Topline Promessa Salento | 3 kl.I | 128.5 poäng | Gustavsson Willy |
Cobby's Confeetura | 2 kl.I | 149.5 poäng | Johansson Mats |
Topline Promessa Salento | 0 kl.I | 93.5 poäng | Köster Jörgen |
SE UCH Bryony's Armano Galantuomo | 1 kl.I | 181 poäng | Amelid Carina |
Bonebreakers Vittoria | 0 kl.I | 73 poäng | Nyman Mattias |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | 3 ekl | 198.5 poäng | Jacobsson Ulf |
Bonebreakers Prosciutto | 3 kl.II | 109 poäng | Hallberg Susann |
LPI LPII Shibumi's Verona | 1 kl.I | 185.5 poäng | Hallberg Susann |
Sweeping Metella Galottella | 3 kl.I | 130 poäng | Svedin Inger |
LPI LPII TÚte Noir Turbine | 2 kl.I | 151 poäng | Karlsson Lars-Gunnar |
LPI Imperie's La'toya-Lane | 1 kl.I | 170 poäng | Karlsson Lars-Gunnar |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | 3 ekl | 197 poäng | Backman Lena |
LPI Imperie's La'toya-Lane | 2 kl.I | 151 poäng | Hansson Ola |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | 3 ekl | 221.5 poäng | Jacobsson Ulf |
LPI Sweeping Gina Galottina | 3 kl.II | 139 poäng | Johansson Mats |
LPI Cobby's Corona | 3 kl.I | 133 poäng | Gustavsson Bengt |
Scheffelfältets Sirena Sana | 3 kl.I | 123 poäng | Svensson Magnus |
Whoopi's Willy The Weasel | 0 kl.I | 0 poäng | Svensson Magnus |
LPI LPII Shibumi's Verona | 2 kl.I | 155.5 poäng | Fridh Ingemar |
LPI Imperie's La'toya-Lane | 1 kl.I | 168 poäng | Björk Eva |
LPI Cobby's Corona | 2 kl.I | 149 poäng | Kristoffersson Ylwa |
LPI LPII TÚte Noir Turbine | 3 kl.I | 134 poäng | Ryttse Katinka |
LPI LPII LPIII RLD N RLD F RLD A Tiny Tuft's Santina Di Febo | 1 kl.II | 175 poäng | Larsson Toni |
LPI Sweeping Gina Galottina | 2 kl.II | 141.5 poäng | Fröjd Bengt |
LPI Cobby's Corona | 2 kl.I | 156.5 poäng | Haeggblom Bjellå A |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 0 kl.III | 156.5 poäng | Andremo Ann Christin |
LPI SE UCH Scheffelfältets Wictor Vistoso | 1 kl.I | 181.5 poäng | Sahlin Larsson L |
LPI Imperie's La'toya-Lane | 3 kl.I | 130 poäng | Lindgren Henry |
LPI LPII Shibumi's Verona | 1 kl.I | 176.5 poäng | Nygård Ann |
LPI LPII LPIII RLD N RLD F RLD A Tiny Tuft's Santina Di Febo | 2 kl.II | 154.5 poäng | Bagge Åsa |
TÚte Noir Musella Valpolicella | 3 kl.I | 110.5 poäng | Blomdahl Börge |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | 3 ekl | 200.5 poäng | Claesson Gunnar |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | 3 ekl | 197 poäng | Larsson Kjell |
Lägdens Macaroni | 0 kl.I | 0 poäng | Collin Yngve |
LPI LPII LPIII RLD N RLD F RLD A Tiny Tuft's Santina Di Febo | 2 kl.II | 156.5 poäng | Elfström Ingemar |
LPI Sweeping Gina Galottina | 2 kl.II | 146.5 poäng | Johansson Kenneth |
Varpelidens K-Essa Erba | 0 kl.I | 85 poäng | Claesson Marianne |
LPI LPII Shibumi's Verona | 3 kl.I | 139 poäng | Nylén Kurt |
Lägdens Macaroni | 3 kl.I | 132.5 poäng | Landfors Olov |
Tiny Tuft's Rosina Di Falco | 3 kl.I | 126 poäng | Ekberg Stig |
Tiny Tuft's Rosina Di Falco | 1 kl.I | 169 poäng | Borgenlöv Leif |
LPI Imperie's La'toya-Lane | 2 kl.I | 146.5 poäng | Hyrén Bertil |
Barista's Vienna | 2 kl.I | 143.5 poäng | Thorell Per-Arne |
Barista's Vienna | 2 kl.I | 155 poäng | Johansson Lars |
Tiny Tuft's Rosina Di Falco | 1 kl.I | 174 poäng | Prahl Leif |
SE VCH SE UCH Bonbons Lr Ragazzo Rolex | 3 kl.I | 127 poäng | Bucklin Lars |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | 3 ekl | 200.5 poäng | Isebark Conny |
SE VCH SE UCH Bonbons Lr Ragazzo Rolex | 3 kl.I | 138 poäng | Pettersson Lennart |
LPI Cobby's Corona | 1 kl.I | 174 poäng | Samuelsson Sven |
LPI LPII LPIII RLD N RLD F RLD A Tiny Tuft's Santina Di Febo | 1 kl.II | 163 poäng | Ålander Lennart |
LPI Cobby's Corona | 2 kl.I | 144 poäng | Ålander Lennart |
LPI LPII LPIII RLD N RLD F RLD A Tiny Tuft's Santina Di Febo | 1 kl.II | 171.5 poäng | Toftler Göte |
SE VCH SE UCH Bonbons Lr Ragazzo Rolex | 3 kl.I | 104 poäng | Johansson Berit |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | 3 ekl | 210.5 poäng | Kristoffersson Ylwa |
LPI Imperie's La'toya-Lane | 1 kl.I | 175 poäng | Merten Manfred |
Bonebreakers Paparazzi | 0 kl.III | 163 poäng | Nygård Ann |
Bonebreakers Prosciutto | 1 kl.I | 170 poäng | Forslund Lars-Göran |
Lägdens Macaroni | 0 kl.I | 0 poäng | Olsson Göran |
SE UCH Bryony's Armano Galantuomo | 2 kl.I | 149 poäng | Boberg Inga-Maj |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 2 kl.II | 146.5 poäng | Larsson Anita |
LPI LPII Shibumi's Verona | 3 kl.I | 124.5 poäng | Larsson Anita |
Lägdens Macaroni | 3 kl.I | 121.5 poäng | Carlsson Robert |
Scheffelfältets Willi Vitale | 3 kl.I | 103 poäng | Ryttse Katinka |
LPI LPII TÚte Noir Turbine | 2 kl.I | 151 poäng | Ryttse Katinka |
Lägdens Macaroni | 3 kl.I | 130 poäng | Moberg Ragnar |
Hesiodos Rosso Di Zilu | 0 kl.I | 0 poäng | Andersson Arne |
Scheffelfältets Willi Vitale | 0 kl.I | 0 poäng | Andersson Arne |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 1 kl.II | 165.5 poäng | Näslund Göran |
Nittini's Mocca Vanilli | 0 kl.I | 0 poäng | Brusling Birgitta |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 2 kl.II | 147 poäng | Snell Karl-Evert |
Nittini's Mocca Vanilli | 3 kl.I | 121 poäng | Hawée Göran |
LPI LPII TÚte Noir Turbine | 1 kl.I | 164 poäng | Gelland Per Olof |
Lucky-Choice | 0 kl.I | 86 poäng | Nilsson Kjell |
TÚte Noir Ca'bianca Barbaresco | 1 kl.I | 160 poäng | Rubin Ann |
LPI SE UCH Scheffelfältets Wictor Vistoso | 1 kl.I | 172 poäng | Andersson Klas-Göran |
TÚte Noir Tigger | 0 kl.I | 87 poäng | Rosander Erik |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | 2 ekl | 251 poäng | Åkerlund Milton |
SE AG(HOPP)CH LPI Shibumi's Lazio | 1 kl.I | 173 poäng | Crona Gunnel |
Bonebreakers Paparazzi | 3 kl.III | 196.5 poäng | Filin Larry |
Bonebreakers Prosciutto | 2 kl.I | 152 poäng | Filin Larry |
LPI LPII TÚte Noir Turbine | 2 kl.I | 141.5 poäng | Eriksson Sören |
Hesiodos Rosso Di Zilu | 0 kl.I | 95 poäng | Eriksson Sören |
Scheffelfältets Willi Vitale | 0 kl.I | 89.5 poäng | Eriksson Sören |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | 2 ekl | 255.5 poäng | Zaring Åke |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 2 kl.II | 144 poäng | Häggström Åsa |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | 0 ekl | 186.5 poäng | Holmsten Sven-Einar |
SE VCH LPII SE UCH RLD F RLD A RLD M Sweeping Totti Galotti | 3 kl.I | 115.5 poäng | Köster Jörgen |
Nittini's Mocca Vanilli | 2 kl.I | 157.5 poäng | Ek Bo |
TÚte Noir Tigger | 2 kl.I | 140 poäng | Svensson Kjell |
Nittini's Mocca Vanilli | 3 kl.I | 106 poäng | Ollars Stefan |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 1 kl.II | 172 poäng | Andersson Kjell-Arne |
NORD V-03 SE V-04 LPI SE UCH Scheffelfältets Detto Kevin | 2 kl.I | 148 poäng | Adesand Christer |
Hesiodos Rosso Di Zilu | 2 kl.I | 144.5 poäng | Andersson Arne |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | 2 ekl | 244.5 poäng | Backman Lena |
NORD V-03 SE V-04 LPI SE UCH Scheffelfältets Detto Kevin | 1 kl.I | 182 poäng | Hedberg Leif |
LPI SE UCH Scheffelfältets Wictor Vistoso | 2 kl.I | 149 poäng | Lindblad Sverker |
NORD V-03 SE V-04 LPI SE UCH Scheffelfältets Detto Kevin | 1 kl.I | 162.5 poäng | Tunér Stefan |
LPI Cobby's Compagno | 0 kl.II | 74 poäng | Åhlén Kenth |
LPI SE UCH Scheffelfältets Wictor Vistoso | 2 kl.I | 145 poäng | Brocker Björn |