2018-07-16 | HD grad C |
2018-07-16 | ED ua (0) |
2018-05-19 | Exc junkl 3 junkk - SSRK Stockholm, Bjerklund Frank |
2018-08-04 | Exc junkl 4 junkk - SKK Märsta, Spoljaric Boris |
2018-08-19 | Exc junkl 2 junkk - SKK Eskilstuna, Palosaari Juha |
2018-09-09 | Exc junkl 2 junkk - SKK Gimo, Atkinson Chris |
2019-05-11 | Exc ukl 4 ukk - SSRK Stockholm, Wiles-Fone Heather |
2019-08-10 | Exc ökl 3 ökk - SKK Askersund, Rhodin Elisabeth |
2020-01-19 | Exc ökl 4 ökk - SSRK Kumla, Pokorn Alenka |
2018-05-27 | Godkänd anl kl - SSRK Inom Avd, Söderberg Peter |
2018-07-07 | 1 ökl - SSRK Inom Avd, Hansson Lennart |
2018-09-05 | 0 ökl - SSRK Inom Avd, Ädel Göran |
2018-09-16 | 1 ökl - SSRK Strängnäs, Johansson Malin |
2019-04-22 | 1 ökl - SÄK Östsvenska Äk, Lundin Lena |
2019-09-08 | 1 ökl - SSRK Nävekvarn, Thorin Jerry |
2021-09-05 | 1 ökl - SSRK Inom Avd, Björck Karin |
2022-04-18 | Nybörjarklass 77 poäng - SBK Lindesberg, Strandli Chatrine |
2022-04-18 | Nybörjarklass 84 poäng - SBK Lindesberg, Mokko Marketta |
2022-05-13 | Nybörjarklass 95 poäng - SBK Bålsta, Åhs Margareta |
2022-05-13 | Nybörjarklass 95 poäng - SBK Bålsta, Wessberg Ida |
2022-10-30 | Fortsättningsklass 45 poäng - SBK Enköping, Angleby Sofia |
2022-10-30 | Fortsättningsklass 90 poäng - SBK Enköping, Angleby Sofia |
2023-04-22 | Fortsättningsklass 59 poäng - SBK Fagersta, Arvidsson Thors Katr |
2023-04-22 | Fortsättningsklass 100 poäng - SBK Fagersta, Arvidsson Thors Katr |
2023-05-16 | Fortsättningsklass 60 poäng - SBK Bålsta, Åhs Margareta |
2023-05-16 | Fortsättningsklass 59 poäng - SBK Bålsta, Elegård Liss-Britt |
2023-05-16 | Fortsättningsklass 52 poäng - SBK Bålsta, Hernander Louise |
2023-08-31 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Upplands Väsby, Lönngren Susanna |
2023-08-31 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Upplands Väsby, Huuki Diana |
2023-10-14 | Fortsättningsklass 78 poäng - SBK Östhammar, Hernander Louise |
2023-10-14 | Fortsättningsklass 75 poäng - SBK Östhammar, Sundström Mikael |
2019-06-09 | Genomförd FBR Skott - SSRK Norrtälje, Lefwerth Gunilla |
2019-06-14 | Doftprov I - Ej godkänd - SNWK Sala, Jonasson Monica och Renlund Kristina |
2019-07-10 | Doftprov I - Ej godkänd - SBK Gnesta, Teräs Marita och Holmberg Ulrika |
2019-08-11 | Doftprov I - Ej godkänd - SNWK Sundbyberg, Lamrell Thomas |
2019-11-17 | Doftprov I - Godkänd - SNWK Sala, Jonasson Monica och Renlund Kristina |
2021-09-03 | Doftprov II - Godkänd - SNWK Sala, Jonasson Monica och Renlund Kristina |
2021-10-10 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 0 Total: 75 poäng 0 fel - SNWK Hallstahammar, Östman Lena |
2021-10-16 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 0 Behållare: 1 fel Inomhus: 1 fel Fordon: 1 fel Total: 75 poäng 3 fel - SNWK Sundbyberg, Rüdén Siv Monika |
2021-11-21 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Total: 50 poäng 2 fel - SNWK Enköping, Bauer Lotta och Jacobsson Lennart, Ekström Carina |
2022-04-03 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 0 Behållare: 2 fel Utomhus: 2 fel Total: 25 poäng 4 fel - SNWK Hässelby Villas, Rüdén Siv Monika och Gustafsson Nina |
2022-05-01 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Total: 50 poäng 2 fel - SNWK Hallstahammar, Östman Lena och Eker Maja |
2018-07-14 | BPH Genomförd - Nyåker Östervåla, Forsberg Anna |