LPI SE UCH NO UCH RLD N RLD F Björknä Skrållan | 3 kl.I | 116 poäng | Persson Arne |
LPI RLD N Cobby's Carmine | 2 kl.I | 142.5 poäng | Karlsson Bengt |
SE UCH Bonebreakers Tiramisù | 2 kl.I | 151.5 poäng | Sörlin Ulf |
LPI Magic Storm's Dolce Diaz | 3 kl.I | 136.5 poäng | Sund Anita |
Carino-Sogno | 0 kl.I | 0 poäng | Deregård Lars |
Magic Storm's Freija | 0 kl.I | 0 poäng | Svensson Anders |
LPI LPII LPIII RLD N RLD F RLD A Tiny Tuft's Santina Di Febo | 2 kl.III | 229.5 poäng | Viberg Ing-Britt |
LPI RLD N Cobby's Carmine | 2 kl.I | 155 poäng | Lindberg Ninni |
Lingotto D'oro Tosca | 0 kl.I | 91 poäng | Johansson Hans |
LPI LPII LPIII RLD N RLD F RLD A Tiny Tuft's Santina Di Febo | 2 kl.III | 237.5 poäng | Elfström Ingemar |
LPI Cobby's Corallino | 1 kl.I | 176.5 poäng | Björkström Weine |
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna | 1 kl.I | 176.5 poäng | Rosén Solveig |
LPI Matteo Av Nr 35 | 0 kl.I | 82 poäng | Rosén Solveig |
LPI SE UCH Gillenias Merta | 0 kl.I | 0 poäng | Rosén Solveig |
LPI Imperie's La'toya-Lane | 3 kl.II | 114.5 poäng | Lindgren Henry |
LPI Topline Montepulciano D'abruzzo | 3 kl.I | 138 poäng | Therup Anders |
LPI SE UCH NO UCH RLD N RLD F Björknä Skrållan | 3 kl.I | 135.5 poäng | Hansson Ronny |
LPI LPII Shibumi's Verona | 0 kl.III | 168 poäng | Filin Larry |
LPI Magic Storm's Dolce Diaz | 1 kl.I | 183 poäng | Olsson Håkan |
SE UCH Bonebreakers Tiramisù | 3 kl.I | 125.5 poäng | Lundgren David |
LPI RLD N Cobby's Carmine | 2 kl.I | 143.5 poäng | Nyman Kjell |
LPI LPII TÚte Noir Turbine | 1 kl.II | 173 poäng | Svensson Anders |
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone | 1 kl.I | 192.5 poäng | Claesson Gunnar |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | 3 ekl | 208.5 poäng | Gillå Urban |
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone | 1 kl.I | 175 poäng | Kristoffersson Ylwa |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | 0 ekl | 190 poäng | Gillå Urban |
Tiny Tuft's Rosina Di Falco | 3 kl.II | 119 poäng | Larsson-Barthel C |
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone | 1 kl.I | 182.5 poäng | Lundström Lars-Ivar |
LPI LPII Shibumi's Verona | 0 kl.III | 178 poäng | Andersson Reidar |
LPI Magic Storm's Dolce Diaz | 3 kl.I | 139 poäng | Andersson John-Åke |
Bonebreakers Esclamativo | 1 kl.II | 173.5 poäng | Petersson Gunnar |
LPI Matteo Av Nr 35 | 3 kl.I | 120 poäng | Arthursson Dennis |
LPI Cobby's Corallino | 3 kl.I | 134 poäng | Larsén Pia |
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi | 2 kl.I | 157.5 poäng | Högman Lars |
Bonebreakers Esclamativo | 2 kl.II | 144 poäng | Berglund Nils |
LPI LPII Dafne | 1 kl.I | 161.5 poäng | Norén Thorbjörn |
LPI Imperie's La'toya-Lane | 3 kl.II | 120.5 poäng | Gabrielsson Maria |
LPI Magic Storm's Dolce Diaz | 1 kl.I | 184 poäng | Hallberg Susann |
Lägdens Macaroni | 2 kl.I | 155.5 poäng | Magnusson Claes |
LPI Matteo Av Nr 35 | 3 kl.I | 117.5 poäng | Olsson Jörgen |
LPI RLD N Cobby's Carmine | 3 kl.I | 132 poäng | Hawée Göran |
SE VCH LPI RLD N Aroscas Vittorio De Sica | 1 kl.I | 171 poäng | Tunér Stefan |
LPI LPII TÚte Noir Turbine | 2 kl.II | 157.5 poäng | Berglund Nils |
LPI SE UCH NO UCH RLD N RLD F Björknä Skrållan | 2 kl.I | 158 poäng | Bucklin Lars |
Yllegårdens Com-To Coccinella | 0 kl.I | 0 poäng | Björkdahl Rolf |
LPI Matteo Av Nr 35 | 3 kl.I | 132 poäng | Brohlén Lars-Erik |
LPI RLD N Cobby's Carmine | 1 kl.I | 165.5 poäng | Berg Marita |
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone | 1 kl.I | 185 poäng | Claesson Gunnar |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | 3 ekl | 223.5 poäng | Claesson Gunnar |
Charmkuben's Beniamina Bonaria | 1 kl.II | 160 poäng | Malmström Christer |
LPI Cobby's Corallino | 1 kl.I | 166 poäng | Norman Leif |
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone | 2 kl.I | 158.5 poäng | Isebark Conny |
LPI LPII TÚte Noir Turbine | 3 kl.II | 114 poäng | Ryttse Katinka |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 0 kl.III | 0 poäng | Ahlström Lars |
LPI Magic Storm's Dolce Diaz | 3 kl.I | 139 poäng | Norell Ulrika |
Bonebreakers Esclamativo | 2 kl.II | 153.5 poäng | Petersson Gunnar |
LPI Matteo Av Nr 35 | 2 kl.I | 144 poäng | Nordkvist Anders |
TJH(FM) Krasse | 2 kl.I | 151.5 poäng | Ek Lennart |
Graceline's Bello | 0 kl.I | 63 poäng | Ek Lennart |
LPI Magic Storm's Dolce Diaz | 1 kl.I | 162.5 poäng | Olsson Lena |
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi | 0 kl.I | 0 poäng | Melin Märta-Klara |
LPI Scheffelfältets Ottima Orchidea | 3 kl.I | 114 poäng | Bucklin Lars |
LPI Matteo Av Nr 35 | 2 kl.I | 154.5 poäng | Axenvik Catarina |
LPI Cobby's Corallino | 1 kl.I | 179.5 poäng | Björkström Weine |
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna | 2 kl.I | 146.5 poäng | Melin Tomas |
SE UCH Bonebreakers Tiramisù | 2 kl.I | 150 poäng | Sundberg Britt |
NORD V-07 SE UCH SE VV-14 Shibumi's Parma | 3 kl.I | 108 poäng | Holmlund Anne Marie |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 0 kl.III | 0 poäng | Myrén Karin |
LPI Scheffelfältets Ottima Orchidea | 2 kl.I | 149 poäng | Blom Anders |
Carino-Sogno | 3 kl.I | 117 poäng | Edström Kjell |
TJH(FM) Krasse | 2 kl.I | 150.5 poäng | Fredin Mette |
TJH(FM) Krasse | 3 kl.I | 100 poäng | Berg Camilla |
LPI Matteo Av Nr 35 | 3 kl.I | 123.5 poäng | Fridh Ingemar |
TJH(FM) Krasse | 3 kl.I | 118 poäng | Fridh Ingemar |
NORD V-07 SE UCH SE VV-14 Shibumi's Parma | 3 kl.I | 107.5 poäng | Sundberg Fraenk Jimm |
NORD V-07 SE UCH SE VV-14 Shibumi's Parma | 1 kl.I | 177 poäng | Sundberg Fraenk Jimm |
LPI Cobby's Corallino | 2 kl.I | 142 poäng | Lind Thomas |
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna | 3 kl.I | 120 poäng | Hawée Göran |
LPI Scheffelfältets Lampo Cosmos | 2 kl.I | 150 poäng | Hernvall Leif |
LPI LPII Shibumi's Verona | 1 kl.II | 179.5 poäng | Olsson Lena |
Whoopi's Winner Takes It All | 2 kl.II | 144 poäng | Hyrén Bertil |
LPI Matteo Av Nr 35 | 3 kl.I | 131.5 poäng | Ivarsson Tomas |
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna | 2 kl.I | 145.5 poäng | Ivarsson Tomas |
LPI LPII TÚte Noir Turbine | 3 kl.II | 131.5 poäng | Svensson Anders |
LPI Matteo Av Nr 35 | 2 kl.I | 148.5 poäng | Lindgren Laila |
SE UCH Bonebreakers Tiramisù | 3 kl.I | 131 poäng | Sundberg Britt |
LPI Cobby's Corallino | 3 kl.I | 115.5 poäng | Pettersson Bengt |
LPI Matteo Av Nr 35 | 3 kl.I | 134.5 poäng | Ivarsson Tomas |
High Score Armani | 1 kl.I | 186 poäng | Larsson Jens |
Cobby's Competitore | 3 kl.I | 121.5 poäng | Collin Yngve |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 0 kl.III | 0 poäng | Hallberg Susann |
LPI Scheffelfältets Ottima Orchidea | 2 kl.I | 148 poäng | Petersson Lennart |
LPI Cobby's Corallino | 3 kl.I | 134 poäng | Björkström Weine |
Bonebreakers Esclamativo | 2 kl.I | 153.5 poäng | Hjelm Magnus |
LPI Topline Montepulciano D'abruzzo | 3 kl.I | 130 poäng | Brandin Thomas |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 3 kl.III | 209 poäng | Larsson Anita |
LPI LPII TÚte Noir Turbine | 3 kl.II | 137.5 poäng | Erlandsson Ulf |
NORD V-07 SE UCH SE VV-14 Shibumi's Parma | 1 kl.I | 174 poäng | Lindström Carina |
Bonebreakers Esclamativo | 1 kl.I | 163 poäng | Ståhl Roth Gunborg |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 0 kl.III | 154 poäng | Åman Kent |
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Porques Ester | 1 kl.I | 170 poäng | Hansson Ola |
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Porques Ester | 1 kl.I | 165 poäng | Alfredsson Jan |
Lamier's Cloetta | 1 kl.I | 160 poäng | Petersson Jonny |
Happy | 3 kl.I | 123.5 poäng | Johansson Mats |
Cobby's Competitore | 2 kl.I | 143 poäng | Moberg Ragnar |
LPI Scheffelfältets Ottima Orchidea | 2 kl.I | 146.5 poäng | Larsson Fred |
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi | 3 kl.I | 127 poäng | Borgquist Torbjörn |
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna | 3 kl.I | 116 poäng | Hawée Göran |
Happy | 3 kl.I | 117.5 poäng | Karlsson Bengt |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 0 kl.III | 0 poäng | Andremo Ann Christin |
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi | 3 kl.I | 137.5 poäng | Tunér Stefan |
LPI LPII TÚte Noir Turbine | 3 kl.II | 136.5 poäng | Ryttse Katinka |
Porques Fixa | 3 kl.I | 107.5 poäng | Berge Ingemar |
Charmkuben's Bambina Bennata | 0 kl.I | 65 poäng | Bodin Birgitta |
SE UCH Bonebreakers Tiramisù | 3 kl.I | 137 poäng | Lindström Carina |
SE UCH Bonebreakers Tiramisù | 3 kl.I | 127 poäng | Palmqvist Maria |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 0 kl.III | 179 poäng | Filin Larry |
LPI LPII TÚte Noir Turbine | 2 kl.II | 140.5 poäng | Nyman Rolf |
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Porques Ester | 1 kl.I | 167.5 poäng | Falk Inger |
Charmkuben's Beniamina Bonaria | 1 kl.I | 160.5 poäng | Pettersson Bengt |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 0 kl.III | 143 poäng | Näslund Göran |
Lamier's Cloetta | 3 kl.I | 131 poäng | Rosander Erik |
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi | 2 kl.I | 151 poäng | Ålander Lennart |
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi | 2 kl.I | 143 poäng | Tunér Stefan |
Lägdens Macaroni | 3 kl.I | 119.5 poäng | Karlsson Bengt |
LPI Scheffelfältets Ottima Orchidea | 2 kl.I | 147.5 poäng | Andreasson Laila |
Happy | 3 kl.I | 103 poäng | Rosendahl Sonja |
LPI LPII Rowntree Ezmeralda | 3 kl.III | 200 poäng | Eriksson Torbjörn |
LPI Magic Storm's Dolce Diaz | 3 kl.I | 133 poäng | Eriksson Torbjörn |
Porques Dino | 2 kl.I | 143 poäng | Degerström Bo |
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi | 2 kl.I | 156 poäng | Svensson Mikael |
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Porques Ester | 1 kl.I | 168 poäng | Svensson Mikael |
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna | 3 kl.I | 137 poäng | Karlsson Sven-Olov |
SE VCH Hunky-Dory Corona Pelosa | 0 kl.I | 73.5 poäng | Jansson Björn-Åke |
LPI Matteo Av Nr 35 | 0 kl.I | 90.5 poäng | Ivarsson Tomas |
Porques Dino | 3 kl.I | 102 poäng | Landfors Olov |
Whoopi's Winner Takes It All | 3 kl.II | 110.5 poäng | Isebark Conny |
LPI Matteo Av Nr 35 | 0 kl.I | 85 poäng | Melin Tomas |