Information om jaktavlade labradorer från Rasdata.nu

Registrerade kullar 2021

Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-12-31 Autumnwillow Kestrel Blackbound Hazel 1 3
2021-12-27 Ashhill Gundogs First Joker Mandylike's Queen of Stage 1 7
2021-12-26 Abergowans Conner Lakefox Gundogs West-Virginia 1 1 5
2021-12-25 Wingames Gibb Huntrets Rana Dalmatina 3 4 2
2021-12-25 Tyron Missouri at Drumgoose Roekull Xantippa 4 2
2021-12-24 Reedsweeper's Blackcurrant Ringlets Mace 1 2 4
2021-12-24imp Astraglen Goliath Leacaz Skylark 1
2021-12-23 Djurbergas Second Ess For Brave Perdix Gundogs Aiss 2 5
2021-12-20 Carmal's Very Brave Willowridge Six Four Fun 8 1
2021-12-19 Minnows Quince Askrikes Mistral 2 5
2021-12-18 Capandus G O T Lord Jaime Lannister Grebyns Sally 2
2021-12-18 Gracehunters Win's Irish Keiran Huntrets Ädelbeckasin 3 3
2021-12-12 Meadlands Jonty Searover Lynn Anderson 2 3 2
2021-12-11 Seahill High Wind Taff Ninja Sunnanlids Tdickens-Elvan 2 3 2
2021-12-07 Aspijana Qute Nerogialle Addolorata 4 5
2021-12-05 Airotkivs Rossi Airotkivs Queen 1 1
2021-12-03 Carmal's Licence to Kill Carmal's Olympic Games 3 4
2021-11-30 Fågelfinnarens Purdey Searover Busy Mossa 6 2 5 1
2021-11-25 Carmal's Licence to Kill Djurbergas Second Ess For Lara 1 3 1
2021-11-22 Frank in Greenwood Starsholma Tilia Cordata 5 2 2
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-11-21 Tyron Missouri at Drumgoose Miss Bossings Peregrine 3
2021-11-19 Team Timberline Boss Farbax Happy Sunshine 1 2 2
2021-11-19 Tullyah Jake Pilens Neptunus 2 3
2021-11-14 Streamlight's Aquas Mr Bingley Topgrade Pandoras Quest 1 1 4 1
2021-11-13 Twigg's in A Hurry Full Blast's Fia-Lotta 2 1 2 2
2021-11-12 Viltvårdarns Åkey Gracehunters Win's Pirate Tide 7 5
2021-11-07 Abergowans Conner Huntrets Lofn 1
2021-11-03 Squareclose West Anniegetyourgun Annie Oakley 1 1 2 1
2021-10-31 Hegnsager Great Gambler Gravel's Billinge Zeta 3 1 3 2
2021-10-31 Fältman's James Watt Glen Louch Bright Blue Rose 2 2
2021-10-29 Blackbound Huncoat Lycktmans Dancing Queen 2 1 3 1
2021-10-24 Copperbirch Lancelot Vettisens Irma 1 5 1
2021-10-22 Patanavac Jesus Gamegainer Bugatti 1 1
2021-10-21 Amazing Work Yrhult's Victor Gullarps Fallow 2 1 3
2021-10-20 Pumpans Autumn Crown Wijmas Kitty Wells 2
2021-10-19 Silvafern Black Night Garagill Vinca 2
2021-10-13 Svärtmo Hulken Conover's Power of Sun 2 1 3 1
2021-10-13 Östra Hults Ante Lachawes Poo Din Dröm 4 4
2021-10-13 Killyrudden Blueberry Contender Sette 4 1 1 3
2021-10-12 Reedsweeper's Blackcurrant Calierie Prusiluskan 1 2 1
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-10-08 Kelmagra Cruise Leadway Fanta 3 3
2021-10-06 Kullaholm's Copper Bohlsta Trollets Lady 1
2021-10-05 Team Timberline Boss Wingpennans Gittan 2
2021-10-03 Rosebird Bermuda King Rose Rosebird Alpine Glow Rose 4 1 2 2
2021-10-03 Atlantic's Out of The Blue to Peter Lavinta Be to Be 3 1
2021-10-03 Seahill High Wind Purdey's Buzzard Skummarängens Purdey 3 2 1 2
2021-09-28 Capandus Skye Loch Bracadale Lilla Hagatorpets Gilda 3 5
2021-09-28 Breamsdown Benjamin Vagndalas Freya 2 4
2021-09-23 Team Timberline Boss Vagndalas Maja 5 4
2021-09-22 Squareclose West Mandylike's Huntress 2
2021-09-18 Team Timberline Boss Adore's Blåsippa 2 1 2
2021-09-14 Perdix Gundogs One-Step Munkvretens Åska 1
2021-09-13 Twigg's Easter Parade Moa 2 2
2021-09-10 Lachawes Callisto One in A Million Mapletwig Midsummer Fairy Tale 2 1 1
2021-09-08 Perdix Gundogs Turn Back Perdix Gundogs Street Player 5 5
2021-09-06 Northline's Outstanding Dallas Dhu Reedsweeper's Katla 2 5
2021-09-05 Killyrudden Blueberry Woodhunt's Dee 3 1 5 1
2021-09-04 Gamegainer Ferrari Patanavac Joanna 2 1 2
2021-08-30 Roekull Rajas M-Porthos Månstorps Lavandula 3 1 2 1
2021-08-27 Tullyah Mcduff Caper Cailie's Sirocco 4 2
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-08-18 Roekull Kayos Quatro Gullarps Bellatrix 1 2
2021-08-14 Silversnipe Vectra Verbascum Nigrum Sagittaria 3 1 1
2021-08-14 Streamlight's Aquas Mr Bingley Rockdove's Sloe Gin 1 1 3 2
2021-08-07 Copperbirch Lancelot Minnows Intense Mint Limitededition 3 1
2021-08-06 Airotkivs Lourent Rambons Daisy 2 2 3 2
2021-08-05 Frank in Greenwood Meadowlark Violet Jacob 2 3 3
2021-08-04 Silversnipe Vectra Askrikes Birch 3 6
2021-08-01 Huntrets Kejsarbeckasin Bohlsta Trollets Kassiopeja 1 7
2021-08-01 Streamlight's Phoebe's Nicke Bella 1 1 3 1
2021-08-01 Small Miracles Hefaistos Ackers Uma 5 1 3
2021-08-01 Sloeberry Bay Choukos Guinness Liljevilts Alma 3 1 2 3
2021-08-01 Caper Cailie's Turmaliner Labpowers Siri Ewaldh 2 1 2 2
2021-08-01 Roekull Rajas Tuff Boställeskogens Älva 1 2 2
2021-08-01 Storåns Strix Heading's Krösa-Maja 1 2 1
2021-07-30 Roekull Rajas M-Porthos Like'ims Quality 2 2
2021-07-30 Laichsands Ernest Torbjörnahults Nanna 2
2021-07-30 Squareclose West Carmal's Forever 3 2 1
2021-07-25 Hegnsager Great Gambler Aktiviva's Daizy of Izar 2 6
2021-07-25 Team Timberline Boss Capandus Dragon Dreamfyre 3 1 3 2
2021-07-25 Like'ims Keilis Ghibli Roekull Mayas Yackie 3 2
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-07-25 Carmal's Keen Art Meadowlark Dancing Queen 2 1 4
2021-07-24 Corrib King Storåns Selma 1 4
2021-07-24 Roekull Kayos Quatro Gullarps Rain 2 1 3 2
2021-07-23 Stenbury Black Warlock Alsnäsets Hagla's Snöa 1 3 1
2021-07-20 Rosebird Bermuda King Rose Rosebird Orego Id 2 2 2 2
2021-07-18 Copperbirch Lancelot Hedgehog's Teal 2 2
2021-07-18 Blackbound Reese Perdix Gundogs The Banks of Roses 1 6
2021-07-17 Silvafern Black Night Meadowlark Ma Baker 4 2
2021-07-17imp Studebaker Bonneville Old Inn Irish Rose 1 1
2021-07-13 Wildlife Manager's Wave Liljevilts Tjorven 4 3
2021-07-13 Myway Gundogs James Capandus Scary Spice 3 1
2021-07-12 Twigg's in A Hurry Alsnäsets Hagla's Disa 3 2
2021-07-12 Troddenmills Full Throttle of Leaca Tamrose Dakota 1
2021-07-09 Caper Cailie's Drake Big Bay Nova 3 2 3
2021-07-07 Kelebek's Alex Streamlight's Charlies Beah 2 3 2
2021-07-05 Breamsdown Benjamin Minnows Loving Wind 3 1 2 1
2021-07-03 Team Timberline Boss Labbret's Kricka 4 3
2021-07-01 Annaloughan Ace Arwen 5 2 5 1
2021-06-29 Minnows Mighty Saranna Anabeth 2 3 1
2021-06-26 Levenghyl Phoenix Work Sidebyside Redumbrae 3 7
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-06-26 Svärtmo Dino Sibbofjärdens Maja 1 1 5 2
2021-06-23 Jobeshill Grand Turk Lönnvattnets Inspace Princess Leia 2 3
2021-06-23imp Jack Stenhöjgårds Frida 1
2021-06-22 Twigg's Touch and Go Götahund Hasta 1 1 2 2
2021-06-21 Gamegainer Iittala Gamegainer Jam 2 3
2021-06-19 Torbjörnahults Sigge Ejderns Puma 2 5
2021-06-16 Djurbergas Second Ess For Brave Icefyre Renettles Kettricken 1 2 5
2021-06-15 Roekull Kayos Bob Glow 1
2021-06-14 Blackbound Huncoat Enhalos Cobras Strandviva 1
2021-06-13 Ffynongain Buzzard of Wauniago Twigg's in A Nutshell 1 1
2021-06-13 Ringlets Jaguar Öljersjös Grappa Joy of Java 1 3 1
2021-06-13 Roekull Rajas M-Porthos Järabackens Grissla 6 2
2021-06-13 Huntrets Vinnarhålet Ettems Kakan Kom Hit 4 2
2021-06-13 Workable's Red Stripe Workable's Tropic Sunrise 4 3
2021-06-11 Team Timberline Boss Roekull Rajas Rioja 3 2 3
2021-06-10 Castlemans Tonga Torsjö Bästa Baily 3 3
2021-06-09 Sloeberry Bay Choukos Guinness Anniegetyourgun Nellie Oakley 1 4 1 2
2021-06-09 Searover Kits Dog Carmal's Ladyhawke 2
2021-06-06 Västibergets Hemmingway Liw's Gundog Loka Västiberget 3
2021-06-06 Perdix Gundogs One-Step Perdix Gundogs Singstar 7 2
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-06-05 Capandus G O T Lord Jaime Lannister Nerogialle Assunta 3 2
2021-06-04 Laichsands Ernest Hulda 3 2 2
2021-06-02 Stenbury Black Warlock Like'ims Elsas Colima 1 1 6 1
2021-06-01 Rainstone Aries Rosie 3 2
2021-05-29 Shimnavale Javelin Vettisens Elsa 3 2
2021-05-28 Small Miracles Hefaistos Eowin 6 1 1 1
2021-05-26 Copperbirch Lancelot Killehills Absoluthoney 3 2
2021-05-26 Searover Kits Dog Fågelfinnarens Sigun 2 1 2 2
2021-05-25 Castlemans Tonga Bivråkens La Chiot 3 4
2021-05-24 Roekull Kayos Bob Duvkullans Tuvstarr 2 5
2021-05-23 Labdom Pochard Cosmic Cover's Rally's Reaction 5 2
2021-05-23 Tullyah Jake Pilens Tellus 2 2 1
2021-05-22 Annaloughan Ace Sibbofjärdens Pixie 4 1 2
2021-05-21 Zetastar Special Totem Designerline Blizz Lilja 3 1
2021-05-21 Drumgoose Daredevil Northline's Grana Padano 4 2 1
2021-05-20 Copperbirch Lancelot Minnows Nancy Nora 4 4
2021-05-20 Askrikes Adam Ettems Fyra 3 3
2021-05-17 Cynhinfa Nabil Kimline's Skye Halistra 5 1
2021-05-17 Twigg's Do It Yourself Ivanthes First Tutti Frutti 3 2
2021-05-16 Djurbergas Second Ess For Brave Saknas 2 3 6
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-05-13 Labdom Pochard Broadlaw Millie 3 2
2021-05-12 Corrib King Lachawes The Mystery of Cinca 2 3 3
2021-05-12 Searover Shade of Secret Service Ettems Nattmara 4 3
2021-05-12 Drumgoose Magneto Sloeberry Bay Akinas Chouko 1 1
2021-05-11 Gamegainer Dragon Gamegainer Granit 3 2 1 1
2021-05-11 Altiquin Cayanne Roekull Pegs Allix 3 5
2021-05-10 Twigg's Do It Yourself Ivanthes First Smajlis 2 2
2021-05-10 Meadowlark Discovery Svansviftarnas Amazing Ashika 3 1 3 2
2021-05-09 Laichsands Ernest Stjärntecknets Aquila Norma 2 2 1 2
2021-05-08 Twigg's Heard That Alsnäsets Hagla's Blixtra 2 1
2021-05-06 Drumgoose Daredevil Northline's Damsel Pearl 2 1 1
2021-05-05 Altiquin Cayanne Perdix Gundogs Yamaha 6 2 2
2021-05-04 Searover Copy Dawid Full Blast's Busan 2 3 2
2021-05-04 Streamlight's Aquas Mr Bingley Perdix Gundogs Dancing Queen 4 1 3 1
2021-05-03 Astraglen Bailey Soft Rush Arctic Sofiero 2 6
2021-05-03 Tullyah Jake Bergqvistens Bubbles in My Prosecco 2 3 3
2021-05-03 Tealshead Black Purdey Caloan's Haida 4 2
2021-05-03 Twigg's Do It Yourself Full Blast's Confetti 5 3
2021-05-03 Myway Gundogs James Stenbury Black Freja 4 6
2021-05-02 Tealshead Black Purdey Caloan's Malling Jewel 1 6
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-04-30 Amazing Work Dexter Angebygardens Bira 1
2021-04-28 Team Timberline Boss Minnows Namned Kiwi 4 1 2 1
2021-04-27 Perdix Gundogs One-Step Workable's Moinette 2 6
2021-04-24 Labbåslyckorna's Do You Love Me Birdkeepers Girl Power 5 1
2021-04-23 Tisslabo Atesso Lilla Hagatorpets Freja 1 4 1
2021-04-23 Breamsdown Benjamin Full Blast's Fantasi 1 2 3
2021-04-22 Mandylike's Fantastic Allez Mrs Twigg 5 3
2021-04-22 Tullyah Jake Reedsweeper's Elderberry 1 1 1 1
2021-04-20 Oakleaf Drogba Kullaholm's Sarabi 4 3
2021-04-19 Team Timberline Boss Twigg's Right in Time 1 1 1 4
2021-04-18 Streamlight's Aquas Mr Bingley Cosmic Cover's Sophisticated Dust 2 4
2021-04-17 Maighmor Jagger Skoglösa Mercedes 3 3 1 1
2021-04-17 Searover Lizz Sot Searover Aylas Patsy 2 2
2021-04-16 Roekull Kayos Bob Ettems Rabarber Grädd 6 3
2021-04-16 Myway Gundogs James Stenbury Black Huntress of Windsor 4 4
2021-04-13 Carmal's Keen Art Roekull Kayos Zilja 4 2
2021-04-13 Drumgoose Daredevil Gravel's Billinge Zone 3 2 2 1
2021-04-13 Sea-Croft Jake Blues Reedsweeper's Strawberry 3 3
2021-04-12 Öljersjös Jive Joy of Java Sunnanlids Elvans Pepsi 3 3
2021-04-10 Carmal's Licence to Kill Carmal's K's Dee 1
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-04-10 Altiquin Cayanne Roekull Lowes Olga 6 3
2021-04-10 Blackbound Huncoat Karriärs Svea's Linni 2 4
2021-04-09 Team Timberline Boss Lill Huldas Kompis 6 2 1
2021-04-09 Willowridge Four Seasons Vinteruddens Nattfjäril 1
2021-04-08 Whalley Roekull Lowes Offa 1
2021-04-06 Allez Mister Twigg Rosebird Tummelisa Rose 6 4
2021-04-06 Svärtmo Dino Sibbofjärdens Penny 3 1 3
2021-04-06 Tyron Missouri at Drumgoose Kullaholm's Vixey 4 2
2021-04-05 Capandus Branch of Rowan Carmal's Little Miss Sunshine 4 2
2021-04-05 Killyrudden Blueberry Lill Huldas Jill 2 2 1
2021-04-03 Annaloughan Ace Fransros Kåda 1 1 2
2021-04-03 Copperbirch Lancelot Carmal's Fame 3 2 4
2021-04-03 Näpsänakkelin Heikunkeikun Namusillan Jossu 2 2
2021-04-02 Labdom Nuthatch Sea-Croft Flycatcher 1 3 2
2021-04-02 Searover Lizz Sherry Pilens Soya Jupiter 2 2 2
2021-04-02imp Beechbrook Yellow Huey Scotsgap Jennifer 1
2021-04-01 Kullaholm's Copper Gammalkilens Cleo 5 2
2021-04-01 Twigg's in A Hurry Nerogialle Sfogliatelle 5 4
2021-04-01 Rockdove's Top Gun Ettems Knastra Kan Själv 4 2
2021-03-30 Ambrosdalens Flax Cheslabben Easter Egg 3 3
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-03-29 Fågeltorps Mille Hojt Nerogialle Diana 5 2
2021-03-28 Tyron Missouri at Drumgoose Icefyre Ylvas Epiny 2 4
2021-03-28 Twigg's Right On Spot Jippikajejs Bästa 3 4
2021-03-26imp Reedbed Bardolino Abenthan Bright 1
2021-03-26 Minnows Irish Earl Minnows Luna of Labbås 3 4
2021-03-26 Willowridge Four Seasons Liw's Gundog Lucky Se 5 3
2021-03-24 Älvgårdens Le Cardinal Bergqvistens Cup to My Coffee 1
2021-03-24 Streamlight's Aquas Matisse Streamlight's Wildys Black Magic 6 2
2021-03-23 Ragweeds Howard Jaktyrans Gale Winja 3 1
2021-03-22 Ringlets Lad Ringlets Kite 4 2
2021-03-22 Djurbergas Second Ess For Brave Rockdove's All The Way 3 3 6
2021-03-21 Meadlands Jonty Gammalkilens Cindy 5 4
2021-03-21imp Valleyedge Kheelan Brocklebank Dory 1
2021-03-20 Mandylike's Harley Batmoors' Severn Duffy 4 2
2021-03-19 Team Timberline Boss Minnows Leprechaun 2 3
2021-03-19 Myway Gundogs James Stenbury Black Governess 5 4
2021-03-16 Streamlight's Aquas Mr Bingley Line Up Jackie Onassis 2 2 2
2021-03-13 Silversnipe Vectra Björlings Ida 1 1
2021-03-11 Gullarps Tarkan Sibbofjärdens Roxanne 5 2
2021-03-10 Drumgoose Daredevil Zetastar Blossom Maze 6 2
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-03-08 Carolhill Bracken Copperbirch Pinot Noir 1 2
2021-03-07 Rosebird Bermuda King Rose Rosebird Zanna Rose 2
2021-03-07 Myway Gundogs James Gracehunters Win's Irish Liffey 1
2021-03-07 Maighmor Jamison Aneeterberg Katie 1
2021-03-05 Castlemans Tonga Meadowlark Sneezy 3 6
2021-03-05 Viltvårdarns Vigg Viltvårdarns Wild Flame 4 1 1 1
2021-03-03 Whalley Workable's Früli 3 1 3 2
2021-03-03 Partridge Happy Viper Jagtlaben's Tikka 1
2021-03-02 Bellspaddle Gallant Starsholma Good Girl 2 1
2021-02-28 Rosebird Bermuda King Rose Rosebird Salita Rose 3 2 2
2021-02-26 Fågeltorps Mille Hojt Cosmic Cover's Race Take Over 5 3
2021-02-24 Stenbury Black Warlock Alsnäsets Töa's Vinda 1
2021-02-20 Meadowlark Monkfish Meadowlark Space Travel 3 1
2021-02-19 Meadowlark Garstang Blue Meadowlark Pergite 2
2021-02-19 Svansviftarnas Best of Algott Willowridge Five Eggs For Easter 2 5
2021-02-17 Carmal's Lone Ranger Meadowlark Little Rocket 1
2021-02-15 Annaloughan Ace Twigg's Right Away 6 2
2021-02-13 Capandus Branch of Rowan Cosmic Cover's Bliss Dreamcatcher 3 2 2
2021-02-11imp Kelmarsky Crow Jadenbank Bold Call 1
2021-02-09 Streamlight's Aquas Mr Bingley Pilens Theia 3 3
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-02-08 Shimnavale Javelin Rockdove's Sloe Gin 2
2021-02-08imp Stauntonvale Moose Milk Holy Aguzannis 1 1
2021-02-07 Breamsdown Benjamin Masterkey's Fax Dazzel 4 2 2 1
2021-02-05 Mandylike's Fantastic Götahund Glana 5 5
2021-02-03 Streamlight's Aquas Matisse Searover Twinkle Lizz 5 2
2021-02-02 Bellspaddle Gallant Streamlight's Choice Who's Charlie 4 1
2021-02-02 Labdom Nuthatch Skutta Av Sunnanvind 6 3
2021-02-01 Labdom Nuthatch Cosmic Cover's Rally's Duststorm 4
2021-01-31 Tullyah Jake Roekull Kayos Zelma 4 6
2021-01-31 Myway Gundogs James Zetastar Yes That's It 4 4
2021-01-31 Hegnsager Great Gambler Stenbury Black Morgan Le Fay 2 2 1 3
2021-01-30 Miss Bossings Master of The House Fasanflockens Sara 1 1 2 1
2021-01-30 Breamsdown Benjamin Wingpennans Gittan 2 1
2021-01-29 Streamlight's Aquas Mr Bingley Carmal's Nightbird 3 2 2
2021-01-27 Copperbirch Lancelot Lill Huldas Judith 2 2
2021-01-26 Hegnsager Great Gambler Searover Lizz Sweet Majken 3 4 2 2
2021-01-25 Copperbirch Lancelot Labbret's Black Canyon 4 3
2021-01-25 Annaloughan Ace Stenbury Black Alba 3 3
2021-01-24 Breamsdown Benjamin Minnows Mostly Irish 1 2 2 4
2021-01-24 Myway Gundogs James Tale Charity Burbage 6 4
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-01-22 Ffynongain Buzzard of Wauniago Blackbound Hazel 2 1
2021-01-22 Meadowlark Victory Meadowlark Wake Up Little Suzy 1 4 1 4
2021-01-22 Annaloughan Ace Ringlets Mace 2 3 2
2021-01-20 Searover Fames Sico Stenbury Black Dace 1 4
2021-01-18 Silversnipe Vectra Askrikes April Morning 4 3 2
2021-01-17 Silversnipe Vectra Huntrets Postiga 3 3
2021-01-16 Streamlight's Magics Arrak Searover Aylas Peace 2 1 1
2021-01-15 Breamsdown Benjamin Minnows Shillelagh 4 4
2021-01-15 Annaloughan Ace Mandylike's Need You 1 4 2 2
2021-01-13 Hegnsager Great Gambler Streamlight's Aquas Meadow 5 3
2021-01-12 Annaloughan Ace Conover's Pringles Penny 1 3 1
2021-01-11 Skummarängens Blaser Liljevilts Alma 1 2 3 2
2021-01-11 Abergowans Conner Line Up Nash Creek 7 4
2021-01-11 Small Miracles Hefaistos Västibergets Idun 7 3
2021-01-09 Drumgoose Daredevil Full Blast's CamÚ 1 6
2021-01-08 Gamegainer Holland & Holland Gamegainer Esprit 2 5
2021-01-08 Capandus Branch of Rowan Hegnsager Disco Fever 3 2 1 1
2021-01-03 Team Timberline Benji The Bodyman Hedgehog's Teal 1 1
2021-01-03 Labdom Nuthatch Cosmic Cover's Mill's Jewel 2
2021-01-02 Streamlight's Aquas Matisse Searover Jades Tosca 2 1 1
 
Kull född EfterUndanHanarTikar
 svartagulabrunasvartagulabruna
2021-01-01 Drumgoose Connemara Carmal's Keep An Eye 6 2 2


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2024-05-21 / Page updated 21 May 2024: jaktavlad_labrador@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2024-05-13 / Information from the Swedish Kennel Club 13 May 2024