Sloeberry Bay Akinas Chiyo | Ej godkänd startklass | 118.5 poäng | Ek Lennart |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chilihunters Cap Zea | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Altskog Ulla |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chilihunters Cap Zea | Godkänd startklass | 159 poäng | Svensson Göran |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 2 kl.III | 255 poäng | Andersson Mats |
LD STARTKLASS SPH I Guamikeni's Berlin | 0 kl.I | 0 poäng | Hallman Jeanette |
LD STARTKLASS SPH I Anniegetyourgun Minnie Oakley | Uppflyttad startklass | 178.5 poäng | Wernersson Anna |
HTM I RLD F LD 1 SPH I SPH II Mandylike's Gingernut | 1 kl.I | 286 poäng | Ek Björn |
Kimline's Skye Torrin | Uppflyttad startklass | 170.5 poäng | Svanstedt Eva |
Jaktvindens Enterprice | Godkänd startklass | 152 poäng | Hansson Mikael |
SE SPCH SE VCH SE J(J)CH SE LCH SE RALLYCH SPH III Korpklons Fennek | 3 kl.III | 209 poäng | Johansson Magnus |
SE LCH LD STARTKLASS Happy Birdhunter's Coxs Ibex | 2 kl.II | 240.5 poäng | Karlsson Bo |
Dimhöjdens Texas Af Barney | 0 kl.II | 0 poäng | Karlsson Bo |
RLD N RLD F RLD A SPH I SPH II Aktiviva's Bluebelle of Izar | 1 kl.I | 285 poäng | Johansson Magnus |
SE SPCH LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Mandylike's Harley | Uppflyttad startklass | 184.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
SPH I Black Angus Twist | Godkänd startklass | 156 poäng | Barthel Carina |
Black Angus Skotte | Godkänd startklass | 137 poäng | Barthel Carina |
Small Miracles Hefaistos | Ej godkänd startklass | 119 poäng | Barthel Carina |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | Uppflyttad startklass | 180.5 poäng | Vennerström Therese |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Lexie | Godkänd startklass | 134.5 poäng | Vennerström Therese |
LD STARTKLASS SPH I Anniegetyourgun Minnie Oakley | Uppflyttad startklass | 192.5 poäng | Thorén Lotta |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Önum Lyckebo Anna | 0 kl.I | 115 poäng | Ohlsson Patrik |
LD 2 Rockdove's You Only Live Twice | 3 kl.II | 212 poäng | Tofthagen Mikael |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 1 kl.III | 287 poäng | Näsholm Arne |
Airotkivs Paula | Uppflyttad startklass | 174.5 poäng | Bergström Elisabeth |
Black Angus Skotte | Godkänd startklass | 137 poäng | Barthel Carina |
Like'ims Sezuan | Ej godkänd startklass | 85 poäng | Barthel Carina |
SE VCH SE J(J)CH NO JCH LD STARTKLASS LD 1 Searover Fames Larry | 1 kl.I | 283.5 poäng | Larsson Görel |
SE SPCH LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Mandylike's Harley | Uppflyttad startklass | 197 poäng | Björkqvist Cronje |
Like'ims Sezuan | Ej godkänd startklass | 81 poäng | Björkqvist Cronje |
Askrikes Tornado | Godkänd startklass | 146 poäng | Axenvik Mats |
Sloeberry Bay Akinas Chiyo | Godkänd startklass | 152 poäng | Andersson Britt-Mari |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chilihunters Cap Zea | Godkänd startklass | 121 poäng | Andersson Britt-Mari |
LD STARTKLASS SPH I Guamikeni's Berlin | 0 kl.I | 189 poäng | Johansson Kenneth |
SE SPCH LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Mandylike's Harley | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Söderkvist Dennis |
LPII SE LCH Benny | 1 kl.III | 260.5 poäng | Hansson Ola |
LD STARTKLASS Svinnocks Tofslan | Uppflyttad startklass | 169.5 poäng | Wiklander Charlotte |
RLD N LD STARTKLASS Artemissil Sergeant | Godkänd startklass | 149.5 poäng | Wiklander Charlotte |
Askrikes Tornado | Godkänd startklass | 124 poäng | Altskog Ulla |
LPI LPII Mandylike's Adele | 0 kl.II | 160 poäng | Ek Björn |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 0 kl.II | 0 poäng | Ek Björn |
LD STARTKLASS Kimline's Skye River Dee | 1 kl.I | 280.5 poäng | Ohlsson Patrik |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS LD 1 Seareeds Miss Tessla | 1 kl.I | 259.5 poäng | Gustavsson Ann-Marie |
Dimhöjdens Texas Af Barney | 2 kl.II | 240 poäng | Ljungberg Carina |
LD STARTKLASS Ejderns Enzo | Uppflyttad startklass | 174.5 poäng | Falk Anders |
LD STARTKLASS Ejderns Nellie | Godkänd startklass | 141 poäng | Falk Anders |
Dimhöjdens Love Af Lynx | Ej godkänd startklass | 119 poäng | Falk Anders |
LD 1 Kosta Klövers Stjärna | Uppflyttad startklass | 174 poäng | Hammarberg Jonas |
SE SPCH LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Mandylike's Harley | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Hammarberg Jonas |
LPII SE LCH Benny | 2 kl.III | 236 poäng | Wranning Jimmy |
LD STARTKLASS SPH I Searover Bass Q'jason | 0 kl.I | 0 poäng | Granlund Beatrice |
SE LCH Andvikens Come Together | 1 kl.III | 276 poäng | Tunér Stefan |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 1 kl.II | 279 poäng | Petersson Lennart |
LD STARTKLASS Capandus Flora Mac Kenzie | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Lengfelt Ulf |
Actualis Prince Tarragon | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Edström Kjell |
LPII SE LCH Benny | 2 kl.III | 228.5 poäng | Ahlgren Anna |
LD STARTKLASS Duckstream Axas Paxa | Uppflyttad startklass | 177.5 poäng | Elfström Ingemar |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 1 kl.III | 296 poäng | Andersson Reidar |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 2 kl.III | 238 poäng | Andersson John-Åke |
RLD N LD STARTKLASS Jaktyrans Gale Windy | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Anderpalm Patric |
RLD N RLD F RLD A Mandylike's Loranga | Godkänd startklass | 145.5 poäng | Falk Anders |
LPII SE LCH Benny | 2 kl.III | 252 poäng | Svensson Anders |
RLD N LD STARTKLASS Jaktyrans Gale Windy | Uppflyttad startklass | 171 poäng | Borgström Roger |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chilihunters Cap Zea | Godkänd startklass | 159.5 poäng | Borgström Roger |
LD STARTKLASS SPH I Guamikeni's Berlin | 0 kl.I | 191 poäng | Sjöstrand Yvonne |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | Godkänd startklass | 159.5 poäng | Berg Carola |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Lexie | Godkänd startklass | 121.5 poäng | Berg Carola |
SÖKH I SÖKH II Wingpennans Frö | 3 kl.I | 216.5 poäng | Östman Högström Hann |
SPH III SÖKH II SÖKH III Mandylike's Camaro | Uppflyttad startklass | 181.5 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
LD 2 Rockdove's You Only Live Twice | 3 kl.II | 220.5 poäng | Bagge Åsa |
Pumpans Busch Baby | Uppflyttad startklass | 178.5 poäng | Håvedal Claes Göran |
LPI LPII LPIII Happy Birdhunter's Dots Royal Gala | 2 kl.III | 232.5 poäng | Klase Eva |
SE SPCH SE VCH SE J(J)CH SE LCH SE RALLYCH SPH III Korpklons Fennek | 1 kl.III | 272 poäng | Klase Eva |
SPH I Bramblefields Auchroisk | 3 kl.I | 198 poäng | Klase Eva |
SPH I SÖKH I Streamlight's Lakes Blue | Godkänd startklass | 148.5 poäng | Häggström Åsa |
SE VCH Stargolds Vouge | Godkänd startklass | 159.5 poäng | Andersson John-Åke |
SE J(J)CH SE LCH Glen Louch Irish Spring | 1 kl.I | 297.5 poäng | Svensson Göran |
SE SPCH LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Mandylike's Harley | Uppflyttad startklass | 186.5 poäng | Frid Crispin |
LPI RLD N RLD F Bergqvistens Prettyperfect | 1 kl.II | 262.5 poäng | Östlund Bo |
Varmgärdes Skrållan | 0 kl.III | 158.5 poäng | Svensson Anders |
Alva | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Barthel Carina |
SPH I SPH II SÖKH I Like'ims Zaga | 0 kl.I | 188.5 poäng | Claesson Marianne |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 3 kl.III | 206.5 poäng | Olander Per-Erik |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 3 kl.II | 214.5 poäng | Lindqvist Göran |
LPI LPII Mandylike's Adele | 0 kl.II | 171 poäng | Lindqvist Göran |
LD STARTKLASS Duckstream Axas Paxa | Uppflyttad startklass | 177.5 poäng | Östling Anders |
SPH I Zetastar Zesty Smile | 1 kl.I | 278.5 poäng | Almquist Sture |
SPH I Allez Master Twigg | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Almquist Sture |
Like'ims Sezuan | Ej godkänd startklass | 119 poäng | Hammarberg Jonas |
Like'ims Sezuan | Ej godkänd startklass | 109.5 poäng | Barthel Carina |
SE LCH RLD N RLD F Skybar Friendship | 3 kl.III | 210 poäng | Skog Anja |
Stenbury Black Lady of Shalott | 2 kl.I | 249.5 poäng | Norman Leif |
FDI FDII HTM II RLD N&F&A SE HTMCH Lizzie | Uppflyttad startklass | 184 poäng | Gunnarsson Tommy |
LD STARTKLASS NW 1 Mulatorp's Dachsie | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Gunnarsson Tommy |
LPI RLD N RLD F Bergqvistens Prettyperfect | 3 kl.II | 193.5 poäng | Melander Jansson Eva |
LD STARTKLASS Ejderns Nellie | Uppflyttad startklass | 184 poäng | Simmingsköld Hans |
LD STARTKLASS Ejderns Enzo | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Simmingsköld Hans |
SPH III SÖKH II SÖKH III Mandylike's Camaro | Godkänd startklass | 158 poäng | Simmingsköld Hans |
Varmgärdes Skrållan | 0 kl.III | 0 poäng | Malmström Christer |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SÖKH I Boställeskogens Totte | 2 kl.I | 247.5 poäng | Johansson Kenneth |
LD STARTKLASS NW 1 Mulatorp's Dachsie | Uppflyttad startklass | 175 poäng | Larsson Görel |
RLD N LD STARTKLASS Jaktyrans Gale Windy | Uppflyttad startklass | 177.5 poäng | Ryttse Katinka |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS LD 1 Seareeds Miss Tessla | Uppflyttad startklass | 189.5 poäng | Stare Gunilla |
LD STARTKLASS Duckstream Axas Paxa | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Svensson Göran |
Ivanthes First Lady Lava | Ej godkänd startklass | 91.5 poäng | Hagström Charlotta |
Sibbofjärdens Pelle | 0 kl.III | 170 poäng | Hagström Charlotta |
SE LCH Skybar Gazelle | 0 kl.III | 0 poäng | Andersson John-Åke |
SE VCH Stargolds Vouge | Godkänd startklass | 132.5 poäng | Andersson John-Åke |
Varmgärdes Skrållan | 3 kl.III | 217 poäng | Johansson Mats |
Minnows Amarantine | Uppflyttad startklass | 164.5 poäng | Karlsson Alf |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 3 kl.III | 205.5 poäng | Lundgren Cecilia |
LD STARTKLASS Capandus Flora Mac Kenzie | Uppflyttad startklass | 183 poäng | Eliasson Lennart |
RLD N LD STARTKLASS Artemissil Sergeant | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Stare Gunilla |
RLD N LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Ivanthes First Huntress | Uppflyttad startklass | 174 poäng | Moberg Ragnar |
Dimhöjdens Love Af Lynx | Godkänd startklass | 147.5 poäng | Engström Ingemar |
SE J(J)CH Moorman's Tweed Glentress | 0 kl.II | 175 poäng | Axenvik Mats |
SPH I Rockdove's Wind of Change | 2 kl.I | 224 poäng | Axenvik Mats |
SE J(J)CH SE LCH Glen Louch Irish Spring | 1 kl.I | 273.5 poäng | Axenvik Mats |
SE VCH Stargolds Vouge | Godkänd startklass | 156.5 poäng | Näslund Göran |
Stenbury Black Lady of Shalott | 2 kl.I | 227.5 poäng | Svensson Anders |
Minnows Amarantine | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Ollars Stefan |
LPI Stawaskogens Black Vera | 0 kl.I | 0 poäng | Johansson Mats |
RLD N LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Ivanthes First Huntress | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Berg Marita |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 2 kl.III | 235 poäng | Lövenius Rune |
SPH I Bramblefields Auchroisk | 2 kl.I | 249 poäng | Klase Eva |
SE LCH Skybar Gazelle | 0 kl.III | 0 poäng | Svensson Göran |
Searover Star Sam | Uppflyttad startklass | 183 poäng | Timan Inger |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SÖKH I Boställeskogens Totte | 0 kl.I | 0 poäng | Björkqvist Cronje |
SPH I SPH II Searover Star Fighter | Uppflyttad startklass | 180.5 poäng | Obbarius Håkan |
SE SPCH SE VCH SE J(J)CH SE LCH SE RALLYCH SPH III Korpklons Fennek | 1 kl.III | 272.5 poäng | Klase Eva |
RLD N RLD F RLD A SPH I SPH II Aktiviva's Bluebelle of Izar | Uppflyttad startklass | 176.5 poäng | Klase Eva |
LD STARTKLASS Capandus Flora Mac Kenzie | Uppflyttad startklass | 184.5 poäng | Svensson Kristina |
SPH III SÖKH II SÖKH III Mandylike's Camaro | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Florinus Alexandra |
LPII RLD F Thorsvi Ardmore | 2 kl.II | 226.5 poäng | Ivanov Mikael |
RLD N LD STARTKLASS Artemissil Sergeant | Ej godkänd startklass | 118 poäng | Ivanov Mikael |
SE VCH RLD N SPH I Bergsandens Pennys Månviva | 1 kl.I | 301 poäng | Strömbäck Göran |
SE VCH Jippikajejs Atchi Prosit | Uppflyttad startklass | 182.5 poäng | Larsson Kjell |
SE VCH RLD N SPH I Bergsandens Pennys Månviva | 3 kl.I | 217 poäng | Larsson Kjell |
SE VCH Jippikajejs Atchi Prosit | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Strömbäck Göran |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 1 kl.III | 296.5 poäng | Johansson Sven-Arne |
LPI LPII Minnows Mint Marker | 0 kl.II | 0 poäng | Johansson Sven-Arne |
Minnows Amarantine | Godkänd startklass | 130 poäng | Claesson Marianne |
SPH I SPH II SÖKH I Like'ims Zaga | 3 kl.I | 199.5 poäng | Brocker Björn |
SPH I SPH II SÖKH I SÖKH II Twigg's Jack of All Trades | 3 kl.I | 194.5 poäng | Brocker Björn |
LD STARTKLASS Svinnocks Tofslan | Uppflyttad startklass | 181.5 poäng | Svensson Sven Erik |
LD STARTKLASS Svinnocks Tofslan | Uppflyttad startklass | 188.5 poäng | Bukss Ronge Irene |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Highland Park | Uppflyttad startklass | 175.5 poäng | Bukss Ronge Irene |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Convalmore | Uppflyttad startklass | 174 poäng | Bukss Ronge Irene |
Dimhöjdens Texas Af Barney | 0 kl.II | 0 poäng | Karlsson Bo |
SPH I Bramblefields Auchroisk | 2 kl.I | 243 poäng | Johansson Magnus |
RLD N RLD F SPH I SPH II Mandylike's Dashing Daisy | 2 kl.I | 237.5 poäng | Atzmannstorfer Rebec |
LD STARTKLASS Ejderns Nellie | Godkänd startklass | 153.5 poäng | Atzmannstorfer Rebec |
LD STARTKLASS Ejderns Enzo | Godkänd startklass | 128.5 poäng | Atzmannstorfer Rebec |
LPI Stawaskogens Black Vera | 3 kl.I | 203 poäng | Altskog Ulla |
SE VCH RLD N RLD F SPH I SÖKH I Viltvårdarns Öxxi | 1 kl.I | 272.5 poäng | Altskog Ulla |
SE SPCH LD STARTKLASS SPH I&II&III SÖKH I Willowridge Five Seasons | Uppflyttad startklass | 185.5 poäng | Andersson Anna-Carin |
LPI Stawaskogens Black Vera | 0 kl.I | 0 poäng | Axenvik Catarina |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 1 kl.III | 277 poäng | Larsson Anita |
Dimhöjdens Texas Af Barney | 3 kl.II | 221 poäng | Ljungberg Carina |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SÖKH I Boställeskogens Totte | 1 kl.I | 267 poäng | Ljungberg Carina |
Ejderns Blacki | Godkänd startklass | 121.5 poäng | Gustavsson Susanne |
SE VCH RLD N&F SE RALLYCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II&III High Dreams Crystal City | 1 kl.I | 263.5 poäng | Obbarius Håkan |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Sjöråets Solstorm | Godkänd startklass | 148 poäng | Hyrén Bertil |
SE VCH RLD N&F SE RALLYCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II&III High Dreams Crystal City | 1 kl.I | 262.5 poäng | Hagelin Birgitta |
SE J(J)CH Roekull Kayos Unix | Godkänd startklass | 137 poäng | Hammarberg Jonas |
Like'ims Sezuan | Ej godkänd startklass | 113 poäng | Hammarberg Jonas |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 1 kl.I | 281 poäng | Lengfelt Ulf |
LD STARTKLASS Thorsvi Huntly | Uppflyttad startklass | 196 poäng | Nyberg Maivor |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Convalmore | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Nyberg Maivor |
SE LCH Skybar Gazelle | 1 kl.III | 274 poäng | Andersson John-Åke |
SPH I SPH II Zetastar Special Tomahawk | Godkänd startklass | 126.5 poäng | Amelid Carina |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 2 kl.III | 236 poäng | Fredriksson Rickard |
SE SPCH SPH II SPH III Fågelfinnarens Cobalt Deep Green | 1 kl.I | 290 poäng | Fredriksson Rickard |
SPH I Bramblefields Auchroisk | 3 kl.I | 192 poäng | Karlsson Bo |
SE LCH LD STARTKLASS Happy Birdhunter's Coxs Ibex | 1 kl.I | 274.5 poäng | Karlsson Bo |
Sibbofjärdens Lisa | 1 kl.II | 279 poäng | Norman Leif |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 0 kl.I | 0 poäng | Lundin Robert |
Stenbury Black Lady of Shalott | 0 kl.I | 0 poäng | Lundin Robert |
LD STARTKLASS Huntrets Kejsarbeckasin | Uppflyttad startklass | 187 poäng | Svensson Anders |
RLD N Twigg's Best of All | Godkänd startklass | 140 poäng | Svensson Anders |
Sibbofjärdens Lisa | 2 kl.II | 231 poäng | Svensson Anders |
Stenbury Black Lady of Shalott | 2 kl.I | 255 poäng | Hansson Ola |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 0 kl.I | 0 poäng | Hansson Ola |
LD STARTKLASS Huntrets Kejsarbeckasin | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Lundin Robert |
RLD N LD STARTKLASS Jaktyrans Gale Windy | Godkänd startklass | 158 poäng | Lundin Robert |
RLD N Twigg's Best of All | Godkänd startklass | 150.5 poäng | Lundin Robert |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 1 kl.I | 271.5 poäng | Hyrén Bertil |
Raddox Nimloth | 2 kl.I | 235 poäng | Karlsson Bo |
SPH I Bramblefields Auchroisk | 2 kl.I | 229.5 poäng | Karlsson Bo |
SPH II Raddox Lorax | Uppflyttad startklass | 169.5 poäng | Johansson Magnus |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 2 kl.III | 237.5 poäng | Andersson Mats |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 1 kl.I | 280 poäng | Gustafsson Inger |
LPI Stawaskogens Black Vera | 2 kl.I | 245 poäng | Dunder Maria |
SE J(J)CH LD 1 Rockdove's Mind Power | Uppflyttad startklass | 188.5 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
Dimhöjdens Texas Af Barney | 0 kl.II | 172 poäng | Petersson Jonny |
LD STARTKLASS Rockdove's Little Wing | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Nordin Anna |
Varmgärdes Skrållan | 3 kl.III | 210 poäng | Hansson Ola |
RLD N Kullaholm's Bodhmall | Godkänd startklass | 137 poäng | Henriksson Anneli |
RLD N Kullaholm's Bodhmall | Ej godkänd startklass | 84.5 poäng | Anderpalm Patric |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 0 kl.I | 0 poäng | Gustavsson Arvidsson |
LD STARTKLASS Ejderns Enzo | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Falk Anders |
LD STARTKLASS Ejderns Nellie | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Falk Anders |
LD STARTKLASS Öljersjös Knox Spirit of Java | Uppflyttad startklass | 176.5 poäng | Korhonen Ari |
Varmgärdes Skrållan | 0 kl.III | 183.5 poäng | Svensson Anders |
Sibbofjärdens Pelle | 0 kl.III | 177 poäng | Svensson Anders |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 0 kl.I | 150.5 poäng | Timan Inger |
LPI RLD N RLD F Bergqvistens Prettyperfect | 0 kl.II | 182.5 poäng | Edström Kjell |
SPH I Zetastar Zesty Smile | 2 kl.I | 227 poäng | Karlsson Henrik |
SPH I Allez Master Twigg | Godkänd startklass | 156 poäng | Karlsson Henrik |
SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH SPH I&II Wingpennans Flinga | 3 kl.III | 209 poäng | Nilsson Berth |
LPII RLD F Thorsvi Ardmore | 2 kl.II | 233.5 poäng | Ek Lennart |
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 SPH I RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande | 1 kl.I | 275.5 poäng | Hansson Tina |
SE J(J)CH RLD A Reedsweeper's Tex Treasure | Uppflyttad startklass | 185 poäng | Andersson Britt-Mari |
LD STARTKLASS Thorsvi Huntly | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Andersson Britt-Mari |
RLD N LD STARTKLASS Artemissil Sergeant | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Andersson Britt-Mari |
LPII SE LCH Benny | 3 kl.III | 218.5 poäng | Wärme Leif |
LD STARTKLASS Huntrets Kejsarbeckasin | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Svensson Anders |
LPI Stawaskogens Black Vera | 3 kl.I | 219 poäng | Dunder Maria |
Mandylike's Glee | 0 kl.II | 162 poäng | Johnsson Berger Mimm |
Dimhöjdens Texas Af Barney | 2 kl.II | 240 poäng | Hammarberg Jonas |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SÖKH I Boställeskogens Totte | 2 kl.I | 240.5 poäng | Magnusson Claes |
Alva | Godkänd startklass | 158.5 poäng | Hammarberg Jonas |
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand | Uppflyttad startklass | 177 poäng | Bergstedt Eva |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 3 kl.III | 195.5 poäng | Larsson Inge |
LD STARTKLASS NW 1 Mulatorp's Dachsie | Uppflyttad startklass | 172.5 poäng | Larsson Inge |
LD STARTKLASS SPH I Guamikeni's Berlin | 3 kl.I | 200 poäng | Hammarberg Jonas |
Ejderns Blacki | Godkänd startklass | 148 poäng | Lundin Carina |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 0 kl.I | 127.5 poäng | Henriksson Anneli |
Varmgärdes Skrållan | 2 kl.III | 233.5 poäng | Johansson Mats |
LD STARTKLASS Black Colimas David-Bowie | Godkänd startklass | 157.5 poäng | Moberg Ragnar |
Pilens Neptunus | Godkänd startklass | 138 poäng | Moberg Ragnar |
Minnows Unique Summernight Story | Uppflyttad startklass | 174.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LD STARTKLASS Huntrets Kejsarbeckasin | Uppflyttad startklass | 188.5 poäng | Wärme Leif |
RLD N RLD F Moa | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Wärme Leif |
LPII SE LCH Benny | 1 kl.III | 256.5 poäng | Ivanov Mikael |
Huntrets Ohlsson Tjugotvå | Godkänd startklass | 153 poäng | Alfredsson Jan |
Alice | Godkänd startklass | 155 poäng | Wranning Jimmy |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 0 kl.I | 169.5 poäng | Timan Inger |
Sibbofjärdens Pelle | 0 kl.III | 0 poäng | Cangren Malmberg A-M |
Kicki | 1 kl.I | 267.5 poäng | Hansson Ola |
Varmgärdes Skrållan | 2 kl.III | 230 poäng | Svensson Anders |
LD STARTKLASS Öljersjös Knox Spirit of Java | Uppflyttad startklass | 169.5 poäng | Schwandner Jutta |
Ejderns Blacki | Godkänd startklass | 129 poäng | Schwandner Jutta |
SE SPCH SE VCH SE J(J)CH SE LCH SE RALLYCH SPH III Korpklons Fennek | 2 kl.III | 230 poäng | Karlsson Bo |
LPI LPII LPIII Happy Birdhunter's Dots Royal Gala | 0 kl.III | 0 poäng | Karlsson Bo |
Dimhöjdens Texas Af Barney | 3 kl.II | 192 poäng | Karlsson Bo |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 1 kl.III | 275.5 poäng | Näsholm Arne |
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 SPH I RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande | 1 kl.I | 275 poäng | Crona Gunnel |
PH SE JCH Gracehunters Win's Irish Guinness | Godkänd startklass | 140.5 poäng | Crona Gunnel |
Enhalos Cobras Strandlysing | Godkänd startklass | 135.5 poäng | Crona Gunnel |
LD STARTKLASS Rockdove's Little Wing | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Bergström Bo |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS LD 1 Seareeds Miss Tessla | Uppflyttad startklass | 171 poäng | Karlsson Tomas |
LD STARTKLASS SPH I Anniegetyourgun Minnie Oakley | Godkänd startklass | 157.5 poäng | Hallman Jeanette |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 3 kl.III | 216 poäng | Andersson John-Åke |
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 SPH I RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande | 2 kl.I | 251.5 poäng | Liukkonen Ulle |
Enhalos Cobras Strandlysing | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Liukkonen Ulle |
PH SE JCH Gracehunters Win's Irish Guinness | Godkänd startklass | 143.5 poäng | Liukkonen Ulle |
SE J(J)CH Sea-Croft Nice N' Shiny | 1 kl.II | 284.5 poäng | Magnusson Claes |
LPI LPII SPH II Like'ims Nellie | 0 kl.II | 187.5 poäng | Magnusson Claes |
Huntrets Ohlsson Tjugotvå | Godkänd startklass | 156 poäng | Hansson Ola |
RLD N Kullaholm's Bodhmall | Godkänd startklass | 129 poäng | Hansson Ola |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 2 kl.III | 231.5 poäng | Ögren Anders |
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 SPH I RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande | 1 kl.I | 272.5 poäng | Andersson John-Åke |
Enhalos Cobras Strandlysing | Godkänd startklass | 150 poäng | Andersson John-Åke |
RLD N LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Ivanthes First Huntress | Uppflyttad startklass | 183 poäng | Berg Marita |
H-Falks Yster | Godkänd startklass | 145.5 poäng | Berg Marita |
Sibbofjärdens Pelle | 0 kl.III | 148.5 poäng | Tunér Stefan |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Stargolds Royal Leonore | Ej godkänd startklass | 107.5 poäng | Snell Karl-Evert |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lapwing's Jade | Godkänd startklass | 135.5 poäng | Söderkvist Dennis |
Varmgärdes Skrållan | 3 kl.III | 204.5 poäng | Svensson Anders |
LPII SE LCH Benny | 3 kl.III | 202 poäng | Svensson Anders |
LD STARTKLASS Svinnocks Tofslan | Godkänd startklass | 157.5 poäng | Skantz Elizabeth |
RLD N LD STARTKLASS Artemissil Sergeant | Godkänd startklass | 146 poäng | Skantz Elizabeth |
Alice | Uppflyttad startklass | 164 poäng | Dunder Maria |
RLD N RLD F LD 1 Ringlets Magic | Godkänd startklass | 135.5 poäng | Lind Birgit |
RLD N LD STARTKLASS Artemissil Sergeant | Godkänd startklass | 127 poäng | Moberg Ragnar |
Mandylike's Feelingly | Godkänd startklass | 151.5 poäng | Tillström Ulf |
LD STARTKLASS SPH I Anniegetyourgun Minnie Oakley | Godkänd startklass | 143 poäng | Tillström Ulf |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | Uppflyttad startklass | 164 poäng | Berg Carola |
LD STARTKLASS Rockdove's Little Wing | Uppflyttad startklass | 184 poäng | Fors Gunnar |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SPH III Mandylike's Hunter | Uppflyttad startklass | 183.5 poäng | Fors Gunnar |
Actualis Prince Tarragon | Ej godkänd startklass | 55.5 poäng | Gudmunds Laila |
LPI LPII SPH II Like'ims Nellie | 0 kl.II | 0 poäng | Frid Crispin |
Roekull Xakt | Uppflyttad startklass | 175 poäng | Söderkvist Dennis |
LPII SE LCH Benny | 2 kl.III | 253.5 poäng | Hansson Ola |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 0 kl.I | 173 poäng | Anderpalm Patric |
RLD N RLD F LD 1 Ringlets Magic | Godkänd startklass | 155.5 poäng | Anderpalm Patric |
Varmgärdes Skrållan | 0 kl.III | 171.5 poäng | Ahlgren Anna |
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand | Uppflyttad startklass | 174 poäng | Fries Gunilla |
RLD N Sjöråets Super-Nova | Ej godkänd startklass | 100 poäng | Larsson Toni |
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 SPH I RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande | 3 kl.I | 214.5 poäng | Sjöblom Annika |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Convalmore | Uppflyttad startklass | 179 poäng | Andersson Britt-Mari |
Alice | Ej godkänd startklass | 102 poäng | Andersson Britt-Mari |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS LD 1 Seareeds Miss Tessla | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Johnsson Berger Mimm |
LPI LPII LPIII Happy Birdhunter's Dots Royal Gala | 0 kl.III | 140 poäng | Klase Eva |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 0 kl.I | 159 poäng | Klase Eva |
Varmgärdes Skrållan | 0 kl.III | 0 poäng | Axell Sylvia |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 3 kl.I | 201 poäng | Karlsson Åke |
HTM I FDI&II AGHD I LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH Twigg's Best Brand | Uppflyttad startklass | 166.5 poäng | Karlsson Alf |
LD STARTKLASS Öljersjös Knox Spirit of Java | Godkänd startklass | 126 poäng | Schwandner Jutta |
LPII SE LCH Benny | 1 kl.III | 263 poäng | Svensson Anders |
LD STARTKLASS Happy Birdhunter's Dots Melba | Godkänd startklass | 136 poäng | Anderpalm Patric |
RLD N RLD F SPH I SPH II Mandylike's Dashing Daisy | 3 kl.I | 205 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 0 kl.I | 165 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
Meadowlark Cry of The Celts | Uppflyttad startklass | 163.5 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | Godkänd startklass | 124 poäng | Våring Arne |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Önum Lyckebo Anna | 0 kl.I | 0 poäng | Isaksson Bo |
SE LCH RLD N RLD F Skybar Friendship | 0 kl.III | 0 poäng | Tunér Stefan |
Sibbofjärdens Pelle | 0 kl.III | 0 poäng | Olsen Leif |
LPI LPII SPH II Like'ims Nellie | 3 kl.II | 208 poäng | Wallin Birgitta |
Dimhöjdens Texas Af Barney | 0 kl.II | 184.5 poäng | Wallin Birgitta |
LPII SE LCH Benny | 3 kl.III | 220.5 poäng | Svensson Anders |
LPII SE LCH Benny | 0 kl.III | 162 poäng | Andersson Per-Olof |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Highland Park | Uppflyttad startklass | 160.5 poäng | Stare Gunilla |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 1 kl.III | 258 poäng | Häggström Åsa |
Ejderns Blacki | Godkänd startklass | 155.5 poäng | Falk Karin |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | Godkänd startklass | 136.5 poäng | Laurén Maria |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 2 kl.III | 237 poäng | Olsson Håkan |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SÖKH I Boställeskogens Totte | 0 kl.I | 183.5 poäng | Lindfalk Ingrid |
LD STARTKLASS Öljersjös Knox Spirit of Java | Uppflyttad startklass | 175 poäng | Lindfalk Kenneth |
Dimhöjdens Texas Af Barney | 3 kl.I | 222.5 poäng | Atzmannstorfer Rebec |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 3 kl.I | 213.5 poäng | Falk Karin |
SE VCH RLD N&F SE RALLYCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II&III High Dreams Crystal City | 1 kl.I | 272.5 poäng | Malm Göran |
RLD N RLD F LD 1 Ringlets Magic | Godkänd startklass | 149 poäng | Timan Inger |
SE LCH Skybar Gazelle | 0 kl.III | 190 poäng | Svensson Sven Erik |
LPII SE LCH Benny | 0 kl.III | 0 poäng | Svensson Sven Erik |
LD STARTKLASS Conover's Tuffies Deco Dream | Uppflyttad startklass | 182 poäng | Dunder Maria |
LD STARTKLASS Thorsvi Huntly | Uppflyttad startklass | 187.5 poäng | Härlin Marie-Louise |
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 SPH I RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande | Uppflyttad startklass | 175.5 poäng | Härlin Marie-Louise |
SE J(J)CH RLD A Reedsweeper's Tex Treasure | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Sjöblom Annika |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Highland Park | Godkänd startklass | 148.5 poäng | Sjöblom Annika |
LD STARTKLASS SPH I Anniegetyourgun Minnie Oakley | Godkänd startklass | 144 poäng | Svensson Jan |
RLD N SÖKH III Korpklons Silvertärna | 0 kl.III | 0 poäng | Martens Lena |
RLD N RLD F LD 1 Ringlets Magic | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Nilsson Berth |
LPII SE LCH Benny | 1 kl.III | 268 poäng | Malmström Christer |
RLD N RLD F SPH I SPH II Mandylike's Dashing Daisy | 2 kl.I | 245 poäng | Falk Anders |
Meadowlark Cry of The Celts | Godkänd startklass | 147.5 poäng | Falk Anders |
SPH I Bramblefields Auchroisk | 3 kl.I | 213 poäng | Karlsson Bo |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 SPH I Verbascum Nigrum Carex | 1 kl.I | 256 poäng | Karlsson Bo |
SE LCH Skybar Gazelle | 3 kl.III | 212.5 poäng | Svensson Anders |
SPH II SPH III Stenbury Black Friend | 0 kl.III | 183 poäng | Svensson Anders |
LD STARTKLASS SPH I Anniegetyourgun Minnie Oakley | Godkänd startklass | 135.5 poäng | Johansson Sven-Arne |
RLD N RLD F LD 1 Ringlets Magic | Godkänd startklass | 135.5 poäng | Lind Birgit |
SE VCH SE J(J)CH NO JCH LD STARTKLASS LD 1 Searover Fames Larry | 2 kl.I | 239.5 poäng | Larsson Inge |
LD STARTKLASS NW 1 Mulatorp's Dachsie | Godkänd startklass | 151 poäng | Larsson Inge |
Mandylike's Intra | Uppflyttad startklass | 164.5 poäng | Tunér Stefan |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | Uppflyttad startklass | 180.5 poäng | Brocker Björn |
RLD N RLD F Minnows to You | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Brocker Björn |
Searover Bass Q'toke | 2 kl.II | 228.5 poäng | Engström Ingemar |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 SPH I Verbascum Nigrum Carex | 3 kl.I | 223.5 poäng | Engström Ingemar |
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 SPH I RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande | Uppflyttad startklass | 172.5 poäng | Berg Marita |
SE SPCH SE VCH SE J(J)CH SE LCH SE RALLYCH SPH III Korpklons Fennek | 2 kl.III | 248 poäng | Klase Eva |
Ejderns Blacki | Godkänd startklass | 147.5 poäng | Åkesson Anne-Marie |
LD STARTKLASS Öljersjös Knox Spirit of Java | Godkänd startklass | 130.5 poäng | Åkesson Anne-Marie |
Like'ims Sezuan | Ej godkänd startklass | 105 poäng | Hammarberg Jonas |
Like'ims Sezuan | Ej godkänd startklass | 40 poäng | Hammarberg Jonas |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SÖKH I Boställeskogens Totte | 3 kl.I | 211.5 poäng | Landin Martha |
Mandylike's Glee | 1 kl.I | 275.5 poäng | Tillström Ulf |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | Uppflyttad startklass | 182.5 poäng | Stenh Per-Ola |
Minnows Chickweed Wintergreen | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Claesson Marianne |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Önum Lyckebo Anna | Uppflyttad startklass | 192.5 poäng | Petersson Lennart |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | Uppflyttad startklass | 191 poäng | Petersson Lennart |
SPH I SPH II SÖKH I SÖKH II Twigg's Jack of All Trades | Uppflyttad startklass | 188.5 poäng | Petersson Lennart |
SPH I SPH II SÖKH I Like'ims Zaga | Uppflyttad startklass | 160.5 poäng | Petersson Lennart |
SE VCH SE J(J)CH NO JCH LD STARTKLASS LD 1 Searover Fames Larry | 2 kl.I | 252.5 poäng | Larsson Inge |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Önum Lyckebo Anna | Godkänd startklass | 123 poäng | Larsson Inge |
SPH I Dimhöjdens Trip Af Barney | 3 kl.I | 197 poäng | Falk Anders |
Ejderns Blacki | Godkänd startklass | 159 poäng | Falk Karin |
LPII RLD F Thorsvi Ardmore | 0 kl.II | 187 poäng | Svensson Anders |
RLD N LD STARTKLASS Artemissil Sergeant | Godkänd startklass | 154 poäng | Hjort Mikael |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SPH III Mandylike's Hunter | Uppflyttad startklass | 174.5 poäng | Tunér Stefan |
SE VCH RLD N Benningdale's Titos Light My Fire | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Axenvik Mats |
SE VCH RLD N Conover's Liquorice Dream | Godkänd startklass | 130.5 poäng | Axenvik Mats |
RLD N RLD F SPH II SPH III Blackbound Keeley | 2 kl.I | 225 poäng | Hagelin Birgitta |
Mandylike's Fantastic | 1 kl.II | 270.5 poäng | Eliasson Lennart |
SE LCH LD STARTKLASS Happy Birdhunter's Coxs Ibex | 3 kl.I | 202.5 poäng | Engström Ingemar |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 SPH I Verbascum Nigrum Carex | 2 kl.I | 238 poäng | Engström Ingemar |
Carmal's Waterlily's Glengoyne | 1 kl.I | 265 poäng | Engström Ingemar |
Happy Birdhunter's Coxs Phix | Uppflyttad startklass | 170.5 poäng | Lundgren Peter |
SPH I SPH II SÖKH I Like'ims Zaga | Godkänd startklass | 146 poäng | Ek Björn |
SE SPCH SE VCH SE J(J)CH SE LCH SE RALLYCH SPH III Korpklons Fennek | 2 kl.III | 225 poäng | Nyström Thomas |
LPI LPII LPIII Happy Birdhunter's Dots Wippo | 0 kl.III | 159 poäng | Nyström Thomas |
LD STARTKLASS SPH I Anniegetyourgun Minnie Oakley | Godkänd startklass | 123.5 poäng | Petersson Jonny |
SPH I SPH II SÖKH I Mandylike's Endearing | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Reikerås Kjell |
RLD N RLD F Minnows to You | Godkänd startklass | 150.5 poäng | Reikerås Kjell |
LD STARTKLASS Searover Aylas Patsy | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Larsson Kjell |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Highland Park | Uppflyttad startklass | 162.5 poäng | Larsson Kjell |
Stenbury Black Lady of Shalott | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Ivanov Mikael |
LPI LPII Mandylike's Adele | 2 kl.II | 225 poäng | Isaksson Bo |
LPI Stawaskogens Black Vera | 0 kl.I | 173.5 poäng | Wranning Jimmy |
RLD N LD STARTKLASS Artemissil Sergeant | Godkänd startklass | 142.5 poäng | Andersson Britt-Mari |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SÖKH I Boställeskogens Totte | 2 kl.I | 246.5 poäng | Korhonen Ari |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Ebba | Uppflyttad startklass | 170.5 poäng | Schwandner Jutta |
Ejderns Blacki | Ej godkänd startklass | 100 poäng | Schwandner Jutta |
LPI SE LCH RLD N SPH III Hackihäls Indiana Jones | 0 kl.III | 173.5 poäng | Wärme Leif |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Highland Park | Godkänd startklass | 140.5 poäng | Neteborn Bengt |
LD STARTKLASS Searover Aylas Patsy | Uppflyttad startklass | 173.5 poäng | Olsen Leif |
LD STARTKLASS Djurbergas First Ess For Skate | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Olsen Leif |
SE VCH SE J(J)CH Searover Kellys Reese | Ej godkänd startklass | 116.5 poäng | Olsen Leif |
LD STARTKLASS SPH I Guamikeni's Berlin | 3 kl.I | 222 poäng | Gustafsson Inger |
LPI Stawaskogens Black Vera | 3 kl.I | 210.5 poäng | Larsson Anne |
SE VCH LPI RLD N RLD F Lachawes Adina | 3 kl.I | 195 poäng | Larsson Anne |
RLD N LD STARTKLASS Artemissil Sergeant | Godkänd startklass | 157.5 poäng | Larsson Anne |
Designerline Blizz Lilja | Ej godkänd startklass | 98 poäng | Berntsson Charlotte |
RLD N Lachawes Bizzy | Ej godkänd startklass | 86 poäng | Berntsson Charlotte |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | Ej godkänd startklass | 114.5 poäng | Halvarsson Daniel |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rainstone Loire | Uppflyttad startklass | 171.5 poäng | Claesson Marianne |
SPH I SPH II SÖKH I Like'ims Zaga | Godkänd startklass | 154.5 poäng | Claesson Marianne |
RLD N LD STARTKLASS Artemissil Sergeant | Godkänd startklass | 145.5 poäng | Brink Yvonne |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SPH III Mandylike's Hunter | Uppflyttad startklass | 189.5 poäng | Larsson Ingrid |
LD STARTKLASS Searover Aylas Patsy | Uppflyttad startklass | 175.5 poäng | Janson Sandra |
LD STARTKLASS Djurbergas First Ess For Skate | Uppflyttad startklass | 160.5 poäng | Janson Sandra |
LD STARTKLASS Djurbergas First Ess For Skate | Uppflyttad startklass | 167 poäng | Hörman Emelie |