2014-03-20 | HD grad B |
2014-03-20 | ED ua (0) |
2016-09-13 | Öga UA |
2015-08-01 | B: 3 nbkl - SSRK Öja, Norrblom Anita |
2015-08-03 | B: 0 nbkl - SSRK Nyköping, Westerman Roger |
2015-09-05 | B: 2 nbkl - SSRK Södertälje, Westerman Roger |
2016-04-23 | B: 2 nbkl - SSRK Stockholm, Hamring Jenny |
2016-05-14 | B: 3 nbkl - SSRK Österåker, Funck Ingela |
2016-08-27 | B: 3 nbkl - SSRK Västra Värmland, Gustafsson Bengt |
2016-09-03 | B: 2 nbkl - SSRK Garpenberg, Hedman Lars |
2017-10-18 | B: 2 nbkl - SSRK Åtvidaberg, Thunander Karin |
2018-08-05 | B: 1 nbkl - SSRK Falun, Thunander Karin |
2017-05-20 | 126 poäng Godkänd startklass - SKK, Johansson Mats |
2017-05-28 | 182 poäng Uppflyttad startklass - SBK Norrtälje, Wranning Jimmy |
2017-06-11 | 183 poäng Uppflyttad startklass - SBK Upplands Väsby, Sjöblom Annika |
2016-11-19 | Nybörjarklass 69 poäng - SBK Upplands Väsby, Carlberg Lotta |
2017-06-10 | Nybörjarklass 86 poäng - SBK Södertälje, Gerdlind Lise Lott |
2017-06-10 | Nybörjarklass 89 poäng - SBK Södertälje, Hernander Louise |
2017-08-19 | Nybörjarklass 89 poäng - SBK Åkersberga, Carlberg Lotta |
2017-09-10 | Fortsättningsklass 59 poäng - SBK Ekerö, Hernander Louise |
2017-09-10 | Fortsättningsklass 71 poäng - SBK Ekerö, Hernander Louise |
2017-12-02 | Fortsättningsklass 94 poäng - SBK Knivsta, Kättström Maria |
2018-04-15 | Fortsättningsklass 89 poäng - SBK Bålsta, Andersson Jan-Olof |
2018-04-15 | Fortsättningsklass 83 poäng - SBK Bålsta, Skogström Mia |
2020-01-18 | Avancerad klass 88 poäng - SBK Upplands Väsby, Swahn Natalie |
2020-01-18 | Avancerad klass 93 poäng - SBK Upplands Väsby, Julin Anna |
2020-08-21 | Avancerad klass 95 poäng - SBK Knivsta, Norström Elin |
2020-08-21 | Avancerad klass 90 poäng - SBK Knivsta, Kättström Maria |
2021-08-07 | Mästarklass 81 poäng - SBK Kista, Åhs Margareta |
2021-09-05 | Mästarklass 0 poäng - SBK Bålsta, Mokko Marketta |
2021-09-05 | Mästarklass 72 poäng - SBK Bålsta, Kättström Maria |
2021-09-19 | Mästarklass 93 poäng - SBK Gustavsberg, Gerdlind Lise Lott |
2021-09-19 | Mästarklass 80 poäng - SBK Gustavsberg, Lönngren Susanna |
2021-11-07 | Mästarklass 44 poäng - SBK Upplands Väsby, Huuki Diana |
2022-01-30 | Mästarklass 82 poäng - SBK Upplands Väsby, Åhs Margareta |
2022-01-30 | Mästarklass 87 poäng - SBK Upplands Väsby, Hernander Louise |
2022-01-30 | Mästarklass 0 poäng - SBK Upplands Väsby, Carlberg Lotta |
2022-06-30 | Mästarklass 80 poäng - SBK Åkersberga, Huuki Diana |
2022-08-09 | Mästarklass 77 poäng - SBK Lidingö, Angleby Sofia |
2022-09-18 | Mästarklass 84 poäng - SBK Gustavsberg, Huuki Diana |
2022-09-18 | Mästarklass 86 poäng - SBK Gustavsberg, Gerdlind Lise Lott |
2022-09-25 | Mästarklass 86 poäng - SKK Norsborg, Gerdlind Lise Lott |
2022-09-25 | Mästarklass 92 poäng - SKK Norsborg, Lönngren Susanna |
2022-10-02 | Mästarklass 80 poäng - SBK Hallstavik, Kättström Maria |
2022-10-02 | Mästarklass 84 poäng - SBK Hallstavik, Lange Carolin |
2017-12-12 | Doftprov I - Godkänd - SNWK Bromma, Guri Annika och Videla Araya Claudia |
2019-01-12 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.3 SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Åkersberga, Rüdén Siv Monika och Svenman Ann-Sofie |
2019-02-16 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 0 Mom.4: 25 Mom.3: 2 fel Mom.1 SSE: 1 Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Åkersberga, Rüdén Siv Monika och Svenman Ann-Sofie |
2019-02-17 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Gnesta, Lind Thomas och Bauer Lotta |
2019-03-23 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Västerås, Svenman Ann-Sofie och Blom Karin |
2019-03-31 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Sundbyberg, Bauer Lotta och Rüdén Siv Monika, Persson Denise, Olsson Frida |
2019-04-13 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Åkersberga, Rüdén Siv Monika och Svenman Ann-Sofie |
2019-05-25 | Doftprov II - Godkänd - SBK Bålsta, Bertilsson Lise-Lott |
2020-01-25 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 0 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Åkersberga, Rüdén Siv Monika och Nordin Mats |
2020-02-15 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.1: 2 fel Mom.4: 1 fel Total: 100 poäng 3 fel - SNWK Åkersberga, Rüdén Siv Monika och Nordin Mats |
2020-06-07 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 10 Fordon: 25 Utomhus: 2 fel Total: 85 poäng 2 fel - SNWK Ösmo, Gabrielsson Maria och Lind Thomas |
2020-08-09 | NW2 Behållare: 12.5 Inomhus: 0 Utomhus: 0 Fordon: 12.5 Total: 25 poäng 0 fel - SNWK Ösmo, Gabrielsson Maria och Lind Thomas |
2014-10-10 | Med skott - Genomförd - Hunduddens Tc Stockholm, Hultin Ammie |
Födda: 2017-02-05, efter: NORD JCH Searover Pims Pirate , gul | HD A | ED ua | Katarakt partiell cortex främre lindrig. Ej ärftlig | H | a:1 CK ekl/b:1 ekl | u:VG jaktkl | avk: 60 | ||||
Pilens Pontus | SE17195/2017 | hane | svart | HD A | ED ua | ||||||
RLD N RLD F RLD A Pilens Acho Paladin | SE17196/2017 | hane | gul | HD A | ED 3 | b:0 nbkl | |||||
Pilens Pascal | SE17197/2017 | hane | gul | HD A | ED ua | Öga ua | BPH | ||||
RLD N Pilens Pumas Vega | SE17198/2017 | tik | gul | HD B | ED ua | b:2 ökl | |||||
Pilens Primör | SE17199/2017 | tik | svart | HD A | ED ua | ||||||
Pilens Pommac | SE17200/2017 | tik | svart |