2016-02-13 |
D agility klass I Medium - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2016-02-13 |
4 agility klass I Medium Noll fel - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2016-02-14 |
D hoppklass I Medium - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2016-02-14 |
6 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2016-04-23 |
8 agility klass I Medium Noll fel - SKK Njurunda, Brickman Carina |
2016-04-23 |
D agility klass I Medium - SKK Njurunda, Brickman Carina |
2016-04-23 |
11 agility klass I Medium Noll fel - SKK Njurunda, Brickman Carina |
2016-05-14 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Härnösand, Fernström Marianne |
2016-05-14 |
D agility klass I Medium - SBK Härnösand, Lindahl Johan |
2016-05-15 |
D hoppklass I Medium - SBK Härnösand, Fernström Marianne |
2016-05-15 |
6 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Härnösand, Lindahl Johan |
2016-05-21 |
D agility klass I Medium - SBK Skellefteå, Tångring Malin |
2016-05-21 |
6 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Skellefteå, Tångring Malin |
2016-05-22 |
D agility klass I Medium - SBK Skellefteå, Tångring Malin |
2016-05-22 |
11 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Skellefteå, Naarttijärvi Jenny |
2016-07-09 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SBK Örnsköldsvik, Vertanen Timo |
2016-07-09 |
D hoppklass I Medium - SBK Örnsköldsvik, Svanered Erica |
2016-07-10 |
D agility klass I Medium - SBK Örnsköldsvik, Svanered Erica |
2016-07-10 |
D hoppklass I Medium - SBK Örnsköldsvik, Vertanen Timo |
2016-08-06 |
D agility klass I Medium - SBK Byske, Svanered Erica |
2016-08-06 |
D hoppklass I Medium - SBK Byske, Svanered Erica |
2016-08-07 |
D agility klass I Medium - SBK Byske, Svanered Erica |
2016-08-07 |
13 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Byske, Svanered Erica |
2016-08-16 |
D agility klass I Medium - SBK, Svanered Erica |
2016-08-16 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK, Svanered Erica |
2016-08-20 |
D agility klass I Medium - SKK Kalix, Wuthrich Johanna |
2016-08-20 |
D hoppklass I Medium - SKK Kalix, Nyberg Johanna |
2016-09-10 |
D agility klass I Medium - SBK Luleå, Flanagan Michael |
2016-09-10 |
D hoppklass I Medium - SBK Luleå, Myrefelt Kristina |
2016-09-11 |
D agility klass I Medium - SBK Luleå, Flanagan Michael |
2016-09-11 |
D hoppklass I Medium - SBK Luleå, Flanagan Michael |
2016-09-17 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Umeå, Naarttijärvi Jenny |
2016-09-17 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Umeå, Svanered Erica |
2016-11-19 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SKK Njurunda, Tangfelt Pär |
2016-11-19 |
D agility klass I Medium - SKK Njurunda, Tangfelt Pär |
2016-11-19 |
D agility klass I Medium - SKK Njurunda, Tangfelt Pär |
2016-11-20 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Njurunda, Tangfelt Pär |
2016-11-20 |
D hoppklass I Medium - SKK Njurunda, Tangfelt Pär |
2016-11-20 |
D hoppklass I Medium - SKK Njurunda, Tangfelt Pär |
2016-12-03 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SHU Piteå, Svanered Erica |
2016-12-03 |
D hoppklass I Medium - SHU Piteå, Svanered Erica |
2016-12-04 |
D hoppklass II Medium - SHU Piteå, Svanered Erica |
2016-12-04 |
D hoppklass II Medium - SHU Piteå, Svanered Erica |
2016-12-04 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SHU Piteå, Svanered Erica |
2017-02-11 |
D agility klass II Medium - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2017-02-11 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SBK Skellefteå, Fernström Marianne |
2017-02-12 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2017-02-12 |
D hoppklass II Medium - SBK Skellefteå, Fernström Marianne |
2017-03-04 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SHU Piteå, Lundström Anna |
2017-03-04 |
D hoppklass II Medium - SHU Piteå, Lundström Anna |
2017-03-05 |
D hoppklass II Medium - SHU Piteå, Lundström Anna |
2017-03-05 |
D hoppklass II Medium - SHU Piteå, Lundström Anna |
2017-04-08 |
D agility klass II Medium - SAGIK Piteå, Svanered Erica |
2017-04-08 |
D agility klass II Medium - SAGIK Piteå, Svanered Erica |
2017-04-09 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Piteå, Svanered Erica |
2017-04-09 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Piteå, Svanered Erica |
2017-05-20 |
D agility klass II Medium - SBK Skellefteå, Brundin Camilla |
2017-05-20 |
D hoppklass II Medium - SBK Skellefteå, Franksson Roger |
2017-05-21 |
10 agility klass II Medium Noll fel - SBK Skellefteå, Franksson Roger |
2017-05-21 |
D hoppklass II Medium - SBK Skellefteå, Brundin Camilla |
2017-06-03 |
D agility klass II Medium - SBK Umeå, Naarttijärvi Jenny |
2017-06-03 |
D hoppklass II Medium - SBK Umeå, Naarttijärvi Jenny |
2017-06-04 |
D agility klass II Medium - SBK Umeå, Svanered Erica |
2017-06-04 |
D hoppklass II Medium - SBK Umeå, Svanered Erica |
2017-06-10 |
D agility klass II Medium - SBK Luleå, Lundh Viktoria |
2017-06-10 |
7 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Luleå, Bereflod Madeleine |
2017-06-11 |
12 agility klass II Medium Noll fel - SBK Luleå, Bereflod Madeleine |
2017-06-11 |
D hoppklass II Medium - SBK Luleå, Lundh Viktoria |
2018-06-09 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SBK Luleå, Gott Fanny |
2018-06-09 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Luleå, Brundin Camilla |
2018-06-10 |
D agility klass II Medium - SBK Luleå, Brundin Camilla |
2018-06-10 |
D hoppklass II Medium - SBK Luleå, Gott Fanny |
2018-07-06 |
D agility klass II Medium - SKK Kalix, Gabi Steppan |
2018-07-06 |
D hoppklass II Medium - SKK Kalix, Berglund Eija |
2019-06-08 |
D agility klass II Medium - SBK Umeå, Svanered Erica |
2019-06-08 |
2 agility klass II Medium Noll fel - SBK Umeå, Premholt Gullberg A |