Information om Lagotto Romagnolo från Rasdata.nu

Rallylydnad 2014

Resultat i namnordning


2014-12-14 Stockholm SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass63 poäng Svärd Caroline

2014-12-13 Stockholm SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass33 poäng Penttilä Linda

2014-12-06 Kungsör SBK
LPI Belizia Amorino Fortsättningsklass96 poäng Huuki Diana
RLD N Firudo Nybörjarklass84 poäng Arvestrand Therese

2014-11-30 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Avancerad klass76 poäng Hag Carola
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Avancerad klass0 poäng Hag Carola

2014-11-30 Karlshamn SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Mästarklass85 poäng Hansson Gitte
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Nybörjarklass89 poäng Palm Beatrice

2014-10-25 Gustavsberg SBK
Riding's Robertino Nybörjarklass81 poäng Gerdlind Lise Lott

2014-10-19 Vallentuna SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass58 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass0 poäng Strömberg Katarina

2014-10-18 Vallentuna SBK
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass29 poäng Hag Carola

2014-10-12 Ed SBK
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Fortsättningsklass67 poäng Braathen Johansson H

2014-10-12 Helsingborg SBK
C.I.B. VDH CH NORD UCH RLD N&F Soul to Soul Ts Belezza Fortsättningsklass0 poäng Sigsgaard Jytte
C.I.B. FI UCH NORD UCH DE CH RLD N T-Cart Don Dino Nybörjarklass68 poäng Borgenlöv Leif

2014-10-11 Tyresö SBK
RLD N Firudo Nybörjarklass49 poäng Huuki Diana

2014-10-11 Motala SBK
Lord Nelson's Derbi Avancerad klass87 poäng Braathen Johansson H
Lord Nelson's Derbi Avancerad klass0 poäng Tilly Jannika

2014-10-10 Mölndal SBK
RLD N RLD F Galottens Tinctura Fortsättningsklass86 poäng Skogström Mia

2014-10-05 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola

2014-10-05 Linköping SHU
Lord Nelson's Derbi Avancerad klass80 poäng Arvestrand Therese
Lord Nelson's Derbi Avancerad klass60 poäng Tilly Jannika
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass40 poäng Tilly Jannika
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass39 poäng Arvestrand Therese

2014-10-05 Nykvarn SBK
LPI Belizia Amorino Fortsättningsklass70 poäng Svärd Caroline
DK UCH PL CH RLD N Belizia Daisy Af Gazton Nybörjarklass67 poäng Svärd Caroline

2014-10-05 Färgelanda SBK
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Fortsättningsklass76 poäng Elgh Birgitta
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Nybörjarklass84 poäng Elgh Birgitta

2014-10-04 Uppsala SSRK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass64 poäng Gustafsson Caroline
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Nybörjarklass66 poäng Hag Carola

2014-10-04 Linköping SBK
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass75 poäng Tilly Jannika
Lord Nelson's Derbi Avancerad klass71 poäng Tilly Jannika
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass25 poäng Arvestrand Therese
Lord Nelson's Derbi Avancerad klass0 poäng Arvestrand Therese

2014-10-03 Ljungbyhed SBK
C.I.B. VDH CH NORD UCH RLD N&F Soul to Soul Ts Belezza Fortsättningsklass61 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Nybörjarklass96 poäng Jansson Ingegerd
C.I.B. FI UCH NORD UCH DE CH RLD N T-Cart Don Dino Nybörjarklass76 poäng Jansson Ingegerd

2014-09-28 Smålandsstenar SBK
Långazandz Gnocchi Fortsättningsklass96 poäng Borgenlöv Leif

2014-09-28 Boden SBK
Hopeanuolen Nurmen Nukka Nybörjarklass34 poäng Christensen Ewa

2014-09-28 Uddevalla SBK
RLD N RLD F Yllegårdens Bel-Ci Saga Fortsättningsklass67 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Nybörjarklass98 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Nybörjarklass84 poäng Svanstedt Eva
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Nybörjarklass82 poäng Svanstedt Eva
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Blixtra Belladonna Nybörjarklass0 poäng Svanstedt Eva

2014-09-28 Norrtälje SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass79 poäng Strömberg Katarina

2014-09-27 Hölö SBK
RLD N T-Cart Camillo Fortsättningsklass64 poäng Åström Ulrica

2014-09-27 Boden SBK
High Score Armani Nybörjarklass76 poäng Christensen Ewa
Hopeanuolen Nurmen Nukka Nybörjarklass27 poäng Christensen Ewa

2014-09-24 Hudiksvall SBK
RLD N Rowntree Sergio Nybörjarklass36 poäng Sandström Lisa

2014-09-20 Norsborg SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass81 poäng Björklund Emma
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass0 poäng Björklund Emma

2014-09-20 Haninge SBK
Mega Terra Miss Aldene Nybörjarklass0 poäng Gerdlind Lise Lott

2014-09-20 Falkenberg SBK
Långazandz Gnocchi Fortsättningsklass83 poäng Dahlqvist Ingrid
Yllegårdens Bel-Ci Flora Fortsättningsklass76 poäng Dahlqvist Ingrid

2014-09-20 Trollhättan SBK
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Nybörjarklass99 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Nybörjarklass0 poäng Himmel Jana

2014-09-17 Hudiksvall SBK
RLD N Rowntree Sergio Nybörjarklass77 poäng Sandström Lisa

2014-09-14 Nödinge SBK
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Nybörjarklass80 poäng Elgh Birgitta
Yllegårdens Bel-Ci Flora Nybörjarklass76 poäng Elgh Birgitta

2014-09-14 Örnsköldsvik SBK
Lagoroma My Sweet Little Nils Fortsättningsklass44 poäng Christensen Ewa
Lagoroma My Sweet Little Nils Fortsättningsklass0 poäng Christensen Ewa

2014-09-14 Höganäs SSPK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Nybörjarklass95 poäng Jansson Mats

2014-09-13 Märsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass61 poäng Strömberg Katarina
RLD N T-Cart Camillo Fortsättningsklass0 poäng Strömberg Katarina

2014-09-07 Skövde SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Nybörjarklass87 poäng Svensson Madeleine

2014-09-06 Norsborg SKK
DK UCH PL CH RLD N Belizia Daisy Af Gazton Nybörjarklass72 poäng Lundbergh Åsa

2014-09-06 Sollefteå SBK
Lagoroma My Sweet Little Nils Nybörjarklass94 poäng Christensen Ewa
Lagoroma My Sweet Little Nils Nybörjarklass80 poäng Christensen Ewa

2014-08-31 Åhus SBK
C.I.B. VDH CH NORD UCH RLD N&F Soul to Soul Ts Belezza Fortsättningsklass75 poäng Dahlqvist Ingrid
C.I.B. FI UCH NORD UCH DE CH RLD N T-Cart Don Dino Nybörjarklass0 poäng Hansson Gitte

2014-08-30 Olofström SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Mästarklass57 poäng Langefors Barbro
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Nybörjarklass80 poäng Langefors Barbro

2014-08-30 Stora Höga SBK
RLD N RLD F Yllegårdens Bel-Ci Saga Fortsättningsklass75 poäng Segvall Marie-Louise
Yllegårdens Bel-Ci Flora Nybörjarklass95 poäng Elgh Birgitta

2014-08-30 Järvsö SBK
RLD N Rowntree Sergio Nybörjarklass7 poäng Norberg Carina
RLD N Rowntree Sergio Nybörjarklass0 poäng Norberg Carina

2014-08-30 Halmstad SBK
Långazandz Gnocchi Fortsättningsklass0 poäng Eliasson Thulin Cari

2014-08-30 Piteå SBK
Hopeanuolen Nurmen Nukka Nybörjarklass26 poäng Åström Ulrica
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Avancerad klass82 poäng Åström Ulrica
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Avancerad klass79 poäng Åström Ulrica

2014-08-24 Skara SBK
RLD N RLD F Galottens Tinctura Fortsättningsklass81 poäng Bratt Mona
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Nybörjarklass85 poäng Palm Beatrice
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Nybörjarklass61 poäng Palm Beatrice

2014-08-24 Enköping SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass68 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass39 poäng Elegård Liss-Britt

2014-08-24 SKK
Mega Terra Miss Aldene Nybörjarklass84 poäng Gustafsson Caroline
Mega Terra Miss Aldene Nybörjarklass60 poäng Gustafsson Caroline

2014-08-23 Mönsterås SBK
RLD N AGD I AGHD I Nostryffelns Kamillo Fortsättningsklass0 poäng Sandström Peter
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Avancerad klass0 poäng Sandström Peter

2014-08-23 Tierp SBK
RLD N T-Cart Camillo Fortsättningsklass62 poäng Hag Carola
RLD N T-Cart Camillo Fortsättningsklass60 poäng Sterner Martos E
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Nybörjarklass51 poäng Sterner Martos E
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Nybörjarklass49 poäng Hag Carola

2014-08-23 SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Avancerad klass74 poäng Lundbergh Åsa
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Avancerad klass63 poäng Huuki Diana
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass8 poäng Huuki Diana
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass0 poäng Lundbergh Åsa

2014-08-23 Osby SBK
C.I.B. VDH CH NORD UCH RLD N&F Soul to Soul Ts Belezza Fortsättningsklass65 poäng Persson Gunnel
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Nybörjarklass72 poäng Mårtensson Christer

2014-08-17 Helsingborg SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Nybörjarklass93 poäng Wrambeck Monique

2014-08-17 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Avancerad klass74 poäng Gustafsson Caroline

2014-08-16 Heby SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Nybörjarklass86 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass0 poäng Hag Carola

2014-08-13 Falun SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass0 poäng Arvidsson Thors Katr

2014-08-10 Mark SBK
RLD N Galottens Multipla Nybörjarklass93 poäng Svanstedt Eva
RLD N Galottens Pax Vobiscum Nybörjarklass92 poäng Svanstedt Eva

2014-08-10 Skellefteå SHU
LPI LPII High Score Carizma Fortsättningsklass79 poäng Christensen Ewa
LPI LPII High Score Carizma Fortsättningsklass53 poäng Christensen Ewa

2014-08-09 Färgelanda SBK
RLD N RLD F Yllegårdens Bel-Ci Saga Fortsättningsklass88 poäng Bratt Mona

2014-08-03 Kramfors SBK
Lagoroma My Sweet Little Nils Nybörjarklass71 poäng Christensen Ewa
Lagoroma My Sweet Little Nils Nybörjarklass67 poäng Blom Monika

2014-08-03 Lund SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Nybörjarklass84 poäng Wrambeck Monique

2014-08-01 Jönköping SBK
C.I.B. NORD UCH RLD N RLD F SE V-13 Bonebreakers Sorellina Fortsättningsklass83 poäng Elgh Birgitta

2014-07-27 Eslöv SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Nybörjarklass92 poäng Wrambeck Monique

2014-07-23 Sollefteå SBK
Hungrans Biskvi Nybörjarklass52 poäng Christensen Ewa

2014-07-19 Varberg SBK
Långazandz Gnocchi Fortsättningsklass43 poäng Nilsson Petra
C.I.B. VDH CH NORD UCH RLD N&F Soul to Soul Ts Belezza Fortsättningsklass0 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F Yllegårdens Bel-Ci Saga Fortsättningsklass0 poäng Nilsson Petra

2014-07-18 Timrå SBK
Hungrans Biskvi Nybörjarklass86 poäng Norman Viktoria

2014-07-13 Tranås SBK
Lord Nelson's Derbi Fortsättningsklass100 poäng Bratt Mona
LPI Imperie's Trockla Tamara Nybörjarklass97 poäng Arvestrand Therese
LPI Imperie's Trockla Tamara Nybörjarklass95 poäng Tilly Jannika

2014-07-12 Tranås SBK
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• Fortsättningsklass93 poäng Arvestrand Therese
Lord Nelson's Derbi Fortsättningsklass91 poäng Arvestrand Therese
Lord Nelson's Derbi Fortsättningsklass80 poäng Tilly Jannika
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• Fortsättningsklass0 poäng Tilly Jannika

2014-07-06 Ronneby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Mästarklass56 poäng Palm Beatrice

2014-07-06 Bjuv SBK
C.I.B. VDH CH NORD UCH RLD N&F Soul to Soul Ts Belezza Fortsättningsklass78 poäng Jansson Mats

2014-07-05 Gnesta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Nybörjarklass71 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Avancerad klass61 poäng Svärd Caroline
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass61 poäng Svärd Caroline

2014-06-29 Hallagården Sim SBK
C.I.B. VDH CH NORD UCH RLD N&F Soul to Soul Ts Belezza Fortsättningsklass85 poäng Hansson Gitte

2014-06-28 Umeå SBK
Lagoroma My Sweet Little Nils Nybörjarklass94 poäng Norberg Carina

2014-06-28 Skutskär SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Fortsättningsklass71 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Nybörjarklass0 poäng Elegård Liss-Britt

2014-06-28 Vallentuna SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Nybörjarklass77 poäng Hag Carola

2014-06-28 Mölndal SBK
RLD N RLD F Yllegårdens Bel-Ci Saga Fortsättningsklass98 poäng Arvidsson Thors Katr
RLD N RLD F Yllegårdens Bel-Ci Saga Fortsättningsklass85 poäng Svanstedt Eva
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Nybörjarklass93 poäng Segvall Marie-Louise
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Nybörjarklass64 poäng Dahlqvist Ingrid

2014-06-14 Södertälje SBK
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Nybörjarklass48 poäng Huuki Diana

2014-06-14 Norsborg SKK
DK UCH PL CH RLD N Belizia Daisy Af Gazton Nybörjarklass65 poäng Hag Carola

2014-06-14 Höganäs SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Nybörjarklass75 poäng Hansson Eva

2014-06-08 Nybro SBK
RLD N AGD I AGHD I Nostryffelns Kamillo Fortsättningsklass0 poäng Persson Gunnel

2014-06-08 SKK
RLD N Belizia Dario Af Gazton Nybörjarklass76 poäng Lundbergh Åsa
RLD N Firudo Nybörjarklass7 poäng Lundbergh Åsa

2014-06-07 Karlshamn SBC
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Mästarklass64 poäng Wrambeck Monique

2014-06-06 Sala SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Fortsättningsklass92 poäng Mokko Marketta
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Fortsättningsklass85 poäng Mokko Marketta

2014-06-06 Hörby SBK
C.I.B. VDH CH NORD UCH RLD N&F Soul to Soul Ts Belezza Nybörjarklass97 poäng Wrambeck Monique

2014-06-01 Märsta SBK
RLD N T-Cart Camillo Fortsättningsklass52 poäng Sterner Martos E

2014-06-01 Borås SBK
SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Locatella Mondovi Avancerad klass0 poäng Johansson Karin

2014-06-01 Flen SBK
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Mästarklass72 poäng Lundbergh Åsa

2014-05-31 Fagersta SKK
Rowntree Di Vaio Nybörjarklass0 poäng Mokko Marketta

2014-05-31 Haninge SBK
Firenze Nybörjarklass87 poäng Gerdlind Lise Lott
Riding's Robertino Nybörjarklass62 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N Firudo Nybörjarklass0 poäng Gerdlind Lise Lott

2014-05-31 Vadstena SBK
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Mästarklass0 poäng Arvestrand Therese
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• Fortsättningsklass24 poäng Sandström Peter

2014-05-31 Kivik SBK
C.I.B. VDH CH NORD UCH RLD N&F Soul to Soul Ts Belezza Nybörjarklass99 poäng Wrambeck Monique

2014-05-30 Hudiksvall SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Fortsättningsklass51 poäng Strömberg Katarina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Fortsättningsklass0 poäng Strömberg Katarina

2014-05-30 Karlskrona SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Mästarklass73 poäng Hansson Gitte

2014-05-29 Hässleholm SBK
C.I.B. VDH CH NORD UCH RLD N&F Soul to Soul Ts Belezza Nybörjarklass90 poäng Langefors Barbro

2014-05-24 Hölö SBK
DK UCH PL CH RLD N Belizia Daisy Af Gazton Nybörjarklass80 poäng Strömberg Katarina
Mirabella Nybörjarklass0 poäng Strömberg Katarina

2014-05-24 Göteborg SBK
RLD N Galottens Pax Vobiscum Nybörjarklass87 poäng Elgh Birgitta

2014-05-23 Enköping SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Nybörjarklass61 poäng Penttilä Linda

2014-05-17 Nödinge SBK
RLD N RLD F Yllegårdens Bel-Ci Saga Fortsättningsklass78 poäng Elgh Birgitta
SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Locatella Mondovi Avancerad klass69 poäng Elgh Birgitta

2014-05-17 Lidingö SBK
Firenze Nybörjarklass76 poäng Lundbergh Åsa
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Nybörjarklass57 poäng Lundbergh Åsa

2014-05-17 Arlöv SBK
Lingotto D'oro Ferro Nybörjarklass78 poäng Sundlöf Lena

2014-05-11 Nordmaling SBK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Avancerad klass38 poäng Christensen Ewa
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Avancerad klass0 poäng Christensen Ewa

2014-05-11 Ronneby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Mästarklass69 poäng Langefors Barbro
Chicabeams Jacopo Fortsättningsklass70 poäng Langefors Barbro

2014-05-11 Angered SBK
SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Locatella Mondovi Avancerad klass92 poäng Dahlstedt Anna Karin
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa Avancerad klass79 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N RLD F Galottens Singularis Avancerad klass79 poäng Dahlqvist Ingrid
SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Locatella Mondovi Avancerad klass75 poäng Dahlqvist Ingrid
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa Avancerad klass67 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F Galottens Singularis Avancerad klass45 poäng Dahlstedt Anna Karin

2014-05-11 Valdemarsvik SBK
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Mästarklass68 poäng Lindgren Ida

2014-05-10 Uppsala SSRK
RLD N T-Cart Camillo Fortsättningsklass88 poäng Hag Carola
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Fortsättningsklass44 poäng Hag Carola
Nikes Tor Nybörjarklass89 poäng Hag Carola
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Nybörjarklass32 poäng Hag Carola

2014-05-10 Angered SBK
RLD N Galottens Multipla Nybörjarklass93 poäng Dahlqvist Ingrid

2014-05-10 Eskilstuna SKK
RLD N Belizia Dario Af Gazton Nybörjarklass74 poäng Penttilä Linda

2014-05-10 Norrtälje SBK
Atlas-Arancione Avancerad klass65 poäng Huuki Diana

2014-05-04 Sandviken SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Nybörjarklass57 poäng Lundbergh Åsa
Rowntree Leonardo Nybörjarklass8 poäng Lundbergh Åsa
Rowntree Leonardo Nybörjarklass0 poäng Lundbergh Åsa

2014-05-04 Norrköping SBK
Lord Nelson's Derbi Fortsättningsklass83 poäng Sandström Peter

2014-05-04 Ljungbyhed SBK
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Mästarklass61 poäng Lundgren Cristina

2014-05-04 SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Nybörjarklass83 poäng Sterner Martos E

2014-05-03 Ljungbyhed SBK
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Mästarklass94 poäng Jansson Mats

2014-05-01 Gårdskär Älvka SKK
RLD N T-Cart Camillo Nybörjarklass90 poäng Penttilä Linda
RLD N T-Cart Camillo Nybörjarklass83 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Nybörjarklass70 poäng Penttilä Linda
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Nybörjarklass65 poäng Hag Carola
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Nybörjarklass59 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Nybörjarklass54 poäng Hag Carola

2014-05-01 Växjö SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Fortsättningsklass80 poäng Bratt Mona
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Fortsättningsklass76 poäng Persdotter Hildur
RLD N AGD I AGHD I Nostryffelns Kamillo Nybörjarklass77 poäng Bratt Mona
RLD N AGD I AGHD I Nostryffelns Kamillo Nybörjarklass71 poäng Persdotter Hildur

2014-05-01 Söderköping SBK
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Mästarklass76 poäng Huuki Diana

2014-04-27 Mark SBK
Locatella Canella Fortsättningsklass0 poäng Elgh Birgitta

2014-04-27 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Avancerad klass65 poäng Gerdlind Lise Lott

2014-04-27 Helsingborg SBK
Lingotto D'oro Ferro Nybörjarklass83 poäng Wrambeck Monique

2014-04-27 Kungsör SBK
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Avancerad klass74 poäng Himmel Jana
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Avancerad klass0 poäng Svensson Madeleine

2014-04-26 Falkenberg SBK
Locatella Canella Fortsättningsklass63 poäng Persson Madeleine
Långazandz Gnocchi Nybörjarklass91 poäng Persdotter Hildur
Yllegårdens Bel-Ci Flora Nybörjarklass76 poäng Nilsson Petra
RLD N Galottens Pax Vobiscum Nybörjarklass70 poäng Nilsson Petra
RLD N Galottens Multipla Nybörjarklass63 poäng Nilsson Petra
SE VCH NORD UCH Galottens Nix Nybörjarklass22 poäng Nilsson Petra
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa Avancerad klass72 poäng Dahlstedt Anna Karin

2014-04-26 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Fortsättningsklass78 poäng Gerdlind Lise Lott

2014-04-26 Osby SBK
LPI RLD N RLD F RLD A Riding's Amore Avancerad klass51 poäng Sigsgaard Jytte

2014-04-26 Vallentuna SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Nybörjarklass93 poäng Elegård Liss-Britt
Atlas-Arancione Avancerad klass79 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Avancerad klass0 poäng Strömberg Katarina

2014-04-26 Kungsör SBK
Lord Nelson's Derbi Fortsättningsklass80 poäng Svensson Madeleine
Lord Nelson's Derbi Fortsättningsklass0 poäng Svensson Madeleine

2014-04-26 Sölvesborg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Mästarklass81 poäng Mårtensson Christer

2014-04-21 Halmstad SBK
Långazandz Gnocchi Nybörjarklass89 poäng Nilsson Petra
Elton Nybörjarklass19 poäng Nilsson Petra
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa Avancerad klass92 poäng Svensson Madeleine

2014-04-19 SKK
RLD N Firudo Nybörjarklass43 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Avancerad klass30 poäng Lundbergh Åsa

2014-04-18 Svenljunga SBK
Långazandz Gnocchi Nybörjarklass82 poäng Bratt Mona

2014-04-12 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Nybörjarklass90 poäng Strömberg Katarina
RLD N T-Cart Camillo Nybörjarklass75 poäng Strömberg Katarina
RLD N Belizia Dario Af Gazton Nybörjarklass63 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Avancerad klass89 poäng Hag Carola

2014-03-30 Nordmaling SBK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Fortsättningsklass70 poäng Christensen Ewa

2014-03-23 Flen SBK
Lord Nelson's Derbi Nybörjarklass98 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N T-Cart Camillo Nybörjarklass94 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Nybörjarklass92 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Avancerad klass0 poäng Svensson Madeleine

2014-03-01 SKK
Lord Nelson's Derbi Nybörjarklass74 poäng Arvestrand Therese
RLD N T-Cart Camillo Nybörjarklass74 poäng Arvestrand Therese

2014-02-01 Göteborg SBK
RLD N Galottens Multipla Nybörjarklass87 poäng Dahlqvist Ingrid
Långazandz Gnocchi Nybörjarklass0 poäng Dahlqvist Ingrid
SE VCH NORD UCH Galottens Nix Nybörjarklass0 poäng Dahlqvist Ingrid

2014-02-01 Upplands Väsby SHU
C.I.B. NORD UCH RLD N RLD F SE V-13 Bonebreakers Sorellina Fortsättningsklass97 poäng Strömberg Katarina
RLD N Belizia Dario Af Gazton Nybörjarklass79 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Avancerad klass82 poäng Gerdlind Lise Lott

2014-01-26 Motala SBK
Lord Nelson's Derbi Nybörjarklass92 poäng Arvestrand Therese
LPI Imperie's Trockla Tamara Nybörjarklass83 poäng Svensson Madeleine

2014-01-11 Sölvesborg SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Fortsättningsklass0 poäng Langefors Barbro

2014-01-05 SKK
C.I.B. NORD UCH RLD N RLD F SE V-13 Bonebreakers Sorellina Fortsättningsklass86 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Avancerad klass34 poäng Hag Carola

2014-01-04 SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Nybörjarklass60 poäng Lundbergh Åsa


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2021-02-09 / Page updated 9 Feb 2021: lagotto@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2021-02-08 / Information from the Swedish Kennel Club 8 Feb 2021