RLD N&F&A SE RALLYCH Billowhiz Wily Wizard | Uppflyttad startklass | 185 poäng | Haeggblom Bjellå A |
LPII SE LCH Benny | 3 kl.III | 223.5 poäng | Svensson Anders |
LPII SE LCH Benny | 0 kl.III | 188.5 poäng | Ivanov Mikael |
Kimline's Skye Torrin | Godkänd startklass | 151 poäng | Ek Björn |
Västibergets Idun | Godkänd startklass | 139 poäng | Magnusson Claes |
Harperrig Windermere | Godkänd startklass | 132.5 poäng | Magnusson Claes |
SE LCH LD STARTKLASS Happy Birdhunter's Coxs Ibex | 1 kl.III | 281.5 poäng | Ljungberg Carina |
SE SPCH LD STARTKLASS SPH I&II&III SÖKH I Willowridge Five Seasons | 1 kl.I | 281 poäng | Johansson Magnus |
SPH I Dimhöjdens Trip Af Barney | 0 kl.I | 148 poäng | Johansson Magnus |
Searover Max Pang | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Gustavsson Susanne |
SPH I SPH II SÖKH I SÖKH II Lill Huldas Mozart | Godkänd startklass | 157.5 poäng | Gustavsson Susanne |
Västibergets Idun | Ej godkänd startklass | 103 poäng | Svensson Jan |
Harperrig Windermere | Ej godkänd startklass | 79.5 poäng | Svensson Jan |
Harperrig Windermere | Uppflyttad startklass | 163.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
SÖKH I Stjärntecknets Aquila Zeb | 1 kl.I | 273 poäng | Svensson Jan |
Mandylike's Fantastic | 3 kl.III | 222.5 poäng | Eliasson Lennart |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 1 kl.III | 281 poäng | Eliasson Lennart |
SE VCH Like'ims S Castrid | Godkänd startklass | 124 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Like'ims Sezuan | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Svensson Anna-Kersti |
SE LCH Skybar Gazelle | 1 kl.III | 281 poäng | Åman Kent |
Like'ims Sezuan | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Hammarberg Jonas |
RLD N RLD F SPH I SPH II Mandylike's Dashing Daisy | 3 kl.I | 214 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
TJH LD STARTKLASS Sea-Croft Kay's Ice | 0 kl.I | 0 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 1 kl.III | 267 poäng | Edström Kjell |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | 2 kl.I | 235 poäng | Edström Lillemor |
LD STARTKLASS Mandylike's Gimmick | Godkänd startklass | 136 poäng | Våring Arne |
Silvergruvans Mister Jojk | Godkänd startklass | 130 poäng | Våring Arne |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 3 kl.III | 192.5 poäng | Edström Lillemor |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | Uppflyttad startklass | 180 poäng | Olsen Leif |
LD STARTKLASS Mandylike's Gimmick | Godkänd startklass | 149.5 poäng | Olsen Leif |
Silvergruvans Mister Jojk | Godkänd startklass | 148 poäng | Olsen Leif |
SE VCH Jippikajejs Atchi Prosit | 3 kl.I | 201 poäng | Cangren Malmberg A-M |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SÖKH I SÖKH II SÖKH III Blackbound Triumph | Uppflyttad startklass | 182.5 poäng | Emanuel Sharon |
Conover's Power of Choice | Godkänd startklass | 130 poäng | Brahm Elsa |
SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH SPH I&II Wingpennans Flinga | 2 kl.III | 244 poäng | Nilsson Berth |
SPH I SPH II SÖKH I Like'ims Zaga | 3 kl.I | 194.5 poäng | Wernersson Anna |
SE VCH Like'ims S Castrid | Godkänd startklass | 120.5 poäng | Hammarberg Jonas |
TJH LD STARTKLASS Sea-Croft Kay's Ice | 3 kl.I | 214 poäng | Anderpalm Patric |
SE VCH Like'ims S Castrid | Godkänd startklass | 149 poäng | Carlaby Björn |
Ringlets Ice | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Edström Kjell |
SE VCH Like'ims S Castrid | Godkänd startklass | 143.5 poäng | Landin Martha |
SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH SPH I&II Wingpennans Flinga | 3 kl.III | 201.5 poäng | Martens Lena |
LPII SE LCH Benny | 1 kl.III | 265.5 poäng | Martens Lena |
RLD N RLD F RLD A SPH I Mandylike's Loreen | Godkänd startklass | 153.5 poäng | Karlsson Åke |
RLD N RLD F RLD A Mandylike's Loranga | Godkänd startklass | 152.5 poäng | Karlsson Åke |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Twigg's On Demand | 1 kl.I | 286.5 poäng | Löfberg Åsa |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Karriärs Svea's Ask | Godkänd startklass | 146.5 poäng | Hjulström Anna |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 2 kl.III | 240.5 poäng | Svanstedt Eva |
SPH I SPH II SÖKH I Like'ims Zaga | 0 kl.I | 181 poäng | Svanstedt Eva |
SPH I SPH II Ivanthes First Ferrari | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Malmström Christer |
RLD N RLD F RLD A Searover Sweet Bee | Godkänd startklass | 124.5 poäng | Jakob Peter |
SE VCH Like'ims S Castrid | Godkänd startklass | 153 poäng | Svensson Anna-Kersti |
SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH SPH I&II Wingpennans Flinga | 2 kl.III | 251 poäng | Nilsson Berth |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | Uppflyttad startklass | 178 poäng | Simmingsköld Hans |
LD STARTKLASS Streamlight's Grappas Mira | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Norman Leif |
Allgemoens Alma | Uppflyttad startklass | 171 poäng | Norman Leif |
LD STARTKLASS Twigg's On Site | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Norman Leif |
LD STARTKLASS Streamlight's Grappas Mira | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Rönnbäck Peter |
Allgemoens Alma | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Rönnbäck Peter |
LD STARTKLASS Twigg's On Site | Godkänd startklass | 135.5 poäng | Rönnbäck Peter |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Twigg's On Demand | 2 kl.I | 246.5 poäng | Granlund Beatrice |
SE VCH RLD N RLD F SPH I SÖKH I Viltvårdarns Öxxi | 2 kl.II | 228.5 poäng | Neteborn Bengt |
SE LCH LD STARTKLASS Happy Birdhunter's Coxs Ibex | 2 kl.III | 241 poäng | Johansson Magnus |
SPH I SÖKH I Streamlight's Lakes Blue | Godkänd startklass | 139.5 poäng | Andersson John-Åke |
LPI LPII SE VCH RLD N TJH(PTRH) PATRH I SPH II Zetastar Noble Tezz | 3 kl.II | 206.5 poäng | Obbarius Håkan |
SE VCH RLD N&F SE RALLYCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II&III High Dreams Crystal City | 1 kl.II | 272.5 poäng | Obbarius Håkan |
SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH SPH I&II Wingpennans Flinga | 0 kl.III | 0 poäng | Gustavsson Arvidsson |
LPI LPII LPIII RLD N RLD F SPH III Mandylike's Chiwas | 3 kl.III | 220 poäng | Johansson Kenneth |
SE J(J)CH Sea-Croft Nice N' Shiny | 2 kl.III | 233 poäng | Johansson Kenneth |
Caper Cailie's of Gold | 1 kl.III | 260 poäng | Johansson Kenneth |
SPH I Black Angus Twist | Godkänd startklass | 151.5 poäng | Johansson Kenneth |
Jaktvindens Rihanna | Godkänd startklass | 149 poäng | Johansson Kenneth |
LD STARTKLASS Killehills Absoluthoney | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Brandin Thomas |
SE VCH Like'ims S Castrid | Godkänd startklass | 154.5 poäng | Brandin Thomas |
SE LCH Skybar Gazelle | 1 kl.III | 299 poäng | Larsson Anita |
SE LCH I-Vassens R-Livia | 1 kl.I | 270.5 poäng | Larsson Anita |
LD STARTKLASS Killehills Absoluthoney | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Brandin Thomas |
SE VCH Like'ims S Castrid | Godkänd startklass | 154.5 poäng | Brandin Thomas |
LPII SE LCH Benny | 0 kl.III | 0 poäng | Hansson Ola |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Twigg's On Demand | 2 kl.I | 244.5 poäng | Norman Leif |
LD STARTKLASS Streamlight's Grappas Mira | Uppflyttad startklass | 169.5 poäng | Norman Leif |
Streamlight's Minnas Sigge | Uppflyttad startklass | 160.5 poäng | Norman Leif |
LD STARTKLASS LD 1 Northline's Lovely Maremani | Uppflyttad startklass | 163 poäng | Häggström Åsa |
LD STARTKLASS PATRH I SPH I SPH II Carmal's Waterlily's Gainful | Uppflyttad startklass | 165.5 poäng | Engström Ingemar |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 2 kl.III | 243 poäng | Bergstedt Eva |
LD STARTKLASS Black Colimas David-Bowie | Uppflyttad startklass | 167 poäng | Alfredsson Jan |
RLD N RLD F RLD A Mandylike's Loranga | Uppflyttad startklass | 177 poäng | Karlsson Åke |
LD STARTKLASS Ejderns Nellie | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Karlsson Åke |
LD 1 Kosta Klövers Stjärna | 1 kl.I | 281.5 poäng | Barthel Carina |
LPII SE LCH Benny | 0 kl.III | 172 poäng | Svensson Anders |
Stenbury Black Captain | Uppflyttad startklass | 189 poäng | Borgström Roger |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SÖKH I Boställeskogens Totte | 2 kl.II | 237 poäng | Korhonen Ari |
LD STARTKLASS Svinnocks Tofslan | 2 kl.I | 240.5 poäng | Ivanov Mikael |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | Uppflyttad startklass | 182 poäng | Edström Kjell |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 1 kl.III | 277.5 poäng | Gunnarsson Tommy |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 3 kl.I | 204 poäng | Anderpalm Patric |
LD STARTKLASS Svinnocks Tofslan | 2 kl.I | 244 poäng | Wranning Jimmy |
SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH SPH I&II Wingpennans Flinga | 1 kl.III | 265.5 poäng | Nilsson Berth |
SPH I Rockdove's Wind of Change | 0 kl.I | 0 poäng | Axenvik Mats |
LD STARTKLASS LD 1 Northline's Lovely Maremani | Uppflyttad startklass | 164 poäng | Bryne Lisbet |
LPII SE LCH Benny | 1 kl.III | 274.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH SPH I&II Wingpennans Flinga | 1 kl.III | 264 poäng | Gustavsson Arvidsson |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 0 kl.I | 189.5 poäng | Petersson Jonny |
TJH LD STARTKLASS Sea-Croft Kay's Ice | 0 kl.I | 140 poäng | Petersson Jonny |
SPH I Rockdove's Wind of Change | 3 kl.I | 192 poäng | Salminen Antti |
SPH I SPH II Searover Star Fighter | 1 kl.I | 287 poäng | Salminen Antti |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 2 kl.III | 230.5 poäng | Andersson John-Åke |
LD STARTKLASS Minnows Aldebaran | Godkänd startklass | 120.5 poäng | Sandberg Kenth |
LD STARTKLASS SPH I Guamikeni's Berlin | 1 kl.I | 257.5 poäng | Palm Maria |
LD STARTKLASS Killehills Absoluthoney | Godkänd startklass | 138.5 poäng | Engström Ingemar |
LD STARTKLASS SPH I Guamikeni's Berlin | 3 kl.I | 215 poäng | Johansson Kenneth |
LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Searover Fames Level | Uppflyttad startklass | 179 poäng | Barthel Carina |
Jaktvindens Rihanna | Godkänd startklass | 148.5 poäng | Barthel Carina |
RLD N RLD F Moa | 3 kl.I | 206.5 poäng | Granlund Beatrice |
LD STARTKLASS SPH I Guamikeni's Berlin | 2 kl.I | 225 poäng | Svensson Jan |
LD STARTKLASS Svinnocks Tofslan | 2 kl.I | 236.5 poäng | Axell Sylvia |
Happy Birdhunter's Coxs Phix | 2 kl.I | 235 poäng | Nilsson Berth |
SPH I Bramblefields Auchroisk | 3 kl.I | 212.5 poäng | Johansson Magnus |
Happy Birdhunter's Coxs Phix | 0 kl.I | 154.5 poäng | Johansson Magnus |
Like'ims Sezuan | Ej godkänd startklass | 53 poäng | Hammarberg Jonas |
Like'ims Sezuan | Ej godkänd startklass | 103 poäng | Frid Crispin |
Seareeds Mersa | Uppflyttad startklass | 185 poäng | Larsson Toni |
SE J(J)CH SE LCH Glen Louch Irish Spring | 0 kl.III | 185 poäng | Järsand Kjell |
SPH I SPH II Searover Lizz Sparrow | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Henriksson Anneli |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SÖKH I SÖKH II SÖKH III Blackbound Triumph | Uppflyttad startklass | 185 poäng | Neteborn Marita |
Reedsweeper's Thunderbird | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Neteborn Marita |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SÖKH I SÖKH II SÖKH III Blackbound Triumph | Godkänd startklass | 137.5 poäng | Berg Marita |
Reedsweeper's Thunderbird | Godkänd startklass | 130.5 poäng | Berg Marita |
LPII SE LCH Benny | 1 kl.III | 289 poäng | Skog Lennart |
Airotkivs Mynta | 3 kl.II | 193 poäng | Lengfelt Ulf |
SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH SPH I&II Wingpennans Flinga | 2 kl.III | 235 poäng | Klase Eva |
Happy Birdhunter's Coxs Phix | 0 kl.I | 177 poäng | Karlsson Bo |
Ivanthes First Lady Lava | Godkänd startklass | 134 poäng | Skantz Elizabeth |
Designerline Blizz Lilja | Ej godkänd startklass | 114 poäng | Skantz Elizabeth |
SE LCH I-Vassens R-Livia | Uppflyttad startklass | 191.5 poäng | Snell Karl-Evert |
LD STARTKLASS Minnows Aldebaran | Uppflyttad startklass | 167 poäng | Bergstedt Eva |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Viltvattnets Flying Furi | Godkänd startklass | 123.5 poäng | Bergstedt Eva |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Twigg's On Demand | Uppflyttad startklass | 187.5 poäng | Adesand Christer |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Karriärs Svea's Ask | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Adesand Christer |
LD 1 Kosta Klövers Stjärna | 1 kl.I | 286.5 poäng | Barthel Carina |
LD STARTKLASS Killehills Absoluthoney | Godkänd startklass | 148 poäng | Björkqvist Cronje |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 3 kl.III | 207 poäng | Ohlsson Patrik |
SPH I SPH II SÖKH I Like'ims Zaga | 2 kl.I | 233 poäng | Ohlsson Patrik |
SE LCH Skybar Gazelle | 0 kl.III | 0 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
Seareeds Mersa | Godkänd startklass | 153 poäng | Fors Gunnar |
SE VCH Twigg's in A Nutshell | Ej godkänd startklass | 97 poäng | Salminen Antti |
Designerline Blizz Lilja | Godkänd startklass | 121 poäng | Cangren Malmberg A-M |
SE LCH Skybar Gazelle | 2 kl.III | 243.5 poäng | Axenvik Mats |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 1 kl.III | 258.5 poäng | Näslund Göran |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 2 kl.III | 228.5 poäng | Barthel Carina |
Like'ims Sezuan | Ej godkänd startklass | 81.5 poäng | Johansson Kenneth |
Happy Birdhunter's Coxs Phix | 3 kl.I | 215.5 poäng | Ljungberg Carina |
Luna | Uppflyttad startklass | 175 poäng | Klase Eva |
LD STARTKLASS Killehills Absoluthoney | Uppflyttad startklass | 166.5 poäng | Klase Eva |
LD STARTKLASS LD 1 Northline's Lovely Maremani | Godkänd startklass | 159 poäng | Olander Per-Erik |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 1 kl.III | 279 poäng | Vennerström Therese |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 1 kl.III | 274.5 poäng | Vennerström Therese |
LD 1 Kosta Klövers Stjärna | 1 kl.I | 261.5 poäng | Söderkvist Dennis |
LD STARTKLASS Killehills Absoluthoney | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Svensson Anna-Kersti |
SE VCH Like'ims S Castrid | Godkänd startklass | 157.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
SE LCH LD STARTKLASS Happy Birdhunter's Coxs Ibex | 0 kl.III | 159 poäng | Johansson Magnus |
Searover Max Pang | Godkänd startklass | 147 poäng | Gustavsson Susanne |
LD STARTKLASS Huntrets Kejsarbeckasin | 1 kl.I | 292.5 poäng | Norman Leif |
RLD N RLD F Moa | 1 kl.I | 266.5 poäng | Norman Leif |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 0 kl.I | 185.5 poäng | Norman Leif |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Twigg's On Demand | Uppflyttad startklass | 172.5 poäng | Brink Yvonne |
TJH(PTRH) Alaska | Uppflyttad startklass | 163.5 poäng | Ryttse Katinka |
Mandylike's Kezo | Godkänd startklass | 159.5 poäng | Ryttse Katinka |
Korpklons Lava | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Brink Yvonne |
Twigg's Easter Bunny | Godkänd startklass | 155 poäng | Boberg Urban |
RLD N SÖKH III Korpklons Silvertärna | 0 kl.III | 124 poäng | Ivanov Mikael |
RLD N RLD F Moa | 3 kl.I | 209.5 poäng | Svensson Anders |
LD STARTKLASS Huntrets Kejsarbeckasin | 1 kl.I | 303 poäng | Svensson Anders |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 0 kl.I | 162.5 poäng | Svensson Anders |
Ivanthes First Plopp | Uppflyttad startklass | 179.5 poäng | Brink Yvonne |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Twigg's On Demand | Uppflyttad startklass | 178.5 poäng | Wärme Leif |
RLD N LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Ivanthes First Huntress | Godkänd startklass | 157.5 poäng | Wärme Leif |
TJH(PTRH) Alaska | Godkänd startklass | 152 poäng | Wärme Leif |
Mandylike's Kezo | Godkänd startklass | 145 poäng | Wärme Leif |
Korpklons Lava | Ej godkänd startklass | 113.5 poäng | Brink Yvonne |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Lexie | Godkänd startklass | 147 poäng | Våring Arne |
SE LCH LD STARTKLASS Happy Birdhunter's Coxs Ibex | 3 kl.III | 208 poäng | Karlsson Bo |
Luna | Godkänd startklass | 131.5 poäng | Karlsson Bo |
SE J(J)CH SE LCH Glen Louch Irish Spring | 2 kl.III | 249 poäng | Salminen Antti |
SE J(J)CH LD 2 Rockdove's Mandolina | 1 kl.II | 278.5 poäng | Larsson Anita |
LD 2 Rockdove's You Only Live Twice | 1 kl.II | 260 poäng | Larsson Anita |
SE J(J)CH LD 1 Rockdove's Mind Power | 2 kl.I | 253 poäng | Salminen Antti |
Ivanthes First Lady Lava | Ej godkänd startklass | 90.5 poäng | Larsson Anita |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 2 kl.III | 229.5 poäng | Andersson Mats |
HTM I RLD F LD 1 SPH I SPH II Mandylike's Gingernut | 0 kl.II | 0 poäng | Svensson Jan |
LD STARTKLASS Capandus Flora Mac Kenzie | Uppflyttad startklass | 171 poäng | Hallman Jeanette |
SE LCH Skybar Gazelle | 1 kl.III | 293.5 poäng | Obbarius Håkan |
SE J(J)CH LD 2 Rockdove's Mandolina | 1 kl.II | 292 poäng | Larsson Anita |
LD 2 Rockdove's You Only Live Twice | 1 kl.II | 279.5 poäng | Larsson Anita |
SE J(J)CH LD 1 Rockdove's Mind Power | 1 kl.I | 285 poäng | Larsson Anita |
Ivanthes First Lady Lava | Uppflyttad startklass | 161.5 poäng | Obbarius Håkan |
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 SPH I RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande | 0 kl.II | 189.5 poäng | Norell Ulrika |
SE J(J)CH RLD A Reedsweeper's Tex Treasure | 3 kl.I | 210.5 poäng | Dunder Maria |
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 SPH I RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande | 0 kl.II | 166.5 poäng | Andersson Per-Olof |
SE J(J)CH RLD A Reedsweeper's Tex Treasure | 2 kl.I | 237.5 poäng | Bukss Ronge Irene |
LPI Stawaskogens Black Vera | 0 kl.I | 0 poäng | Bukss Ronge Irene |
SE LCH Skybar Gazelle | 1 kl.III | 261 poäng | Larsson Anita |
LD 2 Rockdove's You Only Live Twice | 1 kl.II | 269 poäng | Strandberg Siv |
SE J(J)CH LD 1 Rockdove's Mind Power | 1 kl.I | 278.5 poäng | Strandberg Siv |
Ivanthes First Lady Lava | Ej godkänd startklass | 96 poäng | Larsson Anita |
LD STARTKLASS Killehills Absoluthoney | Godkänd startklass | 154.5 poäng | Wallin Birgitta |
SE VCH LPI RLD N RLD F Lachawes Adina | 1 kl.I | 260.5 poäng | Borgström Roger |
Dimhöjdens Love Af Lynx | Uppflyttad startklass | 170 poäng | Falk Karin |
TJH LD STARTKLASS Sea-Croft Kay's Ice | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Henriksson Anneli |
SE VCH LPI RLD N RLD F Lachawes Adina | 3 kl.I | 214 poäng | Norman Leif |
LD STARTKLASS Black Colimas David-Bowie | Uppflyttad startklass | 163.5 poäng | Borgström Roger |
SE VCH Like'ims S Castrid | Godkänd startklass | 149 poäng | Svensson Anna-Kersti |
TJH LD STARTKLASS Sea-Croft Kay's Ice | Uppflyttad startklass | 177 poäng | Martens Lena |
SPH I SPH II SPH III SÖKH I SÖKH II Mandylike's Inter | 0 kl.III | 0 poäng | Gunnarsson Tommy |
SPH I Rockdove's Wind of Change | 2 kl.I | 253 poäng | Bergström Bo |
SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH SPH I&II Wingpennans Flinga | 2 kl.III | 230.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
SPH I SPH II Searover Star Fighter | 2 kl.I | 248 poäng | Larsson Anita |
SE VCH Like'ims S Castrid | Godkänd startklass | 135 poäng | Jönsson Arne |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Twigg's On Demand | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Neteborn Marita |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chilihunters Cap Zea | Godkänd startklass | 158.5 poäng | Neteborn Marita |
Mandylike's Kezo | Ej godkänd startklass | 99 poäng | Neteborn Marita |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 2 kl.III | 246 poäng | Wallin Birgitta |
Caper Cailie's of Gold | 0 kl.III | 184.5 poäng | Wallin Birgitta |
SE J(J)CH Sea-Croft Nice N' Shiny | 0 kl.III | 171.5 poäng | Wallin Birgitta |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chilihunters Cap Zea | Uppflyttad startklass | 164 poäng | Neteborn Marita |
Mandylike's Kezo | Godkänd startklass | 142 poäng | Neteborn Marita |
LD STARTKLASS Minnows Aldebaran | Uppflyttad startklass | 175.5 poäng | Lindqvist Göran |
RLD N Sjöråets Super-Nova | Ej godkänd startklass | 102.5 poäng | Larsson Toni |
Streamlight's Minnas Sigge | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Larsson Kjell |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 0 kl.I | 181.5 poäng | Anderpalm Patric |
SPH I Black Angus Twist | Godkänd startklass | 155 poäng | Svensson Anna-Kersti |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Highland Park | 0 kl.I | 182.5 poäng | Dunder Maria |
Thorsvi Caledonian | Uppflyttad startklass | 172.5 poäng | Gustavsson Ann-Marie |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lapwing's Jade | Godkänd startklass | 126.5 poäng | Barthel Carina |
LD STARTKLASS Ejderns Enzo | 0 kl.I | 175.5 poäng | Reikerås Kjell |
LD STARTKLASS Minnows Aldebaran | Godkänd startklass | 156.5 poäng | Reikerås Kjell |
LD STARTKLASS Black Colimas David-Bowie | Uppflyttad startklass | 182.5 poäng | Malmström Christer |
SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH SPH I&II Wingpennans Flinga | 2 kl.III | 252.5 poäng | Nilsson Berth |
LPI LPII LPIII Happy Birdhunter's Dots Royal Gala | 1 kl.III | 267 poäng | Nilsson Berth |
TJH LD STARTKLASS Sea-Croft Kay's Ice | Uppflyttad startklass | 175 poäng | Nilsson Berth |
Black Angus Skotte | Godkänd startklass | 127 poäng | Hammarberg Jonas |
Stenbury Black Lady of Shalott | 1 kl.I | 298.5 poäng | Hansson Ola |
LD STARTKLASS Öljersjös Grappa Joy of Java | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Lindfalk Ingrid |
LD STARTKLASS Huntrets Kejsarbeckasin | 2 kl.I | 252.5 poäng | Stenberg Mikaela |
Mandylike's Guess | Uppflyttad startklass | 170 poäng | Karlsson Magnus |
Stenbury Black Kay | 1 kl.I | 258 poäng | Bukss Ronge Irene |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Huntrets Tajgabeckasin | Uppflyttad startklass | 184 poäng | Bukss Ronge Irene |
Airotkivs Mynta | 3 kl.II | 201 poäng | Reikerås Kjell |
LD STARTKLASS Huntrets Kejsarbeckasin | 2 kl.I | 243 poäng | Jacobsson Sten |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Twigg's On Demand | Uppflyttad startklass | 190 poäng | Lööv Mats |
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 SPH I RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande | 2 kl.II | 235 poäng | Näsholm Arne |
LD STARTKLASS LD 1 Northline's Lovely Maremani | Uppflyttad startklass | 187.5 poäng | Näsholm Arne |
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 SPH I RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande | 0 kl.II | 147 poäng | Eriksson Torbjörn |
AGD I AGHD I LD STARTKLASS LD 1 SPH I RLD N&F&A & SE RALLY CH Labbret's Rio Grande | 0 kl.II | 183.5 poäng | Olsson Håkan |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS LD 1 Seareeds Miss Tessla | 1 kl.I | 261.5 poäng | Olsson Håkan |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SÖKH I SÖKH II SÖKH III Blackbound Triumph | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Andersson Britt-Mari |
LD STARTKLASS Öljersjös Grappa Joy of Java | Uppflyttad startklass | 161.5 poäng | Lundin Carina |
Black Angus Skotte | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Frid Crispin |
SE VCH Like'ims S Castrid | Godkänd startklass | 147.5 poäng | Frid Crispin |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Lexie | Uppflyttad startklass | 182.5 poäng | Edström Lillemor |
LPI RLD N RLD F Bergqvistens Prettyperfect | 0 kl.II | 145.5 poäng | Edström Lillemor |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Lexie | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Edström Kjell |
LD STARTKLASS Öljersjös Grappa Joy of Java | Godkänd startklass | 149.5 poäng | Lundin Carina |
SE VCH Like'ims S Castrid | Ej godkänd startklass | 107 poäng | Lundin Carina |
SE VCH SE RALLYCH LD STARTKLASS SPH I NW 1 Liljevilts Alma | Uppflyttad startklass | 186 poäng | Sköld Maria |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Karriärs Svea's Ask | Godkänd startklass | 139 poäng | Sköld Maria |
SE VCH SE RALLYCH LD STARTKLASS SPH I NW 1 Liljevilts Alma | Uppflyttad startklass | 166 poäng | Florinus Alexandra |
Streamlight's Minnas Sigge | Godkänd startklass | 148.5 poäng | Florinus Alexandra |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Karriärs Svea's Ask | Godkänd startklass | 144.5 poäng | Florinus Alexandra |
LD STARTKLASS Svinnocks Tofslan | 3 kl.I | 209 poäng | Larsson Anne |
RLD N LD STARTKLASS Artemissil Sergeant | Uppflyttad startklass | 175 poäng | Larsson Anne |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lapwing's Jade | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Söderkvist Dennis |
Bergqvistens Cup to My Coffee | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Haeggblom Bjellå A |
TJH Crosstrials Focus | 3 kl.I | 200.5 poäng | Kamleitner Barbro |
LPI RLD N RLD F Bergqvistens Prettyperfect | 3 kl.II | 214 poäng | Edström Lillemor |
Svansviftarnas Amazing Topnotchtulo | Godkänd startklass | 156 poäng | Edström Kjell |
TJH LD STARTKLASS Sea-Croft Kay's Ice | Godkänd startklass | 158.5 poäng | Engström Ingemar |
Sloeberry Bay Akinas Chiyo | Uppflyttad startklass | 182.5 poäng | Andersson Per-Olof |
Streamlight's Minnas Sigge | Uppflyttad startklass | 166 poäng | Andersson Per-Olof |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 3 kl.III | 196.5 poäng | Hyrén Bertil |
LD 2 Rockdove's You Only Live Twice | 2 kl.II | 226 poäng | Ollars Stefan |
SPH I Rockdove's Wind of Change | 3 kl.I | 195 poäng | Ollars Stefan |
SE J(J)CH LD 1 Rockdove's Mind Power | 1 kl.I | 268 poäng | Ollars Stefan |
H-Falks Yster | Godkänd startklass | 124 poäng | Hansson Tina |
SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH SPH I&II Wingpennans Flinga | 2 kl.III | 233.5 poäng | Martens Lena |
Justlike Chic's Mirco | 0 kl.III | 188 poäng | Johansson Mats |
Stenbury Black Kay | Uppflyttad startklass | 178 poäng | Moberg Ragnar |
Searover Sweet Flip Flop | Uppflyttad startklass | 175.5 poäng | Moberg Ragnar |
Sea-Croft Goldcrest | Uppflyttad startklass | 161.5 poäng | Moberg Ragnar |
RLD N LD STARTKLASS Artemissil Sergeant | Godkänd startklass | 143.5 poäng | Moberg Ragnar |
Lill Huldas Jalle | Uppflyttad startklass | 164.5 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
SE VCH RLD N LD STARTKLASS Amazing Work Yrhult's Victor | Godkänd startklass | 143.5 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
SE VCH Amazing Work Doyan | Godkänd startklass | 137.5 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
LD STARTKLASS Öljersjös Grappa Joy of Java | Uppflyttad startklass | 185 poäng | Hällgren Nils |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Zetastar Zesty Salsa | Uppflyttad startklass | 171 poäng | Stare Gunilla |
RLD N RLD F RLD A SÖKH I NW 1 Searover Copy Digger | 1 kl.I | 260.5 poäng | Salminen Antti |
LD STARTKLASS SPH I Guamikeni's Berlin | 2 kl.I | 242 poäng | Sjöstrand Yvonne |
SE VCH Like'ims S Castrid | Ej godkänd startklass | 107 poäng | Sjöstrand Yvonne |
LPI LPII LPIII Happy Birdhunter's Dots Royal Gala | 3 kl.III | 194 poäng | Karlsson Bo |
SPH I Bramblefields Auchroisk | 2 kl.I | 238 poäng | Karlsson Bo |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Zetastar Zesty Salsa | Uppflyttad startklass | 172.5 poäng | Svensson Anders |
Mandylike's Fantastic | 2 kl.III | 234 poäng | Lengfelt Yvonne |
Kimline's Skye Digg | Uppflyttad startklass | 193 poäng | Lengfelt Yvonne |
TJH Crosstrials Focus | 1 kl.I | 258.5 poäng | Hörman Emelie |
SE VCH SE RALLYCH LD STARTKLASS SPH I NW 1 Liljevilts Alma | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Gustavsson Ann-Marie |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 1 kl.III | 276 poäng | Linnarsson Bo |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | Uppflyttad startklass | 171.5 poäng | Linnarsson Bo |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Lexie | Uppflyttad startklass | 167.5 poäng | Linnarsson Bo |
FDI FDII HTM II RLD N&F&A SE HTMCH Lizzie | Uppflyttad startklass | 184.5 poäng | Östlund Bo |
SE J(J)CH SE LCH Glen Louch Irish Spring | 1 kl.II | 286.5 poäng | Obbarius Håkan |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 1 kl.III | 262 poäng | Olander Per-Erik |
Streamlight's Minnas Sigge | Godkänd startklass | 153 poäng | Persson Maria |
RLD N RLD F RLD A Pilens Acho Paladin | Godkänd startklass | 136.5 poäng | Persson Maria |
Streamlight's Minnas Sigge | Godkänd startklass | 150 poäng | Hagström Charlotta |
RLD N RLD F RLD A Pilens Acho Paladin | Godkänd startklass | 140.5 poäng | Hagström Charlotta |
LPI LPII LPIII Happy Birdhunter's Dots Royal Gala | 0 kl.III | 0 poäng | Engström Ingemar |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Highland Park | 2 kl.I | 250.5 poäng | Svensson Anders |
Thorsvi Caledonian | Godkänd startklass | 143.5 poäng | Bukss Ronge Irene |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Highland Park | 2 kl.I | 240 poäng | Tunér Stefan |
Thorsvi Caledonian | Godkänd startklass | 159.5 poäng | Ek Lennart |
Reedsweeper's Tex Thunder | Godkänd startklass | 142.5 poäng | Ek Lennart |
Lakewood Hill Inka | Uppflyttad startklass | 185.5 poäng | Schwandner Jutta |
SPH I Black Angus Twist | Uppflyttad startklass | 167.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Jaktvindens Rihanna | Godkänd startklass | 135 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Jaktvindens Enterprice | Ej godkänd startklass | 58.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
SE LCH Skybar Gazelle | 2 kl.III | 225 poäng | Olsson Håkan |
SE LCH Skybar Gazelle | 2 kl.III | 249 poäng | Näslund Göran |
LPI SE LCH Splash of Water's Capercaillie | 1 kl.III | 268.5 poäng | Näslund Göran |
Mandylike's Fantastic | 0 kl.III | 0 poäng | Brocker Björn |
Kimline's Skye Torrin | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Ek Björn |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Highland Park | 3 kl.I | 197 poäng | Svensson Sven Erik |
SE J(J)CH RLD A Reedsweeper's Tex Treasure | 2 kl.I | 228 poäng | Svensson Sven Erik |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS LD 1 Seareeds Miss Tessla | 1 kl.I | 275.5 poäng | Svensson Sven Erik |
RLD N RLD F RLD A Aktiviva's Daizy of Izar | Godkänd startklass | 150 poäng | Hansson Tina |
Thorsvi Caledonian | Godkänd startklass | 133.5 poäng | Hansson Tina |
SE VCH RLD N LD STARTKLASS Amazing Work Yrhult's Victor | Uppflyttad startklass | 161.5 poäng | Petersson Jonny |
SE VCH Amazing Work Doyan | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Petersson Jonny |
Reedsweeper's Tex Thunder | Uppflyttad startklass | 164.5 poäng | Altskog Ulla |
RLD N Minnows Wind of Time | Ej godkänd startklass | 40 poäng | Svanstedt Eva |
LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Mandylike's Heavenly | Uppflyttad startklass | 174 poäng | Wallin Birgitta |
SE VCH Lochiness Le Chiffre | Uppflyttad startklass | 170.5 poäng | Tunér Stefan |
Streamlight's Minnas Sigge | Godkänd startklass | 149 poäng | Tunér Stefan |
LD STARTKLASS SPH I Guamikeni's Berlin | 0 kl.I | 177.5 poäng | Barthel Carina |
Like'ims Sezuan | Ej godkänd startklass | 86 poäng | Söderkvist Dennis |
Like'ims Sezuan | Ej godkänd startklass | 98 poäng | Barthel Carina |
Svansviftarnas Amazing Topnotchtulo | Godkänd startklass | 149.5 poäng | Larsson Kjell |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Lexie | Uppflyttad startklass | 170.5 poäng | Karlsson Alf |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Karlsson Alf |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SÖKH I Boställeskogens Totte | 1 kl.I | 286 poäng | Hammarberg Jonas |
Small Miracles Hefaistos | Uppflyttad startklass | 181 poäng | Hansson Mikael |
Lakewood Hill Inka | Godkänd startklass | 144.5 poäng | Hansson Mikael |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 1 kl.III | 277.5 poäng | Brorsson Kenneth |
SE VCH RLD N LD STARTKLASS Amazing Work Yrhult's Victor | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Svensson Wilson Anni |
SE VCH Amazing Work Doyan | Godkänd startklass | 121 poäng | Svensson Wilson Anni |
LPII SE LCH Benny | 2 kl.III | 233 poäng | Svensson Anders |
RLD N LD STARTKLASS Artemissil Sergeant | Uppflyttad startklass | 189 poäng | Borgström Roger |
Wingpennans Ellinova | Godkänd startklass | 157 poäng | Borgström Roger |
LPI LPII LPIII Happy Birdhunter's Dots Royal Gala | 3 kl.III | 222.5 poäng | Klase Eva |
SE VCH SE J(J)CH NO JCH LD STARTKLASS LD 1 Searover Fames Larry | 1 kl.I | 278 poäng | Larsson Inge |
RLD N RLD F RLD A SPH I Mandylike's Loreen | Ej godkänd startklass | 110 poäng | Anderpalm Patric |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS LD 1 Seareeds Miss Tessla | 2 kl.I | 227 poäng | Berg Marita |
RLD N LD STARTKLASS Artemissil Sergeant | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Ek Lennart |
RLD N RLD F RLD A Pilens Acho Paladin | Godkänd startklass | 154 poäng | Ek Lennart |
SE VCH SE RALLYCH LD STARTKLASS SPH I NW 1 Liljevilts Alma | Godkänd startklass | 132.5 poäng | Ek Lennart |
Mandylike's Fantastic | 1 kl.III | 272 poäng | Brocker Björn |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 1 kl.III | 266 poäng | Brocker Björn |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Lexie | Uppflyttad startklass | 170.5 poäng | Simmingsköld Hans |
SE LCH Skybar Gazelle | 2 kl.III | 245.5 poäng | Dunder Maria |
SE LCH Skybar Gazelle | 2 kl.III | 248.5 poäng | Ivanov Mikael |
LPI LPII SE VCH RLD N TJH(PTRH) PATRH I SPH II Zetastar Noble Tezz | 3 kl.II | 199 poäng | Andersson John-Åke |
SE VCH RLD N&F SE RALLYCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II&III High Dreams Crystal City | 0 kl.II | 133.5 poäng | Andersson John-Åke |
SE VCH SE J(J)CH NO JCH LD STARTKLASS LD 1 Searover Fames Larry | 1 kl.I | 261.5 poäng | Larsson Inge |
SÖKH II SÖKH III Silvergruvans Miss Maya | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Larsson Inge |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chilihunters Cap Zea | Uppflyttad startklass | 160.5 poäng | Hagelin Birgitta |
RLD N RLD F RLD A Pilens Acho Paladin | Ej godkänd startklass | 80 poäng | Hagelin Birgitta |
TJH Crosstrials Focus | Uppflyttad startklass | 191 poäng | Larsson Anita |
RLD N RLD F RLD A SÖKH I NW 1 Searover Copy Digger | Uppflyttad startklass | 187 poäng | Larsson Anita |
TJH Crosstrials Focus | Godkänd startklass | 159 poäng | Janson Sandra |
SPH I Dimhöjdens Trip Af Barney | 3 kl.I | 222.5 poäng | Falk Anders |
LPI SPH III SÖKH II Mandylike's Zamira | 3 kl.I | 214 poäng | Falk Anders |
LD STARTKLASS SPH I Anniegetyourgun Minnie Oakley | Uppflyttad startklass | 163.5 poäng | Falk Anders |
SE VCH RLD N LD STARTKLASS Amazing Work Yrhult's Victor | Ej godkänd startklass | 117.5 poäng | Falk Anders |
Batmoors' Dr No John Barry | 0 kl.I | 0 poäng | Andersson Yvonne |
Roekull Xet | Uppflyttad startklass | 195.5 poäng | Thorén Lotta |
SE VCH RLD N LD STARTKLASS Amazing Work Yrhult's Victor | Uppflyttad startklass | 164.5 poäng | Wernersson Anna |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Dimhöjdens Luna Af Lynx | Godkänd startklass | 125 poäng | Martens Lena |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Dimhöjdens Luna Af Lynx | Uppflyttad startklass | 177 poäng | Martens Lena |
LD 2 Rockdove's You Only Live Twice | 2 kl.II | 233 poäng | Adesand Christer |
SE J(J)CH LD 1 Rockdove's Mind Power | 2 kl.I | 250 poäng | Larsson Toni |
SPH I Rockdove's Wind of Change | 2 kl.I | 243 poäng | Larsson Toni |
LD STARTKLASS Thorsvi Huntly | 1 kl.I | 285 poäng | Larsson Toni |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 2 kl.III | 234.5 poäng | Löf Marie |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 2 kl.III | 227.5 poäng | Löf Marie |
SE VCH SE J(J)CH NO JCH LD STARTKLASS LD 1 Searover Fames Larry | 3 kl.I | 210.5 poäng | Löf Marie |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Zetastar Zesty Salsa | Uppflyttad startklass | 184.5 poäng | Hagelin Birgitta |
Reedsweeper's Tex Thunder | Godkänd startklass | 138 poäng | Hagelin Birgitta |
LPI LPII LPIII SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH Winning Line's Light My Fire | 0 kl.III | 0 poäng | Jansson Sandra |
LPI LPII LPIII SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH Gamegainer Bentley | 0 kl.III | 0 poäng | Jansson Sandra |
LPII SE LCH Benny | 0 kl.III | 0 poäng | Jansson Sandra |
SPH I SPH II SÖKH I SÖKH II Twigg's Jack of All Trades | 2 kl.I | 233.5 poäng | Karlsson Alf |
SE LCH LD STARTKLASS Happy Birdhunter's Coxs Ibex | 1 kl.II | 263.5 poäng | Karlsson Bo |
Reedsweeper's Tex Thunder | Godkänd startklass | 127.5 poäng | Wranning Jimmy |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 1 kl.III | 258 poäng | Ohlsson Patrik |
Mandylike's Fantastic | 1 kl.III | 258 poäng | Ohlsson Patrik |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 0 kl.III | 173.5 poäng | Ohlsson Patrik |
Airotkivs Mynta | 2 kl.II | 252 poäng | Eliasson Lennart |
SPH I SPH II SÖKH I SÖKH II Twigg's Jack of All Trades | 2 kl.I | 230 poäng | Eliasson Lennart |
SPH I SPH II SÖKH I Like'ims Zaga | 0 kl.I | 172.5 poäng | Eliasson Lennart |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chilihunters Cap Zea | Godkänd startklass | 150 poäng | Moberg Ragnar |
LD STARTKLASS SPH I Anniegetyourgun Minnie Oakley | Godkänd startklass | 141.5 poäng | Petersson Jonny |
PH SPH I Northline's Delicious Picholine | Uppflyttad startklass | 165.5 poäng | Andersson John-Åke |
PH SPH I Northline's Delicious Picholine | Uppflyttad startklass | 175 poäng | Åman Kent |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Haeggblom Bjellå A |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Lexie | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Haeggblom Bjellå A |
PH SE JCH Gracehunters Win's Irish Guinness | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Byström Carin |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH SPH I Reminds Teals Tyra | 1 kl.I | 267.5 poäng | Åman Kent |
PH SE JCH Gracehunters Win's Irish Guinness | Uppflyttad startklass | 186 poäng | Åman Kent |
LPII SE LCH Benny | 3 kl.III | 195.5 poäng | Löfberg Åsa |
LD STARTKLASS Searover Aylas Patsy | 0 kl.I | 188.5 poäng | Larsson Toni |