LD STARTKLASS Minnows Aldebaran | Godkänd startklass | 157 poäng | Reikerås Kjell |
Caper Cailie's Tageris Dies | 1 kl.I | 266 poäng | Gottfridsson Suzanne |
LD STARTKLASS Meadowlark Born to Be Alive | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Schwandner Jutta |
Mulatorp's Skipper | Uppflyttad startklass | 181 poäng | Åkesson Anne-Marie |
LD STARTKLASS Meadowlark Born to Be Alive | Uppflyttad startklass | 178 poäng | Åkesson Anne-Marie |
Caper Cailie's of Gold | 2 kl.III | 231 poäng | Wallin Birgitta |
Boholmen's Iris | Godkänd startklass | 145.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LD STARTKLASS SPH I Anniegetyourgun Minnie Oakley | 3 kl.I | 223.5 poäng | Nyström Thomas |
SE VCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH SPH I Perdix Gundogs Sordin | Godkänd startklass | 141 poäng | Falk Karin |
SPH I SPH II Sjöråets Avicii | Uppflyttad startklass | 164 poäng | Almquist Sture |
LD STARTKLASS Svinnocks Tofslan | 2 kl.I | 253.5 poäng | Carlsson Ann |
Caper Cailie's Tageris Dies | Uppflyttad startklass | 186 poäng | Carlsson Ann |
Kullaholm's March Hare | Godkänd startklass | 149 poäng | Hammarberg Jonas |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Jippikajejs Direktörn | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Liukkonen Ulle |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Jippikajejs Direktörn | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Hådén Annette |
SPH I Hessas Rappapports Fnatte | Uppflyttad startklass | 186 poäng | Sköld Maria |
LD STARTKLASS High Dreams Van Ness | Uppflyttad startklass | 171.5 poäng | Sköld Maria |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Zetastar Zesty Salsa | 1 kl.I | 272.5 poäng | Hjort Mikael |
LD STARTKLASS Jippikajejs Buse | Uppflyttad startklass | 179.5 poäng | Johansson Mats |
LD STARTKLASS Svinnocks Tofslan | 1 kl.I | 298 poäng | Bukss Ronge Irene |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Twigg's Easter Parade | Uppflyttad startklass | 172.5 poäng | Bukss Ronge Irene |
LD STARTKLASS Lill Huldas Klara | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Ljungbeck Heidi |
RLD N RLD F RLD A SPH I Mandylike's Loreen | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Karlsson Åke |
LD STARTKLASS Lill Huldas Klara | Godkänd startklass | 159 poäng | Johansson Kenneth |
Gamefetchers Brianna | Godkänd startklass | 145.5 poäng | Johansson Kenneth |
Mulatorp's Skipper | Godkänd startklass | 137.5 poäng | Johansson Kenneth |
SE VCH RLD N Masterkey's Wis Seamus | Uppflyttad startklass | 166 poäng | Edvardsson Lisa |
FDI RLD N SE HTMCH HTM I&II LD STARTKLASS & 1 Crosstrials Black Panther | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Lindgren Ann-Sofie |
SPH I SPH II Sjöråets Avicii | Godkänd startklass | 145.5 poäng | Hagström Charlotta |
RLD N RLD F RLD A Aktiviva's Daizy of Izar | Uppflyttad startklass | 178 poäng | Axenvik Mats |
RLD N RLD F RLD A Aktiviva's Daizy of Izar | Uppflyttad startklass | 177.5 poäng | Brahm Elsa |
LD STARTKLASS SPH I Anniegetyourgun Minnie Oakley | 1 kl.I | 298 poäng | Henningsson Lasse |
SPH I SPH II SPH III SÖKH II Mandylike's Dream Doll | 1 kl.I | 282 poäng | Svensson Jan |
TJH Twigg's Shoot and Score | Godkänd startklass | 135 poäng | Boberg Urban |
SE J(J)CH LD 2 Rockdove's Mandolina | 3 kl.III | 216 poäng | Ollars Stefan |
SE J(J)CH LD 1 Rockdove's Mind Power | 1 kl.II | 284 poäng | Ollars Stefan |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chilihunters Cap Zea | Uppflyttad startklass | 189 poäng | Larsson Toni |
FDI RLD N SE HTMCH HTM I&II LD STARTKLASS & 1 Crosstrials Black Panther | Uppflyttad startklass | 187 poäng | Borgström Roger |
SE VCH Topgrade Chevelle | Uppflyttad startklass | 186.5 poäng | Borgström Roger |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Twigg's Easter Parade | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Borgström Roger |
Mandylike's Glee | 3 kl.II | 223.5 poäng | Falk Anders |
LPI RLD N RLD F Bergqvistens Prettyperfect | 0 kl.II | 128 poäng | Vennerström Therese |
SE J(J)CH LD 2 Rockdove's Mandolina | 3 kl.III | 196.5 poäng | Ollars Stefan |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Twigg's On Demand | 3 kl.II | 196 poäng | Hagström Charlotta |
Caper Cailie's of Gold | 0 kl.III | 0 poäng | Brandin Thomas |
SE J(J)CH Sea-Croft Nice N' Shiny | 0 kl.III | 0 poäng | Brandin Thomas |
LD STARTKLASS SPH I Guamikeni's Berlin | 0 kl.II | 0 poäng | Söderkvist Dennis |
LD STARTKLASS Lill Huldas Klara | Uppflyttad startklass | 163 poäng | Söderkvist Dennis |
RLD N RLD F RLD A SPH I SPH II Aktiviva's Bluebelle of Izar | 2 kl.II | 231.5 poäng | Klase Eva |
SPH I SÖKH I Streamlight's Lakes Blue | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Larsson Anita |
SE SPCH SPH III Mandylike's Wishful | Uppflyttad startklass | 170.5 poäng | Barthel Carina |
SE J(J)CH LD 2 Rockdove's Mandolina | 0 kl.III | 170.5 poäng | Ollars Stefan |
LD STARTKLASS High Dreams Van Ness | Uppflyttad startklass | 177 poäng | Larsson Toni |
FDI RLD N SE HTMCH HTM I&II LD STARTKLASS & 1 Crosstrials Black Panther | Uppflyttad startklass | 184.5 poäng | Johansson Mats |
RLD N RLD F RLD A Caper Cailie's Bliss | Uppflyttad startklass | 191 poäng | Hällgren Nils |
LD STARTKLASS Meadowlark Born to Be Alive | Uppflyttad startklass | 171 poäng | Hällgren Nils |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Zetastar Zesty Salsa | 1 kl.I | 272 poäng | Fast Agneta |
SE VCH RLD N&F SE RALLYCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II&III High Dreams Crystal City | 3 kl.III | 218 poäng | Larsson Anita |
LD STARTKLASS Twigg's On Site | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Skog Anja |
RLD N RLD F SPH I SPH II Mandylike's Dashing Daisy | 3 kl.I | 210 poäng | Svensson Kjell |
SE VCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH SPH I Perdix Gundogs Sordin | Godkänd startklass | 159 poäng | Svensson Kjell |
SE VCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH SPH I Perdix Gundogs Sordin | Godkänd startklass | 154 poäng | Karlsson Åke |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Cosmic Cover's Mill's Jackpot | Godkänd startklass | 144 poäng | Karlsson Åke |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Cosmic Cover's Mill's Jackpot | Godkänd startklass | 134 poäng | Svensson Kjell |
RLD N RLD F RLD A Caper Cailie's Bliss | Uppflyttad startklass | 183.5 poäng | Schwandner Jutta |
LD STARTKLASS SPH I SÖKH I Lill Huldas Maxida | Uppflyttad startklass | 162.5 poäng | Schwandner Jutta |
Caper Cailie's Tageris Dies | Uppflyttad startklass | 197.5 poäng | Stjernborg Carina |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 1 kl.III | 294.5 poäng | Bergstedt Eva |
Northline's Walking On Air | Uppflyttad startklass | 179.5 poäng | Ögren Anders |
SE VCH Gravel's Billinge Zeb | Uppflyttad startklass | 163 poäng | Laurén Maria |
LD STARTKLASS High Dreams Van Ness | Godkänd startklass | 150 poäng | Bagge Åsa |
SE J(J)CH Sea-Croft Nice N' Shiny | 0 kl.III | 0 poäng | Barthel Carina |
LD STARTKLASS SPH I Guamikeni's Berlin | 0 kl.II | 161 poäng | Hammarberg Jonas |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lapwing's Jade | Uppflyttad startklass | 175.5 poäng | Hammarberg Jonas |
SE LCH I-Vassens R-Livia | 3 kl.III | 220.5 poäng | Järsand Kjell |
SE LCH LD STARTKLASS Happy Birdhunter's Coxs Ibex | 1 kl.III | 274 poäng | Korhonen Ari |
SE LCH LD STARTKLASS Happy Birdhunter's Coxs Ibex | 1 kl.III | 264 poäng | Korhonen Ari |
LD STARTKLASS Svinnocks Tofslan | 2 kl.I | 245 poäng | Carlsson Ann |
SE VCH Amazing Work Doyan | Godkänd startklass | 154.5 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
SE VCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH SPH I Perdix Gundogs Sordin | Godkänd startklass | 154.5 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 2 kl.I | 227 poäng | Janson Sandra |
Korpklons Lava | Godkänd startklass | 150 poäng | Janson Sandra |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | 0 kl.II | 185 poäng | Edström Lillemor |
RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Gittan | Godkänd startklass | 149.5 poäng | Edström Kjell |
Mandylike's Kezo | Uppflyttad startklass | 175.5 poäng | Andersson Anna-Carin |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | 0 kl.I | 155 poäng | Ivanov Mikael |
RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Gittan | Godkänd startklass | 122 poäng | Persson Maria |
RLD N RLD F Duckedups Amphion | 3 kl.I | 200 poäng | Hammarberg Jonas |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Twigg's On Demand | 0 kl.II | 165.5 poäng | Tunér Stefan |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | 2 kl.I | 245 poäng | Hagström Charlotta |
RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Gittan | Ej godkänd startklass | 93.5 poäng | Persson Maria |
Silvergruvans Miss Frida | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Persson Maria |
LD STARTKLASS High Dreams Van Ness | Uppflyttad startklass | 182 poäng | Bagge Åsa |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 2 kl.III | 253 poäng | Isaksson Bo |
SE VCH RLD N Masterkey's Wis Seamus | Godkänd startklass | 157 poäng | Edeblom Linda |
SE J(J)CH Sea-Croft Nice N' Shiny | 1 kl.III | 279 poäng | Barthel Carina |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lapwing's Jade | Ej godkänd startklass | 113.5 poäng | Söderkvist Dennis |
Airotkivs Mynta | 0 kl.II | 0 poäng | Våring Arne |
LD STARTKLASS Meadowlark Born to Be Alive | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Nyström Thomas |
RLD N Minnows Wind of Time | Godkänd startklass | 137 poäng | Petersson Lennart |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Jippikajejs Direktörn | Godkänd startklass | 124 poäng | Knutar Niklas |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Jippikajejs Direktörn | Ej godkänd startklass | 101.5 poäng | Knutar Niklas |
SPH I Mandylike's Merciful | Uppflyttad startklass | 162 poäng | Söderkvist Dennis |
RLD N Raddox Flummox | 0 kl.I | 165.5 poäng | Edeblom Linda |
RLD N Rainstone Birthday Present | Uppflyttad startklass | 161.5 poäng | Rörström Cari |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 3 kl.I | 199 poäng | Anderpalm Patric |
Korpklons Lava | Godkänd startklass | 132 poäng | Anderpalm Patric |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 2 kl.I | 224 poäng | Gustavsson Arvidsson |
Korpklons Lava | Godkänd startklass | 158 poäng | Gustavsson Arvidsson |
SPH I SPH II SÖKH I SÖKH II SÖKH III Rockdove's Wishmaster | Uppflyttad startklass | 167.5 poäng | Dunder Maria |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Jippikajejs Direktörn | Godkänd startklass | 128.5 poäng | Knutar Niklas |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Jippikajejs Direktörn | Godkänd startklass | 139.5 poäng | Bryne Lisbet |
SE LCH LD STARTKLASS Happy Birdhunter's Coxs Ibex | 0 kl.III | 0 poäng | Johansson Magnus |
LD STARTKLASS SPH I SÖKH I Lill Huldas Maxida | Uppflyttad startklass | 168.5 poäng | Johansson Magnus |
RLD N RLD F RLD A Caper Cailie's Bliss | Godkänd startklass | 159.5 poäng | Johansson Magnus |
RLD N RLD F RLD A Torbjörnahults Sune | Godkänd startklass | 140.5 poäng | Johansson Magnus |
SPH I SPH II SPH III SÖKH II Mandylike's Dream Doll | 2 kl.I | 226.5 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
SE J(J)CH SE LCH Glen Louch Irish Spring | 3 kl.III | 211.5 poäng | Järsand Kjell |
Torsjö Bästa Bellman | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Järsand Kjell |
SPH I SPH II SPH III SÖKH II Mandylike's Dream Doll | 2 kl.I | 241.5 poäng | Svensson Jan |
Searover Star Sam | 1 kl.I | 293.5 poäng | Henriksson Anneli |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Huntrets Tajgabeckasin | Uppflyttad startklass | 191.5 poäng | Johansson Mats |
LD STARTKLASS Twigg's On Site | Uppflyttad startklass | 178.5 poäng | Johansson Mats |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Twigg's Easter Parade | Godkänd startklass | 154.5 poäng | Johansson Mats |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | 2 kl.I | 248.5 poäng | Svensson Kristina |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | 1 kl.I | 263.5 poäng | Halvarsson Daniel |
LD STARTKLASS SPH I Guamikeni's Berlin | 0 kl.II | 131.5 poäng | Bergström Elisabeth |
SE VCH RLD N&F SE RALLYCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II&III High Dreams Crystal City | 1 kl.II | 257.5 poäng | Brahm Elsa |
Gullarps Klonk | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Lengfelt Ulf |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | 1 kl.I | 269 poäng | Edström Lillemor |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Highland Park | 0 kl.I | 156 poäng | Neteborn Bengt |
Thorsvi Caledonian | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Härlin Marie-Louise |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Highland Park | 1 kl.I | 281 poäng | Lööv Mats |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Karriärs Svea's Ask | Uppflyttad startklass | 163 poäng | Tunér Stefan |
SE J(J)CH RLD A Reedsweeper's Tex Treasure | 1 kl.I | 271 poäng | Berg Marita |
Eldfängds Tango | Ej godkänd startklass | 110 poäng | Berg Marita |
RLD N Raddox Flummox | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Rörström Cari |
RLD N Rainstone Birthday Present | Godkänd startklass | 139.5 poäng | Rörström Cari |
SE VCH RLD N&F SE RALLYCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II&III High Dreams Crystal City | 1 kl.II | 271.5 poäng | Malm Göran |
RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Hunters Guilds Lake | Uppflyttad startklass | 174 poäng | Altskog Ulla |
SPH I SPH II Jippikajejs Chefen | Godkänd startklass | 128 poäng | Altskog Ulla |
LD STARTKLASS Meadowlark Born to Be Alive | Godkänd startklass | 152 poäng | Åkesson Anne-Marie |
LD STARTKLASS Meadowlark Born to Be Alive | Godkänd startklass | 158.5 poäng | Lindfalk Ingrid |
SE VCH Like'ims S Castrid | Godkänd startklass | 122.5 poäng | Lindfalk Ingrid |
SE VCH RLD N&F SE RALLYCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II&III High Dreams Crystal City | 2 kl.II | 236 poäng | Altskog Ulla |
SE VCH RLD N RLD F SPH I SÖKH I Viltvårdarns Öxxi | 1 kl.II | 295 poäng | Altskog Ulla |
SPH I SPH II Jippikajejs Chefen | Uppflyttad startklass | 166 poäng | Axenvik Mats |
RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Hunters Guilds Lake | Godkänd startklass | 152.5 poäng | Axenvik Mats |
Like'ims Sezuan | Godkänd startklass | 135 poäng | Wallin Birgitta |
Torsjö Bästa Bellman | Godkänd startklass | 153 poäng | Larsson Anita |
TJH LD STARTKLASS Sea-Croft Kay's Ice | 3 kl.I | 197 poäng | Karlsson Bo |
SPH I Bramblefields Auchroisk | 2 kl.I | 244 poäng | Karlsson Bo |
LD STARTKLASS SPH I SÖKH I Lill Huldas Maxida | Uppflyttad startklass | 166 poäng | Karlsson Bo |
Like'ims Zorro | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Karlsson Bo |
SE VCH RLD N Masterkey's Wis Seamus | Ej godkänd startklass | 119.5 poäng | Rörström Cari |
Eldfängds Tango | Godkänd startklass | 152.5 poäng | Axenvik Mats |
Eldfängds Tango | Uppflyttad startklass | 181.5 poäng | Altskog Ulla |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SÖKH I Boställeskogens Totte | 0 kl.II | 144.5 poäng | Wallin Birgitta |
RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Jaktyrans Magnolian Kid | Uppflyttad startklass | 174 poäng | Reikerås Kjell |
LD STARTKLASS Minnows Aldebaran | Godkänd startklass | 157.5 poäng | Reikerås Kjell |
SE LCH Hessas Rappapports Knatte | 1 kl.I | 272.5 poäng | Tunér Stefan |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 2 kl.I | 249.5 poäng | Janson Sandra |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 2 kl.I | 229.5 poäng | Anderpalm Patric |
Cosmic Cover's Dust Heart Breaker | Godkänd startklass | 146 poäng | Janson Sandra |
SE LCH I-Vassens R-Livia | 1 kl.II | 288.5 poäng | Liukkonen Ulle |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Lapwing's Jade | Uppflyttad startklass | 168.5 poäng | Söderkvist Dennis |
SE J(J)CH SE LCH Glen Louch Irish Spring | 3 kl.III | 211 poäng | Andersson Per-Olof |
SE VCH LD STARTKLASS Thorsvi Highland Park | 2 kl.I | 241 poäng | Holmlund Michelle |
SE LCH LD STARTKLASS Happy Birdhunter's Coxs Ibex | 3 kl.III | 205 poäng | Johansson Magnus |
SPH I Bramblefields Auchroisk | 2 kl.I | 239.5 poäng | Gustavsson Susanne |
TJH LD STARTKLASS Sea-Croft Kay's Ice | 2 kl.I | 239.5 poäng | Gustavsson Susanne |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 2 kl.I | 238.5 poäng | Gustavsson Susanne |
SPH I SPH II SÖKH I SÖKH II Lill Huldas Mozart | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Gustavsson Susanne |
LD STARTKLASS SPH I SÖKH I Lill Huldas Maxida | Godkänd startklass | 158 poäng | Gustavsson Susanne |
RLD N RLD F RLD A Caper Cailie's Bliss | Godkänd startklass | 157.5 poäng | Gustavsson Susanne |
SE LCH RLD N RLD F RLD A Fågelfinnarens Durham Ranger | 2 kl.III | 238.5 poäng | Andersson Mats |
SPH I SPH II SPH III SÖKH II Mandylike's Dream Doll | 3 kl.I | 210 poäng | Karlsson Magnus |
RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Jaktyrans Magnolian Kid | Uppflyttad startklass | 190 poäng | Andersson Yvonne |
Gullarps Klonk | Godkänd startklass | 137.5 poäng | Andersson Yvonne |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Meadowlark Mordecai Berrycloth | Godkänd startklass | 136.5 poäng | Falk Anders |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SÖKH I Boställeskogens Totte | 3 kl.II | 214 poäng | Hammarberg Jonas |
SE LCH I-Vassens R-Livia | 2 kl.II | 248 poäng | Dahlin Marianne |
SE VCH RLD N&F SE RALLYCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II&III High Dreams Crystal City | 2 kl.II | 228 poäng | Dahlin Marianne |
SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH SPH I&II Wingpennans Flinga | 1 kl.III | 271.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
Cosmic Cover's Dust Heart Breaker | Godkänd startklass | 151.5 poäng | Anderpalm Patric |
RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Jaktyrans Magnolian Kid | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Ohlsson Patrik |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Twigg's On Demand | 2 kl.II | 239 poäng | Lundin Thomas |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SÖKH I SÖKH II SÖKH III Blackbound Triumph | 2 kl.I | 241 poäng | Lundin Thomas |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 3 kl.I | 207.5 poäng | Klase Eva |
TJH LD STARTKLASS Sea-Croft Kay's Ice | 2 kl.I | 225.5 poäng | Klase Eva |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Karriärs Svea's Ask | Uppflyttad startklass | 178.5 poäng | Tunér Stefan |
Stenbury Black Captain | 1 kl.I | 275 poäng | Sjöblom Annika |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Huntrets Tajgabeckasin | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Berg Marita |
RLD N Pilens Pumas Vega | Godkänd startklass | 144.5 poäng | Sjöblom Annika |
Eldfängds Tango | Godkänd startklass | 134.5 poäng | Sjöblom Annika |
SÖKH I SÖKH II Mandylike's Lacey | Uppflyttad startklass | 167.5 poäng | Johansson Mats |
SE J(J)CH Sea-Croft Nice N' Shiny | 2 kl.III | 233 poäng | Johansson Kenneth |
RLD N RLD F Duckedups Amphion | Uppflyttad startklass | 181 poäng | Frid Crispin |
SE VCH Like'ims S Castrid | Godkänd startklass | 131 poäng | Frid Crispin |
LD STARTKLASS Mandylike's Gimmick | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Berg Carola |
TJH LD STARTKLASS Sea-Croft Kay's Ice | 3 kl.I | 216 poäng | Gustavsson Arvidsson |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 2 kl.I | 251 poäng | Gustavsson Arvidsson |
Korpklons Lava | Godkänd startklass | 122.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
Eldfängds Tango | Godkänd startklass | 154 poäng | Gottfridsson Suzanne |
Black Angus Skotte | Godkänd startklass | 140.5 poäng | Söderkvist Dennis |
Black Angus Skotte | Ej godkänd startklass | 109 poäng | Hammarberg Jonas |
RLD N Sako | Godkänd startklass | 142 poäng | Söderkvist Dennis |
SE LCH Skybar Gazelle | 2 kl.III | 239.5 poäng | Andersson John-Åke |
SE LCH I-Vassens R-Livia | 2 kl.II | 243 poäng | Andersson John-Åke |
Silvergruvans Mister Jojk | Uppflyttad startklass | 179.5 poäng | Kamleitner Barbro |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Lexie | Uppflyttad startklass | 165.5 poäng | Kamleitner Barbro |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I Korpklons Duchesse | 2 kl.I | 238.5 poäng | Falk Karin |
Västibergets Idun | Godkänd startklass | 135 poäng | Brandin Thomas |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Twigg's On Demand | 2 kl.I | 249 poäng | Hjulström Anna |
SPH I SÖKH I SÖKH II Miss Bossings Jackdaw | Uppflyttad startklass | 174.5 poäng | Anderpalm Patric |
SE LCH Hessas Rappapports Knatte | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Elfström Ingemar |
Rockdove's Wish I Had An Angel | Uppflyttad startklass | 173.5 poäng | Elfström Ingemar |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 0 kl.III | 121.5 poäng | Savander Carina |
SPH I SPH II SPH III SÖKH I SÖKH II Mandylike's Inter | 2 kl.III | 243 poäng | Gunnarsson Tommy |
SE LCH LD STARTKLASS LD 1 Atlanta | 2 kl.III | 227.5 poäng | Savander Carina |
SE LCH RLD N&F&A SE RALLYCH SPH I&II Wingpennans Flinga | 2 kl.III | 249.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Twigg's On Demand | 1 kl.I | 262.5 poäng | Tunér Stefan |
SE LCH LD STARTKLASS Happy Birdhunter's Coxs Ibex | 1 kl.III | 266 poäng | Karlsson Bo |
RLD N RLD F RLD A SPH I SPH II Aktiviva's Bluebelle of Izar | 3 kl.II | 216.5 poäng | Karlsson Bo |
Happy Birdhunter's Coxs Phix | 1 kl.I | 278.5 poäng | Ljungberg Carina |
SPH I SPH II SÖKH I SÖKH II Lill Huldas Mozart | Godkänd startklass | 152.5 poäng | Ljungberg Carina |
Searover Max Pang | Godkänd startklass | 147 poäng | Ljungberg Carina |
Airotkivs Mynta | 3 kl.II | 206 poäng | Tillström Ulf |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | 0 kl.I | 0 poäng | Halvarsson Daniel |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Lexie | Godkänd startklass | 155.5 poäng | Svensson Kristina |
Laxabackes Arras | Godkänd startklass | 145 poäng | Stare Gunilla |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Firepoppy's Sweet Delight | 3 kl.I | 222 poäng | Edström Lillemor |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Silvergruvans Miss Lexie | Uppflyttad startklass | 166.5 poäng | Edström Lillemor |
PH SPH I Northline's Delicious Picholine | 2 kl.I | 242 poäng | Crona Gunnel |
SPH I Rockdove's Wind of Change | 1 kl.I | 264 poäng | Löfberg Åsa |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Twigg's On Demand | 1 kl.I | 257.5 poäng | Löfberg Åsa |
Rockdove's Wish I Had An Angel | Godkänd startklass | 151.5 poäng | Elfström Ingemar |