RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | Uppflyttad startklass | 162.5 poäng | Skog Lennart |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | Godkänd startklass | 140 poäng | Svensson Göran |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Lingotto D'oro Havanna Hill | Godkänd startklass | 155 poäng | Karlsson Bo |
RLD N LD STARTKLASS NW 1 Lingotto D'oro Hallifax Hill | Godkänd startklass | 124.5 poäng | Karlsson Bo |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 1 kl.III | 256.5 poäng | Brorsson Kenneth |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | Godkänd startklass | 133.5 poäng | Andersson Britt-Mari |
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius | 0 kl.I | 186.5 poäng | Johansson Mats |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | Ej godkänd startklass | 85 poäng | Cangren Malmberg A-M |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | Uppflyttad startklass | 179.5 poäng | Svensson Sven Erik |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | Godkänd startklass | 127 poäng | Härlin Marie-Louise |
Sofiehill's Hilda Dream Girl | 3 kl.I | 193 poäng | Barthel Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 0 kl.I | 129 poäng | Granlund Beatrice |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | Godkänd startklass | 153.5 poäng | Stare Gunilla |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | Godkänd startklass | 145 poäng | Berg Marita |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | Godkänd startklass | 128 poäng | Stare Gunilla |
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba | 1 kl.II | 260.5 poäng | Berglund Rune |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 One Hands Pixel | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Ryttse Katinka |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 0 kl.III | 167 poäng | Petersson Lennart |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo | 3 kl.I | 212 poäng | Hjulström Sara |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo | 2 kl.I | 241.5 poäng | Bagge Åsa |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | Uppflyttad startklass | 166 poäng | Cangren Malmberg A-M |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | Godkänd startklass | 131 poäng | Cangren Malmberg A-M |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo | 1 kl.I | 260 poäng | Bagge Åsa |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | Uppflyttad startklass | 174.5 poäng | Ek Lennart |
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba | 3 kl.II | 194.5 poäng | Olofsson Linda |
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba | 2 kl.II | 242 poäng | Dahlberg Peder |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 One Hands Pixel | Uppflyttad startklass | 163.5 poäng | Ryttse Katinka |
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba | 2 kl.II | 231 poäng | Dahlberg Peder |
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba | 3 kl.II | 197.5 poäng | Berg Viktoria |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo | 2 kl.I | 243.5 poäng | Larsson Toni |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 One Hands Pixel | Godkänd startklass | 151 poäng | Timan Inger |
T-Cart Grimaldo | Uppflyttad startklass | 164 poäng | Hammarberg Jonas |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 0 kl.I | 0 poäng | Svensson Sven Erik |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | Godkänd startklass | 124.5 poäng | Bukss Ronge Irene |
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba | 0 kl.II | 184.5 poäng | Junlén Anna |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 0 kl.III | 95.5 poäng | Lindqvist Göran |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 One Hands Pixel | Godkänd startklass | 155.5 poäng | Karlsson Bo |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Lingotto D'oro Havanna Hill | Ej godkänd startklass | 47 poäng | Karlsson Bo |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo | 0 kl.I | 176.5 poäng | Hjulström Anna |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 0 kl.I | 125.5 poäng | Hjulström Anna |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | Godkänd startklass | 133 poäng | Elfström Ingemar |
T-Cart Grimaldo | Godkänd startklass | 149.5 poäng | Brandin Thomas |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 0 kl.III | 175.5 poäng | Andersson Mats |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 One Hands Pixel | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Nilsson Berth |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | Uppflyttad startklass | 171 poäng | Bergstedt Eva |
T-Cart Grimaldo | Godkänd startklass | 145.5 poäng | Sjöstrand Yvonne |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 3 kl.I | 222.5 poäng | Sjöblom Annika |
Ambrosi | Godkänd startklass | 153 poäng | Lundin Carina |
Sofiehill's Hilda Dream Girl | 2 kl.I | 248 poäng | Björkqvist Cronje |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | Godkänd startklass | 157 poäng | Alfredsson Jan |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 2 kl.III | 238 poäng | Brorsson Kenneth |
LD STARTKLASS Graceline's Torrevento Primitivo | Uppflyttad startklass | 189 poäng | Wranning Jimmy |
Ambrosi | Godkänd startklass | 147.5 poäng | Schwandner Jutta |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Galottens Vespa | Uppflyttad startklass | 167 poäng | Petersson Lennart |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | Uppflyttad startklass | 169.5 poäng | Karlsson Alf |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Galottens Vespa | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Lindqvist Göran |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | Godkänd startklass | 150 poäng | Berg Carola |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo | 2 kl.I | 230 poäng | Fors Gunnar |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 0 kl.III | 0 poäng | Lengfelt Yvonne |
C.I.B. VDH CH NORD UCH RLD N&F NW 1 Soul to Soul Ts Belezza | Godkänd startklass | 138 poäng | Svensson Anna-Kersti |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo | 2 kl.I | 237.5 poäng | Larsson Toni |
LD STARTKLASS Graceline's Torrevento Primitivo | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Andersson Britt-Mari |
LD STARTKLASS Graceline's Torrevento Primitivo | Uppflyttad startklass | 184 poäng | Johnsson Berger Mimm |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 0 kl.III | 0 poäng | Segerdahl Lennart |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Galottens Vespa | Ej godkänd startklass | 72 poäng | Segerdahl Lennart |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | 3 kl.III | 198.5 poäng | Martens Lena |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | Godkänd startklass | 121.5 poäng | Våring Arne |
Sofiehill's Hilda Dream Girl | 3 kl.I | 196 poäng | Barthel Carina |
LD STARTKLASS Graceline's Torrevento Primitivo | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Stare Gunilla |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Laurén Maria |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni | 0 kl.I | 136.5 poäng | Malm Göran |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore | Ej godkänd startklass | 71 poäng | Altskog Ulla |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni | 0 kl.I | 108.5 poäng | Axenvik Catarina |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Malm Göran |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Galottens Vespa | Godkänd startklass | 126 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | Godkänd startklass | 155.5 poäng | Svensson Bo-Göran |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 0 kl.I | 120 poäng | Bukss Ronge Irene |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 3 kl.I | 196.5 poäng | Gustavsson Ann-Marie |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | Ej godkänd startklass | 114 poäng | Dunder Maria |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 3 kl.I | 220 poäng | Axell Sylvia |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | Godkänd startklass | 129 poäng | Axell Sylvia |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Lingotto D'oro Havanna Hill | Godkänd startklass | 154 poäng | Karlsson Bo |
RLD N LD STARTKLASS NW 1 Lingotto D'oro Hallifax Hill | Godkänd startklass | 139 poäng | Karlsson Bo |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | Godkänd startklass | 150.5 poäng | Ivanov Mikael |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 0 kl.I | 0 poäng | Carlsson Ann |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | Godkänd startklass | 142 poäng | Bukss Ronge Irene |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore | Godkänd startklass | 155.5 poäng | Salminen Antti |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | Godkänd startklass | 153 poäng | Hjort Mikael |
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo | 1 kl.I | 271 poäng | Wärme Leif |
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica | Godkänd startklass | 149 poäng | Lundberg Linnéa |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni | 0 kl.I | 187.5 poäng | Hagelin Birgitta |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore | Godkänd startklass | 152 poäng | Skog Lennart |
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica | Godkänd startklass | 139 poäng | Lundberg Linnéa |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 3 kl.I | 223 poäng | Olsen Leif |
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius | Uppflyttad startklass | 175 poäng | Ivanov Mikael |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 3 kl.I | 200.5 poäng | Hagström Charlotta |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale | 0 kl.I | 0 poäng | Hagström Charlotta |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | Uppflyttad startklass | 171 poäng | Olsen Leif |
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius | Godkänd startklass | 152.5 poäng | Olsen Leif |
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Brink Yvonne |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | Godkänd startklass | 149 poäng | Alfredsson Jan |