LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 3 kl.III | 192 poäng | Andersson Mats |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo | Uppflyttad startklass | 184.5 poäng | Wärme Leif |
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius | Godkänd startklass | 149.5 poäng | Wärme Leif |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | Ej godkänd startklass | 119 poäng | Wärme Leif |
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina | Ej godkänd startklass | 113 poäng | Wärme Leif |
Encos Ambra | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Svensson Anna-Kersti |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 3 kl.III | 205 poäng | Engström Ingemar |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 0 kl.III | 0 poäng | Nyström Thomas |
Lord Nelson's Grana Padano | Godkänd startklass | 132 poäng | Härlin Marie-Louise |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | Godkänd startklass | 153.5 poäng | Wiklander Charlotte |
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius | Godkänd startklass | 150 poäng | Wiklander Charlotte |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Godkänd startklass | 123.5 poäng | Wiklander Charlotte |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | Ej godkänd startklass | 118.5 poäng | Wiklander Charlotte |
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina | Ej godkänd startklass | 113 poäng | Wiklander Charlotte |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | Godkänd startklass | 159 poäng | Sjöblom Annika |
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina | Godkänd startklass | 145 poäng | Sjöblom Annika |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | Godkänd startklass | 149 poäng | Andersson Britt-Mari |
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina | Godkänd startklass | 133 poäng | Andersson Britt-Mari |
Lord Nelson's Grana Padano | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Sjöblom Annika |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo | Uppflyttad startklass | 178.5 poäng | Elfström Ingemar |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea | Uppflyttad startklass | 182 poäng | Lundberg Linnéa |
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica | Godkänd startklass | 129 poäng | Lundberg Linnéa |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | Godkänd startklass | 124.5 poäng | Carlén Siv Elisabeth |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Håvedal Claes Göran |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Svensson Anders |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 One Hands Pixel | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Klavenes Mette |
Lord Nelson's Grana Padano | Uppflyttad startklass | 161.5 poäng | Andersson Britt-Mari |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale | Godkänd startklass | 143 poäng | Skantz Elizabeth |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | Ej godkänd startklass | 119.5 poäng | Olausson Erik |
NW 1 Pos Angel Uriel | Ej godkänd startklass | 30 poäng | Norén Thorbjörn |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale | Godkänd startklass | 154 poäng | Salminen Antti |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Godkänd startklass | 129.5 poäng | Wärme Leif |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | Godkänd startklass | 121 poäng | Wärme Leif |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | Godkänd startklass | 156 poäng | Hyrén Bertil |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 0 kl.III | 163 poäng | Brorsson Kenneth |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 1 kl.III | 262.5 poäng | Brorsson Kenneth |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Andersson Anna-Carin |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Godkänd startklass | 131.5 poäng | Andersson Anna-Carin |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Andersson Anna-Carin |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale | Godkänd startklass | 131.5 poäng | Svensson Anders |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | Godkänd startklass | 123 poäng | Svensson Anders |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Ej godkänd startklass | 113 poäng | Svensson Anders |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | Uppflyttad startklass | 160.5 poäng | Jacobsson Sten |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Ej godkänd startklass | 93 poäng | Jacobsson Sten |
RLD N Riding's Egli | Ej godkänd startklass | 99.5 poäng | Johansson Sven-Arne |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | Ej godkänd startklass | 117.5 poäng | Domeij Ulf |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Ej godkänd startklass | 107 poäng | Domeij Ulf |
Stella | Ej godkänd startklass | 103 poäng | Barthel Carina |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | Godkänd startklass | 155.5 poäng | Hansson Ola |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | Uppflyttad startklass | 170.5 poäng | Persson Maria |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea | Uppflyttad startklass | 180 poäng | Lindkvist Dan |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale | Uppflyttad startklass | 171.5 poäng | Elfström Ingemar |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | Ej godkänd startklass | 103.5 poäng | Nyberg Maivor |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Ej godkänd startklass | 101.5 poäng | Nyberg Maivor |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | Uppflyttad startklass | 162.5 poäng | Lundin Robert |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | Godkänd startklass | 133 poäng | Lundin Robert |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | Uppflyttad startklass | 172.5 poäng | Svensson Mikael |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea | Godkänd startklass | 138 poäng | Lundberg Linnéa |
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica | Godkänd startklass | 128.5 poäng | Lundberg Linnéa |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 3 kl.III | 197.5 poäng | Sandberg Kenth |
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio | Ej godkänd startklass | 65 poäng | Björkqvist Cronje |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | Ej godkänd startklass | 115 poäng | Bukss Ronge Irene |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | Uppflyttad startklass | 162 poäng | Carlsson Ann |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Carlsson Ann |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale | Godkänd startklass | 157 poäng | Carlsson Ann |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Uppflyttad startklass | 167.5 poäng | Sjöblom Annika |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | Godkänd startklass | 156.5 poäng | Sjöblom Annika |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale | Godkänd startklass | 154.5 poäng | Sjöblom Annika |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | Godkänd startklass | 121 poäng | Johansson Mats |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 0 kl.III | 155.5 poäng | Henningsson Lasse |
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba | 0 kl.II | 72.5 poäng | Berg Viktoria |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Ej godkänd startklass | 111.5 poäng | Berntsson Charlotte |
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio | Ej godkänd startklass | 91.5 poäng | Söderkvist Dennis |
Sofiehill's Hilda Dream Girl | Uppflyttad startklass | 163.5 poäng | Johansson Kenneth |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Godkänd startklass | 153.5 poäng | Moberg Ragnar |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale | Godkänd startklass | 133.5 poäng | Moberg Ragnar |
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio | Godkänd startklass | 150 poäng | Nyström Thomas |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Godkänd startklass | 148 poäng | Berntsson Charlotte |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale | Godkänd startklass | 130 poäng | Berntsson Charlotte |
Stella | Ej godkänd startklass | 114.5 poäng | Brandin Thomas |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore | Ej godkänd startklass | 88 poäng | Hagelin Birgitta |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Uppflyttad startklass | 179 poäng | Carlsson Ann |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale | Uppflyttad startklass | 162.5 poäng | Carlsson Ann |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 0 kl.III | 131 poäng | Brocker Björn |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Gunnarsson Sven Ever |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore | Godkänd startklass | 131 poäng | Gunnarsson Sven Ever |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale | Godkänd startklass | 121.5 poäng | Berg Marita |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Ej godkänd startklass | 114 poäng | Berg Marita |
Stella | Godkänd startklass | 131 poäng | Rydén Ruby |
Sofiehill's Hilda Dream Girl | Godkänd startklass | 159.5 poäng | Johansson Kenneth |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Godkänd startklass | 143 poäng | Ahlgren Anna |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | Ej godkänd startklass | 64.5 poäng | Ahlgren Anna |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | Ej godkänd startklass | 118.5 poäng | Isaksson Bo |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Lundberg Linnéa |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | Ej godkänd startklass | 106 poäng | Wärme Leif |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | Godkänd startklass | 157 poäng | Lundin Thomas |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | Ej godkänd startklass | 95 poäng | Johansson Mats |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | Godkänd startklass | 149 poäng | Ivanov Mikael |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale | Godkänd startklass | 133.5 poäng | Ivanov Mikael |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | Godkänd startklass | 131 poäng | Hörman Emelie |