Information om Lagotto Romagnolo från Rasdata.nu

Rallylydnad 2013

Resultat i namnordning


2013-12-15 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Fortsättningsklass86 poäng Christensen Ewa

2013-12-14 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Fortsättningsklass67 poäng Christensen Ewa

2013-12-14 Sävsjö SBK
SE VCH NORD UCH Galottens Nix Nybörjarklass0 poäng Arvestrand Therese

2013-12-01 Angered SBK
RLD N RLD F Galottens Tinctura Fortsättningsklass73 poäng Lundgren Cristina
SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Locatella Mondovi Avancerad klass95 poäng Lundgren Cristina
RLD N RLD F Galottens Singularis Avancerad klass64 poäng Lundgren Cristina

2013-12-01 SKK
SE&DK UCH C.I.B. FI UCH DK V-11 DK V-13 SE VV-17 Magic Storm's Gazton Af Contezza Nybörjarklass71 poäng Strömberg Katarina
RLD N Belizia Dario Af Gazton Nybörjarklass40 poäng Strömberg Katarina

2013-12-01 Karlshamn SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Fortsättningsklass93 poäng Langefors Barbro
Chicabeams Jacopo Fortsättningsklass0 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Avancerad klass87 poäng Palm Beatrice

2013-11-24 Enköping/Bålsta SBK
Atlas-Arancione Fortsättningsklass71 poäng Sterner Martos E
RLD N Belizia Dario Af Gazton Nybörjarklass73 poäng Sterner Martos E

2013-11-16 Fagersta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Nybörjarklass60 poäng Svensson Madeleine

2013-11-09 Helsingborg SBK
Ambra Nybörjarklass52 poäng Sigsgaard Jytte

2013-11-03 Borås SBK
Locatella Canella Fortsättningsklass90 poäng Sigsgaard Jytte
Nillatorps Panella Fortsättningsklass60 poäng Sigsgaard Jytte

2013-10-27 Piteå SBK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Nybörjarklass94 poäng Blom Monika

2013-10-26 Ljungbyhed SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Nybörjarklass48 poäng Jansson Mats
LPI RLD N RLD F RLD A Riding's Amore Avancerad klass80 poäng Mårtensson Christer

2013-10-26 Piteå SBK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Nybörjarklass92 poäng Blom Monika

2013-10-20 Linköping SHU
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• Nybörjarklass79 poäng Jansson Ingegerd

2013-10-19 Linköping SHU
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• Nybörjarklass82 poäng Sigsgaard Jytte
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Avancerad klass90 poäng Jansson Ingegerd
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Avancerad klass86 poäng Sigsgaard Jytte

2013-10-19 Vallentuna SBK
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass0 poäng Elegård Liss-Britt

2013-10-13 Gårdskär SKK
Rowntree Danilo Ercole Nybörjarklass84 poäng Elegård Liss-Britt
Rowntree Danilo Ercole Nybörjarklass82 poäng Hag Carola

2013-10-13 Finspång SBK
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• Nybörjarklass95 poäng Arvestrand Therese
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Avancerad klass0 poäng Bratt Mona

2013-10-13 Katrineholm SBK
LPI Belizia Amorino Fortsättningsklass67 poäng Åström Ulrica

2013-10-12 Eskilstuna SKK
Firenze Nybörjarklass87 poäng Bratt Mona

2013-10-05 Hölö SBK
Firenze Nybörjarklass88 poäng Strömberg Katarina

2013-09-29 Norrtälje SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Avancerad klass33 poäng Hag Carola

2013-09-29 Lund SBK
Ambra Nybörjarklass68 poäng Persson Madeleine

2013-09-28 Jönköping SBK
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Fortsättningsklass84 poäng Arvestrand Therese

2013-09-28 Sölvesborg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Avancerad klass67 poäng Langefors Barbro
LPI RLD N RLD F RLD A Riding's Amore Avancerad klass50 poäng Langefors Barbro

2013-09-28 Dala Floda SBK
Goldwork Signora Giovanna Fortsättningsklass91 poäng Elegård Liss-Britt
Rowntree Di Vaio Nybörjarklass66 poäng Himmel Jana
Rowntree Di Vaio Nybörjarklass0 poäng Mokko Marketta

2013-09-28 Norrtälje SBK
Atlas-Arancione Fortsättningsklass96 poäng Gerdlind Lise Lott
Toshiko's Alf-Fi Skurken Capone Fortsättningsklass92 poäng Gerdlind Lise Lott

2013-09-22 SKK
LPII C.I.B. NORD UCH RLD N&F&A&M Bonebreakers Vin'cita Mästarklass84 poäng Hag Carola
Atlas-Arancione Fortsättningsklass82 poäng Strömberg Katarina
Toshiko's Alf-Fi Skurken Capone Fortsättningsklass72 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Avancerad klass40 poäng Strömberg Katarina

2013-09-21 Norsborg SKK
Toshiko's Alf-Fi Skurken Capone Fortsättningsklass73 poäng Johansson Jan
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Avancerad klass37 poäng Johansson Jan

2013-09-21 Falkenberg SBK
Locatella Canella Fortsättningsklass54 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F Galottens Singularis Avancerad klass80 poäng Nilsson Petra

2013-09-15 Hallstavik SBK
LPII C.I.B. NORD UCH RLD N&F&A&M Bonebreakers Vin'cita Mästarklass87 poäng Hag Carola

2013-09-14 Gamleby SBK
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Fortsättningsklass94 poäng Strömberg Katarina
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Fortsättningsklass75 poäng Strömberg Katarina

2013-09-08 Haninge SBK
Firenze Nybörjarklass79 poäng Angleby Sofia

2013-09-07 Norsborg SKK
LPII C.I.B. NORD UCH RLD N&F&A&M Bonebreakers Vin'cita Mästarklass72 poäng Hag Carola
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass49 poäng Hag Carola
Firenze Nybörjarklass63 poäng Hag Carola

2013-09-01 Märsta SBK
LPII C.I.B. NORD UCH RLD N&F&A&M Bonebreakers Vin'cita Mästarklass76 poäng Elegård Liss-Britt

2013-09-01 Borås SBK
Nillatorps Panella Nybörjarklass87 poäng Johansson Jan
RLD N RLD F Yllegårdens Bel-Ci Saga Nybörjarklass83 poäng Johansson Jan

2013-09-01 Söderköping SBK
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Fortsättningsklass84 poäng Bratt Mona

2013-08-31 Karlstad SBK
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass77 poäng Lundgren Cristina

2013-08-31 Olofström SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Avancerad klass74 poäng Langefors Barbro

2013-08-31 Malmö SBK
RLD N Pearly Way All Wondrous Julie Avancerad klass87 poäng Persson Madeleine

2013-08-31 Ekerö SBK
LPII C.I.B. NORD UCH RLD N&F&A&M Bonebreakers Vin'cita Mästarklass86 poäng Angleby Sofia

2013-08-30 Halmstad SBK
RLD N RLD F Galottens Singularis Fortsättningsklass89 poäng Persdotter Hildur

2013-08-25 Göteborg SBK
Locatella Canella Fortsättningsklass90 poäng Eberhard Martina

2013-08-25 Mönsterås SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Fortsättningsklass0 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N AGD I AGHD I Nostryffelns Kamillo Nybörjarklass78 poäng Sigsgaard Jytte

2013-08-25 Lidingö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Fortsättningsklass81 poäng Hag Carola
C.I.B. NORD UCH RLD N RLD F SE V-13 Bonebreakers Sorellina Nybörjarklass94 poäng Elegård Liss-Britt

2013-08-24 Färgelanda SBK
RLD N RLD F Yllegårdens Bel-Ci Saga Nybörjarklass85 poäng Carlestav Christina
Yllegårdens Bel-Ci Flora Nybörjarklass64 poäng Carlestav Christina

2013-08-24 Södertälje SBK
C.I.B. NORD UCH RLD N RLD F SE V-13 Bonebreakers Sorellina Nybörjarklass84 poäng Hag Carola

2013-08-24 Tierp SBK
LPII C.I.B. NORD UCH RLD N&F&A&M Bonebreakers Vin'cita Mästarklass0 poäng Strömberg Katarina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Fortsättningsklass46 poäng Elegård Liss-Britt

2013-08-24 Osby SBK
LPI RLD N RLD F RLD A Riding's Amore Fortsättningsklass89 poäng Wrambeck Monique
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Nybörjarklass75 poäng Jansson Mats

2013-08-17 SKK
C.I.B. NORD UCH RLD N RLD F SE V-13 Bonebreakers Sorellina Nybörjarklass81 poäng Strömberg Katarina

2013-08-17 Ronneby SBK
LPI RLD N RLD F RLD A Riding's Amore Fortsättningsklass77 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Avancerad klass64 poäng Langefors Barbro

2013-08-11 Mark SBK
RLD M Flaxstams Hd Vilda Matilda Mästarklass92 poäng Wrambeck Monique
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa Fortsättningsklass97 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F Galottens Singularis Fortsättningsklass85 poäng Lundgren Cristina
RLD N RLD F Galottens Tinctura Nybörjarklass97 poäng Lundgren Cristina
Galottens Nordica Nybörjarklass0 poäng Lundgren Cristina

2013-08-04 Skarpnäck Hu SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Fortsättningsklass76 poäng Arvestrand Therese

2013-08-03 Katrineholm SBK
LPI Belizia Amorino Nybörjarklass93 poäng Arvestrand Therese
LPI Belizia Amorino Nybörjarklass73 poäng Arvestrand Therese

2013-08-03 Söderåsens Bk SBK
LPI RLD N RLD F RLD A Riding's Amore Fortsättningsklass96 poäng Jansson Mats

2013-08-02 Åbyn Byske Bk SBK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Nybörjarklass66 poäng Blom Monika

2013-07-27 Torsås Bk SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Nybörjarklass91 poäng Sandström Peter

2013-07-20 Varbergs Bk SBK
Atlas-Arancione Fortsättningsklass50 poäng Lundgren Cristina
RLD N RLD F Yllegårdens Bel-Ci Saga Nybörjarklass97 poäng Persdotter Hildur

2013-07-20 Sävsjö Bk SBK
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Nybörjarklass100 poäng Persson Madeleine
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Nybörjarklass86 poäng Bratt Mona

2013-07-20 Karlshamns Bk SBK
Chicabeams Jacopo Fortsättningsklass0 poäng Langefors Barbro
LPI RLD N RLD F RLD A Riding's Amore Nybörjarklass90 poäng Eberhard Martina
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Avancerad klass0 poäng Hansson Gitte

2013-07-14 Ljungby Brukshu SBK
LPI RLD N RLD F RLD A Riding's Amore Nybörjarklass92 poäng Eberhard Martina
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Nybörjarklass47 poäng Eberhard Martina

2013-07-07 Gnesta-Trosa Bk SBK
LPII C.I.B. NORD UCH RLD N&F&A&M Bonebreakers Vin'cita Mästarklass73 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass48 poäng Gerdlind Lise Lott
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass44 poäng Gerdlind Lise Lott
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Fortsättningsklass75 poäng Angleby Sofia
SE VCH SE UCH DK UCH FI UCH RLD N Scheffelfältets Paggio-Totti Fortsättningsklass66 poäng Angleby Sofia

2013-07-07 Svenska Austral SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass80 poäng Hag Carola
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass76 poäng Hag Carola

2013-07-06 Gnesta-Trosa Bk SBK
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Nybörjarklass97 poäng Elegård Liss-Britt
LPI Belizia Amorino Nybörjarklass63 poäng Elegård Liss-Britt
Firenze Nybörjarklass42 poäng Elegård Liss-Britt

2013-07-06 Linköpings Hu SHU
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass71 poäng Bratt Mona
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass62 poäng Bratt Mona
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass60 poäng Elgh Birgitta
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass0 poäng Elgh Birgitta

2013-07-05 Piteå Bk SBK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Nybörjarklass79 poäng Gerdlind Lise Lott

2013-07-05 Svenska Colliek SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass0 poäng Wrambeck Monique
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa Fortsättningsklass83 poäng Sigsgaard Jytte

2013-07-04 Lunds Brukshund SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass90 poäng Persson Madeleine

2013-06-24 Kumla Bk SBK
Topline Granita Di CaffÚ Nybörjarklass50 poäng Carlestav Christina

2013-06-16 Billinge Bk SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass68 poäng Bratt Mona

2013-06-15 Falkenbergs Bk SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass79 poäng Persdotter Hildur

2013-06-06 Hörby Bk SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass83 poäng Wrambeck Monique

2013-06-02 Karlshamn SBC
Chicabeams Jacopo Fortsättningsklass81 poäng Dahlqvist Ingrid
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Nybörjarklass96 poäng Dahlqvist Ingrid
LPI RLD N RLD F RLD A Riding's Amore Nybörjarklass81 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Avancerad klass61 poäng Dahlqvist Ingrid

2013-06-01 Stenungsunds Bk SBK
RLD N RLD F Yllegårdens Bel-Ci Saga Nybörjarklass78 poäng Persdotter Hildur
Yllegårdens Bel-Ci Flora Nybörjarklass0 poäng Persdotter Hildur

2013-06-01 Trelleborgs Bk SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass74 poäng Sundlöf Lena

2013-05-26 Tranås Bk SBK
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Nybörjarklass91 poäng Arvestrand Therese

2013-05-26 Norsborg Lokala SKK
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass75 poäng Elegård Liss-Britt

2013-05-25 Norsborg Lokala SKK
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass0 poäng Strömberg Katarina
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Fortsättningsklass88 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH SE UCH DK UCH FI UCH RLD N Scheffelfältets Paggio-Totti Fortsättningsklass0 poäng Elegård Liss-Britt
Toshiko's Alf-Fi Skurken Capone Nybörjarklass88 poäng Elegård Liss-Britt

2013-05-25 Olofströms Bhk SBK
LPI RLD N RLD F RLD A Riding's Amore Nybörjarklass52 poäng Langefors Barbro

2013-05-25 Svenska Colliek SBK
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa Fortsättningsklass86 poäng Nilsson Petra
Semenzinas Dea Desideria Nybörjarklass72 poäng Nilsson Petra
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Nybörjarklass53 poäng Nilsson Petra

2013-05-24 Enköpings Bk SBK
LPI Belizia Amorino Nybörjarklass87 poäng Strömberg Katarina

2013-05-19 Fagersta Kk SKK
LPI LPII LPIII RLD N RLD F RLD A Tiny Tuft's Santina Di Febo Avancerad klass83 poäng Mokko Marketta
LPI LPII RLD N RLD F RLD A Hesiodos Isafarnie Avancerad klass81 poäng Mokko Marketta
LPI LPII RLD N RLD F RLD A Hesiodos Isafarnie Avancerad klass73 poäng Mokko Marketta

2013-05-19 Hölö-Mörkö Bk SBK
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass86 poäng Angleby Sofia
LPII C.I.B. NORD UCH RLD N&F&A&M Bonebreakers Vin'cita Mästarklass67 poäng Angleby Sofia
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass43 poäng Angleby Sofia

2013-05-18 Tierps Bk SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Nybörjarklass74 poäng Mokko Marketta

2013-05-11 Haninge Bk SBK
Firenze Nybörjarklass82 poäng Gerdlind Lise Lott

2013-05-11 Apollogruppen SKK
Toshiko's Alf-Fi Skurken Capone Nybörjarklass81 poäng Björklund Emma

2013-05-11 Oxie Bk SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass86 poäng Persson Madeleine

2013-05-10 Karlskrona Bk SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Nybörjarklass90 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Avancerad klass81 poäng Langefors Barbro

2013-05-09 Märsta-Sigtuna SBK
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Fortsättningsklass76 poäng Åström Ulrica
SE VCH SE UCH DK UCH FI UCH RLD N Scheffelfältets Paggio-Totti Fortsättningsklass66 poäng Åström Ulrica

2013-05-05 Norrtälje Lokal SKK
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass0 poäng Arvestrand Therese

2013-05-05 Borås Bk SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass96 poäng Elgh Birgitta
RLD M Flaxstams Hd Vilda Matilda Mästarklass95 poäng Elgh Birgitta

2013-05-05 Nordmalings Bhk SBK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Nybörjarklass86 poäng Blom Monika

2013-05-04 Ale Bk SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass84 poäng Elgh Birgitta

2013-05-01 Eskilstuna Hund SKK
LPI Belizia Amorino Nybörjarklass64 poäng Gerdlind Lise Lott

2013-05-01 Häverö Bk SBK
SE VCH SE UCH DK UCH FI UCH RLD N Scheffelfältets Paggio-Totti Fortsättningsklass73 poäng Elegård Liss-Britt
LPI RLD N Krullets Alva Fortsättningsklass0 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Nybörjarklass92 poäng Hag Carola
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Nybörjarklass86 poäng Hag Carola
LPII C.I.B. NORD UCH RLD N&F&A&M Bonebreakers Vin'cita Avancerad klass96 poäng Hag Carola

2013-05-01 Bjuvs Bk SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass92 poäng Wrambeck Monique

2013-04-28 Lunds Brukshund SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass81 poäng Hansson Gitte
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass79 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N Pearly Way All Wondrous Julie Fortsättningsklass99 poäng Hansson Gitte
RLD N Pearly Way All Wondrous Julie Fortsättningsklass80 poäng Dahlqvist Ingrid

2013-04-28 Uppsala Hu SHU
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Nybörjarklass91 poäng Hjelm Agneta

2013-04-27 Roslagens Bk SBK
LPI RLD N Krullets Alva Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola
Atlas-Arancione Nybörjarklass89 poäng Gerdlind Lise Lott

2013-04-27 Sölvesborgs Bhk SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Fortsättningsklass82 poäng Nilsson Petra

2013-04-27 Falkenbergs Bk SBK
RLD M Flaxstams Hd Vilda Matilda Mästarklass86 poäng Eberhard Martina
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa Nybörjarklass95 poäng Persdotter Hildur

2013-04-20 Vallentuna Bk SBK
Atlas-Arancione Nybörjarklass85 poäng Hag Carola
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Nybörjarklass79 poäng Hag Carola
Toshiko's Alf-Fi Skurken Capone Nybörjarklass72 poäng Hag Carola
Firenze Nybörjarklass36 poäng Hag Carola
LPI LPII RLD N RLD F RLD A Hesiodos Isafarnie Avancerad klass89 poäng Berg Emma
LPI LPII LPIII RLD N RLD F RLD A Tiny Tuft's Santina Di Febo Avancerad klass74 poäng Berg Emma

2013-04-20 Fagersta Kk SKK
Goldwork Signora Giovanna Fortsättningsklass83 poäng Mokko Marketta
Goldwork Signora Giovanna Fortsättningsklass67 poäng Mokko Marketta

2013-04-20 Höganäs Bhk SBK
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa Nybörjarklass86 poäng Eliasson Thulin Cari

2013-04-20 Kristinehamn Bh SBK
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass0 poäng Bratt Mona

2013-04-07 Fagersta Bk SBK
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass47 poäng Strömberg Katarina
LPI LPII LPIII RLD N RLD F RLD A Tiny Tuft's Santina Di Febo Avancerad klass93 poäng Strömberg Katarina
LPI LPII RLD N RLD F RLD A Hesiodos Isafarnie Avancerad klass64 poäng Strömberg Katarina

2013-04-06 Fagersta Bk SBK
SE VCH LPI RLD N Aroscas Vittorio De Sica Fortsättningsklass81 poäng Åström Ulrica

2013-04-01 Trelleborgs Bk SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass78 poäng Sundlöf Lena

2013-03-24 Marks Bk SBK
RLD M Flaxstams Hd Vilda Matilda Mästarklass86 poäng Persdotter Hildur
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass85 poäng Persdotter Hildur
RLD N RLD F Galottens Tinctura Nybörjarklass79 poäng Johansson Jan

2013-03-03 Fagersta Kk SKK
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna Nybörjarklass93 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna Nybörjarklass64 poäng Mokko Marketta

2013-03-01 Oskarströms Bk SBK
RLD N RLD F Galottens Singularis Fortsättningsklass90 poäng Persdotter Hildur
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa Nybörjarklass85 poäng Lundgren Cristina

2013-02-16 Sbk Göteborgsav SBK
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa Nybörjarklass66 poäng Johansson Karin

2013-02-10 Fagersta Bk SBK
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass43 poäng Strömberg Katarina

2013-02-09 Fagersta Bk SBK
SE VCH LPI RLD N Aroscas Vittorio De Sica Fortsättningsklass85 poäng Åström Ulrica

2013-01-27 Lunds Brukshund SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Galottens Marino Dino Mästarklass70 poäng Palm Beatrice


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2021-02-09 / Page updated 9 Feb 2021: lagotto@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2021-02-08 / Information from the Swedish Kennel Club 8 Feb 2021