2017-10-22 |
D hoppklass I Medium - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2017-10-22 |
13 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2017-10-22 |
D hoppklass I Medium - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2018-02-10 |
D agility klass I Medium - SHU Klippan, Lindqvist Nils |
2018-02-10 |
D hoppklass I Medium - SHU Klippan, Lindqvist Nils |
2018-02-10 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SHU Klippan, Lindqvist Nils |
2018-03-25 |
D hoppklass I Medium - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2018-03-25 |
D hoppklass I Medium - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2018-03-25 |
D hoppklass I Medium - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2018-04-08 |
13 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2018-04-08 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2018-04-08 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2018-04-15 |
D agility klass I Medium - SAGIK Kävlinge, Roxenwell Lejonellee |
2018-04-15 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Roxenwell Lejonellee |
2018-04-29 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SHU Karlshamn, Franksson Roger |
2018-04-29 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SHU Karlshamn, Lindqvist Nils |
2018-05-05 |
17 agility klass I Medium Noll fel - SBK Eslöv, Eriksson Louise |
2018-05-05 |
D agility klass I Medium - SBK Eslöv, Eriksson Louise |
2018-05-05 |
D hoppklass I Medium - SBK Eslöv, Lindqvist Nils |
2018-05-05 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Eslöv, Lindqvist Nils |
2018-05-10 |
D agility klass I Medium - SBK Ljungbyhed, Karlsson Kalle |
2018-05-10 |
D agility klass I Medium - SBK Ljungbyhed, Karlsson Kalle |
2018-05-10 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ljungbyhed, Lindqvist Nils |
2018-05-10 |
8 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ljungbyhed, Lindqvist Nils |
2018-05-19 |
7 agility klass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Tangfelt Joakim |
2018-05-19 |
6 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Bergh Ola |
2018-05-19 |
11 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Bergh Ola |
2018-05-26 |
D agility klass I Medium - SBK Hässleholm, Lindqvist Nils |
2018-05-26 |
15 agility klass I Medium Noll fel - SBK Hässleholm, Wrede Åsa |
2018-05-26 |
5 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Hässleholm, Wrede Åsa |
2018-05-26 |
D hoppklass I Medium - SBK Hässleholm, Lindqvist Nils |
2018-06-09 |
D agility klass I Medium - SBK Fjälkest Niad, Franksson Roger |
2018-06-09 |
D agility klass I Medium - SBK Fjälkest Niad, Petersson Roger |
2018-06-09 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Fjälkest Niad, Tuomisto Catharina |
2018-06-09 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Fjälkest Niad, Gustavsson Mats |
2018-06-22 |
D agility klass I Medium - SAGIK Lund, Silfverberg Andreas |
2018-06-22 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Lund, Bertelsen Bonnik |
2018-06-24 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Lund, Bertelsen Bonnik |
2018-07-21 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SBK Kungälv, Tangfelt Pär |
2018-07-21 |
11 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Kungälv, Karlsson Tina |
2018-07-22 |
4 agility klass I Medium Noll fel - SBK Kungälv, Ahlin Yvonne |
2018-07-22 |
D hoppklass I Medium - SBK Kungälv, Tangfelt Pär |
2018-08-11 |
D agility klass I Medium - SAGIK Skabersjö, Crone Maj-Brit |
2018-08-11 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Skabersjö, Crone Maj-Brit |
2018-08-11 |
6 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Skabersjö, Premholt Gullberg A |
2018-08-11 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Skabersjö, Premholt Gullberg A |
2018-08-18 |
D agility klass II Medium - SBK Lund, Bertelsen Bonnik |
2018-08-18 |
D hoppklass II Medium - SBK Lund, Karlsson Susanne |
2018-08-19 |
8 agility klass II Medium Noll fel - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2018-08-19 |
D hoppklass II Medium - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2018-08-25 |
D agility klass II Medium - SHU Klippan, Erlandson Jonas |
2018-08-25 |
6 agility klass II Medium Noll fel - SHU Klippan, Erlandson Jonas |
2018-08-25 |
D hoppklass II Medium - SHU Klippan, Erlandson Jonas |
2018-09-01 |
D agility klass II Medium - SBK Tidaholm, Hagström Jakobsson T |
2018-09-01 |
12 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Thorén Martin |
2018-09-02 |
16 agility klass II Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Thorén Martin |
2018-09-02 |
D hoppklass II Medium - SBK Tidaholm, Gott Fanny |
2018-09-09 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SBK Degeberga, Knutsson Jon |
2018-09-09 |
3 agility klass II Medium Noll fel - SBK Degeberga, Knutsson Jon |
2018-09-09 |
D hoppklass II Medium - SBK Degeberga, Lindqvist Nils |
2018-09-09 |
D hoppklass II Medium - SBK Degeberga, Lindqvist Nils |
2018-09-29 |
8 agility klass II Medium Noll fel - SBK Ljungbyhed, Karlsson Kalle |
2018-09-29 |
D hoppklass II Medium - SBK Ljungbyhed, Lindqvist Nils |
2018-09-30 |
4 agility klass II Medium Noll fel - SBK Skillingaryd, Karlsson Cecilia |
2018-09-30 |
2 agility klass II Medium Noll fel - SBK Skillingaryd, Karlsson Cecilia |
2018-09-30 |
18 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Skillingaryd, Karlsson Cecilia |
2018-09-30 |
D hoppklass II Medium - SBK Skillingaryd, Karlsson Cecilia |
2018-10-13 |
D agility klass II Medium - SBK Ulricehamn, Tångring Malin |
2018-10-13 |
3 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Ahlin Yvonne |
2018-10-28 |
D agility klass II Medium - SBK Ulricehamn, Olsen Leif |
2018-10-28 |
14 agility klass II Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Olsen Leif |
2018-10-28 |
6 agility klass II Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Olsen Leif |
2018-11-25 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2018-11-25 |
D hoppklass II Medium - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2018-11-25 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2018-12-08 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Åhus, Karlsson Kalle |
2018-12-08 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Åhus, Karlsson Kalle |
2018-12-08 |
17 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Åhus, Karlsson Kalle |
2018-12-08 |
8 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Åhus, Karlsson Kalle |
2018-12-09 |
D agility klass II Medium - SAGIK Åhus, Rasmusson Oliver |
2018-12-09 |
D agility klass II Medium - SAGIK Åhus, Rasmusson Oliver |
2018-12-09 |
3 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Åhus, Rasmusson Oliver |
2018-12-29 |
D agility klass II Medium - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2018-12-29 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2018-12-29 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2019-01-19 |
D agility klass II Medium - SAGIK Kävlinge, Karlsson Kalle |
2019-01-19 |
D agility klass II Medium - SAGIK Kävlinge, Karlsson Kalle |
2019-01-19 |
D agility klass II Medium - SAGIK Kävlinge, Karlsson Kalle |
2019-02-16 |
D agility klass II Medium - SAGIK Åhus, Roxenwell Lejonellee |
2019-02-16 |
D agility klass II Medium - SAGIK Åhus, Roxenwell Lejonellee |
2019-02-16 |
11 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Åhus, Roxenwell Lejonellee |
2019-02-16 |
D agility klass II Medium - SAGIK Åhus, Roxenwell Lejonellee |
2019-02-17 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Kävlinge, Karlsson Kalle |
2019-02-17 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Karlsson Kalle |
2019-02-17 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Kävlinge, Karlsson Kalle |
2019-03-30 |
D agility klass II Medium - SAGIK Vårgårda, S›rensen Dennis |
2019-03-30 |
12 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Vårgårda, Lundh Viktoria |
2019-03-31 |
D agility klass II Medium - SAGIK Vårgårda, Uhlan Renée |
2019-03-31 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Vårgårda, S›rensen Dennis |
2019-04-07 |
D agility klass II Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-04-07 |
2 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-04-07 |
D agility klass II Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-04-28 |
D agility klass II Medium - SBK Tranås, Digréus Tobias |
2019-04-28 |
6 agility klass II Medium Noll fel - SBK Tranås, Digréus Tobias |
2019-04-28 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Tranås, Olsen Leif |
2019-04-28 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Tranås, Olsen Leif |
2019-06-23 |
D agility klass III Medium - SAGIK Lund, Santos Hugo |
2019-06-23 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Lund, Silfverberg Andreas |
2019-07-12 |
22 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Balingslöv, Uhlan Renée |
2019-07-12 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Balingslöv, Uhlan Renée |
2019-07-13 |
D agility klass III Medium - SAGIK Balingslöv, Roxenwell Lejonellee |
2019-07-13 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Balingslöv, Silfverberg Andreas |
2019-07-27 |
26 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Torhamn, Erlandson Jonas |
2019-07-27 |
D agility klass III Medium - SAGIK Torhamn, Erlandson Jonas |
2019-07-27 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Torhamn, Lundh Viktoria |
2019-07-27 |
28 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Torhamn, Lundh Viktoria |
2019-07-28 |
D agility klass III Medium - SAGIK Torhamn, Lundh Viktoria |
2019-07-28 |
11 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Torhamn, Lundh Viktoria |
2019-07-28 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Torhamn, Erlandson Jonas |
2019-07-28 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Torhamn, Erlandson Jonas |
2019-08-03 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2019-08-03 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Tangfelt Joakim |
2019-08-03 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Lundh Viktoria |
2019-08-03 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Erlandson Jonas |
2019-08-11 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-08-11 |
21 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-08-11 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-08-17 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Nilsson Jens |
2019-08-17 |
D hoppklass III Medium - SBK Lund, Jansson Nalle |
2019-08-18 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Roxenwell Lejonellee |
2019-08-18 |
D hoppklass III Medium - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2019-08-24 |
23 agility klass III Medium Noll fel - SHU Vankiva, Silfverberg Andreas |
2019-08-24 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Myrefelt Kristina |
2019-08-25 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Myrefelt Kristina |
2019-08-25 |
44 hoppklass III Medium Noll fel - SHU Vankiva, Roxenwell Lejonellee |
2019-09-14 |
D agility klass III Medium - SBK Jönköping, Karlsson Tina |
2019-09-14 |
D agility klass III Medium - SBK Jönköping, Karlsson Tina |
2019-09-14 |
D hoppklass III Medium - SBK Jönköping, Erlandson Jonas |
2019-09-14 |
17 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Jönköping, Erlandson Jonas |
2019-09-28 |
26 agility klass III Medium Noll fel - SBK Ljungbyhed, Erlandson Jonas |
2019-09-28 |
D agility klass III Medium - SBK Ljungbyhed, Erlandson Jonas |
2019-09-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Ljungbyhed, Lindqvist Nils |
2019-09-28 |
6 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ljungbyhed, Lindqvist Nils |
2019-10-05 |
D agility klass III Medium - SBK Mölndal, Rasmusson Oliver |
2019-10-05 |
D agility klass III Medium - SBK Mölndal, Rasmusson Oliver |
2019-10-05 |
D hoppklass III Medium - SBK Mölndal, Tuomisto Catharina |
2019-10-05 |
D hoppklass III Medium - SBK Mölndal, Karlsson Kalle |
2019-10-12 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2019-10-12 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2019-10-12 |
5 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2019-10-13 |
D agility klass III Medium - SAGIK Klippan, Erlandson Jonas |
2019-10-13 |
D agility klass III Medium - SAGIK Klippan, Erlandson Jonas |
2019-10-13 |
D agility klass III Medium - SAGIK Klippan, Erlandson Jonas |
2019-11-09 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Gott Fanny |
2019-11-09 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Gott Fanny |
2019-11-09 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Gott Fanny |
2019-11-09 |
22 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Gott Fanny |
2020-01-12 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-12 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-12 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-12 |
9 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Harms Kjetil |
2020-01-26 |
D agility klass III Medium - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2020-01-26 |
D agility klass III Medium - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2020-01-26 |
12 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2020-01-26 |
16 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2020-02-15 |
D agility klass III Medium - SAGIK Vårgårda, Lundh Viktoria |
2020-02-15 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Vårgårda, Hermansson Annelie |
2020-03-01 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Papavero Vittorio |
2020-03-01 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Papavero Vittorio |
2020-03-01 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Papavero Vittorio |
2020-03-01 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Papavero Vittorio |
2021-09-05 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Erlandson Jonas |
2021-09-05 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Erlandson Jonas |
2021-09-05 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Gott Fanny |
2021-09-05 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Gott Fanny |
2021-09-12 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Bertelsen Bonnik |
2021-09-12 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Nilsson Jens |
2022-02-20 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Papavero Vittorio |
2022-02-20 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Papavero Vittorio |
2022-02-20 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Papavero Vittorio |
2022-04-15 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Suomalainen Jari |
2022-04-15 |
6 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Skurup, Hüppe Bernd |
2022-04-15 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Skurup, Biro Zsofia |
2022-05-22 |
D agility klass III Medium - SBK Halmstad, Lundh Viktoria |
2022-05-22 |
D agility klass III Medium - SBK Halmstad, Karlsson Kalle |
2022-05-22 |
12 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Halmstad, Bertelsen Bonnik |
2022-05-22 |
D hoppklass III Medium - SBK Halmstad, Käll Anna |
2022-05-28 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2022-05-28 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2022-05-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2022-05-28 |
11 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2022-06-11 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2022-06-11 |
5 agility klass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Lundh Viktoria |
2022-06-11 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Bertelsen Bonnik |
2022-06-12 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Bertelsen Bonnik |
2022-06-12 |
4 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2022-06-12 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Lundh Viktoria |
2022-09-25 |
D agility klass III Medium - SBK Helsingborg, Roxenwell Lejonellee |
2022-09-25 |
D agility klass III Medium - SBK Helsingborg, Roxenwell Lejonellee |
2022-09-25 |
D agility klass III Medium - SBK Helsingborg, Roxenwell Lejonellee |
2022-09-25 |
D hoppklass III Medium - SBK Helsingborg, Roxenwell Lejonellee |
2022-09-25 |
D hoppklass III Medium - SBK Helsingborg, Roxenwell Lejonellee |
2022-09-25 |
D hoppklass III Medium - SBK Helsingborg, Roxenwell Lejonellee |
2022-10-30 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Willemse Wendy |
2022-10-30 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Willemse Wendy |
2022-10-30 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Willemse Wendy |
2023-04-22 |
9 agility klass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Lundh Viktoria |
2023-04-22 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Lundh Viktoria |
2023-04-22 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2023-04-23 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2023-04-23 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2023-04-23 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Lundh Viktoria |
2023-06-04 |
D agility klass III Medium - SAGIK Bjuv, Rasmusson Oliver |
2023-06-04 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Bjuv, Rasmusson Oliver |
2023-09-30 |
D agility klass III Medium - SBK 29794 Degeberga, Erlandson Jonas |
2023-09-30 |
6 agility klass III Medium Noll fel - SBK 29794 Degeberga, Erlandson Jonas |
2023-09-30 |
D hoppklass III Medium - SBK 29794 Degeberga, Erlandson Jonas |
2023-09-30 |
D hoppklass III Medium - SBK 29794 Degeberga, Erlandson Jonas |