

2019-07-14 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Avancerad klass77 poäng Friis Hansen Eva
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Avancerad klass73 poäng Sävner Pia
RLD N RLD F Riddarens Chick Lit Avancerad klass46 poäng Sävner Pia
RLD N RLD F Riddarens Chick Lit Avancerad klass0 poäng Friis Hansen Eva

2019-07-13 Löddeköpinge SBK
RLD N Kitenga Tinker Toy Trix Nybörjarklass97 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N Kitenga Tinker Toy Trix Nybörjarklass94 poäng Wrambeck Monique
RLD N Kitenga Super Sweet Sammy Nybörjarklass87 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N Kitenga Super Sweet Sammy Nybörjarklass87 poäng Wrambeck Monique

2019-07-06 Gällivare SBK
SE VCH Fjällbrisens Qvick Nybörjarklass67 poäng Utterström Beatrice
SE VCH Fjällbrisens Qvick Nybörjarklass65 poäng Utterström Beatrice

2019-06-30 Fagersta SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass89 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass82 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand Fortsättningsklass100 poäng Norström Elin
RLD N RLD F Lillstugans Bonzette Fortsättningsklass97 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand Fortsättningsklass85 poäng Norström Elin
RLD N RLD F Lillstugans Bonzette Fortsättningsklass55 poäng Norström Elin

2019-06-30 Simrishamn SBK
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass0 poäng Ertzinger Filip

2019-06-30 Gävle SBK
RLD N Björkils Irmalott Nybörjarklass74 poäng Swahn Natalie
RLD N Björkils Irmalott Nybörjarklass63 poäng Hedman Carina

2019-06-29 Fagersta SKK
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa Avancerad klass91 poäng Norström Elin

2019-06-29 Åtvidaberg SKK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass55 poäng Ortscheid Günter
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass0 poäng Tilly Jannika

2019-06-29 Värnamo SBK
RLD N RLD F Torsereds Amos Fortsättningsklass96 poäng Friis Hansen Eva
RLD N RLD F Torsereds Amos Fortsättningsklass96 poäng Krüger Anna

2019-06-26 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass0 poäng Sävner Pia
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Fortsättningsklass0 poäng Friis Hansen Eva

2019-06-23 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Nybörjarklass82 poäng Sävner Pia
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Nybörjarklass0 poäng Krüger Anna

2019-06-16 Ed SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Avancerad klass100 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F Riddarens Chick Lit Avancerad klass86 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Avancerad klass75 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F Riddarens Chick Lit Avancerad klass69 poäng Larsson Maria

2019-06-16 Höganäs SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass98 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass86 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass84 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass81 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass81 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass78 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Avancerad klass88 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Avancerad klass62 poäng Hansson Gitte

2019-06-15 Surahammar SBK
RLD N Leonberget'z Guardian Angel Fortsättningsklass86 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Nybörjarklass80 poäng Hedman Carina

2019-06-15 Hörby SBK
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist Fortsättningsklass73 poäng Hansson Gitte
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist Fortsättningsklass66 poäng Borgenlöv Leif
RLD N Kitenga Super Sweet Sammy Nybörjarklass97 poäng Hansson Gitte
RLD N Kitenga Tinker Toy Trix Nybörjarklass96 poäng Hansson Gitte
RLD N Kitenga Super Sweet Sammy Nybörjarklass91 poäng Borgenlöv Leif
RLD N Kitenga Tinker Toy Trix Nybörjarklass91 poäng Borgenlöv Leif
SE UCH NORD UCH FR CH WW-11 NORD V-11 NORD V-12 Kitenga Mystify Matrix Nybörjarklass78 poäng Hansson Gitte
SE UCH NORD UCH FR CH WW-11 NORD V-11 NORD V-12 Kitenga Mystify Matrix Nybörjarklass58 poäng Borgenlöv Leif

2019-06-15 Nossebro SBK
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin Fortsättningsklass98 poäng Wendel Kristin
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin Fortsättningsklass87 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Nybörjarklass85 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Nybörjarklass48 poäng Skogström Mia

2019-06-13 Göta SBK
RLD N RLD F Grazatis Amazing-Alizza Fortsättningsklass94 poäng Moberg Örn Louise

2019-06-12 Eskilstuna SBK
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Nybörjarklass82 poäng Wessberg Ida

2019-06-11 Mora SBK
Saringes Ziggy Stardust Nybörjarklass0 poäng Arvidsson Thors Katr
Saringes Ziggy Stardust Nybörjarklass0 poäng Falk Emil

2019-06-10 Torslanda SBK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Nybörjarklass95 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Nybörjarklass62 poäng Thorsén Mona

2019-06-08 Uppsala SHU
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand Fortsättningsklass50 poäng Hag Carola

2019-06-08 Köping SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass75 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass45 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Nybörjarklass90 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Nybörjarklass89 poäng Elegård Liss-Britt

2019-06-06 Hässleholm SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass74 poäng Ertzinger Filip
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass71 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass66 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass55 poäng Ertzinger Filip
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass44 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass0 poäng Ertzinger Sofie

2019-06-04 Falun SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass70 poäng Arvidsson Thors Katr
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass70 poäng Falk Emil

2019-06-02 Karlskrona SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass93 poäng Strömberg Katarina
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass71 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Avancerad klass86 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Avancerad klass84 poäng Strömberg Katarina

2019-06-01 Ånge SBK
RLD N Nina Pinta's Sam Nybörjarklass0 poäng Norberg Carina
RLD N Nina Pinta's Sam Nybörjarklass0 poäng Åhs Margareta

2019-06-01 Karlshamn SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass70 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Avancerad klass78 poäng Strömberg Katarina

2019-06-01 Kungsbacka SBK
RLD N RLD F Riddarens Chick Lit Fortsättningsklass90 poäng Persdotter Hildur
RLD N RLD F Riddarens Chick Lit Fortsättningsklass87 poäng Dahlqvist Ingrid

2019-06-01 Gävle SBK
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny Mästarklass85 poäng Wessberg Ida
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny Mästarklass81 poäng Krüger Anna

2019-05-30 Kiruna SBK
SE VCH Fjällbrisens Qvick Nybörjarklass99 poäng Engström Sandra
SE VCH Fjällbrisens Qvick Nybörjarklass63 poäng Sandström Lisa

2019-05-30 Tranås SBK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa Avancerad klass86 poäng Sävner Pia
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa Avancerad klass84 poäng Frejås Annelie

2019-05-30 Kungsbacka SBK
RLD N Kitenga Super Sweet Sammy Nybörjarklass96 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Nybörjarklass93 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N Kitenga Tinker Toy Trix Nybörjarklass89 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N Kitenga Super Sweet Sammy Nybörjarklass84 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N Kitenga Tinker Toy Trix Nybörjarklass79 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Nybörjarklass75 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Avancerad klass66 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Avancerad klass62 poäng Dahlqvist Ingrid

2019-05-26 Säffle SBK
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Mästarklass0 poäng Strandli Chatrine
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Mästarklass0 poäng Strandli Chatrine

2019-05-25 Mora SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass98 poäng Falk Emil
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass81 poäng Falk Emil
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass67 poäng Svensson Madeleine

2019-05-23 Alingsås SBK
RLD N RLD F Riddarens Chick Lit Fortsättningsklass89 poäng Svanstedt Eva

2019-05-22 Rättvik SBK
Saringes Ziggy Stardust Nybörjarklass59 poäng Åhs Margareta
Saringes Ziggy Stardust Nybörjarklass0 poäng Falk Emil

2019-05-22 Kiruna SBK
SE VCH Fjällbrisens Qvick Nybörjarklass67 poäng Engström Sandra

2019-05-21 SKK
Stockmossens Zara Avancerad klass58 poäng Pöykiöniemi Pernilla
Stockmossens Zara Avancerad klass52 poäng Pöykiöniemi Pernilla

2019-05-19 Nacka SBK
RLD N Elskade-Eldor Nybörjarklass95 poäng Löhman Hans
RLD N Elskade-Eldor Nybörjarklass89 poäng Viklund Elin

2019-05-19 Fagersta SKK
RLD N RLD F Lillstugans Bonzette Nybörjarklass97 poäng Mokko Marketta

2019-05-19 Lomma SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass70 poäng Dahlstedt Anna Karin

2019-05-18 Årjäng SBK
SE VCH NO VCH SE RALLYCH NO RLCH Benzelias Heartbreaking Henny Mästarklass68 poäng Larsson Maria
SE VCH NO VCH SE RALLYCH NO RLCH Benzelias Heartbreaking Henny Mästarklass45 poäng Larsson Maria

2019-05-18 Skövde SBK
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Nybörjarklass94 poäng Bratt Mona
RLD N RLD F RLD A Rippåsens Läkerol Nybörjarklass94 poäng Krüger Anna
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass69 poäng Bratt Mona
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass31 poäng Krüger Anna

2019-05-18 Sjöbo SBK
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Mästarklass60 poäng Palm Beatrice

2019-05-18 Hölö SBK
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass84 poäng Nilsson Anna
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass63 poäng Hag Carola
RLD N RLD F April Fortsättningsklass88 poäng Nilsson Anna
RLD N RLD F April Fortsättningsklass85 poäng Hag Carola

2019-05-17 Timrå SKK
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Nybörjarklass95 poäng Svelander Lena
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Nybörjarklass81 poäng Svelander Lena

2019-05-16 Göta SBK
Björkils Hizzy-Hop Nybörjarklass80 poäng Svanstedt Eva
RLD N Dogs For Youtoo Bettan Nybörjarklass68 poäng Svanstedt Eva

2019-05-12 Torslanda SBK
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin Fortsättningsklass86 poäng Klug Susanne
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin Fortsättningsklass56 poäng Thorsén Mona

2019-05-12 Osby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass84 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass79 poäng Persson Ann
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist Fortsättningsklass96 poäng Ortscheid Günter
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist Fortsättningsklass69 poäng Persson Ann

2019-05-12 Trelleborg SBK
Sally Nybörjarklass60 poäng Sundlöf Lena
Sally Nybörjarklass0 poäng Persson Madeleine

2019-05-12 Mellerud SBK
RLD N Interset Sång För April Nybörjarklass86 poäng Larsson Maria
RLD N Interset Sång För April Nybörjarklass0 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass70 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass69 poäng Dahlqvist Ingrid

2019-05-11 Norrtälje SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Hernander Louise

2019-05-08 Kungsör SBK
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass72 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Mästarklass53 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass48 poäng Aasen Linn

2019-05-05 Ronneby SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass79 poäng Skogström Mia
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass51 poäng Andersson Jan-Olof

2019-05-05 Farsta SBK
Stolta Ebbas Eros Ektörne Af Chili Nybörjarklass5 poäng Hag Carola

2019-05-05 Uppsala SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass88 poäng Carlberg Lotta
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny Mästarklass81 poäng Hernander Louise
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass76 poäng Hernander Louise
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny Mästarklass75 poäng Carlberg Lotta

2019-05-05 Stehag SBK
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Fortsättningsklass86 poäng Borgenlöv Leif
Ekeröds Åska Nybörjarklass49 poäng Borgenlöv Leif
Ekeröds Åska Nybörjarklass0 poäng Nilsson Petra

2019-05-04 Olofström SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass64 poäng Skogström Mia
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass51 poäng Andersson Jan-Olof
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist Fortsättningsklass63 poäng Skogström Mia

2019-05-04 Varberg SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Avancerad klass84 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Avancerad klass82 poäng Persdotter Hildur

2019-05-04 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Mästarklass79 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Mästarklass75 poäng Österlund Camilla

2019-05-03 Stigen SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass13 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass0 poäng Larsson Maria

2019-05-01 Hudiksvall SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass100 poäng Norberg Carina
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass100 poäng Svelander Lena
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass98 poäng Hedman Carina
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass97 poäng Nordqvist Jeanette

2019-05-01 Kalmar SBK
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Avancerad klass87 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Avancerad klass77 poäng Persson Gunnel

2019-04-28 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass99 poäng Hedman Carina
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass97 poäng Hedman Carina
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass83 poäng Thörner Camilla
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass0 poäng Thörner Camilla

2019-04-28 Lund SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass78 poäng Sundlöf Lena
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass70 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass55 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Mästarklass54 poäng Lindgren Ida
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass53 poäng Sundlöf Lena
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Mästarklass18 poäng Lindgren Ida

2019-04-27 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F April Fortsättningsklass99 poäng Thörner Camilla
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand Fortsättningsklass98 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F April Fortsättningsklass87 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand Fortsättningsklass82 poäng Thörner Camilla
RLD N Elskade-Eldor Nybörjarklass98 poäng Huuki Diana
RLD N Elskade-Eldor Nybörjarklass89 poäng Gerdlind Lise Lott

2019-04-27 Matfors SBK
RLD N Nina Pinta's Sam Nybörjarklass77 poäng Norman Viktoria
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Nybörjarklass73 poäng Svelander Lena
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Nybörjarklass70 poäng Norman Viktoria
RLD N Nina Pinta's Sam Nybörjarklass65 poäng Svelander Lena

2019-04-27 Uddevalla SBK
RLD N Dogs For Youtoo Bettan Nybörjarklass66 poäng Larsson Maria
RLD N Dogs For Youtoo Bettan Nybörjarklass45 poäng Bergström Diana
RLD N Interset Sång För April Nybörjarklass45 poäng Larsson Maria
RLD N Interset Sång För April Nybörjarklass0 poäng Bergström Diana
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass86 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Avancerad klass73 poäng Bergström Diana

2019-04-27 Sölvesborg SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass77 poäng Dahlstedt Anna Karin
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass74 poäng Persson Gunnel
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass71 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Avancerad klass70 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Avancerad klass58 poäng Langefors Barbro

2019-04-27 Norrköping SBK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass65 poäng Strömberg Katarina
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass56 poäng Mattsson Lena

2019-04-27 Markaryd SBK
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS Galants Isprinsessa Fortsättningsklass74 poäng Nilsson Petra

2019-04-22 Lindesberg SBK
RLD N Leonberget'z Guardian Angel Nybörjarklass91 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F Lillstugans Bonzette Nybörjarklass90 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F Lillstugans Bonzette Nybörjarklass76 poäng Skoog Maria
RLD N Leonberget'z Guardian Angel Nybörjarklass73 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Nybörjarklass67 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Nybörjarklass33 poäng Skoog Maria

2019-04-19 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Fortsättningsklass88 poäng Ertzinger Sofie

2019-04-19 Vadstena SBK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass87 poäng Löhman Hans
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass82 poäng Frejås Annelie
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass73 poäng Frejås Annelie
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass0 poäng Löhman Hans

2019-04-14 Råå SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Avancerad klass94 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Avancerad klass88 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Avancerad klass70 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Avancerad klass59 poäng Eliasson Thulin Cari

2019-04-14 Mark SBK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Mästarklass75 poäng Jensen Lisa
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Mästarklass0 poäng Klug Susanne
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Avancerad klass68 poäng Klug Susanne
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Avancerad klass0 poäng Jensen Lisa

2019-04-14 Bålsta SBK
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass94 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass84 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass0 poäng Kättström Maria

2019-04-13 Råådalen SBK
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist Fortsättningsklass75 poäng Ortscheid Günter
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist Fortsättningsklass62 poäng Palm Beatrice
RLD N Fogdarps Lycka Nybörjarklass90 poäng Borgenlöv Leif
Sally Nybörjarklass81 poäng Borgenlöv Leif
Sally Nybörjarklass59 poäng Ortscheid Günter
Magnarpstrands Kasper Nybörjarklass0 poäng Ortscheid Günter
Magnarpstrands Kasper Nybörjarklass0 poäng Borgenlöv Leif

2019-04-13 Skillingaryd SBK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Mästarklass82 poäng Ertzinger Filip
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass80 poäng Ertzinger Sofie
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Mästarklass71 poäng Ertzinger Filip
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Mästarklass0 poäng Ertzinger Sofie

2019-04-13 Bålsta SBK
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass78 poäng Strandli Chatrine
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass71 poäng Viklund Elin
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass48 poäng Viklund Elin
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass0 poäng Carlberg Lotta

2019-04-09 Kungsör SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass97 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass81 poäng Skoog Maria
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa Avancerad klass34 poäng Skoog Maria
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa Avancerad klass0 poäng Aasen Linn

2019-04-07 Ulricehamn SBK
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin Fortsättningsklass94 poäng Arvestrand Therese
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin Fortsättningsklass78 poäng Wendel Kristin

2019-04-06 Älmhult SBK
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass78 poäng Ertzinger Sofie
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass73 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Avancerad klass70 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Avancerad klass58 poäng Eliasson Thulin Cari

2019-04-06 Insjön SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass86 poäng Klug Susanne
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass85 poäng Klug Susanne
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass76 poäng Braathen Johansson H
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass0 poäng Braathen Johansson H

2019-04-06 Umeå SBK
RLD N RLD F Yellowskin's Lille Konan Kråkspark Fortsättningsklass100 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F Yellowskin's Lille Konan Kråkspark Fortsättningsklass99 poäng Hernander Louise
RLD N Brevixs Lady-Gaga Nybörjarklass74 poäng Hernander Louise

2019-03-24 Gävle SBK
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass90 poäng Hedman Carina
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass85 poäng Huuki Diana

2019-03-23 Henån SBK
RLD N Dogs For Youtoo Bettan Nybörjarklass87 poäng Larsson Maria
RLD N Dogs For Youtoo Bettan Nybörjarklass76 poäng Larsson Maria

2019-03-22 Stigen SBK
RLD N Interset Sång För April Nybörjarklass54 poäng Larsson Maria

2019-03-20 Insjön SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass97 poäng Falk Emil
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass88 poäng Åhs Margareta
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass85 poäng Åhs Margareta
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass84 poäng Falk Emil

2019-03-19 Kungsör SBK
RLD N Leonberget'z Guardian Angel Nybörjarklass91 poäng Strandli Chatrine
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Nybörjarklass62 poäng Aasen Linn

2019-03-16 Karlstad SCKCS
Stockmossens Zara Avancerad klass57 poäng Wendel Kristin
Stockmossens Zara Avancerad klass0 poäng Bratt Mona

2019-03-02 Stigen SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Fortsättningsklass76 poäng Moberg Örn Louise
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Fortsättningsklass55 poäng Larsson Maria
RLD N Interset Sång För April Nybörjarklass64 poäng Moberg Örn Louise
RLD N Interset Sång För April Nybörjarklass46 poäng Larsson Maria

2019-02-17 Hässleholm SBK
Ekeröds Åska Nybörjarklass63 poäng Eliasson Thulin Cari
Ekeröds Åska Nybörjarklass48 poäng Eliasson Thulin Cari

2019-02-09 Fagersta SBK
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa Avancerad klass72 poäng Strömberg Katarina
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa Avancerad klass58 poäng Strömberg Katarina

2019-02-09 Värnamo SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass88 poäng Ljungberg Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass78 poäng Skogström Mia
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass68 poäng Ljungberg Carina
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass60 poäng Skogström Mia

2019-02-03 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Mästarklass95 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Mästarklass85 poäng Freij Sandra
RLD N RLD F Torsereds Amos Fortsättningsklass99 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Fortsättningsklass95 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F Grazatis Amazing-Alizza Fortsättningsklass94 poäng Svanstedt Eva
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin Fortsättningsklass85 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F Grazatis Amazing-Alizza Fortsättningsklass84 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F Torsereds Amos Fortsättningsklass83 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Fortsättningsklass80 poäng Andersson Jan-Olof
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin Fortsättningsklass36 poäng Svanstedt Eva

2019-02-02 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F Riddarens Chick Lit Nybörjarklass96 poäng Friis Hansen Eva
RLD N RLD F Riddarens Chick Lit Nybörjarklass82 poäng Krüger Anna
Ekeröds Plus Nybörjarklass47 poäng Krüger Anna
Ekeröds Plus Nybörjarklass44 poäng Friis Hansen Eva

2019-01-20 Fagersta SKK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass98 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass62 poäng Aasen Linn

2019-01-19 Strömsund SBK
RLD N Fålbäckens Kiwi Nybörjarklass89 poäng Backlund Barbro
RLD N Fålbäckens Kiwi Nybörjarklass56 poäng Backlund Barbro

2019-01-13 Karlstad SKK
Stockmossens Zara Fortsättningsklass83 poäng Himmel Jana
Stockmossens Zara Fortsättningsklass82 poäng Braathen Johansson H

2019-01-12 Karlstad SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass78 poäng Braathen Johansson H
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass77 poäng Larsson Maria

2019-01-06 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Mästarklass68 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Avancerad klass46 poäng Andersson Jan-Olof
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Avancerad klass0 poäng Andersson Jan-Olof

2019-01-05 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Mästarklass84 poäng Braathen Johansson H
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass0 poäng Braathen Johansson H
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Avancerad klass75 poäng Thorsén Mona

2019-01-04 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Fortsättningsklass99 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Fortsättningsklass69 poäng Dahlqvist Ingrid
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Avancerad klass84 poäng Braathen Johansson H
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Avancerad klass0 poäng Braathen Johansson H

2018-12-16 Sjöbo SBK
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Avancerad klass83 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F Ninnes Atlas Avancerad klass74 poäng Ertzinger Sofie
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Avancerad klass0 poäng Ertzinger Sofie

2018-12-16 Piteå SHU
RLD N Brevixs Lady-Gaga Nybörjarklass64 poäng Sandström Lisa
RLD N Brevixs Lady-Gaga Nybörjarklass48 poäng Lundholm Denise

2018-12-02 Gävle SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand Fortsättningsklass67 poäng Swahn Natalie

2018-12-02 Ulricehamn SBK
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass87 poäng Persdotter Hildur
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Mästarklass84 poäng Svanstedt Eva

2018-12-02 Karlshamn SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass74 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Fortsättningsklass85 poäng Ertzinger Filip

2018-12-01 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Avancerad klass90 poäng Skogström Mia
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass89 poäng Friis Hansen Eva
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass86 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Avancerad klass81 poäng Krüger Anna
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Avancerad klass81 poäng Mattsson Lena
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass73 poäng Mattsson Lena
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Avancerad klass71 poäng Krüger Anna
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass59 poäng Krüger Anna
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Avancerad klass58 poäng Mattsson Lena
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Avancerad klass58 poäng Friis Hansen Eva
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Avancerad klass46 poäng Friis Hansen Eva
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Avancerad klass0 poäng Skogström Mia

2018-12-01 Kungsör SBK
RLD N Leonberget'z Guardian Angel Nybörjarklass71 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F Nylaendegårdens Bella Nybörjarklass33 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass82 poäng Löhman Hans
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Avancerad klass68 poäng Löhman Hans
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass44 poäng Löhman Hans

2018-11-29 Uppsala SHU
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand Nybörjarklass91 poäng Utterström Beatrice

2018-11-25 Kungsbacka SBK
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Mästarklass84 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Mästarklass72 poäng Friis Hansen Eva
Ekeröds Plus Nybörjarklass29 poäng Svanstedt Eva
Ekeröds Plus Nybörjarklass0 poäng Svanstedt Eva

2018-11-24 Dala Floda SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass93 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass69 poäng Åhs Margareta

2018-11-18 Fagersta SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass61 poäng Mokko Marketta

2018-11-17 Torslanda SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Fortsättningsklass96 poäng Andersson Jan-Olof

2018-11-11 Värnamo SBK
RLD N RLD F Torsereds Amos Fortsättningsklass96 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F Torsereds Amos Fortsättningsklass76 poäng Ljungberg Carina

2018-11-10 Värnamo SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass94 poäng Ljungberg Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass88 poäng Mattsson Lena
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass84 poäng Mattsson Lena
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass0 poäng Ljungberg Carina

2018-11-10 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F Grazatis Amazing-Alizza Fortsättningsklass85 poäng Thorsén Mona
RLD N RLD F Grazatis Amazing-Alizza Fortsättningsklass62 poäng Sävner Pia

2018-11-04 Hässleholm SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass74 poäng Palm Beatrice
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass47 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N Adidac Jenny Fortsättningsklass22 poäng Wrambeck Monique
Pousoda Frost Nybörjarklass5 poäng Persdotter Hildur

2018-11-03 Fagersta SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand Nybörjarklass92 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Frikraft's Moon De Ferdinand Nybörjarklass89 poäng Strömberg Katarina
RLD N Leonberget'z Guardian Angel Nybörjarklass68 poäng Hag Carola
RLD N Leonberget'z Guardian Angel Nybörjarklass57 poäng Strömberg Katarina

2018-11-03 Olofström SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass92 poäng Ertzinger Filip
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass78 poäng Ertzinger Sofie
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist Nybörjarklass91 poäng Hansson Gitte

2018-10-28 Trelleborg SBK
Ekeröds Åska Nybörjarklass70 poäng Borgenlöv Leif
Ekeröds Åska Nybörjarklass0 poäng Sundlöf Lena
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Avancerad klass71 poäng Sundlöf Lena
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Avancerad klass67 poäng Borgenlöv Leif
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Avancerad klass59 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F Ninnes Atlas Avancerad klass52 poäng Borgenlöv Leif
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Avancerad klass44 poäng Sundlöf Lena
RLD N RLD F Ninnes Atlas Avancerad klass42 poäng Sundlöf Lena

2018-10-21 Lomma SBK
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Avancerad klass84 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Avancerad klass78 poäng Ertzinger Filip
RLD N RLD F Ninnes Atlas Avancerad klass70 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F Ninnes Atlas Avancerad klass68 poäng Ertzinger Filip

2018-10-21 Bålsta SBK
Fjellalunda's Lalou Nybörjarklass99 poäng Mokko Marketta
Fjellalunda's Lalou Nybörjarklass59 poäng Aasen Linn

2018-10-20 Matfors SBK
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Nybörjarklass99 poäng Falk Emil
RLD N RLD F Zallayas Bond James Bond Nybörjarklass89 poäng Vengelin Annette
RLD N Nina Pinta's Sam Nybörjarklass84 poäng Falk Emil
RLD N Nina Pinta's Sam Nybörjarklass0 poäng Vengelin Annette

2018-10-20 Halmstad SBK
LPI RLD N RLD F LD STARTKLASS Galants Isprinsessa Fortsättningsklass88 poäng Borgenlöv Leif
Alice Nybörjarklass58 poäng Ertzinger Sofie
Alice Nybörjarklass26 poäng Palm Beatrice

2018-10-19 Färgelanda SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Fortsättningsklass55 poäng Larsson Maria

2018-10-14 Uppsala SBK
Fjellalunda's Lalou Nybörjarklass0 poäng Nilsson Anna

2018-10-14 Helsingborg SBK
Ekeröds Åska Nybörjarklass84 poäng Ertzinger Sofie
Ekeröds Åska Nybörjarklass69 poäng Lundgren Cristina

2018-10-14 Söderköping SBK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass70 poäng Tilly Jannika

2018-10-13 Älmhult SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass65 poäng Ertzinger Sofie

2018-10-13 Karlstad SKK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass86 poäng Pöykiöniemi Pernilla
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass85 poäng Larsson Maria

2018-10-13 Uppsala SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass99 poäng Åhs Margareta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass93 poäng Sterner Martos E

2018-10-13 Torslanda SBK
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Mästarklass81 poäng Skogström Mia

2018-10-07 Höör SBK
RLD N RLD F Ninnes Atlas Avancerad klass69 poäng Ertzinger Filip

2018-10-07 Filipstad SBK
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Mästarklass77 poäng Braathen Johansson H
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Mästarklass62 poäng Braathen Johansson H

2018-10-07 Färgelanda SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Mästarklass96 poäng Larsson Maria
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Mästarklass76 poäng Larsson Maria

2018-10-06 Eskilstuna SKK
LD STARTKLASS Doris Nybörjarklass87 poäng Strandli Chatrine

2018-10-06 Färgelanda SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Fortsättningsklass65 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Fortsättningsklass63 poäng Moberg Örn Louise

2018-09-30 Skurup SBK
RLD N Fogdarps Lycka Nybörjarklass77 poäng Ertzinger Filip
RLD N Fogdarps Lycka Nybörjarklass68 poäng Sundlöf Lena

2018-09-30 Karlskrona SBK
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Fortsättningsklass94 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Fortsättningsklass86 poäng Persson Gunnel

2018-09-30 Piteå SHU
RLD N Brevixs Lady-Gaga Nybörjarklass88 poäng Pettersson Emma
RLD N Brevixs Lady-Gaga Nybörjarklass52 poäng Hernander Louise

2018-09-29 Piteå SHU
RLD N Brevixs Lady-Gaga Nybörjarklass77 poäng Söderlund Anette
RLD N Brevixs Lady-Gaga Nybörjarklass69 poäng Hernander Louise

2018-09-23 Karlstad SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass87 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass75 poäng Braathen Johansson H

2018-09-23 Norsborg SKK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Avancerad klass93 poäng Johansson Agneta
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass85 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Avancerad klass84 poäng Strömberg Katarina
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass66 poäng Johansson Agneta

2018-09-23 Lund SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Fortsättningsklass78 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Fortsättningsklass77 poäng Hansson Eva
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Avancerad klass81 poäng Hansson Eva
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Avancerad klass69 poäng Hansson Eva
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Avancerad klass66 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Avancerad klass46 poäng Ertzinger Sofie

2018-09-22 Sölvesborg SBK
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Fortsättningsklass59 poäng Hansson Gitte
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist Nybörjarklass85 poäng Hansson Gitte
SE VCH RLD N RLD F AGD II AGHD II Kråkeberga Gårds Blacklist Nybörjarklass78 poäng Mårtensson Christer

2018-09-22 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Fortsättningsklass88 poäng Jansson Mats
RLD N Adidac Jenny Fortsättningsklass49 poäng Jansson Mats

2018-09-22 Haninge SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass96 poäng Gerdlind Lise Lott

2018-09-22 Växjö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass82 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass71 poäng Mattsson Lena
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Mästarklass68 poäng Mattsson Lena
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Mästarklass65 poäng Wrambeck Monique

2018-09-22 Partille SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Nybörjarklass97 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F Riddarens Chick Lit Nybörjarklass89 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Nybörjarklass77 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F Riddarens Chick Lit Nybörjarklass67 poäng Andersson Jan-Olof

2018-09-21 Färgelanda SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Mästarklass0 poäng Larsson Maria

2018-09-16 Sundsvall SBK
Fjellalunda's Lalou Nybörjarklass67 poäng Svelander Lena

2018-09-16 Mark SBK
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Nybörjarklass100 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A AGD II AGHD II Daysick's Fabian Zigge Nybörjarklass98 poäng Klug Susanne
RLD N RLD F Riddarens Chick Lit Nybörjarklass72 poäng Klug Susanne
RLD N RLD F Riddarens Chick Lit Nybörjarklass0 poäng Andersson Jan-Olof

2018-09-16 Mora SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass0 poäng Arvidsson Thors Katr
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass0 poäng Swahn Natalie

2018-09-16 Norrköping SBK
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Avancerad klass83 poäng Tilly Jannika
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass81 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Avancerad klass80 poäng Persson Gunnel
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass73 poäng Tilly Jannika

2018-09-16 Ed SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Fortsättningsklass85 poäng Moberg Örn Louise

2018-09-16 Oskarshamn SBK
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Mästarklass70 poäng Ljungberg Carina
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Mästarklass16 poäng Ljungberg Carina
RLD F Traumer's Macallan Avancerad klass44 poäng Ljungberg Carina
RLD F Traumer's Macallan Avancerad klass40 poäng Ljungberg Carina

2018-09-15 Torslanda SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Fortsättningsklass92 poäng Krüger Anna
RLD N RLD F Grazatis Amazing-Alizza Fortsättningsklass91 poäng Krüger Anna
RLD N RLD F Grazatis Amazing-Alizza Fortsättningsklass65 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Fortsättningsklass47 poäng Skogström Mia

2018-09-15 Osby SBK
RLD N Adidac Jenny Fortsättningsklass0 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F Ninnes Atlas Avancerad klass52 poäng Mårtensson Christer

2018-09-15 Hölö SBK
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Avancerad klass68 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Avancerad klass58 poäng Nilsson Anna

2018-09-09 Ljungskile SPK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass62 poäng Persdotter Hildur

2018-09-09 Stenkullen SBK
RLD N RLD F RLD A Cilla Mästarklass82 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A Cilla Mästarklass78 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F Grazatis Amazing-Alizza Fortsättningsklass95 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F Grazatis Amazing-Alizza Fortsättningsklass94 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Fortsättningsklass84 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Fortsättningsklass78 poäng Svanstedt Eva

2018-09-08 Ljungskile SPK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass83 poäng Segvall Marie-Louise

2018-09-08 Olofström SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass84 poäng Dahlqvist Ingrid
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass67 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Avancerad klass72 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Avancerad klass0 poäng Persson Gunnel

2018-09-08 Hallstavik SBK
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny Avancerad klass89 poäng Carlberg Lotta
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny Avancerad klass0 poäng Hag Carola

2018-09-08 Vetlanda SBK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Mästarklass79 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Mästarklass0 poäng Tilly Jannika

2018-09-02 Valdemarsvik SBK
RLD F Traumer's Macallan Avancerad klass77 poäng Tilly Jannika

2018-09-02 Helsingborg SBK
RLD N RLD F Ekeröds Olga Fortsättningsklass89 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Fortsättningsklass88 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Avancerad klass86 poäng Lindgren Ida
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Avancerad klass77 poäng Lindgren Ida
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Avancerad klass0 poäng Lindgren Ida

2018-09-01 Tierp SBK
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Mästarklass0 poäng Hernander Louise

2018-08-29 Eskilstuna SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass36 poäng Thörner Camilla
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass0 poäng Aasen Linn

2018-08-26 Rättvik SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass75 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass57 poäng Arvidsson Thors Katr

2018-08-26 Holmsund SBK
RLD N RLD F Yellowskin's Lille Konan Kråkspark Fortsättningsklass98 poäng Pettersson Emma
RLD N RLD F Yellowskin's Lille Konan Kråkspark Fortsättningsklass0 poäng Pettersson Emma

2018-08-25 Västerås SKK
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny Avancerad klass98 poäng Löhman Hans
FDI RLD N RLD F RLD A Leonberget'z Not Without Granny Avancerad klass89 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass82 poäng Löhman Hans
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass75 poäng Skoog Maria

2018-08-25 Uddevalla SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Fortsättningsklass74 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Fortsättningsklass39 poäng Larsson Maria

2018-08-23 Ronneby SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass80 poäng Persson Ann

2018-08-19 Mönsterås SBK
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Fortsättningsklass83 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Fortsättningsklass83 poäng Eliasson Thulin Cari

2018-08-19 Hässleholms Bk SBK
RLD N Adidac Jenny Nybörjarklass96 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Avancerad klass97 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Avancerad klass86 poäng Nilsson Petra

2018-08-19 Ed SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Fortsättningsklass66 poäng Segvall Marie-Louise

2018-08-18 Vintrosa SBK
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Avancerad klass84 poäng Strandli Chatrine
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Avancerad klass80 poäng Strandli Chatrine
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Avancerad klass69 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Avancerad klass57 poäng Hag Carola

2018-08-18 Mönsterås SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass92 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass86 poäng Ljungberg Carina
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Mästarklass79 poäng Eliasson Thulin Cari
LPII LPIII RLD N RLD F RLD A SPH II Götängens Neptunus Mästarklass77 poäng Ljungberg Carina

2018-08-18 Gävle SBK
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Mästarklass76 poäng Löhman Hans
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Mästarklass0 poäng Swahn Natalie

2018-08-12 Solvalla Travba SKK
RLD N RLD F April Fortsättningsklass96 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F April Fortsättningsklass94 poäng Gerdlind Lise Lott

2018-08-12 Forserum SBK
RLD F AGD I AGHD I Sörvallas Albin Fortsättningsklass36 poäng Sävner Pia

2018-08-12 Flen SBK
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Avancerad klass84 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Avancerad klass79 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Avancerad klass58 poäng Andersson Jan-Olof

2018-08-11 Varberg SBK
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa Nybörjarklass35 poäng Jensen Lisa

2018-08-11 Vimmerby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass98 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Götängens Fixa Midsommardröm Mästarklass86 poäng Tilly Jannika

2018-08-04 Bjuv SBK
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass69 poäng Wrambeck Monique

2018-08-04 Östra Ryd SBK
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Nybörjarklass96 poäng Krüger Anna
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Nybörjarklass94 poäng Österlund Camilla

2018-07-30 Göteborg SBK
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Fortsättningsklass92 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Fortsättningsklass86 poäng Andersson Jan-Olof

2018-07-29 Kramfors SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass86 poäng Svelander Lena
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass83 poäng Svelander Lena

2018-07-28 Torsås SBK
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Nybörjarklass85 poäng Ljungberg Carina
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Nybörjarklass85 poäng Sandström Peter

2018-07-22 Ed SBK
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Avancerad klass74 poäng Dahlqvist Ingrid

2018-07-21 Falkenberg SBK
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Fortsättningsklass76 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Fortsättningsklass64 poäng Nilsson Petra

2018-07-21 Sollefteå SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass90 poäng Norberg Carina
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass63 poäng Norberg Carina

2018-07-20 Falkenberg SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Mästarklass0 poäng Eberhard Martina

2018-07-17 Ödeshög SKK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa Avancerad klass93 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa Avancerad klass86 poäng Arvestrand Therese
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass76 poäng Arvestrand Therese
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass73 poäng Mattsson Lena

2018-07-14 Öland SBK
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Nybörjarklass99 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Nybörjarklass79 poäng Hedman Carina

2018-07-13 Öland SBK
RLD N RLD F RLD A Folbert Kingston Nybörjarklass100 poäng Persson Gunnel

2018-07-08 Dala Floda SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass99 poäng Palm Beatrice
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass90 poäng Palm Beatrice

2018-07-08 Falun SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Strömberg Katarina

2018-07-01 Säffle SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Nybörjarklass80 poäng Österlund Camilla
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Nybörjarklass80 poäng Svanstedt Eva

2018-07-01 Simrishamn SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass96 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass81 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Fortsättningsklass80 poäng Ertzinger Sofie
RLD N Adidac Jenny Nybörjarklass83 poäng Ertzinger Filip
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass0 poäng Dahlqvist Ingrid

2018-07-01 Gävle SBK
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Mästarklass79 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Mästarklass64 poäng Huuki Diana

2018-07-01 Grebbestad SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Mästarklass97 poäng Larsson Maria

2018-06-30 Värnamo SBK
RLD N RLD F Torsereds Amos Nybörjarklass86 poäng Ljungberg Carina
RLD N RLD F Torsereds Amos Nybörjarklass85 poäng Mattsson Lena

2018-06-25 Göteborg SBK
RLD N RLD F Grazatis Amazing-Alizza Nybörjarklass99 poäng Skogström Mia
Leonberget'z Donovan De Soza Nybörjarklass66 poäng Skogström Mia
Leonberget'z Donovan De Soza Nybörjarklass47 poäng Skogström Mia

2018-06-17 Järvsö SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass100 poäng Falk Emil
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Falk Emil
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass99 poäng Falk Emil
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass89 poäng Falk Emil

2018-06-17 Ed SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Nybörjarklass88 poäng Larsson Maria

2018-06-16 Ludvika SBK
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Avancerad klass0 poäng Hag Carola

2018-06-16 Höganäs SBK
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass66 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Avancerad klass86 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Avancerad klass80 poäng Eliasson Thulin Cari

2018-06-14 Göta SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lillstintans Husmusjägare Henny Nybörjarklass93 poäng Moberg Örn Louise
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Nybörjarklass87 poäng Moberg Örn Louise

2018-06-10 Kil SBK
RLD F RLD A Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne Mästarklass25 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Avancerad klass55 poäng Mokko Marketta

2018-06-09 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Fortsättningsklass93 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Fortsättningsklass83 poäng Hernander Louise

2018-06-06 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass86 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass55 poäng Persson Ann

2018-06-06 Södertälje SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass0 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass0 poäng Strömberg Katarina

2018-06-06 Ulricehamn SBK
Leonberget'z Donovan De Soza Nybörjarklass57 poäng Sävner Pia
Leonberget'z Donovan De Soza Nybörjarklass44 poäng Österlund Camilla

2018-06-06 Motala SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass86 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass73 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass71 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Lillstugans Akila Mästarklass0 poäng Wessberg Ida

2018-06-06 Färjestaden SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass65 poäng Persson Gunnel
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass62 poäng Mårtensson Christer

2018-06-05 Mora SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass89 poäng Arvidsson Thors Katr
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass73 poäng Arvidsson Thors Katr

2018-06-03 Helsingborg SBK
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass70 poäng Lindgren Ida
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass68 poäng Ertzinger Filip
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Fortsättningsklass0 poäng Ertzinger Filip
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Fortsättningsklass0 poäng Lindgren Ida
Sofalex Casanova Nybörjarklass35 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Avancerad klass85 poäng Lindgren Ida
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Avancerad klass84 poäng Ertzinger Filip
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Avancerad klass73 poäng Lindgren Ida
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Avancerad klass53 poäng Ertzinger Filip

2018-06-03 Hagfors SBK
RLD F RLD A Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne Mästarklass0 poäng Braathen Johansson H

2018-06-03 Lessebo SBK
RLD N Dobgun's Calderon Nybörjarklass93 poäng Mattsson Lena
RLD N Dobgun's Calderon Nybörjarklass91 poäng Ortscheid Günter

2018-06-02 Sunne SBK
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Avancerad klass0 poäng Braathen Johansson H
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Avancerad klass0 poäng Braathen Johansson H

2018-05-28 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A Cilla Mästarklass73 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A Cilla Mästarklass68 poäng Freij Sandra

2018-05-27 Veberöd SBK
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass83 poäng Eberhard Martina
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass64 poäng Eberhard Martina
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Fortsättningsklass61 poäng Eberhard Martina
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Fortsättningsklass0 poäng Eberhard Martina
RLD N Fogdarps Lycka Nybörjarklass89 poäng Borgenlöv Leif
RLD N Adidac Jenny Nybörjarklass80 poäng Borgenlöv Leif
Sofalex Casanova Nybörjarklass0 poäng Dahlqvist Ingrid
Sofalex Casanova Nybörjarklass0 poäng Borgenlöv Leif

2018-05-26 Nödinge SBK
RLD N RLD F Grazatis Amazing-Alizza Nybörjarklass92 poäng Segvall Marie-Louise

2018-05-26 Nossebro SBK
Hopp I Topp Heidy Nybörjarklass89 poäng Freij Sandra

2018-05-26 Arboga SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass94 poäng Thörner Camilla
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Avancerad klass92 poäng Aasen Linn
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Avancerad klass92 poäng Thörner Camilla
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass0 poäng Aasen Linn

2018-05-26 Forserum SBK
RLD N RLD F Torsereds Amos Nybörjarklass99 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F Torsereds Amos Nybörjarklass96 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa Avancerad klass85 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa Avancerad klass62 poäng Andersson Jan-Olof

2018-05-26 Åhus SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass90 poäng Langefors Barbro
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass89 poäng Borgenlöv Leif
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass82 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass74 poäng Borgenlöv Leif
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Fortsättningsklass0 poäng Persson Gunnel
Sofalex Casanova Nybörjarklass0 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Avancerad klass83 poäng Persson Gunnel

2018-05-22 Upplands Väsby SBK
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Avancerad klass76 poäng Kättström Maria
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Avancerad klass64 poäng Carlberg Lotta

2018-05-22 Storfors SKK
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Avancerad klass92 poäng Pöykiöniemi Pernilla
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Avancerad klass81 poäng Pöykiöniemi Pernilla

2018-05-20 Lomma SBK
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass75 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass72 poäng Dahlstedt Anna Karin

2018-05-20 Göteborg SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Nybörjarklass87 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Nybörjarklass75 poäng Lindgren Ida

2018-05-20 Gävle SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass100 poäng Hedman Carina
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass99 poäng Swahn Natalie
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass99 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Mästarklass85 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Mästarklass0 poäng Hedman Carina

2018-05-19 Torsby SBK
RLD F RLD A Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne Mästarklass79 poäng Skoog Maria
RLD F RLD A Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne Mästarklass56 poäng Braathen Johansson H

2018-05-19 Olofström SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass62 poäng Persson Gunnel
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass53 poäng Ortscheid Günter

2018-05-19 Ängelholm SBK
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Fortsättningsklass62 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N Funnyfail's Brusiga Briska Fortsättningsklass0 poäng Eliasson Thulin Cari

2018-05-18 Färgelanda SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Mästarklass100 poäng Larsson Maria
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Björkils Mitzi-Mee Mästarklass82 poäng Larsson Maria
RLD F RLD A Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne Mästarklass73 poäng Larsson Maria
RLD F RLD A Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne Mästarklass57 poäng Larsson Maria

2018-05-16 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass95 poäng Gerdlind Lise Lott
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass90 poäng Penttilä Linda
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass87 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass0 poäng Penttilä Linda

2018-05-16 Stenkullen SBK
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Fortsättningsklass35 poäng Freij Sandra

2018-05-13 Sjöbo SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass91 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass80 poäng Eberhard Martina

2018-05-13 Mellerud SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Nybörjarklass54 poäng Bergström Diana
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Nybörjarklass0 poäng Himmel Jana

2018-05-12 Vadstena SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Mästarklass84 poäng Ortscheid Günter
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Mästarklass0 poäng Tilly Jannika

2018-05-10 Tranås SBK
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass84 poäng Frejås Annelie
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass84 poäng Frejås Annelie
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa Avancerad klass79 poäng Frejås Annelie
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Bildsköna Boxa Avancerad klass70 poäng Frejås Annelie

2018-05-10 Karlshamn SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass45 poäng Palm Beatrice

2018-05-07 Dala Floda SBK
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass98 poäng Falk Emil
RLD N RLD F RLD A AGHD I SE RALLYCH Lizwiks Prins-Adrian Mästarklass85 poäng Mokko Marketta

2018-05-06 Torslanda SBK
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie Fortsättningsklass0 poäng Andersson Jan-Olof

2018-05-06 Eskilstuna SKK
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa Fortsättningsklass76 poäng Strömberg Katarina

2018-05-05 Osby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass86 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Kurreduttens Krille Mästarklass56 poäng Persson Ann

2018-05-05 Varberg SBK
RLD N RLD F RLD A Cilla Mästarklass66 poäng Lindgren Ida

2018-05-05 Ronneby SBK
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass78 poäng Ertzinger Sofie
LPI SE RALLYCH Ekeröds Vera Mästarklass59 poäng Ertzinger Filip

2018-05-05 Hölö SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Mästarklass92 poäng Hag Carola
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Mästarklass0 poäng Tilly Jannika

2018-05-01 Söderköping SBK
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Mästarklass85 poäng Frejås Annelie
RLD N RLD F RLD A Funnyfail's Briljanta Beth Mästarklass0 poäng Wessberg Ida
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass73 poäng Wessberg Ida
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Avancerad klass73 poäng Frejås Annelie

2018-04-29 Norrtälje SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass100 poäng Gerdlind Lise Lott
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass72 poäng Hernander Louise

2018-04-29 Uddevalla SBK
RLD N RLD F Fjellalunda's Summer Nybörjarklass71 poäng Moberg Örn Louise

2018-04-29 Oskarshamn SBK
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Fortsättningsklass75 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Fortsättningsklass74 poäng Wessberg Ida
RLD N Dobgun's Calderon Nybörjarklass97 poäng Wessberg Ida
RLD N Dobgun's Calderon Nybörjarklass83 poäng Ortscheid Günter

2018-04-28 Karlstad SBK
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Avancerad klass46 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Avancerad klass25 poäng Himmel Jana

2018-04-28 Norrköping SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Mästarklass80 poäng Wessberg Ida
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Gruvfruns Kalle Theodor Mästarklass66 poäng Strömberg Katarina
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Fortsättningsklass89 poäng Wessberg Ida
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Fortsättningsklass78 poäng Strömberg Katarina

2018-04-28 Norrtälje SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass99 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass90 poäng Carlberg Lotta

2018-04-28 Markaryd SBK
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Fortsättningsklass61 poäng Ortscheid Günter
RLD N Funnyfail's Brusiga Briska Fortsättningsklass55 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Fortsättningsklass0 poäng Ortscheid Günter
Magnarpstrands Kasper Nybörjarklass0 poäng Ortscheid Günter

2018-04-28 Kungsbacka SBK
Leonberget'z Donovan De Soza Nybörjarklass32 poäng Freij Sandra

2018-04-22 Heby SBK
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa Fortsättningsklass72 poäng Hag Carola
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa Fortsättningsklass54 poäng Löhman Hans

2018-04-22 Mark SBK
RLD N RLD F RLD A Cilla Mästarklass69 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A Cilla Mästarklass68 poäng Persdotter Hildur

2018-04-22 Skillingaryd SBK
RLD N RLD F Torsereds Amos Nybörjarklass88 poäng Ljungberg Carina
RLD N RLD F Torsereds Amos Nybörjarklass77 poäng Mattsson Lena

2018-04-22 Motala SBK
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Fortsättningsklass82 poäng Frejås Annelie
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Fortsättningsklass81 poäng Wessberg Ida
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Fortsättningsklass80 poäng Frejås Annelie
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Fortsättningsklass79 poäng Wessberg Ida

2018-04-22 Helsingborg SBK
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Avancerad klass76 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Avancerad klass74 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A AGD I AGD II AGHD I Drömvinden's Flax From Tucker Avancerad klass73 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N RLD F RLD A AGD I AGHD I AGHD II Änglarnas Klara Kassiopeja Avancerad klass62 poäng Dahlstedt Anna Karin

2018-04-21 Täby SBK
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Stallbackens Akke Mästarklass99 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Vänaste-Valter Mästarklass0 poäng Carlberg Lotta
FDI RLD N Stolta Ebbas Byrger Bjölf Af Chili Fortsättningsklass0 poäng Strömberg Katarina

2018-04-21 Sölvesborg SBK
RLD N Adidac Jenny Nybörjarklass32 poäng Persson Ann

2018-04-21 Halmstad SBK
RLD N RLD F Ekeröds Olga Fortsättningsklass67 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N Funnyfail's Brusiga Briska Fortsättningsklass51 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N AGD I AGHD I AGHD II Tummelisa Nybörjarklass13 poäng Ertzinger Filip

2018-04-18 Angered SBK
RLD N RLD F Grazatis Amazing-Alizza Nybörjarklass77 poäng Freij Sandra

2018-04-15 Färgelanda SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Mästarklass88 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Mästarklass83 poäng Moberg Örn Louise

2018-04-15 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Nybörjarklass89 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Nybörjarklass76 poäng Carlberg Lotta

2018-04-14 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Avancerad klass99 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Avancerad klass94 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass58 poäng Wessberg Ida
RLD A Ekeröds Ricco Avancerad klass0 poäng Gerdlind Lise Lott

2018-04-08 Uppsala SBK
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Avancerad klass89 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A Bonteas Incredible-Illum Avancerad klass58 poäng Carlberg Lotta

2018-04-08 Kungsör SBK
RLD N RLD F RLD A Ekeröds Gandalf Nybörjarklass80 poäng Skoog Maria

2018-04-07 Uppsala SHU
FDI RLD N Stolta Ebbas Byrger Bjölf Af Chili Fortsättningsklass81 poäng Björklund Emma
FDI RLD N Stolta Ebbas Byrger Bjölf Af Chili Fortsättningsklass50 poäng Johansson Agneta

2018-04-02 Trelleborg SBK
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Fortsättningsklass83 poäng Ertzinger Filip
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass60 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F Ninnes Atlas Fortsättningsklass56 poäng Ertzinger Filip
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Fortsättningsklass55 poäng Borgenlöv Leif

2018-03-24 Svenljunga SBK
RLD N RLD F RLD A Cilla Mästarklass65 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A Cilla Mästarklass53 poäng Segvall Marie-Louise

2018-03-22 Kungsör SBK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass92 poäng Löhman Hans
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass77 poäng Aasen Linn

2018-03-17 Älmhult SBK
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Fortsättningsklass38 poäng Ertzinger Sofie

2018-03-08 Kungsör SBK
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Fortsättningsklass98 poäng Skoog Maria
RLD N&F&A AGHD I&II AGD I&II Frikraft's Always On My Mind Fortsättningsklass96 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Fortsättningsklass83 poäng Aasen Linn

2018-03-04 Karlstad SKK
RLD F RLD A Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne Mästarklass86 poäng Larsson Maria
RLD F RLD A Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne Mästarklass62 poäng Moberg Örn Louise
RLD F RLD A Hurrelvingens Gomeisa Af Stierne Mästarklass54 poäng Moberg Örn Louise
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Avancerad klass73 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A Skadis Beundrade Billing Carlsson Avancerad klass59 poäng Braathen Johansson H

2018-02-18 Svalöv SBK
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Fortsättningsklass83 poäng Ertzinger Sofie
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Fortsättningsklass77 poäng Ertzinger Filip
SE UCH RLD N RLD F Real Miracles Deluxe Dreamcatcher Fortsättningsklass77 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F RLD A Kitenga Pole Position Pax Fortsättningsklass66 poäng Ertzinger Filip
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Fortsättningsklass46 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Fortsättningsklass35 poäng Ertzinger Filip

2018-02-10 Fagersta SBK
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa Fortsättningsklass83 poäng Strömberg Katarina
SE UCH RLD N RLD F Lillstugans Arissa Fortsättningsklass77 poäng Aasen Linn
FDI RLD N Stolta Ebbas Byrger Bjölf Af Chili Fortsättningsklass52 poäng Strömberg Katarina
FDI RLD N Stolta Ebbas Byrger Bjölf Af Chili Fortsättningsklass0 poäng Aasen Linn

2018-02-04 Värnamo SBK
RLD N RLD F Torsereds Amos Nybörjarklass83 poäng Ljungberg Carina
RLD N RLD F Torsereds Amos Nybörjarklass68 poäng Ortscheid Günter

2018-02-03 Halmstad SBK
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Mästarklass83 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A Tamoras Gismo Mästarklass57 poäng Persdotter Hildur
SE AGCH RLD N Tamoras Xuper Xindie Fortsättningsklass0 poäng Persdotter Hildur

2018-01-28 Motala SBK
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Fortsättningsklass82 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A Swefarms Festliga-Essie Fortsättningsklass78 poäng Arvestrand Therese
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Fortsättningsklass75 poäng Arvestrand Therese
RLD N&F&A AGD I AGHD I AGHD II LD STARTKLASS Sveagårdens Cornelia Af Bondestam Fortsättningsklass67 poäng Wessberg Ida

2018-01-28 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Mästarklass84 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Interset Fyra Steg I Det Blå Mästarklass81 poäng Borgenlöv Leif
Drömvinden's Lucy Fortsättningsklass0 poäng Svanstedt Eva

2018-01-27 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Nybörjarklass85 poäng Johansson Karin
RLD N RLD F Moorleaf Maxwell Nybörjarklass84 poäng Freij Sandra

2018-01-20 Sölvesborg SBK
RLD N RLD F Eventyrskogen's Klippe Nybörjarklass82 poäng Ertzinger Sofie

2018-01-14 Fagersta SKK
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass80 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A Marcato's Ibra Avancerad klass73 poäng Mokko Marketta

2018-01-07 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A Cilla Mästarklass52 poäng Ortscheid Günter

2018-01-05 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A Cilla Mästarklass73 poäng Nilsson Petra


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2020-11-18 / Page updated 18 Nov 2020: gardshund@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2020-11-17 / Information from the Swedish Kennel Club 17 Nov 2020