Information om Jaktcocker från Rasdata.nu Information om SSRK:s raser från Rasdata.nu

AH-TIB'S ISAGEL

Reg.nr/Reg.no SE12660/2013
Kön/Sex tik/bitch
Födelsedatum/Born 2012-12-27
Färg/Colour leverfärgad/liver
Inavelsgrad/Inbreeding 3.7% ( 5 gen., 61 av 63 hundar finns)
Efter/Sire Lowflyer Nipp SE27508/2011   2010-05-17   svart    
Undan/Dam Ah-Tib's Rhiannon SE12252/2011   2010-12-12   röd m vita tecken    

Stamtavla / Pedigree


VETERINÄRRESULTAT / VETERINARY RESULTS
2014-09-17 HD grad A


JAKTPROV / FIELD TRIALS
2014-08-16 Ordinarie vattenprov: ej godkänt - SSRK Gävle, Skog Eva
2014-09-04 Ordinarie vattenprov: godkänt - SSRK Enköping, Augustinsson Torbjör
2015-09-20 Nybörjarprov B: godkänt - SSRK Enköping, Widén Eva
2016-09-11 Nybörjarprov A: godkänt - SSRK Strängnäs, Augustinsson Torbjör
2017-10-15 0 ökl fält - SSRK Norrköping, Johannisson Olle
2017-10-27 0 ökl fält - SSRK Norrtälje, Johannisson Olle


AGILITY
2014-06-28 10 agility klass I Medium Noll fel - SBK Hällefors, Lundin Ewa
2014-06-28 D hoppklass I Medium - SBK Hällefors, Lundin Ewa
2014-07-03 D agility klass I Medium - SBK Kalmar, Silfverberg Andreas
2014-07-03 31 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Kalmar, Eriksson Louise
2014-07-04 26 agility klass I Medium Noll fel - SBK Kalmar, Silfverberg Andreas
2014-07-04 8 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Kalmar, Juréhn Thomas
2014-07-05 32 agility klass I Medium Noll fel - SBK Kalmar, Digréus Tobias
2014-07-05 14 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Kalmar, Berg Emma
2014-07-19 18 agility klass I Medium Noll fel - SKK, Fernström Marianne
2014-07-19 D hoppklass I Medium - SKK, Henriksen Eric
2014-07-20 D agility klass I Medium - SKK, Fernström Marianne
2014-07-20 6 hoppklass I Medium Noll fel - SKK, Henriksen Eric
2014-07-26 D agility klass I Medium - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell
2014-07-26 D hoppklass I Medium - SBK Dala Floda, Henriksen Eric
2014-07-27 17 agility klass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell
2014-07-27 8 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell
2014-08-02 D agility klass I Medium - SBK Ludvika, Pettersson Kjell
2014-08-02 D agility klass I Medium - SBK Ludvika, Ahlin Yvonne
2014-08-02 6 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ludvika, Dyrsmeds Lena
2014-08-02 2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ludvika, Dyrsmeds Lena
2014-08-03 7 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ludvika, Dyrsmeds Lena
2014-08-03 10 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ludvika, Dyrsmeds Lena
2014-08-20 D agility klass I Medium - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena
2014-08-20 D hoppklass I Medium - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena
2014-08-27 9 agility klass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge
2014-08-27 D hoppklass I Medium - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge
2014-08-30 9 agility klass I Medium Noll fel - SBK Alunda, Svartberg Kenth
2014-08-30 D agility klass I Medium - SBK Alunda, Svartberg Kenth
2014-08-30 D hoppklass I Medium - SBK Alunda, Svartberg Kenth
2014-09-13 2 agility klass I Medium Noll fel - SBK Västerås, Mojanis Annika
2014-09-13 6 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Västerås, Lindvall Ninnie
2014-09-13 D hoppklass I Medium - SBK Västerås, Lindvall Ninnie
2014-09-14 D agility klass I Medium - SHU Avesta, Pettersson Kjell
2014-09-14 D hoppklass I Medium - SHU Avesta, Ahlin Yvonne
2014-10-04 6 agility klass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Bäck Stina
2014-10-04 1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Henriksen Eric
2014-10-12 D agility klass I Medium - SKK Norberg, Andersson Fredrik
2014-10-12 D agility klass I Medium - SKK Norberg, Andersson Fredrik
2014-11-22 9 agility klass I Medium Noll fel - SBK Kungsör, Sassner Lars
2014-11-22 10 agility klass I Medium Noll fel - SBK Kungsör, Sassner Lars
2014-11-23 D hoppklass II Medium - SBK Kungsör, Sassner Lars
2014-11-30 D hoppklass II Medium - SBK Karlstad, Brundin Camilla
2014-11-30 D agility klass I Medium - SBK Karlstad, Brundin Camilla
2015-03-28 15 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Strängnäs, Olsen Leif
2015-03-28 D agility klass I Medium - SKK Strängnäs, Olsen Leif
2015-05-01 D hoppklass II Medium - SKK Västerås, Andersson Fredrik
2015-05-01 D hoppklass II Medium - SKK Västerås, Andersson Fredrik
2015-05-02 D agility klass I Medium - SKK Västerås, Olsen Leif
2015-05-02 D agility klass I Medium - SKK Västerås, Olsen Leif
2015-05-16 D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena
2015-05-16 5 agility klass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge
2015-05-16 D agility klass I Medium - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge
2015-05-17 1 agility klass I Medium Noll fel - SHU Avesta, Brundin Camilla
2015-05-17 D agility klass I Medium - SHU Avesta, Brundin Camilla
2015-05-24 D agility klass I Medium - SBK Södertälje, Olsen Leif
2015-05-24 D agility klass I Medium - SBK Södertälje, Olsen Leif
2015-05-30 D agility klass I Medium - SBK Mora, Tangfelt Joakim
2015-05-30 6 agility klass I Medium Noll fel - SBK Mora, Tangfelt Joakim
2015-05-31 D hoppklass II Medium - SBK Mora, Andersson Fredrik
2015-05-31 D hoppklass II Medium - SBK Mora, Andersson Fredrik
2015-06-07 D hoppklass II Medium - SBK Falun, Andersson Fredrik
2015-06-07 D agility klass I Medium - SBK Falun, Andersson Fredrik
2015-06-13 D hoppklass II Medium - SKK Uppsala, Tangfelt Pär
2015-06-13 D hoppklass II Medium - SKK Uppsala, Tangfelt Pär
2015-06-14 D agility klass I Medium - SKK Uppsala, Tangfelt Pär
2015-06-14 11 agility klass I Medium Noll fel - SKK Uppsala, Tangfelt Pär
2015-06-17 3 agility klass I Medium Noll fel - SBK Vallentuna, Ahlin Yvonne
2015-06-24 D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Olsen Leif
2015-06-24 D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Olsen Leif
2015-07-02 D agility klass I Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif
2015-07-02 2 agility klass I Medium Noll fel - SKK Fagersta, Olsen Leif
2015-07-06 D agility klass II Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif
2015-07-06 D agility klass II Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif
2015-07-06 D agility klass II Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif
2015-07-07 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif
2015-07-07 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif
2015-07-07 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif
2015-07-08 D agility klass II Medium - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena
2015-07-08 D agility klass II Medium - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena
2015-07-08 D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge
2015-07-08 D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge
2015-07-19 7 agility klass II Medium Noll fel - SKK, Mähler Johan
2015-07-19 D agility klass II Medium - SKK, Tångring Malin
2015-07-19 D hoppklass II Medium - SKK, Mähler Johan
2015-07-19 10 hoppklass II Medium Noll fel - SKK, Mähler Johan
2015-07-19 13 hoppklass II Medium Noll fel - SKK, Mähler Johan
2015-07-23 D agility klass II Medium - SBK Ludvika, Lundström Anna
2015-07-23 D hoppklass II Medium - SBK Ludvika, Andkvist Magnus
2015-07-24 D agility klass II Medium - SBK Mora, Lundström Anna
2015-07-24 18 agility klass II Medium Noll fel - SBK Mora, Lundin Ewa
2015-07-24 D hoppklass II Medium - SBK Mora, Karlsson Tina
2015-07-25 5 agility klass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Lundin Ewa
2015-07-25 D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Brundin Camilla
2015-07-25 D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Andkvist Magnus
2015-08-15 D agility klass II Medium - SBK Frövi, Uhlan Renée
2015-08-15 D hoppklass II Medium - SBK Frövi, Juréhn Thomas
2015-08-16 D agility klass II Medium - SBK Frövi, Ahlin Yvonne
2015-08-16 11 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Frövi, Uhlan Renée
2015-08-23 D agility klass II Medium - SBK Haninge, Fernström Marianne
2015-08-23 D hoppklass II Medium - SBK Haninge, Fernström Marianne
2015-08-23 D hoppklass II Medium - SBK Haninge, Fernström Marianne
2015-08-29 D agility klass II Medium - SBK Nynäshamn, Lundin Ewa
2015-08-29 D agility klass II Medium - SBK Nynäshamn, Bereflod Madeleine
2015-08-29 D hoppklass II Medium - SBK Nynäshamn, Bereflod Madeleine
2015-08-29 11 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Nynäshamn, Lundin Ewa
2015-09-12 10 agility klass II Medium Noll fel - SBK Kumla, Uhlan Renée
2015-09-12 3 agility klass II Medium Noll fel - SBK Kumla, Uhlan Renée
2015-09-12 D hoppklass II Medium - SBK Kumla, Olsen Leif
2015-09-12 12 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Kumla, Olsen Leif
2015-10-04 D agility klass II Medium - SBK Sala, Broberg Emma
2015-10-04 D agility klass II Medium - SBK Sala, Broberg Emma
2015-10-04 D hoppklass II Medium - SBK Sala, Broberg Emma
2015-10-04 D hoppklass II Medium - SBK Sala, Broberg Emma
2015-11-08 D agility klass II Medium - SBK Mora, Ekström Per-Inge
2015-11-08 D agility klass II Medium - SBK Mora, Ekström Per-Inge
2015-11-08 D hoppklass II Medium - SBK Mora, Ekström Per-Inge
2015-11-08 D hoppklass II Medium - SBK Mora, Ekström Per-Inge
2016-04-10 D agility klass II Medium - SBK Mora, Dyrsmeds Lena
2016-04-10 D agility klass II Medium - SBK Mora, Dyrsmeds Lena
2016-04-10 D hoppklass II Medium - SBK Mora, Brickman Carina
2016-04-10 D hoppklass II Medium - SBK Mora, Brickman Carina
2016-04-17 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2016-04-17 6 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2016-05-06 D agility klass II Medium - SKK Västerås, Andersson Fredrik
2016-05-06 D hoppklass II Medium - SKK Västerås, Andersson Fredrik
2016-05-14 D agility klass II Medium - SBK Lindesberg, Olsen Leif
2016-05-14 D agility klass II Medium - SBK Lindesberg, Olsen Leif
2016-05-14 D hoppklass II Medium - SBK Lindesberg, Olsen Leif
2016-05-18 D agility klass II Medium - SBK Falun, Ekström Per-Inge
2016-05-18 D hoppklass II Medium - SBK Falun, Ekström Per-Inge
2016-05-18 D hoppklass II Medium - SBK Falun, Ekström Per-Inge
2016-05-29 D agility klass II Medium - SBK Frövi, Karlsson Tina
2016-05-29 D hoppklass II Medium - SBK Frövi, Uhlan Renée
2016-05-29 D hoppklass II Medium - SBK Frövi, Karlsson Tina
2016-06-06 D agility klass II Medium - SKK Strängnäs, Fernström Marianne
2016-06-06 D agility klass II Medium - SKK Strängnäs, Fernström Marianne
2016-06-06 D hoppklass II Medium - SKK Strängnäs, Olsen Leif
2016-06-12 3 agility klass II Medium Noll fel - SBK Häverö, Tångring Malin
2016-06-12 D agility klass II Medium - SBK Häverö, Tångring Malin
2016-06-12 5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Häverö, Tångring Malin
2016-06-12 D hoppklass II Medium - SBK Häverö, Tångring Malin
2016-07-09 3 agility klass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2016-07-09 D agility klass II Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2016-07-09 9 agility klass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2016-07-10 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2016-07-10 7 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2016-07-10 9 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2016-07-17 9 agility klass II Medium Noll fel - SBK Strömstad, Schjelderup Harald
2016-07-17 D agility klass II Medium - SBK Strömstad, Lehtinen Jenni
2016-07-17 D hoppklass II Medium - SBK Strömstad, Lehtinen Jenni
2016-07-17 D hoppklass II Medium - SBK Strömstad, Schjelderup Harald
2016-07-23 1 agility klass II Medium Noll fel - SBK Munkfors, Lundin Ewa
2016-07-23 D hoppklass II Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars
2016-07-24 D agility klass II Medium - SBK Munkfors, Lundin Ewa
2016-07-24 D hoppklass II Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars
2016-07-30 D agility klass II Medium - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge
2016-07-30 D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Fernström Marianne
2016-07-31 D agility klass II Medium - SBK Dala Floda, Brickman Carina
2016-07-31 16 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge
2016-08-20 D agility klass II Medium - SBK Frövi, Mähler Johan
2016-08-20 D hoppklass II Medium - SBK Frövi, Juréhn Thomas
2016-08-21 D agility klass II Medium - SBK Frövi, Tångring Malin
2016-08-21 D hoppklass II Medium - SBK Frövi, Juréhn Thomas
2016-08-28 D agility klass II Medium - SBK Ludvika, Fernström Marianne
2016-08-28 D hoppklass II Medium - SBK Ludvika, Fernström Marianne
2016-09-10 D agility klass II Medium - SBK Gävle, Tangfelt Pär
2016-09-10 D agility klass II Medium - SBK Gävle, Tangfelt Pär
2016-09-10 D hoppklass II Medium - SBK Gävle, Broberg Emma
2016-09-17 D agility klass II Medium - SBK Tierp, Broberg Emma
2016-09-17 D hoppklass II Medium - SBK Tierp, Broberg Emma
2016-09-18 D agility klass II Medium - SBK Sala, Olsen Leif
2016-09-18 3 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Sala, Olsen Leif
2016-11-12 D agility klass II Medium - SBK Mora, Uhlan Renée
2016-11-12 D agility klass II Medium - SBK Mora, Sassner Lars
2016-11-13 D hoppklass II Medium - SBK Mora, Uhlan Renée
2016-11-13 D hoppklass II Medium - SBK Mora, Sassner Lars
2017-02-18 D agility klass II Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif
2017-02-18 D agility klass II Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif
2017-02-19 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif
2017-02-19 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif
2017-04-08 7 agility klass II Medium Noll fel - SBK Leksand, Bäck Stina
2017-04-08 D agility klass II Medium - SBK Leksand, Sundvall Jörgen
2017-04-08 D hoppklass II Medium - SBK Leksand, Ekström Per-Inge
2017-05-21 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2017-05-21 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2017-05-21 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2017-05-25 D agility klass II Medium - SBK Timrå, Broberg Emma
2017-05-25 D hoppklass II Medium - SBK Timrå, Juréhn Thomas
2017-05-26 D agility klass II Medium - SBK Timrå, Juréhn Thomas
2017-05-26 5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Timrå, Broberg Emma
2017-05-27 D agility klass II Medium - SBK Timrå, Juréhn Thomas
2017-05-27 D hoppklass II Medium - SBK Timrå, Karlsson Tina
2017-05-28 D agility klass II Medium - SBK Timrå, Juréhn Thomas
2017-05-28 D hoppklass II Medium - SBK Timrå, Broberg Emma
2017-06-04 11 agility klass II Medium Noll fel - SBK Häverö Hallstav, Tångring Malin
2017-06-04 2 agility klass II Medium Noll fel - SBK Häverö Hallstav, Tångring Malin
2017-06-04 D hoppklass II Medium - SBK Häverö Hallstav, Tångring Malin
2017-06-04 D hoppklass II Medium - SBK Häverö Hallstav, Tångring Malin
2017-06-06 D agility klass II Medium - SBK Bro, Olsen Leif
2017-06-06 D hoppklass II Medium - SBK Bro, Olsen Leif
2017-06-10 D agility klass II Medium - SBK Örebro, Uhlan Renée
2017-06-10 D hoppklass II Medium - SBK Örebro, Karlsson Tina
2017-06-17 D agility klass II Medium - SBK Uppsala, Fernström Marianne
2017-06-17 D agility klass II Medium - SBK Uppsala, Fernström Marianne
2017-06-17 D hoppklass II Medium - SBK Uppsala, Olsen Leif
2017-06-17 7 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Uppsala, Olsen Leif
2017-07-07 D agility klass II Medium - SKK Kalix, Flanagan Michael
2017-07-07 D hoppklass II Medium - SKK Kalix, Karlsson Tina
2017-07-08 D agility klass II Medium - SKK Kalix, Karlsson Tina
2017-07-08 D hoppklass II Medium - SKK Kalix, Flanagan Michael
2017-07-09 D agility klass II Medium - SKK Kalix, Flanagan Michael
2017-07-09 3 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Kalix, Karlsson Tina
2017-07-15 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2017-07-15 8 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2017-07-15 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2017-07-22 D agility klass II Medium - SBK Munkfors, Lundin Ewa
2017-07-22 D hoppklass II Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars
2017-07-22 D hoppklass II Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars
2017-07-23 D agility klass II Medium - SBK Munkfors, Lundin Ewa
2017-07-23 D hoppklass II Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars
2017-07-23 D hoppklass II Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars
2017-07-25 D agility klass II Medium - SBK, Karlsson Tina
2017-07-25 D agility klass II Medium - SBK, Karlsson Tina
2017-07-25 D hoppklass II Medium - SBK, Karlsson Tina
2017-07-25 9 hoppklass II Medium Noll fel - SBK, Karlsson Tina
2017-07-29 D agility klass II Medium - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge
2017-07-29 D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne
2017-07-30 D agility klass II Medium - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne
2017-07-30 9 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell
2017-08-19 D agility klass II Medium - SBK Örebro, Karlsson Tina
2017-08-19 D hoppklass II Medium - SBK Örebro, Tångring Malin
2017-08-20 D agility klass II Medium - SBK Örebro, Karlsson Tina
2017-08-20 D hoppklass II Medium - SBK Örebro, Tångring Malin
2017-09-13 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif
2017-09-13 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif
2017-09-23 D agility klass II Medium - SBK, Olsen Leif
2017-09-23 D hoppklass II Medium - SBK, Olsen Leif
2017-11-25 4 agility klass II Medium Noll fel - SKK Söråker, Svanered Erica
2017-11-25 D agility klass II Medium - SKK Söråker, Svanered Erica
2017-11-26 D hoppklass II Medium - SKK Söråker, Svanered Erica
2017-11-26 D hoppklass II Medium - SKK Söråker, Svanered Erica
2018-01-07 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Fernström Marianne
2018-01-07 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Fernström Marianne
2018-02-18 D agility klass II Medium - SBK Karlstad, Sassner Lars
2018-02-18 D hoppklass II Medium - SBK Karlstad, Sassner Lars
2018-02-18 D hoppklass II Medium - SBK Karlstad, Sassner Lars
2018-04-21 D agility klass II Medium - SBK Mockfjärd, Jansson Maria
2018-04-21 D agility klass II Medium - SBK Mockfjärd, Jansson Maria
2018-04-21 D hoppklass II Medium - SBK Mockfjärd, Ahlin Yvonne
2018-04-21 D hoppklass II Medium - SBK Mockfjärd, Thorén Martin
2018-05-12 D agility klass II Medium - SBK Härnösand, Thorén Martin
2018-05-12 D agility klass II Medium - SBK Härnösand, Brickman Carina
2018-05-13 8 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Härnösand, Bergqvist Anders
2018-07-28 D agility klass II Medium - SBK Arvika, Sassner Lars
2018-07-28 D hoppklass II Medium - SBK Arvika, Jonasson Fredrika
2018-08-12 D agility klass II Medium - SBK Tierp, Olsen Leif
2018-08-12 D agility klass II Medium - SBK Tierp, Olsen Leif
2018-08-12 7 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Tierp, Olsen Leif
2018-08-19 D agility klass II Medium - SBK Fellingsbro, Uhlan Renée
2018-08-19 D hoppklass II Medium - SBK Fellingsbro, Uhlan Renée
2018-08-19 D hoppklass II Medium - SBK Fellingsbro, Uhlan Renée
2018-09-15 D agility klass II Medium - SBK Hällefors, Sassner Lars
2018-09-15 D agility klass II Medium - SBK Hällefors, Sassner Lars
2018-09-15 D agility klass II Medium - SBK Hällefors, Sassner Lars
2018-11-18 D agility klass II Medium - SBK Mockfjärd, Hermansson Annelie
2018-11-18 D agility klass II Medium - SBK Mockfjärd, Hermansson Annelie
2018-11-18 D hoppklass II Medium - SBK Mockfjärd, Hermansson Annelie
2019-03-11 D hoppklass II Medium - SAGIK Bollnäs, Tangfelt Pär
2019-03-11 D hoppklass II Medium - SAGIK Bollnäs, Tangfelt Pär
2019-03-11 3 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Bollnäs, Tangfelt Pär
2019-03-17 D agility klass II Medium - SKK Norberg, Andersson Fredrik
2019-03-17 D hoppklass II Medium - SKK Norberg, Andersson Fredrik
2019-03-23 D agility klass II Medium - SAGIK Söråker, Mähler Johan
2019-03-23 D agility klass II Medium - SAGIK Söråker, Mähler Johan
2019-03-23 8 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Söråker, Mähler Johan
2019-03-24 D hoppklass II Medium - SAGIK Söråker, Mähler Johan
2019-03-24 D hoppklass II Medium - SAGIK Söråker, Mähler Johan
2019-03-24 D hoppklass II Medium - SAGIK Söråker, Mähler Johan
2019-04-06 D agility klass II Medium - SHU Söderköping, Lindskog Malin
2019-04-06 D agility klass II Medium - SHU Söderköping, Lindskog Malin
2019-04-06 D hoppklass II Medium - SHU Söderköping, Lindskog Malin
2019-06-02 D agility klass II Medium - SBK Bergby, Broberg Emma
2019-06-02 D hoppklass II Medium - SBK Bergby, Broberg Emma
2019-06-06 8 agility klass II Medium Noll fel - SKK Strängnäs, Bereflod Madeleine
2019-06-06 D hoppklass II Medium - SKK Strängnäs, Pettersson Kjell
2019-07-08 12 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2019-07-08 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Ekström Per-Inge
2019-07-08 D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik
2019-07-27 4 agility klass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell
2019-07-27 D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Mähler Johan
2019-07-28 D agility klass II Medium - SBK Dala Floda, Fernström Marianne
2019-07-28 3 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Mähler Johan
2019-08-04 D hoppklass II Medium - SBK Tierp, Broberg Emma
2019-08-04 D hoppklass II Medium - SBK Tierp, Broberg Emma
2019-08-04 D hoppklass II Medium - SBK Tierp, Broberg Emma
2019-08-31 D hoppklass II Medium - SBK Timrå, Mähler Johan
2019-09-01 D hoppklass II Medium - SBK Timrå, Mähler Johan
2019-09-04 D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena
2019-09-04 D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena
2019-10-10 D hoppklass II Medium - SAGIK Halmstad Hundar, Lundh Viktoria
2019-10-10 D hoppklass II Medium - SAGIK Halmstad Hundar, Lundh Viktoria
2019-10-10 13 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Halmstad Hundar, Lundh Viktoria
2019-11-03 D agility klass II Medium - SBK Söderköping, Tångring Malin
2019-11-03 D agility klass II Medium - SBK Söderköping, Wrede Åsa
2019-11-03 D hoppklass II Medium - SBK Söderköping, Wrede Åsa


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2020-02-05 / Page updated 5 Feb 2020: jaktcocker@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2020-01-20 / Information from the Swedish Kennel Club 20 Jan 2020