2015-11-09 | HD grad A |
2015-11-09 | ED ua (0) |
2019-09-03 | Öga UA |
2015-05-30 | Exc junkl - SKK Österbybruk, Johansson Börje |
2015-05-31 | Exc junkl 3 junkk - SLRK Österbybruk, Johansson Karl-Erik |
2015-06-07 | Exc junkl 3 junkk - SKK Vänersborg, Johansson Martin |
2015-08-09 | VG junkl 3 junkk - SKK Ronneby, Leiviskä Jouko |
2015-08-15 | Exc junkl 1 junkk R-Cert Ck - SKK Norrköping, Liljeqvist Liz-Beth |
2015-09-13 | VG junkl 4 junkk - SKK Högbo Bruk, Tuominen Matti |
2015-10-11 | Exc junkl 1 junkk Ck 4 btkl - SKK Sundsvall, Karlsdotter Nina |
2016-03-13 | VG ukl 4 ukk - SKK Strängnäs, Almgren Hans |
2016-03-20 | Exc ukl 2 ukk - SKK Malmö, Nielsen Eva |
2016-04-09 | VG ukl 2 ukk - SKK Sundsvall, Stockmari Harto |
2016-04-24 | VG ukl 4 ukk - SKK Västerås, Edoff Anne-Chaterine |
2016-09-04 | Exc ökl 4 ökk - SKK Sandviken, Hudono Andi |
2016-09-11 | Exc ökl 2 ökk - SKK Gimo, Di Matteo Domenico |
2016-10-15 | Exc ökl 1 ökk Cert Ck 4 btkl - SKK Sundsvall, Pehar Tino |
2016-12-02 | Exc ökl 1 ökk R-Cert Ck - SKK Älvsjö, Doppelreiter Maria-L |
2016-12-03 | Exc ökl 4 ökk Ck - SKK Stockholm, Zilli Orietta |
2017-03-12 | VG ökl - SKK Strängnäs, Stääv Jahn |
2017-04-22 | Good ökl - SKK Västerås, Juslin Ahola Johan |
2017-07-22 | Exc ökl Ck - SLRK Köping, Liljekvist Borg Eva |
2017-07-23 | Exc ökl 4 ökk - SKK Köping, Homem De Mello J |
2017-08-12 | Exc ökl 4 ökk - SLRK Ronneby, Sporre-Willes Renée |
2017-08-13 | Exc ökl 3 ökk - SKK Ronneby, Pillement-Heijden T |
2017-08-19 | Exc ökl 1 ökk Cert Ck - SKK Norrköping, Ek Jan-Erik |
2017-08-20 | Exc ökl 1 ökk Cert Ck 4 btkl - SKK Eskilstuna, Nordin Sara |
2017-08-27 | Exc ökl 4 ökk - SKK Märsta, Skallman Gunilla |
2017-09-02 | VG ökl 3 ökk - SKK Sandviken, Johansson Ann-Christ |
2017-09-09 | Exc ökl - SKK Gimo, Kriisk Kalvo |
2017-10-07 | VG chkl - SKK Sundsvall, Göransson Arvid |
2018-08-12 | Exc chkl 2 chkk - SKK Ronneby, O'gorman John |
2022-04-24 | Exc chkl 1 chkk Ck 3 btkl - SKK Västerås, Stanton Paul |
2022-05-22 | Exc chkl 2 chkk Ck - SKK Hässleholm, Nordin Sara |
2022-08-14 | Exc chkl 2 chkk Ck - SKK Askersund, Nilsson Mikael |
2022-10-04 | Godkänd anl kl - SVK Östra, Wester Heinz |
2022-10-31 | 1 ökl - SÄK Östsvenska Äk, Lundin Lena |
2022-07-09 | 157.5 poäng Godkänd startklass - SBK Karlskrona, Lindfalk Kenneth |
2022-07-09 | 160.5 poäng Uppflyttad startklass - SBK Karlskrona, Lindfalk Kenneth |
2022-08-06 | 164.5 poäng Uppflyttad startklass - SBK Heby, Brahm Elsa |
2022-08-07 | 154 poäng Godkänd startklass - SBK Heby, Brahm Elsa |
2022-08-13 | 160 poäng Uppflyttad startklass - SBK Skultuna, Brandrup Wognsen M |
2022-08-17 | 133 poäng Godkänd startklass - SBK Märsta, Andersson Britt-Mari |
2017-11-18 | Nybörjarklass 97 poäng - SBK Ulricehamn, Segvall Marie-Louise |
2017-11-18 | Nybörjarklass 92 poäng - SBK Ulricehamn, Dahlqvist Ingrid |
2017-11-19 | Nybörjarklass 89 poäng - SBK Värnamo, Ortscheid Günter |
2017-11-19 | Nybörjarklass 85 poäng - SBK Värnamo, Ljungberg Carina |
2018-04-07 | Fortsättningsklass 96 poäng - SHU Uppsala, Johansson Agneta |
2018-04-07 | Fortsättningsklass 92 poäng - SHU Uppsala, Björklund Emma |
2018-04-15 | Fortsättningsklass 97 poäng - SBK Bålsta, Andersson Jan-Olof |
2018-04-15 | Fortsättningsklass 57 poäng - SBK Bålsta, Skogström Mia |
2018-05-22 | Avancerad klass 84 poäng - SBK Upplands Väsby, Kättström Maria |
2018-05-22 | Avancerad klass 73 poäng - SBK Upplands Väsby, Carlberg Lotta |
2018-09-15 | Avancerad klass 91 poäng - SBK Hölö, Hag Carola |
2018-09-15 | Avancerad klass 86 poäng - SBK Hölö, Julin Anna |
2018-09-30 | Avancerad klass 0 poäng - SBK Ösmo, Gerdlind Lise Lott |
2018-10-14 | Avancerad klass 94 poäng - SHU Uppsala, Hernander Louise |
2018-10-14 | Avancerad klass 89 poäng - SHU Uppsala, Mokko Marketta |
2018-10-20 | Avancerad klass 95 poäng - SBK Bålsta, Kättström Maria |
2019-05-05 | Mästarklass 42 poäng - SBK Uppsala, Carlberg Lotta |
2019-05-05 | Mästarklass 52 poäng - SBK Uppsala, Hernander Louise |
2022-01-30 | Mästarklass 90 poäng - SBK Upplands Väsby, Åhs Margareta |
2022-01-30 | Mästarklass 93 poäng - SBK Upplands Väsby, Hernander Louise |
2022-01-30 | Mästarklass 86 poäng - SBK Upplands Väsby, Carlberg Lotta |
2022-03-19 | Mästarklass 82 poäng - SBK Upplands Väsby, Kättström Maria |
2022-03-19 | Mästarklass 0 poäng - SBK Upplands Väsby, Penttilä Linda |
2022-04-10 | Mästarklass 26 poäng - SBK Enköping, Hernander Louise |
2022-04-23 | Mästarklass 84 poäng - SBK Flen, Gerdlind Lise Lott |
2022-04-23 | Mästarklass 0 poäng - SBK Flen, Mokko Marketta |
2022-05-06 | Mästarklass 0 poäng - SBK Bålsta, Angleby Sofia |
2022-05-06 | Mästarklass 88 poäng - SBK Bålsta, Svärd Caroline |
2022-05-08 | Mästarklass 77 poäng - SBK Tyresö, Huuki Diana |
2022-05-08 | Mästarklass 78 poäng - SBK Tyresö, Lönngren Susanna |
2022-05-15 | Mästarklass 87 poäng - SBK Hallstavik, Hag Carola |
2022-05-15 | Mästarklass 76 poäng - SBK Hallstavik, Gustafsson Caroline |
2022-09-10 | Mästarklass 99 poäng - SBK Vallentuna, Kättström Maria |
2022-09-10 | Mästarklass 53 poäng - SBK Vallentuna, Huuki Diana |
2020-04-26 | Doftprov I - Godkänd - SLKK Södertälje, Eklund Ann |
2020-10-24 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Lidingö, Rask Pernilla och Rüdén Siv Monika |
2022-04-06 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Utomhus: 1 fel Total: 100 poäng 1 fel Diplom - SBK Södertälje, Hedman Michael |
2022-04-18 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 0 Mom.4: 25 Mom.3: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SBK Lidingö, Svenman Ann-Sofie och Gustafsson Nina |
2022-05-01 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 0 Mom.4: 25 Mom.3: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Åkersberga, Rüdén Siv Monika och Nordin Mats |
2022-05-29 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SSSK Eskilstuna, Jacobsson Lennart och Ekström Carina |
2022-05-29 | Doftprov II - Godkänd - SSSK Eskilstuna, Torseld Barbro |
2022-06-05 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 0 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 75 poäng 0 fel - SNWK Hässelby Villas, Östman Lena och Gustafsson Nina |
2022-07-16 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 0 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2: 2 fel Mom.3 SSE: 1 Mom.4 SSE: 1 Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Hallstahammar, Eker Maja och Östman Lena |
2022-09-24 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 17 Utomhus: 10 Fordon: 25 Behållare: 1 fel Utomhus: 2 fel Total: 77 poäng 3 fel - SNWK Nävekvarn, Arnesson Jeanette och Bankhed Marie |
2022-09-25 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Nävekvarn, Arnesson Jeanette och Bankhed Marie |
2022-10-08 | NW2 Behållare: 12 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 0 Behållare: 2 fel Fordon: 2 fel Inomhus SSE: 1 Total: 62 poäng 4 fel - SNWK Sandviken, Östman Lena och Johansson Anneli |
2022-10-29 | NW2 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 18 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Total: 68 poäng 2 fel - SNWK Västerås, Östman Lena och Hedman Michael |
2023-01-21 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Åkersberga, Rüdén Siv Monika och Nordin Mats |
2023-02-18 | NW1 Inomhussök Mom.1: 0 Mom.2: 0 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.1: 2 fel Mom.2: 2 fel Mom.4: 1 fel Total: 50 poäng 5 fel - SNWK Eskilstuna, Östman Lena och Svenman Ann-Sofie |
2023-03-19 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SBK Uppsala, Björklund Örjan och Gustafsson Nina |
2023-04-22 | NW2 Behållare: 13 Inomhus: 25 Utomhus: 14 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Total: 77 poäng 2 fel - SBK Hallstavik, Östman Lena och Hedlund Mats |
2023-04-29 | NW1 Inomhussök Mom.1: 0 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 75 poäng 0 fel - SNWK Eskilstuna, Östman Lena och Gustafsson Nina |
2023-05-10 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Utomhus SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Skövde, Berglund Carina och Andersson Brittmarie |
2023-05-29 | NW2 Behållare: 15 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 15 Fordon: 2 fel Total: 80 poäng 2 fel - SNWK Lönsboda, Borg Inger och Nielsen Karina |
2023-06-10 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 0 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SBK Ankarsrum, Arnesson Jeanette och Norberg Miranda |
2023-06-11 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 0 Mom.4: 25 Mom.2 SSE: 1 Total: 75 poäng 0 fel - SBK Ankarsrum, Arnesson Jeanette och Norberg Miranda |
2023-06-13 | Doftprov III - Godkänd - SNWK Täby, Borell Stefan |
2023-07-08 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 10 Utomhus: 12 Fordon: 25 Inomhus: 2 fel Total: 72 poäng 2 fel - SNWK Färjestaden, Fagervall Camilla och Krigh Marie, Bergström Per-Arne, Sjöberg Camilla |
2023-07-09 | NW2 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 11 Fordon: 10 Behållare: 2 fel Total: 46 poäng 2 fel - SNWK Färjestaden, Bergström Per-Arne och Fagervall Camilla, Sjöberg Camilla, Krigh Marie |
2023-08-05 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 14 Fordon: 25 Utomhus: 3 fel Total: 89 poäng 3 fel - SBK Väddö, Östman Lena och Blom Karin |
2023-08-20 | NW2 Behållare: 10 Inomhus: 25 Utomhus: 12 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Utomhus: 2 fel Total: 72 poäng 4 fel - SBK Hölö, Östman Lena och Hübinette Adam, Nordin Mats, Ekland Elisabeth |
2023-11-25 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 12 Fordon: 25 Inomhus SSE: 1 Total: 87 poäng 0 fel - SNWK Bålsta, Blom Karin och Bauer Lotta, Nordin Mats, Gustafsson Nina |
2023-11-26 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Hässelby, Östman Lena och Norberg Miranda |
2023-12-29 | NW2 Behållare: 12 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Behållare: 1 fel Total: 87 poäng 1 fel - SNWK Enköping, Gustafsson Nina och Östman Lena |
2016-05-28 | BPH Genomförd - Nykvarnsryttarn Nykvarn, Hult Ingrid |