2013-06-25 | HD grad B |
2013-06-25 | ED ua (0) |
2018-07-04 | Öga UA |
2019-09-10 | Öga UA |
2021-02-23 | Öga UA |
2022-03-15 | Retinopati. Ärftlighet kan förnärvarande ej bedömas |
2023-03-28 | Retinopati. Ärftlighet kan förnärvarande ej bedömas |
2013-08-10 | Exc junkl 2 junkk - SKK Askersund, Ohlsson Joakim |
2013-11-03 | VG ukl - SKK Växjö, Christensen Gert |
2014-01-05 | VG ukl - SKK Göteborg (1), Brink Yvonne |
2014-05-11 | VG ukl 4 ukk - SKK Lidköping, Liljekvist Borg Eva |
2015-01-04 | VG ökl - SKK Göteborg (2), Bodegård Göran |
2018-05-12 | Exc ökl 4 ökk - SKK Lidköping, Johansson Theres |
2018-07-07 | Exc ökl - SKK Tvååker, Ek Jan-Erik |
2018-07-22 | Exc ökl 2 ökk Ck - SLRK Västerås, Mondo Gabrielli M |
2018-08-18 | VG ökl - SKK Norrköping, Nordin Sara |
2018-11-04 | Exc ökl 1 ökk R-Cert Ck 4 bhkl - SKK Växjö, Lundgren Bertil |
2019-01-05 | Exc ökl 1 ökk - SKK Göteborg, Doedijns Rony |
2019-03-30 | VG ökl - SKK Malmö, Schogol George |
2019-04-28 | Exc ökl - SKK Västerås, Fröding Anderson Åsa |
2019-06-01 | Exc ökl 3 ökk R-Cert Ck - SKK Norrköping, Cronander Åke |
2019-06-09 | Exc ökl 1 ökk - SKK Vänersborg, Karlsson Camilla |
2019-06-30 | VG ökl 4 ökk - SKK Borås, Heinesche Laurent |
2019-07-12 | Exc ökl 3 ökk - SKK Tvååker, Skallman Gunilla |
2019-07-13 | VG ökl 4 ökk - SKK Tvååker, Östlund-Holmsten M |
2019-07-20 | VG ökl Mankhöjd:460 - SLRK Västerås, Pamp Agneta |
2019-07-21 | VG ökl 4 ökk - SKK Västerås, Bäckman Camilla |
2019-07-28 | Exc ökl 1 ökk Cert Ck 3 bhkl - SKK Ransäter, Liljeqvist Liz-Beth |
2019-08-10 | Exc ökl 3 ökk - SLRK Ronneby, Molin Nils |
2019-08-11 | Exc ökl 3 ökk - SKK Ronneby, Borregaard Madsen J |
2019-08-17 | Exc ökl 2 ökk - SKK Norrköping, Skallman Gunilla |
2019-08-18 | Exc ökl 3 ökk - SKK Eskilstuna, Östlund-Holmsten M |
2020-01-03 | Exc ökl 3 ökk - SKK Göteborg, Johansson Karl-Erik |
2020-01-04 | Exc ökl 3 ökk - SKK Göteborg, Cronander Åke |
2021-07-31 | Exc vetkl 2 vetkk - SLRK Gävle, Nilsson Mikael |
2021-08-01 | Good vetkl - SLRK Gävle, Ragnarson Patric |
2022-04-17 | Exc vetkl 1 vetkk Ck - SKK Malmö, Brunnström Gudrun |
2022-04-30 | Exc vetkl 1 vetkk - SKK Ljungskile, Nilsson Mikael |
2022-05-07 | VG vetkl 2 vetkk - SKK Skara, Bäckman Camilla |
2022-05-22 | Exc vetkl 1 vetkk Ck - SKK Hässleholm, Nordin Sara |
2022-07-08 | Exc vetkl 2 vetkk - SKK Tvååker, Bonnez Inga |
2022-07-09 | Exc vetkl 2 vetkk - SKK Tvååker, Lönner-Anderson Nina |
2022-07-30 | VG vetkl 1 vetkk - SKK Ransäter, Engh Espen |
2020-06-17 | Godkänd anl kl - SDK Dalsland, Andersson Brittmarie |
2020-07-24 | 1 ökl - SÄK Östsvenska Äk, Sundequist Lars |
2020-07-25 | 1 ökl - SÄK Östsvenska Äk, Sundequist Lars |
2020-07-26 | 1 ökl - SÄK Östsvenska Äk, Lundin Lena |
2017-08-12 | 99.5 poäng Ej godkänd startklass - SBK Borås, Johansson Sven-Arne |
2015-01-31 | Nybörjarklass 56 poäng - SBK Burseryd, Skogström Mia |
2015-03-21 | Nybörjarklass 70 poäng - SBK Sävsjö, Tilly Jannika |
2015-04-25 | Nybörjarklass 76 poäng - SBK Forserum, Persson Gunnel |
2015-04-25 | Nybörjarklass 83 poäng - SBK Forserum, Svanstedt Eva |
2015-05-09 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Jönköping, Sandström Peter |
2015-06-14 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Jönköping, Persdotter Hildur |
2015-09-19 | Fortsättningsklass 16 poäng - SBK Vadstena, Tilly Jannika |
2015-10-17 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Moheda, Mattsson Lena |
2015-10-17 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Moheda, Ljungberg Carina |
2016-04-23 | Fortsättningsklass 0 poäng - SKK Åtvidaberg, Himmel Jana |
2016-04-23 | Fortsättningsklass 64 poäng - SKK Åtvidaberg, Mattsson Lena |
2016-05-01 | Fortsättningsklass 82 poäng - SBK Smålandsstenar, Sigsgaard Jytte |
2016-05-21 | Fortsättningsklass 79 poäng - SBK Vetlanda, Mattsson Lena |
2016-05-21 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Vetlanda, Mattsson Lena |
2016-09-04 | Fortsättningsklass 59 poäng - SBK Jönköping, Skogström Mia |
2016-09-04 | Fortsättningsklass 48 poäng - SBK Jönköping, Skogström Mia |
2016-10-23 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK, Andersson Jan-Olof |
2016-10-23 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK, Skogström Mia |
2017-01-29 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Ulricehamn, Svanstedt Eva |
2017-01-29 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Ulricehamn, Andersson Jan-Olof |
2017-03-26 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Ulricehamn, Svanstedt Eva |
2017-03-26 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Ulricehamn, Persson Gunnel |
2017-09-03 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Forserum, Skogström Mia |
2017-09-03 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Forserum, Andersson Jan-Olof |
2017-10-08 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Vetlanda, Ljungberg Carina |
2017-10-08 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Vetlanda, Ljungberg Carina |
2017-10-22 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Tranås, Mattsson Lena |
2017-10-22 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Tranås, Wessberg Ida |
2017-11-19 | Fortsättningsklass 37 poäng - SBK Ulricehamn, Mattsson Lena |
2017-11-19 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Ulricehamn, Andersson Jan-Olof |
2018-06-06 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Skövde, Svanstedt Eva |
2018-06-06 | Fortsättningsklass 58 poäng - SBK Skövde, Bratt Mona |
2018-06-09 | Fortsättningsklass 60 poäng - SBC Jönköping, Dahlqvist Ingrid |
2018-08-12 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Forserum, Sävner Pia |
2018-11-10 | Fortsättningsklass 15 poäng - SBK Ulricehamn, Sävner Pia |
2018-11-10 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Ulricehamn, Thorsén Mona |
2018-11-11 | Fortsättningsklass 12 poäng - SBK Värnamo, Ljungberg Carina |
2018-11-11 | Fortsättningsklass 22 poäng - SBK Värnamo, Mattsson Lena |
2019-02-03 | Fortsättningsklass 57 poäng - SBK Ulricehamn, Svanstedt Eva |
2019-02-03 | Fortsättningsklass 45 poäng - SBK Ulricehamn, Andersson Jan-Olof |
2019-04-07 | Fortsättningsklass 57 poäng - SBK Ulricehamn, Wendel Kristin |
2019-04-07 | Fortsättningsklass 51 poäng - SBK Ulricehamn, Arvestrand Therese |
2019-04-14 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Skillingaryd, Ertzinger Sofie |
2019-04-14 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Skillingaryd, Ertzinger Filip |
2019-07-09 | Fortsättningsklass 0 poäng - SKK Ödeshög, Arvestrand Therese |
2019-07-09 | Fortsättningsklass 0 poäng - SKK Ödeshög, Wessberg Ida |
2021-10-23 | Fortsättningsklass 33 poäng - SBK Ulricehamn, Friis Hansen Eva |
2021-10-23 | Fortsättningsklass 40 poäng - SBK Ulricehamn, Sävner Pia |
2017-01-01 | Doftprov I - Godkänd - SNWK, Florin Helena och Den Braver Anna |
2018-01-04 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 0 Utomhus: 0 Fordon: 0 Behållare: 2 fel Inomhus: 2 fel Total: 0 poäng 4 fel - SNWK Göteborg, Blom Karin och Andersson Pirkko, Ryrvik Ann-Louise, Angleby Sofia |
2018-01-05 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Inomhus: 1 fel Total: 50 poäng 3 fel - SNWK Göteborg, Blom Karin och Andersson Pirkko, Rask Pernilla, Angleby Sofia |
2019-06-15 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Inomhus: 1 fel Utomhus: 5 fel Total: 50 poäng 8 fel - SNWK Floda, Dahlgren Bengtsson Y och Rüdén Siv Monika, Bankhed Marie, Andersson Pirkko |
2014-06-14 | BPH Genomförd - Sbk Aneby, Thorn Susanne |