2019-09-12 | HD grad A |
2019-09-12 | ED ua (0) |
2020-02-11 | Öga UA |
2021-09-28 | Öga UA |
2023-07-24 | Öga UA |
2019-07-20 | VG junkl 4 junkk Mankhöjd:470 - SLRK Västerås, Pamp Agneta |
2019-08-10 | Exc junkl 1 junkk Ck - SLRK Ronneby, Molin Nils |
2019-08-11 | Exc junkl 1 junkk R-Cert Ck 4 bhkl - SKK Ronneby, Borregaard Madsen J |
2019-08-25 | Exc junkl 2 junkk - SKK Märsta, Rosenberg Hans |
2019-11-01 | Exc junkl 1 junkk - SKK Växjö, Skallman Gunilla |
2019-12-15 | Exc ukl 1 ukk Cert Ck 4 bhkl - SKK Älvsjö, Sporre-Willes Renée |
2021-07-31 | Exc chkl 4 chkk Ck - SLRK Gävle, Nilsson Mikael |
2021-08-01 | Exc chkl 4 chkk Ck - SLRK Gävle, Ragnarson Patric |
2022-04-17 | Exc chkl 2 chkk Ck 2 bhkl CACIB - SKK Malmö, Brunnström Gudrun |
2022-07-23 | Exc chkl 4 chkk - SKK Märsta, Sporre-Willes Renée |
2022-07-24 | Exc chkl 4 chkk - SKK Västerås, Anttinen Eeva |
2022-12-10 | Exc chkl 4 chkk Ck - SKK Älvsjö, Liljekvist Borg Eva |
2019-11-10 | Godkänd anl kl - SÄK Östsvenska Äk, Lundin Lena |
2020-05-07 | 1 ökl - SÄK Östsvenska Äk, Lundin Lena |
2020-06-29 | 1 ökl - SÄK Östsvenska Äk, Sundequist Lars |
2020-07-05 | 1 ökl - SÄK Östsvenska Äk, Lundin Lena |
2021-06-13 | Nybörjarklass 88 poäng - SBK Gustavsberg, Gerdlind Lise Lott |
2021-06-13 | Nybörjarklass 84 poäng - SBK Gustavsberg, Lönngren Susanna |
2021-09-04 | Nybörjarklass 89 poäng - SBK Adelsö, Lönngren Susanna |
2021-09-04 | Nybörjarklass 84 poäng - SBK Adelsö, Gerdlind Lise Lott |
2021-09-05 | Nybörjarklass 94 poäng - SBK Upplands Väsby, Huuki Diana |
2021-09-05 | Nybörjarklass 87 poäng - SBK Upplands Väsby, Hernander Louise |
2021-11-07 | Fortsättningsklass 10 poäng - SBK Upplands Väsby, Hag Carola |
2021-11-07 | Fortsättningsklass 95 poäng - SBK Upplands Väsby, Hedman Carina |
2022-01-30 | Fortsättningsklass 73 poäng - SBK Upplands Väsby, Angleby Sofia |
2022-01-30 | Fortsättningsklass 73 poäng - SBK Upplands Väsby, Lönngren Susanna |
2022-05-15 | Fortsättningsklass 57 poäng - SBK Haninge, Viklund Elin |
2022-05-15 | Fortsättningsklass 69 poäng - SBK Haninge, Lönngren Susanna |
2022-05-21 | Fortsättningsklass 27 poäng - SBK Hölö, Hag Carola |
2022-05-21 | Fortsättningsklass 92 poäng - SBK Hölö, Angleby Sofia |
2022-06-01 | Fortsättningsklass 53 poäng - SBK Tyresö, Lönngren Susanna |
2022-06-01 | Fortsättningsklass 84 poäng - SBK Tyresö, Lönngren Susanna |
2022-06-03 | Fortsättningsklass 88 poäng - SBK Bålsta, Hag Carola |
2022-06-03 | Fortsättningsklass 84 poäng - SBK Bålsta, Hernander Louise |
2022-06-05 | Fortsättningsklass 85 poäng - SBK Kista, Huuki Diana |
2023-03-11 | Avancerad klass 62 poäng - SBK Upplands Väsby, Sundström Mikael |
2023-03-11 | Avancerad klass 29 poäng - SBK Upplands Väsby, Saarisilta Satu |
2023-03-11 | Avancerad klass 0 poäng - SBK Upplands Väsby, Strömberg Katarina |
2023-04-22 | Avancerad klass 98 poäng - SBK Adelsö, Hernander Louise |
2023-04-22 | Avancerad klass 82 poäng - SBK Adelsö, Hernander Louise |
2023-05-13 | Avancerad klass 85 poäng - SBK Hallstavik, Hag Carola |
2023-05-13 | Avancerad klass 0 poäng - SBK Hallstavik, Strömberg Katarina |
2023-06-10 | Avancerad klass 87 poäng - SBK Knivsta, Hag Carola |
2023-06-10 | Avancerad klass 85 poäng - SBK Knivsta, Carlberg Lotta |
2023-06-17 | Avancerad klass 68 poäng - SBK Gustavsberg, Åhs Margareta |
2023-06-17 | Avancerad klass 78 poäng - SBK Gustavsberg, Hansson Debbie |
2023-09-16 | Avancerad klass 77 poäng - SBK Hölö, Frejås Annelie |
2023-09-16 | Avancerad klass 0 poäng - SBK Hölö, Lange Carolin |
2019-06-12 | Doftprov I - Godkänd - SNWK Stockholm, Bauer Lotta och Weinius Anita |
2020-02-09 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Grödinge, Rask Pernilla och Gabrielsson Maria |
2020-09-19 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Total: 75 poäng 0 fel - SLKK Södertälje, Östman Lena och Lind Thomas |
2021-06-06 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Inomhus SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Ösmo, Jacobsson Lennart och Ekström Carina |
2021-06-11 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Total: 50 poäng 2 fel - SBK Stockholm, Lind Thomas och Östman Lena |
2021-06-12 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Gnesta, Lind Thomas och Östman Lena |
2021-07-10 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Färjestaden, Sjöberg Camilla och Hedman Michael |
2021-07-18 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 0 Utomhus: 0 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Inomhus: 3 fel Utomhus: 3 fel Total: 25 poäng 8 fel - SNWK Ösmo, Lind Thomas och Östman Lena |
2021-10-16 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SNWK Sundbyberg, Rüdén Siv Monika |
2022-07-02 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Utomhus: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SBK Hölö, Östman Lena och Gustafsson Nina |
2022-07-03 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Hässelby Villas, Ekström Carina och Jacobsson Lennart |
2019-09-06 | BPH Genomförd - Hunduddens Tc Stockholm, Rydén Barbro |
Födda: 2023-07-13, undan: Wich Hound's Peggy Sue , brun | HD C | Distichiasis | avk: 5 | ||||||||
Wich Hound's Rocket Man | SE43625/2023 | hane | brun | ||||||||
Wich Hound's Crocodile Rock | SE43626/2023 | hane | brun | ||||||||
Wich Hound's Nikita | SE43627/2023 | tik | brunskimmel | ||||||||
Wich Hound's Tiny Dancer | SE43628/2023 | tik | brun | ||||||||
Wich Hound's Harmony | SE43629/2023 | tik | brun |