Registrerade kullar
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2023-10-15
Stawaskogens Herr Archibald
Mothers Dogs Amandas Spirit
1
3
2023-10-14
Björkvikens Pop
Alily's Zuper Zanna
2
2
2023-10-13
Merlin
Hammarstigen's Mac Ballina
1
4
2023-10-09
Saxondawn Raise The Tempo at Breezb
Hunters Guilds Full Choke
2
3
2023-10-04
Hammarstigen's Mac Galway
Cappercleugh Ginti For Hammarstigen
3
2023-10-03
Lövhyddans Kompis
Lymmels Lykka
1
3
2023-08-01
X-Paws Gunpoint
Eventide's Amethyst
2
2023-06-29
Mallowdale Foden of Countryways
Hunters Guilds Perazzi
2
3
2023-06-24
Fedelm's Falki
Lolli-Pop
2
2
2023-06-23
Frank
Meitas Bee Bee Bounty
2
2023-05-31
Fedelm's Falki
Slånsnårets Glittrande Kristall
3
1
2023-05-17
Saknas
Saknas
4
2023-05-12
imp
Poolgreen Grant
Popsheath Juniper
1
2
2023-05-10
Wildthyme Vicious
Hollyoaks Irma
2
3
2023-04-29
Dolbrenin Stinger
Hunters Guilds Juniper
2
3
2023-04-27
Mångsysslarens Jätteglade Jösta
Uggeshall Astral Angel
1
3
2023-04-16
Iagos Wildcard
Lykke
1
4
2023-04-14
Top Point Japp
Iagos Rappakalja
2
4
2023-04-13
Thiswilldo Helter-Skelter
House of Gundogs One Eye Bonny
3
4
2023-04-06
Iagos Wildcard
Eventide's Kimi Kickapoo
2
3
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2023-03-29
X-Paws Gunpoint
Hunters Guilds Top Lever
3
2
2023-03-29
Glenugie's Yirdit
Hunters Guilds Fern
1
2023-03-23
Eventide's Guardian of Eden
Sandvretens Elsa
3
3
2023-03-22
Ah-Tib's Golden Celebration
Rummeltorps Mustang Sally
1
3
2023-03-21
Wildthyme Jutrixious
Eventide's Magic Wand
2
2
2023-03-20
Oakleyloves Warrior of Baxenden
Hammarstigen's Mac Emly
6
2023-03-20
Colnevalley Couger
Hunterfull No Doubt
4
2023-03-18
Edgegrove Vor
Eventide's Mist of Avalon
1
3
2023-03-17
Ah-Tib's Jasper
Sissarens Belle Catenacci
1
2
2023-03-13
Wildthyme Jutrixious
Ah-Tib's Amber
1
1
2023-03-02
Wildthyme Vicious
Elmsham Delight
2
5
2023-03-01
Colnevalley Couger
Börjedals G-Nova
2
2
2023-03-01
Wisborgens Barley Bill
Olica's Umbra
2
2
2023-02-24
Eventide's Guardian of Eden
Stawaskogens Drama Queen
4
1
2023-02-22
Saxaphone Apollo
Smedmästarens Ila
4
4
2023-02-14
Hammarstigen's Mac Birr
House of Gundogs Cara
2
3
2023-02-13
imp
Hammarstigen's Mac Galway
Sealpin Tokyo
1
2023-02-10
Sissarens Buddy Floyd
Baileys
1
2
2023-01-23
Sugarbullet Enforcer
Wisborgens Mantle Molly
6
2023-01-21
Misselchalke Hell Seeker
Wisborgens Decent Daisy
2
3
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2023-01-04
House of Gundogs Captain Shuffel
Stawaskogens Dream of Perdix Gundog
2
2022-12-24
Dolbrenin Stinger
Stawaskogens Fixi
1
4
2022-09-10
Meryl Charles Ross
Hunters Guilds Queensberry
4
1
2022-07-25
Gehola Power
Lymmels Noblesse
2
5
2022-07-20
Meulengrath Spectre
Hunters Guilds Seren of Wales
2
2
2022-07-11
imp
Breckmarsh Floyd of Cedarose
Uggeshall Waterlily
1
2022-07-09
Meulengrath Spectre
Eventide's Towanda
1
2022-07-03
Glenugie's Xero
Glenugie's Tempest
1
2022-06-30
imp
Thiswilldo Helter-Skelter
Hunterfull X-Treme Image
1
1
2022-06-23
Wildphoebes Wagtail
Ah-Tib's More Than Special
4
1
2022-06-17
Hammarstigen's Mac Ardy
Hammarstigen's Mac Emly
3
3
2022-06-08
Edgegrove Vor
Eventide's Rose of Avalon
1
2022-06-01
Wildthyme Jutrixious
Sally
4
2022-05-30
imp
Kiltonbeck Cooper
Glenlaggan Firework
1
2022-05-27
Leinaps Cardi Laceups
Stawaskogens Dream of Perdix Gundog
4
2022-05-21
House of Gundogs Captain Shuffel
Wisborgens Mantle Molly
2
4
2022-05-21
Supreme Dexter
Brindlebeech Artrea
1
2022-05-18
House of Gundogs Captain Shuffel
Lexline Kira
4
2
2022-05-16
Flushpoint What A Risk
Welings Whistler
4
1
2022-05-04
Colnevalley Couger
Smedmästarens Isa
2
2
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2022-05-02
Hunters Guilds Boss
Eventide's Amethyst
2
3
2022-04-30
Flushpoint What A Risk
Ah-Tib's Amber
3
2
2022-04-25
Thiswilldo Madra Dubh
Thiswilldo Styx
2
1
2022-04-18
imp
Diamondfinda Dive Rite In
Centrewalk Speckled Wood of Surefly
1
2022-04-15
Hunters Guilds Barley
Eventide's Kimi Kickapoo
2
2
2022-04-06
Meulengrath Spectre
Meryl Black Mohair
1
4
2022-04-03
Stawaskogens Matrix
Hammarstigen's Mac Athea
2
2
2022-03-29
Ah-Tib's Special Ops
Vassjägarens Twist
2
1
2022-03-28
imp
Perdix Gundogs Abbas Tuff Enuff
Funny Coloured Allsort
1
2022-03-26
Glenugie's Yirdit
Working Bliss Energy
1
2022-03-24
Ah-Tib's Special Ops
Iagos Elvira Nyckelpiga
2
3
2022-03-22
Flushpoint What A Risk
Hunters Guilds Pocket Rocket
3
4
2022-03-16
Ah-Tib's Golden Celebration
Scooterbrook Dolly
2
1
2022-03-15
Edgegrove Vor
Eventide's Girl On Fire
2
3
2022-03-13
Wildthyme Jutrixious
Eventide's Magic Wand
3
2
2022-03-10
Stawaskogens Herr Archibald
Wildphoebes Nighthawk
1
5
2022-03-05
Mångsysslarens Jätteglade Jösta
Uggeshall Astral Angel
2
3
2022-02-23
Eventide's Guardian of Eden
X-Paws Early Bird Gets The Worm
1
4
2022-02-04
Leeglen Sid
Lindelwa Cosmos
1
2022-01-28
Thiswilldo Hocus-Pocus
Elmsham Delight
2
7
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2022-01-13
Eventide's Guardian of Eden
Lykke
2
4
2021-12-30
Saknas
Hunters Guilds Perazzi
2
5
2021-12-10
Scooterbrook El Nino De Oro
Saknas
1
2021-11-09
Polle
Ah-Tib's More Than Special
1
4
2021-10-18
Saknas
Saknas
1
2021-10-17
Wildthyme Jutrixious
Iagos Pippi Långstrump
2
1
2021-09-21
Olica's Melker
Sissarens Belle Catenacci
2
2021-07-31
Thiswilldo Hocus-Pocus
Hollyoaks Daisy
3
1
2021-07-15
imp
Ajas
Saknas
2
1
2021-06-26
Mordor Finlaggan
House of Gundogs One Eye Bonny
4
2021-06-17
Flushpoint What A Risk
Ah-Tib's Amber
2
1
2021-06-15
Hammarstigen's Mac Dublin
Fflamfox Tara
1
3
2021-06-03
Saxaphone Apollo
Smedmästarens Ila
1
4
2021-05-31
Thiswilldo Helter-Skelter
Meitas Thuffa Troll
2
4
2021-05-26
Thiswilldo Madra Dubh
Thiswilldo Styx
2
3
2021-05-21
Edgegrove Vor
Ah-Tib's Daisi Doody
3
2
2021-05-17
Hammarstigen's Mac Birr
Hunters Guilds Eley
4
2
2021-05-17
Maunsbachs Askleipos
Sissarens Rut Wretman
3
3
2021-05-14
Edgegrove Vor
Eventide's Mist of Avalon
3
1
2021-05-04
Dolbrenin Stinger
Örjansbergets Lilo
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2021-04-22
imp
Sealpin Tanqueray
Mud Seeker at Cappercleugh
1
2021-04-21
Taponoth Iwo Jima
Lehhelhyaky Miss Michala
4
1
2021-04-19
House of Gundogs Captain Shuffel
Hunters Guilds Top Lever
2
3
2021-04-19
Colnevalley Couger
Sissarens Elsa Morante
2
3
2021-04-18
Trollebergarens Chase
Hunterfull Outstanding Icon
1
2021-04-12
Viking
Top Point Daisy
1
2
2021-04-10
Top Point Japp
Olica's Umbra
1
4
2021-04-06
Viking
Björås Duzen
3
2021-04-05
Edgegrove Vor
Hunters Guilds Juniper
5
2
2021-04-02
imp
Saknas
Saknas
1
2021-04-01
Stawaskogens Herr Archibald
Miklaus Brie
3
2
2021-04-01
Moelfamau Ernie
Marie La Veau
1
2021-03-31
Thiswilldo Madra Dubh
Elmsham Delight
2
2021-03-31
imp
Rollafields Redbud at Naxshivan
Sealpin Pin Up at Cappercleugh
1
2021-03-31
Mac
Saknas
1
2021-03-30
Sam
Hunters Guilds Perazzi
1
2021-03-30
House of Gundogs Captain Shuffel
Eventide's Kimi Kickapoo
1
3
2021-03-18
Thiswilldo Helter-Skelter
Alily's CuvÚe Louise
2
3
2021-03-15
Flushpoint What A Risk
Meryl Black Mohair
3
2
2021-03-14
Fedelm's Falki
Lolli-Pop
4
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2021-03-05
Hunters Guilds Barley
Eventide's Magic Wand
2
2
2021-03-04
Saxaphone Apollo
Smedmästarens Tanja
2
2021-03-01
Briarwisp Bomber of Commonshall
Hunters Guilds Benelli
3
2
2021-03-01
Hammarstigen's Mac Aclare
Bessie Fida
2
1
2021-02-10
Saknas
Hollyoaks Goldie
1
2021-02-02
imp
Beaming Ray of Sunshine
Kenaiteen Red Ruby
1
2021-01-20
Trollebergarens Chase
Llefennis Suger Pie
2
4
2021-01-18
Ah-Tib's Special Ops
Top Point Elly
5
2021-01-16
Endowood Cork
Mallowdale Queeny
1
2021-01-15
House of Gundogs Captain Shuffel
Iagos Wild Child
1
4
2020-12-15
Thiswilldo Helter-Skelter
Hammarstigen's Mac Beltra
3
3
2020-12-13
House of Gundogs Captain Shuffel
Whaupley Mari
2
1
2020-12-12
Saknas
Ardcaein Hocuspocus
2
5
2020-12-01
Saknas
Saknas
1
2020-11-18
Poolgreen Cole
Stawaskogens Biscuit
3
2
2020-11-06
Hunters Guilds Barley
Lövhyddans Marabou
2
2
2020-09-14
Poolgreen Cole
Ah-Tib's More Than Special
6
1
2020-08-23
Bannockfield Cateran
Wisborgens Trickan
3
2020-08-09
Hunters Guilds Barrel
Lykke
3
2
2020-08-07
imp
Saknas
Saknas
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2020-08-06
Leinaps Cardi Laceups
Stawaskogens Dream of Perdix Gundog
2
3
2020-07-28
imp
Windwithe Santiago of Dolbrenin
Dolbrenin Quintessence
1
2020-07-21
Hunters Guilds Barley
Smedmästarens Hela
2
2
2020-07-16
imp
Saknas
Saknas
2
1
2020-07-07
Edgegrove Vor
Hunters Guilds Fabbri
1
2020-07-06
Poolgreen Clasp
Glenugie's Tempest
1
2020-06-28
imp
Tiptopjack Dime
Meadow Garden First Katie
1
2020-06-26
Hammarstigen's Mac Birr
Stawaskogens Drama Queen
2
2
2020-06-25
Hunters Guilds Boss
Lexline Kira
2
2020-06-23
Thiswilldo Helter-Skelter
Hollyoaks Daisy
1
1
2020-06-22
House of Gundogs Captain Shuffel
Beechbrook Katla
5
2
2020-06-01
imp
Ah-Tib's Special Gift
Fröya
1
2020-05-21
Misselchalke Frantic
Windwithe Winter Night
1
2020-05-20
Poolgreen Cole
Ah-Tib's Daisi Doody
5
2
2020-05-20
Poolgreen Gust of Greenfox
Saknas
2
2020-05-16
Hunters Guilds Barrel
Olica's Lyckke
4
4
2020-05-14
Hammarstigen's Mac Birr
Bessie Fida
2
2
2020-05-09
Smedmästarens Mer
Eventide's Amethyst
2
1
2020-05-05
Rowston Spikey Aderyngi
Helmsway Kate
1
2020-05-03
Kirkstall Cracker
Whaupley Mari
3
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2020-04-27
Edgegrove Vor
Meryl Honey Crunch
4
3
2020-04-11
Briarwisp Bomber of Commonshall
Björås Doris
1
2020-04-08
Briarwisp Bomber of Commonshall
Hunterfull No Doubt
2
1
2020-03-29
Hammarstigen's Mac Birr
Wildphoebes Nighthawk
4
1
2020-03-24
imp
Briarwisp Bomber of Commonshall
Saknas
2
2020-03-21
Thiswilldo Madra Dubh
Elmsham Delight
2
3
2020-03-18
Hunters Guilds Boss
Eventide's Kimi Kickapoo
5
1
2020-03-14
Trollebergarens Chase
Ronja
4
2020-02-24
Saxaphone Apollo
Smedmästarens Ila
3
3
2020-02-23
Bannockfield Conholt
Saknas
1
2020-02-18
Edgegrove Vor
Eventide's Magic Wand
1
2
2020-02-18
Hunters Guilds Boss
Bannockfield Dove
1
2020-02-10
Trochry Tinker of Poolgreen
Muirkirk Lora
1
2020-01-01
Breckmarsh Brexit
Hunters Guilds Benelli
3
2
2019-09-24
Sugarbullet Enforcer
Mastell Liva
1
2019-09-09
Poolgreen Cole
Ganwydodderw Tilly
5
2019-09-06
Heolybwlch Denman
Flushpoint What A Javelin
1
1
2019-08-03
Smedmästarens Mer
Alily's Phenomenal Padma
1
4
2019-07-13
Saknas
Meulengraths Walisiske Solstorm
1
2019-07-04
Saknas
Flushpoint What A Disaster
3
2
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2019-07-03
imp
Saknas
Saknas
1
2019-07-02
Ah-Tib's Cernunnos
Flushpoint What A Jolt
5
2
2019-06-27
Ardcaein Chase
Ardcaein Hocuspocus
5
3
2019-06-26
Flushpoint What An Exocet
Saknas
5
1
2019-06-15
Smedmästarens Lexington
Sissarens Elsa Morante
1
5
2019-06-14
Bannockfield Cateran
Wisborgens Trickan
2
4
2019-06-07
Endowood Cutthorpe of Buccleuch
Hunters Guilds Perazzi
3
3
2019-06-07
imp
Katemane Glas Eric of Moelfamau
Moelfamau Chacha
1
2019-05-31
imp
Kiltonbeck Rupert of Breezybrook
Pinsark Tabitha of Breezybrook
1
2019-05-28
Bishwell Barcud
Hunters Guilds Benelli
2
3
2019-05-25
imp
Meitas Uffe Snögubbe
Saknas
1
2019-05-24
Smedmästarens Mer
Hunters Guilds Juniper
1
6
2019-05-20
Ah-Tib's Teutates
Smedmästarens Tina
3
2
2019-05-20
Maighmor Aero
Hunters Guilds Fern
1
1
2019-05-19
Kirkstall Cracker
Ah-Tib's Daisi Doody
4
2
2019-05-16
imp
Saknas
Bannockfield Elma
1
2019-05-11
Poolgreen Cole
Ganwydodderw Yatzy
2
3
2019-05-01
Smedmästarens Uno
Top Point Elly
2
3
2019-04-06
Stawaskogens Matrix
Hammarstigen's Mac Athea
1
1
2019-03-19
Meryl Stoneman
Ah-Tib's Io
1
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2019-03-17
imp
Samsir's Union Jack
Colnevalley Leah
1
2019-03-16
Meryl Stoneman
Bannockfield Ci Twt
1
3
2019-03-12
Meryl Stoneman
Olica's Lyckke
2
5
2019-03-06
imp
Leinaps Cardi Laceups
Rulle
1
2019-02-14
Meulengrath's Black Browning
Ronja
1
4
2019-01-21
Hunters Guilds Boss
Eventide's Magic Charm
2
3
2019-01-17
Kirkstall Cracker
Eventide's Dragonfly
1
6
2019-01-12
Poolgreen Cole
Meryl Moonshine
2
2019-01-02
Fjellanger Hundeskole's Eddie
Saknas
1
3
2018-12-29
Smedmästarens Mer
Hunterfull Joint Venture
2
3
2018-12-14
Saxaphone Apollo
Smedmästarens Tanja
2
4
2018-11-24
Poolgreen Cole
Olica's Ramla
4
4
2018-10-02
Jutrix Thyme Out
Wildphoebes Triggerhappy
2
1
2018-10-01
Poolgreen Cole
Smedmästarens Moa
1
1
2018-09-07
Kirkstall Cracker
Smedmästarens Hela
2
3
2018-09-01
Jaktia Euro
Smedmästarens Vilja
3
1
2018-08-31
imp
Leinaps Cardi Laceups
Saknas
2
2018-08-07
imp
Windwhite Card Shark
Tiptopjack Swirl
1
1
2018-07-05
Saknas
Ah-Tib's Vilmers Hermoine Granger
1
2018-07-03
imp
Ardcaein Chase
Ardcaein Erin
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2018-07-02
Lowflyer Nipp
Olica's Lyckke
4
2
2018-07-01
imp
Saknas
Saknas
1
2018-06-29
Breckmarsh Brexit
Örjansbergets Jakta Ezzramp
2
2
2018-06-28
Lowflyer Nipp
Småviltjägarens Cts Musta
4
2
2018-06-14
Equinecho Special Tribute
Flushpoint What A Jolt
2
3
2018-06-14
Ardchonnel Faodalach
Edgegrove Delight
1
2018-06-07
Hunters Guilds Boss
Eventide's Magic Wand
1
2
2018-06-01
Poolgreen Ernie
Meryl Moonshine
2
1
2018-05-23
Poolgreen Cole
Eventide's Dragonfly
6
1
2018-05-21
Maesydderwen Scout
Top Point Peggy
5
2018-05-15
Smedmästarens Mer
Ah-Tib's Dana
1
2018-05-06
imp
Jackshea Ted of Poolgreen
Broxashstar Amber
1
2018-04-27
Smedmästarens Malte
Meitas Vera Majviva
5
2
2018-04-20
Briarwisp Bomber of Commonshall
Hunterfull No Doubt
4
2
2018-04-19
Mallowdale Xfactor
Ah-Tib's Daisi Doody
2
3
2018-04-16
Thiswilldo Madra Dubh
Top Point Becky
2
2
2018-04-05
imp
Timsgary Levant
Team Timberline Upsadaisy
1
2018-04-04
Wytheford Skipjack Captain
Flushpoint What A Disaster
2
3
2018-04-04
Leinaps Cardi Laceups
Flushpoint What A Blast
1
1
2018-04-02
Hunters Guilds Boss
Olica's Brunello
5
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2018-03-30
Bannockfield Bramble Boy
Wisborgens Trickan
5
2
2018-03-24
imp
Trochry Tinker of Poolgreen
Winhocklin Brunet
2
2018-03-18
Hammarstigen's Mac Birr
Cookie
2
3
2018-03-08
Ah-Tib's Sandon
Hunters Guilds Fabbri
1
2018-02-19
Taponoth Cheeky Boy
Örjansbergets Kiwi
1
4
2018-02-12
imp
Ladecourt Bevis
Wood-Nymph Sniper
1
2017-12-26
Briarwisp Bomber of Commonshall
Beechbrook Katla
2
4
2017-11-21
Maesydderwen Seishin
Hawkvalley Saphire
1
2017-10-19
Poolgreen Ernie
Iagos Kanel
3
3
2017-10-09
Mallowdale Abe
Smedmästarens Tanja
3
2017-10-08
Meryl Crisp
Hunters Guilds Perazzi
2
3
2017-09-22
Wytheford Skipjack Captain
Hunterfull Joint Venture
4
3
2017-09-11
imp
Red Garlic's Honung
Windmillwood Karis
1
1
2017-08-12
Kirkstall Cracker
Ganwydodderw Yatzy
2
2
2017-08-12
Chyknell Warbler of Woodash
Flushpoint What A Breeze
2
3
2017-08-11
Lowflyer Nipp
Flushpoint What A Disaster
3
2
2017-08-05
imp
Lemony Sparkle
Nutmeg Frost
1
2017-07-24
Kirkstall Cracker
Flushpoint What A Javelin
1
2
2017-07-12
Meryl Stoneman
Flushpoint What A Jolt
3
2017-07-10
imp
Poolgreen Cole
Saknas
1
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2017-06-02
imp
Brunello
Scooterbrook Tammy
1
2017-05-24
Meryl Stoneman
Eventide's Dragonfly
3
2017-05-20
Poolgreen Cole
Stawaskogens Wilda
2
1
2017-05-19
Jaktia Euro
Meitas Tilla Tusensköna
1
2017-05-07
X-Paws Xplosive
Eventide's Honeyfly
4
1
2017-05-06
Endowood Bronco
Örjansbergets Jakta Ezzramp
2
4
2017-04-30
imp
Saknas
Saknas
1
2017-03-23
imp
Priorsmeadow Berillo
Rathfort Meg of Moelfamau
1
2017-03-22
Hunters Guilds Boss
Cookie
6
2
2017-03-19
Kirkstall Cracker
Olica's Brunello
3
1
2017-03-19
imp
Simonside Jade
Clarburgh Bobbie of Saxaphone
1
2
2017-03-18
Lowflyer Nipp
Olica's Lyckke
2
4
2017-03-09
Poolgreen Cole
Iagos Kanel
3
3
2017-02-23
imp
Maesydderwen Scamp
Maesydderwen Stella
1
2017-02-08
Olica's Gad
Ah-Tib's Daisi Doody
3
3
2017-01-25
Kirkstall Cracker
Vagnmakarens Noblesse
2
3
2017-01-18
Red Garlic's Ubåten Ulf
Namusillan Red Garlic's Peanut
2
4
2016-12-30
Mallowdale Abe
Smedmästarens Tanja
1
2
2016-12-01
Coklebelshay's Rusty Tin
Jackshea's Paddys Girl
4
2
2016-11-11
imp
Breezybrook Tango
Merops Apiaster
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2016-10-24
imp
Endowood Bailey
Heolybwlch Gladys
1
2016-10-23
Poolgreen Cole
Meryl Moonshine
1
3
2016-10-04
imp
Wetlands Abe
Maesydderwen Skimmer
1
2016-09-13
Kirkstall Cracker
Santiam Dora
1
2
2016-08-28
Mallowdale Abe
Smedmästarens Ciwi
2
1
2016-08-22
Olica's Gad
Ah-Tib's Rhiannon
2
3
2016-08-16
Lowflyer Nipp
Flushpoint What A Euphoria
2
3
2016-07-23
Lowflyer Nipp
Ah-Tib's Cerridwen
2
3
2016-07-18
imp
Mallowdale Xfactor
Ardcaein Funny Bunny
1
2016-07-15
imp
Saknas
Saknas
1
2016-07-03
imp
Saknas
Saknas
1
2016-07-01
Maesydderwen Sioux
Smedmästarens Gry
4
2016-05-26
imp
Priorsmeadow Berillo
Moelfamau Flyer
1
2016-05-19
Wytheford Skipjack Captain
Eventide's Dragonfly
4
1
2016-05-09
Kirkstall Cracker
Flushpoint What A Bitch
6
1
2016-05-02
Hunting Hills Cosmo
Meitas Hedvig Humla
3
3
2016-05-01
Banducia Oden
Småviltjägarens Cts Musta
1
1
2016-04-27
Coklebelshay's Rusty Tin
Jackshea's Paddys Girl
6
1
2016-04-17
Lowflyer Nipp
Flushpoint What A Disaster
3
2
2016-04-17
Mallowdale Gun
Saknas
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2016-04-12
Red Garlic's Ubåten Ulf
Namusillan Red Garlic's Peanut
2
4
2016-04-10
imp
Scooterbrook Johnny B
Bekkegården's Sugar of Scooterbrook
1
2016-04-08
imp
Rollafields Redbud at Naxshivan
Meadowsedge Shooting Star
1
2016-04-04
Scooterbrook Tuff-Enuff
Llefennis Capulcoile
3
1
2016-03-26
imp
Scooterbrook Kia
Scooterbrook Catch My Shadow
1
2016-03-21
imp
Moelfamau Griffon
Clementwood Cassie
1
2016-03-20
Olica's Gad
Stawaskogens Joline
3
3
2016-03-18
Trollebergarens Chase
Meitas Vera Majviva
2
4
2016-03-18
imp
Scooterbrook Kia
Scooterbrook Bitsy
1
2016-03-15
Olica's Gad
Örjansbergets Jakta Ezzramp
3
3
2016-03-10
Maesydderwen Scout
Smedmästarens Hela
3
4
2016-03-01
imp
Ionicland Thunder Storm
Trochry Magic of Jarailstar
1
2016-02-20
Kirkstall Cracker
Vagnmakarens Noblesse
3
1
2016-02-18
Maesydderwen Scout
Ah-Tib's Dana
1
2016-02-14
Carydan Flint of Woodabudge
Bannockfield Cover Girl
1
1
2016-01-19
Olica's Gad
Chyknell Curlew
1
2
2015-12-13
imp
Lockslane Archibald
Paalbo Athena
1
2015-10-20
Wytheford Skipjack Captain
Hunterfull Joint Venture
3
3
2015-09-29
Lowflyer Nipp
Flushpoint What A Jolt
1
2
2015-09-04
Welladays Solo
Eventide's Honeyfly
4
2
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2015-08-18
Mallowdale Abe
Smedmästarens Moa
2
2015-08-10
Maesydderwen Sioux
Ronja
4
2
2015-08-07
Olica's Gad
Ah-Tib's Cerridwen
5
1
2015-08-05
imp
Saknas
Saknas
1
2015-07-19
Rollafields Redbud at Naxshivan
Saknas
1
2015-06-27
Maesydderwen Sioux
Smedmästarens Gry
2
4
2015-06-21
Red Garlic's Ubåten Ulf
Namusillan Red Garlic's Peanut
4
3
2015-06-14
Mallowdale Abe
Smedmästarens Ciwi
2
3
2015-05-10
imp
Saknas
Saknas
1
2015-05-08
Maesydderwen Scout
Flushpoint What A Breeze
5
4
2015-04-27
imp
Timsgarry Barlow
Leawyn Lakira
1
2015-04-23
Jutrix Thyme Out
Guns Choice Bisquit
3
2
2015-04-13
Vagnmakarens Yunnan
Flushpoint What A Blast
5
1
2015-04-13
Maesydderwen Scout
Stawaskogens Gry
3
3
2015-04-12
Kirkstall Cracker
Eventide's Dragonfly
2
2
2015-03-28
Lowflyer Nipp
Ah-Tib's Rhiannon
4
2015-03-01
Kirkstall Cracker
Iagos Kanel
1
1
2015-02-19
Meryl Stoneman
Vagnmakarens Noblesse
4
3
2015-02-18
Scooterbrook Kia
Scooterbrook Catch My Shadow
1
2015-01-21
Saxaphone Woodcock
Smedmästarens Liv
5
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2014-10-30
Vagnmakarens Nougat
Ah-Tib's Dana
4
2014-10-27
Wyndhill Bragg of Drumnascamp
Meitas Zuper Zinnia
1
2014-10-15
Vagnmakarens Nougat
Smedmästarens Nelly
2
4
2014-10-09
Timsgarry Upfield
Stawaskogens Joline
5
2
2014-09-13
Trollebergarens Chase
Smedmästarens Hela
3
2
2014-07-12
imp
Tynywaun Niobrara
Glenclau Jolly
1
1
2014-06-18
Saxaphone Woodcock
Örjansbergets Jakta Ezzramp
1
5
2014-06-14
Timsgarry Upfield
Stawaskogens Malva
3
1
2014-06-04
Derrycullen Moonstone of Moelfamau
Meryl Moonshine
1
3
2014-06-04
Wytheford Skipjack Captain
Ah-Tib's Rhiannon
3
4
2014-05-27
Lowflyer Nipp
Ah-Tib's Cerridwen
3
3
2014-05-16
imp
Saknas
Saknas
1
2014-05-05
Mallowdale Abe
Smedmästarens Nana
6
2014-05-03
Maesydderwen Scout
Chyknell Curlew
2
3
2014-04-30
Maesydderwen Sioux
Smedmästarens Gry
1
7
2014-04-27
Smedmästarens Clay
Ronja
4
2
2014-04-25
imp
Taponoth Cheeky Boy
Saknas
1
2014-04-20
Lowflyer Nipp
Stawaskogens Ezzie
1
4
2014-04-14
Lowflyer Nipp
Buisey Lizzy
2
3
2014-03-25
Wytheford Skipjack Captain
Flushpoint What A Bitch
6
2
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2014-03-21
Jaktia Euro
Edgegrove Mistress
5
2
2014-03-14
Ah-Tib's Sam's Hero
Saknas
1
2014-02-27
Vagnmakarens Yunnan
Vagnmakarens Noblesse
2
2
2014-02-27
Timsgarry Valtos
Bannockfield Black Grouse
1
2014-02-27
imp
Cheweky Bovril
Scooterbrook Black Pearl of Bannock
1
1
2014-02-23
Colnevalley Heath
Meitas Vera Majviva
3
1
2014-02-22
imp
Lockslane Archibald
Poolgreen Bess
1
2014-02-21
Scooterbrook Black Jack
Scooterbrook Pepsi
1
2014-01-14
Witch-Hunt's Elton John
Meryl Desert Rose
5
2
2013-12-20
Maesydderwen Scout
Flushpoint What A Breeze
2
5
2013-11-17
imp
Orgest Yfwr
Maesydderwen Skimmer
1
2013-09-15
Moelfamau Griffon
Scarlet Dusk
1
2013-09-11
Rowston Spikey Aderyngi
Heolybwlch Sandy
1
2013-08-22
imp
Moelfamau Griffon
Saknas
1
2013-07-28
Saxaphone Woodcock
Smedmästarens Liv
2
4
2013-07-27
Maesydderwen Sioux
Smedmästarens Gry
4
2
2013-07-24
Mallowdale Abe
Smedmästarens Ciwi
1
1
2013-07-13
Wytheford Skipjack Captain
Flushpoint What A Bitch
3
5
2013-07-10
Stawaskogens Ozzy
Stawaskogens Melizza
3
4
2013-07-02
Saknas
Saknas
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2013-06-23
Rowston Spikey Aderyngi
Bishwell Bonesig
1
2013-06-19
Sweetchariot Brandy Snap
Stawaskogens Gry
2
5
2013-06-13
Wytheford Skipjack Captain
Solid Harmony's Innovation
1
3
2013-06-10
Smedmästarens Glim
Vagnmakarens Moa
4
3
2013-06-01
Smedmästarens Chicko
Debbie
4
1
2013-05-22
Smedmästarens Glim
Flushpoint What A Blast
2
2
2013-05-22
Whaupley Nordmarka
Smilla
1
1
2013-05-16
Stawaskogens Crut
Guns Choice Bisquit
3
2013-05-04
Lowflyer Nipp
Stawaskogens Joline
3
2
2013-04-20
Vagnmakarens Nougat
Hansaborgens Viktoria
3
3
2013-04-14
Whaupley Nordmarka
Ducks Brook Demi
3
2
2013-04-07
Vagnmakarens Nougat
Llefennis Capulcoile
5
1
2013-04-03
Saknas
Saknas
1
2013-03-29
imp
Goldengroves Gripper
Kirkstall Amethyst
1
2013-03-28
Wyndhill Bragg of Drumnascamp
Cookie
1
2013-03-28
imp
Meryl Inch By Inch
Saknas
1
2013-03-25
Stawaskogens Crut
Stawaskogens Malva
3
3
2013-03-08
Meryl Inch By Inch
Kenmilquin Lemon Maid
2
2013-02-27
Timsgarry Barlow
Windwillwood Cerys
1
2013-02-26
Maesydderwen Scout
Timsgarry Bell
4
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2013-02-06
Vagnmakarens Theo
Meitas Hedvig Humla
2
2
2012-12-27
Lowflyer Nipp
Ah-Tib's Rhiannon
2
2
2012-11-17
Vagnmakarens Theo
Ah-Tib's Dana
2
2012-10-07
Saknas
Chyknell Hidie
1
2012-08-31
imp
Saknas
Saknas
1
2012-08-17
Lowflyer Nipp
Meryl Rosegarden
3
3
2012-08-13
Banducia Oden
Småviltjägarens Cts Musta
3
2
2012-08-01
Maesydderwen Sioux
Kingcott Kiwi
1
2
2012-07-26
Maesydderwen Scout
Buisey Lizzy
4
2
2012-06-30
Iagos Taco
Witch-Hunt's Dixie
1
5
2012-06-18
Orgest Yfwr
Jess The Dark Beauty
1
2012-06-14
Lockslane Archibald
Flora Spredabel
1
2012-06-13
Searover Mickey Mouse
Hills and Fields Iona
2
2012-06-12
imp
Carydan Flint of Woodabudge
Scooterbrook Black Pearl of Bannock
2
2
2012-06-12
Timsgarry Valtos
Moatend Vanilla Spice
1
2012-06-10
Maesydderwen Scout
Whaupley Latte
2
2012-06-01
Friisin Kaira
Red Garlic's Hjortron
1
2012-05-31
Saxaphone Woodcock
Småviltjägarens Ceb Fluffy
3
3
2012-05-30
imp
Argyll Warrior
Saknas
1
2012-05-24
Wetlands Abe
Maesydderwen Spirit
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2012-05-19
Banducia Oden
Guns Choice Black Pearl
1
2012-04-27
Smedmästarens Chicko
Emma
2
3
2012-04-24
Red Garlic's BabÚ
Hansaborgens Viktoria
4
2012-04-15
Smedmästarens Eje
Smedmästarens Gry
5
2
2012-04-14
imp
Mallowdale Gun
Chyknell Tina
1
2012-04-12
Meryl Kick-Off
Meryl Black Dove
1
2012-03-30
Maesydderwen Scout
Stawaskogens Gry
1
2
2012-03-25
Lowflyer Nipp
Whaupley Ulrica
2
2
2012-03-21
Jaktia Euro
Kenmilquin Lemon Maid
3
2
2012-03-14
imp
Harvest Warrior
Amilia Forest
2
2012-03-11
Red Garlic's Honung
Vagnmakarens Noblesse
1
3
2012-03-07
Vagnmakarens Yunnan
Whaupley Astrid
1
2012-03-05
Maesydderwen Scout
Lucys Honey Girl
4
3
2012-03-03
Vagnmakarens Yunnan
Ormewood Kali
1
2012-02-18
Vagnmakarens Nougat
Red Garlic's Dippa
1
2012-01-22
Saxaphone Woodcock
Smedmästarens Liv
3
1
2011-11-09
Jaktia Euro
Smedmästarens Bora
1
1
2011-11-05
Smedmästarens Eje
Småviltjägarens Ctb Edda
2
3
2011-08-31
Chyknell Gold Star
Cynhinfa Hilary of Lockslane
1
2011-08-17
Scooterbrook Mr Big
Scooterbrook Rosetta
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2011-08-11
Torngat Bomber of Briarquest
Catchin Pryor
1
2011-06-25
Searover Mickey Mouse
Wildthyme Raven
4
2011-06-04
Maesydderwen Scout
Meryl Twister
2
2011-05-26
Wytheford Skipjack Captain
Buisey Lizzy
1
3
2011-05-21
Saknas
Saknas
1
2011-05-06
Vagnmakarens Theo
Meitas Hedvig Humla
3
3
2011-04-30
Maesydderwen Scout
Vagnmakarens Moa
3
3
2011-04-25
Wyndhill Bragg of Drumnascamp
Timsgarry Bell
1
6
2011-04-21
Whaupley Tramp
Meryl Lady Brisk
2
2011-04-05
imp
Kiltonbeck Warlord
Bryncerdin Gaynor
2
2011-03-23
Saxaphone Robinson
Red Garlic's Flinga
4
1
2011-03-21
Jaktia Euro
Kenmilquin Lemon Maid
3
2
2011-03-18
Timsgarry Simpson
Scooterbrook Black Pearl of Bannock
1
2011-02-18
Danderw Druid
Saknas
1
2011-02-18
imp
Meryl Inch By Inch
Saknas
1
2010-12-21
Morskye Cupid
Red Garlic's Dippa
2
3
2010-12-12
Morskye Cupid
Whaupley Ulrica
4
3
2010-08-10
imp
Maesydderwen Supremecy
Devonshire Quarrenden
1
2010-07-20
Smedmästarens Clay
Meitas Milla Macflurry
1
2010-07-17
imp
Lockslane Archibald
Saknas
2
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2010-07-12
Vagnmakarens Dotson
Searover Chili Pennie
2
4
2010-07-10
Red Garlic's Dijon
X-Paws Xclusive
2
2010-07-07
Trätäljarens Porter
Banducia Lisa
2
2
2010-06-23
Whaupley Tramp
Red Garlic's Hjortron
1
2010-06-17
Saxaphone Woodcock
Smedmästarens Liv
2
2
2010-06-04
Whaupley Tramp
Stawaskogens Ezzie
1
2
2010-06-03
Whaupley Tramp
Smedmästarens Riska
1
2
2010-05-17
imp
Argyll Warrior
Dearnvalley Jade of Cheweky
3
3
2010-05-15
imp
Haresceugh China
Kenmillto Poppet
1
1
2010-05-02
Priorsmeadow Spurt
Wildthyme Shameless
2
4
2010-04-25
Smedmästarens Chicko
Debbie
4
2010-04-22
Timsgarry Barlow
Buisey Lizzy
1
6
2010-04-08
Scooterbrook Dr Pepper
Red Garlic's Desert
1
2010-03-23
Vagnmakarens Dotson
Red Garlic's Daddel
3
2
2010-03-21
Danderw Druid
Saknas
1
2010-03-16
Whaupley Tramp
Kenmilquin Lemon Maid
2
1
2010-02-27
Priorsmeadow Spurt
Småviltjägarens Ceb Fluffy
2
1
2010-02-27
Maesydderwen Scout
Whaupley Latte
4
2
2010-02-20
Maesydderwen Scout
Rimu Miello
4
4
2010-01-16
Sealpin Lettemoto
Llefennis Vackra Vera
1
4
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2010-01-08
Priorsmeadow Spurt
Morskye Fortuna
3
4
2009-12-03
Whaupley Simon of Meryl
Stawaskogens Engla
1
2
2009-11-26
imp
Whaupley Reiver
Haresceugh Spice
1
2009-08-01
Kiltonbeck Warlord
Tragaron Elm
2
1
2009-07-17
imp
Kiltonbeck Rockhopper
Kiltonbeck Buffie
1
2009-07-16
imp
Timsgarry Valtos
Miss Ghost
1
2009-07-09
Searover Mickey Mouse
Catchin X-Trail
1
2009-06-22
Ladysplit's Dinodas
Red Garlic's Hjortron
1
2009-06-19
Priorsmeadow Spurt
Wildthyme Raven
4
1
2009-06-09
Perrygreen Ewan
Tawnyhill Berry
1
2009-05-29
Windmillwood Daison
Swallovale Teasel
2
2009-05-25
Kingcott Ash
Smedmästarens Ruffsa
3
5
2009-04-26
imp
Maesydderwen Scimitar
Rockfall Geraldine
1
2009-04-24
Saxaphone Robinson
Red Garlic's Dippa
3
1
2009-04-17
Saxaphone Woodcock
Catchin Cherokee
2
2
2009-03-28
Priorsmeadow Spurt
Timsgarry Bell
3
3
2009-03-25
Stawaskogens Crut
Red Garlic's Flinga
2
3
2009-03-23
Smedmästarens Riff
Smedmästarens Ely
1
4
2009-03-06
Whaupley Tramp
Red Garlic's Daddel
1
3
2009-03-01
Night Flyte
Kenmilquin Lemon Maid
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2009-03-01
imp
Night Flyte
Kenmilquin Lemon Maid
1
1
2009-02-28
Priorsmeadow Spurt
Smedmästarens Riska
2
2009-02-21
imp
Mallowdale Gun
Chyknell Hidie
1
2009-02-10
Priorsmeadow Spurt
Whaupley Ulrica
3
3
2009-02-04
Saxaphone Woodcock
Saxaphone Greenwood
1
4
2009-02-02
Perrygreen Ewan
Searover Dotted Legacy
1
1
2009-01-22
imp
Night Flyte
Tanya Imp From Bradleycourt
2
2009-01-20
Stawaskogens Crut
Ormewood Kali
3
2008-12-18
imp
Whaupley Reiver
Kingcott Delphine
1
2008-12-14
Searover Mickey Mouse
Stawaskogens Aska
5
1
2008-12-08
imp
Maesydderwen Scimitar
Priorsmeadow Dancer
1
2008-10-16
imp
Maesydderwen Sorcerer
Marshbrook Coco
1
2008-10-15
Santa of Fenlord
Banducia Pog Me Ghaoil
3
2
2008-10-01
Bournepark Benton
Bishwell Brandysnap
1
2008-09-14
Sam
Stawaskogens Celine
3
2008-09-09
imp
Goldengroves Gripper
Bonnie Shadow
1
2008-08-07
Timsgarry Barlow
Tragaron Elm
2
1
2008-07-17
Saxaphone Woodcock
Rimu Miello
5
2
2008-07-09
Scooterbrook Chinook
Searover Dotted Legacy
1
2008-06-21
imp
Bournepark Benton
Bishwell Brandysnap
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2008-06-09
Morskye Cupid
Catchin X-Trail
1
3
2008-05-26
Priorsmeadow Spurt
Whaupley Astrid
2
6
2008-05-12
imp
Rowston Scooter
Shadow Scarp
1
2008-05-04
Trätäljarens Porter
Llefennis Vackra Vera
4
3
2008-04-19
Perrygreen Ewan
Red Garlic's Desert
1
2008-04-15
Saxaphone Robinson
Wildthyme Shameless
2
4
2008-03-21
Trätäljarens Porter
Saknas
1
2008-03-20
Hansaborgens Garm
Nidaros Gunlög
1
2
2008-03-11
George of Dashhill
Meitas Nikki Lillskata
1
1
2008-02-27
imp
Jamjack Midnight Rackatear at Verst
Summervilles Kennis at Verstone
1
2008-02-22
Searover Mickey Mouse
Stawaskogens Aska
2
5
2008-02-20
Kiltonbeck Sprite
Highland Tawny Fern
1
1
2008-02-10
Sam
Trätäljarens Blanca
4
1
2008-01-24
Stawaskogens Crut
Whaupley Skylark
3
1
2007-12-14
Saxaphone Woodcock
Saxaphone Greenwood
6
2
2007-08-23
Red Garlic's BabÚ
Smedmästarens Ely
2
3
2007-07-31
Småviltjägarens Cacao
Morskye Fortuna
4
1
2007-06-29
Sealpin Flagbearer
Red Garlic's BouillabaissÚ
2
1
2007-06-16
Saxaphone Robinson
Wildthyme Shameless
2
3
2007-05-21
Saxaphone Woodcock
Smedmästarens Fanny
4
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2007-05-05
Sealpin Lettemoto
Tawnyhill Berry
1
1
2007-04-29
Timsgarry Barlow
Carydan Willow
1
2007-04-21
Maesydderwen Sioux
Kingcott Kiwi
4
2
2007-04-19
Cronbury Cracker
Meryl Jippi Jiggle and Giggle
1
2
2007-04-19
Cronbury Cracker
Whaupley Ulrica
1
6
2007-04-18
Smedmästarens Teddy
Trettiofyrans Cocker Bella
6
2
2007-03-23
Trätäljarens Porter
Fawito Sköna-Tilda
4
1
2007-03-19
Saxaphone Robinson
Stawaskogens Axa
3
3
2007-01-20
Sealpin Reckless
Perrygreen Abbie
1
2006-12-06
Perrygreen Ewan
Llefennis Ginger
3
2006-10-12
imp
Kingcott Del
Kingcott Bella
1
2006-09-07
Whaupley Simon of Meryl
Catchin X-Trail
4
1
2006-09-06
imp
Maesydderwen Scimitar
Maesydderwen Sash
1
2006-08-04
Saknas
Saknas
1
2006-07-31
Santa of Fenlord
Banducia Pog Me Ghaoil
2
3
2006-06-30
Saxaphone Robinson
Smedmästarens Riska
2
3
2006-06-04
imp
Cheweky Blastoise
Cheweky Do Gong
1
2006-05-26
Sealpin Flagbearer
Red Garlic's BouillabaissÚ
2
2006-04-28
Sealpin Flagbearer
Tragaron Elm
2
4
2006-04-15
imp
Whaupley Reiver
Rowston Rachel
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2006-04-12
Hansaborgens Garm
Banducia Fiona
5
1
2006-04-09
Maesydderwen Sioux
Smedmästarens Vessla
1
2
2006-04-09
Whaupley Reiver
Bryncerdin Awenna
1
2006-03-28
Cronbury Cracker
Meryl Jippi Jiggle and Giggle
4
2006-03-15
Småviltjägarens Cacao
Searover Minni Mouse
4
1
2006-03-08
Trätäljarens Porter
Banducia Lisa
2
4
2006-02-27
Tostarp's Webley
Trätäljarens Blanca
5
2005-11-14
imp
Maesydderwen Scimitar
Satin of Slang Hollow of Mandacre
1
2005-11-07
Prebendfield Towser
Sealpin Mexico
1
2005-10-25
Sealpin Flagbearer
Wildthyme Puffadder
1
2
2005-08-23
imp
Larford Logo
Let There Be Love of Pinessprings
2
2005-07-03
Sealpin Reckless
Creignant Llefenni
2
3
2005-06-05
imp
Argyll Warrior
Timsgarry Kelly
1
2005-06-05
Chyknell Gold Star
Clardon Larch of Kingcott
1
2005-06-02
Sealpin Flagbearer
Smedmästarens Tilda
1
3
2005-05-31
Red Garlic's BabÚ
Smedmästarens Ruffsa
4
3
2005-05-29
Norbeck Cash Boy
Squareclose Josie
1
2005-05-27
Småviltjägarens Cacao
Whaupley Skylark
2
3
2005-05-26
Sealpin Reckless
Perrygreen Abbie
3
2005-04-27
imp
Castlestain Dillan
Attleborough Anna
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2005-04-25
Red Garlic's BabÚ
Pocahontas
1
3
2005-04-13
Shotquester Snake of Brackendale
Twinkle Berry Ellie
2
3
2005-04-12
imp
Danderw Druid
Larford Gabby of Saxaphone
1
2005-04-09
Red Garlic's BabÚ
Smedmästarens Fanny
3
3
2005-04-04
Red Garlic's BabÚ
Ormewood Kali
4
1
2005-03-29
Smedmästarens Riff
Saxaphone Greenwood
2
2
2005-03-13
imp
Maesydderwen Soloman
Tragaron Elm
1
2
2005-03-08
imp
Meryl Inch By Inch
Saknas
1
2005-02-20
Småviltjägarens Cacao
Smedmästarens Riska
4
4
2005-02-04
imp
Maesydderwen Soloman
Maesydderwen Snake
1
2004-11-09
Smedmästarens Teddy
Trettiofyrans Cocker Bella
2
2004-10-19
Smedmästarens Riff
Småviltjägarens Aya
3
2
2004-10-01
imp
Whaupley Reiver
Nancarrow Cinamon
1
2
2004-09-25
Santa of Fenlord
Twinkle Berry Ellie
1
3
2004-07-30
Mankenbrock Spirit
Meryl Next Fairytail
2
3
2004-07-23
imp
Whaupley Scarp
Woodmagic Kea
1
1
2004-06-27
imp
Maesydderwen Sorcerer
Maesydderwen Snake
1
2004-06-26
Red Garlic's BabÚ
Smedmästarens Ruffsa
1
2004-05-26
imp
Whaupley Scarp
Knightsfield Connie
1
2004-05-03
Sealpin Reckless
Smedmästarens Tilda
2
4
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2004-04-22
imp
Smedmästarens Jeep
Sealpin Reflex
1
2004-03-22
imp
Parkbreck Breeze
Norleigh Carron of Kingcott
1
2004-03-16
Red Garlic's BabÚ
Smedmästarens Riska
2
2
2004-03-15
Hansaborgens Garm
Fawito Sköna-Tilda
3
2004-03-12
imp
Maesydderwen Sorcerer
Maesydderwen Snipe
1
2004-03-06
Chyknell Spike of Perrygreen
Craddletop Megan
1
2004-02-25
Ladecourt Quest
Tawnyhill Melodie
1
2004-02-23
Shotquester Snake of Brackendale
Nidaros Peak Performance
5
2004-02-18
Mankenbrock Spirit
Nancarrow Cinnamon
5
2
2003-10-12
Smedmästarens Jeep
Trätäljarens Guiness
1
2003-08-01
Shotquester Snake of Brackendale
Meryl Country Topic
2
1
2003-07-20
Danderw Druid
Wintonwildfowl Siskin
1
2003-06-30
imp
Larford Evan
Fenlord Razzle
1
2003-06-18
Santa of Fenlord
Regulusknowe Gabby
1
4
2003-06-13
imp
Elan Oscar of Harpersbrook
Parkbreck Lorna of Ormewood
1
2003-06-04
imp
Norbeck Robbie Bee
Larford Gabby of Saxaphone
1
1
2003-06-02
Mankenbrock Spirit
Meryl Next Fairytail
1
2
2003-05-29
imp
Larford Cateran
Miss Alexandrovna
1
2003-05-01
Sealpin Reckless
Creignant Llefenni
3
2003-03-30
Santa of Fenlord
Banducia Pog Me Ghaoil
3
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2003-03-24
Sealpin Reckless
Smedmästarens Tilda
2
4
2003-03-06
Sealpin Reckless
Wildthyme Ruthless
2
2
2003-02-24
Red Garlic's BabÚ
Vagnmakarens Bonnie
1
2
2003-02-04
Windmillwood Charlie
Anahoe Flame of Mailscot
1
2002-12-22
Hansaborgens Garm
Nidaros First Choice
3
4
2002-11-05
imp
Allenheads Flyer
Whaupley Black Lady
1
2002-10-13
Småviltjägarens Oryx
Smedmästarens Vessla
2
4
2002-06-17
imp
Norleigh Clune of Kingcott
Larford Elma
2
2002-05-13
Smedmästarens Kompis
Småviltjägarens Mira
1
2002-05-05
Maesydderwen Scimitar
Eglwyswrw Eternity
1
2002-04-24
Fenlord Sioux Raider
Twinkle Berry Ellie
1
1
2002-04-23
Shotquester Snake of Brackendale
Meryl Country Topic
3
4
2002-04-17
imp
Spagate Jay
Larford Grin
1
2002-04-15
Vagnmakarens Tintin
Vagnmakarens Nellie
3
1
2002-04-03
Maesydderwen Swift
Regulusknowe Gabby
3
3
2002-03-23
Contrail Cadet of Craddletop
Craddletop Jess
1
2002-03-18
imp
Smedmästarens Jeep
Sealpin Reflex
3
2
2002-01-22
Ruffcover Lad
Smedmästarens Gnista
1
3
2002-01-14
Småviltjägarens Oryx
Smedmästarens Vessla
2
2001-12-25
Ruffcover Lad
Småviltjägarens Sierra
3
3
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2001-12-25
imp
Saknas
Saknas
1
2001-06-30
Night Flyte
Pocahontas
4
2
2001-06-19
Night Flyte
Nancarrow Cinnamon
6
1
2001-06-18
imp
Sandford Black Mamba
Sandford Rose
1
2001-06-13
Nancarrow Wacky
Vagnmakarens Thea
4
3
2001-05-13
Chester of Dashhill
Jagtcocker Gina
3
2001-04-18
Maesydderwen Swift
Smedmästarens Tova
2
2
2001-03-10
Tostarp's Boss
Småviltjägarens Mega
2
1
2001-01-06
Maesydderwen Swift
Vagnmakarens Ronja Rövardotter
1
2000-12-18
Shelderton Sam
Smedmästarens Tilda
4
1
2000-12-17
Ruffcover Lad
Smedmästarens Gnista
1
3
2000-12-04
Shotquester Snake of Brackendale
Meryl Country Topic
5
2
2000-05-18
Mallowdale Rackatear
Miss Alexandrovna
1
2000-05-16
imp
Creignant Mordred
Ceffylog Chloe
1
2000-05-11
Tostarp's Boss
Småviltjägarens Mega
3
2000-05-06
Frankscroft Tweed
Tostarp's Purdey
3
1
2000-04-30
Frankscroft Tweed
Regulusknowe Gabby
3
3
2000-04-13
Night Flyte
Vagnmakarens Ellen
4
1
2000-04-09
Frankscroft Tweed
Smedmästarens Ella
1
2000-04-02
Frankscroft Tweed
Småviltjägarens Sierra
2
2
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
2000-03-08
Chester of Dashhill
Jagtcocker Gina
2
1999-10-25
Wernffrwd Rhidian
Anahar Thistle
1
1999-07-07
Shelderton Sam
Meryl Country Topic
2
4
1999-07-02
Smedmästarens Kompis
Whitlocks Venus
8
1
1999-05-30
Parkbreck Jagger
Saknas
1
1999-04-14
Frankscroft Tweed
Tostarp's Purdey
1
1999-03-22
imp
Troublesome Sam of Maesydderwen
Wernffrwd Kathleen
1
1999-02-04
Shelderton Sam
Vagnmakarens Ellen
1
2
1999-01-27
Shelderton Sam
Smedmästarens Gnista
3
1
1998-11-22
imp
Marshwood Roller
Birdbrook Tag
1
1998-06-08
imp
Maesydderwen Jackdaw
Maesydderwen Yap
1
1998-06-04
imp
Maesydderwen Jackdaw
Whisk Ci Dwr
1
1998-06-01
imp
Maesydderwen Kestrel
Nancarrow Fire'n Ice
1
1998-05-11
imp
Regulusknowe Gold of Maesydderwen
Nancarrow Black Rose
1
1998-05-02
imp
Bonny's Tinker
Whitlocks Bay of Shotquester
1
1998-04-21
Shelderton Sam
Smedmästarens Gnista
1
2
1998-04-14
Shelderton Sam
Whitlocks Venus
2
5
1998-03-15
Anahar Canty
Anahar Thistle
2
4
1997-10-04
Smedmästarens Buster
Vagnmakarens Anna
3
1
1997-06-24
Ringo of Bromley Wood
Hansaborgens Blacktiger
3
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1997-05-28
imp
Anahar Rummle De Thump
Anahar Carfuffle of Frankscroft
1
1997-05-25
Parkbreck Jagger
Jagtcocker Ditte
1
1997-05-08
Smedmästarens Buster
Tostarp's Purdey
2
2
1997-04-23
imp
Rowston Skipper
Housty Eldorado
1
1997-04-12
Skenchall Mark
Lemon Blossom Belle
2
2
1997-02-25
Anahar Canty
Vagnmakarens Ellen
2
1
1997-02-03
Smedmästarens Kompis
Whitlocks Venus
4
2
1996-10-10
Parkbreck Jagger
Jagtcocker Ditte
1
1996-07-11
imp
Wernffrwd Siarl
Jenoren Flush
1
1996-06-24
imp
Parkbreck Breeze
Jenoren Ace of Spades
1
1996-03-30
imp
Parkbreck Jefferson
Lady Tina
1
1996-03-22
Anahar Canty
Vagnmakarens Ellen
2
1
1996-02-12
Parkbreck Jagger
Jagtcocker Ditte
1
1995-05-22
Anahar Canty
Nancarrow Windflower
3
1995-04-18
Skenchall Mark
Lemon Blossom Belle
2
2
1994-06-08
Jasper of Parkbreck
Zelda of Cadboll
1
1994-06-02
Wernffrwd Rhidian
Vagnmakarens Sara
3
3
1994-03-28
Skenchall Mark
Lemon Blossom Belle
1
1
1994-01-27
Wernffrwd Rhidian
Anahar Thistle
3
3
1993-08-17
Wernffrwd Rhidian
Ebony Slice
1
3
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1993-08-14
imp
Anahar Whirlwind
Anahar Puddock
1
1993-05-14
Wernffrwd Rhidian
Hansaborgens Black-Label
4
1
1992-10-20
imp
Whitlocks Gorse
Flitchwood Nutcracker
1
1992-09-26
imp
Bishwell Bresych Bach
Wernffrwd Eeni
1
1992-09-17
imp
Wernffrwd Bunterson
Nancarrow Moonseed
1
1
1991-11-22
Wernffrwd Rhidian
Ebony Slice
2
1
1991-06-05
White Tail
Vagnmakarens Kajsa
1
3
1991-04-15
Ringo of Bromley Wood
Hansaborgens Blackbeauty
2
1991-02-25
imp
Laighpark Mccoy
Anahar Bawbee
1
1990-05-06
imp
Heath-Hill Lad
Wernffrwd Ci Twt
1
1990-02-05
Neseborne Toft
Ebony Slice
1
2
1989-02-21
Skenchall Mark
Gotlander of Gwibernant
4
2
1988-10-21
White Tail
Anahar Atem
2
4
1988-05-05
imp
Anahar Fudge
Maguga Slige
1
1987-01-05
Blackie of Jordieland
Ebony Slice
1
4
1986-04-23
imp
James of Anahar
Tayburn Valentina of Anahar
1
1985-10-21
Blackie of Jordieland
Saknas
1
1985-07-04
imp
Tayburn Fleet
Skenchall Meg
1
1984-10-18
imp
Blackie of Jordieland
Whisper of Housty
1
1984-06-14
imp
Windmillwood Socks
Blacktar Splash
1
Kull född
Efter
Undan
Hanar
Tikar
1984-06-14
Picklewood Oak
Spey of Spinningloch
1
1984-06-04
Rhu of Migdale
Gwibernant Snake
1
1984-05-30
imp
Morton Thumper
Snoad Tweed
1
Rasdata.nu
Sidan uppdaterad 2024-02-09 / Page updated 9 Feb 2024:
jaktcocker@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2024-01-18 / Information from the Swedish Kennel Club 18 Jan 2024