Utställning SSRK Ultuna 2003-08-23
Liljeqvist Liz-Beth
SE VCH LPI LPII Attigårdens Golden For Your Choice
H
2 ukl
Bältgårdens Har Inte Tid Nu
H
2 ökl
Bältgårdens Hur Tänker Du
H
1 junkl 2 junkk Hp
Bältgårdens Kapten Enock
H
1 ökl
Bältgårdens Kapten Rödskägg
H
1 ökl
Caxtons Lovely Lady
T
1 ökl R ökk
Chaveni's Wellington
H
1 ukl 1 ukk Ck
Cheer's Kokos
T
2 ökl
Cremecastle Mingelgirl
T
1 ukl
SE U(U)CH Dasty Streets of Philadelphia
T
1 ökl 1 ökk Ck 3 btkl
Deeside's Man With A Mission
H
1 ukl 3 ukk Ck
SE U(U)CH Delicat's Chantarella
T
1 ökl
Dewmist Daisydelle
T
1 ökl
SE VCH SE U(U)CH Dewmist Serenata
T
1 ukl 3 ukk Ck
SE U(U)CH JWW-03 Dewmist Serenella
T
1 ukl 1 ukk Cert Ck 1 btkl BIR
SE U(U)CH Dewmist Storming Lass
T
1 chkk Ck 4 btkl
SE V-02 SE U(U)CH NO V-03 NO UCH Dewmist Stravinsky
H
2 chkk Ck 3 bhkl
KBH V-08 SE V-04 C.I.E. NORD UCH Festival's Sierra De Alcaraz
H
1 ökl 2 ökk Ck R bhkl
Fieldworks C C Top
H
2 ökl
Floprym Electra
T
1 ökl 4 ökk
SE U(U)CH Floprym Går Hem
H
1 junkl 1 junkk Ck
SE U(U)CH NO UCH Floprym Havanna
T
1 ökl 3 ökk Ck
SE U(U)CH Funny Team's Xenia-Field
T
1 ökl
SE U(U)CH Gloi Lionheart
H
3 vetkk
Golden Delicious Florence
T
2 vetkk Ck
LPI Golden Delicious Ice-Storm
H
1 ökl 3 ökk
Goldenlines Cheerful Day
T
1 junkl 2 junkk
SE U(U)CH NO UCH Goldenlines Dancing Queen
T
3 chkk Ck
SE U(U)CH SE V-05 Goldenlines Dirty Dancer
H
1 ökl 1 ökk Cert Ck 2 bhkl
SE V-99 SE U(U)CH Goldenlines Dutch Design
T
1 vetkk Ck 2 btkl
SE U(U)CH Goldenlines Dutch Duty-Free
H
1 vetkk Ck 4 bhkl
Goldenlines Eternity Fire
H
1 ökl 4 ökk
SE U(U)CH Goldenlines Forever My Choice
H
1 jkl
NORD UCH Goldenlines Heart Breaker
H
1 ökl R ökk
Goldteam Xclusive Xelise
T
1 junkl 3 junkk
Good Catch Avanti Bianco
T
1 junkl 1 junkk Hp
Graceline's Lust For Life
H
1 ökl
SE U(U)CH Guldåkra's Doris Day
T
4 chkk Ck
Heatwave Flower Girl
T
1 ukl
Hit's Soul Free
H
1 ukl R ukk
Honey Queen's Agnetzia
T
1 ukl R ukk
Honey Queen's Handfull of Honey
T
3 vetkk Ck
Inassicas Serenade
T
1 ukl
Kukkola Offlimitstogracelines
T
1 ukl 4 ukk
SE U(U)CH Lamier's St Thomas
H
3 chkk Ck
SE V-97 SE U(U)CH NO UCH Marjamez Masterpiece
H
1 chkk Ck 1 bhkl BIM
River Race Queen of Angels
T
2 ökl
LPII Rossmix Good Decision
H
1 ukl 4 ukk
SE V-07 SE U(U)CH SE V-03 Rossmix No More Waiting
T
1 ökl 2 ökk Ck
Rossmix Only Love
T
1 ukl 2 ukk Ck
Rossmix Stay Forever
T
1 ukl
SE VCH SE U(U)CH Roxanne Favourite
H
1 ökl
Roxanne Just A Little Foolish
H
2 ökl
SE VCH SE U(U)CH Silveric I Love You
H
2 vetkk Hp
Spring Lake Marvelous Dellie
T
1 ökl
Springroad's Brave-By-Heart
T
1 ukl
Stenbury Sea of Treasure
H
2 ökl
Stenbury Water Flame
T
1 ukl
RLD N Sundazzle's Lounge Lizard
T
1 ukl
Tartuff's Dazzling Ruby
T
1 ukl
WW-98 SE U(U)CH NO UCH Tasvane Torrita
T
2 chkk Ck R btkl 1 avelskl Hp
Vassruggens Jarla Banke
H
0 ökl
LPI Yellows Victoria-Plum-Vanity
T
1 ökl
Klass
Hanar
Tikar
Totalt
Junior
2
3
5
Unghund
5
13
18
Öppen
14
12
26
Champion
3
4
7
Veteran
3
3
6
BJ
1
0
1
Totalt
28
35
63
Rasdata.nu
Sidan uppdaterad 2024-01-24 / Page updated 24 Jan 2024:
golden@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2024-01-18 / Information from the Swedish Kennel Club 18 Jan 2024