Registrerade kullar 1980
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-12-27
Polarmarkens Nasch
Inka
5
4
1980-12-27
Check Point of Yeo
Ringmaster Virgo
6
1980-12-26
Janville Sandy
Chafforn Jenny
3
4
1980-12-25
imp
Morsgrisens Max
Paideia
5
1980-12-25
Bestman
Tallhyddans Ginger
1
5
1980-12-23
Diamond
Mynta-Msp
3
5
1980-12-22
Zimon
Goldendiamond
4
1980-12-22
Likely Lad of Yeo
Clown's Gullrika
7
2
1980-12-21
Combine Airmail
Brandy
5
1980-12-19
Davern Island Monarch
Djurtorps Blues The Night
2
2
1980-12-19
Westley Michael
Davern Dainty Natalie
1
2
1980-12-18
Davern Lion Lotcheck
Milo Inca
2
1980-12-17
imp
Camrose Fabius Tarquin
Pengelli Felicia
1
1980-12-15
Golden-Heimi
Lady
3
4
1980-12-14
Ullsjöns Eko
Berghyddans Mazurka
3
5
1980-12-13
Ullsjöns Eko
Elektra
6
3
1980-12-12
Deremar Donald
Marblestone Bewitched
2
1980-12-12
Knegarens Indeed in Fashion
Knegarens Iona
1
1
1980-12-11
Deremar Donald
Sansue Quickstep
1
1980-12-10
Teacher's Melvyn
Angelina
5
2
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-12-09
Liliencrons Golden Octavius
Biörkhedens Xellente
1
3
1980-12-08
Rowen
Goldy
5
2
1980-12-08
imp
Camrose Fabius Tarquin
Lindys Silver Star
1
1980-12-05
Clipper
Sickan I
2
5
1980-12-05
Caliph of Yeo
Blågul's Nesslan
1
1980-12-02
Cumulus Esaias
Tai Wind's Holly-Anna
5
3
1980-12-02
Camillo
Fanny
5
3
1980-12-01
Ceasar
Paloma
6
2
1980-12-01
Gus
Biörkhedens Emilia
2
1980-12-01
Pajas
Bessi Ii
3
2
1980-11-28
Cerox
Tai Wind's Flimsy-Fly
4
3
1980-11-27
Akilles
Ringmaster Honeysuckle
4
3
1980-11-27
Hedetorpets X-Elent
Donna
2
1980-11-27
Kai
Björkenäs Jenny
4
3
1980-11-26
Bäckastigens Jolly Moon
Msp-Owa
2
5
1980-11-25
Kardinalen San Sebastian
Nectarousjoy
3
5
1980-11-24
Prins
Rosita
2
1980-11-23
Ullsjöns Eko
Kriabergs Joy
2
1980-11-22
Libitum's Orfeus
Björkenäs Linda
6
2
1980-11-22
Lufsen
Bella
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-11-22
Kai
Björkenäs Jessica
6
3
1980-11-21
Mjaerumhögda's May Be
Mirja
6
2
1980-11-21
Bäckastigens Josef
Blågul's Dominique
9
1
1980-11-20
Morsgrisens Max
Vallåsens Ilva
3
2
1980-11-20
John Blunds Golden Gal'axy
Berghyddans Topzy
3
3
1980-11-19
Cayenne
Sclera
6
4
1980-11-19
Ullsjöns Eko
Berghyddans Cindy
2
4
1980-11-18
Styal Scimiter
April
4
4
1980-11-18
Pontus
Brunettan
1
1
1980-11-17
Hedetorpets Campfire
Hedetorpets X-Elenta
1
1980-11-17
Polarmarkens Haider
Polarmarkens Golden Irene
5
3
1980-11-16
Coxy
Hedetorpets Vanessa
2
1
1980-11-16
Deremar Donald
Saknas
1
1980-11-15
Lirco
Linda
1
5
1980-11-15
Acastlemonarch
Linda
5
4
1980-11-14
Apports Someting Special
Beauthy
4
1980-11-14
Hedetorpets Tiger Rag
Hedetorpets Ulrika
3
3
1980-11-11
Kay
Peggy
4
2
1980-11-11
Cayenne
Skeda Waterfly
4
5
1980-11-09
Combine Airmail
Glenrose Amazing-Amber
2
4
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-11-08
Sansue Neilson
Wingstar Eos
5
3
1980-11-08
Rachenco Bonanza
Athena
1
6
1980-11-07
Caddies Costej
Penny-Lane
1
1980-11-06
Jungfältets Devil
Västsjö Hazel
4
2
1980-11-06
Lindys Sanderson
Solkustens Twilight
3
5
1980-11-05
Spaets Golden H'olle
Linda
3
5
1980-11-05
Daimond
Cilla
4
4
1980-11-04
Tuffy
Laydy
2
1
1980-11-03
Country Boys Golden Camillo
Country Boy's Caprice
4
2
1980-11-02
Mr Andy
Misty of Canso Strait
6
2
1980-11-02
Sadlers Kaktus
Sadlers Xkrok
5
4
1980-11-02
Auro Ambassador of Yeo
Malou
6
1
1980-11-02
Respons Bandi-Ten
Cindarella
2
4
1980-11-01
Combine Airmail
Clown's Belinda
4
4
1980-11-01
Kimbalee Buenes-Aieres
Baronessa
3
1980-10-30
Zantos
Merrybrook's Milkmaid
1
1
1980-10-30
Gus
Kornsäter's Lina
4
4
1980-10-29
Bestman
Linda
4
3
1980-10-28
imp
Deerflite Cresendo
Deerflite Camelot of Raynesgold
1
1980-10-27
Knegarens Interest For The Future
Trisoblue's Carioca
6
3
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-10-27
Vallåsens Pontus
Azita
3
5
1980-10-26
Björkenäs Bobby
Lady
1
2
1980-10-26
Acastlemonarch
Fanny Girl
5
1980-10-25
Styal Scimiter
Bäckastigens Jolly Star
3
4
1980-10-25
Ro Gårds Olli
Ro Gårds Hurja
2
1
1980-10-20
Vallåsens Pontus
Arri
3
4
1980-10-18
Knegarens Jubilee Jack
Apports Duchess
5
1980-10-17
Polarmarkens Haider
Ada
7
3
1980-10-14
Jungfältets Devil
Frida
3
3
1980-10-12
Björkenäs Rustibuss
Anne
1
2
1980-10-12
Golden-Heimi
Mitzi
3
2
1980-10-12
Deremar Donald
Cindy
4
5
1980-10-11
Kimbalee Buenes-Aieres
Bessamie
4
2
1980-10-11
Mjaerumhögda's Mr Barman's Son
Goldstep Bissan
4
6
1980-10-10
Attigårdens Golden Alex
Felicia
4
5
1980-10-09
Janville Sandy
Caisannes Erinna
6
3
1980-10-09
Hedetorpets Simon
Ålebäcks Emie
3
3
1980-10-08
Hedetorpets Simon
Ålebäcks Camilla
3
1980-10-07
Ro Gårds Caspar
Hilda
2
5
1980-10-07
Konny
Björkenäs Johanna
1
2
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-10-06
Gullbackens Nalle
Gullbackens Bonnie
5
3
1980-10-06
Åsebygårdens Dream Came True
Almstranden's Angelique
5
4
1980-10-05
Apports Master Bronze
Apports Wild Honey
3
4
1980-10-04
Hedetorpets Ymer
Delta
1
3
1980-10-02
Chicko
Trollet
2
2
1980-09-30
Tai Wind's Henchman
Brenda
1
5
1980-09-30
Polarmarkens Haider
Polarmarkens Golden Iris
5
4
1980-09-29
Likely Lad of Yeo
Goldenbo's Cita
1
1980-09-28
Ro Gårds Olli
Apports Electra
4
3
1980-09-28
Aragorn
Lina
4
3
1980-09-27
Born-A-Charmer
Trisoblue's Daisy
4
2
1980-09-25
Noravon Lucius
Hedetorpets Kiwi
2
4
1980-09-25
Ambras Cayton
Perdita
2
2
1980-09-22
Mjaerumhögda's Magic Man
Moorlac Georgina
1
5
1980-09-22
Honey Queen's Heavyrebel
Glennessa Holly
1
7
1980-09-21
Mjaerumhögda's Mr Barman's Son
Guldklimpens Pånderosa
5
2
1980-09-20
Twinkle Ketchup
Axelina
3
5
1980-09-20
Max
Golda
6
2
1980-09-19
Guldklimpens Pålmar
Guldklimpens Noppan
5
4
1980-09-19
Gullbackens Nobby
Raffa
4
3
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-09-16
Knegarens Interest For The Future
Goldstep Crestine
5
2
1980-09-16
Lindys Christmas Wingstar
Wingstar Alicia Kasmira
4
7
1980-09-13
Birdcherrys Darlingboy
Solurets Primrose
5
3
1980-09-13
Teacher's Melvyn
Boghamra Ambra
3
1
1980-09-12
Sonny-Boy
Bessie
2
4
1980-09-12
Auro Ambassador of Yeo
Jingle Cascade
1
3
1980-09-10
Pontus
Silverflöjtens Sindy
3
3
1980-09-10
Country Boy's Coccer
Zara
6
2
1980-09-10
Knegarens Indeed in Fashion
Ärnagårdens Donna
5
4
1980-09-10
Spervikbukten's Tian
Sonny Girl
1
1980-09-08
Mjaerumhögda's Mr Barman's Son
Celica
3
4
1980-09-07
Noravon Lucius
Westerner Magic of Music
4
2
1980-09-06
Magic of Yeo
Westerner Golden Nocturne
3
4
1980-09-06
Auro Ambassador of Yeo
Ofelia
3
4
1980-09-05
Discoh
Hedetorpets Candy
3
4
1980-09-04
Libitum's Orfeus
Gullbackens Zorba
4
5
1980-09-04
Rusti
Björkenäs Bella
4
3
1980-09-04
imp
Coquin De La Caponnerie
Chouette of Devil Castle
1
1980-09-01
Amigoh
Wingstar Honey Rose
6
1
1980-08-30
Deerflite Curtana
Tara of Lindys
4
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-08-28
Dick
Akela
4
2
1980-08-27
Noravon Lucius
Nortonwood Jasamanda
3
3
1980-08-27
Pickups Hobby
Blåguls's Cherie
2
4
1980-08-27
Golden-Heimi
Cinderella
4
1
1980-08-26
Bryanstown Fandango
Cilla
5
3
1980-08-25
Teacher's Melvyn
Peladilla
4
2
1980-08-24
Knegarens Interest For The Future
Djurtorps Blowin in The Wind
5
4
1980-08-24
Jack
Bambina
2
5
1980-08-24
Auro Ambassador of Yeo
Solurets Kornelia
3
6
1980-08-23
Knegarens Jubilee Jack
Bonni
4
1
1980-08-23
Tjabo
Emma
3
2
1980-08-23
Davern Figaro
Gyrima Wystonia of Camrose
1
1980-08-22
Pinecrest Byron
Emmanuelle
3
4
1980-08-21
Bamse
Björkenäs Kickan
5
4
1980-08-20
Boss
Dolly
1
1980-08-20
Cayenne
Butterfly
3
5
1980-08-18
Combine Airmail
Nenniqus Bitte
3
1980-08-17
Tallhyddans Jesse
Caritza
5
1
1980-08-17
Pickups Davy
Sandemars F. One Other Bess
6
1
1980-08-17
Check Point of Yeo
Grandessa
2
3
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-08-16
Glenavis Barman
Danzie-Gold
2
4
1980-08-15
Gaineda Gnosis
Deremar Denise
1
4
1980-08-13
Almstranden's Athello
Blondy
2
1
1980-08-12
Caisannes Björn
Caisannes Dahlia
3
7
1980-08-10
Polarmarkens Flipper
Ariana
3
6
1980-08-10
Dick
Camilla
8
1
1980-08-10
Skeda Nugget
Tobygårdens Jinglejoke
6
3
1980-08-10
Bäckastigens Jolly Moon
Blåguls's Delilah
6
3
1980-08-09
Westley Michael
Dainty's Poetry in Motion
5
4
1980-08-09
Cumulus Esaias
Woronia
4
3
1980-08-08
Check Point of Yeo
Enterprise of Yeo
4
2
1980-08-06
Knegarens Indeed in Fashion
Mjaerumhögda's Belinda
1
1980-08-05
Pinecrest Byron
Ariela
4
4
1980-08-05
Joon
Cindy
4
4
1980-08-05
Rachenco Bonanza
Twinkle Misty Cloud
2
2
1980-08-04
Merrybrook's Minstrel
Apports Loretta
3
8
1980-08-03
Morsgrisens Max
Albertina
5
2
1980-08-02
Chilipepper
Linnet of Woodhill
1
1980-08-02
Morsgrisens Max
Catinka
4
2
1980-08-02
Country Boy's Coccer
Anja
3
5
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-08-01
Björkenäs Pontus
Cindy
3
1980-07-31
Born-A-Charmer
Apports Mounnie
3
6
1980-07-31
Daimond
Laura
3
2
1980-07-30
Buzz
Gullbackens Petronella
3
3
1980-07-29
Clown's Fidel
Belinda
1
5
1980-07-28
imp
Teecon Noble of Synspur
Partypiece of Yeo
1
1980-07-26
Pinecrest Byron
Biscuit
5
2
1980-07-26
imp
Camrose Fabius Tarquin
Wedford Buttered Bun
1
1980-07-25
Glendale Kilkellen
Glendale Trusty Tilda
2
2
1980-07-22
Björkenäs Rustibuss
Björkenäs Mimosa
3
5
1980-07-21
Golden-Heimi
Matilda
5
3
1980-07-21
Biörkhedens Marcus Brutus
Lindys Nadine
2
4
1980-07-20
Sandemars Sombrero
Sandemars Y. Rebecka
3
1
1980-07-20
Magic of Yeo
Westerner Sunshine and Stardust
6
1980-07-18
Acastlemonarch
Blondie
1
2
1980-07-16
Ullsjöns Eko
Bellona
1
4
1980-07-16
Tai Wind's Henchman
Cumulus Eliza
5
5
1980-07-16
Duncoll's Tako
Tessy
4
4
1980-07-16
imp
Goldfinder of Yeo
Romance of Yeo
2
1980-07-15
Bäckastigens Mattias
Dorry
2
4
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-07-15
Twinkle Holiday
Lindys Carolina
3
1
1980-07-14
Kim
Sivan
3
1980-07-14
Pinecrest Byron
John-Blunds Chela
2
5
1980-07-13
Sävforsens Caesar
Fully Fashion
2
1980-07-12
Bäckastigens Jolly Moon
Golden Days Lutchie
2
4
1980-07-12
Rachenco Bonanza
Dayennes Dariette-Ami
6
3
1980-07-12
Magic of Yeo
Janville Lucinda
4
5
1980-07-12
Boscer
Cindy
6
1980-07-10
Björkenäs Bobby
Dusty
4
1
1980-07-09
Pinecrest Byron
John-Blunds Capris
2
2
1980-07-08
Acastlemonarch
Blenda
1
1980-07-07
Magic of Yeo
Alexandra
6
3
1980-07-06
Björkenäs Bobby
Karolina
4
2
1980-07-06
Westerner Blond Boy
Ålebäck Cindy
3
3
1980-07-06
Bäckastigens Jolly Moon
Almstranden's Bien
2
2
1980-07-05
Acastlemonarch
Blenda
1
1980-07-05
Ullsjöns Eko
Bojan
2
4
1980-07-03
Teacher's Melvyn
Malou
6
3
1980-07-02
Magic of Yeo
Colbar Tressy
2
3
1980-07-01
Daimond
Drina
5
4
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-06-30
Sävforsens Caesar
Vallåsens Goldie
1
4
1980-06-30
Blåguls's Greif
Golden Ambi
4
2
1980-06-29
Athos
Bianca
3
4
1980-06-27
Bäckastigens Mandel
Jolly Girl
1
5
1980-06-27
Björkenäs Bobby
Björkenäs Lotta
1
1980-06-26
Topline of Yeo
Country Boy's Cola
3
4
1980-06-26
Noravon Lucius
Pallywoods Mannerly Totty
3
4
1980-06-26
Knegarens Enterprise
Trojana
1
1980-06-25
Duvkullans Figaro
Respons Belå-Ten
2
6
1980-06-25
Kardinalen San Sebastian
Country Boy's Caramel
3
4
1980-06-25
Likely Lad of Yeo
Pallywoods Lady Daniella
3
4
1980-06-24
Teacher's Melvyn
Guldligan's Alexa
5
1
1980-06-24
Check Point of Yeo
Bäckastigens Tora
4
2
1980-06-24
Dick
Butterfly
2
3
1980-06-23
Agrippas Anatole
Dextra
3
4
1980-06-23
Ambras Cayton
Bella-Mi
3
5
1980-06-23
Blåguls's Greven
Minett
6
1
1980-06-23
Cumulus Esaias
Sandemars B. Sweetpea
4
6
1980-06-23
Davizella Duncan
Delice
5
2
1980-06-23
Cumulus Esaias
Sandemars B. Quaint Darling Sister
4
5
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-06-21
Trollbäckens Devoted
Björkenäs Mia
5
5
1980-06-20
Pengelli Lysander
Sansue Natalie
5
4
1980-06-20
Brady
Lady
3
1
1980-06-20
Caliph of Yeo
Laika
2
1980-06-20
Jungfältets Devil
Alphofs Belinda
6
4
1980-06-19
Chilipepper
Pandora of Woodhill
1
1980-06-19
Pinecrest Byron
John Blunds Golden Ginger Bread
3
7
1980-06-18
Deerflite Robin Adair
Respons Brunett-Ten
3
1980-06-18
Deremar Donald
Sandemars B. Quick Bushy Miss
4
5
1980-06-16
Ullsjöns Eko
Cecilia
7
2
1980-06-16
Janville Sandy
Sunwarm-Girl
2
1980-06-15
Deremar Donald
Knegarens Infatuation
6
2
1980-06-15
Lotus
Cleopatra
4
4
1980-06-14
Ullsjöns Eko
Goldax Bluebell Girl
2
1980-06-13
Auro Ambassador of Yeo
Tobygårdens Jinglerose
7
1980-06-12
Vallåsens Pontus
Anja
3
2
1980-06-12
Bäckastigens Hubert
Diana
2
1
1980-06-11
Goldax Bob Boy
Solkustens Twiggy
3
6
1980-06-11
Öjbyholms Kleo
Polarmarkens Golden Santa
4
6
1980-06-11
Westley Michael
Dainty's Pretty Face
3
6
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-06-10
Auro Ambassador of Yeo
Apports Frosty Morning
3
4
1980-06-10
Twinkle Night Cap
Amanda
3
1980-06-08
Gate
Zabina
1
2
1980-06-08
Camrose Ptarmigan
Knegarens Galalinda
3
6
1980-06-06
Pinecrest Byron
Blåguls's Ariel
4
3
1980-06-03
Davizella Duncan
Tallhyddans Impossible Dream
2
4
1980-06-03
Auro Ambassador of Yeo
Tobygårdens Juliette
4
2
1980-06-02
Silveric Charlie-Murray
Cherie
2
6
1980-06-02
Cayenne
Condagirlenpia
4
3
1980-06-02
Cirro
Cleopatra
5
1
1980-06-02
Tai Wind's Henchman
Cita
1
4
1980-06-02
Teacher's Nautilus
Regense
4
5
1980-06-02
Acastlemonarch
Silvia
2
1
1980-06-01
Pinecrest Byron
Goldax Darling Dinah
4
6
1980-05-31
Strömkarlens Fulvus
Västsjö Quantum Satis
1
4
1980-05-31
Blåguls's Greven
Lady-Godiva
5
3
1980-05-29
Colombus
Lotta
5
2
1980-05-28
Rambler of Maar
Dizzy's Dizzy-Missy
3
4
1980-05-28
Pinecrest Byron
Teacher's Nadine
5
1980-05-27
Bestman
Lizzie
1
5
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-05-27
Janville Sandy
Cherry
3
4
1980-05-26
Bamse
Tessy
2
1980-05-25
Björkenäs Pan
Linda
2
1980-05-24
Kardinalen San Sebastian
Kardinalen Victoria
1
5
1980-05-24
Pinecrest Byron
Busan
7
1
1980-05-23
Knegarens Indeed in Fashion
Companions Felicia
1
1980-05-23
Mjaerumhögda's May Be
Clown's Angel
4
2
1980-05-23
Janville Sandy
Västsjö Blondie
1
1
1980-05-22
Tallhyddans Brandy
Helen
2
4
1980-05-21
Deremar Donald
Oxundas Emma Child
2
4
1980-05-20
Akilles
Katinka
4
5
1980-05-20
Westley Michael
Gianci Angelina
1
1
1980-05-19
Twinkle Night Cap
Mumlan
5
6
1980-05-19
Check Point of Yeo
Ringmaster Vesta
2
5
1980-05-18
Daimond
Susan
5
1
1980-05-18
Morsgrisens Max
John Blunds Hamira
4
2
1980-05-17
Dick
Karolin
2
5
1980-05-17
imp
Lacons Enterprise
Lindys Clementine
1
1980-05-16
Blåguls's Greven
Golden Day's Catinka
2
5
1980-05-15
Daimond
Saidie
8
2
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-05-15
Auro Ambassador of Yeo
Emma
3
1980-05-13
Björkhedens Xanadu
Goldstep Bianca
6
2
1980-05-13
Hedetorpets Simon
Jessica
5
2
1980-05-12
Zappo
Loretta
5
4
1980-05-12
Noravon Lucius
Spervikbukten's Pernille
1
1980-05-11
Tai Wind's Henchman
Tai Wind's Isolde
4
4
1980-05-11
Magic of Yeo
Westerner Golden Wishing
6
2
1980-05-11
Cumulus Esaias
Sunset-Girl
1
3
1980-05-11
Rival
Bella
2
1
1980-05-10
Bryanstown Fandango
Trollbäckens Hazel
5
1
1980-05-08
Jungfältets Devil
Västsjö Hazel
1
3
1980-05-08
Almstranden's Athello
Tanja
1
1980-05-06
Kardinalen San Sebastian
Arbutus Kimbalee
3
2
1980-05-05
Prins
Tanja Ii
1
1980-05-04
Chappo
Tessy
3
5
1980-05-04
Kim
Tullan
3
6
1980-05-03
Asterix
Berghyddans Arlene
2
1
1980-05-02
Spaets Golden H'olle
Lone
3
3
1980-05-02
Pinecrest Byron
Trisoblues Eleanor
5
3
1980-05-01
Teacher's Melvyn
Irma
1
4
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-04-30
Spader
Dinah
6
2
1980-04-29
Pinecrest Byron
Peggy
6
1
1980-04-29
imp
Sandusky Bartholomew of Gyrima
Gyrima Genevieve
1
1980-04-27
Caliph of Yeo
Sandemars B Penelope
4
2
1980-04-27
Auro Ambassador of Yeo
Orkides Beatrice
5
3
1980-04-27
Kardinalen San Sebastian
Knegarens Isabel
1
1980-04-24
Sadlers Kaktus
Sandemars Y Shining Blonde
4
5
1980-04-23
Pinecrest Byron
Brusafors Adrienne
3
5
1980-04-23
Tai Wind's Henchman
Duchess
3
2
1980-04-22
Pinecrest Byron
Trisoblues Amulett
3
1
1980-04-21
Tuffy
Laydy
3
2
1980-04-20
Tai Wind's Henchman
Ullsjöns Girl
9
2
1980-04-19
Cayenne
Amalia
3
3
1980-04-18
Polarmarkens Ekvados
Polarmarkens Heppi
2
1980-04-17
Cumulus Esaias
Westerner Disco Doll
4
4
1980-04-17
Melfricka Euripedes
Sansue Celandine
4
4
1980-04-17
Cumulus Athos
Dolly
2
3
1980-04-17
Davizella Duncan
Bourlettedaisy
5
4
1980-04-15
Tiggus Mac Golden
Vicky
3
1980-04-15
Respons Bandi-Ten
Soya
4
4
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-04-15
Sävforsens Caesar
Vallåsens Vilma
4
4
1980-04-15
Sävforsens Caesar
Vallåsens Emma
3
5
1980-04-15
Duncoll's Tako
Susset
3
4
1980-04-14
Dainty's Habile Hero
Ullsjöns Mona
6
3
1980-04-14
Pough
Polarmarkens Nina
7
2
1980-04-13
Country Boy's Coccer
Cheyenn
6
2
1980-04-13
Westley Michael
Goldstring Felicia
6
1
1980-04-12
Sävforsens Caesar
Vallåsens Blondie
3
4
1980-04-12
Honey Queen's Music-Master
Honey Queen's Jose-Josefhin
2
4
1980-04-12
Adam
Hedetorpets Happy Lass
4
4
1980-04-12
Pajas
Bessi Ii
2
2
1980-04-11
Janville Sandy
Trogens Hekla
2
4
1980-04-10
Check Point of Yeo
Ringmaster Emerald
1
2
1980-04-10
Akilles
Angela
2
3
1980-04-10
Auro Ambassador of Yeo
Chippewa
5
4
1980-04-09
Topline of Yeo
Attigårdens Golden Ariana
3
3
1980-04-07
Country Boy's Coccer
Merlina
4
5
1980-04-07
Pengelli Lysander
Ringmaster Doll
1
1980-04-07
Pickups Davy
Löwengold's Antilla
3
4
1980-04-07
Teacher's Melvyn
Gullbackens Golden Gabriella
2
5
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-04-06
Bäckastigens Jolly Moon
Golden Days Melissa
4
4
1980-04-06
Mjaerumhögda's Mr Barman's Son
Guldklimpens Såglad
5
4
1980-04-05
Ullsjöns Eko
Bioneercenora
3
1
1980-04-05
Gullbackens Lesley
Gullbackens Cilla
4
2
1980-04-05
imp
Cumulus Rollicking-Rep
Saknas
2
5
1980-04-04
Trombone of Woodhill
Stalyhills Eva
1
1980-04-04
Polarmarkens Haider
Polarmarkens Golden Isolde
5
3
1980-04-03
Pinecrest Byron
Cilla
4
6
1980-04-02
Knegarens Galahad
Melizza
5
4
1980-04-02
Pickups Davy
Duvkullans Geebee
3
6
1980-04-02
Knegarens Enterprise
Clown's Charm
4
2
1980-04-02
Deerflite Robin Adair
Wheelers Goodie
3
4
1980-04-02
Coxy
Guldklimpens Nuj Nuj
5
3
1980-04-02
Ullsjöns Eko
Brecclesandora
4
5
1980-04-02
imp
Teacher's Melvyn
Gullhaugens Golden Caddie
7
1
1980-04-01
Knegarens Indeed in Fashion
Sandemars Sayonara
3
4
1980-04-01
Knegarens Indeed in Fashion
Zymbolina of Janville
3
5
1980-04-01
Ceasar
Paloma
6
3
1980-04-01
Pickups Hobby
Humlan
1
7
1980-03-31
Hedetorpets Manolito
Hedetorpets Ursula
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-03-29
Trollbäckens Devoted
Björkenäs Luna
4
3
1980-03-27
Kriabergs Mister
Saknas
3
5
1980-03-26
Check Point of Yeo
Daisy
1
1980-03-26
Maxim
Go-Go-Girl
4
2
1980-03-26
Terrso
Brunettan
4
3
1980-03-25
Dick
Gemina
4
4
1980-03-25
Country Boy's Coccer
Gammelbyns Duenna
4
3
1980-03-25
Sultan of Midhurst
Duvkullens Eirene
2
7
1980-03-24
Dainty's Habile Hero
Ullsjöns Kama
3
2
1980-03-24
Bestman
Bambina
1
2
1980-03-23
Likely Lad of Yeo
Candy
1
5
1980-03-23
Tallhyddans Jesse
Tallhyddans Eliza
3
3
1980-03-21
Mjaerumhögda's Magic Man
Johnblunds De'ity
4
8
1980-03-21
Dick
Ramona
1
6
1980-03-21
Bäckastigens Jolly Moon
Sabine
5
2
1980-03-21
Nortonwood Faunus
Styal Simone
2
1980-03-20
Davizella Duncan
Ajrina-Mistres
6
5
1980-03-20
Country Boy's Coccer
Bolly
6
3
1980-03-19
Kardinalen San Sebastian
Dewmist Such A Dream
8
1
1980-03-19
Acastlemonarch
Darling
2
4
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-03-18
Davizella Duncan
Anna-Condagirl
4
7
1980-03-17
Åsebygårdens Dutiful Dandelion
Clown's Belinda
3
1980-03-17
Akilles
Dogwoods Timid
2
6
1980-03-17
Country Boy's Coccer
Country Boy's Golden Twiggy
4
1
1980-03-17
Cumulus Esaias
Fredrika
3
4
1980-03-16
Bäckastigens Mattias
Katja
3
3
1980-03-16
Sansue Neilson
Wingstar Ideal Idelia
1
2
1980-03-16
Oxundas Curlow Sandpiper
Merrybrook's Sweetsally
3
3
1980-03-15
Rambler of Maar
Biörkhedens Xarwen Undomiel
4
2
1980-03-14
Amigo
Dolly
4
3
1980-03-12
Polarmarkens Nimbus
Vilhelmina
4
1
1980-03-11
Rachenco Bonanza
Attigårdens Golden Aurora
3
3
1980-03-10
Bestman
Daisy
2
4
1980-03-10
Cumulus Esaias
Tiebreak Lutientinuviel
7
3
1980-03-10
Check Point of Yeo
Gill
5
2
1980-03-09
Clown's Fidel
Amanda
4
2
1980-03-09
Melfricka Euripedes
Melissa
3
2
1980-03-09
Vallåsens Pontus
Azita
7
3
1980-03-09
Twinkle Night Cap
Gloriusdaisy
4
1980-03-08
Pengelli Lysander
Water-Flirt
3
5
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-03-08
Westerner Blond Boy
Njotaroys Fannie
4
4
1980-03-07
Kardinalen San Sebastian
Goodluckcharm
2
1
1980-03-07
Greap Guy
Apports Destiny
3
4
1980-03-06
Sante
Pallywoods Waterlily
6
3
1980-03-06
Sadlers Kaktus
Morsgrisens Flugan
5
4
1980-03-06
Respons Bandi-Ten
Solkustens Henna
3
4
1980-03-05
Teacher's Melvyn
Goldbee
2
1980-03-05
Blåguls's Kung Lucky
Goldpenny's Bocconia
4
4
1980-03-04
Kimbalee Juan-Peron
Ro Gårds Vera
5
3
1980-03-03
Sadlers Kaktus
Sadlers Xkrok
2
7
1980-03-03
Acastlemonarch
Gigi
4
2
1980-03-02
Melfricka Euripedes
Ro Gårds Hurja
5
3
1980-03-02
Janville Sandy
Alphofs Impala
4
4
1980-03-01
Vallåsens Pontus
Arri
4
4
1980-03-01
Cumulus Esaias
Benedikte
2
4
1980-02-29
Rachenco Bonanza
Sagacious-Maid
3
4
1980-02-29
Deremar Donald
Combine Gwendolyn
6
3
1980-02-27
Polarmarkens Haider
Polarmarkens Ninni
5
3
1980-02-26
Knegarens Indeed in Fashion
Trisoblues April
4
1
1980-02-26
imp
Bryanstown Gaucho
Ashwater Starlight of Pinecrest
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-02-24
Rachenco Bonanza
Twinkle New Chapter
1
1
1980-02-24
Baryton
Bellona
3
3
1980-02-24
Ullsjöns Eko
Dixi
1
4
1980-02-24
Almstranden's Athello
Björkenäs Peggy
2
4
1980-02-23
Janville Sandy
Trogens Arizona
1
1980-02-23
Pinecrest Byron
Pallywoods Aunt Caroline
1
3
1980-02-22
Hedetorpets Snobben
Blondie
1
1980-02-22
Pengelli Lysander
Synspur Princess
6
4
1980-02-20
Eko
Caper
1
1980-02-20
Pengelli Lysander
John Blunds Golden Grace
3
2
1980-02-19
Rachenco Bonanza
Djurtorps Angelicka
5
3
1980-02-17
Deerflite Robin Adair
Gildas Happyhannah
1
1
1980-02-16
Bäckastigens Jolly Moon
Golden Days Julia
2
4
1980-02-15
Apports Palomino
Apports Moonlight Serenade
5
2
1980-02-12
Hedetorpets Snobben
Laika
4
3
1980-02-11
Björkenäs Pan
Laika
2
1980-02-10
Bäckastigens Laban
Pallywoods Mira Malinda
4
4
1980-02-08
Pengelli Lysander
Beauty
4
4
1980-02-08
Gildas Headmaster
John-Blunds Bestla
4
2
1980-02-07
Rachenco Bonanza
Dewmist Glorious-Me
3
3
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-02-06
Davern Lion Lotcheck
Solkustens Holly
2
1
1980-02-05
Teacher's Melvyn
Limona
6
2
1980-02-05
Janville Sandy
Pytting
6
3
1980-02-05
Rachenco Bonanza
Stenbury Seamusic
1
2
1980-02-01
Rachenco Bonanza
Bally-Sally
4
4
1980-02-01
Jaekob
Goldstep Caroline
5
3
1980-01-31
Hedetorpets X-Elent
Ässy
2
3
1980-01-30
Tai Wind's Henchman
Skeda Wild Honey
5
2
1980-01-29
Marresa Alexander
Deremar Deborah
4
3
1980-01-28
Stalyhills Enrico of Janville
Pallywoods Nancy Natalie
3
2
1980-01-28
Teacher's Melvyn
Pallywoods Pretty Sunshine
3
5
1980-01-27
Rusti
Björkenäs Mimosa
3
2
1980-01-25
Akilles
Hedetorpets Felicia
4
2
1980-01-21
Acastlemonarch
Blondie
1
3
1980-01-21
Cumulus Esaias
Skeda Tintomara
6
3
1980-01-21
Skeda Nugget
Chiquita
5
2
1980-01-21
Stalyhills Enrico of Janville
Lacons Dawn Mist
2
5
1980-01-19
Bamse
Sclera
3
2
1980-01-17
Sandemars Sombrero
Companions Naughty Nell
3
2
1980-01-17
Sadlers Kaktus
Florence
1
6
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1980-01-16
Pengelli Lysander
Pallywoods Angel Celinda
3
7
1980-01-13
Janville Sandy
Molly
5
2
1980-01-12
Camrose Voravey
Clown's Elisa
1
1980-01-10
Knegarens Indeed in Fashion
Petrina's Magic Moments
4
3
1980-01-09
Pinecrest Byron
Trisoblues Amalia
4
2
1980-01-09
Bäckastigens Mandel
Bäckastigens Julie
6
3
1980-01-09
Golden-Heimi
Lady
6
5
1980-01-09
Rachenco Bonanza
Dainty's One in A Million
4
6
1980-01-08
Cayenne
Skeda Waterfly
4
2
1980-01-06
Tai Wind's Henchman
Pallywoods Bonnie Posy
7
4
1980-01-06
Bamse
Butterfly
3
1
1980-01-06
Brady
Bjoti
1
1980-01-05
Amigoh
Anja
3
4
1980-01-04
Bäckastigens Jolly Moon
Kanga
4
5
1980-01-01
Bryanstown Fandango
Apports Lucille
3
5
1980-01-01
Knegarens Interest For The Future
Fetchings Ninoschka
2
1
Rasdata.nu
Sidan uppdaterad 2024-01-24 / Page updated 24 Jan 2024:
golden@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2024-01-18 / Information from the Swedish Kennel Club 18 Jan 2024