2019-02-24 |
D agility klass I Medium - SKK Norberg, Fernström Marianne |
2019-02-24 |
D hoppklass I Medium - SKK Norberg, Fernström Marianne |
2019-05-04 |
D agility klass I Medium - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2019-05-04 |
D agility klass I Medium - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2019-05-05 |
D hoppklass I Medium - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2019-05-05 |
12 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2019-05-11 |
D agility klass I Medium - SBK Götene Brukshun, Karlsson Tina |
2019-05-11 |
D agility klass I Medium - SBK Götene Brukshun, Hagström Jakobsson T |
2019-05-11 |
D hoppklass I Medium - SBK Götene Brukshun, Hagström Jakobsson T |
2019-05-25 |
D agility klass I Medium - SBK Hällefors, Lundin Ewa |
2019-05-25 |
D agility klass I Medium - SBK Hällefors, Lundin Ewa |
2019-05-25 |
D hoppklass I Medium - SBK Hällefors, Lundin Ewa |
2019-05-25 |
D hoppklass I Medium - SBK Hällefors, Lundin Ewa |
2019-05-31 |
D agility klass I Medium - SBK Nora, Karlsson Tina |
2019-05-31 |
D hoppklass I Medium - SBK Nora, Karlsson Tina |
2019-05-31 |
5 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Nora, Karlsson Tina |
2019-06-01 |
D agility klass I Medium - SBK Örebro, Karlsson Tina |
2019-06-01 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Örebro, Gott Fanny |
2019-06-09 |
7 agility klass I Medium Noll fel - SBK Frövi, Uhlan Renée |
2019-06-09 |
D hoppklass I Medium - SBK Frövi, Uhlan Renée |
2019-06-09 |
D hoppklass I Medium - SBK Frövi, Uhlan Renée |
2019-07-10 |
D agility klass I Medium - SKK Fagersta, Fernström Marianne |
2019-07-10 |
D agility klass I Medium - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2019-07-11 |
D hoppklass I Medium - SKK Fagersta, Fernström Marianne |
2019-07-11 |
14 hoppklass I Medium Noll fel - SKK Fagersta, Fernström Marianne |
2019-07-11 |
D hoppklass I Medium - SKK Fagersta, Fernström Marianne |
2019-07-20 |
2 agility klass I Medium Noll fel - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2019-07-20 |
D agility klass I Medium - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2019-07-20 |
D hoppklass I Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2019-07-20 |
D hoppklass I Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2019-07-27 |
D agility klass I Medium - SBK Dala Floda, Fernström Marianne |
2019-07-27 |
9 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2019-07-28 |
D agility klass I Medium - SBK Dala Floda, Mähler Johan |
2019-07-28 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2019-08-06 |
D agility klass I Medium - SBK Kumla, Gott Fanny |
2019-08-06 |
D agility klass I Medium - SBK Kumla, Gott Fanny |
2019-08-18 |
23 agility klass I Medium Noll fel - SBK Fellingsbro, Lindskog Malin |
2019-08-18 |
13 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Fellingsbro, Lindskog Malin |
2019-08-18 |
D hoppklass I Medium - SBK Fellingsbro, Lindskog Malin |
2019-08-24 |
8 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ludvika, Brundin Camilla |
2019-08-24 |
D hoppklass I Medium - SBK Ludvika, Brundin Camilla |
2019-08-24 |
8 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ludvika, Brundin Camilla |
2019-09-14 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SBK Hällefors, Lundin Ewa |
2019-09-14 |
D hoppklass I Medium - SBK Hällefors, Lundin Ewa |
2019-09-14 |
D hoppklass I Medium - SBK Hällefors, Lundin Ewa |
2019-10-06 |
D agility klass I Medium - SBK Sala, Lindskog Malin |
2019-10-06 |
16 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Sala, Fernström Marianne |
2019-10-06 |
17 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Sala, Fernström Marianne |
2019-11-30 |
D agility klass I Medium - SBK Skövde, Tuomisto Catharina |
2019-11-30 |
13 agility klass I Medium Noll fel - SBK Skövde, Tuomisto Catharina |
2019-11-30 |
13 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Skövde, Tuomisto Catharina |
2020-03-08 |
D hoppklass I Medium - SKK Nordansjö Norbe, Sundqvist Hans |
2020-03-08 |
D hoppklass I Medium - SKK Nordansjö Norbe, Sundqvist Hans |
2020-10-03 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Degerfors, Lundin Ewa |
2020-10-03 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Degerfors, Lundin Ewa |
2020-10-04 |
D hoppklass I Medium - SBK Kumla, Gott Fanny |
2020-10-04 |
D hoppklass I Medium - SBK Kumla, Gott Fanny |
2020-10-24 |
D agility klass I Medium - SBK Tidaholm, Olsen Leif |
2020-10-24 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Olsen Leif |
2020-10-24 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Olsen Leif |
2020-10-24 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Olsen Leif |
2021-06-19 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Degerfors, Lundin Ewa |
2021-06-19 |
D agility klass I Medium - SAGIK Degerfors, Lundin Ewa |
2021-07-18 |
D agility klass I Medium - SKK Semla, Jansson Maria |
2021-07-18 |
D agility klass I Medium - SKK Semla, Jansson Maria |
2021-07-31 |
D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2021-07-31 |
D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2021-07-31 |
D agility klass I Medium - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2021-07-31 |
D agility klass I Medium - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2021-08-08 |
D agility klass I Medium - SBK Kumla, Gott Fanny |
2021-08-08 |
D agility klass I Medium - SBK Kumla, Uhlan Renée |
2021-08-08 |
D agility klass I Medium - SBK Kumla, Uhlan Renée |
2021-08-14 |
D hoppklass II Medium - SBK Ågesta, Fernström Marianne |
2021-08-14 |
D agility klass I Medium - SBK Ågesta, Ahlin Yvonne |
2021-08-15 |
D agility klass I Medium - SKK Fagersta, Bereflod Madeleine |
2021-08-15 |
D agility klass I Medium - SKK Fagersta, Bereflod Madeleine |
2021-08-28 |
7 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Söderköping, Bache Veronica |
2021-08-28 |
7 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Söderköping, Bache Veronica |
2021-08-29 |
D agility klass I Medium - SBK Söderköping, Wrede Åsa |
2021-08-29 |
D agility klass I Medium - SBK Söderköping, Wrede Åsa |
2021-09-11 |
6 agility klass I Medium Noll fel - SBK Eskilstuna, Olsen Leif |
2021-09-11 |
D agility klass I Medium - SBK Eskilstuna, Olsen Leif |
2021-09-12 |
18 hoppklass II Medium Noll fel - SKK Strängnäs, Franksson Roger |
2021-09-26 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SBK Frövi, Lindskog Malin |
2021-10-10 |
D agility klass I Medium - SBK Borlänge, Olsen Leif |
2021-10-10 |
D agility klass I Medium - SBK Borlänge, Olsen Leif |
2021-10-24 |
2 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Kungsör, Tångring Malin |
2022-03-05 |
D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2022-03-05 |
D hoppklass II Medium - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2022-04-03 |
D hoppklass II Medium - SKK Kungsör, Lindskog Malin |
2022-04-19 |
2 agility klass I Medium Noll fel - SBK Örebro, Gott Fanny |
2022-04-19 |
D agility klass I Medium - SBK Örebro, Gott Fanny |
2022-04-23 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Kungsör, Andersson Fredrik |
2022-04-23 |
11 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Kungsör, Andersson Fredrik |
2022-04-30 |
D hoppklass II Medium - SBK Eskilstuna, Sundqvist Hans |
2022-04-30 |
D hoppklass II Medium - SBK Eskilstuna, Sundqvist Hans |
2022-05-07 |
8 agility klass I Medium Noll fel - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2022-05-07 |
11 agility klass I Medium Noll fel - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2022-05-14 |
D agility klass I Medium - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2022-05-14 |
D agility klass I Medium - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2022-05-14 |
D agility klass I Medium - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2022-05-22 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Sala, Lundin Ewa |
2022-05-22 |
D hoppklass II Medium - SBK Sala, Dyrsmeds Lena |
2022-06-04 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Götene, Broberg Emma |
2022-06-04 |
D hoppklass II Medium - SBK Götene, Broberg Emma |
2022-06-04 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SBK Götene, Lindskog Malin |
2022-06-18 |
D agility klass I Medium - SAGIK Nyköping, Broberg Emma |
2022-06-18 |
D agility klass I Medium - SAGIK Nyköping, Broberg Emma |
2022-06-18 |
D agility klass I Medium - SAGIK Nyköping, Broberg Emma |
2022-06-18 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Nyköping, Broberg Emma |
2022-07-16 |
D agility klass I Medium - SKK Fagersta, Ekström Per-Inge |
2022-07-16 |
D agility klass I Medium - SKK Fagersta, Ekström Per-Inge |
2022-07-16 |
D agility klass I Medium - SKK Fagersta, Ekström Per-Inge |
2022-07-23 |
3 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2022-07-23 |
D hoppklass II Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2022-07-23 |
D agility klass I Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2022-07-23 |
D agility klass I Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2022-07-24 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2022-07-24 |
D hoppklass II Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2022-07-24 |
D agility klass I Medium - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2022-07-24 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2022-07-30 |
11 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2022-07-30 |
10 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2022-07-30 |
D agility klass I Medium - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2022-07-31 |
11 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2022-07-31 |
7 agility klass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2022-08-21 |
D hoppklass II Medium - SBK Borlänge, Olsen Leif |
2022-08-21 |
D hoppklass II Medium - SBK Borlänge, Olsen Leif |
2022-09-03 |
D agility klass I Medium - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2022-09-03 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2022-09-03 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2022-09-11 |
D agility klass II Medium - SBK Kumla, Gott Fanny |
2022-09-11 |
D agility klass II Medium - SBK Kumla, Uhlan Renée |
2022-09-11 |
D hoppklass II Medium - SBK Kumla, Uhlan Renée |
2022-09-11 |
D hoppklass II Medium - SBK Kumla, Uhlan Renée |
2022-10-15 |
2 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Skövde, Broberg Emma |
2022-10-15 |
D agility klass II Medium - SAGIK Skövde, Broberg Emma |
2022-10-15 |
D agility klass II Medium - SAGIK Skövde, Broberg Emma |