2020-11-04 | HD grad A |
2020-12-04 | Öga UA |
2021-11-11 | Öga UA |
2023-02-02 | Öga UA |
2021-04-17 | Exc ukl - SKK EXTERIÖRBED Önnestad, Blidh Von Schedvin B |
2022-07-08 | VG ökl - SKK Tvååker, Bonnez Inga |
2022-07-09 | Exc ökl - SKK Tvååker, Lönner-Anderson Nina |
2022-08-13 | Exc ökl 3 ökk - SKK Ronneby, Vermeire Myriam |
2021-04-25 | Godkänd anl kl - SVK Södra, Hjelm Åke |
2021-06-12 | 1 ökl - SVK Södra, Hjelm Åke |
2021-06-18 | 1 ökl - SVK Södra, Hjelm Åke |
2021-07-06 | 2 ökl - SVK Södra, Barnekow Henrik |
2021-08-20 | 1 ökl - SVK Södra, Barnekow Henrik |
2022-10-01 | 157 poäng Godkänd startklass - SBK Karlskrona, Lindfalk Kenneth |
2022-10-01 | 164 poäng Uppflyttad startklass - SBK Karlskrona, Schwandner Jutta |
2022-10-29 | 185 poäng Uppflyttad startklass - SBK Ronneby, Schwandner Jutta |
2022-10-29 | 177 poäng Uppflyttad startklass - SBK Ronneby, Lindfalk Ingrid |
2022-11-06 | 173.5 poäng Uppflyttad startklass - SBK Ullared, Johansson Mats |
2022-11-06 | 169 poäng Uppflyttad startklass - SBK Ullared, Andersson Yvonne |
2023-07-28 | 0 kl.I 152 poäng - SBK Hanaskog, Johansson Kenneth |
2023-08-13 | 0 kl.I 0 poäng - SBK Tingsryd, Engström Ingemar |
2023-09-09 | 0 kl.I 0 poäng - SBK Olofström, Schwandner Jutta |
2023-09-17 | 3 kl.I 219 poäng - SBK, Schwandner Jutta |
2023-09-24 | 0 kl.I 164.5 poäng - SBK Färlöv, Johansson Kenneth |
2023-10-08 | 0 kl.I 188.5 poäng - SBK Ronneby, Schwandner Jutta |
2023-10-22 | 3 kl.I 222 poäng - SBK, Schwandner Jutta |
2023-11-04 | 0 kl.I 0 poäng - SBK Ullared, Karlsson Magnus |
2023-11-04 | 3 kl.I 194 poäng - SBK Ullared, Svensson Jan |
2022-05-26 | Nybörjarklass 89 poäng - SBK Olofström, Langefors Barbro |
2022-05-26 | Nybörjarklass 81 poäng - SBK Olofström, Sundlöf Lena |
2022-09-02 | Nybörjarklass 83 poäng - SBK Olofström, Hansson Gitte |
2022-10-22 | Nybörjarklass 99 poäng - SBK Sölvesborg, Hansson Gitte |
2022-10-22 | Nybörjarklass 66 poäng - SBK Sölvesborg, Ortscheid Günter |
2023-04-15 | Fortsättningsklass 75 poäng - SBK Osby, Dahlqvist Ingrid |
2023-04-15 | Fortsättningsklass 73 poäng - SBK Osby, Jansson Mats |
2023-04-22 | Fortsättningsklass 70 poäng - SBK Sölvesborg, Langefors Barbro |
2023-08-26 | Fortsättningsklass 55 poäng - SBK Asarum, Persson Ann |
2023-08-26 | Fortsättningsklass 95 poäng - SBK Asarum, Dahlqvist Ingrid |
2023-08-27 | Fortsättningsklass 97 poäng - SBK Färlöv, Hansson Gitte |
2023-08-27 | Fortsättningsklass 83 poäng - SBK Färlöv, Dahlqvist Ingrid |
2021-07-07 | Doftprov I - Godkänd - SNWK Sölvesborg, Borg Inger |
2022-08-27 | NW1 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Total: 50 poäng 2 fel - SBK Asarum, Borg Inger |
2022-10-30 | NW1 Inomhussök Mom.1: 0 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.1: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SBK Asarum, Borg Inger |
2023-05-13 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SBK Vilshult, Borg Inger |
2023-08-20 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SBK Sölvesborg, Jönsson Anna och Borg Inger |
2023-09-23 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Utomhus: 1 fel Total: 100 poäng 1 fel Diplom - SBK Asarum, Hertz Pedersen H |
2021-07-30 | BPH Genomförd - Skk Blekinge, Marmolin Bertil |
Födda: 2022-03-19, undan: Kråkslottets Bixbit Hill , brun | HD A | Distichiasis | BPH | avk: 8 | |||||||
Kråkslottets Rusa Mot Våren | SE23500/2022 | hane | brun & vit | HD B | |||||||
Kråkslottets Rusa Mot Månljuset | SE23501/2022 | hane | brun | HD B | ED ua | ||||||
NW 1 Kråkslottets Rusa Mot Soljuset | SE23502/2022 | hane | brunskimmel | HD B | BPH | u:VG junkl | |||||
Kråkslottets Rusa Med Stjärnorna | SE23503/2022 | tik | brun | HD B | BPH | ||||||
Kråkslottets Rusa För Kärleken | SE23504/2022 | tik | brun | ||||||||
Kråkslottets Rusa För Livet | SE23505/2022 | tik | brun | HD B | ED ua | ||||||
Kråkslottets Rusa Med Vinden | SE23506/2022 | tik | brunskimmel | HD A | ED ua | MH | u:VG ukl | ||||
Kråkslottets Rusa Mot Sommaren | SE23507/2022 | tik | brun | HD A |