2016-01-03 |
D agility klass I Medium - SBK Torsby, Sassner Lars |
2016-01-03 |
6 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Torsby, Sassner Lars |
2016-01-17 |
6 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2016-01-17 |
7 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2016-03-19 |
D hoppklass I Medium - SBK Askersund, Karlsson Tina |
2016-03-19 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Askersund, Karlsson Tina |
2016-03-19 |
D hoppklass I Medium - SBK Askersund, Karlsson Tina |
2016-04-10 |
D agility klass I Medium - SBK Mora, Näslund Charlotta |
2016-04-10 |
D hoppklass I Medium - SBK Mora, Dyrsmeds Lena |
2016-05-07 |
D agility klass I Medium - SBK Torsby, Lundin Ewa |
2016-05-07 |
D hoppklass I Medium - SBK Torsby, Sassner Lars |
2016-05-08 |
D agility klass I Medium - SBK Sunne, Karlsson Tina |
2016-05-08 |
6 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Sunne, Sassner Lars |
2016-05-29 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Frövi, Uhlan Renée |
2016-05-29 |
D hoppklass I Medium - SBK Frövi, Uhlan Renée |
2016-06-05 |
5 hoppklass I Medium Noll fel - SHU Malungsfors, Uhlan Renée |
2016-06-05 |
D hoppklass I Medium - SHU Malungsfors, Uhlan Renée |
2016-06-19 |
D agility klass I Medium - SKK Karskoga, Uhlan Renée |
2016-06-19 |
D agility klass I Medium - SKK Karskoga, Uhlan Renée |
2016-06-19 |
D hoppklass I Medium - SKK Karskoga, Uhlan Renée |
2016-06-19 |
6 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Karskoga, Uhlan Renée |
2016-07-10 |
D agility klass I Medium - SBK Mora, Pettersson Kjell |
2016-07-10 |
D agility klass I Medium - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2016-07-10 |
13 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2016-07-10 |
D hoppklass I Medium - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2016-07-23 |
D agility klass I Medium - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2016-07-23 |
10 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2016-07-24 |
6 agility klass I Medium Noll fel - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2016-07-24 |
6 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2016-07-30 |
7 agility klass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2016-07-30 |
9 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2016-07-31 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2016-07-31 |
14 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2016-08-13 |
9 agility klass I Medium Noll fel - SBK, Fernström Marianne |
2016-08-13 |
D hoppklass I Medium - SBK, Lindahl Johan |
2016-08-14 |
2 agility klass I Medium Noll fel - SBK, Lindahl Johan |
2016-08-14 |
7 hoppklass I Medium Noll fel - SBK, Fernström Marianne |
2016-09-04 |
D agility klass I Medium - SBK Arvika, Alden Magne |
2016-09-04 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Arvika, Alden Magne |
2016-09-28 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK, Dyrsmeds Lena |
2016-09-28 |
D hoppklass I Medium - SBK, Dyrsmeds Lena |
2016-11-12 |
11 agility klass I Medium Noll fel - SBK Mora, Uhlan Renée |
2016-11-12 |
6 agility klass I Medium Noll fel - SBK Mora, Dyrsmeds Lena |
2016-11-13 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Mora, Fernström Marianne |
2016-11-13 |
7 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Mora, Sassner Lars |
2017-02-19 |
15 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2017-02-19 |
9 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2017-04-08 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Leksand, Ekström Per-Inge |
2017-04-08 |
D agility klass I Medium - SBK Leksand, Sundvall Jörgen |
2017-04-30 |
3 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Tranås, Olsen Leif |
2017-04-30 |
D hoppklass II Medium - SBK Tranås, Olsen Leif |
2017-05-07 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Sunne, Uhlan Renée |
2017-05-07 |
D agility klass I Medium - SBK Sunne, Uhlan Renée |
2017-05-26 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Timrå, Broberg Emma |
2017-05-26 |
2 agility klass I Medium Noll fel - SBK Timrå, Fernström Marianne |
2017-05-27 |
D hoppklass II Medium - SBK Timrå, Karlsson Tina |
2017-05-27 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SBK Timrå, Bache Veronica |
2017-05-28 |
D hoppklass II Medium - SBK Timrå, Broberg Emma |
2017-05-28 |
4 agility klass I Medium Noll fel - SBK Timrå, Mähler Johan |
2017-07-15 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2017-07-15 |
D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2017-07-15 |
16 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2017-08-19 |
15 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Örebro, Tångring Malin |
2017-08-19 |
17 agility klass I Medium Noll fel - SBK Örebro, Sassner Lars |
2017-08-20 |
D agility klass I Medium - SBK Örebro, Sassner Lars |
2017-11-04 |
D hoppklass II Medium - SBK Ulricehamn, Johansson Christpher |
2017-11-04 |
D hoppklass II Medium - SBK Ulricehamn, Johansson Christpher |
2017-11-04 |
D hoppklass II Medium - SBK Ulricehamn, Eriksson Louise |
2018-02-18 |
D hoppklass II Medium - SBK Karlstad, Sassner Lars |
2018-02-18 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Karlstad, Sassner Lars |
2018-04-16 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Karlstad, Sassner Lars |
2018-04-16 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Karlstad, Sassner Lars |
2018-04-21 |
D hoppklass II Medium - SBK Mockfjärd, Ahlin Yvonne |
2018-04-21 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Mockfjärd, Thorén Martin |
2018-05-06 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Sunne, Broberg Emma |
2018-05-06 |
4 agility klass I Medium Noll fel - SBK Sunne, Wrede Åsa |
2018-06-03 |
D hoppklass II Medium - SHU Malungsfors, Lundin Ewa |
2018-06-03 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SHU Malungsfors, Lundin Ewa |
2018-07-21 |
D hoppklass II Medium - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2018-07-21 |
D agility klass I Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2018-07-22 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2018-07-22 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2018-07-28 |
11 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Arvika, Jonasson Fredrika |
2018-07-28 |
15 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Arvika, Jonasson Fredrika |
2018-07-28 |
2 agility klass I Medium Noll fel - SBK Arvika, Jonasson Fredrika |
2018-07-28 |
D agility klass I Medium - SBK Arvika, Jonasson Fredrika |
2018-08-19 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Fellingsbro, Uhlan Renée |
2018-08-19 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Fellingsbro, Lindskog Malin |
2018-09-02 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Rättvik, Vertanen Timo |
2018-09-02 |
D hoppklass II Medium - SBK Rättvik, Vertanen Timo |
2018-09-02 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Rättvik, Vertanen Timo |
2018-09-02 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Rättvik, Vertanen Timo |
2018-09-29 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Herrljunga, Karlsson Tina |
2018-10-28 |
4 agility klass I Medium Noll fel - SBK Mockfjärd, Pettersson Kjell |
2019-01-19 |
19 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2019-01-19 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2019-01-19 |
17 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2019-04-28 |
7 agility klass II Medium Noll fel - SBK Tranås, Digréus Tobias |
2019-04-28 |
11 agility klass II Medium Noll fel - SBK Tranås, Digréus Tobias |
2019-04-28 |
D hoppklass II Medium - SBK Tranås, Olsen Leif |
2019-04-28 |
8 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Tranås, Olsen Leif |
2019-05-12 |
10 agility klass II Medium Noll fel - SBK Farsta, Pettersson Kjell |
2019-05-12 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Farsta, Fernström Marianne |
2019-05-30 |
D agility klass II Medium - SBK Sunne, Lundin Ewa |
2019-05-30 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Sunne, Lundin Ewa |
2019-06-06 |
D agility klass II Medium - SBK Torsby, Lundin Ewa |
2019-06-06 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Torsby, Lundin Ewa |
2019-07-21 |
D hoppklass III Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2019-07-21 |
6 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2019-07-28 |
3 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Arvika, Lundin Ewa |
2019-07-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Arvika, Lundin Ewa |
2019-08-11 |
D hoppklass III Medium - SBK Trollhättan, Uhlan Renée |
2019-08-11 |
D hoppklass III Medium - SBK Trollhättan, Uhlan Renée |
2019-08-25 |
D hoppklass III Medium - SBK Mora, Pettersson Kjell |
2019-08-25 |
D hoppklass III Medium - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2019-08-31 |
D hoppklass III Medium - SBK Tidaholm, Karlsson Tina |
2019-09-01 |
D hoppklass III Medium - SBK Tidaholm, Olsen Leif |
2019-10-12 |
10 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Vårgårda, Gustavsson Mats |
2019-11-09 |
10 hoppklass III Medium Noll fel - SKK Kungsör, Karlsson Tina |
2019-11-09 |
D hoppklass III Medium - SKK Kungsör, Karlsson Tina |
2020-02-29 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Landvetter, Bertelsen Bonnik |
2020-02-29 |
17 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Bertelsen Bonnik |
2021-08-21 |
D hoppklass III Medium - SBK Lit, Olsen Leif |
2021-08-22 |
D hoppklass III Medium - SBK Lit, Olsen Leif |