2013-05-14 | HD grad B |
2013-05-14 | ED ua (0) |
2013-12-07 | Öga UA |
2015-01-17 | Öga UA |
2015-11-24 | Öga UA |
2016-12-20 | Öga UA |
2017-12-11 | Öga UA |
2019-02-20 | Öga UA |
2020-11-02 | Öga UA |
2021-10-17 | Öga UA |
2013-07-13 | Good ukl - SKK Tvååker, Rosenberg Hans |
2013-11-03 | Exc ukl 3 ukk - SKK Växjö, Christensen Gert |
2014-01-05 | VG ukl - SKK Göteborg (1), Brink Yvonne |
2014-01-06 | VG ukl - SKK Göteborg (2), Liljeqvist Liz-Beth |
2014-05-11 | VG ökl 3 ökk - SKK Lidköping, Liljekvist Borg Eva |
2014-05-17 | Exc ökl 3 ökk - SKK Hässleholm, Borregaard Madsen J |
2014-06-29 | VG ökl - SKK Borås, Buvik Anne |
2014-07-12 | VG ökl - SKK Tvååker, Silva Zeferino |
2014-08-01 | Disq ökl - SKK Elmia, Tuus Van Adrichem B |
2014-08-02 | VG ökl - SKK Elmia, Norgren Fredrik |
2014-08-03 | Exc ökl 4 ökk Ck - SKK Elmia, Hansen Jens Martin |
2014-08-23 | VG ökl - SKK Backamo Ljungsk, Åkesson Carin |
2015-01-04 | VG ökl - SKK Göteborg (2), Bodegård Göran |
2015-05-02 | VG ökl - SKK Lidköping, Lundgren Bertil |
2015-05-16 | VG ökl - SKK Hässleholm, Norgren Fredrik |
2015-06-07 | Exc ökl 4 ökk - SKK Vänersborg, Johansson Martin |
2016-07-03 | VG ökl 3 ökk - SKK Borås, Hansen Jens Martin |
2013-06-28 | 3 kl.I 102 poäng - SBK Alingsås Bhk, Bergstedt Eva |
2013-07-20 | 2 kl.I 156 poäng - SBK Kungsbacka Bruk, Petersson Lennart |
2013-07-21 | 2 kl.I 148.5 poäng - SBK Kungsbacka Bruk, Lengfelt Ulf |
2013-08-25 | 2 kl.I 149.5 poäng - SBK Angered, Gustavsson Kurt Vill |
2013-08-31 | 3 kl.I 114 poäng - SBK Göteborg, Ohlsson Patrik |
2013-09-22 | 1 kl.I 171 poäng - SBK Uddevalla, Bucklin Lars |
2013-10-06 | 3 kl.I 114 poäng - SBK Kungälv, Segerdahl Lennart |
2013-10-19 | 1 kl.I 170 poäng - SBK Göteborg, Ohlsson Patrik |
2013-11-17 | 3 kl.I 138.5 poäng - SBK Orust, Isaksson Bo |
2013-12-14 | 2 kl.I 150 poäng - SBK Göteborg, Ek Björn |
2013-12-26 | 0 kl.I 57 poäng - SBK Kungsbacka, Gustavsson Kurt Vill |
2014-02-16 | 0 kl.I 64 poäng - SBK Mölndal, Ohlsson Patrik |
2014-03-22 | 2 kl.I 153 poäng - SBK Bollebygd, Fröjd Bengt |
2014-04-06 | 3 kl.I 115.5 poäng - SBK Kungälv, Ohlsson Patrik |
2014-04-26 | 2 kl.I 140 poäng - SBK Partille, Svanstedt Benny |
2014-05-15 | 1 kl.I 173 poäng - SBK Göteborg, Ohlsson Patrik |
2014-05-23 | 3 kl.I 135 poäng - SBK Uddevalla, Bucklin Lars |
2014-11-23 | 0 kl.II 93.5 poäng - SBK Mölndal, Gustavsson Kurt Vill |
2015-06-14 | 1 kl.II 165 poäng - SBK Nödinge, Romland Carina |
2015-07-18 | 3 kl.II 107.5 poäng - SBK Kungsbacka, Lengfelt Ulf |
2015-07-19 | 0 kl.II 81.5 poäng - SBK Kungsbacka, Lengfelt Ulf |
2015-08-22 | 0 kl.II 0 poäng - SBK Bollebygd, Hernvall Leif |
2015-08-30 | 3 kl.II 133.5 poäng - SBK Angered, Gustavsson Kurt Vill |
2015-09-13 | 3 kl.II 107.5 poäng - SBK Nödinge, Ohlsson Patrik |
2015-10-04 | 3 kl.II 104.5 poäng - SBK Kungälv, Lövenius Rune |
2015-10-17 | 3 kl.II 109.5 poäng - SBK Partille, Svanstedt Eva |
2016-09-10 | 2 kl.II 159 poäng - SBK Stenkullen, Petersson Lennart |
2016-09-24 | 1 kl.II 177 poäng - SBK Alleby Götebor, Markert Bernt |
2016-10-08 | 1 kl.II 162 poäng - SBK Orust, Larsson Fred |
2016-10-16 | 3 kl.II 132.5 poäng - SBK Kungälv, Lövenius Rune |
2016-10-22 | 2 kl.II 158 poäng - SBK Partille, Petersson Lennart |
2015-04-03 | Nybörjarklass 87 poäng - SBK Svenljunga, Svanstedt Eva |
2015-04-19 | Nybörjarklass 96 poäng - SBK Mark, Svanstedt Eva |
2015-04-25 | Nybörjarklass 98 poäng - SBK Färgelanda, Braathen Johansson H |
2015-05-30 | Fortsättningsklass 100 poäng - SBK Falkenberg, Svanstedt Eva |
2015-05-30 | Fortsättningsklass 97 poäng - SBK Falkenberg, Skogström Mia |
2015-06-04 | Fortsättningsklass 87 poäng - SBK Angered, Elgh Birgitta |
2015-08-15 | Avancerad klass 61 poäng - SBK Varberg, Persdotter Hildur |
2015-09-02 | Avancerad klass 93 poäng - SBK Angered, Freij Sandra |
2015-09-12 | Avancerad klass 85 poäng - SBK Falkenberg, Segvall Marie-Louise |
2015-09-20 | Avancerad klass 94 poäng - SBK Angered, Freij Sandra |
2015-10-10 | Mästarklass 0 poäng - SBK Färgelanda, Braathen Johansson H |
2015-12-12 | Mästarklass 84 poäng - SHU Älvsjö, Falk Emil |
2015-12-13 | Mästarklass 96 poäng - SHU Älvsjö, Braathen Johansson H |
2016-02-27 | Mästarklass 80 poäng - SBK Burseryd, Mattsson Lena |
2016-04-24 | Mästarklass 96 poäng - SBK Svenljunga, Svanstedt Eva |
2016-05-07 | Mästarklass 67 poäng - SBK Varberg, Skogström Mia |
2016-05-22 | Mästarklass 0 poäng - SBK Angered, Johansson Karin |
2016-05-28 | Mästarklass 77 poäng - SBK Uddevalla, Freij Sandra |
2016-07-30 | Mästarklass 68 poäng - SBK Falkenberg, Palm Beatrice |
2016-07-30 | Mästarklass 93 poäng - SBK Falkenberg, Svanstedt Eva |
2016-08-24 | Mästarklass 83 poäng - SBK Angered, Freij Sandra |
2016-09-17 | Mästarklass 94 poäng - SBK Angered, Freij Sandra |
2017-03-04 | Mästarklass 85 poäng - SBK Göteborg, Segvall Marie-Louise |
2017-03-04 | Mästarklass 85 poäng - SBK Göteborg, Svanstedt Eva |
2017-03-26 | Mästarklass 91 poäng - SBK Ulricehamn, Dahlqvist Ingrid |
2017-03-26 | Mästarklass 77 poäng - SBK Ulricehamn, Mattsson Lena |
2017-04-23 | Mästarklass 83 poäng - SBK Mark, Jensen Lisa |
2017-05-06 | Mästarklass 95 poäng - SBK Varberg, Persdotter Hildur |
2017-07-21 | Mästarklass 88 poäng - SBK Falkenberg, Andersson Jan-Olof |
2017-07-21 | Mästarklass 78 poäng - SBK Falkenberg, Freij Sandra |
2017-07-22 | Mästarklass 67 poäng - SBK Falkenberg, Borgenlöv Leif |
2017-08-06 | Mästarklass 72 poäng - SBK Stora Höga, Freij Sandra |
2017-08-06 | Mästarklass 86 poäng - SBK Stora Höga, Svanstedt Eva |
2017-08-19 | Mästarklass 90 poäng - SBK Uddevalla, Freij Sandra |
2017-02-02 | Doftprov I - Ej godkänd - SNWK Göteborg, Strand Thérese och Axelsson Jessica |
2017-02-28 | Doftprov I - Godkänd - SNWK Floda, Olsson Maria och Axelsson Jessica |
2017-05-21 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Total: 75 poäng 0 fel - SNWK Vänersborg, Ryrvik Ann-Louise |
2017-06-04 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Fordon: 1 fel Total: 100 poäng 1 fel - SBK Göteborg, Lahti Sara och Castell Lotta |
2017-06-17 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 0 Behållare: 2 fel Fordon: 2 fel Total: 50 poäng 4 fel - SBK Vänersborg, Ryrvik Ann-Louise och Castell Lotta |
2017-07-29 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 0 Total: 50 poäng 0 fel - SBK Tvååker, Castell Lotta och Lahti Sara |
2017-08-13 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 0 Utomhus: 25 Fordon: 25 Behållare: 3 fel Inomhus: 2 fel Total: 50 poäng 5 fel - SNWK Floda, Ryrvik Ann-Louise och Castell Lotta |
2017-11-04 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Behållare: 1 fel Utomhus SSE: 1 Total: 100 poäng 1 fel - SNWK Floda, Lahti Sara och Johansson Linda |
2017-11-18 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 0 Fordon: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Härryda, Lahti Sara och Castell Lotta |
2018-03-17 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Inomhus: 1 fel Fordon: 1 fel Inomhus SSE: 1 Total: 100 poäng 2 fel - SNWK Floda, Johansson Linda och Fogelquist Hedwall L, Johansson Anneli, Lahti Sara |
2018-04-15 | Doftprov II - Godkänd - SNWK Floda, Axelsson Jessica och Augustsson Lena |
2019-06-16 | NW2 Behållare: 15 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 90 poäng 0 fel - SNWK Floda, Rüdén Siv Monika och Bankhed Marie, Castell Lotta, Lahti Sara |
2019-10-13 | NW2 Behållare: 14 Inomhus: 7 Utomhus: 15 Fordon: 13 Behållare: 2 fel Inomhus: 2 fel Fordon: 2 fel Total: 49 poäng 6 fel - SNWK Sandhem, Ryrvik Ann-Louise och Fogelquist Marie |
2019-12-01 | NW2 Behållare: 0 Inomhus: 0 Utomhus: 0 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Utomhus: 2 fel Fordon: 1 fel Total: 25 poäng 5 fel - SNWK Vara, Sjöberg Camilla och Ihrén Maria |
2015-03-29 | BPH Genomförd - Skk Göteborg, Brandsten Catharina |
Födda: 2015-03-22, undan: Långazandz Pagliae Fieno , vit & brun | HD B | Öga ua | BPH | u:EXC ökl | avk: 20 | ||||||
Järnklevs Bianca | SE22526/2015 | tik | vit | HD C | |||||||
Järnklevs Marrone | SE22527/2015 | hane | brun | HD A | ED ua | Katarakt partiell cortex främre Y-söm lindrig. Ärftlig | BPH |
Födda: 2017-04-01, undan: Långazandz Pagliae Fieno , vit & brun | HD B | Öga ua | BPH | u:EXC ökl | avk: 20 | ||||||
SE VCH RLD N RLD F Järnklevs Ardunio | SE25920/2017 | hane | vit & brun | HD A | Öga ua | MH | avk: 6 | ||||
Järnklevs Tiziano | SE25921/2017 | hane | vit & brun | HD C | ED ua | ||||||
Järnklevs Futuro | SE25922/2017 | hane | vit & orange | HD B | |||||||
Järnklevs Rossano | SE25923/2017 | hane | brun & vit | ||||||||
Järnklevs Valente | SE25924/2017 | hane | brun | ||||||||
Järnklevs Aletta | SE25925/2017 | tik | brun | ||||||||
Järnklevs Armonie Di Stella | SE25926/2017 | tik | brun | HD A | ED ua | Öga ua | BPH | u:VG ökl | avk: 15 | ||
Järnklevs Sprazzo | SE25927/2017 | hane | vit & brun | ||||||||
Järnklevs Saetta | SE25928/2017 | tik | vit & brun | HD B |
Födda: 2019-06-26, undan: SE VCH Långazandz Zerina , vit & brun | HD B | Öga ua | BPH | u:VG ökl | avk: 29 | ||||||
Tryffelhunden's Brozolo Rizolo | SE39474/2019 | hane | vit & brun | HD B | Öga ua | BPH | |||||
Tryffelhunden's Bibione Unzina | SE39475/2019 | tik | orange | HD C | |||||||
Tryffelhunden's Besano Erico | SE39476/2019 | hane | vit | ||||||||
Tryffelhunden's Busana Lottzina | SE39477/2019 | tik | vit & brun | HD A | BPH | ||||||
NW 1 Tryffelhunden's Bezano Acenco | SE39478/2019 | hane | vit & brun | HD A | Öga ua | BPH | u:EXC ökl | avk: 10 | |||
Tryffelhunden's Bassiano Valenzio | SE39479/2019 | hane | vit | HD A | Öga ua | BPH | |||||
Tryffelhunden's Bicenzo Di Joji | SE39480/2019 | hane | orange | ||||||||
NW 1 Tryffelhunden's Bellone Elize Amare | SE39481/2019 | tik | brun | HD B | Öga ua | BPH | u:VG ökl | ||||
NW 1 NW 2 Tryffelhunden's Bellizzi Bittzina | SE39482/2019 | tik | brun | HD B | Öga ua | BPH | u:EXC ökl | avk: 7 | |||
Tryffelhunden's Bigotta Di Zerina | SE39483/2019 | tik | brun | HD B | BPH |
Födda: 2020-04-08, undan: SE VCH Tryffelhunden's Falena , brun & vit | HD B | ED ua | Öga ua | BPH | avk: 17 | ||||||
Tryffelhunden's Cesano Ottavo | SE26366/2020 | hane | brun | HD C | ED ua | ||||||
Tryffelhunden's Ciampino Crizz | SE26367/2020 | hane | brun | ||||||||
Tryffelhunden's Chivasso Jozz | SE26368/2020 | hane | brun | HD A | Öga ua | BPH | u:EXC junkl | ||||
Tryffelhunden's Cattolica Brianza | SE26369/2020 | tik | brun | HD C | |||||||
Tryffelhunden's Cascina Chanel | SE26370/2020 | tik | orange | Öga ua | |||||||
NW 1 Tryffelhunden's Cremona Zarotha | SE26371/2020 | tik | brun | HD A | Öga ua | BPH | |||||
Tryffelhunden's Castellanza Zerina | SE26372/2020 | tik | brun | ||||||||
Tryffelhunden's Cecina Di Falena | SE26373/2020 | tik | brun | HD B | Öga ua | BPH | avk: 8 |
Födda: 2021-05-07, undan: SE VCH Tryffelhunden's Armonia Di Zerin'a , vit & brun | HD C | ED ua | Öga ua | BPH | u:EXC ökl | avk: 3 | |||||
NW 1 Tryffelhunden's Dresso J'ruffzino | SE36757/2021 | hane | brun & vit | HD B | Öga ua | BPH | |||||
Tryffelhunden's Dorsino J'marino | SE36758/2021 | hane | brun | HD C | Öga ua | BPH | |||||
Tryffelhunden's Delia Debbie Zerina | SE36759/2021 | tik | brun | HD C | BPH |
Födda: 2021-05-17, undan: SE VCH Tryffelhunden's Falena , brun & vit | HD B | ED ua | Öga ua | BPH | avk: 17 | ||||||
Tryffelhunden's Ercolano Frazzino'z | SE41636/2021 | hane | vit & brun | HD A | Distichiasis | BPH | u:VG ökl | ||||
Tryffelhunden's Esino Jojzino'z | SE41637/2021 | hane | vit & brun | HD C | |||||||
Tryffelhunden's Edol Maxzino'z | SE41638/2021 | hane | orangeskimmel | HD A | Öga ua | BPH | |||||
Tryffelhunden's Enego Gigiano'z | SE41639/2021 | hane | orangeskimmel | ||||||||
Tryffelhunden's Erba Buzana | SE41640/2021 | tik | brun | HD A | BPH | ||||||
Tryffelhunden's Enna Pepzina | SE41641/2021 | tik | vit & brun | HD B | BPH | ||||||
Tryffelhunden's Emilia Minnzina | SE41642/2021 | tik | orangeskimmel | ||||||||
Tryffelhunden's Erice Lowzine | SE41643/2021 | tik | orangeskimmel | ||||||||
Tryffelhunden's Eianina Niccizina | SE41644/2021 | tik | orangeskimmel | HD C |