SE VCH LV CH EE CH SE UCH FI UCH Enando's Regina | Brandt Bengt-Olof |
Kråkslottets Rusa Med Vinden | Ljunggren Felicia |
Frida | Keskinen Martti |
Imperie's Ozofina Ottilia | Bark Ingemar |
NW 1 Gillenias Grassland Gideon | Wadström Mikael |
Bobby-Bagheera | Wadström Mikael |
Updates Doriano | Magnuson Lars |
RLD N Riccadonna Letitzia Af Olly | Melanoz Carina |
RLD N Lord Nelson's Kisen | Johansson Lasse |
Graceline's Caffe' Freddo | Holmertz Tommy |
Roma Tartuffs Figlia | Engström Cecilia |
SE VCH C.I.B. SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH Tufflaz Buon Baciatore | Lindgren Laila |
SE VCH RLD N RLD F Järnklevs Ardunio | Kihl Susanne |
SE VCH Tryffelhunden's Arezzo Hampuzin'i | Laurén Maria |
Sallmunds Ragazza-Dura | Ståhl Roth Gunborg |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | Larsson Ingalill | ||
RLD N Hesiodos Vild Vittra Da Carletto | Larsson Ingalill | ||
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | Larsson Ingalill | ||
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | Larsson Ingalill | ||
RLD N Lord Nelson's Calinda | Larsson Ingalill | ||
La Gottis Clemenza | Larsson Ingalill | ||
Porsabyggets E Doris Days Serena | Larsson Ingalill | ||
RLD F Mega Terra Mr Alonzo | Larsson Ingalill |
One Hands Iso | Utas Wiklund Tiina | ||
Updates Zenitha | Utas Wiklund Tiina | ||
Galottens Calor | Utas Wiklund Tiina | ||
Truffelnose Daniele | Utas Wiklund Tiina | ||
Mirabella | Utas Wiklund Tiina |
La Tina Bella Grim | Wadström Mikael |
LD STARTKLASS NW 1 Graceline's Sesto San Giovanni | Ström Sonny |
RLD N LD STARTKLASS NW 1 Lingotto D'oro Hallifax Hill | Ståhl Roth Gunborg |
Encos Sune | Ragnar Susanne |
Charmkuben's Pinoccio | Pålblad Mikael |
Updates Yesenia | Brink Yvonne |
Lord Nelson's Simpatica | Rainsson Agneta | ||
Tobia Della Cascinetta | Rainsson Agneta |
Locatella Nesta | Borg Eva |
Lykkernas Chapplin | Pålblad Mikael |
Encos Hera | Russberg Inger |
Månmyrans Isidor | Almqvist Lars |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore | Lindgren Laila |
Updates Oprah | Lamminen Juhani |
SE VCH Merlino | Von Gegerfeldt C | ||
Emilio | Von Gegerfeldt C |
Lord Nelson's Candela | Rainsson Agneta |
Ambrosi | Persson Pernilla |
Pinon Malva Di Pinon | Klein Christer |
Ängstalund's Angelo | Axelsson Roberto |
Updates Rosalina | Nyman Anders |
Bay of Fundys Domenico | Bengtsson Thomas |
Gillenias Rosamunda | Hemmingsson Bertil |
Graceline's Simona | Edlund Marie |
Azzurra | Stangvik Stig |
Riding's Ella | Stellberg Benita |
LPII Marolinn's Vesuvio | Bengtsson Thomas |
SE VCH Rowntree Isacco Ispido | Melin Gerd |
Lord Nelson's Derbi | Wall Krister |
Lord Nelson's Nevoso | Lundin Maria |
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio | Karlström Alf |
La Gottis Forze | Hjälm Leif |
Updates Nigella | Lamminen Juhani |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo | Melanoz Carina |
LPII Delicat's Collard | Laurén Maria |
Galottens Coloratus | Andersson Lars |
LPI LPII Gillenias Quarterback | Persson Pernilla |
SE&FI UCH RLD M RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie | Fredriksson Mia |
Rowntree Danilo Ercole | Lindgren Laila |
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa | Andersson Anita |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni | Westman Anne |
C.I.B. VDH CH NORD UCH RLD N&F NW 1 Soul to Soul Ts Belezza | Almqvist Lars |
LPI Boopies Lockiga Timo | Gustavsson Bengt |
Ambra | Ljunggren Felicia |
SE UCH SPH II Risungs Rolle Rustico | Brink Yvonne | ||
Risungs Lydia Sobria | Brink Yvonne |
Tildas-Vilja | Lundin Maria |
Lord Nelson's Bellezza | Ahlén Ib |
Semenzinas Dea Desideria | Carlsson Stellan |
Lagottessa Gelataio | Kinn Hans |
Riding's Gorgonzola | Olsson Anders |
Inwillerie's Diodoro D'figo | Kronqvist Anders |
Lagottessa Granita Di Mandorla | Hult Ingrid |
Lord Nelson's Vici | Mellström Jill |
Marolinn's Nhaala | Lindqvist Göran |
Lagottessa Stracciatella | Färnefors Agnetha |
Kryllans Guzzi | Wrambeck Monique |
Hopeanuolen Nurmen Nukka | Fredriksson Mia | ||
Jowiks Gioiello Di Labellatotti | Fredriksson Mia | ||
Inizio'z Cinamon | Fredriksson Mia |
Gillenias Ockra | Carlsson Stellan |
Lago Nette's Lyza | Fredriksson Mia | ||
Riding's Esmondo | Fredriksson Mia |
Mjölnartorpets Brunello | Ferm Gunnel |
Tiny Tuft's Alfeo Di Fioretto | Ryberg Mikael |
Soul to Soul Ts Binella | Russberg Inger | ||
C.I.B. VDH CH NORD UCH RLD N&F NW 1 Soul to Soul Ts Belezza | Russberg Inger | ||
Soul to Soul Ts Briccone | Russberg Inger | ||
Soul to Soul Ts Bronzone | Russberg Inger | ||
NORD UCH Soul to Soul Ts Biscotti | Russberg Inger | ||
Soul to Soul Ts Barbaresco | Russberg Inger | ||
SE UCH DK UCH Bonebreakers Giardiniere | Russberg Inger |
Nostryffelns Emtica | Olsson Anders |
Semenzinas Enzo Erotico | Olsson Anders | ||
Encos Foxy | Olsson Anders | ||
Marisa-Di-Soul | Olsson Anders | ||
Savina-Di-Soul | Olsson Anders | ||
Chicabeams Ella | Olsson Anders |
Rowntree Alessia Aquilani | Westman Anne |
LPI Imperie's Trockla Tamara | Blixt Curt |
C.I.B. SE UCH DK UCH NO UCH SE V-12 Lagottessa Semifreddo | Ferm Gunnel |
RLD N Semenzinas Zappa Zvedeze | Lindfalk Ingrid |
T-Cart Break Away | Rydén Ruby | ||
Marolinn's Turi | Rydén Ruby |
Galottens Pigmentum | Jadepalm Per-Arne | ||
RLD N RLD F Galottens Tinctura | Jadepalm Per-Arne | ||
Galottens Anno Domino | Jadepalm Per-Arne | ||
RLD N Galottens Pax Vobiscum | Jadepalm Per-Arne | ||
Galottens Mea Culpa | Jadepalm Per-Arne | ||
Galottens Tertius | Jadepalm Per-Arne | ||
Galottens Secundus | Jadepalm Per-Arne | ||
Cane Riccio Camomilla | Jadepalm Per-Arne |
Lagottessa Sorbetto | Jadepalm Kristina | ||
SE UCH Lapinlumon Fiocco | Jadepalm Kristina | ||
Bonbons Lr Disa Di Diamante | Jadepalm Kristina | ||
Järnklevs Rubino | Jadepalm Kristina | ||
Topline Moscato D'asti | Jadepalm Kristina | ||
Topline Masi Campofiorin | Jadepalm Kristina | ||
Graceline's Rosella | Jadepalm Kristina |
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata | Magnuson Lars | ||
Lagottessa Gianduia | Magnuson Lars |
Encos Jasmine | Lundahl Ken |
SE VCH Foogel Delfino | Stellberg Benita |
Alessa-Di-Soul | Olsson Anders | ||
Santo-Di-Soul | Olsson Anders | ||
Galottens Nonus | Olsson Anders | ||
Galottens Quartus | Olsson Anders | ||
AH Galottens Octavus | Olsson Anders | ||
Galottens Septimus | Olsson Anders | ||
Chicabeams Ilario | Olsson Anders |
Tiarella's Tass Dianthus | Claesson Marianne |
Magic Storm's Izidor Af Florence | Hansson Hans-Erik |
Trolldalens Verona | Lindqvist Göran |
Chicabeams Jenna | Hansson Daniel |
Magic Storm's Kozmos Af Contezza | Brink Yvonne |
LPI LPII Hesiodos Kiss Me Kate | Stangvik Stig |
Guldlövets Atlas-Marrone | Edlund Marie |
Topline Granita Di CaffÚ | Gustavsson Bengt |
C.I.B. NORD UCH Inizio'z Michellangelo | Örnkloo Torsten |
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius | Ljunggren Felicia | ||
Mattisbackens Octavia | Ljunggren Felicia | ||
SE UCH Lapinlumon Hilarius | Ljunggren Felicia |
Scheffelfältets Gabriele Galante | Jadepalm Kristina |
Batman | Jadepalm Kristina | ||
Guldlövets Aurora-Marrona | Jadepalm Kristina | ||
Cane Riccio Antonio Totti | Jadepalm Kristina | ||
Aurora | Jadepalm Kristina | ||
Lamier's Stardust | Jadepalm Kristina |
Kråkslottets Amarone | Von Krusenstjerna U | ||
Kråkslottets Gina | Von Krusenstjerna U | ||
NO UCH Lingotto D'oro Pamina | Von Krusenstjerna U | ||
Lingotto D'oro Tosca | Von Krusenstjerna U |
Rowntree Amato Primo | Tapper Kjell |
SE VCH Rowntree Zirocco | Brandt Bengt-Olof | ||
Hesiodos Kiss Me Quick | Brandt Bengt-Olof |
SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Locatella Mondovi | Edoff Anne-Chaterine | ||
Locatella Savona | Edoff Anne-Chaterine | ||
Cane Riccio Attilio Teo | Edoff Anne-Chaterine | ||
Cane Riccio Allan Smiley | Edoff Anne-Chaterine | ||
Cane Riccio Alfred Manfredi | Edoff Anne-Chaterine | ||
Nostryffelns Diamante-Donato | Edoff Anne-Chaterine | ||
Tiarella's Tass Asparagus | Edoff Anne-Chaterine | ||
Varpelidens E-Pretty Poppet | Edoff Anne-Chaterine | ||
Scheffelfältets Wanilla Vigorosa | Edoff Anne-Chaterine |
SE VCH Bay of Fundys Donatella | Andersson Owe |
Galottens Humulus Lupulus | Olsson Anders | ||
Galottens Bellis Perennis | Olsson Anders | ||
Galottens Viola Odorata | Olsson Anders | ||
Galottens in Absurdum | Olsson Anders | ||
Gleska Good Golly | Olsson Anders |
Galottens Althea Rosea | Olsson Anders |
Marolinn's Lewis | Lindqvist Göran |
Galottens Ave Silvanus | Andersson Anna-Carin |
Porques Gusten | Grönfelt Patrik | ||
Porques Gunilla Garbo | Grönfelt Patrik | ||
Porques Guiness | Grönfelt Patrik | ||
Porques Gilda | Grönfelt Patrik | ||
Porques Gina | Grönfelt Patrik | ||
Hunky-Dory Bionda Farfalla | Grönfelt Patrik |
Lagottessa Lampone | Larsson Birger |
Magic Storm's Aquila Di Romagna | Sundberg Leif |
Lagottessa Ciliegia | Berglund Stefan |
LPI LPII High Score Carizma | Fredriksson Mia |
Lundens Bellagotto Bibilina | Guhrén Stellan |
SE VCH SE UCH DK UCH FI UCH RLD N Scheffelfältets Paggio-Totti | Ogebjer Lorentz |
Soul to Soul Donna Marzia | Jadepalm Kristina | ||
Soul to Soul Rocca Bella | Jadepalm Kristina | ||
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N NORD VV-16 DK VV-16 Soul to Soul Riccadonna Bianca | Jadepalm Kristina | ||
Soul to Soul Brunello | Jadepalm Kristina | ||
SE VCH NO VCH Soul to Soul Copertino Rosso | Jadepalm Kristina | ||
Soul to Soul Perlino Bianco | Jadepalm Kristina | ||
Soul to Soul Cinzano Orancio | Jadepalm Kristina | ||
Killinge's Mapema | Jadepalm Kristina |
Roma Tartuffs Cesario | Olsson Anders |
Prästbacka Primadonna | Olsson Anders |
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio | Sjösten Roland |
Nillatorps Focaccio | Adamsson Louise |
Lattimos Manicaretto | Sannum Gullan | ||
RLD N RLD F Galottens Singularis | Sannum Gullan |
Tiny Tuft's Savina Di Nico | Persson Pernilla |
Galottens Ave Vulcanus | Melin Gerd |
Tiny Tuft's Alessia Di Leon | Hansson Hans-Erik |
Fireblaze L'angelo Dal Nord | Lundgren David |
Hesiodos Drex Di Bart | Lindgren Thomas |
Antina | Wallin Gertrud |
Lucky Bear's Danny | Melin Gerd |
PL CH Hesiodos Gas Di Jazz | Edlund Marie |
Chicabeams Gismondo | Ogebjer Lorentz |
C.I.B. SE UCH DK UCH NO UCH EUW-11 Galottens Alter Ego | Tjärnström Stellan |
LPI SE UCH NO UCH RLD N RLD F Björknä Skrållan | Russberg Inger |
SE VCH Updates Feliza | Blixt Curt |
Updates Fortuna | Blixt Curt |
Magic Storm's Bennato Di Florence | Björkqvist Cronje |
Foogel Stefania | Von Gegerfeldt C |
SE VCH Varpelidens E-Di Allora Mia | Blixt Curt |
Lagottessa Fragola | Johansson Pia | ||
SE UCH NORD VV-15 Lagottessa Mirtilla | Johansson Pia |
Boopies Lockiga Guldkremla | Tapper Kjell | ||
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna | Tapper Kjell |
Tiny Tuft's Primo Di Leon | Ragnar Susanne |
Yllegårdens Ot-Ci Carlo | Björkqvist Cronje |
Vieni Qui Sole Dal Nord | Johansson Pia |
LPI Kråkslottets Donna | Gustafsson Mikael |
LPI Magic Storm's Dolce Diaz | Enblom Eva | ||
LPI LPII Shibumi's Verona | Enblom Eva |
Elfvesta's Mini | Persson Pernilla |
Armonia | Ericsson Hanna |
Rowntree Verrocchio | Enblom Eva |
Debbie | Nyman Anders |
SE UCH Imperie's Ragazza Romantica | Lamminen Juhani | ||
Imperie's Passo Perfetto | Lamminen Juhani | ||
Nikes Aurora | Lamminen Juhani | ||
Chicabeams Epifanio | Lamminen Juhani | ||
Imperie's Quintus QamÚ | Lamminen Juhani | ||
Imperie's Quattro-Qupido | Lamminen Juhani |
LV CH EE CH C.I.B. FI UCH NORD UCH Lord Nelson's Burrascoso | Brink Yvonne | ||
Updates Contessa | Brink Yvonne |
KBH V-08 NORD V-08 NO V-08 C.I.B. NORD UCH Kråkslottets Pelago | Ljunggren Felicia |
Nillatorps Focaccio | Björkqvist Cronje |
La Rizziolo's Leonessa Lana | Söderström Monica |
Scheffelfältets Ninnolo Neotro | Hawée Göran |
Sweeping Monello Galottello | Enblom Eva |
Nikes Yalla | Johansson Andreas |
LPI Topline Montepulciano D'abruzzo | Ljunggren Felicia |
Sörgårdskullens Mazetti | Holmsten Sven-Einar |
Porques Flora | Nilsson Odd Eva |
Graceline's Bello | Söderström Monica |
Ludmilla Del Pesco | Björkqvist Cronje |
Nillatorps Panella | Dahlberg Göran |
Kimberlykevins Bonita | Björklund Pernilla |
Charmkuben's Beniamina Bonaria | Pettersson Bengt |
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone | Lind Peter |
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• | Hansson Hans-Erik |
LPI Cobby's Corallino | Halvarsson Sune |
LPI LPII Dafne | Holm Kitty |
High Score Armani | Holm Kitty |
LPI Hut's Putzer | Lamminen Juhani |
TJH(FM) Krasse | Nordblom Klas | ||
Timjan | Nordblom Klas |
Porques Fixa | Axelsson Stefan | ||
Hera-Sv | Axelsson Stefan | ||
Porques Eddie | Axelsson Stefan | ||
Porques Erlot | Axelsson Stefan | ||
Porques Emil | Axelsson Stefan | ||
SE UCH DK UCH Scheffelfältets Mio Frattelinoricco | Axelsson Stefan | ||
Scheffelfältets Zara Riccia | Axelsson Stefan |
Bay of Fundys Donatella Versace | Nilsson Benny |
SE UCH Bonebreakers Tiramisù | Johansson Maj |
SE VCH LPI RLD N Aroscas Vittorio De Sica | Edoff Anne-Chaterine |
Curry | Nordblom Klas |
C.I.B. SE UCH NO UCH Imperie's Pablo Picasso | Andersson Per-Olof | ||
Yllegårdens Zampino-Otto | Andersson Per-Olof |
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi | Lind Åsa |
Porques Eliot | Kamleitner Barbro |
SE VCH SE UCH Hut's Recchia | Lamminen Juhani |
Porques Dino | Strömbäck Marie-Loui |
Lamier's Cloetta | Lindh Pär |
Mathoaka's Susa | Jönsson Inge |
LPI LPII LPIII RLD N RLD F RLD A Tiny Tuft's Santina Di Febo | Knutsson Lennart |
Happy | Smedin Fredrik |
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Porques Ester | Lind Åsa |
Whoopi's White Linen | Lindqvist Göran |
Roughrider's Leroy Vinnegar | Johansson Andreas |
LPI Matteo Av Nr 35 | Rietz Cecilia |
Tiny Tuft's Carlo Di Falco | Isberg Ronny |
Varpelidens E-Pal Benzon | Hoff Cathrine |
SE UCH DK UCH Barista's Amore Coccolina | Von Krusenstjerna U |
Scheffelfältets Re'enzo | Borg Conny |
Scheffelfältets Niclas Nipote Nico | Lindqvist Göran | ||
Scheffelfältets Dino Diletto | Lindqvist Göran |
Magic Storm's Asti Di Romagna | Andersson Leif |
Scheffelfältets Lasco Lecito | Lindqvist Göran |
Scheffelfältets Unicamanda | Lindqvist Göran |
LPII C.I.B. NORD UCH RLD N&F&A&M Bonebreakers Vin'cita | Ferm Gunnel |
SE UCH Sweeping La Primavera | Oskarsson Elisabeth |
SE UCH NO UCH Hunky-Dory Floria Tosca | Färnefors Agnetha |
Bonebreakers Esclamativo | Svensson Peter |
Porques Dexter | Strömbäck Marie-Loui |
Porques Douglas | Gustavsson Bengt |
Gillenias Leia | Gunneriusson I |
LPI Imperie's La'toya-Lane | Blixt Curt |
Bonbons Lr Bella Donna | Dahlstedt Ingela |
DK UCH Tiny Tuft's Fabio Di Rudi | Karlsson Jörgen |
Björknä Chili | Dahlberg Göran |
Rowntree Il Spirito | Lindgren Thomas |
Tiny Tuft's Mario Mi'stico | Hansson Hans-Erik |
Scheffelfältets Sirena Sana | Lindh Pär |
Scheffelfältets Sirena Sana | Lindh Pär |
LPI Scheffelfältets Ottima Orchidea | Edoff Anne-Chaterine |
Porques Cerix | Öhman Dick |
RLD F Bryony's Alberto Divertito | Borg Eva |
Porques Cilla | Stangvik Stig |
SE UCH NO UCH Sweeping Viva Galottiva | Oskarsson Elisabeth |
Nikes Muskot | Strömbäck Marie-Loui | ||
Nikes Salvia | Strömbäck Marie-Loui | ||
Porques Charlie | Strömbäck Marie-Loui | ||
Porques Chilli | Strömbäck Marie-Loui | ||
Porques Cerco | Strömbäck Marie-Loui | ||
Porques Cesar | Strömbäck Marie-Loui | ||
Aroscas Marcello Mastroianni | Strömbäck Marie-Loui |
Mc Bin's Impuls | Andersson Per-Olof |
Bellona Dancing Force | Von Krusenstjerna U | ||
Bellona Daniella Gem | Von Krusenstjerna U | ||
Whoopi's What's Next | Von Krusenstjerna U | ||
Rowntree Gaiezza | Von Krusenstjerna U | ||
TÚte Noir Zafferani | Von Krusenstjerna U | ||
Hunky-Dory Pervinca Benamata | Von Krusenstjerna U |
Scheffelfältets Wictor Vegeto | Von Krusenstjerna U | ||
Davinas Bocelli | Von Krusenstjerna U | ||
Whoopi's Willy The Weasel | Von Krusenstjerna U | ||
Cobby's Accento | Von Krusenstjerna U | ||
Varpelidens B-Ospitato | Von Krusenstjerna U | ||
Mathoaka's Another Surprise | Von Krusenstjerna U | ||
Scheffelfältets Niko Novizio | Von Krusenstjerna U | ||
SE UCH Mathoaka's Mäster Merlin | Von Krusenstjerna U | ||
LPI LPII TÚte Noir Turbine | Von Krusenstjerna U | ||
TÚte Noir La Rondine | Von Krusenstjerna U |
LPI Sweeping Gina Galottina | Borg Eva |
Davinas Biscotti | Persson Kerstin |
Nittini's Mocca Vanilli | Ström Sonny |
SE UCH Bryony's Armano Galantuomo | Boberg Urban |
SE V-08 KBH V-04 SE UCH DK UCH NO UCH Scheffelfältets Bimbo Bravo | Andersson Anna-Carin | ||
Toldo | Andersson Anna-Carin | ||
Risungs-Gotte | Andersson Anna-Carin | ||
Dalceo | Andersson Anna-Carin | ||
JWW-02 NO V-02 JEUW-02 NORD UCH Scheffelfältets Zillina Per Zempre | Andersson Anna-Carin | ||
JWW-03 SE UCH Scheffelfältets Don Dinamico | Andersson Anna-Carin | ||
JWW-00 WW-02 EUW-02 DK UCH NORD UCH LU CH Scheffelfältets Daccapo Doro | Andersson Anna-Carin | ||
Scheffelfältets Premio Perfetto | Andersson Anna-Carin |
Varpelidens K-Esso Escavatore | Lundin Maria | ||
Varpelidens K-Pivello | Lundin Maria |
Klofnor's Lingotto D'oro | Fält Lars | ||
Klofnor's Lieto | Von Krusenstjerna U | ||
Varpelidens B-Egli Elegante | Von Krusenstjerna U | ||
Davinas Aramis | Von Krusenstjerna U | ||
TÚte Noir Tindra | Von Krusenstjerna U | ||
TÚte Noir Tigger | Von Krusenstjerna U | ||
TÚte Noir Tabasco | Von Krusenstjerna U |
Risungs Tesina | Von Krusenstjerna U | ||
Cobby's Clementina | Von Krusenstjerna U | ||
Scheffelfältets Devoto Da Gucci | Von Krusenstjerna U | ||
Lägdens Macaroni | Von Krusenstjerna U | ||
Eccolo Belluno | Von Krusenstjerna U | ||
SE UCH TÚte Noir Timjan | Von Krusenstjerna U | ||
TÚte Noir Tellus | Von Krusenstjerna U | ||
Lägdens Chocolatecake | Von Krusenstjerna U | ||
TÚte Noir Vaniglia | Von Krusenstjerna U | ||
LPI Bellona Cameron Diaz | Von Krusenstjerna U |
LPI Cobby's Corona | Pettersson Elisabeth |
Giove | Kinn Hans |
Bonebreakers Paparazzi | Persson Kerstin |
Yllegårdens Yrsnö-Isa | Nyström Chatrine |
Bellona Chavy Chase | Holm Kitty |
Small Miracles Albizza Chardonnay | Boberg Urban |
TJH SE&NO VCH NO UCH NORD UCH SE LCH Hunky-Dory Correndo Pensatore | Gullberg Ulf |
LPI SE UCH Scheffelfältets Wictor Vistoso | Mellqvist Stig |
Scheffelfältets Ilona Interessante | Larsson Ingalill |
Shibumi's Let The Sunshine In | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Asplund Elisabet |
Shibumi's Summertime | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Boberg Urban |
Varpelidens C-Orchidea | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Stangvik Stig |
SE UCH Scheffelfältets Crispiero Carino | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Skarin Bengt |
Varpelidens C-Orofino | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Berg Roger |
LPI Hunky-Dory Corallina Preziosa | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Tapper Ingrid |
Mathoaka's Strozzapreti Il Pido | Genomförd MH-beskrivning | Boberg Urban |
LPI Cobby's Compagno | Genomförd MH-beskrivning | Wounder Monika |
SE UCH FI UCH Orfeo | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Larsson Ingalill |
Lägdens Creamcake | Avbryter | Widén Marie |
SE UCH St Druon's Destro | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Borg Vogel Ingrid |