Information om Lagotto Romagnolo från Rasdata.nu

Rallylydnad 2015

Resultat i namnordning


2015-12-13 Älvsjö SHU
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass96 poäng Braathen Johansson H

2015-12-12 Älvsjö SHU
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass84 poäng Falk Emil
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass80 poäng Braathen Johansson H

2015-12-06 Harbo SBK
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Porques Ester Nybörjarklass93 poäng Elegård Liss-Britt
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Nybörjarklass78 poäng Elegård Liss-Britt

2015-12-06 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass0 poäng Sandström Lisa
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass0 poäng Sandström Lisa

2015-12-06 Kungsör SBK
RLD N Firudo Fortsättningsklass82 poäng Aasen Linn

2015-12-05 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Fortsättningsklass73 poäng Sandström Lisa

2015-12-05 Kungsör SBK
LPI Belizia Amorino Avancerad klass84 poäng Beijer Zandra

2015-11-29 Karlshamn SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Mästarklass0 poäng Persson Gunnel
LPI RLD N RLD F RLD A Riding's Amore Avancerad klass80 poäng Langefors Barbro

2015-11-29 SSRK
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Porques Ester Nybörjarklass90 poäng Gustafsson Caroline
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Nybörjarklass67 poäng Gustafsson Caroline

2015-11-15 Arninge SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Fortsättningsklass37 poäng Hag Carola
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Nybörjarklass0 poäng Hag Carola

2015-10-25 Klockardalens I SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass77 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass62 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Fortsättningsklass76 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Fortsättningsklass75 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Fortsättningsklass50 poäng Hag Carola
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Fortsättningsklass46 poäng Hag Carola

2015-10-24 Tranås SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Nybörjarklass83 poäng Mattsson Lena
Belizia Elliot Af Biscotti Nybörjarklass81 poäng Mattsson Lena

2015-10-24 Klockardalens I SBK
SE VCH RLD N Goldwork Rigoletto Nybörjarklass83 poäng Hernander Louise
SE VCH RLD N Goldwork Rigoletto Nybörjarklass72 poäng Hernander Louise
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass36 poäng Huuki Diana
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass0 poäng Hag Carola

2015-10-18 Sollefteå SBK
Lagoroma My Sweet Little Nils Fortsättningsklass89 poäng Backlund Barbro
Lagoroma My Sweet Little Nils Fortsättningsklass80 poäng Svelander Lena

2015-10-18 Tyresö SBK
RLD N Firudo Fortsättningsklass93 poäng Aasen Linn
SE VCH RLD N Goldwork Rigoletto Nybörjarklass66 poäng Aasen Linn

2015-10-18 Moheda SBK
LPI RLD N RLD F RLD A Riding's Amore Avancerad klass86 poäng Persson Gunnel
LPI RLD N RLD F RLD A Riding's Amore Avancerad klass62 poäng Mattsson Lena

2015-10-17 Sollefteå SBK
Lagoroma My Sweet Little Nils Fortsättningsklass100 poäng Christensen Ewa
Lagoroma My Sweet Little Nils Fortsättningsklass83 poäng Backlund Barbro

2015-10-17 Moheda SBK
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Ljungberg Carina
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Mattsson Lena

2015-10-11 Färjestaden SBK
LPI RLD A Nostryffelns Nina Fortsättningsklass60 poäng Persson Gunnel

2015-10-11 Värnamo SBK
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Fortsättningsklass92 poäng Mattsson Lena
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Fortsättningsklass76 poäng Mattsson Lena

2015-10-11 Helsingborg SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass0 poäng Persson Madeleine

2015-10-10 Eskilstuna SKK
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Fortsättningsklass70 poäng Strandli Chatrine
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Fortsättningsklass54 poäng Hernander Louise

2015-10-10 Uppsala SHU
RLD N Firudo Fortsättningsklass26 poäng Johansson Agneta

2015-10-10 Gnesta SBK
DK UCH PL CH RLD N Belizia Daisy Af Gazton Nybörjarklass90 poäng Svärd Caroline
SE VCH RLD N Goldwork Rigoletto Nybörjarklass80 poäng Svärd Caroline

2015-10-10 Färgelanda SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass0 poäng Braathen Johansson H
Yllegårdens Bel-Ci Flora Avancerad klass67 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Avancerad klass61 poäng Himmel Jana

2015-10-04 Kista SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Fortsättningsklass89 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Fortsättningsklass83 poäng Elegård Liss-Britt
LPI RLD N Alessa Nybörjarklass96 poäng Elegård Liss-Britt
LPI RLD N Alessa Nybörjarklass95 poäng Swahn Natalie
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Porques Ester Nybörjarklass94 poäng Swahn Natalie
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Porques Ester Nybörjarklass89 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Nybörjarklass86 poäng Swahn Natalie
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Nybörjarklass85 poäng Elegård Liss-Britt
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Nybörjarklass81 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Nybörjarklass69 poäng Elegård Liss-Britt

2015-10-04 Dala Floda SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass74 poäng Svärd Caroline
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass68 poäng Huuki Diana

2015-10-04 Borås SBK
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Fortsättningsklass90 poäng Skogström Mia
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Fortsättningsklass75 poäng Skogström Mia

2015-10-04 Klippan SHU
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass41 poäng Palm Beatrice

2015-10-03 Falun SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass44 poäng Falk Emil
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass0 poäng Åström Ulrica

2015-10-03 Karlskrona SBK
RLD N Semenzinas Zappa Zvedeze Nybörjarklass91 poäng Sundlöf Lena
Kråkslottets Luigi Del Bruno Nybörjarklass0 poäng Sundlöf Lena

2015-09-27 Visättra Huddi SKK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Fortsättningsklass85 poäng Lundbergh Åsa

2015-09-27 Oskarshamn SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Avancerad klass76 poäng Tilly Jannika

2015-09-26 Norrtälje SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Fortsättningsklass54 poäng Gustafsson Caroline

2015-09-26 Sölvesborg SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Fortsättningsklass0 poäng Hansson Gitte

2015-09-20 Askersund SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass91 poäng Arvestrand Therese
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass77 poäng Bratt Mona

2015-09-20 Angered SBK
RLD N Galottens Multipla Fortsättningsklass1 poäng Lindgren Ida
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Avancerad klass94 poäng Freij Sandra
Yllegårdens Bel-Ci Flora Avancerad klass83 poäng Freij Sandra
Långazandz Gnocchi Avancerad klass82 poäng Freij Sandra

2015-09-20 Bro SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Fortsättningsklass93 poäng Hernander Louise
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Fortsättningsklass52 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass0 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass0 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Nybörjarklass83 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Nybörjarklass43 poäng Hernander Louise

2015-09-20 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass86 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass59 poäng Swahn Natalie

2015-09-19 Vadstena SBK
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass16 poäng Tilly Jannika

2015-09-19 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass0 poäng Jansson Mats

2015-09-19 Norsborg SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass76 poäng Angleby Sofia

2015-09-19 Gävle SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass0 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass0 poäng Swahn Natalie
SE VCH SE UCH FI UCH Luca Della Taparina Nybörjarklass77 poäng Hedman Carina
SE VCH SE UCH FI UCH Luca Della Taparina Nybörjarklass0 poäng Swahn Natalie

2015-09-19 Hölö SBK
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Nybörjarklass74 poäng Svärd Caroline

2015-09-13 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass96 poäng Svanstedt Eva

2015-09-13 Haninge SBK
RLD N Firudo Fortsättningsklass86 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N Firudo Fortsättningsklass66 poäng Elegård Liss-Britt

2015-09-13 Lindesberg SBK
Lundens Bellagotto Leia Nybörjarklass19 poäng Mokko Marketta

2015-09-13 Landskrona SBK
LPI SE UCH NO UCH RLD N RLD F Björknä Skrållan Fortsättningsklass87 poäng Borgenlöv Leif
LPI SE UCH NO UCH RLD N RLD F Björknä Skrållan Fortsättningsklass59 poäng Wrambeck Monique
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N NORD VV-16 DK VV-16 Soul to Soul Riccadonna Bianca Fortsättningsklass28 poäng Wrambeck Monique
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N NORD VV-16 DK VV-16 Soul to Soul Riccadonna Bianca Fortsättningsklass0 poäng Borgenlöv Leif
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Blixtra Belladonna Nybörjarklass72 poäng Wrambeck Monique
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Blixtra Belladonna Nybörjarklass60 poäng Borgenlöv Leif

2015-09-12 Haninge SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Nybörjarklass92 poäng Gerdlind Lise Lott
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Nybörjarklass92 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Nybörjarklass84 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Nybörjarklass82 poäng Gerdlind Lise Lott

2015-09-12 Falkenberg SBK
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Fortsättningsklass84 poäng Persdotter Hildur
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Fortsättningsklass79 poäng Persdotter Hildur
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Avancerad klass85 poäng Segvall Marie-Louise
Långazandz Gnocchi Avancerad klass55 poäng Segvall Marie-Louise

2015-09-06 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass0 poäng Elegård Liss-Britt

2015-09-06 Mora SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass56 poäng Mokko Marketta
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass0 poäng Åström Ulrica

2015-09-05 Norsborg SKK
DK UCH PL CH RLD N Belizia Daisy Af Gazton Nybörjarklass95 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Nybörjarklass81 poäng Elegård Liss-Britt

2015-09-05 Mora SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass70 poäng Åström Ulrica
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass0 poäng Mokko Marketta

2015-09-05 Älmhult SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Fortsättningsklass61 poäng Nilsson Petra

2015-09-05 Smålandsstenar SBK
Långazandz Gnocchi Avancerad klass9 poäng Sigsgaard Jytte

2015-09-05 SKK
Belizia Elliot Af Biscotti Nybörjarklass100 poäng Braathen Johansson H
Belizia Elliot Af Biscotti Nybörjarklass93 poäng Braathen Johansson H

2015-09-04 Håverud/Melleru SBK
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Avancerad klass46 poäng Himmel Jana

2015-09-02 Angered SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Avancerad klass93 poäng Freij Sandra

2015-08-30 Åhus SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Fortsättningsklass0 poäng Hansson Gitte

2015-08-30 Halmstad SBK
Långazandz Gnocchi Avancerad klass49 poäng Mårtensson Christer

2015-08-30 Jönköping SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass97 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass93 poäng Ljungberg Carina
LPI Imperie's Trockla Tamara Avancerad klass61 poäng Mattsson Lena
LPI Imperie's Trockla Tamara Avancerad klass45 poäng Ljungberg Carina

2015-08-30 Strömstad SBK
LPI SE UCH NO UCH RLD N RLD F Björknä Skrållan Fortsättningsklass92 poäng Segvall Marie-Louise
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Blixtra Belladonna Nybörjarklass49 poäng Segvall Marie-Louise
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N NORD VV-16 DK VV-16 Soul to Soul Riccadonna Bianca Nybörjarklass0 poäng Segvall Marie-Louise

2015-08-30 Järvsö SBK
RLD N Rowntree Sergio Fortsättningsklass34 poäng Norberg Carina
RLD N Rowntree Sergio Fortsättningsklass0 poäng Norberg Carina

2015-08-29 Olofström SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Avancerad klass86 poäng Langefors Barbro

2015-08-29 Halmstad SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass0 poäng Mårtensson Christer

2015-08-29 Malmö SBK
Stella Nybörjarklass55 poäng Hansson Gitte

2015-08-29 Järvsö SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Nybörjarklass82 poäng Norberg Carina
RLD N Rowntree Sergio Nybörjarklass74 poäng Norberg Carina
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Nybörjarklass66 poäng Norberg Carina
RLD N Rowntree Sergio Nybörjarklass48 poäng Norberg Carina

2015-08-23 Kristianstad SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass71 poäng Ljungberg Carina

2015-08-23 Gustavsberg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass44 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Nybörjarklass78 poäng Gerdlind Lise Lott

2015-08-22 Tierp SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass55 poäng Hernander Louise
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass0 poäng Falk Emil

2015-08-22 Södertälje SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Nybörjarklass91 poäng Penttilä Linda
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Nybörjarklass89 poäng Svärd Caroline
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Nybörjarklass86 poäng Svärd Caroline
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Nybörjarklass83 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Nybörjarklass77 poäng Svärd Caroline
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Nybörjarklass73 poäng Svärd Caroline
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Nybörjarklass64 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Nybörjarklass62 poäng Penttilä Linda

2015-08-22 Ronneby SBK
RLD N Semenzinas Zappa Zvedeze Nybörjarklass98 poäng Hansson Gitte
RLD N Semenzinas Zappa Zvedeze Nybörjarklass90 poäng Lindgren Ida

2015-08-16 Solvalla Travba SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Nybörjarklass84 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Nybörjarklass67 poäng Huuki Diana

2015-08-16 Nykvarn SBK
LPI Belizia Amorino Avancerad klass81 poäng Norberg Carina

2015-08-15 Mariestad SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass100 poäng Åström Ulrica
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass90 poäng Arvestrand Therese

2015-08-15 Varberg SBK
RLD N Galottens Multipla Fortsättningsklass60 poäng Skogström Mia
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Nybörjarklass81 poäng Persdotter Hildur
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Nybörjarklass79 poäng Persdotter Hildur
Långazandz Gnocchi Avancerad klass77 poäng Persdotter Hildur
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Avancerad klass61 poäng Persdotter Hildur

2015-08-15 Katrineholm SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Nybörjarklass81 poäng Tilly Jannika
Belizia Elliot Af Biscotti Nybörjarklass78 poäng Mattsson Lena

2015-08-15 Osby SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Fortsättningsklass0 poäng Ortscheid Günter

2015-08-15 Åkersberga SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass0 poäng Gerdlind Lise Lott

2015-08-15 Uddevalla SBK
LPI SE UCH NO UCH RLD N RLD F Björknä Skrållan Fortsättningsklass87 poäng Andersson Jan-Olof
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N NORD VV-16 DK VV-16 Soul to Soul Riccadonna Bianca Nybörjarklass74 poäng Elgh Birgitta
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Blixtra Belladonna Nybörjarklass73 poäng Elgh Birgitta
Yllegårdens Bel-Ci Flora Avancerad klass92 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Avancerad klass77 poäng Andersson Jan-Olof

2015-08-09 Enköping SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass64 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass54 poäng Åström Ulrica
LPI Belizia Amorino Avancerad klass0 poäng Hernander Louise
LPI Belizia Amorino Avancerad klass0 poäng Hernander Louise

2015-08-09 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass0 poäng Hag Carola

2015-08-09 Gävle SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass82 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass59 poäng Swahn Natalie

2015-08-09 Mark SBK
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Nybörjarklass94 poäng Mattsson Lena
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Nybörjarklass78 poäng Mattsson Lena
Långazandz Gnocchi Avancerad klass86 poäng Mattsson Lena

2015-08-08 Stora Höga SBK
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Avancerad klass38 poäng Svanstedt Eva

2015-08-08 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass87 poäng Gustafsson Caroline
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass82 poäng Hag Carola
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Fortsättningsklass66 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Fortsättningsklass60 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola

2015-08-08 Arlöv SBK
Stella Nybörjarklass83 poäng Dahlstedt Anna Karin

2015-08-07 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass63 poäng Hag Carola
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass47 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Nybörjarklass83 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Nybörjarklass79 poäng Gustafsson Caroline

2015-08-02 Luleå SHU
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass85 poäng Hag Carola
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass58 poäng Hag Carola

2015-08-01 Luleå SHU
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola

2015-08-01 Torsås SBK
LPI RLD A Nostryffelns Nina Nybörjarklass94 poäng Mattsson Lena
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Avancerad klass90 poäng Sandström Peter

2015-07-15 Ödeshög SKK
LPI SE UCH NO UCH RLD N RLD F Björknä Skrållan Nybörjarklass97 poäng Tilly Jannika
LPI SE UCH NO UCH RLD N RLD F Björknä Skrållan Nybörjarklass94 poäng Arvestrand Therese
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Blixtra Belladonna Nybörjarklass80 poäng Arvestrand Therese
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Blixtra Belladonna Nybörjarklass78 poäng Tilly Jannika
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N NORD VV-16 DK VV-16 Soul to Soul Riccadonna Bianca Nybörjarklass57 poäng Arvestrand Therese
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N NORD VV-16 DK VV-16 Soul to Soul Riccadonna Bianca Nybörjarklass0 poäng Tilly Jannika

2015-07-12 Forserum SBK
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Nybörjarklass0 poäng Mattsson Lena

2015-07-11 Alvesta SKK
LPI RLD A Nostryffelns Nina Nybörjarklass0 poäng Persson Gunnel

2015-07-11 Gävle SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass0 poäng Åström Ulrica
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass0 poäng Falk Emil

2015-07-10 Drängsmark SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Nybörjarklass59 poäng Blom Monika
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Nybörjarklass54 poäng Sandström Lisa

2015-07-08 Visättra Huddi SKK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Nybörjarklass62 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Nybörjarklass59 poäng Strömberg Katarina

2015-07-05 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass86 poäng Svanstedt Eva
LPI SE UCH NO UCH RLD N RLD F Björknä Skrållan Nybörjarklass88 poäng Segvall Marie-Louise
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N NORD VV-16 DK VV-16 Soul to Soul Riccadonna Bianca Nybörjarklass78 poäng Segvall Marie-Louise

2015-07-05 Gnesta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass39 poäng Gerdlind Lise Lott

2015-07-04 Gnesta SBK
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Nybörjarklass93 poäng Svärd Caroline
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Nybörjarklass77 poäng Svärd Caroline
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Nybörjarklass52 poäng Svärd Caroline

2015-06-27 Nyköping SBK
RLD N RLD F Scheffelfältets Futuro Fulmine Fortsättningsklass90 poäng Huuki Diana
Belizia Elliot Af Biscotti Nybörjarklass76 poäng Arvestrand Therese

2015-06-27 Skutskär SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass0 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass21 poäng Åström Ulrica

2015-06-24 Falun SBK
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna Nybörjarklass96 poäng Arvidsson Thors Katr

2015-06-14 Östhammar SHU
Quintinos Aurora Nybörjarklass51 poäng Elegård Liss-Britt
Quintinos Aurora Nybörjarklass0 poäng Elegård Liss-Britt

2015-06-14 Umeå SBK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass0 poäng Christensen Ewa

2015-06-14 Hallstavik SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass0 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass0 poäng Huuki Diana
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass58 poäng Gustafsson Caroline
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass44 poäng Huuki Diana
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass0 poäng Huuki Diana
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass0 poäng Gustafsson Caroline

2015-06-14 Jönköping SBK
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Persdotter Hildur

2015-06-13 Mölndal SBK
RLD N Galottens Multipla Nybörjarklass74 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N Encos Chili Nybörjarklass50 poäng Svanstedt Eva

2015-06-13 Södertälje SBK
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Rowntree Mazarati Nybörjarklass94 poäng Svärd Caroline
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Nybörjarklass84 poäng Svärd Caroline

2015-06-13 Skara SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass91 poäng Elgh Birgitta

2015-06-13 Norsborg SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Nybörjarklass90 poäng Huuki Diana
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass0 poäng Huuki Diana

2015-06-13 Järvsö SBK
RLD N Rowntree Sergio Nybörjarklass97 poäng Falk Emil
RLD N Rowntree Sergio Nybörjarklass63 poäng Falk Emil

2015-06-13 Höganäs SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass0 poäng Borgenlöv Leif

2015-06-07 Gustavsberg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Nybörjarklass53 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Nybörjarklass47 poäng Gerdlind Lise Lott

2015-06-06 Hörby SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass0 poäng Dahlstedt Anna Karin

2015-06-06 Katrineholm SBK
LPI Belizia Amorino Avancerad klass0 poäng Dahlqvist Ingrid

2015-06-05 Laholm SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass68 poäng Nilsson Petra

2015-06-04 Angered SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Fortsättningsklass87 poäng Elgh Birgitta

2015-05-31 Borlänge Bruksh SBK
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna Nybörjarklass73 poäng Åström Ulrica

2015-05-30 Vadstena SBK
RLD N RLD F Scheffelfältets Futuro Fulmine Fortsättningsklass88 poäng Bratt Mona
RLD N RLD F Scheffelfältets Futuro Fulmine Fortsättningsklass84 poäng Bratt Mona

2015-05-30 Falkenberg SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Fortsättningsklass100 poäng Svanstedt Eva
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Fortsättningsklass97 poäng Skogström Mia
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Nybörjarklass94 poäng Skogström Mia
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Nybörjarklass84 poäng Skogström Mia

2015-05-30 Ekerö SBK
RLD N Belizia Dario Af Gazton Nybörjarklass69 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Nybörjarklass64 poäng Gerdlind Lise Lott

2015-05-30 Nybro SBK
LPI RLD A Nostryffelns Nina Nybörjarklass98 poäng Hansson Gitte

2015-05-30 Osby Bk SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Nybörjarklass55 poäng Wrambeck Monique
C.I.B. FI UCH NORD UCH DE CH RLD N T-Cart Don Dino Nybörjarklass25 poäng Wrambeck Monique

2015-05-24 Lomma SBK
Stella Nybörjarklass49 poäng Borgenlöv Leif

2015-05-23 Norsborg SKK
RLD N Firudo Fortsättningsklass0 poäng Elegård Liss-Britt

2015-05-23 Grödinge SBK
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Nybörjarklass41 poäng Huuki Diana
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Nybörjarklass32 poäng Huuki Diana

2015-05-16 Tierp SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Nybörjarklass93 poäng Gustafsson Caroline
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Nybörjarklass84 poäng Gustafsson Caroline

2015-05-16 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass62 poäng Hag Carola
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass53 poäng Hag Carola

2015-05-16 Hölö SBK
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Rowntree Mazarati Nybörjarklass0 poäng Svärd Caroline

2015-05-16 Torsås SBK
LPI RLD A Nostryffelns Nina Nybörjarklass87 poäng Persson Gunnel

2015-05-15 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass24 poäng Hag Carola
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass0 poäng Hag Carola

2015-05-15 Märsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass18 poäng Elegård Liss-Britt

2015-05-14 Märsta SBK
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Rowntree Mazarati Nybörjarklass99 poäng Penttilä Linda
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Nybörjarklass8 poäng Penttilä Linda

2015-05-14 Hässleholm SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass49 poäng Palm Beatrice
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Nybörjarklass85 poäng Dahlstedt Anna Karin
C.I.B. VDH CH NORD UCH RLD N&F Soul to Soul Ts Belezza Avancerad klass31 poäng Dahlstedt Anna Karin

2015-05-14 Uddevalla SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass91 poäng Segvall Marie-Louise
Yllegårdens Bel-Ci Flora Fortsättningsklass80 poäng Segvall Marie-Louise
Yllegårdens Bel-Ci Flora Fortsättningsklass73 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass63 poäng Svanstedt Eva
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N NORD VV-16 DK VV-16 Soul to Soul Riccadonna Bianca Nybörjarklass86 poäng Svanstedt Eva
LPI SE UCH NO UCH RLD N RLD F Björknä Skrållan Nybörjarklass79 poäng Svanstedt Eva
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N NORD VV-16 DK VV-16 Soul to Soul Riccadonna Bianca Nybörjarklass66 poäng Segvall Marie-Louise
LPI SE UCH NO UCH RLD N RLD F Björknä Skrållan Nybörjarklass0 poäng Segvall Marie-Louise

2015-05-10 SSRK
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna Nybörjarklass61 poäng Gustafsson Caroline

2015-05-10 Mellerud SBK
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Avancerad klass36 poäng Elgh Birgitta

2015-05-09 Jönköping SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass90 poäng Sandström Peter
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass87 poäng Persson Gunnel
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Sandström Peter

2015-05-09 Upplands Väsby SBK
RLD N Belizia Dario Af Gazton Nybörjarklass65 poäng Penttilä Linda
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Nybörjarklass62 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Nybörjarklass46 poäng Penttilä Linda
RLD N Belizia Dario Af Gazton Nybörjarklass41 poäng Hag Carola
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Nybörjarklass0 poäng Hag Carola
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Nybörjarklass0 poäng Hag Carola

2015-05-09 Ronneby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Mästarklass58 poäng Langefors Barbro
RLD N RLD F RLD A RLD M Alessio Mästarklass0 poäng Langefors Barbro

2015-05-03 Njurunda SBK
Lagoroma My Sweet Little Nils Fortsättningsklass86 poäng Svelander Lena
Lagoroma My Sweet Little Nils Fortsättningsklass75 poäng Svelander Lena

2015-05-03 Norrtälje SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass50 poäng Gustafsson Caroline

2015-05-02 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass64 poäng Borgenlöv Leif
C.I.B. FI UCH NORD UCH DE CH RLD N T-Cart Don Dino Nybörjarklass0 poäng Borgenlöv Leif

2015-05-02 Ed SBK
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Fortsättningsklass90 poäng Dahlqvist Ingrid

2015-05-01 Slåttervallen G SKK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Nybörjarklass75 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Nybörjarklass64 poäng Elegård Liss-Britt

2015-05-01 Söderköping SBK
RLD N RLD F Scheffelfältets Futuro Fulmine Nybörjarklass100 poäng Svärd Caroline

2015-05-01 Smålandsstenar SBK
Långazandz Gnocchi Avancerad klass80 poäng Wrambeck Monique

2015-04-26 Helsingborg SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass88 poäng Borgenlöv Leif

2015-04-25 Farsta SBK
RLD N Firudo Nybörjarklass97 poäng Penttilä Linda

2015-04-25 Forserum SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass89 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Fortsättningsklass78 poäng Svanstedt Eva
RLD N Riding's Egli Nybörjarklass83 poäng Svanstedt Eva
RLD N Riding's Egli Nybörjarklass76 poäng Persson Gunnel

2015-04-25 Piteå SBK
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Nybörjarklass71 poäng Sandström Lisa

2015-04-25 Färgelanda SBK
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Fortsättningsklass97 poäng Braathen Johansson H
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Nybörjarklass98 poäng Braathen Johansson H

2015-04-25 Osby SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Nybörjarklass88 poäng Nilsson Petra

2015-04-25 Arlöv SBK
Stella Nybörjarklass55 poäng Dahlstedt Anna Karin

2015-04-19 Linköping SBK
Lord Nelson's Derbi Mästarklass82 poäng Bratt Mona
Lord Nelson's Derbi Mästarklass78 poäng Tilly Jannika

2015-04-19 Halmstad SBK
Långazandz Gnocchi Avancerad klass75 poäng Persdotter Hildur

2015-04-19 Halmstad SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass0 poäng Nilsson Petra

2015-04-19 Mark SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Nybörjarklass96 poäng Svanstedt Eva
RLD N Galottens Multipla Nybörjarklass92 poäng Skogström Mia

2015-04-19 Tyresö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass67 poäng Huuki Diana
NORD&DK UCH SE VCH RU CH VDH CH WW-17 C.I.B. & NORDIC CH Cisco Nybörjarklass77 poäng Lundbergh Åsa
RLD N Firudo Nybörjarklass74 poäng Lundbergh Åsa
C.I.B. NORD UCH RLD N RLD F SE V-13 Bonebreakers Sorellina Avancerad klass20 poäng Lundbergh Åsa

2015-04-19 Nykvarn SBK
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Nybörjarklass0 poäng Svärd Caroline
LPI Belizia Amorino Avancerad klass88 poäng Himmel Jana

2015-04-18 Älmhult SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Nybörjarklass67 poäng Persson Gunnel

2015-04-18 Linköping SBK
RLD N RLD F Scheffelfältets Futuro Fulmine Nybörjarklass89 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F Scheffelfältets Futuro Fulmine Nybörjarklass72 poäng Svensson Madeleine
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass69 poäng Svensson Madeleine
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass0 poäng Tilly Jannika

2015-04-12 Klockardalens I SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass63 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass53 poäng Arvidsson Thors Katr
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass87 poäng Arvidsson Thors Katr
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass0 poäng Gerdlind Lise Lott

2015-04-11 Klockardalens I SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass0 poäng Huuki Diana
RLD N Belizia Dario Af Gazton Nybörjarklass88 poäng Lundbergh Åsa
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Rowntree Mazarati Nybörjarklass81 poäng Gustafsson Caroline
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Rowntree Mazarati Nybörjarklass69 poäng Arvidsson Thors Katr
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Nybörjarklass69 poäng Lundbergh Åsa

2015-04-05 Rönne SHU
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass74 poäng Borgenlöv Leif

2015-04-03 Svenljunga SBK
Långazandz Gnocchi Fortsättningsklass77 poäng Segvall Marie-Louise
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Nybörjarklass87 poäng Svanstedt Eva

2015-04-03 Tranås SBK
Lord Nelson's Derbi Mästarklass89 poäng Bratt Mona
Lord Nelson's Derbi Mästarklass74 poäng Arvestrand Therese
LPI Imperie's Trockla Tamara Fortsättningsklass84 poäng Himmel Jana

2015-03-22 Flen SBK
Lord Nelson's Derbi Mästarklass34 poäng Dahlqvist Ingrid
LPI Belizia Amorino Fortsättningsklass91 poäng Huuki Diana

2015-03-21 Sävsjö SBK
RLD N Riding's Egli Nybörjarklass70 poäng Tilly Jannika

2015-03-15 Luleå SHU
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Nybörjarklass86 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Nybörjarklass25 poäng Sandström Lisa

2015-03-15 Sollefteå SBK
Lagoroma My Sweet Little Nils Fortsättningsklass93 poäng Backlund Barbro

2015-03-14 Luleå SHU
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Nybörjarklass80 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Nybörjarklass52 poäng Sandström Lisa

2015-03-14 Karlshamn SBK
RLD N AGD I AGHD I Nostryffelns Kamillo Fortsättningsklass0 poäng Langefors Barbro

2015-02-22 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Nybörjarklass71 poäng Hag Carola

2015-02-21 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Nybörjarklass19 poäng Hag Carola
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Nybörjarklass0 poäng Hag Carola

2015-02-14 Katrineholm SBK
Lord Nelson's Derbi Mästarklass55 poäng Strömberg Katarina

2015-02-07 Upplands Väsby SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass0 poäng Angleby Sofia
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass58 poäng Gustafsson Caroline

2015-02-06 Halmstad Hundar SBK
Långazandz Gnocchi Fortsättningsklass80 poäng Lundgren Cristina

2015-01-31 Vellinge SBK
C.I.B. FI UCH NORD UCH DE CH RLD N T-Cart Don Dino Nybörjarklass47 poäng Borgenlöv Leif

2015-01-31 Burseryd SBK
RLD N Riding's Egli Nybörjarklass56 poäng Skogström Mia

2015-01-25 Motala SBK
Lord Nelson's Derbi Mästarklass97 poäng Tilly Jannika
Tiny Tuft's Alessia Di Leon Mästarklass75 poäng Tilly Jannika
Lord Nelson's Derbi Mästarklass73 poäng Bratt Mona
LPI Imperie's Trockla Tamara Fortsättningsklass95 poäng Himmel Jana
LPI Imperie's Trockla Tamara Fortsättningsklass94 poäng Svensson Madeleine

2015-01-04 SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass67 poäng Lundbergh Åsa
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass37 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass59 poäng Hag Carola


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2021-02-09 / Page updated 9 Feb 2021: lagotto@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2021-02-08 / Information from the Swedish Kennel Club 8 Feb 2021