Information om Gordon setter från Rasdata.nu

Lydnadsprov

Resultat i namnordning


2019-10-26 Valdemarsvik SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 kl.II0 poäng Anderpalm Patric

2019-05-26 Malå SBK
RLD N Nagijalas Tinka Ej godkänd startklass0 poäng Lundgren Cecilia

2018-09-02 Malå SBK
RLD N Nagijalas Tinka Ej godkänd startklass113 poäng Oskarsson Helene

2018-06-17 Malå SBK
RLD N Nagijalas Tinka Godkänd startklass141.5 poäng Oskarsson Helene

2017-11-25 Moheda SBK
C.I.E. SE V-18 Storskogens Amor Jessie Jet Ej godkänd startklass0 poäng Ljungberg Carina

2017-11-24 Moheda SBK
C.I.E. SE V-18 Storskogens Amor Jessie Jet Ej godkänd startklass73.5 poäng Falk Karin

2017-09-03 Malå SBK
RLD N Nagijalas Tinka Ej godkänd startklass60 poäng Norén Thorbjörn

2016-05-21 Tranås SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 ekl0 poäng Karlsson Åke

2016-05-08 Borås SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 ekl65 poäng Merenius Johnny

2016-04-02 Söderköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 ekl147.5 poäng Martens Lena

2015-10-25 Norrköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 ekl181.5 poäng Klasson Göran

2015-10-04 Vadstena SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 ekl104 poäng Svensson Anders

2015-09-12 Ödeshög SKK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 ekl157.5 poäng Svensson Anders

2015-04-06 Söderköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 ekl144 poäng Thunström Åke

2015-03-28 Vadstena SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 ekl167 poäng Svensson Anders

2014-10-26 Norrköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 ekl207.5 poäng Nyman Rolf

2014-10-04 Vadstena SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 ekl134 poäng Klasson Göran

2014-05-29 Norrköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 ekl205 poäng Klasson Göran

2014-05-28 Norrköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 ekl144.5 poäng Svensson Anders

2014-05-25 Västervik SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 ekl134.5 poäng Erlandsson Ulf

2014-04-21 Söderköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 ekl174 poäng Erlandsson Ulf

2014-03-23 Kungsör SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 ekl134.5 poäng Olsen Leif

2014-02-08 Dannero Multiar SBK
C.I.E. NO V-14 NORD V-14 NO VV-18 NORD VV-18 Fjällbrudens Kamaro 3 kl.I124 poäng Byström Carin

2013-10-06 Vadstena SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 ekl192 poäng Nilsson Berth

2013-09-15 Norrköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 ekl211.5 poäng Nilsson Berth

2013-09-14 Ödeshög SKK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 ekl182.5 poäng Svensson Anders

2013-07-27 Ransäter SKK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 ekl201 poäng Edström Lillemor

2013-05-26 Västerviks Bk SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 2 kl.III254 poäng Erlandsson Ulf

2013-05-19 Saxnäs Bhk SBK
LPI Vidjoels Orlando Bloom 3 kl.II119 poäng Johansson Magnus

2013-05-11 Sommenbygdens B SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 kl.III173 poäng Karlsson Gun Britt-M

2013-05-10 Alvesta Hundklu SKK
LPI Vidjoels Orlando Bloom 0 kl.II0 poäng Asp Charlotte

2013-05-10 Svenska Riesens SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 2 kl.III230.5 poäng Klasson Göran

2013-05-09 Norrköpings Bhk SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.III219 poäng Svensson Anders

2013-04-14 Osby Bk SBK
LPI Vidjoels Orlando Bloom 3 kl.II132 poäng Jonsson Kurt

2013-03-24 Vadstena Bk SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.III221.5 poäng Martens Lena

2013-03-23 Kungsörs Bhk SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.III223 poäng Tunér Stefan

2013-02-24 Eskilstuna Bk SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.III221 poäng Hansson Ola

2013-02-17 Roslagens Bk SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 2 kl.III230 poäng Wranning Jimmy

2013-01-18 Jönköping Bhk SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 2 kl.III252 poäng Andersson Birger

2012-11-17 Söderköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 2 kl.III229 poäng Thunström Åke

2012-11-11 Katrineholm SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 2 kl.III248 poäng Norman Leif

2012-11-10 Gnosjö SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.III221 poäng Karlsson Åke

2012-10-28 Västervik SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 2 kl.III232 poäng Erlandsson Ulf

2012-09-15 Ödeshög SKK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.III214 poäng Martens Lena

2012-09-01 Valdemarsvik SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.III203.5 poäng Ryttse Katinka

2012-08-29 Huddinge SKK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 2 kl.III229.5 poäng Forsberg Lena

2012-08-25 Nissafors SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 kl.III138 poäng Petersson Jonny

2012-08-08 Karlskoga SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 kl.III0 poäng Sanfridsson Lennarth

2012-08-05 Jönköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 2 kl.III239.5 poäng Andersson Birger

2012-07-29 Tingsryd SBK
LPI Vidjoels Orlando Bloom 1 kl.I162.5 poäng Gustavsson Krafft Ka

2012-07-22 Oskarshamn SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 0 kl.III184 poäng Ståhl Roth Gunborg

2012-07-08 Askersund SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.III205 poäng Jernestål Ulf

2012-07-01 Kisa SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.III217.5 poäng Erlandsson Ulf

2012-06-30 Värnamo SBK
LPI Vidjoels Orlando Bloom 1 kl.I177 poäng Falk Anders

2012-06-30 Vadstena SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 1 kl.III259 poäng Klasson Göran

2012-06-13 Växjö SBK
LPI Vidjoels Orlando Bloom 0 kl.I73.5 poäng Asp Charlotte

2012-05-17 Norrköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 1 kl.II170 poäng Nilsson Berth

2012-05-16 Norrköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 1 kl.II163 poäng Svensson Anders

2012-05-16 Ljungby SBK
LPI Vidjoels Orlando Bloom 1 kl.I180 poäng Bengtsson Caroline

2012-05-05 Gamleby SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 1 kl.II177 poäng Svensson Anders

2012-04-09 Mullsjö SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 1 kl.II169.5 poäng Eriksdotter-Dahlgren

2012-03-04 Grums SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.II123 poäng Axelsson Stefan

2012-02-11 Katrineholm SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.II136.5 poäng Nilsson Elsmari

2012-02-04 Mullsjö SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 1 kl.II166.5 poäng Eriksdotter-Dahlgren

2011-11-13 Finspång SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.II137.5 poäng Nilsson Berth

2011-11-12 Söderköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.II134 poäng Erlandsson Ulf

2011-10-30 Västervik SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 2 kl.II142.5 poäng Berglund Nils

2011-10-15 Tranås SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.II131 poäng Karlsson Gun Britt-M

2011-08-05 Kisa SNK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.I137.5 poäng Ryttse Katinka

2011-06-02 Norrköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 1 kl.I174 poäng Svensson Anders

2011-06-01 Norrköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 2 kl.I158.5 poäng Ryttse Katinka

2011-05-29 Västervik SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 1 kl.I163 poäng Johansson Tomas

2011-05-27 Söderköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 1 kl.I173 poäng Ryttse Katinka

2011-04-29 Katrineholm SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 1 kl.I178.5 poäng Nilsson Elsmari

2011-04-25 Kristinehamn SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 2 kl.I144.5 poäng Isebark Conny

2011-03-05 Söderköping SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 1 kl.I161 poäng Nyman Rolf

2010-10-30 Gamleby SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A&M HTM I&II SE RALLYCH Yrsa 3 kl.I109 poäng Svensson Anders

2010-09-18 Oskarshamn SBK
Jaquiline's Beautyful Betty Boop 0 kl.I41 poäng Bäckman Sonny

2010-09-11 Ruered SBK
Gordvalls Lova 0 ekl159 poäng Fröjd Bengt

2009-12-06 Kind SBK
Gordvalls Lova 3 ekl195.5 poäng Dahlberg Göran

2009-12-05 Varberg SBK
Gordvalls Lova 0 ekl153.5 poäng Andersson Matts Roge

2009-11-21 Tomten SBK
Gordvalls Lova 3 ekl220 poäng Oskarsson Per

2009-11-15 Mark SBK
Gordvalls Lova 3 ekl217.5 poäng Dahlberg Göran

2009-10-11 Vilhelmina SBK
LPI Mountaineer's Filippa 3 kl.II121.5 poäng Lundgren Cecilia

2009-10-10 Lerum SBK
Gordvalls Lova 0 ekl172.5 poäng Eliasson Lennart

2009-09-13 Storuman SBK
LPI Mountaineer's Filippa 3 kl.II121.5 poäng Lundgren Cecilia

2009-09-12 Vilhelmina SBK
LPI Mountaineer's Filippa 0 kl.II72.5 poäng Lindgren Cecilia

2009-09-12 Elfsborg SBK
Gordvalls Lova 2 ekl232.5 poäng Dahlberg Göran

2009-07-24 Saxnäs SBK
LPI Jaquiline's Amazing Angel 0 kl.II0 poäng Kumpula Matti

2009-07-19 Kungsbacka SBK
Tulselyckans Stella 2 kl.I148 poäng Östh Sven

2009-07-18 Kungsbacka SBK
Tulselyckans Stella 3 kl.I138 poäng Östh Sven

2009-07-16 Öland SBK
LPI Jaquiline's Amazing Angel 0 kl.II0 poäng Sabelström Kajsa

2009-07-15 Storuman SBK
LPI Mountaineer's Filippa 0 kl.II64.5 poäng Sundberg Fraenk Jimm

2009-07-05 Kalmar SBK
LPI Jaquiline's Amazing Angel 0 kl.II88.5 poäng Ståhl Roth Gunborg

2009-07-04 Varberg SBK
Tulselyckans Stella 3 kl.I131 poäng Gustafsson Inger

2009-06-26 Alingsås SBK
Tulselyckans Stella 0 kl.I93 poäng Bergstedt Eva

2009-05-29 Bollebygd SBK
Gordvalls Lova 0 ekl106.5 poäng Hernvall Leif

2009-05-17 Norrviding SLBK
Martinis Lennart 1 kl.II162 poäng Nilsson Lillemor

2009-05-16 Lycksele SBK
LPI Mountaineer's Filippa 3 kl.II116 poäng Ritzén Kenneth

2008-12-07 Kind SBK
Gordvalls Lova 1 kl.III279.5 poäng Dahlberg Göran

2008-11-29 Varberg SBK
Gordvalls Lova 2 kl.III239 poäng Hedenberg Birgitta

2008-11-09 Mark SBK
Gordvalls Lova 3 kl.III208.5 poäng Dahlberg Göran

2008-10-19 Öland SBK
LPI Jaquiline's Amazing Angel 1 kl.I160.5 poäng Kumpula Matti

2008-10-18 Ulricehamn SBK
Gordvalls Lova 3 kl.III198 poäng Blomqvist Ann Charlo

2008-10-05 Mönsterås SBK
LPI Jaquiline's Amazing Angel 1 kl.I160.5 poäng Ståhl Roth Gunborg

2008-09-14 Storuman SBK
LPI Mountaineer's Filippa 1 kl.I167 poäng Lundgren Cecilia

2008-09-13 Vilhelmina SBK
LPI Mountaineer's Filippa 1 kl.I170.5 poäng Sundberg Britt

2008-09-13 Elfsborg SBK
Gordvalls Lova 3 kl.III222 poäng Johansson Kenneth

2008-09-07 Nybro SBK
LPI Jaquiline's Amazing Angel 2 kl.I147 poäng Ståhl Roth Gunborg

2008-09-06 Alingsås SBK
Gordvalls Lova 0 kl.III172 poäng Gustavsson Willy

2008-08-22 Saxnäs SBK
LPI Jaquiline's Amazing Angel 1 kl.I168 poäng Von Krusenstjerna U

2008-08-16 Lycksele SBK
LPI Mountaineer's Filippa 2 kl.I147 poäng Ritzén Kenneth

2008-08-15 Bollebygd SBK
Gordvalls Lova 0 kl.III165 poäng Fröjd Bengt

2008-07-25 Ulricehamn SBK
Gordvalls Lova 0 kl.III132 poäng Markert Bernt

2008-07-19 Falkenberg SBK
Gordvalls Lova 3 kl.III193 poäng Brorsson Kenneth

2008-07-09 Oskarshamn SBK
LPI Jaquiline's Amazing Angel 2 kl.I142.5 poäng Sundin Leif

2008-06-13 Norsjö SBK SHU
LPI Mountaineer's Filippa 2 kl.I157.5 poäng Behrendtz Göran

2008-06-06 Lomma SBK
Martinis Lennart 3 kl.II108 poäng Thornqvist Siv

2008-06-01 Vara/Grästorp SBK
Gordvalls Lova 3 kl.III215 poäng Karlsson Alf

2008-05-30 Bollebygd SBK
Gordvalls Lova 3 kl.III196.5 poäng Hernvall Leif

2008-05-25 Storuman SBK
LPI Mountaineer's Filippa 1 kl.I162.5 poäng Sundberg Britt

2008-05-24 Malå SBK
LPI Mountaineer's Filippa 2 kl.I148 poäng Sundberg Britt

2008-05-17 Mark SBK
Gordvalls Lova 2 kl.III253 poäng Dahlberg Göran

2008-05-01 Alingsås SBK
Gordvalls Lova 0 kl.III174 poäng Merenius Johnny

2007-10-28 Tjörn SBK
Tulselyckans Stella 2 kl.I154.5 poäng Hyrén Bertil

2007-10-13 Lerum SBK
Tulselyckans Stella 1 kl.I162.5 poäng Johansson Berit

2007-09-29 Kungsbacka SBK
Tulselyckans Stella 3 kl.I139 poäng Wallin Åke

2007-09-16 Göteborg SBK
Tulselyckans Stella 2 kl.I143 poäng Gustavsson Willy

2007-09-15 Mark SBK
Gordvalls Lova 1 kl.II163.5 poäng Furvik Gunnar

2007-08-12 Elfsborg SBK
Gordvalls Lova 3 kl.II109 poäng Carslöv Christer

2007-08-11 Bollebygd SBK
Tulselyckans Stella 1 kl.I165.5 poäng Hernvall Leif

2007-08-04 Lilla Edet SBK
Tulselyckans Stella 2 kl.I143 poäng Petersson Lennart

2007-07-11 Göteborg SBK
Tulselyckans Stella 3 kl.I129 poäng Ek Björn

2007-07-06 Tjörn SBK
Tulselyckans Stella 3 kl.I120.5 poäng Petersson Lennart

2007-07-04 Oxie SBK
Martinis Lennart 1 kl.I175.5 poäng Thornqvist Siv

2007-06-06 Lomma SBK
Martinis Lennart 3 kl.I138.5 poäng Nilsson Lillemor

2007-02-10 Bollebygd SBK
Gordvalls Lova 1 kl.I187 poäng Dahlberg Göran

2006-12-10 Kind SBK
Gordvalls Lova 2 kl.I152.5 poäng Börjesson Inger

2006-12-10 Göteborg SBK
Svartekällans Ystra Arma 0 kl.I98 poäng Gillberg Bo

2006-12-02 Partille SBK
Tulselyckans Stella 0 kl.I0 poäng Gustavsson Willy

2006-12-02 Veberöd SBK
Martinis Lennart 0 kl.I91 poäng Svensson Anna-Kersti

2006-11-19 Svedala SBK
Martinis Lennart 3 kl.I123.5 poäng Frid Crispin

2006-11-12 Mark SBK
Tulselyckans Stella 3 kl.I137.5 poäng Furvik Gunnar

2006-11-10 Gbg/Mölndal SBK
Tulselyckans Stella 3 kl.I134 poäng Mellqvist Stig

2006-10-14 Lerum SBK
Tulselyckans Stella 3 kl.I102 poäng Johansson Berit

2006-09-24 Värmdö SBK
Isliljans Wilma 0 kl.I84.5 poäng Moberg Ragnar

2006-09-23 Kungsbacka SBK
Tulselyckans Stella 2 kl.I141 poäng Lengfelt Yvonne

2006-09-22 Gbg/Mölndal SBK
Tulselyckans Stella 2 kl.I148 poäng Hansson Ronny

2006-09-09 Elfsborg SBK
Gordvalls Lova 3 kl.I128 poäng Börjesson Inger

2006-07-18 Bollnäs SBK
Åshöjdens Jepson 2 kl.I159 poäng Broms Liselotte

2006-07-07 Tjörn SBK
Tulselyckans Stella 0 kl.I72 poäng Larsson Fred

2006-06-18 Visby SBK
Mountaineer's Daze 3 kl.I116.5 poäng Amelid Carina

2006-06-17 Uddevalla SBK
Tulselyckans Stella 0 kl.I88 poäng Bucklin Lars

2006-06-17 Uddevalla SBK
Tulselyckans Stella 0 kl.I88 poäng Bucklin Lars

2006-06-15 Göteborg SBK
Svartekällans Ystra Arma 1 kl.I184 poäng Grundén Magnus

2006-05-13 Malung DKK MALUNGS KK
Bossumskogens Scott 0 kl.I85.5 poäng Nordlander Lennart

2006-04-23 Ö:a Härjedalen SBK
Åshöjdens Jepson 2 kl.I140 poäng Larsson Anita

2006-04-17 Falun SBK
Åshöjdens Jepson 0 kl.I92.5 poäng Larsson Claes

2006-03-19 Ulricehamn SBK
Gordvalls Lova 2 kl.I140 poäng Wilhelmsson Gunnar

2006-03-11 Edsbyn SBK
Åshöjdens Jepson 2 kl.I145 poäng Jönsson Leif

2006-02-11 Bollebygd SBK
Gordvalls Lova 3 kl.I124 poäng Dahlberg Göran

2006-01-28 Edsbyn SBK
Åshöjdens Jepson 3 kl.I109 poäng Unosson Reino

2005-10-29 Matfors SBK
Zettertjärns Tzar 3 kl.I113.5 poäng Nygård Ann

2005-10-08 Edsbyn SBK
Åshöjdens Jepson 0 kl.I94.5 poäng Broms Liselotte

2005-07-02 Varberg SBK
Svartekällans Zilla 3 kl.II118.5 poäng Mattsson Lena

2005-01-15 Orust SBK
Markusfjellet's Efo Cherie 1 kl.II170 poäng Hyrén Bertil

2004-12-04 Veberöd SBK
Martinis Lennart 3 kl.I122 poäng Frid Crispin

2004-11-21 Svedala SBK
Martinis Lennart 3 kl.I127 poäng Hansson Leif

2004-10-31 Skanör/Falsterb SBK
Martinis Lennart 3 kl.I100.5 poäng Björkqvist Cronje

2004-10-10 Angered SBK
Markusfjellet's Efo Cherie 1 kl.I169.5 poäng Mellqvist Stig

2004-10-10 V:a Medelpad SBK
Gråsjövalens Vilma 3 kl.I110.5 poäng Hallberg Susann

2004-10-10 Lomma SBK
Martinis Lennart 3 kl.I100 poäng Jonsson Kurt

2004-09-25 Ödeshög ÖKK ÖKK
Svartekällans Zaesar 3 kl.I104.5 poäng Nilsson Berth

2004-08-25 V:a Medelpad SBK
Gråsjövalens Vilma 3 kl.I120 poäng Andersson John-Åke

2004-07-30 V:a Medelpad SBK
Gråsjövalens Vilma 2 kl.I146.5 poäng Häggström Åsa

2004-07-07 Möklinta WKK MÖKK
Hagelsprutans Kompletta Komplott 2 kl.I143.5 poäng Nordlander Lennart

2004-07-03 Varberg SBK
Svartekällans Zilla 3 kl.II137 poäng Eriksson Lennart

2004-05-12 V:a Medelpad SBK
Gråsjövalens Vilma 3 kl.I112 poäng Andersson John-Åke

2003-12-14 Nedansiljan SBK
SE UCH Gordvalls Echo 0 kl.III180 poäng Gunnarsson Sonny

2003-11-16 Östersund SBK
Hagelsprutans Kompletta Komplott 2 kl.I146 poäng Olovsson Irén

2003-07-18 Östersund SBK
SE UCH Gordvalls Echo 1 kl.II173 poäng Karlsson Bertil

2003-07-12 Möklinta WKK/MÖKK
Hagelsprutans Kompletta Komplott 1 kl.I183 poäng Nordlander Lennart

2003-07-05 Varberg SBK
Svartekällans Zilla 1 kl.I175.5 poäng Svensson Olle

2003-05-31 Skogås STOKK/SLKK
Hagelsprutans Kompletta Komplott 3 kl.I122.5 poäng Nordlander Lennart

2002-11-03 Piteå SBK
Storskogens Amor Alistair's' Bella 3 kl.I132 poäng Dahlberg Peder

2002-10-26 Bollebygd SBK
Tulselyckans Patricia 3 kl.I131 poäng Claesson Marianne

2002-07-26 Ulricehamn SBK
Tulselyckans Patricia 3 kl.I133.5 poäng Wilhelmsson Gunnar

2002-06-28 Alingsås SBK
Tulselyckans Patricia 1 kl.I166 poäng Johansson Berit

2002-06-02 Arvidsjaur SBK
Storskogens Amor Alistair's' Bella 3 kl.I103 poäng Lindquist Dan

2002-05-25 Malå SBK
Storskogens Amor Alistair's' Bella 3 kl.I118 poäng Behrendtz Göran

2002-05-04 Gagnef/Floda SBK
SE UCH Gordvalls Echo 3 kl.II104.5 poäng Fors Gunnar

2002-05-01 Höör SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 0 kl.III146 poäng Altenmark Sven

2002-04-28 Arvidsjaur SBK
Storskogens Amor Alistair's' Bella 0 kl.I66 poäng Larsson Jens

2002-04-07 Boxholm SBK
TJH LPI Tulselyckans Primadonna 0 ekl190 poäng Nilsson Berth

2002-02-09 Nedansiljan SBK
SE UCH Gordvalls Echo 2 kl.II157 poäng Fors Gunnar

2002-01-25 Malung DKK/MKK
SE UCH Gordvalls Echo 3 kl.II138.5 poäng Gudmunds Laila

2002-01-13 Olofström SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 0 kl.III166.5 poäng Johansson Lars

2001-12-02 Nedansiljan SBK
SE UCH Gordvalls Echo 1 kl.I167 poäng Fors Gunnar

2001-11-03 Hagfors SBK
Martinis Karin 3 kl.I122 poäng Gillå Urban

2001-09-02 Trelleborg SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 0 kl.III0 poäng Frid Crispin

2001-08-12 Hörby SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 0 kl.III180 poäng Nilsson Ewa

2001-08-03 Skurup SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 3 kl.III222.5 poäng Ahlberg Alf

2001-07-20 Kristianstad SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 3 kl.III210 poäng Johansson Lars

2001-07-11 Oxie SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 0 kl.III191 poäng Hansson Leif

2001-07-05 Åhus SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 3 kl.III215 poäng Eriksson Lennart

2001-06-17 Kalmar SBK
LPI Vidjoels Gilbert O'sullivan 3 kl.II129 poäng Lindholm Lars

2001-05-19 Tjörn SBK
Skogsvik's Legend 3 kl.I122 poäng Gustavsson Willy

2001-05-06 Sydöstra Skåne SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 3 kl.III216.5 poäng Losell Bengt

2001-05-04 Nybro SBK
LPI Vidjoels Gilbert O'sullivan 2 kl.II140 poäng Sundin Leif

2001-05-01 Höör SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 0 kl.III137.5 poäng Borgenlöv Leif

2001-04-27 Partille SBK
Gråsjövalens Kanonrace 1 kl.I170.5 poäng Söderberg Fredric

2001-04-22 Burlöv SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 3 kl.III200.5 poäng Lindahl Christer

2001-04-08 Göteborg SBK
Gråsjövalens Kanonrace 2 kl.I153 poäng Hildebrand Lars

2000-12-03 Malmö SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 0 kl.III180 poäng Andersson Maria

2000-12-02 Varberg SBK
LPI Åshöjdens O'hara 1 kl.II166.5 poäng
Skogsvik's Foxy 2 kl.I144 poäng Gustafsson Inger

2000-11-26 Skurup SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 0 kl.III184.5 poäng Petersson Lars

2000-11-19 Orminge/Sthlm SBK/AFH ÖSTRA
Ekdalens Chanel 1 kl.I183.5 poäng Nordlander Lennart

2000-10-29 Kramfors SBK
Gråsjövalens Khiza 3 kl.I101 poäng Näsholm Arne

2000-10-22 Kinda SBK
TJH LPI Tulselyckans Primadonna 2 ekl243 poäng Lundholm Lars

2000-10-21 Mjölby SBK
TJH LPI Tulselyckans Primadonna 3 ekl197.5 poäng Lundholm Lars

2000-10-15 Boxholm SBK
TJH LPI Tulselyckans Primadonna 2 ekl227.5 poäng Nilsson Berth

2000-10-14 Visättra STOKK/APOLLOGR
Ekdalens Chanel 2 kl.I142.5 poäng Björkström Weine

2000-10-01 Motala SBK
TJH LPI Tulselyckans Primadonna 2 ekl247.5 poäng Lundholm Lars

2000-09-17 Göteborgsavd SBK
Gråsjövalens Kanonrace 3 kl.I127 poäng Gustavsson Willy

2000-09-16 Falkenberg SBK
LPI Åshöjdens O'hara 2 kl.II151.5 poäng Berg Roger
Skogsvik's Foxy 1 kl.I170 poäng Andersson Yvonne

2000-09-10 Nybro SBK
LPI Vidjoels Gilbert O'sullivan 3 kl.II127.5 poäng Karlsson Valdemar

2000-08-18 Saxnäs SBK
LPI Vidjoels Gilbert O'sullivan 2 kl.II142 poäng Ottosson May

2000-07-08 Kalmar SBK
LPI Vidjoels Gilbert O'sullivan 3 kl.II134.5 poäng Sundin Leif

2000-07-08 Aneby SBK
TJH LPI Tulselyckans Primadonna 3 ekl199 poäng Herdy Peter

2000-07-07 Sydöstra Skåne SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 0 kl.III169.5 poäng Wallin Birgitta

2000-06-18 Kalmar SBK
LPI Vidjoels Gilbert O'sullivan 3 kl.II102.5 poäng Lundgren Peter

2000-06-17 Simrishamn SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 3 kl.III202.5 poäng Jönsson Kjell

2000-06-01 Hörby SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 0 kl.III180 poäng Öberg Åke

2000-05-27 Kalmar SBK
LPI Vidjoels Gilbert O'sullivan 2 kl.II140 poäng Blomdahl Börge

2000-05-19 Ystad SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 0 kl.III189 poäng Klang Ingvar

2000-04-30 Böda SMÖKK
LPI Vidjoels Gilbert O'sullivan 3 kl.II136.5 poäng Furuskog Lars-Erik

2000-02-13 Varberg SBK
LPI Åshöjdens O'hara 1 kl.I173.5 poäng Gustafsson Bo

1999-12-04 Varberg SBK
LPI Åshöjdens O'hara 1 kl.I164 poäng Gustafsson Inger

1999-11-07 Kinda SBK
TJH LPI Tulselyckans Primadonna 1 kl.III266.5 poäng Hallin Roger

1999-10-17 Mark SBK
LPI Åshöjdens O'hara 2 kl.I156 poäng Furvik Gunnar

1999-10-16 Lesseboorten SBK
LPI Vidjoels Gilbert O'sullivan 1 kl.I162 poäng Bäckman Sonny

1999-10-09 Mönsterås SBK
LPI Vidjoels Gilbert O'sullivan 2 kl.I145.5 poäng Sundin Leif

1999-10-02 Aneby SBK
TJH LPI Tulselyckans Primadonna 1 kl.II171 poäng Melin Hans

1999-09-26 Kalmar SBK
LPI Vidjoels Gilbert O'sullivan 2 kl.I143 poäng Johansson Hans

1999-09-03 Nybro SBK
LPI Vidjoels Gilbert O'sullivan 3 kl.I136.5 poäng Larsson Solbritt

1999-09-03 Kungälv SBK
LPI Åshöjdens O'hara 2 kl.I140 poäng Oskarsson Reino

1999-08-20 Saxnäs SBK
LPI Vidjoels Gilbert O'sullivan 1 kl.I160 poäng Sundin Leif

1999-08-08 Ronneby SKK/BLKK
LPI Vidjoels Gilbert O'sullivan 1 kl.I165.5 poäng Sjösten Roland

1999-07-10 Varberg SBK
LPI Åshöjdens O'hara 3 kl.I130 poäng Mattsson Lena

1999-05-02 Sydöstra Skåne SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 3 kl.II119 poäng Altenmark Sven

1999-05-01 Höör SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 2 kl.II153 poäng Jönlid Anders

1999-04-25 Burlöv SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 1 kl.II160.5 poäng Losell Bengt

1999-02-13 Varberg SBK
LPI Åshöjdens O'hara 2 kl.I147 poäng Gustafsson Bo

1999-01-06 Gbg/Mölndal SBK
LPI Åshöjdens O'hara 1 kl.I161 poäng Mellqvist Stig

1998-12-05 Varberg SBK
LPI Åshöjdens O'hara 2 kl.I145 poäng Gustafsson Bo

1998-10-11 Sydöstra Skåne SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 1 kl.II182 poäng Thornqvist Siv

1998-09-27 Burlöv SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 2 kl.II156 poäng Frid Crispin

1998-09-20 Höör SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 1 kl.II165.5 poäng Hesslo Glenn

1998-09-12 Ödeshög ÖKK
TJH LPI Tulselyckans Primadonna 1 kl.I172 poäng Nilsson Berth

1998-09-06 Tollarp SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 2 kl.II159 poäng Pallesen Tove

1998-08-07 Skurup SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 1 kl.II176 poäng Persson Stig

1998-07-12 Halmstad SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 0 kl.II0 poäng Rolfsson Tom

1998-07-11 Halmstad SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 2 kl.II143 poäng Remse Ronny

1998-07-10 Kinda SBK
TJH LPI Tulselyckans Primadonna 2 kl.I150 poäng Ljunggren Susanna

1998-07-03 Mjölby SBK
TJH LPI Tulselyckans Primadonna 2 kl.I156 poäng Hansson Hans-Erik

1998-06-26 Svedala SBK
LPI Alex 3 kl.II124.5 poäng Pettersson Kathe

1998-06-13 Åstorp SBK
LPI Alex 0 kl.II0 poäng Hjorth Ingegerd

1998-06-12 Vetlanda SBK
TJH LPI Tulselyckans Primadonna 1 kl.I173.5 poäng Rosander Erik

1998-05-24 Svedala SBK
LPI Alex 1 kl.II183 poäng Thornqvist Siv

1998-05-17 Falkenberg HALLANDS KK
Tulselyckans Patricia 3 kl.I134.5 poäng Svensson Olle

1998-05-03 Sydöstra Skåne SBK
LPI Alex 2 kl.II144.5 poäng Frid Crispin
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 1 kl.I175 poäng Frid Crispin

1998-05-01 Höör SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 1 kl.I165 poäng Lindahl Christer

1998-04-26 Burlöv SBK
LPI Alex 1 kl.II175 poäng Nilsson Leif
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 1 kl.I178 poäng Svensson Ronny

1998-04-19 Trelleborg SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 1 kl.I170.5 poäng Persson Sven-Börje

1998-03-15 Oxie SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 1 kl.I171 poäng Ahlqvist Barry

1998-03-08 Veberöd SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 1 kl.I179 poäng Rydén Ruby

1997-12-14 Trelleborg SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 2 kl.I153 poäng Lindergård Per

1997-12-13 Kind SBK
Tulselyckans Patricia 0 kl.I94.5 poäng

1997-11-30 Skurup SBK
LPI Alex 1 kl.II160.5 poäng Ahlberg Alf

1997-11-16 Veberöd SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 3 kl.I139 poäng Lindahl Christer

1997-11-09 Vadstena SBK
TJH LPI Tulselyckans Primadonna 1 kl.I178 poäng Martens Lena

1997-10-19 Landskrona SBK
Myrspruten's Texas 1 kl.II165.5 poäng Lindergård Per

1997-10-12 Boxholm SBK
TJH LPI Tulselyckans Primadonna 2 kl.I147 poäng Nyman Rolf

1997-10-12 Bjuv SBK
Myrspruten's Texas 2 kl.II150.5 poäng Sjöstrand Yvonne

1997-10-11 Åbyn/Byske SBK
Nagijalas Neel 3 kl.I107 poäng Gustavsson Wivi

1997-08-17 Hörby SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 3 kl.I135 poäng Petersson Lars

1997-08-03 Ystad SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 3 kl.I114 poäng Wendt Bertil

1997-05-30 Skurup SBK
LPI LPII Fjällbrudens Greta-Garbo 0 kl.I0 poäng Samuelsson Ragnar

1997-05-18 Laholm SBK
Birdhunter's Flying Eagle 0 kl.I83 poäng Hedenberg Birgitta

1997-04-19 Åstorp SBK
Myrspruten's Texas 3 kl.I137.5 poäng Johannesson Anders

1997-04-06 Bjuv SBK
Myrspruten's Texas 1 kl.I180.5 poäng Hallengren Benny

1997-03-22 Sthlm Sö SBK
Ekdalens Baron 3 kl.I101 poäng Hvinlund Mikael

1997-01-05 Fagersta SBK
SE LCH LP Aceras 3 ekl218.5 poäng Eriksson Kent

1996-12-01 Svalöv SBK
Myrspruten's Texas 2 kl.I149 poäng Brandin Thomas

1996-11-24 Svedala SBK
LPI Alex 1 kl.I165 poäng Lindergård Per

1996-11-02 Piteå SBK
Nagijalas Neel 2 kl.I150.5 poäng Johansson Dan

1996-10-27 Åstorp SBK
Myrspruten's Texas 3 kl.I120 poäng Jonsson Kurt

1996-10-19 Mönsterås SBK
Vidjoels Eddie Murphy 1 kl.I161 poäng Karlsson Valdemar

1996-10-12 Oskarshamn SBK
Vidjoels Eddie Murphy 1 kl.I163.5 poäng Petersson Gunnar

1996-09-28 Laholm SBK
Birdhunter's Flying Eagle 0 kl.I88 poäng Brorsson Kenneth

1996-09-21 Malmen SBK
Fjällsikten's Poesi 2 kl.I140 poäng Hagstedt Lennart

1996-09-15 Åbyn/Byske SBK
Nagijalas Neel 3 kl.I132.5 poäng Berglund Rune

1996-09-15 Burlöv SBK
LPI Alex 1 kl.I179 poäng Nilsson Leif

1996-07-21 Ö:a Härjedalen SBK
Tyriskogens Ronja 3 kl.I130 poäng Wiklund Stiven

1996-07-13 Sorsele SBK
Fjällsikten's Pluto 3 kl.I124 poäng Sundberg Fraenk Jimm

1996-06-28 Åbyn/Byske SBK
Nagijalas Neel 3 kl.I138.5 poäng

1996-05-26 Laholm SBK
Birdhunter's Flying Eagle 0 kl.I73 poäng Brorsson Kenneth

1996-05-25 Oskarhamn SBK
Vidjoels Eddie Murphy 1 kl.I162.5 poäng Petersson Gunnar

1996-05-12 Älvsbyn SBK
Nagijalas Neel 3 kl.I133 poäng Olovsson Eva

1996-04-21 Skanör/Falsterb SBK
Myrspruten's Black Madonna 2 kl.I144.5 poäng Ström Tommy

1996-04-20 Åstorp SBK
Myrspruten's Texas 3 kl.I121 poäng Olsson Jan Erik

1995-12-10 Trelleborg SBK
LPI Alex 1 kl.I164.5 poäng Prahl Erik

1995-12-03 Skurup SBK
LPI Alex 1 kl.I175.5 poäng Thornqvist Siv

1995-11-11 Växjö SBK
NO UCH Myrspruten's Triona 3 kl.I100 poäng Karlsson Valdemar

1995-11-05 Hörby SBK
LPI Alex 2 kl.I141 poäng Ahlberg Alf

1995-11-05 Göinge/Broby SBK
Birdhunter's Brenda 2 kl.II142 poäng Nilsson Ewa

1995-10-01 Höör SBK
Birdhunter's Brenda 2 kl.II156 poäng Ekberg Stig

1995-07-23 Sorsele SBK
Fjällsikten's Pluto 1 kl.I169 poäng Sundberg Fraenk Jimm

1995-07-14 Oxie SBK
LPI Alex 2 kl.I151 poäng Ahlberg Alf

1995-07-07 Veberöd SBK
LPI Alex 2 kl.I152 poäng Nilsson Bertil

1995-06-30 Sydöstra Skåne SBK
LPI Alex 2 kl.I141 poäng Jönlid Anders

1995-06-16 Lomma SBK
LPI Alex 0 kl.I95.5 poäng Björkman Claes

1995-06-16 Laholm SBK
Birdhunter's Flying Eagle 0 kl.I0 poäng Eriksson Christer

1995-05-21 Svedala SBK
LPI Alex 2 kl.I147 poäng Borgenlöv Leif

1995-05-01 Partille SBK
SE UCH SE LCH LP SE JCH Getryggen's Tobiev.tootsie 2 ekl237.5 poäng Ek Bo

1995-04-24 Skanör/Falsterb SBK
Myrspruten's Black Madonna 3 kl.I128 poäng Johansson Hans

1995-04-01 Storuman SBK
Fjällsikten's Pluto 2 kl.I146 poäng Sundberg Britt

1995-01-28 Kungälv SBK
TJH Vidsjös Charlie 3 kl.I135 poäng Eliasson Lennart

1994-11-20 Fagersta SBK
SE LCH LP Aceras 3 ekl223.5 poäng Löfberg Åsa

1994-11-13 Göinge/Broby SBK
Birdhunter's Brenda 1 kl.I174 poäng Nilsson Bertil

1994-11-11 Kungälv SBK
TJH Vidsjös Charlie 1 kl.I172 poäng Artursson Gun-Britt

1994-10-15 Enköping SBK
Birdhunter's Don-Mistral 0 kl.I87 poäng Karlsson Sven-Olov

1994-09-25 Tollarp SBK
Birdhunter's Brenda 1 kl.I173 poäng Nilsson Ingvar

1994-09-03 Solna/Sundbyber SBK
LP Törmarkens Göll 0 kl.III157.5 poäng Johansson Mats

1994-07-29 Nora SBK
SE LCH LP Aceras 1 ekl280 poäng Sääf Rolf

1994-06-19 Avesta SKK
SE LCH LP Aceras 1 ekl276 poäng Fältman Charlie

1994-06-18 Avesta SKK
SE LCH LP Aceras 1 ekl270.5 poäng Fältman Charlie

1994-06-17 Falun SBK
SE LCH LP Aceras 1 ekl270 poäng Sjödén Curt

1994-06-11 Köping SBK
SE LCH LP Aceras 2 ekl253 poäng Pettersson Lennart

1994-06-05 Osby SBK
Birdhunter's Brenda 1 kl.I176 poäng Wrede Jan

1994-05-22 Olofström SBK
Birdhunter's Brenda 2 kl.I146 poäng Olsson Christer

1994-05-01 Partille SBK
Gees Viking 0 kl.I88 poäng Svanstedt Eva

1994-04-24 Skanör/Falsterb SBK
Myrspruten's Black Madonna 3 kl.I127 poäng Ahlberg Alf

1994-04-24 Mälarö SBK
LP Törmarkens Göll 3 kl.III200 poäng Rosendahl Sonja

1994-04-23 Märsta/Sigtuna SBK
Birdhunter's Don-Mistral 3 kl.I120 poäng Andersson Göran

1994-04-17 Knivsta SBK
LP Törmarkens Göll 0 kl.III172.5 poäng Thorman Staffan

1994-03-19 Lysekil SBK
SE UCH SE LCH LP SE JCH Getryggen's Tobiev.tootsie 1 ekl283.5 poäng Samuelsson Ingvar

1994-02-27 Vällingby SBK
LP Törmarkens Göll 0 kl.III164 poäng Karlsson Gerth

1994-02-20 Solna/Sundbyber SBK
LP Törmarkens Göll 2 kl.III225.5 poäng Lindgren Olle

1994-02-13 Väsby SBK
LP Törmarkens Göll 3 kl.III201.5 poäng Carlsson Anders

1994-02-12 Varberg SBK
SE UCH SE LCH LP SE JCH Getryggen's Tobiev.tootsie 2 ekl254.5 poäng Johansson Ingvar

1994-02-06 Göteborgsavd SBK
SE UCH SE LCH LP SE JCH Getryggen's Tobiev.tootsie 1 ekl285.5 poäng Gustavsson Willy

1994-01-09 Mark SBK
SE UCH SE LCH LP SE JCH Getryggen's Tobiev.tootsie 2 ekl236 poäng Dahlberg Göran

1993-12-12 Kind SBK
SE UCH SE LCH LP SE JCH Getryggen's Tobiev.tootsie 1 ekl303.5 poäng Henningsson Lasse

1993-12-11 Göteborgsavd SBK
SE UCH SE LCH LP SE JCH Getryggen's Tobiev.tootsie 2 ekl235 poäng Gustavsson Willy

1993-12-05 Mälarö SBK
LP Törmarkens Göll 2 kl.III246 poäng Basth Gunn-Britt

1993-12-04 Varberg SBK
SE UCH SE LCH LP SE JCH Getryggen's Tobiev.tootsie 2 ekl244 poäng Berg Roger

1993-11-28 Gbg/Mölndal SBK
Gees Viking 0 kl.I90 poäng Olausson Erik

1993-11-14 Vällingby SBK
LP Törmarkens Göll 2 kl.III248 poäng Lilja Dan

1993-10-31 Kramfors SBK
Djupdalgårdens Aquila 2 kl.I156.5 poäng Håkansson Lena

1993-10-23 Knivsta SBK
LP Törmarkens Göll 2 kl.III227.5 poäng Thorman Staffan

1993-10-10 Väsby SBK
LP Törmarkens Göll 0 kl.III169 poäng Centerlid Tony

1993-10-09 Avesta SBK
SE LCH LP Aceras 1 ekl275.5 poäng Brusling Birgitta

1993-10-09 Lerum SBK
Gees Viking 3 kl.I133.5 poäng Nilsson Jan Eric

1993-10-03 Västerås SBK
SE LCH LP Aceras 1 ekl293 poäng Pettersson Lennart

1993-09-26 Bro/Håbo SBK
LP Törmarkens Göll 3 kl.III198.5 poäng Andersson Rolf

1993-09-25 Stenungsund SBK
Gees Viking 0 kl.I77.5 poäng Olausson Erik

1993-09-12 Falun SBK
SE LCH LP Aceras 1 ekl264.5 poäng Stenmark Mats

1993-09-04 Partille SBK
Gees Viking 0 kl.I67 poäng Svanstedt Eva

1993-08-29 Kopparberg SBK
SE LCH LP Aceras 3 ekl205 poäng Ingmarsson Gun

1993-08-08 Västerås SBK
SE LCH LP Aceras 1 ekl259.5 poäng Eriksson Kent

1993-08-07 Västerås SBK
SE LCH LP Aceras 3 ekl209.5 poäng Pettersson Lennart

1993-08-06 Borås SBK
SE UCH SE LCH LP SE JCH Getryggen's Tobiev.tootsie 1 kl.III277 poäng Claesson Åke

1993-07-25 Kolsva SKK
SE LCH LP Aceras 2 ekl226 poäng Sjögren Bengt

1993-07-18 Strängnäs SÖKK/SLKK
Florry's Grouse 2 kl.I158 poäng Stangvik Urban Lena

1993-07-14 Öland SBK
SE LCH LP Steely Quail 2 ekl244.5 poäng Von Krusenstjerna U

1993-07-07 Emmaboda SBK
SE LCH LP Steely Quail 1 ekl269.5 poäng Fridén Arne

1993-06-13 Lessebo SBK
SE LCH LP Steely Quail 3 ekl209 poäng Fridén Arne

1993-06-11 Laholm SBK
Gees Uztica 3 kl.I116 poäng Svensson Sven-Olof

1993-06-06 Kungsör SBK
SE LCH LP Aceras 1 kl.III270.5 poäng Sjögren Bengt

1993-06-05 Växjö SBK
Girifjällets Geyra 3 kl.I100.5 poäng Loeffel Willy

1993-05-29 Österbybruk SKK
Florry's Grouse 2 kl.I151.5 poäng Melin Tomas

1993-05-29 Värnamo SBK
Girifjällets Geyra 3 kl.I103 poäng Gustafsson-Krafft Ko

1993-05-28 Enköping SBK
SE LCH LP Aceras 0 kl.III0 poäng Hawée Göran

1993-05-26 Avesta SBK
SE LCH LP Aceras 2 kl.III229 poäng Brusling Birgitta

1993-05-20 Kungsbacka SBK
SE UCH SE LCH LP SE JCH Getryggen's Tobiev.tootsie 1 kl.II186 poäng Järsand Kjell

1993-05-15 Huddinge STOKK/APOLLOGR
Florry's Grouse 3 kl.I134.5 poäng Hedberg Leif

1993-04-18 Järfälla SBK
LP Törmarkens Göll 3 kl.III217 poäng Rosendahl Sonja

1993-04-17 Köping SBK
SE LCH LP Aceras 2 kl.III252 poäng Pettersson Lennart

1993-04-17 Knivsta SBK
LP Törmarkens Göll 2 kl.III236.5 poäng Berg Marita

1993-03-21 Filipstad SBK
SE LCH LP Aceras 2 kl.III248.5 poäng Zaring Åke

1993-03-14 Tierp SBK
SE LCH LP Aceras 0 kl.III0 poäng Melin Tomas

1993-03-07 Kumla SBK
SE LCH LP Aceras 2 kl.III245 poäng Fagerberg Kurt

1993-02-06 Kungälv SBK
SE UCH SE LCH LP SE JCH Getryggen's Tobiev.tootsie 0 kl.II0 poäng Oskarsson Reino

1993-01-10 Mark SBK
SE UCH SE LCH LP SE JCH Getryggen's Tobiev.tootsie 1 kl.I167.5 poäng Fröjd Bengt

1993-01-02 Fagersta SBK
SE LCH LP Aceras 2 kl.III254.5 poäng Löfberg Åsa

1992-12-05 Varberg SBK
SE UCH SE LCH LP SE JCH Getryggen's Tobiev.tootsie 1 kl.I187 poäng Andersson Frank

1992-12-05 Köping SBK
SE LCH LP Aceras 3 kl.III205.5 poäng Dahl Axel

1992-11-29 Mark SBK
SE UCH SE LCH LP SE JCH Getryggen's Tobiev.tootsie 1 kl.I181 poäng Dahlberg Göran

1992-11-28 Mälarö SBK
LP Törmarkens Göll 0 kl.III151 poäng Basth Gunn-Britt

1992-11-15 Mariestad SBK
LP Acorus 3 kl.II130.5 poäng Persson Börje

1992-11-15 Kalmar SBK
SE LCH LP Steely Quail 1 ekl290 poäng Blomdahl Börge

1992-11-14 Sthlm Sö SBK
LP Törmarkens Göll 0 kl.III166 poäng Stålkrantz Mikael

1992-10-25 Mariestad SBK
LP Acorus 3 kl.II133.5 poäng Johansson Karl-Erik

1992-10-17 Lessebo SBK
SE LCH LP Steely Quail 1 ekl279.5 poäng Karlsson Åke

1992-09-20 Sölvesborg SHU
Tulselyckans Gabina 2 kl.I141 poäng Cederquist Göran

1992-08-23 Torsås SBK
LP Prairiedawn Cloudwalker 1 kl.I170 poäng Blomdahl Yvonne

1992-08-15 Eksjö SBK
LP Prairiedawn Cloudwalker 3 kl.I134 poäng Melin Hans

1992-08-08 Falbygden SBK
Gees Viking 0 kl.I41 poäng Bergström Göran

1992-07-16 Vaxholm SBK
LP Törmarkens Göll 0 kl.III186 poäng Bergquist Allan

1992-07-15 Öland SBK
LP Prairiedawn Cloudwalker 1 kl.I175.5 poäng Ottosson May

1992-07-08 Emmaboda SBK
LP Prairiedawn Cloudwalker 2 kl.I157.5 poäng Fridén Arne

1992-07-05 Älmhult SBK
LP Prairiedawn Cloudwalker 2 kl.I141 poäng Sandström Bo

1992-06-19 Vara/Grästorp SBK
LP Maritza 1 kl.II172 poäng Bergström Göran

1992-06-14 Lesseboorten SBK
LP Prairiedawn Cloudwalker 1 kl.I164 poäng Karlsson Valdemar

1992-06-13 Tibro SBK
LP Maritza 0 kl.II87 poäng Samuelsson Christer

1992-04-11 Köping SBK
SE LCH LP Aceras 1 kl.II166 poäng Gerdin Marianne

1992-03-28 Fagersta SBK
SE LCH LP Aceras 2 kl.II156 poäng Saaloma Erkki

1992-02-09 Väsby SBK
LP Törmarkens Göll 1 kl.II167.5 poäng Jansson Eva

1991-11-30 Mälarö SBK
LP Törmarkens Göll 3 kl.II134.5 poäng Frölund Sten

1991-11-24 Kristianstad SBK
Tulselyckans Gabina 1 kl.I163.5 poäng Öberg Åke

1991-11-17 Mariestad SBK
LP Maritza 1 kl.I165 poäng Forsberg Karl-Erik

1991-11-17 Södertälje SBK
LP Törmarkens Göll 1 kl.I166 poäng Linder Owe

1991-11-10 Götene SBK
LP Maritza 2 kl.I152.5 poäng Ljungberg Göran

1991-11-09 Ronneby SBK
SE LCH LP Steely Quail 1 kl.III280.5 poäng Edner Helene

1991-11-01 Tibro SBK
LP Maritza 2 kl.I146 poäng Johansson Karl-Erik

1991-10-20 Bro/Håbo SBK
LP Törmarkens Göll 1 kl.I171 poäng Ferm Gunnel

1991-10-13 Emmaboda SBK
SE LCH LP Steely Quail 3 kl.III192.5 poäng Fridén Arne

1991-10-12 Väsby SBK
LP Törmarkens Göll 1 kl.I180 poäng Nilsson Jan

1991-10-06 Örkelljunga SBK
LP Tjattja 1 kl.II164.5 poäng Ringdahl Kaj

1991-10-06 Kramfors SBK
Djupdalgårdens Aquila 3 kl.I114 poäng Björling Birgitta

1991-10-06 Danderyd/Täby SBK
LP Törmarkens Göll 2 kl.I152.5 poäng Frölund Sten

1991-10-06 Avesta SBK
SE LCH LP Aceras 1 kl.I188 poäng Lindfors Kurt

1991-10-05 Västbo SBK
Gees Vanessa 0 kl.I71 poäng Abrahamsson Eilert

1991-09-14 Töreboda SBK
LP Maritza 2 kl.I158 poäng Jacobsson Ulf

1991-09-07 Sofiero SKK
LP Tjattja 1 Hp kl.II168.5 poäng Persson Sven-Börje

1991-08-31 Öland SMÖKK
SE LCH LP Steely Quail 3 kl.II139.5 poäng Blomkvist Lars
LP Myrspruten's Jayewardene Sp Ii 1 kl.I165 poäng Carlsson Runo

1991-08-11 Ronneby SKK
SE LCH LP Steely Quail 1 kl.II176.5 poäng Sjösten Roland
LP Myrspruten's Jayewardene Sp Ii 1 kl.I180.5 poäng Olsson Krister

1991-08-11 Hedemora/Säter SBK
SE LCH LP Aceras 1 kl.I165 poäng Ström Karl-Eric

1991-08-09 Skara SBK
LP Maritza 2 kl.I159.5 poäng Hagstedt Per

1991-07-27 Västbo SBK
LP Acorus 3 kl.II122 poäng Carlsson Bo

1991-07-24 Öland SBK
LP Maritza 2 kl.I156 poäng Lindholm Lars
LP Myrspruten's Jayewardene Sp Ii 1 kl.I187 poäng Sandgren Per

1991-07-21 Halmstad SBK
LP Tjattja 3 kl.II130.5 poäng Gustafsson Inger
SE LCH LP Steely Quail 2 kl.II147.5 poäng Gustafsson Inger
LP Acorus 0 kl.II0 poäng Gustafsson Inger
LP Myrspruten's Jayewardene Sp Ii 2 kl.I153 poäng Ekström Tommy

1991-07-20 Karlshamn SBK
LP Maritza 1 kl.I174.5 poäng Olsson Christer

1991-07-20 Halmstad SBK
LP Acorus 3 kl.II121.5 poäng Johansson Ingvar
LP Tjattja 2 kl.II141 poäng Ekström Tommy
SE LCH LP Steely Quail 1 kl.II169 poäng Ekström Tommy
LP Myrspruten's Jayewardene Sp Ii 1 kl.I163.5 poäng Gustafsson Inger

1991-07-13 Malmö SBK
LP Maritza 1 kl.I161 poäng Ahlberg Alf

1991-07-09 Ed SBK
Tulselyckans Honey-Hazel 3 kl.I107 poäng Hyrén Bertil

1991-07-07 Älmhult SBK
SE LCH LP Steely Quail 1 kl.II173.5 poäng Larsson Tommy
LP Myrspruten's Jayewardene Sp Ii 3 kl.I134 poäng Larsson Tommy

1991-06-28 Skövde SBK
LP Maritza 2 kl.I141 poäng Persson Börje

1991-06-21 Vara/Grästorp SBK
LP Maritza 1 kl.I172.5 poäng Bergström Göran

1991-06-15 Tibro SBK
LP Maritza 1 kl.I168.5 poäng Wrangebo Benny

1991-06-12 Avesta SBK
SE LCH LP Aceras 1 kl.I165.5 poäng Backlund Göran

1991-06-08 Lesseboorten SBK
SE LCH LP Steely Quail 1 kl.II182.5 poäng Evhammar Roland
LP Myrspruten's Jayewardene Sp Ii 2 kl.I153 poäng Karlsson Valdemar

1991-06-02 Göinge/Broby SBK
LP Tjattja 1 kl.II176 poäng Ekberg Stig

1991-05-26 Växjö SBK
LP Myrspruten's Jayewardene Sp Ii 0 kl.I97 poäng Blomkvist Lars

1991-05-18 Österbybruk SKK
LP Törmarkens Göll 2 kl.I159.5 poäng Berg Marita

1991-05-12 Nybro SBK
SE LCH LP Steely Quail 2 kl.II151 poäng Herdy Peter

1991-05-11 Stockholm SBK
LP Törmarkens Göll 2 kl.I150.5 poäng Malmström Stig

1991-05-10 Bengtsfors SBK
Tulselyckans Honey-Hazel 0 kl.I0 poäng Hyrén Bertil

1991-04-27 Ed SBK
Tulselyckans Honey-Hazel 3 kl.I126.5 poäng Hyrén Bertil

1991-04-14 Södertälje SBK
LP Törmarkens Göll 2 kl.I150 poäng Linder Owe

1991-04-14 Bengtsfors SBK
Tulselyckans Honey-Hazel 0 kl.I99 poäng Larsson Inge

1991-04-13 Nacka SBK
LP Törmarkens Göll 3 kl.I132 poäng Almén Lennart

1991-04-01 Emmaboda SBK
SE LCH LP Steely Quail 2 kl.II150 poäng Larsson Tommy

1991-02-23 Tomten SBK
LP Acorus 2 kl.II152.5 poäng Abrahamsson Christin

1991-01-27 Mariestad SBK
LP Acorus 3 kl.II116 poäng Jacobsson Ulf
LP Maritza 0 kl.I84.5 poäng Bergström Göran

1990-12-08 Växjö SBK
Avanti 3 kl.I117.5 poäng Fridén Arne
Tarantella 1 kl.I177.5 poäng Fridén Arne

1990-11-18 Stenungsund SBK
SE LCH LP Steely Neville 2 kl.III228 poäng Olofsson Erik

1990-11-11 Götene SBK
LP Acorus 1 kl.I166.5 poäng Ljungberg Göran

1990-11-04 Göteborg SKK
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.III200.5 poäng Olausson Erik

1990-11-02 Tibro SBK
Mira Miss 0 kl.I48 poäng Jacobsson Ulf

1990-10-27 Alingsås SBK
SE LCH LP Steely Neville 1 kl.III275.5 poäng Gudmunds Laila

1990-10-27 Bengtsfors SBK
Tulselyckans Honey-Hazel 0 kl.I82 poäng Larsson Inge

1990-10-21 Oskarshamn SBK
Avanti 3 kl.I124 poäng Blomdahl Yvonne

1990-10-13 Trollhättan SBK
Getryggen's Timmie 2 kl.I155.5 poäng Pettersson Lennart

1990-10-13 Kungälv SBK
SE LCH LP Steely Neville 2 kl.III248.5 poäng Segerdahl Lennart

1990-09-01 Öland SKK
SE LCH LP Steely Quail 1 kl.I162 poäng Lindquist Urban

1990-08-18 Eksjö SBK
SE LCH Adam 1 kl.III264 poäng Erlandsson Ebbe

1990-08-08 Borås SBK
SE LCH LP Steely Neville 1 kl.III273 poäng Gladh Tage

1990-07-22 Halmstad SBK
SE LCH LP Steely Neville 0 kl.III169.5 poäng Karlsson Sven

1990-07-21 Öland SBK
SE LCH Adam 0 kl.III169 poäng Evhammar Roland

1990-07-21 Västbo SBK
LP Acorus 1 kl.I173 poäng Lidén Reine

1990-07-21 Halmstad SBK
SE LCH LP Steely Neville 2 kl.III227 poäng Claus Bo

1990-07-01 Borås SKK
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.III218.5 poäng Hedberg Leif

1990-06-17 Vimmerby SBK
SE LCH Adam 3 kl.III203 poäng

1990-06-16 Kinna SVVK
SE LCH LP Steely Neville 2 kl.III229 poäng Gladh Tage

1990-06-16 Hultsfred SBK
SE LCH Adam 2 kl.III247 poäng Linnér Anders

1990-06-10 Älmhult SBK
LP Acorus 1 kl.I168 poäng Herdy Peter

1990-06-10 Nässjö SBK
SE LCH Adam 2 kl.III238 poäng Brorson Arne

1990-06-09 Lessebo SBK
SE LCH LP Steely Quail 1 kl.I171.5 poäng Fridén Arne

1990-06-02 Lund SBK
LP Tjattja 1 kl.I177.5 poäng Prahl Erik

1990-05-31 Göteborg SBK
SE LCH LP Steely Neville 1 kl.III256.5 poäng Gillberg Bo

1990-05-30 Göteborg SBK
SE LCH LP Steely Neville 1 kl.III256.5 poäng Gillberg Bo

1990-05-27 Göteborg SKK
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.III218 poäng Hildebrand Lars-Åke

1990-05-27 Växjö SBK
LP Acorus 3 kl.I107 poäng Loeffel Willy
SE LCH LP Steely Quail 1 kl.I167.5 poäng Loeffel Willy

1990-05-27 Kristianstad SBK
LP Tjattja 1 kl.I171 poäng Jönsson Kjell

1990-05-26 Eksjö SBK
SE LCH Adam 1 kl.III259 poäng Erlandsson Ebbe

1990-05-26 Lerum SBK
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.III221.5 poäng Lindau Rolf

1990-05-24 S:ö Gotland SBK
Tvärdala Beloperone 2 kl.I146.5 poäng

1990-05-24 Åseda SMKK
SE LCH LP Steely Quail 1 kl.I192 poäng Blomqvist Lars

1990-05-05 Stenungsund SBK
SE LCH LP Steely Neville 2 kl.III244 poäng Olausson Erik

1990-04-28 Åhus SBK/AFBV
LP Tjattja 2 kl.I157 poäng Bark Ingemar

1990-04-21 Visby SBK
Tvärdala Beloperone 2 kl.I158 poäng Karlström Tommy

1990-04-01 Bjuv SBK
LP Tjattja 2 kl.I149 poäng Svensson Torsten

1990-03-25 Helsingborg SBK
LP Tjattja 1 kl.I171 poäng

1990-03-25 Säffle SBK
SE LCH LP Steely Neville 2 kl.III229.5 poäng Nordström Sven-Inge

1990-03-24 Forshaga SBK
LP Florry's Caresco 1 kl.I171.5 poäng

1989-11-26 Ängelholm SBK
LP Tjattja 1 kl.I163 poäng

1989-11-19 Stenungsund SBK
SE LCH LP Steely Neville 2 kl.III252.5 poäng

1989-10-28 Kungsbacka SBK
SE LCH LP Steely Neville 2 kl.III232.5 poäng

1989-10-22 Uppsala SHU
Zettertjärns Martell 3 kl.I118 poäng

1989-08-06 Göteborg/Mölnda SBK/AFBF
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.III219 poäng

1989-07-12 Öland SBK
SE LCH Adam 2 kl.III243 poäng

1989-07-02 Sätila SKK INT
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.III212 poäng

1989-06-03 Munkedal SBK
SE V-91 LP Tulselyckans Gipsy 1 kl.I161 poäng

1989-05-15 Tanum SBK
SE V-91 LP Tulselyckans Gipsy 1 kl.I171 poäng

1989-04-16 Lysekil SBK
SE V-91 LP Tulselyckans Gipsy 1 kl.I160 poäng

1989-04-01 Uddevalla SBK
SE V-91 LP Tulselyckans Gipsy 1 kl.I167 poäng

1988-12-26 Sölvesborg SBK
Tulselyckans Gabina 3 kl.I119 poäng

1988-12-03 Varberg SBK
Steely Nimrod 3 kl.I123 poäng

1988-11-20 Mariestad SBK
Lofallets Arrac 3 kl.I139 poäng

1988-11-12 Kungälv SBK
SE LCH LP Steely Neville 1 kl.II168 poäng

1988-11-06 Kristianstad SBK
Tulselyckans Gabina 3 kl.I121 poäng

1988-10-29 Eksjö SBK
SE LCH Adam 2 kl.III241 poäng

1988-10-23 Njudungs SBK
SE LCH Adam 2 kl.III249.5 poäng

1988-10-22 Ale (nödinge) SBK
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.II126.5 poäng

1988-10-16 Forshaga SBK
LP Florry's Caresco 2 kl.I150.5 poäng

1988-10-09 Nässjö SBK
SE LCH Adam 2 kl.III226.5 poäng

1988-10-02 Aneby SBK
SE LCH Adam 1 kl.III261 poäng

1988-08-28 Tierp SBK
Josett's Rudolf 1 kl.II162 poäng

1988-07-23 Halmstad SBK 880724
SE LCH LP Steely Neville 2 kl.II148 poäng

1988-07-02 Kristinehamn SBK
LP Florry's Caresco 2 kl.I154.5 poäng

1988-06-19 Örby SVVK
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.II118 poäng

1988-06-10 Tierp SBK
Josett's Rudolf 3 kl.II101 poäng

1988-06-04 Kungälv SBK
SE LCH LP Steely Neville 2 kl.II151.5 poäng

1988-05-28 Ale SBK
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.II124.5 poäng

1988-05-28 Finspång SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 2 kl.III231.5 poäng

1988-05-23 Karlskoga ÖLKK
LP Florry's Caresco 3 kl.I124 poäng

1988-05-08 Karlstad SBK
LP Florry's Caresco 2 kl.I155 poäng

1988-05-08 Skara SKK INT
SE LCH LP Steely Neville 2 kl.II140 poäng

1988-05-07 Blekinge SBK
Narcissa 2 kl.I142 poäng

1988-04-24 Vara-Grästorp SBK
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.II125.5 poäng

1988-03-20 Borås SBK
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.II122.5 poäng

1987-12-13 Österåker SBK
Zorro 2 kl.I158.5 poäng

1987-12-05 Varberg SBK
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.II122 poäng

1987-11-08 Hässleholm SBK
Tulselyckans Fighter 3 kl.I139 poäng

1987-11-07 Kungälv SBK
SE LCH LP Steely Neville 1 kl.I169 poäng

1987-11-07 Tierp SBK
Josett's Rudolf 1 kl.I176 poäng

1987-10-31 Kungsbacka SBK
Gees Queen 1 kl.I162.5 poäng

1987-10-31 Tanum SBK
Tulselyckans Filicia 1 kl.II162 poäng

1987-10-17 Väsby SBK
Josett's Rudolf 2 kl.I147 poäng

1987-10-11 Nässjö SBK
SE LCH Adam 2 kl.III229 poäng

1987-10-11 Forshaga SBK
LP Florry's Caresco 1 kl.I167 poäng

1987-10-11 Danderyd-Täby SBK
Zorro 3 kl.I139 poäng

1987-10-10 Eslöv SBK
Tulselyckans Fighter 1 kl.I176.5 poäng

1987-10-03 Karlstad SBK
LP Florry's Caresco 2 kl.I152.5 poäng

1987-10-03 Aneby SBK
SE LCH Adam 3 kl.III219 poäng

1987-09-27 Vänersborg SBK
Tulselyckans Filicia 2 kl.II144 poäng

1987-09-26 Göteborg SKK
Gees Queen 2 kl.I143 poäng

1987-09-20 Norrköping SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III209 poäng

1987-09-13 Lysekil SBK
Tulselyckans Filicia 3 kl.II101.5 poäng

1987-09-06 Stenungsund SBK
SE LCH LP Steely Neville 1 kl.I170 poäng

1987-09-05 Lund SBK/SPK
Tulselyckans Fighter 3 kl.I114 poäng

1987-08-30 Österåker SBK
Zorro 2 kl.I159.5 poäng

1987-07-05 Årjäng SBK
SE LCH LP Steely Neville 2 kl.I154 poäng

1987-06-27 Sätila SKK
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.I130 poäng

1987-05-30 Katrineholm SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III223 poäng

1987-05-30 Göteborg SKK
SE LCH LP Steely Neville 1 kl.I170 poäng

1987-05-22 Knivsta SBK
Tulselyckans Filicia 2 kl.I140 poäng

1987-05-10 Göteb-Mölndal SBK
SE LCH LP Steely Neville 2 kl.I146.5 poäng
Gees Quelle 1 kl.I168.5 poäng

1987-05-09 Varberg SBK
Tulselyckans Fantasi 2 kl.I152 poäng

1987-05-03 Skara SKK
SE LCH LP Steely Neville 1 kl.I182 poäng

1987-04-25 Vimmerbyorten SBK
SE LCH Adam 2 kl.III237 poäng

1987-04-17 Skara SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 3 kl.III209 poäng
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.I136.5 poäng
Gees Quelle 3 kl.I107 poäng

1987-03-08 V:a Medelpad SBK
Navaho 1 kl.I173 poäng

1987-02-15 Örnsköldsvik SBK
Navaho 2 kl.I144.5 poäng

1986-12-06 Varberg SBK
Tulselyckans Fantasi 3 kl.I120 poäng
Steely Nimrod 2 kl.I143.5 poäng

1986-11-30 Umeå SBK
Navaho 2 kl.I143 poäng

1986-11-22 Härnösand SBK
Navaho 2 kl.I148.5 poäng

1986-11-22 Göteborg SBK
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.I124 poäng

1986-11-16 Växjö SBK
Ami 3 kl.I138 poäng

1986-11-09 Finspång SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 1 kl.III261 poäng

1986-11-08 Kungsbacka SBK
Steely Nimrod 3 kl.I109.5 poäng

1986-10-25 Trollhättan SBK
Tulselyckans Filicia 2 kl.I149 poäng

1986-10-18 Oxelösund SBK
Josett's Urtillo 1 kl.I164 poäng

1986-10-18 Kungälv SBK
SE LCH LP Steely Neville 3 kl.I121 poäng

1986-10-12 Uddevalla SBK
Tulselyckans Filicia 1 kl.I174 poäng

1986-10-12 Nässjö SBK
SE LCH Adam 1 kl.II167.5 poäng

1986-10-12 Forshaga SBK
LP Florry's Caresco 1 kl.I178 poäng

1986-10-05 Borås SBK
Gees Quelle 3 kl.I128 poäng

1986-09-14 Uppsala SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III220.5 poäng

1986-09-07 Eskilstuna SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III200.5 poäng

1986-09-07 Eriksöre SKK
Narcissa 3 kl.I119.5 poäng

1986-09-06 Tidaholm SBK
Oramarkens Astor 3 kl.I131.5 poäng

1986-09-06 Sandviken SKK
Änganäs Chuck-Fp 3 kl.I132 poäng Pettersson Åke

1986-08-30 Nyköping SKK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III208.5 poäng Johansson Rickard
Tulselyckans Filicia 2 kl.I153 poäng Olsson Birgitta

1986-08-17 Örebro SKK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III218 poäng Wihlborg Åke

1986-07-26 Öland SBK
Narcissa 2 kl.I147.5 poäng

1986-07-19 Köping SKK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 2 kl.III252.5 poäng Backlund Göran

1986-06-15 Nässjö SBK
SE LCH Adam 2 kl.II157.5 poäng

1986-06-11 Falkenberg SBK
Steely Nimrod 2 kl.I141 poäng

1986-06-01 Göteborg SKK
Tulselyckans Filicia 3 kl.I139 poäng Mellqvist Stig

1986-05-31 Eksjö SBK
SE LCH Adam 1 kl.I163 poäng

1986-05-31 Stenungsund SBK
Tulselyckans Filicia 3 kl.I133 poäng

1986-05-31 Fiskeboda SBK/AFBD
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III217 poäng

1986-05-25 Finspång SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 1 kl.III277 poäng

1986-05-24 Katrineholm SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III206 poäng

1986-05-17 Uppsala SKK
Josett's Rudolf 3 kl.I139.5 poäng Rogneholt Inger

1986-05-10 Varberg SBK
Steely Nimrod 3 kl.I136 poäng

1986-04-13 Finspång SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 2 kl.III242 poäng

1986-04-06 Boxholm SBK
SE LCH Adam 2 kl.I149 poäng

1986-01-04 Skutskär SBK
Josett's Rudolf 1 kl.I176 poäng

1985-11-16 Varberg SBK
Tulselyckans Fantasi 2 kl.I153 poäng

1985-11-16 Kungälv SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 3 kl.III212 poäng

1985-11-09 Kungsbacka SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 2 kl.III247 poäng

1985-11-02 Finspång SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III223 poäng

1985-10-26 Trollhättan SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.III257 poäng

1985-10-12 Flen SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III206 poäng

1985-10-06 Umeå SBK
Martinis Gosch 2 kl.I155 poäng

1985-10-05 Alingsås SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 2 kl.III238 poäng

1985-09-29 Katrineholm SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 2 kl.III245 poäng

1985-09-21 Flen SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 2 kl.III229 poäng

1985-09-07 Stenungsund SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 3 kl.III184.5 poäng

1985-09-01 Lysekil SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 2 kl.III231.5 poäng

1985-08-31 Nyköping SKK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 2 kl.III238 poäng

1985-08-18 Älvsbyn SBK
Steely Landlord 1 kl.I179.5 poäng

1985-08-17 Uddevalla SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.III260.5 poäng

1985-08-17 Örebro SKK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 2 kl.III240 poäng

1985-08-09 Piteå SBK
Steely Landlord 1 kl.I176 poäng

1985-08-04 Boden SBK
Steely Landlord 2 kl.I156 poäng

1985-07-27 Köping SKK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 2 kl.III233.5 poäng

1985-06-16 Älvsbyn SBK
Steely Landlord 1 kl.I182 poäng

1985-06-14 Mark SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.III257.5 poäng

1985-06-02 Kungälv SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 2 kl.III232 poäng

1985-05-31 Arboga SBK 850601
SE V-90 SE LCH LP Aristo 1 kl.III284 poäng

1985-05-25 Mellerud SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.III275.5 poäng

1985-05-19 Katrineholm SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III223 poäng

1985-05-19 Alingsås SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.III277 poäng

1985-05-16 Göteborg SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 3 kl.III216 poäng

1985-05-11 Lysekil SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 2 kl.III236.5 poäng

1985-05-11 Eskilstuna SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 2 kl.III235 poäng

1985-04-28 Uddevalla SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 3 kl.III206 poäng

1985-04-14 Färgelanda SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 2 kl.III246 poäng

1985-04-14 Finspång SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 1 kl.III271 poäng

1985-04-05 Skara SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 2 kl.II158.5 poäng

1985-03-10 Strängnäs SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 2 kl.III225 poäng

1984-12-02 Vällingby SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 1 kl.III276 poäng

1984-11-24 Flen SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III212 poäng

1984-11-18 Finspång SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 1 kl.III261.5 poäng

1984-11-10 Tierp SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 3 kl.III206.5 poäng

1984-11-04 Eskilstuna SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 1 kl.III268 poäng

1984-10-21 Skövde SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III201.5 poäng

1984-10-20 Sandviken SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 2 kl.III247 poäng

1984-10-20 Enköping SBK
LP Steely Fancy Lass 3 kl.II137.5 poäng

1984-10-14 Falun SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 2 kl.III236.5 poäng

1984-10-14 Flen SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III222 poäng

1984-10-07 Kalmar SBK
Starhunter's Rigel 3 kl.I109.5 poäng

1984-10-07 Avesta SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 2 kl.III246 poäng

1984-09-23 Katrineholm SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 2 kl.III253.5 poäng

1984-09-23 Örebro SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 1 kl.III255.5 poäng

1984-09-16 Norrköping SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III220 poäng

1984-09-15 Lessebo-Orten SBK
Starhunter's Rigel 3 kl.I126 poäng

1984-09-09 Årjäng SBK
Amira 3 kl.I130 poäng

1984-09-08 Bengtsfors SBK
Amira 2 kl.I155 poäng

1984-07-08 Bergsåker SPEC KL
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 1 Hp kl.II0 poäng

1984-06-16 Flen SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.III194.5 poäng

1984-05-27 Torsås SBK
Starhunter's Aquila 2 kl.I158 poäng

1984-03-25 Kalmar SBK
Starhunter's Cassiopeja 3 kl.I124 poäng

1983-11-27 Sthlm Sö SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.II115 poäng

1983-11-20 Linköping SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.II129 poäng

1983-11-16 Vällingby SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.II123 poäng

1983-10-30 Katrineholm SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 1 kl.II168 poäng

1983-10-22 Enköping SBK
LP Steely Fancy Lass 1 kl.II161 poäng

1983-10-15 Flen SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.II101 poäng

1983-10-09 Munkedal SBK
Duchess-Delila 3 kl.I130 poäng

1983-10-09 Kalmar SBK
Starhunter's Cassiopeja 2 kl.I154 poäng

1983-09-10 Bengtsfors SBK
Amira 3 kl.I110 poäng

1983-08-27 Åsele SBK
Åshöjdens Apache 2 kl.I149 poäng

1983-08-12 Piteå SBK
Åshöjdens Apache 3 kl.I122 poäng

1983-06-11 Trollhättan SBK
Duchess-Delila 2 kl.I156 poäng

1983-06-11 Flen SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 1 kl.II160 poäng

1983-06-04 Västerås SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.II109 poäng

1983-05-28 Oskarshamn SBK
Starhunter's Aquila 1 kl.I181 poäng

1983-05-22 Uddevalla SBK
Duchess-Delila 3 kl.I126 poäng

1983-05-21 Linköping SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 1 kl.II162 poäng

1983-05-15 Lidköping SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.II188 poäng

1983-05-15 Flen SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 3 kl.II108 poäng

1983-05-08 Kungälv SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.II172 poäng

1983-05-08 Bro-Håbo SBK
LP Steely Fancy Lass 2 kl.II153 poäng

1983-04-24 Åmål SBK
Åshöjdens Zingoalla 1 kl.I171 poäng

1983-04-23 Strängnäs SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 1 kl.II162 poäng

1983-04-16 Ale SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 2 kl.II156 poäng

1983-04-16 Bengtsfors SBK
Amira 3 kl.I129 poäng

1983-04-10 Göteborg SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.II172 poäng

1982-12-04 Göteborg SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.II176 poäng

1982-11-28 Nyköping SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 2 kl.I154 poäng

1982-10-30 Trollhättan SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.II186 poäng

1982-10-30 Enköping SBK
LP Steely Fancy Lass 1 kl.I167 poäng

1982-10-24 Luleå SBK
Barco 3 kl.I106 poäng

1982-10-24 Flen SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 1 kl.I186 poäng

1982-10-23 Marks SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.II182 poäng

1982-10-16 Göteborg SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 2 kl.II144 poäng

1982-10-02 Avesta SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 1 kl.II179 poäng

1982-09-11 Bengtsfors SBK
Amira 3 kl.I113 poäng

1982-05-23 Flen SBK
SE V-90 SE LCH LP Aristo 1 kl.I176 poäng

1982-05-20 Alingsås SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.I186 poäng

1982-05-15 Åmål SBK
Amira 3 kl.I137 poäng

1982-04-18 Kalmar SBK
Steely Eager 2 kl.I157 poäng

1982-04-03 Lysekil SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.I196 poäng

1982-03-27 Enköping SBK
LP Steely Fancy Lass 3 kl.I125 poäng

1982-03-14 (kinna) Mark SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.I195 poäng

1982-02-28 Östhammar SBK
Billy 2 kl.I159 poäng

1981-11-29 Göteborg SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.I161 poäng

1981-11-22 Marks SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 1 kl.I184 poäng

1981-11-21 Uppsala SBK
LP Steely Fancy Lass 3 kl.I137 poäng

1981-10-25 Sandviken SBK
Mystery 2 kl.I150 poäng

1981-10-24 Lysekil SBK
SE LCH LP Steely Fast Falcon 2 kl.I148 poäng

1981-09-27 Nedansiljan SBK
Mystery 1 kl.I164 poäng

1981-08-22 Enköping SBK
LP Steely Fancy Lass 1 kl.I189 poäng Nyman Kjell

1981-08-09 Avesta SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 1 kl.II176 poäng Lönnhammar Isse
Mystery 2 kl.I156 poäng Lönnhammar Isse

1981-08-02 Malung SBK
Mystery 2 kl.I142 poäng Gustavsson L-G

1981-06-14 Malmen SBK
Vinstamarkens Nallo 3 kl.I128 poäng

1981-06-13 Falun SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 1 kl.II168 poäng Fältman Carl-Olof

1981-06-08 Borlänge SBK
LP Josett's Louise 1 kl.I171 poäng Andersson Jan

1981-05-31 Malmen SBK
Vinstamarkens Nallo 3 kl.I132 poäng

1981-05-31 Säterdalen SVTEK
LP Josett's Louise 1 kl.I166 poäng Gustafsson Lars-G N

1981-05-30 Nedansiljan SBK
LP Josett's Louise 2 kl.I151 poäng Larsson O

1981-05-16 Enköping AFBF/SBK
LP Steely Fancy Lass 1 kl.I176 poäng Karlsson Sven-Olov

1981-03-28 Enköping SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 3 kl.II126 poäng Karlsson Sven-Olov
LP Steely Fancy Lass 1 kl.I161 poäng Åberg Anders

1980-11-15 Sandviken SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 1 kl.I176 poäng Eriksson Lennart

1980-10-25 Arboga SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 1 kl.I0 poäng Johansson Maria J

1980-10-11 Malung SBK
Mystery 3 kl.I114 poäng Eklund Gunilla

1980-10-05 Västerås SBK
LP Steely Fancy Lass 3 kl.I128 poäng

1980-09-28 Örebro SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 1 kl.I171 poäng Eriksson Olle R

1980-08-17 Vaxholm SBK
LP Steely Fancy Lass 2 kl.I140 poäng

1980-08-03 Avesta SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 2 kl.I158 poäng Lindfors Kurt

1980-06-22 Borlänge SBK
NORD V-83 SE LCH LP Josett's Mr Gordon 2 kl.I148 poäng Gustafsson Lars-G N

1980-06-01 Malmö SBK
Merlin 2 kl.I144 poäng Olsson Sture

1979-10-27 Södertälje SBK
Billy 3 kl.I100 poäng

1979-10-21 Kungsör SBK
Billy 2 kl.I152 poäng Sjögren Bengt

1979-09-09 Strängnäs SBK
Billy 3 kl.I100 poäng Wozny Sten

1979-08-12 Fagersta SBK
Billy 3 kl.I114 poäng Andersson Bror

1979-05-20 Enköping AFB/SBK
Billy 2 kl.I153 poäng Karlsson Sven-Olov

1979-04-22 Enköping SBK
Billy 3 kl.I115 poäng

1979-03-18 Kungsör SBK
Billy 1 kl.I181 poäng Wessman Göran

1977-10-02 Örebro SBK
Aeris Rf Carmen 1 kl.I182 poäng

1977-05-15 Skan.-Falsterbo SBK
Aeris Bb Djingis Dandy 1 kl.I161 poäng

1977-04-24 Österåker SBK
Pan 3 kl.I128 poäng

1976-10-09 Österåker SBK
Vinstamarkens Connie 2 kl.I143 poäng

1976-06-20 Ystad SBK
Knattens Lolita 2 kl.I140 poäng Mohlin Arne

1976-05-16 Skanör Falsterb SBK
Aeris Bb Djingis Dandy 3 kl.I126 poäng Pettersson Axel

1976-05-09 Lomma SBK
Aeris Bb Djingis Dandy 2 kl.I156 poäng Andersson Kurt


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2020-02-12 / Page updated 12 Feb 2020: gordon@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2020-02-03 / Information from the Swedish Kennel Club 3 Feb 2020