2012-08-16 | HD grad A |
2012-08-16 | ED ua (0) |
2013-04-06 | VG ukl - SSRK Kungsbacka, Daniels Christina |
2013-04-07 | Good ukl - SSRK Kungsbacka, Jonsson Lilian |
2013-06-30 | Good ökl - SKK Borås, Almgren Hans |
2012-05-22 | Godkänd anl kl - SDK Dalsland, Selander Magret |
2012-08-31 | 1 ökl - SBAK Vänersborg, Skoglund Inger |
2012-09-10 | 1 ökl - SBAK Vänersborg, Skoglund Inger |
2012-09-25 | 1 ökl - SBAK Vänersborg, Johansson Jan-Inge |
2012-09-30 | 1 ökl - SDK Dalsland, Haglund Roger |
2012-10-05 | 1 ökl - SBAK Vänersborg, Skoglund Roger |
2012-10-27 | 1 ökl - SSRK Vänersborg, Skoglund Roger |
2013-04-12 | 1 ökl - SBAK Vänersborg, Skoglund Inger |
2013-06-16 | 1 ökl - SBAK Vänersborg, Skoglund Inger |
2013-06-15 | 1 ökl - SBAK Vänersborg, Dahlstrand Walde |
2013-09-28 | 1 ökl - SDK Skogaryd, Dahlstrand Walde |
2014-09-28 | 1 ökl - SBAK Vänersborg, Skoglund Inger |
2015-04-12 | akl spår 257.5 poäng Uppflyttad - SBK Kungsbacka, Lengfelt Ulf och Lengfelt Yvonne |
2016-09-10 | lkl spår 0 poäng Ej godkänd - SBK Borås, Andersson Conny och Johansson Sven-Arne |
2016-09-25 | lkl spår 0 poäng Ej godkänd - SBK Kungälv, Lövenius Rune och Andersson Klas-Göran |
2017-05-27 | lkl spår 443 poäng Godkänd - SBK Färgelanda, Mellberg Sven-Håkan och Henriksson Göran |
2017-09-09 | lkl spår 444.2 poäng Uppflyttad - SBK Svenljunga, Svensson Raija och Fröjd Bengt |
2012-06-16 | 0 kl.I 51 poäng - SBK Uddevalla, Lundmark Sven-Oskar |
2012-07-08 | 3 kl.I 105 poäng - SBK Dals Långed, Larsson Inge |
2012-08-03 | 0 kl.I 0 poäng - SBK Åmål, Larsson Inge |
2013-04-14 | 3 kl.I 124.5 poäng - SBK Götene Bk, Carlén Siv Elisabeth |
2013-05-11 | 1 kl.I 164.5 poäng - SBK Lerums Bhk, Svanstedt Benny |
2013-05-24 | 2 kl.I 147 poäng - SBK Bollebygds Bk, Claesson Åke |
2013-06-08 | 1 kl.I 160.5 poäng - SBK Vara-Grästorp B, Karlsson Alf |
2013-07-10 | 3 kl.I 116 poäng - SBK Färgelanda Bhk, Augustsson Roland |
2013-08-02 | 3 kl.I 121 poäng - SBK Åmål Bhk, Isebark Conny |
2013-09-08 | 3 kl.I 137.5 poäng - SBK Skara, Karlsson Alf |
2013-09-21 | 2 kl.I 147.5 poäng - SBK Göteborg, Gustavsson Kurt Vill |
2013-10-27 | 3 kl.I 106 poäng - SBK Orust, Petersson Lennart |
2014-02-09 | 1 kl.I 166 poäng - SBK Oskarström, Blom Helen |
2014-02-16 | 1 kl.I 171.5 poäng - SBK Orust, Persson Arne |
2014-03-08 | 1 kl.II 168 poäng - SBK Falkenberg, Andersson Yvonne |
2014-03-23 | 3 kl.II 120 poäng - SBK Orust, Petersson Lennart |
2014-05-11 | 0 kl.II 73 poäng - SBK Åmål, Daleke Anette |
2014-06-15 | 2 kl.II 143.5 poäng - SBK Nödinge, Segerdahl Lennart |
2014-07-25 | 2 kl.II 140 poäng - SBK Uddevalla, Bucklin Lars |
2014-08-23 | 1 kl.II 160.5 poäng - SBK Torslanda, Gillberg Bo |
2014-09-06 | 2 kl.II 152.5 poäng - SBK Alingsås, Karlsson Alf |
2014-10-18 | 2 kl.II 141 poäng - SBK Alingsås, Karlsson Alf |
2015-01-16 | 2 kl.II 155.5 poäng - SBK Ulricehamn, Ohlsson Patrik |
2015-02-08 | 1 kl.II 167.5 poäng - SBK Halmstad Hundar, Henningsson Lasse |
2016-10-30 | 0 kl.III 108 poäng - SBK Göteborg, Svanstedt Eva |
2016-11-12 | 3 kl.III 202.5 poäng - SBK Orust, Petersson Lennart |
2016-11-20 | 0 kl.III 171 poäng - SBK Mölndal, Eliasson Lennart |
2016-12-10 | 0 kl.III 170.5 poäng - SBK Ellös, Larsson Görel |
2013-03-01 | Nybörjarklass 94 poäng - SBK Oskarströms Bk, Lundgren Cristina |
2013-03-24 | Nybörjarklass 46 poäng - SBK Marks Bk, Johansson Jan |
2013-05-01 | Nybörjarklass 86 poäng - SBK Bjuvs Bk, Eliasson Thulin Cari |
2013-06-01 | Nybörjarklass 73 poäng - SBK Stenungsunds Bk, Persdotter Hildur |
2013-07-05 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Svenska Colliek, Sigsgaard Jytte |
2013-08-11 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Mark, Lundgren Cristina |
2014-02-01 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Göteborg, Elgh Birgitta |
2014-02-07 | Fortsättningsklass 93 poäng - SBK Oskarström, Lundgren Cristina |
2014-05-03 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Ljungbyhed, Jansson Ingegerd |
2014-05-04 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Ljungbyhed, Lundgren Cristina |
2014-08-30 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Stora Höga, Segvall Marie-Louise |
2014-09-18 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Angered, Skogström Mia |
2014-09-27 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Angered, Dahlstedt Anna Karin |
2014-09-27 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Angered, Skogström Mia |
2014-10-10 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Mölndal, Skogström Mia |
2015-02-06 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Halmstad Hundar, Lundgren Cristina |
2015-04-03 | Fortsättningsklass 51 poäng - SBK Svenljunga, Segvall Marie-Louise |
2015-05-09 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Angered, Persdotter Hildur |
2015-05-14 | Fortsättningsklass 53 poäng - SBK Uddevalla, Svanstedt Eva |
2015-05-14 | Fortsättningsklass 37 poäng - SBK Uddevalla, Segvall Marie-Louise |
2015-06-04 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Angered, Elgh Birgitta |
2015-09-20 | Fortsättningsklass 9 poäng - SBK Angered, Lindgren Ida |
2015-10-04 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Borås, Skogström Mia |
2016-04-28 | Fortsättningsklass 46 poäng - SBK Angered, Freij Sandra |
2014-02-08 | 45 hoppklass I Large Noll fel - SBK Halmstad, Bergh Ola |
2014-03-01 | D hoppklass I Large - SBK 442 93 Kareby, Gustavsson Mats |
2014-03-02 | 23 hoppklass I Large Noll fel - SBK 442 93 Kareby, Tuomisto Catharina |
2014-05-17 | 7 agility klass I Large Noll fel - SBK Uddevalla, Hagström Jakobsson T |
2014-05-17 | 7 hoppklass I Large Noll fel - SBK Uddevalla, Hagström Jakobsson T |
2014-05-17 | D hoppklass I Large - SBK Uddevalla, Hagström Jakobsson T |
2014-06-07 | D agility klass I Large - SBK Göteborg, Tuomisto Catharina |
2014-06-08 | D agility klass I Large - SBK Göteborg, Ahlin Yvonne |
2014-06-08 | D hoppklass I Large - SBK Göteborg, Ahlin Yvonne |
2014-08-16 | D agility klass I Large - SBK Kungsbacka, Hagström Jakobsson T |
2014-08-16 | 11 hoppklass I Large Noll fel - SBK Kungsbacka, Bertelsen Bonnik |
2014-09-07 | 9 agility klass I Large Noll fel - SBK Tidaholm, Bergqvist Anders |
2014-09-07 | D hoppklass I Large - SBK Tidaholm, Eriksson Louise |
2014-11-15 | D agility klass III Large - SBK Vårgårda, Juréhn Thomas |
2014-11-15 | 26 hoppklass III Large Noll fel - SBK Vårgårda, Käll Anna |
2015-01-17 | 11 agility klass I Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Hagström Jakobsson T |
2015-01-17 | D hoppklass I Large - SBK Ulricehamn, Karlsson Cecilia |
2015-02-07 | D agility klass I Large - SBK Halmstad, Bergh Ola |
2015-02-07 | D hoppklass I Large - SBK Halmstad, Bergh Ola |
2015-03-21 | D agility klass I Large - SBK Värnamo, Bergh Ola |
2015-03-21 | D hoppklass I Large - SBK Värnamo, Alden Magne |
2015-03-21 | D hoppklass I Large - SBK Värnamo, Alden Magne |
2015-05-01 | 22 agility klass I Large Noll fel - SBK Alingsås, Ahlin Yvonne |
2015-05-01 | D hoppklass I Large - SBK Alingsås, Pettersson Kjell |
2015-05-16 | D agility klass I Large - SBK Jönköping, Hagström Jakobsson T |
2015-05-16 | D agility klass I Large - SBK Jönköping, Bergqvist Anders |
2015-05-16 | D hoppklass I Large - SBK Jönköping, Pettersson Kjell |
2015-07-02 | D agility klass I Large - SBK Kalmar, Eriksson Louise |
2015-07-02 | D hoppklass I Large - SBK Kalmar, Thunqvist Åsa |
2015-07-03 | 42 agility klass I Large Noll fel - SBK Kalmar, Gabi Steppan |
2015-07-03 | D hoppklass I Large - SBK Kalmar, Flanagan Michael |
2015-07-04 | D agility klass I Large - SBK Kalmar, Jansson Nalle |
2015-07-04 | 54 hoppklass I Large Noll fel - SBK Kalmar, Juréhn Thomas |
2015-10-25 | D agility klass I Large - SBK Kareby, Alden Magne |
2015-10-25 | D hoppklass I Large - SBK Kareby, Hagström Jakobsson T |
2015-11-20 | D agility klass I Large - SBK Vårgårda, Käll Anna |
2015-11-20 | D hoppklass I Large - SBK Vårgårda, Käll Anna |
2015-11-28 | 23 agility klass I Large Noll fel - SBK Götene, Gustavsson Mats |
2015-11-28 | 11 hoppklass I Large Noll fel - SBK Götene, Bergqvist Anders |
2015-11-28 | 16 hoppklass I Large Noll fel - SBK Götene, Gustavsson Mats |
2016-04-10 | D agility klass I Large - SBK Löddeköpinge, Andkvist Magnus |
2016-04-10 | D hoppklass I Large - SBK Löddeköpinge, Rasmusson Oliver |
2016-04-16 | D agility klass I Large - SBK Partille, Johansson Christpher |
2016-04-16 | 5 hoppklass I Large Noll fel - SBK Partille, Johansson Christpher |
2016-05-22 | D agility klass I Large - SBK Halmstad, Eriksson Louise |
2016-05-22 | D hoppklass I Large - SBK Halmstad, Bergh Ola |
2016-06-09 | D hoppklass I Large - SBK Mölndal, Käll Anna |
2016-06-09 | 15 hoppklass I Large Noll fel - SBK Mölndal, Hagström Jakobsson T |
2016-06-12 | D agility klass I Large - SBK Svenljunga, Tuomisto Catharina |
2016-06-12 | D hoppklass I Large - SBK Svenljunga, Tuomisto Catharina |
2016-06-16 | D agility klass I Large - SBK Mölndal, Hagström Jakobsson T |
2016-06-16 | D agility klass I Large - SBK Mölndal, Jonasson Fredrika |
2016-06-18 | 13 agility klass I Large Noll fel - SBK Uddevalla, Brundin Camilla |
2016-06-18 | 9 hoppklass I Large Noll fel - SBK Uddevalla, Thunqvist Åsa |
2016-06-18 | 11 hoppklass I Large Noll fel - SBK Uddevalla, Brundin Camilla |
2016-07-16 | 12 agility klass I Large Noll fel - SBK Strömstad, Schjelderup Harald |
2016-07-16 | 17 agility klass I Large Noll fel - SBK Strömstad, Lehtinen Jenni |
2016-07-16 | D hoppklass I Large - SBK Strömstad, Lehtinen Jenni |
2016-07-16 | 6 hoppklass I Large Noll fel - SBK Strömstad, Schjelderup Harald |
2016-07-21 | D agility klass I Large - SBK, Rasmusson Oliver |
2016-07-21 | 37 hoppklass I Large Noll fel - SBK, Pettersson Kjell |
2016-07-22 | D agility klass I Large - SBK, Ahlin Yvonne |
2016-07-22 | D hoppklass I Large - SBK, Rasmusson Oliver |
2016-07-23 | 58 agility klass I Large Noll fel - SBK, Pettersson Kjell |
2016-07-23 | 32 hoppklass I Large Noll fel - SBK, Gustavsson Mats |
2016-07-24 | 34 agility klass I Large Noll fel - SBK, Jonasson Fredrika |
2016-07-24 | 28 hoppklass I Large Noll fel - SBK, Pettersson Kjell |
2016-08-20 | 5 agility klass I Large Noll fel - SBK Trelleborg, Knutsson Jon |
2016-08-20 | 10 hoppklass I Large Noll fel - SBK Trelleborg, Knutsson Jon |
2016-08-20 | 4 hoppklass I Large Noll fel - SBK Trelleborg, Lundh Viktoria |
2016-08-21 | 18 agility klass I Large Noll fel - SBK Höganäs, Petersson Roger |
2016-08-21 | 13 hoppklass I Large Noll fel - SBK Höganäs, Andkvist Magnus |
2016-09-18 | 8 agility klass I Large Noll fel - SBK Lysekil, Hagström Jakobsson T |
2016-09-18 | D agility klass I Large - SBK Lysekil, Eriksson Louise |
2016-09-18 | D hoppklass I Large - SBK Lysekil, Eriksson Louise |
2016-09-18 | 9 hoppklass I Large Noll fel - SBK Lysekil, Hagström Jakobsson T |
2016-10-15 | 21 agility klass I Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Karlsson Tina |
2016-10-15 | 11 hoppklass I Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2016-10-22 | D agility klass I Large - SBK Halmstad, Bergh Ola |
2016-10-22 | D agility klass I Large - SBK Halmstad, Tangfelt Joakim |
2016-10-22 | D hoppklass I Large - SBK Halmstad, Tangfelt Joakim |
2016-10-22 | D hoppklass I Large - SBK Halmstad, Jonasson Fredrika |
2017-01-14 | D agility klass I Extra Large - SBK Kungälv, Tangfelt Joakim |
2017-01-14 | 1 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Kungälv, Tangfelt Joakim |
2017-01-14 | D hoppklass I Extra Large - SBK Kungälv, Tangfelt Joakim |
2017-01-14 | 2 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Kungälv, Tangfelt Joakim |
2017-03-25 | 7 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2017-03-25 | 7 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2017-03-25 | D hoppklass I Extra Large - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2017-04-14 | 11 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Johansson Christpher |
2017-04-14 | D hoppklass I Extra Large - SBK Ulricehamn, Johansson Christpher |
2017-04-23 | D agility klass I Extra Large - SBK Partille, Hagström Jakobsson T |
2017-04-23 | D hoppklass I Extra Large - SBK Partille, Johansson Christpher |
2017-04-29 | D agility klass I Extra Large - SBK Stora Höga, Hagström Jakobsson T |
2017-04-29 | D hoppklass I Extra Large - SBK Stora Höga, Tuomisto Catharina |
2017-06-08 | D agility klass I Extra Large - SBK Mölndal/Sisjön, Tangfelt Joakim |
2017-06-08 | D agility klass I Extra Large - SBK Mölndal/Sisjön, Hagström Jakobsson T |
2017-06-08 | D hoppklass I Extra Large - SBK Mölndal/Sisjön, Hagström Jakobsson T |
2017-06-08 | D hoppklass I Extra Large - SBK Mölndal/Sisjön, Tangfelt Joakim |
2017-06-10 | D agility klass I Extra Large - SBK 31161 Ullared, Jonasson Fredrika |
2017-06-10 | 9 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK 31161 Ullared, Bergh Ola |
2017-06-10 | 8 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK 31161 Ullared, Gustavsson Mats |
2017-06-10 | 10 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK 31161 Ullared, Gustavsson Mats |
2017-07-15 | D agility klass I Extra Large - SBK Brastad, Tuomisto Catharina |
2017-07-15 | D agility klass I Extra Large - SBK Brastad, Tuomisto Catharina |
2017-07-15 | 9 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Brastad, Tangfelt Joakim |
2017-07-15 | D hoppklass I Extra Large - SBK Brastad, Tangfelt Joakim |
2017-08-19 | D agility klass I Extra Large - SBK Sollebrunn, Johansson Christpher |
2017-08-19 | D agility klass I Extra Large - SBK Sollebrunn, Johansson Christpher |
2017-08-19 | 25 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Sollebrunn, Thunqvist Åsa |
2017-11-12 | D agility klass I Extra Large - SBK Kungsbacka, Johansson Christpher |
2017-11-12 | D agility klass I Extra Large - SBK Kungsbacka, Johansson Christpher |
2017-11-12 | 2 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Kungsbacka, Johansson Christpher |
2017-11-12 | D hoppklass I Extra Large - SBK Kungsbacka, Johansson Christpher |
2018-02-03 | 17 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2018-02-03 | 17 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2018-02-03 | 17 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Fernström Marianne |
2018-05-26 | D agility klass I Extra Large - SBK Jönköping, Gustavsson Mats |
2018-05-26 | 2 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Jönköping, Gustavsson Mats |
2018-05-26 | 9 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Jönköping, Digréus Tobias |
2018-05-26 | D hoppklass I Extra Large - SBK Jönköping, Digréus Tobias |
2018-07-18 | D agility klass I Extra Large - SBK Kungälv, Tuomisto Catharina |
2018-08-12 | D agility klass I Extra Large - SBK Vimmerby, Gustavsson Mats |
2018-08-12 | D agility klass I Extra Large - SBK Vimmerby, Gustavsson Mats |
2018-08-12 | 5 hoppklass I Extra Large Noll fel - SBK Vimmerby, Franksson Roger |
2018-08-12 | D hoppklass I Extra Large - SBK Vimmerby, Franksson Roger |
2018-11-11 | 10 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Uhlan Renée |
2018-11-11 | D agility klass I Extra Large - SBK Ulricehamn, Käll Anna |
2018-11-11 | D agility klass I Extra Large - SBK Ulricehamn, Käll Anna |
2018-11-11 | 10 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Uhlan Renée |
2018-11-11 | D agility klass I Extra Large - SBK Ulricehamn, Käll Anna |
2018-11-11 | D agility klass I Extra Large - SBK Ulricehamn, Käll Anna |
2019-03-09 | D agility klass I Extra Large - SBK Henån, Alden Magne |
2019-03-09 | 4 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Henån, Alden Magne |
2019-03-09 | D hoppklass I Extra Large - SBK Henån, Alden Magne |
2019-05-28 | 3 agility klass I Extra Large Noll fel - SBK Mölndal, Gott Fanny |
2019-05-28 | D hoppklass I Extra Large - SBK Mölndal, Gott Fanny |
2019-06-12 | D agility klass I Extra Large - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2019-06-12 | D agility klass I Extra Large - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2020-01-12 | D agility klass I Extra Large - SAGIK 43891, Dyrsmeds Lena |
2020-01-12 | 19 agility klass I Extra Large Noll fel - SAGIK 43891, Dyrsmeds Lena |
2020-01-12 | 16 agility klass I Extra Large Noll fel - SAGIK 43891, Dyrsmeds Lena |
2012-10-14 | - SBK Falkenberg, Johansson Morgan |
2014-09-21 | Genomförd FBR Skott - SSRK Kungälv, Hevreng Karlström An |
2017-01-01 | Doftprov I - Ej godkänd - SNWK, Lindhe Helena och Nylund Britt |
2017-01-01 | Doftprov I - Godkänd - SNWK, Lindqvist Jennifer och Strand Thérese |
2017-01-05 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 0 Utomhus: 25 Fordon: 0 Total: 50 poäng 0 fel - SNWK Göteborg, Hübinette Adam och Rask Pernilla, Blom Karin, Rask Pernilla |
2017-01-07 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 0 Total: 50 poäng 0 fel - SNWK Göteborg, Hübinette Adam och Rask Pernilla, Johnson Martin, Rask Pernilla |
2017-02-02 | Doftprov II - Godkänd - SNWK Göteborg, Strand Thérese |
2017-04-08 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 0 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 75 poäng 0 fel - SNWK Håverud, Björck Kajsa och Ryrvik Ann-Louise, Lahti Sara, Fogelquist Hedwall L |
2017-04-09 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Håverud, Björck Kajsa och Ryrvik Ann-Louise, Lahti Sara, Fogelquist Hedwall L |
2017-05-13 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Floda, Ryrvik Ann-Louise och Lahti Sara, Björck Kajsa, Lahti Sara |
2017-06-03 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Fordon SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Vänersborg, Ryrvik Ann-Louise |
2017-07-08 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.4 SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Torsby, Bankhed Marie |
2017-07-09 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 0 Mom.4: 25 Total: 75 poäng 0 fel - SBK Torsby, Bankhed Marie |
2017-08-24 | Doftprov III - Ej godkänd - SNWK Partille, Lindhe Helena och Nylund Britt |
2017-08-27 | NW2 Behållare: 10 Inomhus: 15 Utomhus: 25 Fordon: 10 Total: 60 poäng 0 fel - SBK Skärhamn, Gustafsson Leif |
2017-09-18 | Doftprov III - Godkänd - SBK Mölndal, Tegbrant Mia och Linné Jane |
2017-10-29 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 0 Utomhus: 12.5 Fordon: 12.5 Inomhus: 2 fel Total: 50 poäng 2 fel - SNWK Vänersborg, Gustafsson Leif |
2018-01-06 | NW2 Behållare: 12.5 Inomhus: 10 Utomhus: 12.5 Fordon: 10 Behållare: 2 fel Inomhus: 2 fel Total: 45 poäng 4 fel - SNWK Göteborg, Blom Karin och Rask Pernilla, Ryrvik Ann-Louise, Lind Thomas |
2018-01-20 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Trestadsområdet, Ryrvik Ann-Louise och Edelton Maria |
2018-01-21 | NW1 Inomhussök Mom.1: 0 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2 SSE: 1 Mom.3 SSE: 1 Mom.4 SSE: 1 Total: 75 poäng 0 fel - SNWK Uddevalla, Ryrvik Ann-Louise |
2018-03-18 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 12.5 Fordon: 2 fel Behållare SSE: 1 Inomhus SSE: 1 Total: 87.5 poäng 2 fel - SNWK Floda, Johansson Anneli och Fogelquist Hedwall L |
2018-04-15 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 0 Utomhus: 12.5 Fordon: 0 Inomhus: 2 fel Utomhus: 2 fel Total: 37.5 poäng 4 fel - SBK Göteborg, Castell Lotta och Ryrvik Ann-Louise |
2018-04-29 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 10 Fordon: 10 Total: 70 poäng 0 fel - SNWK Uddevalla/Väner, Björck Kajsa och Ryrvik Ann-Louise |
2018-04-30 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 12.5 Fordon: 10 Behållare SSE: 1 Total: 72.5 poäng 0 fel - SNWK Uddevalla, Ryrvik Ann-Louise och Johansson Linda |
2018-05-06 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 10 Total: 85 poäng 0 fel - SNWK Floda, Johansson Anneli |
2018-06-16 | NW2 Behållare: 0 Inomhus: 15 Utomhus: 25 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Total: 65 poäng 2 fel - SNWK Floda, Castell Lotta och Ryrvik Ann-Louise |
2018-08-04 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Uddevalla, Edelton Maria och Castell Lotta |
2018-08-15 | NW2 Behållare: 12 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Total: 62 poäng 0 fel - SNWK Uddevalla, Ryrvik Ann-Louise och Castell Lotta |
2018-08-16 | NW2 Behållare: 12.5 Inomhus: 12.5 Utomhus: 7 Fordon: 0 Behållare: 2 fel Total: 32 poäng 2 fel - SNWK Vänersborg, Ryrvik Ann-Louise och Andersson Pirkko |
2018-10-27 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 8.5 Utomhus: 25 Fordon: 25 Inomhus: 2 fel Total: 83.5 poäng 2 fel - SNWK Floda, Lahti Sara och Johansson Anneli |
2018-11-24 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.3 SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Uddevalla, Sjöberg Camilla och Johansson Linda |
2018-12-15 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 10 Fordon: 25 Total: 85 poäng 0 fel - SNWK Göteborg, Edelton Maria och Lahti Sara |
2019-01-03 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2 SSE: 1 Mom.3 SSE: 1 Mom.4 SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Göteborg, Dahlgren Bengtsson Y och Blom Karin |
2019-01-06 | NW2 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 0 Behållare: 2 fel Fordon: 2 fel Total: 50 poäng 4 fel - SNWK Göteborg, Lahti Sara och Blom Karin, Castell Lotta |
2019-01-15 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Uddevalla, Ryrvik Ann-Louise och Johansson Annica |
2019-01-16 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 0 Mom.4: 25 Total: 75 poäng 0 fel - SNWK Uddevalla, Ryrvik Ann-Louise och Johansson Linda |
2019-01-26 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Vänersborg, Ryrvik Ann-Louise och Ihrén Maria |
2019-01-31 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 0 Mom.4: 25 Mom.3: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Orust, Ryrvik Ann-Louise och Edelton Maria |
2019-02-20 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Uddevalla, Ryrvik Ann-Louise och Ihrén Maria |
2019-03-04 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2 SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Orust, Ryrvik Ann-Louise och Edelton Maria |
2019-03-25 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 8 Fordon: 25 Total: 83 poäng 0 fel - SNWK Uddevalla, Ryrvik Ann-Louise och Edelton Maria |
2019-03-30 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Utomhus SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Falkenberg, Johansson Linda och Edelton Maria |
2019-04-07 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.4 SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Göteborg, Johansson Annica och Castell Lotta |
2019-04-27 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 10 Fordon: 25 Fordon SSE: 1 Total: 85 poäng 0 fel - SNWK Örkelljunga, Castell Lotta och Lahti Sara |
2019-05-11 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 0 Utomhus: 0 Fordon: 25 Utomhus: 2 fel Total: 50 poäng 2 fel - SNWK Kil, Castell Lotta och Bankhed Marie |
2019-05-18 | NW1 Utomhussök Mom.1: 0 Mom.2: 25 Mom.3: 0 Mom.4: 0 Mom.1: 2 fel Mom.3: 2 fel Mom.4: 2 fel Total: 25 poäng 6 fel - SNWK Vara, Johansson Annica och Ihrén Maria |
2019-05-26 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 15 Total: 90 poäng 0 fel - SBK Hällingsjö, Lahti Sara och Lind Thomas |
2019-06-02 | NW2 Behållare: 15 Inomhus: 6 Utomhus: 16 Fordon: 10 Fordon SSE: 1 Total: 47 poäng 0 fel - SNWK Uddevalla, Andersson Pirkko och Bankhed Marie |
2019-06-16 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 0 Fordon: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Floda, Rüdén Siv Monika och Bankhed Marie, Castell Lotta, Lahti Sara |
2019-06-28 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 0 Mom.4: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Vara, Johansson Linda och Sjöberg Camilla |
2019-08-26 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Öckerö, Ryrvik Ann-Louise och Ihrén Maria |
2019-09-08 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 11 Utomhus: 5 Fordon: 10 Total: 51 poäng 0 fel - SNWK Uddevalla, Fogelquist Marie och Lahti Sara |
2019-09-25 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Öckerö, Ihrén Maria och Ryrvik Ann-Louise |
2019-11-12 | NW2 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 12 Mom.3: 25 Mom.4: 11 Mom.2: 2 fel Total: 73 poäng 2 fel - SNWK Öckerö, Sjöberg Camilla |
2019-12-01 | NW2 Behållare: 12.5 Inomhus: 0 Utomhus: 10 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Inomhus: 2 fel Total: 47.5 poäng 4 fel - SNWK Vara, Sjöberg Camilla och Ihrén Maria |
2019-12-17 | NW2 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 12.5 Mom.3: 14 Mom.4: 25 Mom.3: 2 fel Total: 76.5 poäng 2 fel - SBK Göteborg, Johansson Annica och Castell Lotta |
2020-01-03 | NW2 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 8 Mom.3: 13 Mom.4: 25 Mom.1: 1 fel Mom.2: 2 fel Total: 71 poäng 3 fel - SNWK Göteborg, Sondell Birgitta och Peterzon Ulf, Bankhed Marie, Dahlgren Bengtsson Y |
2020-01-06 | NW2 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 10 Mom.4: 13 Mom.4: 2 fel Mom.2 SSE: 1 Total: 73 poäng 2 fel - SNWK Göteborg, Sondell Birgitta och Peterzon Ulf, Johansson Annica, Lahti Sara |
2020-01-13 | NW2 Behållare: 0 Inomhus: 7 Utomhus: 15 Fordon: 12.5 Behållare: 2 fel Inomhus: 2 fel Utomhus: 2 fel Total: 34.5 poäng 6 fel - SNWK Öckerö, Ihrén Maria och Castell Lotta |
2020-01-14 | NW2 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 0 Mom.1 SSE: 1 Mom.2 SSE: 1 Total: 75 poäng 0 fel - SNWK Öckerö, Ihrén Maria och Lahti Sara |
2020-02-19 | NW2 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 10 Mom.3: 0 Mom.4: 13 Mom.2: 2 fel Mom.3: 2 fel Total: 48 poäng 4 fel - SNWK Öckerö, Sjöberg Camilla |
2020-08-30 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 0 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2: 2 fel Mom.3 SSE: 1 Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Tvååker, Sjöberg Camilla och Larsson Malin |
2020-09-12 | NW2 Behållarsök Mom.1: 0 Mom.2: 25 Mom.3: 10 Mom.4: 25 Mom.1: 2 fel Total: 60 poäng 2 fel - SBK Falkenberg, Sjöberg Camilla |
2020-09-26 | NW2 Behållare: 0 Inomhus: 0 Utomhus: 0 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Utomhus: 2 fel Total: 25 poäng 4 fel - SNWK Härryda, Johansson Annica och Sjöberg Camilla |
2020-10-22 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 0 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 75 poäng 0 fel - SNWK Öckerö, Ihrén Maria och Andersson Brittmarie |
2020-10-29 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Vara, Ryrvik Ann-Louise och Ihrén Maria |
2021-07-17 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 10 Fordon: 0 Total: 60 poäng 0 fel - SNWK Färjestaden, Johansson Annica och Sjöberg Camilla, Fagervall Camilla, Bergström Per-Arne |
2021-09-11 | NW2 Behållare: 0 Inomhus: 15 Utomhus: 10 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Utomhus: 2 fel Total: 50 poäng 4 fel - SNWK Bengtsfors, Ihrén Maria och Bankhed Marie |
2021-09-12 | NW2 Behållare: 13 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Total: 63 poäng 2 fel - SNWK Dals Långed, Ihrén Maria och Bankhed Marie |
2021-12-02 | NW2 Inomhussök Mom.1: 0 Mom.2: 25 Mom.3: 10 Mom.4: 8 Mom.1: 2 fel Total: 43 poäng 2 fel - SNWK Öckerö, Ryrvik Ann-Louise och Ihrén Maria |
2021-12-02 | NW2 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 12.5 Mom.4: 25 Total: 87.5 poäng 0 fel - SNWK Öckerö, Ryrvik Ann-Louise och Ihrén Maria |
2021-12-11 | NW2 Behållare: 12.5 Inomhus: 0 Utomhus: 10 Fordon: 13 Behållare: 2 fel Inomhus: 2 fel Total: 35.5 poäng 4 fel - SNWK Dals Rostock, Ihrén Maria och Sondell Birgitta |
2021-12-12 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 15 Utomhus: 7 Fordon: 25 Utomhus: 2 fel Total: 72 poäng 2 fel - SNWK Dals Rostock, Ihrén Maria och Sondell Birgitta |
2022-01-06 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 10 Fordon: 0 Total: 60 poäng 0 fel - SBK Anneberg, Johansson Annica och Castell Lotta |
2022-01-29 | NW2 Inomhussök Mom.1: 10 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 0 Mom.4: 2 fel Total: 60 poäng 2 fel - SNWK Uddevalla, Ekland Elisabeth |
2022-03-16 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 11 Fordon: 25 Behållare SSE: 1 Total: 86 poäng 0 fel - SNWK Ullared, Ihrén Maria och Lahti Sara |
2022-03-26 | NW2 Behållare: 15 Inomhus: 25 Utomhus: 10 Fordon: 25 Behållare: 1 fel Total: 75 poäng 1 fel - SNWK Tidaholm, Ihrén Maria och Andersson Brittmarie |
2022-03-29 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 12 Fordon: 12 Utomhus: 2 fel Total: 74 poäng 2 fel - SNWK Öckerö, Ryrvik Ann-Louise och Ihrén Maria |
2022-04-02 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Varberg, Johansson Annica och Johansson Linda |
2022-05-06 | NW2 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 0 Mom.4: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Örkelljunga, Larsson Malin |
2022-05-19 | NW3 Behållare: 9 Inomhus: 0 Utomhus: 8 Fordon: 13 Inomhus: 2 fel Utomhus: 2 fel Total: 30 poäng 4 fel - SNWK Gotland, Rask Pernilla och Bauer Lotta |
2022-05-21 | NW3 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 15 Fordon: 16 Total: 81 poäng 0 fel - SNWK Gotland, Ryrvik Ann-Louise och Bauer Lotta |
2022-05-22 | NW3 Behållare: 24 Inomhus: 0 Utomhus: 9 Fordon: 0 Behållare: 2 fel Utomhus: 2 fel Fordon: 2 fel Total: 33 poäng 6 fel - SNWK Gotland, Nordin Mats och Rask Pernilla |
2022-06-17 | NW3 Behållare: 8 Inomhus: 8 Utomhus: 14 Fordon: 14 Behållare: 2 fel Total: 44 poäng 2 fel - SNWK Uddevalla, Johansson Linda och Lahti Sara |
2022-08-19 | NW3 Behållare: 15 Inomhus: 10 Utomhus: 25 Fordon: 12 Behållare: 2 fel Total: 62 poäng 2 fel - SBK Tänndalen, Krigh Marie och Rask Pernilla |
2022-10-01 | NW3 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Utomhus: 2 fel Total: 50 poäng 4 fel - SNWK Dals Rostock, Ryrvik Ann-Louise och Ihrén Maria, Sjöberg Camilla, Sondell Birgitta |
2022-10-02 | NW3 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Utomhus: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Dals Rostock, Ryrvik Ann-Louise och Ihrén Maria, Sjöberg Camilla, Sondell Birgitta |
2022-12-01 | NW3 Behållare: 7 Inomhus: 19 Utomhus: 25 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Total: 76 poäng 2 fel - SNWK Lilla Edet, Fagervall Camilla och Bergström Per-Arne, Ryrvik Ann-Louise, Ihrén Maria |
2022-12-02 | NW3 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Lilla Edet, Fagervall Camilla och Bergström Per-Arne, Ryrvik Ann-Louise, Ihrén Maria |
2022-12-10 | NW2 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 10 Mom.3: 25 Mom.4: 20 Total: 80 poäng 0 fel - SNWK Åsensbruk, Ihrén Maria och Eker Maja |
2022-12-11 | NW2 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Åsensbruk, Ihrén Maria och Andersson Brittmarie |
2023-01-06 | NW2 Behållarsök Mom.1: 15 Mom.2: 12.5 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2: 2 fel Total: 77.5 poäng 2 fel - SNWK Göteborg, Castell Lotta och Ihrén Maria |
2023-01-07 | NW2 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Göteborg, Berglund Carina och Ihrén Maria |
2023-01-22 | NW3 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 8 Fordon: 25 Inomhus: 1 fel Total: 83 poäng 1 fel - SNWK Åsensbruk, Ihrén Maria och Ryrvik Ann-Louise, Sondell Birgitta, Sjöberg Camilla |
2023-02-25 | NW3 Behållare: 25 Inomhus: 20 Utomhus: 5 Fordon: 9 Behållare SSE: 1 Total: 59 poäng 0 fel - SNWK Åsensbruk, Ihrén Maria och Ryrvik Ann-Louise, Sondell Birgitta, Sjöberg Camilla |
2023-02-26 | NW3 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Utomhus: 2 fel Total: 100 poäng 2 fel Diplom - SNWK Åsensbruk, Ihrén Maria och Ryrvik Ann-Louise, Sondell Birgitta, Sjöberg Camilla |
2014-11-09 | BPH Genomförd - Svtek Bjuv, Nennestam Anna-Lena |