2020-06-01 | GR_PRAI hereditärt fri |
2020-06-01 | GR_PRAII hereditärt fri |
2021-12-02 | HD grad C |
2021-12-02 | ED grad 1 |
2023-02-25 | Öga UA |
2021-04-11 | Exc junkl Ck - SSRK EXTERIÖRBE Knivsta, Fryckstrand Henric |
2021-09-04 | Exc junkl 4 junkk - SSRK Karlsborg, Rölles Lena-Cathrine |
2021-09-11 | Exc junkl 3 junkk Ck - SSRK Almunge, Lahokoski Viveca |
2021-09-18 | VG junkl 4 junkk - SKK Sandviken, Stanton Paul |
2021-10-31 | VG junkl - SSRK Mjölby, Östlund-Holmsten M |
2022-04-23 | Not Sufficient nbkl - SSRK Röskär, Andersson Ann-Kathri |
2022-04-29 | Not Sufficient nbkl - SSRK Ärla, Liedgren Åke |
2023-10-07 | Not Sufficient nbkl - GK vatten - SSRK Enköping, Thunberg Ola |
2021-03-03 | Godkänd anl kl - SKF Bro Sjöbo, Söderberg Peter |
2021-05-29 | 1 ökl - SKF Bro. Sjöbo, Söderberg Peter |
2021-06-08 | 1 ökl - SVK Östra, Wester Heinz |
2021-06-02 | 1 ökl - SBAK Jordbro M Fl, Högman Desirée |
2022-02-20 | Nybörjarklass 0 poäng - SBK Kungsör, Strandli Chatrine |
2022-02-27 | Nybörjarklass 72 poäng - SBK Skutskär, Hernander Louise |
2022-02-27 | Nybörjarklass 73 poäng - SBK Skutskär, Hernander Louise |
2022-03-19 | Nybörjarklass 85 poäng - SBK Upplands Väsby, Gerdlind Lise Lott |
2022-03-19 | Nybörjarklass 76 poäng - SBK Upplands Väsby, Elegård Liss-Britt |
2022-03-19 | Nybörjarklass 79 poäng - SBK Upplands Väsby, Viklund Elin |
2022-04-05 | Fortsättningsklass 82 poäng - SBK Gävle, Hedman Carina |
2022-04-05 | Fortsättningsklass 84 poäng - SBK Gävle, Hedman Carina |
2022-04-18 | Fortsättningsklass 76 poäng - SBK Lindesberg, Skoog Maria |
2022-04-18 | Fortsättningsklass 45 poäng - SBK Lindesberg, Skoog Maria |
2022-04-21 | Fortsättningsklass 69 poäng - SBK Tierp, Åhs Margareta |
2022-04-21 | Fortsättningsklass 60 poäng - SBK Tierp, Carlberg Lotta |
2022-05-28 | Avancerad klass 58 poäng - SBK Sandviken, Hedman Carina |
2022-05-28 | Avancerad klass 53 poäng - SBK Sandviken, Åhs Margareta |
2022-06-06 | Avancerad klass 81 poäng - SBK Skutskär, Kättström Maria |
2022-06-06 | Avancerad klass 73 poäng - SBK Skutskär, Kättström Maria |
2022-06-10 | Avancerad klass 81 poäng - SBK Bålsta, Elegård Liss-Britt |
2022-06-10 | Avancerad klass 82 poäng - SBK Bålsta, Kättström Maria |
2022-07-16 | Mästarklass 0 poäng - SBK Skutskär, Norberg Carina |
2022-07-16 | Mästarklass 0 poäng - SBK Skutskär, Åhs Margareta |
2022-07-30 | Mästarklass 58 poäng - SBK Järvsö, Palm Åsa |
2022-07-30 | Mästarklass 34 poäng - SBK Järvsö, Kärfstedt Mari |
2022-07-30 | Mästarklass 0 poäng - SBK Järvsö, Norberg Carina |
2022-07-30 | Mästarklass 31 poäng - SBK Järvsö, Svensson Maria |
2022-09-11 | Mästarklass 62 poäng - SBK Gävle, Sundström Mikael |
2022-09-11 | Mästarklass 46 poäng - SBK Gävle, Aasen Linn |
2022-09-25 | Mästarklass 49 poäng - SBK Hedemora, Sundström Mikael |
2022-10-01 | Mästarklass 0 poäng - SBK Strängnäs, Gerdlind Lise Lott |
2022-10-01 | Mästarklass 38 poäng - SBK Strängnäs, Lange Carolin |
2023-06-04 | Mästarklass 37 poäng - SBK Sandviken, Sundström Mikael |
2023-06-04 | Mästarklass 0 poäng - SBK Sandviken, Palm Åsa |
2023-07-15 | Mästarklass 70 poäng - SBK Järvsö, Palm Åsa |
2023-07-15 | Mästarklass 42 poäng - SBK Järvsö, Saarisilta Satu |
2023-07-15 | Mästarklass 0 poäng - SBK Järvsö, Kärfstedt Mari |
2023-07-30 | Mästarklass 32 poäng - SBK Gävle, Sundström Mikael |
2023-07-30 | Mästarklass 0 poäng - SBK Gävle, Saarisilta Satu |
2023-09-09 | Mästarklass 44 poäng - SBK Ställdalen, Wendel Kristin |
2023-09-09 | Mästarklass 0 poäng - SBK Ställdalen, Wendel Kristin |
2023-02-25 | Doftprov I - Godkänd - SNWK Hallstahammar, Svenman Ann-Sofie |
2023-04-09 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 0 Fordon: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Borlänge, Torstensson Lotta och Bernhardsson Madelei |
2023-04-10 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 0 Total: 75 poäng 0 fel - Åkerstyckebruk, Östman Lena och Norberg Miranda |
2023-04-20 | Doftprov II - Godkänd - SBK Uppsala, Alfredsson Anna Chri |
2023-05-06 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Total: 50 poäng 2 fel - SNWK Borlänge, Torstensson Lotta och Björklund Örjan |
2023-05-20 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Västerås, Eker Maja och Torstensson Lotta |
2023-05-24 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 0 Utomhus: 25 Fordon: 25 Inomhus: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SBK Alunda, Rüdén Siv Monika |
2023-06-06 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 0 Utomhus: 25 Fordon: 0 Inomhus: 2 fel Total: 50 poäng 2 fel - SNWK Söderhamn, Johansson Anneli och Bohlin Helena |
2023-06-14 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 0 Total: 75 poäng 0 fel - SNWK Åkersberga, Rüdén Siv Monika och Nordin Mats |
2023-07-16 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 0 Utomhus: 25 Fordon: 0 Behållare: 2 fel Inomhus: 2 fel Total: 25 poäng 4 fel - SNWK Hallstahammar, Torstensson Lotta och Östman Lena |
2023-09-02 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 0 Behållare: 1 fel Fordon: 2 fel Total: 75 poäng 3 fel - SNWK Bromma, Nilsson Hans |
2023-09-10 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Hässelby, Hübinette Adam och Blom Karin |
2023-09-17 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Utomhus: 1 fel Total: 100 poäng 1 fel Diplom - SBK Jordbro, Nilsson Hans och Gustafsson Nina |
2023-09-24 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 0 Utomhus: 25 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Inomhus: 2 fel Total: 50 poäng 4 fel - SNWK Årsunda, Torstensson Lotta och Fogelquist Marie |