2015-03-28 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SKK Strängnäs, Olsen Leif |
2015-03-28 |
13 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Strängnäs, Sundqvist Hans |
2015-04-18 |
D agility klass I Medium - SKK Norberg, Sundqvist Hans |
2015-04-18 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Norberg, Sundqvist Hans |
2015-05-02 |
8 agility klass I Medium Noll fel - SKK Västerås, Olsen Leif |
2015-05-02 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SKK Västerås, Olsen Leif |
2015-05-03 |
10 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Västerås, Sundqvist Hans |
2015-05-03 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Västerås, Sundqvist Hans |
2015-05-14 |
D agility klass I Medium - SBK Märsta, Bäck Stina |
2015-05-14 |
D hoppklass I Medium - SBK Märsta, Bäck Stina |
2015-05-17 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SHU Avesta, Brundin Camilla |
2015-05-17 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SHU Avesta, Brundin Camilla |
2015-05-17 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SHU Avesta, Brundin Camilla |
2015-05-23 |
D agility klass II Medium - SBK Upplands Väsby, Olsen Leif |
2015-05-23 |
D agility klass II Medium - SBK Upplands Väsby, Olsen Leif |
2015-05-23 |
D hoppklass II Medium - SBK Upplands Väsby, Olsen Leif |
2015-05-23 |
D hoppklass II Medium - SBK Upplands Väsby, Olsen Leif |
2015-05-30 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SBK Eskilstuna, Olsen Leif |
2015-05-30 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Eskilstuna, Brundin Camilla |
2015-05-31 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SBK Frövi, Uhlan Renée |
2015-05-31 |
7 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Frövi, Karlsson Tina |
2015-06-06 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SBK Bålsta, Ahlin Yvonne |
2015-06-06 |
D hoppklass II Medium - SBK Bålsta, Pettersson Kjell |
2015-06-13 |
D agility klass II Medium - SKK Uppsala, Sundqvist Hans |
2015-06-13 |
D agility klass II Medium - SKK Uppsala, Sundqvist Hans |
2015-06-13 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Uppsala, Tangfelt Pär |
2015-06-13 |
D hoppklass II Medium - SKK Uppsala, Tangfelt Pär |
2015-06-14 |
D hoppklass II Medium - SBK Hallstavik, Jansson Maria |
2015-06-14 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Hallstavik, Jansson Maria |
2015-06-24 |
D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2015-06-24 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2015-07-05 |
1 agility klass III Medium Noll fel Cert - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2015-07-05 |
D agility klass III Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2015-07-07 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2015-07-07 |
D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2015-07-07 |
22 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2015-07-18 |
7 agility klass III Medium Noll fel - SKK, Broberg Emma |
2015-07-18 |
D agility klass III Medium - SKK, Broberg Emma |
2015-07-18 |
1 hoppklass III Medium Noll fel Cert - SKK, Tångring Malin |
2015-07-18 |
D hoppklass III Medium - SKK, Broberg Emma |
2015-08-15 |
D agility klass III Medium - SBK Frövi, Ahlin Yvonne |
2015-08-15 |
D hoppklass III Medium - SBK Frövi, Juréhn Thomas |
2015-08-16 |
D agility klass III Medium - SBK Frövi, Ahlin Yvonne |
2015-08-16 |
24 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Frövi, Dyrsmeds Lena |
2015-08-22 |
14 agility klass III Medium Noll fel - SBK Eskilstuna, Olsen Leif |
2015-08-22 |
D hoppklass III Medium - SBK Eskilstuna, Olsen Leif |
2015-09-05 |
D agility klass III Medium - SBK Tierp, Tangfelt Joakim |
2015-09-05 |
D hoppklass III Medium - SBK Tierp, Tangfelt Joakim |
2015-10-31 |
D agility klass III Medium - SBK Dala Floda, Thorén Martin |
2015-10-31 |
D agility klass III Medium - SBK Dala Floda, Thorén Martin |
2015-10-31 |
3 hoppklass III Medium Noll fel Cert - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2015-11-01 |
D agility klass III Medium - SBK Rättvik, Brickman Carina |
2015-11-01 |
4 hoppklass III Medium Noll fel Cert - SBK Rättvik, Pettersson Kjell |
2015-11-28 |
D agility klass III Medium - SBK Upplands Väsby, Jansson Maria |
2015-11-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Upplands Väsby, Broberg Emma |
2015-11-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Upplands Väsby, Broberg Emma |
2016-01-31 |
5 agility klass III Medium Noll fel Cert - SBK Upplands Väsby, Lundström Anna |
2016-01-31 |
5 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Upplands Väsby, Lundström Anna |
2016-03-05 |
D agility klass III Medium - SHU Linköping, Franksson Roger |
2016-03-05 |
2 hoppklass III Medium Noll fel - SHU Linköping, Digréus Tobias |
2016-03-05 |
D hoppklass III Medium - SHU Linköping, Digréus Tobias |
2016-03-20 |
6 agility klass III Medium Noll fel Cert - SBK Askersund, Lundin Ewa |
2016-03-20 |
D agility klass III Medium - SBK Askersund, Karlsson Tina |
2016-03-20 |
D hoppklass III Medium - SBK Askersund, Uhlan Renée |
2016-03-20 |
D hoppklass III Medium - SBK Askersund, Lundin Ewa |
2016-03-25 |
D agility klass III Medium - SBK Skurup, Thenert Jörg |
2016-03-25 |
D hoppklass III Medium - SBK Skurup, Grunder Sascha |
2016-03-26 |
D agility klass III Medium - SBK Skurup, Campos Andrade Renan |
2016-03-26 |
48 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Skurup, Campos Andrade Renan |
2016-03-27 |
D agility klass III Medium - SBK Skurup, Thenert Jörg |
2016-04-09 |
D agility klass III Medium - SBK Upplands Väsby, Karlsson Tina |
2016-04-09 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SBK Upplands Väsby, Karlsson Tina |
2016-04-09 |
D hoppklass III Medium - SBK Upplands Väsby, Broberg Emma |
2016-04-09 |
31 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Upplands Väsby, Broberg Emma |
2016-05-05 |
21 agility klass III Medium Noll fel - SKK Västerås, Sundqvist Hans |
2016-05-05 |
22 hoppklass III Medium Noll fel - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2016-05-22 |
12 agility klass III Medium Noll fel - SKK Karlskoga, Tuomisto Catharina |
2016-05-22 |
9 agility klass III Medium Noll fel - SKK Karlskoga, Sassner Lars |
2016-05-22 |
D hoppklass III Medium - SKK Karlskoga, Tuomisto Catharina |
2016-05-22 |
23 hoppklass III Medium Noll fel - SKK Karlskoga, Sassner Lars |
2016-05-28 |
D agility klass III Medium - SBK Ösmo, Lundström Anna |
2016-05-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Ösmo, Lundström Anna |
2016-05-29 |
D agility klass III Medium - SBK Frövi, Dyrsmeds Lena |
2016-05-29 |
D hoppklass III Medium - SBK Frövi, Dyrsmeds Lena |
2016-05-29 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Frövi, Olsen Leif |
2016-06-04 |
D agility klass III Medium - SKK Uppsala, Wrede Åsa |
2016-06-04 |
D hoppklass III Medium - SKK Uppsala, Tångring Malin |
2016-06-05 |
D agility klass III Medium - SKK Uppsala, Tångring Malin |
2016-06-05 |
6 hoppklass III Medium Noll fel - SKK Uppsala, Broberg Emma |
2016-06-06 |
13 agility klass III Medium Noll fel - SKK Uppsala, Broberg Emma |
2016-06-06 |
18 hoppklass III Medium Noll fel - SKK Uppsala, Broberg Emma |
2016-06-06 |
D hoppklass III Medium - SKK Uppsala, Broberg Emma |
2016-06-11 |
D agility klass III Medium - SBK Timrå, Pettersson Kjell |
2016-06-11 |
D agility klass III Medium - SBK Timrå, Ahlin Yvonne |
2016-06-11 |
4 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Timrå, Pettersson Kjell |
2016-06-11 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Timrå, Ahlin Yvonne |
2016-06-12 |
D agility klass III Medium - SBK Timrå, Ahlin Yvonne |
2016-06-12 |
3 agility klass III Medium Noll fel - SBK Timrå, Pettersson Kjell |
2016-06-12 |
D hoppklass III Medium - SBK Timrå, Ahlin Yvonne |
2016-06-12 |
4 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Timrå, Pettersson Kjell |
2016-06-19 |
D agility klass III Medium - SBK Tierp, Broberg Emma |
2016-06-19 |
D agility klass III Medium - SBK Tierp, Broberg Emma |
2016-06-19 |
D hoppklass III Medium - SBK Tierp, Broberg Emma |
2016-07-07 |
26 hoppklass III Medium Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2016-07-07 |
2 hoppklass III Medium Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2016-07-08 |
D agility klass III Medium - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2016-07-08 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2016-07-21 |
D agility klass III Medium - SBK, Bertelsen Bonnik |
2016-07-21 |
78 hoppklass III Medium Noll fel - SBK, Bergh Ola |
2016-07-22 |
D agility klass III Medium - SBK, Pettersson Kjell |
2016-07-22 |
D hoppklass III Medium - SBK, Jonasson Fredrika |
2016-07-23 |
D agility klass III Medium - SBK, Ahlin Yvonne |
2016-07-23 |
D hoppklass III Medium - SBK, Rasmusson Oliver |
2016-07-24 |
D agility klass III Medium - SBK, Savikko Seppo |
2016-07-24 |
49 hoppklass III Medium Noll fel - SBK, Gustavsson Mats |
2016-07-30 |
5 agility klass III Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Fernström Marianne |
2016-07-30 |
D hoppklass III Medium - SBK Dala Floda, Brickman Carina |
2016-07-31 |
10 agility klass III Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2016-07-31 |
5 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2016-08-14 |
D agility klass III Medium - SBK Åkersberga, Tångring Malin |
2016-08-14 |
D hoppklass III Medium - SBK Åkersberga, Tångring Malin |
2016-08-20 |
D agility klass III Medium - SBK Frövi, Pettersson Kjell |
2016-08-20 |
39 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Frövi, Ahlin Yvonne |
2016-09-10 |
D hoppklass III Medium - SBK, Jansson Maria |
2016-09-10 |
D hoppklass III Medium - SBK, Jansson Maria |
2016-09-10 |
D hoppklass III Medium - SBK, Jansson Michaela |
2016-09-11 |
D agility klass III Medium - SBK, Jansson Maria |
2016-09-11 |
D agility klass III Medium - SBK, Jansson Maria |
2017-04-30 |
D agility klass III Large - SKK Södertälje, Sundqvist Hans |
2017-04-30 |
D agility klass III Large - SKK Södertälje, Sundqvist Hans |
2017-04-30 |
14 hoppklass III Large Noll fel - SKK Södertälje, Sundqvist Hans |
2017-05-13 |
D agility klass III Large - SBK Ågesta, Ahlin Yvonne |
2017-05-13 |
D hoppklass III Large - SBK Ågesta, Fernström Marianne |
2017-05-13 |
1 hoppklass III Large Noll fel - SBK Ågesta, Fernström Marianne |
2017-05-14 |
D agility klass III Large - SKK Karlskoga, Sassner Lars |
2017-05-14 |
5 hoppklass III Large Noll fel - SKK Karlskoga, Sassner Lars |
2017-05-25 |
D agility klass III Large - SBK Timrå, Bache Veronica |
2017-05-25 |
D hoppklass III Large - SBK Timrå, Fernström Marianne |
2017-05-26 |
D agility klass III Large - SBK Timrå, Karlsson Tina |
2017-05-26 |
D hoppklass III Large - SBK Timrå, Tangfelt Joakim |
2017-05-27 |
D agility klass III Large - SBK Timrå, Bache Veronica |
2017-05-27 |
11 hoppklass III Large Noll fel - SBK Timrå, Karlsson Tina |
2017-05-28 |
D agility klass III Large - SBK Timrå, Karlsson Tina |
2017-05-28 |
4 hoppklass III Large Noll fel - SBK Timrå, Bache Veronica |
2017-06-10 |
11 agility klass III Large Noll fel - SBK Örebro, Olsen Leif |
2017-06-10 |
D hoppklass III Large - SBK Örebro, Karlsson Tina |
2017-06-17 |
D agility klass III Large - SHU, Digréus Tobias |
2017-06-17 |
10 hoppklass III Large Noll fel - SHU, Uhlan Renée |
2017-07-17 |
1 agility klass III Large Noll fel - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2017-07-17 |
1 agility klass III Large Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2017-07-18 |
D hoppklass III Large - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2017-07-18 |
18 hoppklass III Large Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2017-07-22 |
D agility klass III Large - SBK Upplands Väsby, Wrede Åsa |
2017-07-22 |
2 hoppklass III Large Noll fel - SBK Upplands Väsby, Bereflod Madeleine |
2017-07-23 |
6 agility klass III Large Noll fel - SBK Upplands Väsby, Wrede Åsa |
2017-07-23 |
2 hoppklass III Large Noll fel - SBK Upplands Väsby, Tangfelt Pär |
2017-07-29 |
D agility klass III Large - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2017-07-29 |
3 hoppklass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Brickman Carina |
2017-07-30 |
2 agility klass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Brickman Carina |
2017-07-30 |
12 hoppklass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Fernström Marianne |
2017-08-12 |
3 agility klass III Large Noll fel - SBK Katrineholm, Ahlin Yvonne |
2017-08-12 |
12 hoppklass III Large Noll fel - SBK Katrineholm, Sassner Lars |
2017-08-19 |
D agility klass III Large - SBK Örebro, Juréhn Thomas |
2017-08-19 |
22 hoppklass III Large Noll fel - SBK Örebro, Olsen Leif |
2017-08-20 |
1 agility klass III Large Noll fel - SBK Örebro, Juréhn Thomas |
2017-08-20 |
28 hoppklass III Large Noll fel - SBK Örebro, Olsen Leif |
2017-09-24 |
D agility klass III Large - SBK Åkersberga, Bereflod Madeleine |
2017-09-24 |
D hoppklass III Large - SBK Åkersberga, Bereflod Madeleine |
2018-05-05 |
9 agility klass III Large Noll fel - SBK Torsby, Lundin Ewa |
2018-05-05 |
D hoppklass III Large - SBK Torsby, Sassner Lars |
2018-05-06 |
2 agility klass III Large Noll fel - SBK Sunne, Karlsson Tina |
2018-05-06 |
5 hoppklass III Large Noll fel - SBK Sunne, Karlsson Tina |
2018-05-19 |
1 agility klass III Large Noll fel - SBK Lövsättra, Ahlin Yvonne |
2018-05-19 |
D agility klass III Large - SBK Lövsättra, Ahlin Yvonne |
2018-05-19 |
D hoppklass III Large - SBK Lövsättra, Ahlin Yvonne |
2018-05-23 |
D agility klass III Large - SBK Åkersberga, Fernström Marianne |
2018-05-23 |
4 hoppklass III Large Noll fel - SBK Åkersberga, Fernström Marianne |
2018-05-27 |
D agility klass III Large - SBK Ågesta, Ahlin Yvonne |
2018-05-27 |
18 hoppklass III Large Noll fel - SBK Ågesta, Fernström Marianne |
2018-06-06 |
D agility klass III Large - SKK Strängnäs, Mojanis Annika |
2018-06-06 |
D agility klass III Large - SKK Strängnäs, Mojanis Annika |
2018-06-06 |
D hoppklass III Large - SKK Strängnäs, Karlsson Tina |
2018-06-09 |
D agility klass III Large - SAGIK Bollnäs, Tangfelt Pär |
2018-06-09 |
D agility klass III Large - SAGIK Bollnäs, Tangfelt Pär |
2018-06-09 |
D hoppklass III Large - SAGIK Bollnäs, Brickman Carina |
2018-06-09 |
D hoppklass III Large - SAGIK Bollnäs, Brickman Carina |
2018-06-10 |
D agility klass III Large - SBK Kista, Wrede Åsa |
2018-06-10 |
D hoppklass III Large - SBK Kista, Tångring Malin |
2018-07-18 |
16 agility klass III Large Noll fel - SBK Kungälv, Bache Veronica |
2018-07-18 |
29 hoppklass III Large Noll fel - SBK Kungälv, Myrefelt Kristina |
2018-07-19 |
17 agility klass III Large Noll fel - SBK Kungälv, Eide Jan-Egil |
2018-07-19 |
24 hoppklass III Large Noll fel - SBK Kungälv, Flanagan Michael |
2018-07-21 |
D agility klass III Large - SBK Kungälv, Bache Veronica |
2018-07-21 |
D hoppklass III Large - SBK Kungälv, Pupik Petr |
2018-07-22 |
25 agility klass III Large Noll fel - SBK Kungälv, Hagström Jakobsson T |
2018-07-22 |
30 hoppklass III Large Noll fel - SBK Kungälv, Mikkilä Sari |
2018-07-28 |
1 agility klass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2018-07-28 |
6 hoppklass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Fernström Marianne |
2018-07-29 |
14 agility klass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Fernström Marianne |
2018-07-29 |
3 hoppklass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Fernström Marianne |
2018-08-05 |
1 agility klass III Large Noll fel - SKK Karlskoga, Karlsson Tina |
2018-08-05 |
D agility klass III Large - SKK Karlskoga, Lindskog Malin |
2018-08-05 |
1 hoppklass III Large Noll fel - SKK Karlskoga, Karlsson Tina |
2018-08-11 |
2 agility klass III Large Noll fel - SBK Tierp, Olsen Leif |
2018-08-11 |
D hoppklass III Large - SBK Tierp, Olsen Leif |
2018-08-18 |
D agility klass III Large - SBK Fellingsbro, Pettersson Kjell |
2018-08-18 |
D hoppklass III Large - SBK Fellingsbro, Olsen Leif |
2018-08-18 |
24 hoppklass III Large Noll fel - SBK Fellingsbro, Juréhn Thomas |
2018-08-25 |
D agility klass III Large - SBK Kungsör, Karlsson Tina |
2018-08-25 |
D hoppklass III Large - SBK Kungsör, Karlsson Tina |
2018-09-08 |
D agility klass III Large - SKK Gårdskär, Lindskog Malin |
2018-09-08 |
D hoppklass III Large - SKK Gårdskär, Broberg Emma |
2018-09-08 |
3 hoppklass III Large Noll fel - SKK Gårdskär, Lindskog Malin |
2018-09-22 |
D agility klass III Large - SBK Märsta, Pettersson Kjell |
2018-09-22 |
6 hoppklass III Large Noll fel - SBK Märsta, Ahlin Yvonne |
2018-09-23 |
5 hoppklass III Large Noll fel - SBK Haninge, Hermansson Annelie |
2018-09-23 |
4 hoppklass III Large Noll fel - SBK Haninge, Hermansson Annelie |
2019-04-22 |
D agility klass III Large - SBK Nynäshamn, Hermansson Annelie |
2019-04-22 |
D hoppklass III Large - SBK Nynäshamn, Hermansson Annelie |
2019-05-11 |
7 agility klass III Large Noll fel - SBK Farsta, Pettersson Kjell |
2019-05-11 |
D hoppklass III Large - SBK Farsta, Ahlin Yvonne |
2019-05-18 |
D agility klass III Large - SBK Farsta, Ahlin Yvonne |
2019-05-18 |
4 hoppklass III Large Noll fel - SBK Farsta, Ahlin Yvonne |
2019-06-01 |
2 agility klass III Large Noll fel - SBK Bergby, Bereflod Madeleine |
2019-06-01 |
D hoppklass III Large - SBK Bergby, Bereflod Madeleine |
2019-06-06 |
3 agility klass III Large Noll fel - SBK Tierp, Olsen Leif |
2019-06-06 |
2 hoppklass III Large Noll fel - SBK Tierp, Olsen Leif |
2019-06-15 |
D agility klass III Large - SBK Kista, Karlsson Tina |
2019-06-15 |
D agility klass III Large - SBK Kista, Karlsson Tina |
2019-06-16 |
D agility klass III Large - SBK Bålsta, Lindskog Malin |
2019-06-16 |
12 hoppklass III Large Noll fel - SBK Bålsta, Lindskog Malin |
2019-06-21 |
D agility klass III Large - SAGIK Lund, Silfverberg Andreas |
2019-06-21 |
D hoppklass III Large - SAGIK Lund, Erlandson Jonas |
2019-06-22 |
D agility klass III Large - SAGIK Lund, Santos Hugo |
2019-06-22 |
D hoppklass III Large - SAGIK Lund, Silfverberg Andreas |
2019-06-23 |
D agility klass III Large - SAGIK Lund, Santos Hugo |
2019-06-23 |
7 hoppklass III Large Noll fel - SAGIK Lund, Santos Hugo |
2019-07-07 |
2 agility klass III Large Noll fel - SBK Haninge, Käll Anna |
2019-07-07 |
6 agility klass III Large Noll fel - SBK Haninge, Käll Anna |
2019-07-07 |
8 hoppklass III Large Noll fel - SBK Haninge, Käll Anna |
2019-07-13 |
D agility klass III Large - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2019-07-13 |
5 agility klass III Large Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2019-07-14 |
6 hoppklass III Large Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2019-07-14 |
4 hoppklass III Large Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2019-07-27 |
7 agility klass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2019-07-27 |
5 hoppklass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2019-07-28 |
D agility klass III Large - SBK Dala Floda, Fernström Marianne |
2019-07-28 |
D hoppklass III Large - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2019-08-17 |
2 agility klass III Large Noll fel - SBK Fellingsbro, Uhlan Renée |
2019-08-17 |
10 hoppklass III Large Noll fel - SBK Fellingsbro, Olsen Leif |
2019-08-17 |
17 hoppklass III Large Noll fel - SBK Fellingsbro, Juréhn Thomas |
2019-09-01 |
D hoppklass III Large - SBK Uppsala, Roxenwell Lejonellee |
2019-09-01 |
9 hoppklass III Large Noll fel - SBK Uppsala, Tångring Malin |
2019-09-01 |
D hoppklass III Large - SBK Uppsala, Broberg Emma |
2019-09-07 |
D agility klass III Large - SKK Strängnäs, Franksson Roger |
2019-09-07 |
D hoppklass III Large - SKK Strängnäs, Franksson Roger |
2019-09-15 |
1 agility klass III Large Noll fel - SKK Västerås, Lindskog Malin |
2019-09-15 |
D hoppklass III Large - SKK Västerås, Lindskog Malin |
2019-11-09 |
8 hoppklass III Large Noll fel - SKK Kungsör, Lindskog Malin |
2019-11-09 |
4 hoppklass III Large Noll fel - SKK Kungsör, Lindskog Malin |